>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Typy Dnia - 22.01.2022 (sobota)

Status
Zamknięty.
Z 582K
Dyscyplina: Koszykówka Francja LNB
Godzina: 20:30
Spotkanie: Levallois -Strasbourg
Typ:Strasbourg
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza: To powinien być bardzo interesujący i stojący na wysokim poziomie pojedynek ponieważ oba zespoły w tym sezonie rozgrywkowym grają bardzo dobrze zajmując teraz wysokie miejsca w tabeli i mają aspiracje do walki o tytuł mistrzowski.Gospodarze tego meczu koszykarze Levallios obecnie zajmują 1 miejsce w tabeli.W dotychczas rozegranych pojedynkach wygrali 12 pojedynków i 3 razy schodzili z parkietu pokonani przez swoich przeciwników.Ich rywale Strasbourg obecnie plasują się na 3 miejscu.W tym zaciętym spotkaniu gości stać na wygranie minimalnie tego spotkania.Ostatnie 3 mecze pomiędzy tymi drużynami zakończyły się ich zwycięstwem.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
czoker 86,8K

czoker

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Energa Basket Liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Anwil Włocławek- Wks Śląsk Wrocław
Typ: Mathews powyżej 16,5 pkt
Kurs:1,85
Bukmacher: Etoto
Analiza:


"Święta wojna" w Energa Basket Lidze. Niestety z tego co można usłyszeć większość graczy Śląska nie jest jeszcze w pełni sił (co było widać w meczu pucharowym) po tym jak ostatnio przechodzili covid (Kanter prawdpodobnie dzisiaj zagra ale on zniósł wirusa najciężej).
Tyle tytułem wstępu.
Ja dzisiaj gram w stronę Mathewsa, który jest w niesamowitym gazie (w tym tygodniu ofertę po zawodnika wysłało euroligowe Fenerbahce). Ostatnie dwa spotkania to 25 punktów w meczu pucharowym oraz 38 rzucone przeciwko mistrzowi Polski - Stali Ostrów.
Jonah ma niesamowity kredyt zaufania u trenera Frasunkiewicza, oddaje średnio 15 rzutów z gry w meczu, gra prawie 30 minut na mecz.
Nawet gdy przez 3 kwarty pudłuje to i tak dostanie swoje szanse w decydującej ćwiartce i najczęściej wtedy odpala.
W EBL pokrył tę linię 8 razy na ostatnich 10 spotkań. Dodatkowo Śląsk ma średnich obrońców na pozycji 2. O ile do krycia nie zostanie oddelegowany Ramljak (który częściej kryje zawodników z pozycji 3) to lidera Anwilu będą kryć Justice, Karolak i Kolenda. Żaden z nich wybitnym obrońcą nie jest
Mimo wszystko spodziewam się dzisiaj wyrównanego spotkania i dużych minut liderów po obu stronach. Myślę, że Mathews spokojnie zakręci się koło 20+ pkt.

W innych firmach linia 18,5 lub 17,5 ;) Radzę szybko korzystać

85
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +782
barti2000 750,5K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka
Godzina: 14:45
Spotkanie: Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel
Typ: Jastrzębski Węgiel win
Kurs: 2.00 (boost)
Bukmacher: betfan
Analiza:


Starcie drugiej z trzecią drużyną Plusligi. Faworytem w moim zdaniu, jak i bukmacherów są mistrzowie Polski z Jastrzębia. Podopieczni Andrei Gardiniego mają na koncie 12 zwycięstw z rzędu, w tym aż 11 razy wygrali bez straty seta. Gracze z Jastrzębia grają bardzo równo, nie przytrafiają się im wpadki. Gardini ma do dyspozycji bardzo szeroki i mocny skład. Trio Hadrava-Fornal-Clevenot robi swoje, a kapitalną robotę na rozegraniu robi Toniutti. W składzie mistrzów Polski ciężko szukać słabych punktów.

Skra natomiast ostatnio też gra całkiem przyzwoicie. Ma 8 zwycięstw z rzędu licząc wszystkie rozgrywki, jednak nie mierzyła się w tych spotkaniach z poważnymi rywalami. Bełchatowianie mają też swoje problemy. Ostatnio poza grą byli Atanasijevic i Łomacz. Dziś ich występ też stoi pod znakiem zapytania. Jeśli dziś nie zagrają to gospodarze będą mocno osłabieni. Skra na przestrzeni meczu potrafi zagrać bardzo nierówno, a najbardziej faluje Milad Ebadipour.

Ostatnie mecze pomiędzy obiema ekipami padały łupem ekipy z Jastrzębia. Dziś także mistrzowie Polski są faworytami, a jeśli nie zagrają Atanasijevic i Łomacz to nawet zdecydowanymi. BETFAN proponuje nam kurs @2,0 na wygraną mistrzów Polski i aż żal nie skorzystać z takiej promocji.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1097
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - 1. Portugalia
Godzina: 21:30
Spotkanie: Sporting - Braga
Typ: Sporting wygra i poniżej 4.5 gola
Kurs: 1.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Sporting odnotowuje świetną passę dziesięciu zwycięstw z rzędu na własnym stadionie, niezależnie rodzaju rozgrywek. Wśród ogranych rywali byli między innymi Borussia czy Besiktas w ramach Ligi Mistrzów, a także Portimao czy Guimaraes w lidze. Dzisiaj rywal jest stosunkowo wymagający (wszak zajmuje czwarte miejsce w tabeli ligowej), ale gospodarze z Lizbony wygrali na swoim stadionie pięć ostatnich bezpośrednich spotkań przeciwko Bradze. Ci ostatni zaliczyli niedawną wpadkę, przegrywając u siebie 0:1 z Maritimo. Jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe to Braga nie jest najmocniejsza w lidze (zaledwie 14 punktów w 8 meczach), a co za tym idzie daję większe szanse lizbończykom na rozstrzygnięcie spotkania po swojej stronie. Jednocześnie bezpośrednie pojedynki absolutnie nie wskazują na strzelecki festiwal, w związku z czym podbijam kurs o under 4.5 gola w meczu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dyscyplina: Hokej na lodzie , liga szwedzka
Godzina: 15:15
Spotkanie: Djurgarden - Leksand
Typ: Leksand w regulaminowym czasie
Kurs: 1,93
Bukmacher: betclic
Analiza:
Wiekszosc fachowców ze Szwecji zastanawia sie co sie stało w tym sezonie z zespołem Djurgarden. Przez wielu stawiana w pierwszej osemce z aspiracjami na cos wiecej, niby sklad nie jest slaby ale jednak czegos brakuje, troche chemii moze trenera z twarda reką. Ekipa ta spadla az na dno SHL i poki co nie ma widokow na cos wiecej. Rywal dzis bardzo mocny, rok temu ekipa Leksand byla uwazana przez fachowców jako czarny kon rozgrwek , w tym roku z tego statusu zeszli i teraz sa w gronie faworytow przynajmniej do półfinałów . Sklad solidny i madrze prowadzony. W tym roku zaczeli bardzo dobrze po przerwie Covidowej i mysle ze dzis wyjada ze Sztokholmu z kompletem punktów.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina : Piłka nożna / Hiszpania La Liga
Godzina 16:15
Spotkanie : Villarreal - Mallorca
Typ : gol gospodarzy w 1. poł
Kurs :
1.59
Bukmacher : Fortuna

Villarreall u siebie jest bardzo mocne, co potwierdzają ich ostatnie konfrontacje na własnym stadionie .Mallorca ma zdecydowanie mniejszy potencjał kadrowy i wiecej problemów na głowie. Sytuacja kadrowa gospodarzy całkiem w porzadku, najpewiej zobaczymy optymalny skład. W bezposrednich pojedynkach najczesciej to Villarreal bylo gora. Mysle, ze i tym razem nie bedzie inaczej. Typuje gola gospodarzy juz w 1 polowie meczu.

59
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +788
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lazio - Atalanta
Typ: powyżej 2,5 gola
Kurs:
1.68
Bukmacher: STS
Analiza:
Rewelacyjną formą wyjazdową może się pochwalić w tym sezonie Atalanta. Na 11 rozegranych pojedynków aż 9 zakończyli zwycięstwem a pozostałe dwa zremisowali. Ich bilans bramkowy w tych spotkaniach wynosi 26:11, co daje średnią 3,36 gola na mecz. Pod względem strzelonych goli na boiskach rywali wyprzedza ich tylko Milan, który zdobył ich 27. Atalanta może się także pochwalić najdłuższą serią wyjazdową bez porażki w historii klubu. Są oni bowiem niepokonani od 17stu spotkań. Lazio traci obecnie 7 pkt do Atalanty i ma o jeden mecz rozegrany więcej, także ta różnica może się jeszcze powiększyć. Atalanta zajmuje 4 miejsce, czyli ostatnie dające awans do Ligi Mistrzów. Widać więc jak ważne będzie to spotkanie dla układu sił w ligowej tabeli. Lazio strzelało co najmniej 3 bramki swoim przeciwnikom w 6 z 8 poprzednich konfrontacji na Stadio Olimpico. W 6ciu ostatnich bezpośrednich pojedynkach pomiędzy obydwoma zespołami padało powyżej 3,5 gola. W meczach domowych Lazio w tym sezonie pada średnio aż 4,4 gola/mecz. Dziś również spodziewam się, że zobaczymy kilka bramek, bowiem remis nie będzie satysfakcjonujący dla żadnej z ekip.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Futsal/EURO 2022
Godzina: 17:30
Spotkanie: Hiszpania vs Bośnia i Hercegownia
Typ: Hiszpania powyżej 5.5 goli
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Hiszpania w ostatnich latach była powstrzymywana przez Portugalię. Rok temu na MŚ w fazie ćwierćfinału, a na poprzedni EURO dopiero w finale. Tym razem ich odwieczny przeciwnik jest nieco osłabiony brakiem Ricardinho i myślę, że to właśnie Hiszpania jest tym razem głównym faworytem do sięgnięcia po złoto. Dzisiaj zmierzą się z totalnym outsiderem, który debiutuje na tak wielkiej imprezie. Ciężko mi jest coś napisać na temat Bośni i Hercegowiny, bo nie oglądałem żadnego spotkania z ich udziałem i są dla mnie zagadką, ale nie ulega wątpliwości, że Hiszpanie są o kilka klas wyżej od swoich dzisiejszych rywali. Ich doświadczenie pozwoli nie zlekceważyć Bośnie i Hercegowinę i stawiam na jednostronny pojedynek. Przygotowania formalnych gospodarzy przebiegały świetnie i można przełożyć to na parkiety w Holandii

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
CIAP3K 27,4K

CIAP3K

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Sevilla - Celta
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 2.46
Bukmacher: forbet
Analiza:

Duży Kurs jak na 3 bramki w meczu gdzie obie drużyny lubią grać między sobą i strzelać bramki - graja futbol który można i chce się oglądać ponieważ jest on bogaty w bramki.
Na ostatnie 10 meczy aż w 7 meczach było minimum 3 gole.
Celta ma zabójczy atak który składa się z Aspasa i Miny gdzie obaj gracze strzelili 17 bramek a cała drużyna 24 więc widać, że ta dwójka to motor napędowy tej drużyny.
Ciekawy pojedynek dla jednej jak i drugiej ekipy ponieważ trzy punkty przydadzą się oby ekipą, Sevilla druga w tabeli goniaca Real natomiast Celta nadal ma szansę znaleźć się w top 6.
Kurs 2.46 to value jak na taki mecz i na to jak obie ekipy lubią grać że sobą i strzelać sobie bramki na wzajem.

146
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +983
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Lol - LEC
Godzina: 21:00
Spotkanie: Vitality - G2
Typ: Vitality
Kurs: 1,7
Bukmacher: STS
Analiza:
Niby ciężko znaleźć faworyta, ale dla mnie pewniakiem jest Vitality. Perkz myślę że powoli wróci na poziom, a dziś na przeciwko Caps ich walki będą wspaniałe. W jungli Selfmade i Jankos dwóch polaków. Wyrówanane składy a jednak wydaje mi się że więcej talentu jest po stronie Vitality. Uważam, że mogą wygrać indywidualne zagrania, a ich doszukuje się u Vitality.

70
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +675
fullmax 161,9K

fullmax

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Valencia
Typ: Obie strzelą i over 2,5 gola w meczu
Kurs:
2.66
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Spotkanie opisane już przez dwóch kolegów, ale i ja postanowiłem znaleźć tu jakiś typ dla siebie. Zupełnie nie rozumiem dlaczego bukmacherzy, aż tak bardzo faworyzują podopiecznych Simeone. 1,43 na gospodarzy i 9,10 na gości na ten moment dla mnie osobiście to duże nieporozumienie. Ja na pewno popróbuję za drobne pograć coś w stronę gości, ale to poza konkursem. Obecnie gracze z Madrytu przeżywają trudny moment. Ogólnie Atletico doznało pięciu porażek w ośmiu ostatnich meczach we wszystkich rozgrywkach i stracili już szansę na obronę tytułu. Teraz muszą skupić się na miejscu gwarantującym kwalifikację Champions League. Sytuacja w tabeli jest bardzo wyrównana i zadanie to wcale nie będzie łatwe do zrealizowania. Ekipa Simeone ma tylko cztery punkty przewagi nad dzisiejszym rywalem i pojedynek ten może mieć kluczowe znaczenie dla dalszych losów rywalizacji, choć kolejek jeszcze sporo do rozegrania. Jedyny mocny argument na korzyść miejscowych to chyba tylko to, że Nietoperze nie potrafiły wygrać na obiekcie w Madrycie od lutego 2011 roku, na co składało się 8 porażek i 4 remisy. Obie drużyny potrafią zdobywać gole. Gospodarze zanotowali tylko jeden mecz u siebie w obecnej kampanii bez zdobyczy bramkowej (Bilbao 0:0). Natomiast Valencia nie trafiała do siatki w gościach dwukrotnie (San Sebastian i Cadiz). Liczę dzisiaj na otwarty mecz z bramkami po obu stronach.

166
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +960
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom