>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 22.01.2013 (wtorek)

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 22 stycznia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
B 33

bodziorex

Użytkownik
Tenis, Australian Open kobiety
Spotkanie: Na Li – Agnieszka Radwanska
Typ: DW: 1-2
Kurs 4,10
Bwin
Analiza:
Noj doczekaliśmy się ćwierćfinału Australian Open z udzialem naszej rodaczki. Jej rywalka Chinka Na Li rozstawiona w tym turnieju z nr 6. To spotkanie będzie 1 meczem na Rod Laver Arena, czyli rozpocznie się o godzinie 1 czasu polskiego. Temu kto choc troche sledzi tenis kobiecy nie trzeba jakoś szczególnie przypominac o formie Radwanskiej. Na antypodach czuje się ona jak przyslowiowa ryba w wodzie. Zaliczyla serie 13 kolejnych zwycięstw nie tracac przy tym ani jednego seta. W samym już AO na placu boju pozostawila m.in.Begu , Watson czy Ivanovic. Rywalki jakies szczególne to nie sa ale forma Polki budzi ogromny respekt. Na Li z kolei sezon rozpoczęła na wlasnej ziemi gdzie wygrala turniej z Shenzen pokonując w finale Zakopalova 2-1. Pozniej przeniosła się do Sydney a tam na drodze do półfinału stanela jej wlasnie nasza rodaczka. Chinka przegrala to spotkanie 0-2. Tak wiec pora do rewanżu. Li w AO również prezentuje się bardzo dobrze, nie stracila jeszcze ani jednego seta.Stosunek spotkan obu pan przemawia za Chinka, mysle jednak ze polka wyrowna jutro ten bilans na 5-5. Tutaj pewien jestem ze zobaczymy 3 sety , a ten decyduajcy na korzysc Polki.
⛔100
 
mati_czarny 4

mati_czarny

Użytkownik
Dyscyplina : |TENIS| Australian Open Mężczyźni Ćwierćfinał
Spotkanie: Djokovic - Berdych
Typ: 2
Kurs: 5.00
bet365
Analiza:
Pewnie niejeden powie że ten typ to ryzyko jak cholera, ale jest ryzyko jest zabawa, tym bardziej że kurs na Tomasza jest bardzo dobry.
Djokovic rozegrał ostatnio ponad pięciogodzinny mecz z Stanislasem Wawrinką i moim zdaniem to Szwajcar w tym meczu był lepszy i zasługiwał na zwycięsto,no ale tamten mecz to już przeszłość. Djokovic zagra z Czechem Tomaszem Berdychem który nie przegrał jeszcze ani jednego seta w tegorocznym Australian Open a tylko dwa w tym roku i gra równo-co może być kluczem do sukcesu. Można powiedzieć że statystyki przemawiają za Serbem ale ostatni mecz między sobą na wielkim turnieju zagrali bardzo dawno temu , a dokładnie 3 lata temu. Djokovic w ostatnim meczu popełniał wiele niewymuszonych błędów a Berdych odwrotnie, zaskoczył mnie pozytywnie w meczu z mocno serwującym Andersonem wygrywając dość łatwo 3:0. Ten typ to trochę moje przeczucie lecz tak jak mówiłem kurs dobry więc można spróbować/zaryzykować.
Pozdrawiam ????
⛔100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Australian Open
Spotkanie: Nicolas Almagro vs David Ferrer
Typ: Nicolas Almagro
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
To już ćwierćfinały turnieju w Australii.Za cel obieram meczu dwóch Hiszpanów a mianowicie Nicolasa Almagro i Davida Ferrera.Ten pierwszy idzie przez ten turniej niby nie pozornie ale gra bardzo solidny tenis który może się podobać.Almagro po 1 rundzie gdzie czekał go bardzo trudny bój bo pokonał swojego rywala dopiero w 5 setach,spisuje się na prawdę bardzo dobrze.Najpierw wyeliminował pogromcę Łukasza Kubota a potem pokonał nadzieję polskiego tenisa Jerzego Janowicza.W następnym meczu grał z Janko Tipsarevicem.Nicolas wygrał pierwszego seta w drugim przy stanie 5:1 dla Hiszpana, Serb poddał się pokazując że nie da rady grać z kontuzją nogi.Ja jednak jestem zdania że Janko był bezradny z bardzo dobrze grającym Almagro i nie chciał sobie dodawać zmartwień i bólu jeśli chodzi o dalszą część meczu.Warto zaznaczyć na prawdę bardzo dobry serwis po stronie Hiszpana którym nie raz w tym turnieju rozstrzygał losy gema,seta i meczu.Nawet dwa przegrane sety z Johnssonem były przegrane dopiero po tie-breaku.Wtedy Nicolas przyzwyczajał się do nawierzchni w Melbourne jednak teraz gra na prawdę fantastyczny tenis i myślę że może pokonać swojego bardziej doświadczonego rywala z którym nie ma zbyt dobrych wyników bo 5 ostatnich spotkań między oboma panami kończyło się zwycięstwem Ferrera.David w ten turniej wchodził powoli, bez żadnych fajerwerków.Na spokojnie po kolei Rochusa,Smyczka oraz Baghdatisa.Stracił jednego seta w starciu ze Smyczkiem.Szczerze mówiąc oglądając mecz Davida z Baghdatisem nie zachwycił mnie on tak jak to zrobił Nicolas w meczu z Jerzykiem oraz Janko.Kurs na Almagro jest bardzo wysoki lecz moim zdaniem pomimo niekorzystnego stosunku z Ferrerem, Nicolas może przerwać niechlubną passę i wreszcie pokona Davida.Mecz może obfitować w wiele &quot;perełek&quot; oraz dużo biegania gdyż obaj zawodnicy znani są z tego iż potrafią bardzo dobrze rozgrywać swoje akcje.Ja liczę na bardzo dobry serwis Almagro który nie pozwoli na przełamania ze strony Ferrera.David nie dysponuje bardzo mocnym serwisem lecz bardziej technicznym.Na pewno można szukać swojej szansy w returnach które będą ustawiały akcję pod Almagro.Jak na tak wysoki kurs to na prawdę polecam ten zakład.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
piłka nożna - mecz towarzyski
Mattersburg - Maribor
typ: 2
kurs: 2,60
bukmacher: bet365
analiza: Temu całemu Chardy przydałby się w sztabie jakiś uznany żongler cyrkowy , z wieloletnim stażem . Wspominałem o &quot;szczęśliwych zbiegach okolicznosci&quot; i chyba trzy podwójne w gemie otwarcia mozna pod to podpiąć . Późno wszedł w mecz , ale jak juz to zrobił było jasne , że Seppi tego dnia może z nim co najwyżej w trambambulę wygrać .
Co do typu wyżej , to gdyby to był mecz o stawkę , to grałbym go mocno , ale na mecze towarzyskie wypada zachować ostrożność . Ale po kolei .
Zespół austriacki słabo prezentuje się w rodzimej lidze , a sądząc po występach druzyn z tego kraju w europejskich pucharach , poziom tej ligi jest marny . Czołowa druzyna , jaka jest Rapid Wiedeń , przegrywa sromotnie wszystkie mecze w grupie Ligi Europy ( z wyjątkiem ostatniego , w którym rywal grał o pietruszkę ) , a druga - Salzburg przegrywa kwalifikację do Champions League z majstrem Luksemburga .
Słoweńcy z Mariboru pewnie kroczą po kolejny tytuł mistrza kraju . A należy też wspomnieć , że w Lidze Europy dzielnie walczyli z takimi firmami , jak Lazio , Tottenham i Panathinaikos( może ci akurat nie są obecnie dobrze prosperującą firmą) .
Ostatnie wyniki Mattersburga nie napawają optymizmem :
Mattersburg - First Vienna 4:1 - toważysko z drugoligowcem
Mattersburg - Olomouc 1:3 - towarzysko z drugoligowcem z Czech
Salzburg - Mattersburg 7:0
Mattersburg - Neustadt 1:0 - z czerwoną latarnią ligi
Mattersburg - Admira 3:0 - z zespołem lokatę niżej
Austria Wiedeń - Mattersburg 3:1 - z liderem
Mattersburg - Rapid 0:3
Ried - Mattersburg 6:1 ze średniakiem ligowym
Niezależnie od składów , jakie wystawią trenerzy , przewaga powinna być po stronie gości .
⛔100
 
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Australian Open
Spotkanie: Nicolas Almagro vs David Ferrer
Typ: Over 3,5 seta
Kurs: 1,83
Bukmacher: bet365
Analiza: Dzisiaj gram skromny kurs ale dla mnie w 100% pewny.Spotyka się ze sobą dwóch ,wiecej niż solidnych graczy.Hiszpanie Ferrer (5 atp) i Almagro (11atp). Bilans H2H jest piorunujący bo 12:0 na korzyść Ferrera. Jednak tylko 5 było do zera w setach. Obecnie Almagro gra chyba swój najlepszy tenis w karierze, ma pewną rękę, wytrzymuje wymiany, jest bardziej dojrzały niż kiedyś no i ten serwis....Wspaniale wprowadza piłkę do gry, notuje niesamowitą ilość as ów będąć przecież średnigo wzrostu zawodnikiem. NIe mówię od razu że Almagro to wygra bo Ferer to Ferer( nie bede go opisywał) jednak jstem pewien że seta jest w stanie ugrać. Obaj potrafią walczyć i znakomicie poruszają się po korcie...Co tu dużo mówić...będzie to długi i wspaniały mecz który pokryje z całą pewnościa over 3,5 seta. Polecam

Pomogłem??? Podziękuj jeśli tak ???? Będie miły akcent ????
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, 4:00
Spotkanie: Portland Trail Blazers - Washington Wizards
Typ: 2(+7)
Kurs: 1.85
Buk: Pinnacle

Portland po serii zwycięstw, obecnie przechodzi dołek formy.
Do Portland zjawia się ekipa, która po powrocie Walla spowodowanej kontuzją odżyła i prezentuje się znacznie lepiej.
Ciekawie zapowiada się w walce pod tablicami, gdzie dla Wizards zagrają Nene - Okafor - Seraphin - Booker, a po drugiej stronie Hickson - Aldridge. Rose Garden, to teren bardzo trudny dla każdego zespołu.
Lillard kontra Wall, to starcie będzie bardzo ciekawe, bo Lillard to kandydat do nagrody ROY, a Wall wciąż nie miał okazji udowodnić swojej wartości przez liczne kontuzje, które wyłączały go w sezonie z walki.
Szerszy skład i forma po stronie gości - Go Wizards!
Powodzenia!
Pozostałe typy z NBA &gt;&gt;KLIK&lt;&lt;
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Tenis, Australian Open (kobiety)
Spotkanie: Na Li – Agnieszka Radwańska
Typ: 1
Kurs: 2,62
Bukmacher: Bet365
Analiza: Obie tenisistki na razie idą jak burza w AO. Nie przegrały jeszcze seta. Faworytem wtorkowego meczu moim zdaniem jest Chinka, która ma lepszy bilans meczów z Radwańską (5:4). Na Li to nie jest zwykła przebijaczka, a szósta rakieta świata. Moim zdaniem Radwańska w końcu przegram mecz w tym roku, ponieważ jej rywalka jest zdecydowanie lepsza od tych, z którymi rywalizowała w dotychczasowych rundach AO. Passa zwycięstw Radwańskiej musi się w końcu skończyć. Ostatni mecz z Ivanović wygrała dzięki słabości Serbki, która waliła po autach. Teraz Aga w meczu z zawodniczką, która będzie jej przebijać trudne piłki, wpadające w kort, na pewno będzie miała duże problemy i musi się mylić. Dla mnie kurs atrakcyjny, dlatego polecam granie na Na Li.
✅162
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sokol27je 27

sokol27je

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis: ATP
Spotkanie:
Na Li – Agnieszka Radwańska
Typ:
Agnieszka Radwańska 2:0Kurs: 2.40
Bukmacher:
pinnacle
Analiza:
Tak więc mamy trzeci typ na mecz Radwańskiej ja z kolei stoję zdecydowania za Radwańska.Rozgrywa w tym roku b dobre zawody nie chce sie powtarzać z przedmówcami wiec krótko dodam coś od siebie, według mnie w przeciągu 11 dni nic się nie zmieniło zawodniczki prezentują tą sama formę, jednej i drugiej zależy dzis tak samo, wiec czemu wynik miałby być inny? owszem passa Radwanskiej sie przerwie ale nie na Li która pociła sie z Goerges w 1 secie ogólnie wystem bez szału, na pewno jakaś bariera dziś przed Aga staje ale myślę ze do ogrania dwa zero i nawet bez większej spinki tak jak to miało miejsce 11 dni temu i pokarze dziś na korcie miejsce w szeregu ???? chodź kobiecy tenis powinno się omijać z daleka, nigdzie chyba tylu niespodzianek nie ma, ale dziś liczę ze takowej nie będzie, powodzenia!
⛔100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Hokej,AHL
Spotkanie: Binghamton Senators - St. John&#39;s IceCaps
Typ: under 5,5
Kurs: 1.94
Bukmacher: Pinnacle
22.01.2013 01:05
Analiza:
Jedyne spotkanie rozgrywane dziś w nocy.zapowiada się emocjonująco gdyż oba zespoły są po przeciwnych stronach tabeli ligowej.Gospodarze bardzo wysoko bo są na miejscu drugim a więc wiceliderzy konferencji.goście odmienna strona na miejscu trzynastym.senators mają dwa razy więcej wygranych od IceCapsow.Faworyt jest jeden tego spotkania się wydaje.Lecz to jest hokej w ameryce północnej a tam wszystko jest możliwe.ja dziś jednak stawiam na wynik ponizej magicznej granicy 5,5 bramki.Senators od czterech spotkań grają mecze z wynikami powyżej 5,5 bramki i taka gra musi się kiedyś skończyć.Myślę że to nastąpi właśnie dziś.Goście ostatnie dwa spotknia bardzo nisko z bramkami więć i dziś może być podobnie.Myślę nawet że mogą wymęczyć wygraną po minimalnym golu przewagi.sądzę że to będzie zacięte spotkanie w ktorym padnie góra cztery bramki.senators na jakiś czas się wystrzelali i w dzisiejszym spotkaniu to powinno wyjść im w skuteczności.Chociaż ostatnie spotkania wogle za tym nie przemawiają między nimi ale sądzę ze w dzisiejszym spotkaniu to właśnie nastąpi że zagrają dla mnie czyli na wynik ponizej 5,5 gola.
✅94
 
T 36

tomasson85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Serie B
Spotkanie: Varese - Brescia
Typ: powyżej 2,5gola
Kurs: 2,09
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Gospodarze tego spotkania zajmują obecnie 4 pozycje w lidze , ostatni swój mecz rozgrywali w sobote , wygrywając gładko 4:0 z drużyną z ostatniego miejsce . Bilans ich ostatnich 5ciu spotkań w lidze to 3-1-1 . Goście są w nieco lepszej sytuacji ,są wypoczęci bo ostatni mecz rozgrywali pięć dni temu , był to mecz towarzyski który wygrali 7:1, wcześniej również wysoko ograli Crotone 5:0 ,ostatnie 5 spotkań w lidze to 2-2-1 . Dla przypomnienia dodam że barwy drużyny Brescia reprezentuje Bartosz Salamon który spisuje się genialnie na swojej pozycji i posiada na swoim koncie 3 trafienia , jak informują media już nie bawem może zacząć występować w AC Milan. Wracając do tematu , sądze że mecz tych drużyn zakończy się wynikiem 2:2 lub 2:3 , najpewniej będzie jednak dać over 2,5g .
✅109
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
22.01.2013 09:35
Tenis, AO
Djokovic - Berdych
Typ: tie-break w meczu? tak
Kurs: 1.72
Betsson
Ćwierćfinał Australian Open, pojedynek Serba Novaka Djokovica z Czechem Tomaszem Berdychem. Bardzo ciekawym typem na spotkanie jest że będzie w nim przynajmniej jeden tie-break. Serb jest faworytem, pomimo słabszego spotkania z Wawrinką ciężko oczekiwać by już dziś miał odpaść, choć uważam że to dziś czeka go pierwszy sprawdzian. Czech gra w tym turnieju do tej pory bardzo dobrze, w żadnym wypadku nie może narzekać na zmęczenie, nie stracił jeszcze seta, bardzo dobrze funkcjonuje jego gra czyli serve &amp; forehand. Oczywiście wiadomo że jest tenisistą, który nie słynie z chłodnej głowy, często w ważnych momentach zawodził, jednak dziś na pewno ma szansę powalczyć. Jeśli chodzi o Djokovica, nie uważam jak spora część wypowiadających się o tym meczu, że jego ciężkie spotkanie w poprzedniej rundzie było przede wszystkim wynikiem świetnej gry rywala, moim zdaniem Nole grał słabo jak na swoje możliwości, popełniał sporo błędów i grał bardzo asekuracyjnie, dziś przekonamy się czy jest w słabszej formie czy był to tylko słabszy dzień. Jest Serb oczywiście faworytem, znany jest ze znakomitego przygotowania fizycznego, potrafił w przeszłości po slabszym meczu w kolejnym zagrać już dużo lepiej, ale czy jest on obecnie faktycznie w swojej najwyższej formie, śmiem wątpić. Znając styl gry Czecha uważam więc że zagranie tie-breaka w meczu to najlepsze rozwiązanie, nawet jeśli Berdych ma przegrać w trzech setach to nie bez walki.
⛔100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Włoska, godz 18.30
Varese - Brescia
TYP: 1
KURS: 2,30
BUK: bet365
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 18.30 rozpocznie się spotkanie które zakończy 22 kolejkę w Serie A a będzie to mecz pomiędzy zespołem Varese a zespołem Brescia. Według bukmacherów faworytem w tym meczu są gospodarze. Gospodarze tego meczu w lidze znajduj się na czwartej pozycji z dorobkiem 33 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 10 meczy w których to pięć meczy wygrali, cztery mecze zremisowali i jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 17 goli i stracili osiem bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 11 meczy w których to cztery mecze wygrali, trzy mecze zremisowali i również cztery spotkania przegrali. Strzelili oni w tych meczach 10 goli i stracili oni 15 bramek. A więc jak widać na własnym stadionie potrafią wygrać mecz a co najważniejsze jedynie jeden mecz przegrali. Na wyjeździe również sobie dosyć dobrze radzą więc ten sezon można w ich wykonaniu rozpatrywać pozytywnie. Natomiast goście tego meczu w lidze są na siódmej pozycji z dorobkiem 31 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 11 meczy w których to sześć meczy wygrali i pięc meczy zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 18 goli i stracili pięć bramek. Natomiast na wyjeździe rozegrali 10 spotkań w których to wygrali jedynie jeden mecz, pięc meczy zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 13 goli i stracili 18 bramek. A więc jak widać na własnym stadionie grają bardzo dobrze ale na wyjeździ zaczynają się problemy i przegrywają mecze i w tym meczu może być tak samo. Ja myślę o dwóch typach. Pierwszy mój typ to taki aby postawić na gospodarzy ponieważ ostatni swój mecz w lidze wygrali pewnie 4:0 z Grosseto oraz przemawia za nimi to że w ostatnim meczu pomiędzy oboma zespołami wygrali z Brescią 2:1. Drugi typ jest taki aby postawić na over 2 goli ponieważ oba zespoły rozegrali ze sobą dwa mecze i w obu padł over dwóch goli oraz w lidze ostatnio strzelają sporo bramek co może zwiastować ten tym a kurs jest interesujący i warto również zagrać na ten typ. Ja uważam jednak że gospodarze tutaj mogą się pokusić o zwycięstwo a że kolega wyżej podał już over 2.5 gola to ja postawię na zespół gospodarzy który wygra 2:1
✅130
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rap3r 11

rap3r

Użytkownik
Dyscyplina : hokej Finlandia
Spotkanie : SaiPa - KalPa
typ : over 4.5 bramek w meczu
kurs : 1.60
bukmacher : bwin
analiza:
Dzisiaj o godz 17.30 rozpocznie się ciekawe spotkanie w najwyższej lidze rozgrywkowej w Finlandii. W ostatniej kolejce gospodarze SaiPa pokonali po zaciętym meczu Jyräskylä 4-3 natomiast ich rywale KalPa ulegli 2-4 drużynie Kärpät. W tabeli KalPa plasuje się na 3 miejscu mając 74 punkty po 44 kolejkach i bilans bramkowy 127-110. Gospodarze dzisiejszego spotkania zajmują 9 miejsce mają na koncie 66 punktów , bilans bramkowy 114-125 ale rozegrali dwa mecze mniej niż KalPa. Pięć bramek w lidze fińskiej w jednym meczu to żadna nowość więc powinno wpaść, w ostatnich kolejkach spotkania obu drużyn kończyły się wynikami ponad pięć bramek.
⛔100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna PNA
Spotkanie - WKS : Togo
Typ - obie drużyny strzelą gola
Kurs - 2.55
Buk - Bwin
Analiza :
Walkę w PNA dzisiaj rozpoczyna grupa D , mój typ pada na spotkanie WKS z Togo , to co widzimy do tej pory w PNA to niewątpliwie nic ciekawego i słaby poziom , faworyci zawodzą np. w wczorajszym spotkaniu na który dałem typ kompletnie zawiódł a mianowicie Nigeria - Burkina Faso poziom pożal się Boże żadnych przemyślanych akcji tempo gorsze niż w naszej T-Mobile Ekstraklasie no i Nigeryjczycy zapłacili słono za swój styl w tej grze i stracili gola na 1:1 w 94 min gry . Dzisiaj niewątpliwie faworytem w tym spotkaniu są Słonie w której to aż roi się od gwiazd ale czy te gwiazdy będa świecić ? W drużynie Togo nie ma za bardzo kogo nazwać gwiazdą no bo praktycznie ich nie no chyba że Amewou z Nimes jest też Gakpe ale to raczej był nie nazywał gwiazdami jedyny piłkarz jak do tej pory do którego by ta nazwa gwiazda pasowała to Adebayor lecz on akurat nie zagra na tym pucharze , uważam jednak że Togo z sercem podejdzie do tego spotkania i zdoła strzelić dzisiaj jakąś bramkę tym bardziej że gdy popatrzymy na ich ostatnie mecze towarzyskie to takie wyniki jak np. wygrane 2:1 i 3:1 z Nigerią czy 1:0 z Maroko no a w tym roku w rundzie wstępnej ACN 2:1 i 1:1 z Gabonem dlatego myślę że ten swój pierwszy mecz Gwiazdy WKS nie będa dawać z siebie wszystkiego a Togo wykorzysta jakąs sytuacje . Pozdrawiam !
✅155
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wyszek 15

wyszek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Narodów Afryki
Spotkanie:
Tunezja - Algieria
Typ: 1 połowa under 0.5
Kurs:
2.45
Bukmacher:
bwin
Analiza:
Najbardziej wyrównane spotkanie 1 kolejki fazy grupowej. Oba zespoły znają się bardzo dobrze, ponieważ w oficjalnych meczach grały ze sobą 38 razy (15-12-11). Prawdopodobnie będą walczyć o drugie miejsce w grupie dlatego też ich pojedynek zapowiada się niezwykle ciekawie. Algierczycy zajmują wysokie 19. miejsce w rankingu FIFA. W rozgrywanym w Republice Południowej Afryki turnieju będą chcieli potwierdzić, że nie jest to przypadek.
Typ Wyszek™: Przy tak wyrównanym spotkaniu jest mało możliwe, że padnie dużo bramek, więc stawiam na spore ryzyko i próbuję wytypować wynik bezbramkowy do przerwy.

19:00 Algieria - Tunezja

✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Narodów Afryki
Spotkanie: Tunezja - Algieria
Typ: Powyżej (3.5) goli
Kurs: 5.50
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Za nami już 6 spotkań fazy grupowej Pucharu Narodów Afryki i jak na razie rzuca się w oczy to, że drużyny albo nie chcą za wszelką cenę przegrać spotkania - grając na remis, albo prowadzą już, zadawalają się tym faktem i chcą jak najniższym kosztem &quot;dociągnąć&quot; wynik do końca. Efekt, do tej pory mieliśmy raptem jedno spotkanie rozstrzygnięte (Mali - Niger, po bramce w końcówce) oraz jeden wynik overowy (2-2 w spotkaniu Ghana - DR Kongo).
O ile do spotkań w PNA w których zespół pragnie wygrać jak najniższym kosztem zdążyłem się przyzwyczaić to jednak we wcześniejszych turniejach tej rangi padało nieco więcej bramek i overy bramkowe mieliśmy częściej niż to ma miejsce w tegorocznym turnieju. Dlatego postanowiłem nieco na przekór dotychczasowym wynikom na PNA zagrać w spotkaniu Algierii z Tunezją wysoki over 3.5
W Tunezji w porównaniu z poprzednim PNA (z ubiegłego roku) brakuje kilku ważnych zawodników tej reprezentacji. I tak Sami Trabelsi nie zdecydował się powołać takich piłkarzy jak Khaled Korbi, Karim Haggui, Selim Benachour, Ammar Jemal, Sami Allagui, Mohamed Amine Chermiti czy Jamel Saihi. Szczególnie ciekawi mnie jak będzie wyglądać gra defensywna tej reprezentacji, bo do tej pory duet Haggui-Jemal był mocną stroną defensywy ekipy Tunezji. W meczach kontrolnych przed tym turniejem Tunezja jednak traciła bramki: 1-1 z Gobonem i Etiopią, a także 2-4 z Ghaną. Według mnie obecna Tunezja nie jest tak mocna jak na poprzednich turniejach i zważywszy na to, że trafiła do &quot;grupy śmierci&quot; mogą mieć problemy z awansem do ćwierćfinału.
Również sporo zmian jest w kadrze Algierii prowadzonej przez Vahid Halilhodzic w porównaniu do drużyny z MŚ w 2010 roku. Brakuje przede wszystkim takich graczy jak Nadir Belhadj, Madjid Bougherra, Antar Yahia, Hassan Yebda, Karim Ziani, Rafik Djebbour czy Abdelkader Ghezzal. Jak widać są to piłkarze, którzy decydowali o grze obronnej tej ekipy (Belhadj, Bougherra, Yahia) a także zawodnicy ofensywni. Wydaje się, że tych drugich łatwiej będzie mu zastąpić mając takich zawodników z przodu jak Sofiane Feghouli, Ryad Boudebouz czy Foued Kadir. Zresztą od momentu kiedy Vahid Halilhodžić objął stanowisko szkoleniowca Algierii jego reprezentacja ma średnią 1.75 bramki strzelonej na mecz. Podobną średnią bramek ma również reprezentacja Tunezji pod przewodnictwem Sami Trabelsi - 1.77 braki na mecz. Nie są więc to słabe wyniki i według mnie dają nadzieje, że dzisiaj możemy zobaczyć kilka bramek (ja obstaję przy overze 3.5) tym bardziej, że w porównaniu ze spotkaniami, które mogliśmy oglądać w niedalekiej przeszłości sporo zmian zaszło w obu drużynach jeśli chodzi o defensywę. Myślę, że można tutaj zaryzykować i zagrać over 3.5.
⛔100
 
Z 1,3K

ziolo_lecznicz

Użytkownik
dyscyplina: tenis AO
spotkanie: chardy-murray
typ: dw 3;0
kurs:41
bukmacher bet365
analiza: Dostosowując sie do poziomu i wysokości kursów na tej stronie,podaje owy typ jako taka moją cichą perełkę.Francuz doskonale czuje się na tym turnieju co pokazują poprzednie mecze.Jest doskonale przygotowany kondycyjnie co pokazał w pojedynku z nie byle kim lecz z samym Del Potro! Wiec najlepiej dla Jeremyego jak zakończy ten pojedynek szybkim 3;0 ,ponieważ w półfinale prawdopodobnie zagra z Federerem i aby myśleć o wygranej ze Szwajcarem musi oszczedzać siły i dziś ograć gładko murray&#39;a 3;0.Goraco polecam tym bardziej że kurs podobny do podanych przez zarejestrowanych graczy.
⛔100
 
llejo 50

llejo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Narodów Afryki
Spotkanie: Tunezja - Algieria
Typ: X
Kurs: 3.10
Bukmacher: Betsafe
Puchar narodów Afryki i rozpoczęliśmy pierwsze wzmagania w grupie. Pozostała ostatnia grupa D do rozegrania pierwszej kolejki. Na rozegranych 6 meczy grup A,B,C padło aż 5 remisów!!!! Jedynie Mali wygrało z Niger 1-0. Skoro tak układa sie sprawa to zaryzykuje i tym spotkaniu stawiając na remis spotkania Tunezja - Algeria. Są to bardzo wyrównane druzyny, a dodatkowo drużyna Tunezji bardzo często remisuje. Mam nadzieje że i tak się stanie tym razem. Patrząc na statystyki i wyniki między tymi druzynami to zdarzały się wyniki remisowe.
Tak więc pogrywam na remis X po kursie 3.10
⛔100
 
kotek16 45

kotek16

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Narodów Afryki
Spotkanie: WKS-Togo
Typ: over 1,5 w I połowie
Kurs: 2,95
Bukmacher: Tobet
Analiza:
W pierwszym dziesiejszym spotkaniu rozgrywanego w ramach PNA zmierzy się ze sobą faworyt tego spotkania jak i całego turnieju Wybrzeże Kości Słoniowej z drużyną Togo. WKS moim zdaniem wygra dzisiejsze spotkanie, jednak nie na tym się skupię teraz. Moim typem jest over 1,5 bramek do przerwy. WKS powinno od początku spotkania atakować bramkę rywala i na pewno strzelać bramki. Potencjał w ataku jest spory. Wystarczy wymienić kilku ofensywnych zawodników: Drogba, Bony, Gervinho, Kalou, Ya Konan czy Traore. Piłki będzie im dogrywać oczywiście Yaya Toure z Manchesteru City. Bramki będą padać i będzie ich dużo. Drużyna Togo będzie czekać głównie na kontry i może coś uda im się strzelić. Przecież w ataku mają równie dobrego Adebayora.
W ostatnich 5 spotkaniach WKS w pierwszych połowach padło 6 bramek. Natomiast w spotkaniach Togo w pierwszych połowach padło tylko 2 bramki.
Typuję w tym spotkaniu gładkie zwycięstwo WKS i dużo bramek. Sądzę, że Ade coś ustrzeli też dla Togo. Myślę, że jest szansa na minimum te 2 bramki w pierwszej połowie. Zakładany wynik spotkania to 4:1, a do przerrwy 2:0. Pozdrawiam!
✅195
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom