>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 22.03.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ATP Miami
???? Simon G. - Hewitt L.
Simon G. ::: 1,58 ::: Pinnacle ::: 5/10

Spotkanie dwóch przebijaczy, lecz ja tutaj stawiam na Francuza. Hewitt ma już swoje lata, startuje na tych turniejach w USA, ale moim zdaniem pewnego poziomu już nie przekroczy. H2H 2:0 (wynik z 2009 roku i 2007).
Simon to w końcu rakieta numer 13 i tutaj liczę na jego zwycięstwo choć na Indian Wells Gilles miał bardzo dziwne mecze (w 100% uczciwość tych meczy nie do końca wierzę). Otóż Simon w pierwszym meczu na kortach w Kalifornii w trzecim secie przeciwko Lorenziemu wyciągną mecz ze stanu 5:1 30:0, później spotkał się ze swoim kolegą z Francji w którym przełamali się aż 13 razy (lecz tylko raz w 3 secie). Później Gilles urwał set kapitalnie grającemu Andersonowi. Wcześniejsze wyniki Simona są dość przyzwoite. Gdyby nie te dość dziwne mecze zapewne mielibyśmy tutaj kursy w granicach 1,30.

✅ 58
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Polska - Ukraina
Typ: Wyścig do 2 bramek - Polska
Kurs: 2.70
Bukmacher: WilliamHill

Jak wygląda obecnie forma strzelecka w naszej drużynie wszyscy dobrze wiemy. Lewandowskiemu od meczu z Grecją załączyła się jakaś blokada i bramek nie strzela. Milik z kolei w Bayernie gra jedynie ogony. No dobrze , krytyka krytyką a ja piszę coś co z moim typem jest całkowicie sprzeczne. Dlaczego więc upieram się przy moim typie? Dlatego,że kurs jest zachęcający? Nie. Otóż jak dobrze wiemy mecz z Ukrainą jest być może najważniejszym w całych eliminacjach i prawdopodobnie zaważy o awansie którejś z drużyn (Polska , Ukraina , Czarnogóra). Nasi w eliminacjach z równymi sobie zespołami grać potrafią co pokazali np w meczu z Anglią czy Portugalią. Mobilizacja jest ogromna i spodziewam się od 1 minuty ataków biało - czerwonych na bramke Ukrainy. Liczę na to, że Robert w końcu się przełamie a Kuba i Ryba swoimi szarżami będą siać zamęt w szeregach rywali.
Ukraina po odejściu Błochina wygląda słabo. W meczu z Polską nie zagra Konoplanka co jest niewątpliwym osłabieniem siły ofensywnej gości.

⛔ 100
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka Nożna - eliminacje MŚ - godz. 13.45
Spotkanie: Izrael - Portugalia
Typ: BTS
Kurs: 2,20
Buk: bet365
Witajcie. Rozpoczynamy kolejne zmagania w eliminacjach do MŚ w Brazylii, wszystkie oczy zwrócone będą dziś na mecz Polski z Ukrainą, za zajmę się pierwszym meczem, pomiędzy walczącymi o prymat w grupie F Izraelem i Portugalią. Obie drużyny mają po 7 pkt. po 4-ech kolejkach i aż 5 pkt. straty do prowadzącej w grupie Rosji. Dla Izraelczyków ten mecz może być kluczowy, w konfrontacji z Rosją u siebie gładko polegli, nie mają co liczyć na punkty z rewanżu, podobnie może być w dwumeczu z Portugalią. Jeżeli wygrają odskoczą na 3 pkt. i wciąż zachowają szanse na zajęcie II miejsca, bo Rosjanie pewnie nie oddadzą go do końca rozgrywek. Portugalia wciąż zawodzi, nie gra tak, jak oczekiwaliby tego kibice, szczególnie na wyjazdach. Remis 1:1 z Irlandią Płn. u siebie i wygrana 2:1 na wyjeździe ze słabym Luksemburgiem mówi samo za siebie. Błysk geniuszu CR7 może oczywiście przynieść wygraną Portugalczykom, ale łatwość z jaką drużyna traci bramki, kieruje mnie właśnie w stronę typu BTS. Dla obu drużyn jest to mecz bardzo istotny i nie spodziewam się tutaj jakiś szachów. Będzie walka o korzystny wynik, dla obu stron takowym jest wygranie meczu. Nie podejrzewam, żeby Izraleczycy osiągnęli taki wynik w konfrontacji z Portugalią, jak w 1981 roku podczas kwalifikacji do MŚ, kiedy wygrali z nimi 4:1, mi wystarczy jedna strzelona przez nich bramka. Bo brak bramki po stronie CR7 byłby wielką niespodzianką.
Powodzenia.
moje typy na forum w marcu - 12/ 8 na +/1 zwrot ????
(pomimo wysłanych 4 maili nadal nie mam odpowiedzi od moderatora ws. błędnie rozliczonych 2 typów) ... szkoda ????

✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - Rosja KHL - Play Off
Spotkanie: SKA Petersburg - Dynamo Moscow
Typ: Wynik handicap : Pet. -1.5
Kurs: 2,65
Bukmacher: Betclic
Analiza:
O godzinie 16:30 pierwszy mecz półfinałowy w rosyjskiej (ok, nie całkowicie rosyjskiej) lidze hokeja. Oba zespoły przeszły poprzednie rundy jak burza kończąc przeciwników w stosunku 4:0 i 4:1...i raczej ta seria PO tak szybko się nie zakończy - przynajmniej wszystko na to wskazuje. Ja jednak myślę, że ten pierwszy mecz u siebie hokeiści gospodarzy rozniosą zawodników ze stolicy. Typ, który wybrałem SKA pokryło w swoich ostatnich 6 meczach zwyciężając zdecydowanie, szczególnie wyniki u siebie były miażdżące, np. 7:0, 7:0, 7:4. 4:1, mimo że to faza play-off... Oczywiście należy spojrzeć na przeciwnika, z którym już tak lekko (przynajmniej w tym sezonie) nie było - Dynamo de facto jest jedyną drużyną w 2013, która potrafiła wygrać w Petersburgu (19/01 było 3:2), ale gwoli ścisłości w rewanżu, 2 tygodnie potem był rewanż i lepsze okazało się SKA 3:1. Passa niesamowita, więc mam nadzieję na podtrzymanie i rozpoczęcie tej serii z mocnym uderzeniem. Dla ostrożniejszych sam zakład na zwycięstwo też nie jest zły, bo 1,90. Ja jednak typuje grubiej, gdyż wolę ryzykować dla większych kursów...powodzenia

⛔ 100
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,kwalifikacje Mundial
Spotkanie: Macedonia-Belgia
Typ: Wygra Belgia i under 3,5bramek
Kurs: 2,20
Bukmacher: bwin
godz: 20:45
Na dzis mamy bardzo szeroka oferte typow z gamy kwalifikacji do Mundialu,wiec grzechem by bylo nic tu nie zagrac.Ja wybieram reprezentacje Belgi,druzyna,ktora wg mnie ma duza przed soba.Mocny punkt druzyny to defensa(co sprzyja underom) W bramce-Courtois,wg mnie gwarancja zachowania czystego konta w spotkaniu.-Obroncy:czolowka swiatowego futbolu,mlodzi Vertonghen, Vermaelen, Kompany.Przypomne dotychczasowe potyczki w kwalifikacjach:W grupie A Belgia zajmuje 1 pozycje(10pkt,tyle samo co druga Chorwacja) W czterech spotkaniach 3 zwyciestwa(do zera) na wyjazdzie z Serbia(0-3) i Walia(0-2) oraz w domu ze Szkocja(2-0).Jedna stracona bramka,i remis 1-1 z Chorwacja u siebie...
Ciekawym typem moze byga byc rowniez
BTTS-NIE
UNDER 2,5
Tyle historii,jak bedzie zobaczymy dzis wieczorem,reasumujac-
Belgia walczy o utrzymanie poz.lidera w grupiei awans bez koniecznosci dalszych rozgrywek,wiec z pewnoscia motywacja jest,gdyz Chorwaci depcza im po pietach.Typ godny uwagi wiec powodzenia,pzdr

✅ 120
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lancev 984

lancev

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - eliminacje
Spotkanie: Holandia - Estonia
Typ: po 30 minutach - 1
Kurs: 1,67
Buk: William Hill
Analiza:
Zapowiada się pogrom na Amsterdam Arenie. Kogokolwiek by trener van Gaal nie chciał oszczędzić i ktokolwiek inny niż takie gwiazdy jak van Persie wyszedłby w pierwszym składzie to i tak Holandia jest co najmniej 3 klasy nad swoim dzisiejszym rywalem. 4 mecze, które do tej pory Holandia rozegrała, oczywiście wygrała. Strzeliła w nich 13 goli. 7 z nich padło w pierwszych 30 minutach gry. Oczywiście zawsze wygrywali już po tym czasie. Turcja, Węgry czy Rumunia to rywale dużo lepsi od Estonii więc czemu dziś miałoby być inaczej ? Nie może być inaczej. Estończycy są za słabi na te eliminacje, co dopiero na jednego z faworytów głównego turnieju. Pomarańczowi zrobią widowisko na swoim terenie i wypunktują przyjezdnych już w pierwszych minutach. Stawiam, że pierwszą bramkę strzeli ktoś z grupy: van Persie, van der Vaart, Lens, Huntelaar... ; ) I zrobi to już na początku meczu, żeby go sobie ładnie ustawić i za bardzo się nie zmęczyć. Potem trochę poklepać obok bezradnych Estończyków do końcowego gwizdka i podziękować kibicom.

⛔ 100
 
P 40

petroniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - - eliminacje
Spotkanie:Kazachstam-Niemcy
Typ:ile goli padnie w I połowie - więcej niż 1,5
Kurs:1,75
Bukmacher:BWIN
Analiza:
Mecz rozpocznie się o godz. 19:00. Co tu dożo pisać - trzecia drużyna świata i półfinalista Euro 2012 zagra ze słabiutkim Kazachstanem...Będzie dużo bramek strzelonych przez Niemców...

Kiepska analiza.
⛔ 100 (czwarta kiepska analiza w tym miesiącu)
 
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dyscyplina. Tenis WTA Miami
Spotkanie. Radwańska U - Ivanovic A
Typ over18.5gema
Kurs 1.59
Bukmacher. PinnacleSports
Ostatnie miesiące nie były jakoś specjalnie dobre dla Any, porazki która odnosiła są dla niektórych zdziwieniem co oznacza, że formy ona nie posiada. Ale te przegrane z Kvitovą, starszą Radwańską dwa razy, wiec w h2h widać ze brak walki było ale właśnie też zawodniczki nie byle jakie. I to samo u Uli, drabinki lepsze to i trochę dłużej sobie pograła. Osobiście nie lubię grać sióstr w tenisie, ale ostatnie wyniki Uli, stan minimalizacji popełnionych błedów plus &#39;równość&#39; daje mi value do tego, że Ula moze to wygrać, ale wątpię aby Ana dała się tak łatwo ograć, więc nie gram Ani +1.5 ani zwycięstwa Uli, a over.

⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Eliminacje Mistrzostw Świata
Spotkanie: Polska - Ukraina
Typ: over 2,5
kurs: 2,35
bwin
Dzisiaj kwadrans przed godziną dwudziestopierwszą naszą reprezentację czeka chyba najważniejszy mecz tych eliminacji. Na Stadionie Narodowym podejmować będą zespół Ukrainy dla których też jest to ważne spotkanie. Nasi wschodni sąsiedzi muszą wygrać te spotkanie gdyż porażka raczej kategorycznie zaprzepaści ich szanse na awans. Nasza reprezentacja zajmuje obecnie trzecie miejsce w swojej grupie z dorobkiem pięciu punktów i dzisiaj tylko zwycięstwo pozwoli realnie patrzeć w przyszłość. Do Czarnogóry tracimy pięć punktów zaś do &quot;Wyspiarzy&quot; trzy ale te zespoły mają po jednym meczu więcej od nas. Moim zdaniem nasza reprezentacja wcale nie musi tak łatwo wygrać jak to się wszystkim wydaje. Co prawda Ukraińcy nie wygrali jeszcze żadnego meczu w tych eliminacjach ( remisy z Anglią i Mołdawią i porażka z Czarnogórą) ale nie znaczy że Polacy ich łatwo ograją. W naszej ekipie kilku graczy jest w dobrej formie i to może być naszym argumentem. Ale wielokrotnie bywało tak że nasza ekipa nie wytrzymywała presji w najważniejszych meczach po prostu ulegała rywalom. Ciężko mi jest wytypować wynik spotkania, choć liczę na wygraną gospodarzy, dlatego decyduje się na typ że padnie dużo bramek. Liczę na dobry i obfitujący w gole pojedynek.

✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zuchman 4,2K

zuchman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Polska - Ukraina
Typ: BTS
Kurs: 2.1
Bukmacher: WH
Analiza:
Krótko i na temat. Nie gram na zwycięstwo jakiejkolwiek z drużyn, ale BTS po @2.0 warty gry wg mnie. Obie drużyny muszą wygrać aby o czymś pomarzyć jeszcze w kwalifikacjach. Zawodników do strzelania nie braknie w naszym zespole, a obrony jakiejś super nie mamy. Sercem jestem za 2-1 dla naszych, ale rozum mi mówi NO BET.

Kiepska analiza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
psotnick 859K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Curling - Mistrzostwa Świata - Kobiety
Spotkanie: SzwecjaSzkocja
Typ: Szkocja
Kurs: 2.30
Bukmacher: tobet

Dość specyficzny sposób rozgrywania playoffów w curlingu, sprawia, że dwie najlepsze ekipy po rundzie zasadniczej będą mieć dwie szanse na dostanie się do finału. Wszystko wskazuje na to, że zarówno Szkotki jak i Szwedki skorzystają z tego przywileju i obie te ekipy zobaczymy również w meczu o złoto. Ale za nim do tego dojdzie to już dzisiaj, któraś z ekip może sobie zapewnić miejsce w finale i śmiem twierdzić, że to Szkotki są tego bliżej. Oczywiście to prawda, że w rundzie zasadniczej Szkotki dostały tęgie baty od Skandynawek (2-11), ale po pierwsze to było dawno bo w pierwszym dniu turnieju, a po drugie i najważniejsze forma Szkotek w ostatnich meczach ociera się o perfekcję. W wygranych z Włoszkami (8-4), Rosjankami (9-2) i Amerykankami (8-4) Wyspiarki jako zespół miały skuteczność zagrań na poziomie 89%, zaś ich kapitan Eve Muirhead spisuje się jeszcze lepiej (95%), wliczając w to absolutnie bezbłędny (100%!) mecz z Rosjankami. Szwedki spuściły mocno z tonu, oczywiście nawet średnia forma wystarczała na zwycięstwa, ale skuteczność zagrań w ostatnich meczach była dużo niższa niż rywalek (85%). I o dziwo najgorsza była grająca na pierwszej pozycji skiperka Margaretha Sigfridsson (81%), wypuszczająca ostatnie kamienie Maria Prytz dużo lepiej, ale też wyraźnie gorzej od Szkotek. Być może jest to zapowiedź tego co będzie się działo w playoffach, bo Szwedki znane są z tego, że zawsze świetnie radzą sobie w rundzie zasadniczej, za to dużo gorzej w walce o medale. Wybitna ostatnio forma Szkotek powinna wystarczyć nawet na wygraną w dzisiejszym meczu, a już na pewno na wyrównany mecz.

⛔ 100
 
stanley-63 808,5K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna EL.MŚ
Spotkanie - Polska : Ukraina
Typ - Czy Łukasz Piszczek strzeli bramkę? Tak
Kurs - 9.75
Buk - Betsson
Analiza :
No sporo zostało już napisane na temat naszego spotkania z Ukraińcami , wiadomo to spotkanie no powinniśmy wygrać i chyba tak będzie ja jednak wybieram tym na bramkę w tym spotkaniu strzeloną przez konkretnego zawodnika i tu stawiam na gola strzelonego przez Łukasza Piszczka , sporo pisano w prasie że Łukasz może w tym spotkaniu nie zagrać z powodów ( kontuzji , choroby itd. itd. ) ale że nie zagra to już pisano parę spotkań wstecz min. w drużynie Borussii w meczach ligowych i pucharowych a jednak chłopak zagrał i to dosyć dobre spotkania , tak samo będzie i dzisiaj wielu zastanawia się czy Fornalik wystawi go w podstawowym składzie czy nie ? uważam że Łukasz wyjdzie w podstawowym składzie , trener reprezentacji Polski Waldemar Fornalik podczas przedmeczowej konferencji prasowej nie chciał mówić o wyjściowym składzie drużyny , w/g mnie do gry od pierwszej minuty mogą być raczej pewni Artur Boruc, Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Jakub Błaszczykowski, Grzegorz Krychowiak i Robert Lewandowski . Wracając jednak do samego spotkania to uważam że więcej uwagi Ukraińcy poświęcą aby zablokować Roberta Lewandowskiego i tu może koło niego być paru piłkarzy co pozwoli innym oddawać strzały na bramkę a że Łukasz już nie jedną bramkę w tym sezonie już zdobył to liczę na jakąś bramkę z jego strony no a kurs na to jest super , tak więc jak się bawić to się bawić . Pozdrawiam !

✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna EL.MŚ
Spotkanie - Polska : Ukraina
Typ - Połowa/Cały mecz X/1
Kurs - 5.75
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dzisiaj Polacy rozegrają mecz Ukrainą w ramach Eliminacji do MS w Brazylii. Jak powiedział trener ukraińców Mychajło Fomenko, będzie to mecz o 6 pkt. Jego zdaniem przegrany może powoli żegnać się z wyjazdem do Ameryki Południowej. Wydaję mi się, że za wcześnie na takie gadanie. Oba zespoły mają jeszcze mecze z Anglikami, z którymi wynik jest zawsze sprawą otwartą. No i Czarnogóra, która może okazać się Czarnym Koniem w grupie. Oczywiście racją, że ten kto dziś zgarnie 3 pkt znacznie przybliży się do awansu, ale nie przekresli go do końca.
Mój typ, po pierwszej połowie będzie remis, a w drugiej biało czerwoni zwyciężą wynika z tego , iż oba zespoły nie ruszą od pierwszych minut do szaleńczych ataków, a raczej będą badać przeciwnika. W miarę upływu czasu mecz będzie coraz bardziej otwarty na korzyść Polski. Wydaję mi się, że ukraińcy remis wzieli by w ciemno. Dlatego to gospodarze bedą zespołem dominującym, aż w koncu uda im się przelamac obronę piłkarzy ze wschodniej granicy.
Po cichu liczę na trio Borussi, którzy w koncu pokazą na co ich stać. No i mam nadzieję ujrzeć Artura w bramce, który jest w znakomitej formie. A dobre tyły zawsze podnoszą morale obrońców.
Przepraszam za chaotykę w pisaniu. ALe czas to pieniądz ???? pzodrawiam

⛔ 100
 
I 8

ironpl

Użytkownik
Dyscyplina - Tenis ATP Miami
Spotkanie - James Blake - Julien Bennetau
Typ - 2
Kurs - 1.63
Bukmacher: Unibet
Analiza:
O 17.30 rozpocznie się spotkanie Francuza Bennetau z mocno doświadczonym ;) Amerykaninem Blake&#39;m. Kurs wystawiony na Francuza uważam za spore value. Czemu? Ponieważ Blake ma swoje lata i co prawda występuje na terenie USA w turniejach ATP, ale zwykle odpada w 2-3 rundzie, czemu wybitnie sprzyja jego sylwetka, przypominająca raczej konsumenta fast-foodów niż sportowca. Owszem, potrafi pokazać kilka niezłych zagrań, ale większość prób przebiegnięcia się do piłki posłanej np. po linii kończy się niepowodzeniem. Uważam, że jego umiejętności oraz obecna dyspozycja zdecydowanie nie wystarczą na pokonanie Francuza, który od momentu gdy w Rotterdamie wygrał z Federerem na identycznej nawierzchni, prezentuje się przyzwoicie i nie zanotował większych wpadek. Francuz ma lepszą zagrywkę, lepiej gra przy siatce, jest bardziej techniczny. Wniosek? Powinien wygrać, a typ wydaje się w miarę pewny.

⛔ 100
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna EL.MŚ 2014
Spotkanie: Polska - Ukraina
Typ: Polska wygra i nie straci bramki
Kurs: 3.10
Buk: Expekt
Analiza:
Wszyscy wiedzą jak ważny jest to mecz. Mamy 5 punktów, 3 miejsce. Druga Anglia ma 8 oczek więc jest w naszym zasięgu, pierwsza Czarnogóra ma 10 oczek więc też bardzo nam jeszcze nie uciekła. Tyle że to spotkanie wygrać trzeba.
Ukraina zajmuje dopiero 5 lokatę z zaledwie 2 punktami - w najlepszym przypadku można mówić że mają nóż na gardle. Tylko że ten nóż skrzydeł im nie dodaje.
Dotychczasowe mecze Ukraińców to remis z Anglią na wyjeździe ale potem już remis z Mołdawią i porażka u siebie z Czarnogórą - raczej słabo. Zdobyli zaledwie 1 gola. To obrazuje ja duży problem mają w ataku. Nasza niemoc Lewego to pikuś przy braku skuteczności naszych dzisiejszych gości ;)
My rywalizację rozpoczęliśmy od wyjazdowego remisu 2-2 w Czarnogórą, potem wygrana z Mołdawią i ostatnio remis z Anglią. Te nasze 5 punktów to naprawdę dobry wynik jak na takich rywali. No i zdobyliśmy 5 goli!
Myślę że dziś na własnym stadionie spokojnie strzelimy coś Ukraińcom. Może Lewy się w końcu przełamie?
Nie przewiduję natomiast byśmy stracili jakąś bramkę. Między słupki wraca Boruc - ostatnio trafił do 11 kolejki! Osobiście uważam że to najlepszy bramkarz jakiego moglibyśmy mieć. Moją opinię potwierdza zresztą trener bramkarzy... Wątpię by przy takiej skuteczności gości coś puścił.
Jak dla mnie wygramy do zera, bez większych przeszkód. 6/10

⛔ 100
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna El MŚ 2014
Spotkanie: Chorwacja - Serbia
Typ: Chorwacja
Kurs: 1.72
Bukmacher: BET365
Spotkanie podwyższonego ryzyka można by rzec dawni wrogowie na polu bitwy podczas wojny na Bałkanach spotkają się w meczu kwalifikacyjnym do Mistrzostw Świata ciekawostką jest fakt że spotykają się pierwszy raz, nigdy po zakończeniu wojny jeszcze ze sobą nie grali. Drugą ciekawostką jest to żaden kibic nie obejrzy tego meczu na stadionie gdyż federacje obu krajów zdecydowały że oba mecze pomiędzy tymi drużynami i w Chorwacji i w Serbii odbędzie się bez udziału kibiców ma to na celu &quot;uniknięcie konfliktu pomiędzy skłóconymi krajami&quot;.Odnośnie składów obu drużyn to wyglądają one tak Chorwacja wystawi najmocniejszy możliwy skład:Stipe Pletikosa, Sarijo Srna, Vedran Corluka, Niko Kranjcar, Luka Modric, Ivan Rakitić, Ivan Perisic, Mladen Petric, Ivica Olic, Eduardo, Mario Madzukic. Serbia oprucz zawieszonego za kartki Nenada Tomovica równiez wystąpi w najmocniejszym składzie gdyż powołania na ten mecz dostali m.in Branislav Ivanović, Alekandar Kolarov,Neven Subotić,Zdravko Kuzmanović. Widać więc że obie drużyny podchodzą na poważnie do tego spotkania jeżeli jednak miałbym porównać oba składy to jednak Chorwacja ma ten skład mocniejszy co było widać w meczu z Belgią gdzie walczyła jak równy z równym co niestety nie można powiedzieć o Serbii która przegrała mecz 0:3 i to grając z Belgami na własnym stadionie przy pełnych trybunach. Dla mnie jedynym faworytem tego meczu jest Chorwacja mocny skład,lepsze zgranie,własny stadion więcej indywidualności które mogą przechylić szalę zwycięstwa poza tym sytuacja w grupie A wygląda następująco prowadzi Belgia która lepszym bilansem bramkowym wyprzedza Chorwację obie drużyny mają po 10 pkt na trzecim miejscu jest Serbia która lepszym bilansem bramkowym wyprzedza Macedonię obie drużyny maja po 4 pkt jeżeli dzisiaj Belgia wygra z Macedonią a Chorwacja z Serbią to strata 3 drużyny w tabeli do 2 po pięciu kolejkach będzie wynosiła aż 9 punktów!!! więc teoretycznie rywalizacja w tej grupie się skończy no chyba że o pierwsze miejsce. Tak więc dlaczego Chorwacja miała by sobie tego nie zapewnić już dzisiaj i zrobić prezent nie tylko kibicom ale także zwykłym obywatelom i pokonać dawnego wroga. Dla mnie jest to możliwe-realne do zrobienia dlatego pogrywam ten typ na zwycięstwo Chorwacji.

✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Singapur
Spotkanie: Hougang - Tanjong Pagar
Typ: over 4.5
Kurs: 5.75
Bukmacher: Sportingbet
W piątej kolejce singapurskiej S-League Hougang zmierzy się z ekipą Tanjong Pagar. W tych rozgrywkach często padają wysokie overy, dlatego postanowiłem wytypować taki w tym spotkaniu. Gospodarze zajmują siódme miejsce w tabeli i w czterech dotychczas rozegranych meczach padło 8 bramek. Średnia 2 gole na mecz jest niewysoka, ale na początku sezonu to normalne. Z meczu na mecz goli powinno być coraz więcej, dlatego dzisiaj można oczekiwać wielu bramek. Bardzo dobrze rozpoczął ligę zespół Tanjong Pagar - zajmują trzecie miejsce, strzelając 10 i tracąc 6 bramek. Bardzo ładne wyniki zachęcają do gry w ich kierunku. Widać, że ta drużyna skupia się głównie na ofensywie, więc o zdobycze bramkowe w dzisiejszym pojedynku możemy być spokojni. Liczę, że utrzymają dobry poziom strzelecki i gorszy w defensywie. Spodziewam się wysokiego zwycięstwa gości, ale po pięknym kursie wolę postawić na minimum 5 goli w meczu.

✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,Liga Regionalna Zachód
Spotkanie:Kray-Duisburg II
Typ:2
Kurs:1.91
Godz:18:00
Buk:Bet365
Dzisiaj mecz niższej ligi niemieckim pomiędzy gospodarzami outsiderami ligi Kray i rezewami MSV Duisburg.Kray dzisiaj będzioe osłabione dwoma zawodnikami(Ketsasis,Kretscmar) ,którzy w osttnim meczu z rezerwami Borussi Mónchengladbach dostali czerwone kartki,ponadto przegrali ostatnie 7 meczów z rzędu w lidze.Gością brakuje 2 punkty do rezerw Fortuny Dusseldorf II będą bardzo zmotywowani aby dzisiaj wygrać,poza tym jest przerwa
w rozgrywkach 2.Bundesligi i zostaną wzmocnieni kilkoma zawodnikami z kadry pierwszego zespołu.Goście na ostatnie 5 meczy odnieśli 2 zwycięstwa min. nad zajmującą 3 miejsce w tabeli Victorią Koln i myślę ,że dzisiaj tez nie powinni mieć problemów z odniesieniem wygranej.

✅ 91
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - - Eliminacje
Spotkanie: Kazachstan - Niemcy
Typ: Kazakhstan Under 0.5 Goals
Kurs: 1,57
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Stawiam pewnie, że Niemcy dziś nie stracą bramki. Komu jak komu Kazachowie mieliby strzelać to myślę, że na pewno nie solidnym zawsze Niemcom (no może prócz meczu ze Szwedami :razz: ). Gospodarze dzisiejszego meczu na 4 mecze eliminacyjne przegrali 3 i zanotowali 1 remis. Strzelili w tych el. 1 gola na początku zmagań w meczu u siebie z Irlandią. Niemcy na 4 mecze wygrali 3 oraz 1 remisowali we wspomnianym meczu ze Szwedami. Niby tylko raz zachowali w tych meczach czyste konto (na początku w meczu z Wyspami Owczymi- było 3:0) ale ja sądzę, że dziś też im się to uda. Przecież na pewno będą dziś prowadzić grę a do tego dodam, że mecz odbędzie się na sztucznej murawie - jak wszystkim wiadome jest to wolniejsza nawierzchnia od zwykłej trawy. W składzie Niemców zabraknie Kroosa, Bendera, Reusa, Hummelsa, Klose i Badstubera. Braki duże, ale myślę że właśnie dlatego reprezentacja Niemiec zagra spokojnie i na 0 z tyłu i wygra to spotkanie nie dużym wynikiem. Powodzenia !

✅ 57
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Polska - Ukraina
Typ: Ukraina ponad 1,5 gola
Kurs: 3,55
Buk: Tobet
Analiza: Dziwi mnie ten niczym nie uzasadniony huraoptymizm na Polskę. Kto jest niby w takiej formie? Lewandowski? Borussia to co innego niż reprezentacja. Błaszczykowski też jest cieniem samego siebie w reprezentacji. Strzela ważne gole, ale według mnie często hamuje grę. Niepojęte jest dla mnie jak mzoe nie grąc Grosicki, najbardziej rkeatywny ansz gracz w meczu z Anglią. Sami sobie strzelamy w stopę. Błaszczykowski juz dawno nie jest typowym prawoskrzydłowym i w reprezentacji tylko dubluje pozycję Obraniaka, czy innego Majewskiego. Z lewej strony Rybus, którego cenię, ale nie wiadomo jak przygotowany jest do sezonu. Mimo wszystko potencjału ofensywnego białoczerwonym nie odmawiam, ale krytyka Błaszczykowskiego czy Lewego prowadzi te do innego wniosku: repra nie stanowi drużyny, monolitu gdzie mogą grać na pamięć. Najlepszym piłkarzem jest Krychowiak, notuje najlepsze występy z orłem na piersi. Ale chłopak nie wiem z kim zagra u boku. Nie jest zgrany z drugim defensywnym pomocnikiem, z Rybusem chyba zagra pierwszy mecz. Nie może też byc pewny co z tyłu bo Glik i Wasilewski tworzyli ostatnio słaby duet. Torino w Serie A gra defensywnie prawdopodobnie, w reprezentacji Glik nie ma takiego wsparcia kolegów w tyłach i często musi wchodzić w pojedynki jeden na jeden - w tym jest gorszy. Wasilewski juz na Euro był słaby, teraz podejrzewam jest jeszcze gorzej. Krychowiak choćby nie wiem jak był mocny, sam nie uciągnie drużyny, w której każdy gra swoje klocki. Drużyny Fornalika słynęły z mocnej defensywy, ale raz, że Fornalik nie miał czasu ich zgrać tak jak w klubie, dwa że ostatnio większą wagę chyba przykładał do schematów gry ofensywnej. Spodziewam się fajnego, otwartego meczu. Przede wszystkim jestem bardzo sceptycznie nastawiony do naszej defensywnej gry. Ukraina osiagneła lepszy wynik, bo remis na wyjeździe z Anglią. Podejrzewam, że w defensywnie stanowią wiekszy monolit. Lepiej tęz odbierają piłki. Do nas Anglicy przyjechali rozkapryszeni i gralismy u siebie. Jedynym naszym atutem są nasi kibice, reszta jest wyrównana, by nie powiedzieć po stronie Ukraińców.

✅ 255
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom