>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 22.03.2012 (czwartek)

Status
Zamknięty.
olo 2,4K

olo

Użytkownik
Kosz kobiet, Eurocup
Dynamo - Kayseri
Dynamo Kursk - Kayseri Kaskispor 4.79
Pinnacle
2/10


Do 15.

Finał Eurocupu Kobiet. Drugi mecz. W pierwszym turecka ekipa wygrała 69-55 u siebie, dziś mecz w Rosji. Grają wg mnie 2 równe ekipy ze wskazaniem na Turczynki. Ok, wygrały pierwszy mecz i nie muszą tutaj wygrywać, ale żeby taki kurs :?: De Forge, Hodges, Sanford, Jelavic to zawodniczki ze sporym doświadczeniem w europejskich pucharach. Ale rewelacją tego sezonu Eurocupu jest Latoya Sanders:

17.0 Points per game
11.3 Rebounds per game
1.6 Assists per game

» Ranks #2 in Defensive Rebounds (7.6)
» Ranks #6 in Drawn Fouls (4.5)
» Ranks #3 in Field Goals Made (6.7)
» Ranks #1 in Field Goal Percentage (56.7%)
» Ranks #1 in 2 Pts Field Goal Percentage (56.7%)
» Ranks #2 in Double-Doubles (7)
» Ranks #10 in Free Throws Attempted (4.5)
» Ranks #5 in Free Throws Percentage (81.5%)
» Ranks #7 in 2 Pts Field Goals Attempted (11.8)
» Ranks #7 in Free Throws Made (3.7)
» Ranks #3 in Offensive Rebounds (3.7)
» Ranks #1 in Blocked Shots (3.3)
» Ranks #2 in Total Rebounds (11.3)
» Ranks #18 in Minutes (31.5)
» Ranks #18 in Field Goals Attempted (11.8)
» Ranks #1 in 2 Pts Field Goals Made (6.7)
» Ranks #5 in Points Per Game (17.0)

Widać, że absolutna czołówka, zarówno w ataku jak i w obronie. W pierwszym meczu 19 punktów, 13 zbiórek, 3 asysty, 2 bloki, 5 razy faulowana, 7/10 z gry, 5/6 wolne. Kozaczy strasznie. Dynamo ma Vodopyanową, Petrakovą, Snow, ale one nie potrafią widać jej zatrzymać, a ona wraz z Sanford zatrzymały wyżej wymienione trio na 13 punktach i 15 zbiórkach, 3 asystach, 5/27 z gry. Dodam, że średnio trio osiąga 36.3 ppg, 22.2 rpg, 5.8 apg, 44% - ponad 14 trafionych rzutów z gry na mecz. Tak więc pod koszem bardzo duża przewaga tureckiej ekipy.
Na obwodzie Kursk ma Bimbaite i Johnson głównie. Wyżej pisałem o Hodges i DeForge (w Kaskisporze), które z pewnością wiele nie odstają, jeżeli wgl odstają, od duetu z Kurska. Rezerwowe na podobnym poziomie, czyli bez szału w obu ekipach.
Tak więc podsumowując dwie równe ekipy. Pozostaje kwestia motywacji, ale no litości, to jest finał Eurocupu, a nie jakiś tam mecz ligowy, więc sobie tak po prostu nie odpuszczą. A kurs zawyżony podobnie jak handicap.
Jest jeszcze niby kwestia H2H. We wcześniejszej fazie wygrał niby Kursk oba mecze, ale czy to teraz ma znaczenie :?:

⛔100
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
hokej , KHL
spotkanie: Omsk- Magnitogorsk
typ: mniej niz 0,5 w 1 . tercji
kurs 3,60
bwin
analiza:
przed nami 5 spotkanie cwiercfinalowe kontynentalnej ligi hokeja na lodzie. naprzeciwko siebie stana- avangard omsk oraz metalurg magnitogorsk. stan rywalizacji 3-1 dla gospodarzy, ktorzy juz dzis moga przypieczetowac awans do polfinalu. 1/8 finalu przeszli jak burza zwyciezajac 4-0 amura. cwierfinal zaczeli slabo od porazki po dogrywce w 1 spotkaniu , pozniej juz 3 wygrane z rzedu. magnitogorsk z kolei w 1/8 finalu walczyl z Barysem Astana i dopiero 7 spotkanie zapewnilo im awans do kolejnej rundy.dzis nie moga sobie juz pozwolic na porazke, przekresli ona bowiem szanse na awans do polfinalu. spodziewam sie bardzo wyrownanego meczu i mysle ze gole zobaczymy dopiero od 2. tercji

⛔100
 
N 4

nicowilliam

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP, Indian Wells
Spotkanie: Baghdatis- Mayer
Typ: 2
Kurs: 5,00
Bukmacher: bwin
Analiza:
To powinien być bardzo ciekawy pojedynek miedzy Baghdatisem (42 w rankingu ATP ) a Mayerem (nr. 77). Marcos Baghdatis odnotował niezłe wyniki w tym roku jak półfinały czy ćwierćfinały turniejów ATP, ale jego dzisiejszy rywal ma jakiś sposób na niego, gdyż wygrał z nim wszystkie pojedynki. Cypryjczykowi czasami zdarza się jakiś słabszy dzień i może przegrać naprawdę z bardzo mało znanym zawodnikiem, co zdarzało mu się już nie raz. Mayer może czuć się pewnie i powinien przystąpić do tego meczu bez kompleksów. Wbrew pozorom tych zawodników nie dzieli aż tak wiele jak się pozornie wydaje i po raz kolejny może dojść do niespodzianki i to Argentyńczyk awansuje do kolejnej rundy.Myślę, że to kurs godny uwagi.

⛔100
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Hiszpania Primera Division
Spotkanie: Racing Santander - Sevilla
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,22
Bukmacher: Betfair
Analiza: W spotkanie 28 kolejki Hiszpanskiej Primera Division spotykaja sie Racing Santander i Sevilla. Gospdoarze tego spotkanie znajduja sie w nie ciekawej sytuacje gdzy z 24 zajmuja spadkowa 18 pozycja z strata 4 punktow do bezpiecznej pozycji. Goscie w tym sezonie fatalnie sie spisuja i zamiast walczyc o czolowych pozycjach to walcza o utrzymanie w La liga. Pilkarze Racingu nie wygrali od 9 spotkan w ktorych zdobyli zaledwie 4 punktow. Taka ga spowodowala ze gospodarze tego spotkanie maja coraz mnie szanse zeby pozostac w Primera Division. Pilkarze z Andalucji nie wygrali od 3 spotkan w ktorych zdobyli tylko jeden punkt, i rownierz ich sytuacja sie skomplikowala poniewaz spadli na 13 pozycja i maja nikle szanse zeby zagrac za rok w europejskich pucharach. Widac wiec ze dzis nie zabraknie motywacje pilkarzom obie druzyn zeby siegnac po celnych 3 punktow. Licze ze gospodarze dzis zrobia wszystko zeby nie pokonac bramkarza rywale i przerwac ta fatalna passa. Rownierz licze ze pilkarze Sevilli zrobia dzis wszysko zeby pokonac bramkarza rywale co im sie nie udaloa w 2 ostatnich spotkan. W 4 z 5 ostanich spotkan pomiedzy oba zespolami padlo wynik powyzej 2,5 gola. Moim zdaniem dzis mozemy byc swiadkami podobnej sytuacji. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Racingem Santander i Sevilla padnie wynik powyzej 2,5 gola.

✅122
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krysztal94 19

krysztal94

Użytkownik
Betis - Espanyol
Dyscyplina: Pilka Nozna - Hiszpania Primera Division
Spotkanie: Betis - Espanyol
Typ: x2
Kurs: 1,86
Bukmacher: Betathome

Na dzisiejszy wieczór wybrałem spotkanie hiszpańskiej Primiera Division, Betisu z Espanyolem. Gospodarze przegrali ostatnie trzy mecze z rzędu i zapewne dziś bedą szukali przełamania przed własną publicznością. Jednak Betis to nie ta sama drużyna z jesieni.
Espanyol obecnie zajmuje 8 miejsce w tabeli, ostatnie dwa zwycięstwa: z Racingem 3-1 i dość pokaźne zwycięstwo z dobrze grającym beniaminkiem z Vallecano aż 5-1. Drużynę z Barclony zapewne interesuje udział w Lidze Europejskiej, a dzielą ich zaledwie 2 punkty do Malagi, która dziś powinna poradzić sobie z Vallecano u siebie i tylko jeden punkt do Osasuny. Jeśli dziś by wygrali znajdą się na dobrej drodze do udziału w europejskich pucharach.
Reasumując, spodziewam się tu jednak wyrównanej walki i remis jest tu bardzo prawdopodobny. Jednak bardziej upatrywałbym się zwycięstwa dobrze spisującego się ostatnimi czasy Espanyolu. Dlatego mój typ na ten mecz to x2.

✅86
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Dyscyplina: tenis, WTA, Miami
Spotkanie: Julia Goerges - Kim Clijsters
Typ: 1
Kurs: 3,85
Bukmacher: BetFair
Analiza:
Normalnie w życiu bym tak nie zagrał, bo uważam Clijsters za zawodniczkę kilka lig wyżej, ale ta ostatnio rzadko pojawia się na kortach, w związku z czym jest daleka od swojej optymalnej formy. Jej przedostatni mecz to przegrana z Azarenką podczas Australian Open, a więc jeszcze w styczniu, natomiast ostatni, to wczorajsza wygrana 2-1 z marną Gajdosovą. Jeżeli z kimś takim Kim traci seta (co wyrozumiałe przy jej obecnym, niesystematycznym trybie gry), to z Julią tym bardziej powinno być ciężej. Chwilę potrwa zanim reprezentantka Belgii znów wejdzie na wysokie obroty, w tym meczu jeszcze na bank szału nie zrobi.
Goerges na początku roku grała kiepsko, ale potem się poprawiła, była w finale w Dubaju, a w Indian Wells odpadła w trzeciej rundzie z niepokonaną Azarenką. Niemka w tej chwili nie robi aż tak dużo błędów i bardzo przyzwoicie serwuje, powinna wykorzystać tę szansę od losu i nawet wygrać ten mecz. Goerges także fizycznie mocniejsza, bo młodsza i wytrenowana. Value jest, może nie wielkie, ale z pewnością jest. Mnie osobiście kurs nie zadowala, ale wczoraj Kim kiepsko weszła w mecz, więc lepiej nie ryzykować i już teraz parę groszy poświęcić, aniżeli liczyć tylko na live.

⛔100
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
PRIMERA DIVISION ⚽

Spotkanie: Betis - Espanyol
Typ: Espanyol wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs: 6,00
Bukmacher: Gamebookers

Dzisiaj o 20:00 Betis znajdujący się coraz bliżej strefy spadkowej, podejmie zespół Espanyolu, który wciąż ma szansę, żeby w przyszłym sezonie zagrać w Champions League. Zespół Betisu, to zespół nieobliczalny cały czas grający ofensywnie niezależnie od rywala. Czasem potrafią zachwycić, czasem grają bardzo słabo. Potrafią świetnie zmotywować się na mecze z wielkimi, lecz co z tego, że grają efektownie - punkty w tabeli przyznaje się za remisy i zwycięstwa nie za wrażenia artystyczne. Faworytem bukmacherów są gospodarze, lecz ja pokuszę się tutaj o typ na zwycięstwo gości. Espanyol znowu wraca do swojej dobrej gry, ostatnie dwa mecze drużyny Pochettino to dwie efektowne wygrane. Co prawda u siebie, lecz sam fakt podniesienia się po porażce na Bernabeu jest godny podziwu. Espanyol ma bardzo ciekawych zawodników w przednich formacjach, Betis jest w dołku przegrał trzy ostatnie spotkania, ich stadionu na pewno nie można nazwać twierdzą, Betis przegrał u siebie aż pięć spotkań. Wydaje mi się, że Espanyol tutaj wygra i awansuje o dwa oczka w tabeli, bo jeżeli goście nie zdobędą tutaj punktów, to ciężko będzie potem gonić Levante, które jak narazie zajmuje czwartą pozycję i to zespół z Walencji zagra na tą chwilę w kwalifikacjach Ligi Mistrzów. W ostatnich trzech spotkaniach tych zespołów dwa razy wygrywał Espanyol raz padł remis, lecz ani razu over 2,5 gola. Mam nadzieję, że przy obecnej dyspozycji strzeleckiej Coutinho i Uche, którzy strzelali sześć z ośmiu ostatnich bramek Espanyolu i przy niemocy Betisu w defensywie to się dzisiaj zmieni i zobaczymy kilka bramek. Espanyol na wyjeździe nie wygrał już od dosyć dawna, czas najwyższy aby to zmienić, przeciwnik idealny na przełamanie. Mój typ 1:3 Espanyol.

⛔100
 
miedziu_tychy 94

miedziu_tychy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Portugalia - Puchar Ligi
Spotkanie: Gil Vicente - Braga
Typ: Braga over 2.5
Kurs: 3.40
Bukmacher:http://ads.betfair.com/redirect.aspx?pid=4987&amp;bid=4211 Bet365
Analiza: Dziś o godzinie 21:15 dojdzie do spotkania Gil Vicente - Braga. Gospodarze, choć u siebie nie są jakoś nadzwyczajnie mocną drużyna, to ograli tutaj w tym sezonie FC Porto 3:1 czy 3 dni temu Sporting Lizbona 2:0. Właśnie.. 3 dni temu. Jeden z aspektów, które pomogły mi przy wyborze typu. Na pewno zawodnicy Vicente odczuwają zmęczenie w porównaniu z graczami Bragi, którzy mieli wolne 2 dni dłużej. Goście prawie równy miesiąc temu odpadli z Ligi Europejskiej i od tego momentu mocno skupili się na rozgrywkach krajowych. Od tamtego momentu wygrali wszystkie mecze ligowe i tym samym zbliżyli się do wiodących prym w lidze Porto i Benfiki. Od tamtej chwili również, podopieczni Leonardo Jardima strzelili 13 bramek w 4 spotkaniach, co daje średnią 3.25 bramki na mecz. Spoglądając na bezpośrednie pojedynki również dostrzegłem przewagę Bragi. W ostatnich 4 meczach Braga z zespołem Gil Vicente zdobyła również 13 bramek, więc widać, że gracze z AXA Stadium mają sposób na Galos. Jeszcze jedna ciekawa rzecz. Ostatnim meczem w którym Gil Vicente straciło 3 bramki był mecz z... Bragą. Spotkanie miało miejsce na Estadio Cidade de Barcelos i tam Braga mimo zmęczenia po rozegranym 4 dni wcześniej meczu z Besiktasem (0:2) pokonała Kogutów 3:0. Możliwe, że dziś w składzie Bragi zobaczymy parę postaci, które na co dzień grzeją ławę, bo priorytetem dla tej drużyny wydaje się być tytuł Mistrza Portugalii. Z pewnością będą chcieli się pokazać trenerowi, a paru wyjadaczy może im w tym pomóc. Wydaje mi się, że Braga jest w stanie strzelić 3 lub więcej bramek, a już na pewno wygrać to spotkanie.

⛔100
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna -
Spotkanie: Macedonia – Francja (Połowa czasu – handicap – Francja -1,5)
Typ: 2
Kurs: 1,70
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Macedoński zespół kobiet w piłkę ręczną gra obecnie katastrofalnie. One nie mają żadnych wyróżniających się nazwisk, które są cenne dla zespołu... Dziewczyny robią wiele błędów w ataku, i obronie, dosłownie piłka wypada im z rąk... przegrały ostatni mecz z Turczynkami aż ośmioma bramkami, zespołem, który nie ma większych sukcesów w tym sporcie! Dziś wieczorem na to spotkanie jest wstęp wolny, na pewno hala wypełni się do ostatniego miejsca, choć nie będzie to oglądanie mocnej reprezentacji Macedonii, jak miało to miejsce kilka lat temu, kiedy drużyna była jednym z najmocniejszych ekip turniejowych, i byli stałymi uczestnikami Mistrzostw Europy i Świata. Dużo fanów tego sportu, na pewno będą chcieli obejrzeć grę Francuzek, które muszę przyznać, grają szybką, nowoczesną piłkę ręczną, z wieloma kombinacjami. Francuzki są o niebo lepszym zespołem, i wygrają to spotkanie wysoko, a do połowy na pewno będą wygrywać minimum 2 bramkami. Dlatego też linia 1.5 po takim kursie, jest jak najbardziej do pobrania.

⛔100
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, ATP Miami
Spotkanie : Mayer - Baghdatis
Typ : Mayer wygra pierwszy set
Kurs : 4,02
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :
Przed nami spotkanie pierwszej rundy turnieju w Miami.
W wybranym przeze mnie meczu zmierzą się ze sobą, obywatel Cypru -

Marcos Baghdatis oraz Argentyńczyk Leonardo Mayer.

Co przemawia za Mayerem?
A no przede wszystkim bilans bezpośrednich konfrontacji.
Leonardo wygrał 2 z 2 meczy z bilansem setowym 5:1.
Argentyńczyk jest wyższy od starszego kolegi i co ważne szybszy.
Dopiero zaczyna grać w tenisa na dobre i powoli się rozkręca.

Bagieta najlepsze lata ma już za sobą, kiedy to udało mu się nawet wejść do

najlepszej dziesiątki rankingu.
Ostatnio rozegrał parę dobrych spotkań, ale też zanotował kompletne

niewypały.


Moim zdaniem Mayer przyciśnie Baghdatisa już na samym początku i tym

ustawi sobie drogę do wygranej. Bilans spotkań między obydwoma

graczami wskazuje na to, że Mayer jest niewygodnym przeciwnikiem dla

Marcosa, a to może okazać się kluczowe.
Dobry serwis, który pokazał w ostatnim meczu z Nadalem i odważne uderzenia z podejmowanym ryzykiem powinny dać zwycięstwo.

⛔100
 
B 0

brzusiu10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania , BBVA
Spotkanie:Real Betis Sevilla - Espanyol
Typ:2
Kurs:3,70
Bukmacher:bwin
Analiza:


Dokończenie 28 kolejki hiszpańskiej BBVA.Sevilla zagra na własnym terenie z Espanyolem. Gospodarze w fatalnej formie, z 4 ostatnich spotkań zdołali jedynie zremisować 1:1 z Getafe. Reszta to porażki których nie warto wymieniać. Espanyol natomiast 2 ostatnie spotkania to wysokie wygrane z Vallecano i Santanderem. Chcociaz dzis przed nimi wyjazd widze ich szanse na zwycięstwo. Są na dobrej 8 pozycji w tabeli i naprawdę niewiele pkt ich dzieli do czołowej 6. Gospodarze na pewno będą chcieli urwać chociaż 1 pkt ale w dyspozycji w której są, jest to niewykonalne. Bardzo dobry kurs na gości-warto zagrać.

⛔100
 
psm 921

psm

Użytkownik
VS


Cz 2012-03-22 20:00
Racing Santander - Sevilla
typ-under 2,5
kurs 1,70
Expekt

Wczoraj dostałem na Valencii,dziś laitowo underek.Pierwsze spotkanie co prawda zakończyło sie wynikiem 2-2 i to mnie troche martwi,ale co przemawia za underem w tym spotkaniu to sposób gry na wyjazdach Sevilli.Tracą tylko 0.92 br/mecz co jest drugim wynikiem w lidze,a w ataku nie za ciekawie-0,62 strzelonych goli na mecz i przedostatnie miejsce pod tym względem w lidze biorac pod uwage mecze na wyjeżdzie.Racing za to słabo spisuje się z przodu na własnym stadionie,a 0,64br/mecz to najslabszy wynik w Primera Dyvision.Z obrona juz sporo lepiej,5 miejsce u siebie tak wiec pachnie underem.Racing w tym sezonie 79% meczy u siebie konczyl underem 2,5,Sevilla na wyjazdach prawie 70%.Biorąc dodatkowo pod uwagę fakt że obie drużyny są w kiepskiej formie,typ ma szanse powodzenia.

⛔100
 
lukasi 8

lukasi

Użytkownik
220968257190
ACM/4778960


Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania
Spotkanie: Mallaga - Vallecano
Typ: X
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Już dziś póżnym wieczorem rozpocznie sie spotkanie w hiszpanskiej lidze pomiedzy Malaga a Rayo Valllecano. Czyli odpowiednio 5-tej z 9-tą drużyna ligi hiszpanskiej. Malaga to bardzo dobry zespol w tym sezonie w ostatnich 5 meczach 3 razy wygrał oraz odnotował jeden remis i jedna porazke. Vallecano natomiast w ostatnich 5-ciu mecczach 3 razy wygrało i 2 razy przegrało:

18/03/2012 Primera Division Real Madryt vs. Malaga R - 1:1
10/03/2012 Primera Division Malaga vs. Levante Z - 1:0
03/03/2012 Primera Division Getafe vs. Malaga Z - 1:3
25/02/2012 Primera Division Malaga vs. Saragossa Z - 5:1
19/02/2012 Primera Division At. Bilbao vs. Malaga P - 3:0


17/03/2012 Primera Division Vallecano vs. Betis Z - 3:0
11/03/2012 Primera Division Espanyol vs. Vallecano P - 5:1
03/03/2012 Primera Division Vallecano vs. Racing Z - 4:2
26/02/2012 Primera Division Vallecano vs. Real Madryt P - 0:1
19/02/2012 Primera Division Levante vs. Vallecano Z - 3:5


Podsumowujac zmierza sie ze soba dzis 2 solidne lecz nie najmocniejsze druzyny ligi hiszpanskiej. Ja typuje remis zakladam że Vallecano nie bedzie szalalo z atakami dzisiaj a postawi na obrone i gre z kontry, Malaga bedzie cisnela natomiast wydaje mnie sie ze to piłkarze z Vallecano moga zdobyc pierwsza bramke a pozniej Malaga w drugiej polowie moze wyrownac typuje zatem remis!

⛔100
 
arturosaktes 7

arturosaktes

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : CF Malaga - Rayo Vallecano
Typ : 1 handicap 0:2
Kurs : 5.00
Bukmacher : Betclic
Analiza :

Witam dzisiejsze spotkanie pomiędzy Malagą a beniaminkiem z Vallecano zapowiada się jak dla mnie obiecująco jeżeli chodzi o ilość bramek w tym spotkaniu . Po ostatnim remisie Malagi w Madrycie z wielkim Realem napawa mnie optymizmem handicap 0:2 . Gospodarze są w czołówce i ich bilans bramkowy jest remisowy 38:38 a wiec nawet dużo strzelają a z drugiej strony tyle samo tracą . Co do strzelania bramek drużyna gości również potrafi ich dużo nastrzelać a ich bilans wygląda następująco 40:43 a więc jest lekko ujemny . Malaga zajmuje miejsce 5 zaś goście miejsce 10 . Przedstawię jak ostatnio grały oba zespoły w lidze .

Mecze rozegrane przez Malaga :

Real Madryt vs. Malaga 1:1
Malaga vs. Levante 1:0
Getafe vs. Malaga 1:3
Malaga vs. Saragossa 5:1
At. Bilbao vs. Malaga 3:0

Mecze rozegrane przez Vallecano :

Vallecano vs. Betis 3:0
Espanyol vs. Vallecano 5:1
Vallecano vs. Racing 4:2
Vallecano vs. Real Madryt 0:1
Levante vs. Vallecano 3:5

⛔100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia - Holenderski Puchar KNVB
Spotkanie: AZ Alkmaar - Heracles Almelo
Typ: Drużyna gości zdobywa gola
Kurs: 1.81
Buk: Betsson

Drugie półfinałowe spotkanie Pucharu Holandii - AZ Alkmaar zagra z ekipą Heracles. Gospodarze w tym sezonie spisują się nadzwyczaj dobrze: w rozgrywkach ligowych są liderem tabeli, w LE awansowali przed tygodniem do ćwerćfinału, na dodatek są o krok od finału krajowego pucharu. Czy to nie za wiele jak na jeden zespół? Może i tak.. znane jest przysłowie o łapaniu wielu srok za ogon - w efekcie wszystkie uciekają – w tym przypadku może być podobnie. AZ Alkmaar biorąc udział w tylu rozgrywkach, praktycznie ma niewiele czasu na odpoczynek i regenerację, dlatego z czegoś musi zrezygnować. Sądzę, że najmniej zależeć im będzie właśnie na Pucharze Holandii. Natomiast Herakles będzie bardzo zdeterminowany do zdobycia tego trofeum. Goście to typowy średniak, mający raczej zapewniony byt w ekstraklasie, dlatego wszelkie siły skupią na dzisiejszym pojedynku. Ostatnio co prawda kiepsko idzie im w lidze, ale nie raz pokazali, że umieją grać z najlepszymi – warto wspomnieć choćby wygraną z Twente 3-2 czy remis z PSV 1-1. Myślę, że stać ich na strzelenie bramki.

✅81
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pietaszek89 1,6K

pietaszek89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Hiszpańska
Spotkanie: Málaga - Rayo Vallecano
Typ: Over 3.5
Kurs: 2,80
Bukmacher: Sportingbet

W Maladze spotka się dzisiaj rewelacyjnie spisująca się w ostatnich tygodniach drużyna gospodarzy z grającą w kratkę drużyną Rayo Vallecano. Faworytem tego spotkania jest oczywiście drużyna gospodarzy jednak należy pamiętać, że Rayo w ostatnich pięciu meczach zdobyło, aż 13 bramek. Malaga ostatnio w lidze dość skromne 1:0 z Levante, ale należy zauważyć, że w tamtym meczu szwankowała skuteczność, a Malaga powinna na dobrą sprawę strzelić co najmniej trzy gole. W ostatniej kolejce wywieźli natomiast bardzo cenny punkt z Santiago Bernabeu, gdzie zremisowali z Realem 1:1. Piękną bramkę w końcówce spotkania z rzutu wolnego zdobył Santi Cazorla. Jeżeli chodzi o siłę rażenia drużyny to trzeba przyznać, że jest ona dość duża. Oprócz Cazorli czyli etatowego wykonawcy rzutów wolnych są także Rondon (7 bramek), Fernandez (5 bramek) czy strzelający nieco mniej, ale i tak dużo wnoszący do drużyny w zakresie gry ofensywnej Isco oraz Joaquín. W Rayo ostatnio nastroje mieszane, gdyż drużyna potrafiła wygrać z Levante na wyjeździe 5:3, walczyć jak równy z równym z Realem, by później wysoko ulec Espanyolowi, aż 5:1. Ostatnio jednak znów drużyna wygrała gromiąc 3:0 Betis Sewilla. W kategoriach indywidualnych najbardziej wyróżniają się Michu (13 goli) oraz Raul Tamudo (8 bramek). Ogólnie obie drużyny ostatnio na pewno bardzo dobra forma (oprócz oczywiście meczu Rayo w Barcelonie). Obie potrafiły w swoich meczach zdobywać nawet ponad trzy gole. Dzisiaj nie oczekuje, że obie zdobędą po trzy gole, ale na pewno warto zastanowić się nad pograniem overa 2.5 czy nawet 3.5. Jeżeli w pierwszej połowie szybko padnie jakaś bramka to sądzę, że cztery gole dzisiaj nie są wyczynem niemożliwym do realizacji. Podstawą jednak będzie zdecydowanie lepsza skuteczność przede wszystkim Malagi.

✅180
 
M 64

mrozik9211

Użytkownik
Tenis, WTA-Miami
Petra Cetkowska-Christina McHale
Typ:McHale wygra 2-0
Kurs:2,1
bet365


Dzis o 21 dojdzie do pojedynku pomiedzy czeszka Cetkowska(29 w rankingu) a zawodniczka gospodarzy McHale(32 w rankingu). Jak widac ranking obu zawodniczek jest zblizony ale w zdecydowanie lepszej formie jest amerykanka. Ostanie turnieje moze zaliczyc do udanych poniewaz w Doha doszla do cwiercfinalu gdzie przegrala z nasza Agnieszka Radwanska i ostatnio w Indian Wells odpadla z Kerber w 4 rundzie ale warto dodac ze wczesniej pokonala Petre Kvitova. Co do Cetkovskiej to ostatnie turnieje konczyla w poczatkowych fazach i nie sadze zeby nagle wystrzelila z forma. Napewno za McHale przemawia rowniez to ze gra przed wlasna publicznoscia. Sadze ze wygra ten mecz szybko i zdecydowanie.

Zła data
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom