>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.11.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Polska Ekstraklasa
Godz. 15:30
Spotkanie : Jagiellonia : Korona
Typ - czerwona kartka w meczu
Kurs - 3.65
Buk - Betsson
Spotkanie dwóch bardzo brutalnie grających drużyn , z jednej strony Jaga która jest w ogromnym kryzysie i na ostatnie 6 meczy 5 porażek no a co się z tym wiąże nie za wesoła atmosfera w klubie , z drugiej strony Korona która gra ostatnio bardzo dobrze no a wyjazdy wyjątkowo 5-3-0 i bramki 7 zdobytych i zaledwie 1 stracona i dziś goście mają kolejną szansę na 3 pkt , ale liczę na brutalne widowisko a na dodatek sędzia do pokazania czerwonego kartonika odpowiedni bo jest nim Paweł Raczkowski z Warszawy który w tym sezonie pokazał już w 12 meczach 5 czerwonych z czego 4 bezpośrednie i sumując to wszystko pójdę w czerwony kartonik !
⛔ 100
 
qick19 17,8K

qick19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: Primera Division
Godzina: 16:00
Spotkanie: Real Sociedad - FC Sevilla
Typ: Rzuty Rożne - Powyżej 10
Kurs: 1.9
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam! Na dziś wybrałem over 10 rzutów rożnych w meczu pomiędzy realem Sociedad a Sevillą . Przemawia za tym typem chociażby h2h obu zespołów z ostatnich lat gdzie zawsze ten over był pokryty. Rok temu 15 rr więc czemu taka historia nie mogła by się powtórzyć dziś ? Obu ekipom brakuje punktów w ligowej tabeli , zarówno Real jak i Sevilla będą stwarzać sobie sytuacje bramkowe , ponieważ mają sporo dobrych ofensywnych zawodników . Sewilla dość regularnie na wyjazdach nabija min. te 5/6 rogów więc mam nadzieje ze dzis będzie podobnie . Typ według mnie całkiem ciekawy, realny i myślę ze dziś na + ????
Powodzenia!
✅ 90
 
A 332

abes1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 19:00
Spotkanie: Rojer/Tecau - Bryan/Bryan
Typ: Rojer/Tecau 2:0
Kurs: 3.75
Bukmacher: Betsson
Klony zawdzięczają grę w dalszej części tego turnieju tylko i wyłącznie wybitnej niemocy psychicznej pary Peers/Murray, która nie potrafiła wygrać meczu przy stanie 9:5 w STB. Ale nawet pomijając ten mecz, ogólnie widać, że bliźniaki są wyraźnie pod formą, grają słabo, bez przekonania, a tenis nie sprawia im takiej frajdy jak kiedyś. Solidne lanie od Bopanny /Mergei i wygrana z najsłabszymi na turnieju Włochami Bolleli/Fognini, to nie są okazałe statystyki. Niestety, czas nieubłaganie płynie, swoje już osiągnęli, a teraz powoli nadchodzi okres skupienia na innych obowiązkach, przez co ich dyspozycja na korcie mocno ucierpiała. Z kolei Rojer/Tecau przeszli swoją grupę jak burza, odprawiając z kwitkiem w swoich meczach wszystkich trzech rywali. Cóż można napisać o ich grze, są bardzo solidni, świetnie trzymają podanie i widać, że do turnieju WTF przygotowali się na 100% możliwości. Uważam, że ten kurs został wystawiony głównie ze względu na markę nazwiska Bryan, i o ile Rojerow nie zje jakaś presją psychiczna przed &#39;jedynkami&#39;, to powinni ten mecz wygrać, bo aktualnie są sportowo lepsi w każdym elemencie gry. Dodatkowo ryzykuję na DW 2:0, bo myślę, że jeśli poczują swoją szansę za wszelką cenę nie będą chcieli dopuścić do STB, w którym wszystko może się zdarzyć.
@up, prośba do moderatorów o usunięcie postu wyżej, zapomniałem o nieregulaminowym bukmacherze
✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
e.dantes 330

e.dantes

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Polska 2 liga
Godz.15:00
Spotkanie - Wisła Puławy : GKS Tychy
Typ - Wisła Puławy ( handicap 0:1 )
Kurs - 4.50
Buk - Unibet
W 2 lidze czas na rundę rewanżową i tak w Puławach miejscowa Wisła podejmować będzie GKS Tychy który przed rozpoczęciem rozgrywek uważany był za jednego z poważniejszych kandydatów do awansu , jednak zaraz w pierwszej kolejce i na dodatek pierwszy mecz na nowo otwartym stadionie w Tychach miejscowy GKS przegrał z Wisłą u siebie 0:2 , aktualnie Wisła w tym sezonie gra dobrze i zajmuje 3 miejsce ze stratą do lidera Stali M tylko 4 pkt , na swoim terenie Wisła także dosyć skuteczna bo bilans 5-1-2 i br. 15:11 , co do Tyskiego GKS to ci zawodzą i to bardzo , zajmują co prawda 7 miejsce ale z kolejki na kolejkę strata do czołówki coraz większa i tak choćby do dzisiejszego rywala tracą już 7 oczek i nie liczę aby dziś GKS tą stratę miał zmniejszyć wręcz przeciwnie w/g mnie może zwiększyć się przewaga Wisły do 10 pkt a to już jest sporo , Tyszanie z taką grą jaką prezentują to raczej w tym sezonie nie awansuja do 1 ligi dlatego przewiduję łatwe zwycięstwo gospodarzy co najmniej dwoma bramkami !
✅ 350
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
wonderwall 0

wonderwall

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 18-15
Spotkanie: Real Madryt - Fc Barcelona
Typ: Real Madryt
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Już na wstępie zaznacze, że jestem fanem Królewskich . Co nie zmienia faktu, że myślę trzeźwo . Nie będę mówił, że faworyt jest tylko jeden, bo to nie prawda. To jest &quot;El Clasico&quot;, mierzą się ze sobą zespoły z samego szczytu, więc nie ma mowy tu o faworytach. Cofająć się do ostatniej kolejki i meczu Realu z ekipą Krychowiaka, jasne Real zagrał słabo, lecz nie wszystko było na minus. &quot;Rezerwowy&quot; skład (bo zabrakło kilku kluczowych graczy) dał się we znaki (brak Benzemy, Navasa, Carvajala lub nie gotowego do gry od pierwszego gwizdka Jamesa), do tego nie musze chyba komentować gry CR7 na szpicy, nie zwalam jego formy na Beniteza bo ustawia go na takiej pozycji, no ale to widać, że nie może się Cristiano odnaleźć na tej pozycji. Prawdopodobny powrót Benzemy, może rozwiązać ten problem. Powrót Bale był naprawde dobry, był jednym z niewielu plusów po tym meczu, mam nadzieje, że trafi z formą na klasyk. Do tego dochodzi &quot;złoty&quot; James, po jego wejściu gra ruszyła z kopyta, ten chłopak jest naprawdę nie do zastopięnia. Do tego zapowiada się na powrót Keylora Navasa między słupki. Czytałem, że już dziś normalnie trenował z drużyną, więc to naprawde dobry sygnał przed derbami. Mam nadzieję, że po dłuższej rozłące BBC znów rozpocznie mecz od pierwszego gwizdka i postraszy defensywę Barcelony. O dumie kataloni, nie będę się już rozpisywał. O ile początek sezonu nie olśniewał, tak teraz o dziwo bez Messiego, którego zastąpił świetny Neymar, dają sobie świetnie rady. Mam nadzieję że Real wykorzysta własne boisko i wygra ten mecz, tym bardziej, że Królewscy mają strate do Barcelony -3 pkt i przegrana w najbliższym meczu może im bardzo skomplikować życie.
PS: Ja osobiście ryzykuje i stawiam na Real z handi, przeczówam wynik z przed roku tzn. 3-1 ????
⛔ 100
 
E 48

endnever

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Schalke - Bayern Monachium
Typ: 1X
Kurs: 3,70
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Patrząc na kurs na Bayern, bukmacherzy wyraźnie zlekceważyli drużynę Schalke (typ 2, 1,25). Ja jednak nie jestem pewien, czy Bayern jest aż takim faworytem. Może wygra, ale kurs 1,25, przecież to śmieszne.
Prawdą jest, że Schalke nie wygrało od 6 spotkań (4 w Budeslidze). W ostatnim spotkaniu przed przerwą reprezentacyjną postawiło jednak w Dortmundzie twarde warunki, dziś gra u siebie i być może sprawi swoim kibicom małą niespodziankę w postaci przynajmniej 1 punktu.
Bayern jest w znakomitej formie, jednak w swoim ostatnim meczu wyjazdowym we Frankfurcie, zremisował (bukmacherzy dawali kurs 1,17). Widzę tutaj dużą analogię. Bayern gra na wyjeździe, przed rozgrywkami Ligi Mistrzów, bukmacherzy dają bardzo małe kursy.
Warto jeszcze zaznaczyć, że 2 ostatnie pojedynki między tymi drużynami kończyły się wynikiem 1-1 (zarówno w Monachium jak i Gelsenkirchen).
Nie jest to może zbyt rozsądny typ, ale myślę, że warto zaryzykować.
⛔ 100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: VfB Stuttgart vs Augsburg
Typ: Suma goli / Obie strzela
Over 2.5 / Tak
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Wracamy do rozgrywek niemieckiej Bundesligi.
Przed nami 13 kolejka.
Na chwile obecna jedni jak i drudzy zawodza w lidze.
Zdecydowanie wieksza niespodzianka jest slaba postawa Augsburga,ktory poprzedni sezon mial bardzo dobry,dzieki czemu teraz graja w rozgrywkach LE.
W obecnym sezonie jednak zespol zawodzi na calej linii...Nikt niespodziewal sie,ze po 12 kolejkach Bawarczycy beda na samym dnie w tabeli...
Wielkim szokiem moze byc zdobycz punktowa - tylko 6 punktow...
Mimo tak slabego miejsca,podopieczni Markusa Weinzierla ostatnio prezentuja lepsza forme niz ta z poczatku sezonu,chociaz trzeba przyznac,ze zaskoczyli mnie przegrywajac w ostatniej kolejce z Werderem 1:2.
Wczesniej zagrali bardzo dobre spotkanie z Alkmaarem i z Mainz,gdzie w sumie strzelili 7 goli,dlatego dla mnie porazka z Werderem byla mimo wszystko zaskoczeniem.

VfB natomiast wciaz kuleje,chociaz ostatnie mecze rowniez moga napawac optymizmem.
Co prawda w ostatnim meczu polegli w Monachium ale mysle,ze akurat porazka z Bayernem raczej nie powinna nikogo dziwic...
Przed spotkaniem na Allianz Arenie VfB wygral z Darmstad 2:0,pilkarze stoczyli tez fantastyczny boj z Bayerem Leverkusen,gdzie mimo prowadzenia ostatecznie mecz przegrali 3:4.
Jeszcze wczesniej ograli beniaminka Ingolstadt 1:0 i zremisowali z Hoffenheim 2:2.
W poprzednim sezonie dwa razy gora byla ekipa Augsburga,ktora wygrala na Mercedes-Benz Arenie 1:0 a pozniej 2:1 u siebie.

Obie ekipy preferuja gre ofensywna,a patrzac na to,co wyprawia defensywa jednych i drugich to powinnismy dzisiaj zobaczyc minimum 2-3 gole.
⛔ 100
 
silwo1948 88

silwo1948

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 1 Liga Polska
Godzina: 16:00
Spotkanie: Wigry Suwałki- GKS Katowice
Typ: 2

Kurs: 2.30
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Spotkanie pierwszej ligi pomiędzy Wigrami z Suwałk i Katowickim GKS. Dziś stawiam na gości gdyż gospodarze na 8 spotkań na własnym stadionie wygrali tylko raz przegrywając aż sześciokrotnie, zaś goście na wyjazdach wygrali trzykrotnie przegrywając w czterech spotkaniach. Od objęcia GKS-u przez trenera Brzęczka zespół z Katowic zaczął grać zdecydowanie lepiej bilans trenera wynosi 4-2-1 przegrana tylko na stadionie lidera Wisły Płock. Dziś trener Brzęczek i jego GKS powinni utrzymać dobrą passę i rozprawić się z Wigrami.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czarny-kotek 36

czarny-kotek

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Anglia Championship
Godzina:
16:00
Spotkanie: Derby - Cardiff

Typ:
2
Kurs:
7,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

W tej chwili nie rozumiem trochę tego faworyzowania gospodarzy tego meczu. Obydwie drużyny dzieli w tabeli bardzo niewiele, bo jest to różnica zaledwie 5 punktów. Drużyna gospodarzy wygrała do tej pory połowę spotkań rozegranych na własnym obiekcie. Goście w ostatnich 5 spotkaniach spuścili trochę z tonu, jednak nadal pozostają w ligowej czołówce i są prawdziwym zagrożeniem dla reszty stawki. Dodatkowo w kilku ostatnich spotkaniach wyjazdowych nie strzelili ani jednej bramki, liczę wiec na dzisiejsze przełamanie tej serii. Bilans zwycięstw pomiędzy tymi drużynami na przestrzeni ostatnich lat rozkłada się mniej więcej po równo, a więc jestem zdania, że wszystko dzisiaj w tym spotkaniu może się wydarzyć.
⛔ 100
 
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis ATP
Djokovic - Nadal
Godzina 15.00
Typ wygra pierwszego seta i przegra mecz Djokovic
Kurs 13.00
Bet365
Szybciutko bo mecz za chwilkę , moim zdaniem po mimo wszystko Rafa w tym meczu nie jest na straconej pozycji.Nowak do ugryzienia co pokazał Roger , i jest malutka szansa ze Novak dzisiaj zagra u Buka.A jak grać u Buka to tylko po tłustych kursach.Oczywiscie szanse na to są nikłe i ten typ do zagrania za drobne.
⛔ 100
 
awesome1995 99

awesome1995

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna -Premier league
Godzina 16:00
Spotkanie : Swansea-Bournemouth
Typ : Swansea wygra
Kurs : 2,06
Buk : bet365
Analiza:
Dzisiaj mniej czasu wiec analiza krotsza ale mimo wszystko typ powinien byc trafny.
Zaskoczył mnie troche kurs na to spotkanie bo liczyłem na jakiez 1,70 tak jak to było w meczu Suouthampton-Bournemouth ale to lepiej dla nas.
Swansea strasznie dołuje. Po swietnym poczatku sezonu nastapił kryzys i ostatnio bardzo słabe wyniki. Monk gra bardzo wazny mecz. W przypadku porazki bedzie glosno o zwolnieniu w co jednak nie wierze. Trener ma spore zaufanie. Pod taka presja juz grał wyjazd z Aston Villa i tam wygrał. Teraz po 2 porazkach z Arsenalem i Norwich musza znow wygrac.
U siebie druzyna jest grozna dla kazdego. Odebrali punkty Tottenhamowi, wygrali z United, zagrali dobra pierwsza połowe z Arsenalem. Gorzej to wyglada w meczach wyjazdowych.
Potencjał kadrowy Walijczycy maja bardzo duzo. Ayew, Shelvey, Sigurdson to wyrozniajacy sie zawodnicy na skale ligowa + solidna obrona i kilku zapełniaczy jak Cork, Kim. Najbardziej Łabedzia doskwiera brak formy Gomisa. Mowi sie, ze dzisiaj moze zagrac Eder. Warto odnotowac brak jakichkolwiek problemow gospodarzy,
Gosci z Bornemouth miałem okazje ogladac w ostatnich meczach z Newcastle, Southamptonem i o ile wyjazd z Swietymi zagrali bardzo słabo to z Newcastle zagrali bardzo dobre spotkanie. Problemem jest brak napastnikow. KontuzjowNy jest Wilson, pomijany Murray wiec gra King, ktory nie strzela. Dodatkowo plaga kontuzji Elphick (ankle, Jan), Gradel (knee, Apr), Wilson (knee, Apr), Mings (knee, Sep), Atsu (calf, unknown). Takze niepewna gra defensywna wlacznie z bramkarzami, bo obaj popełniaja bledy daje powody by grac przeciwko beniaminkowi. Oczywiscie jest kilka jasnych punktow jak Ritchie i Stanislas ale jakoscia odstepuja druzynie Swansea.
Podsumowujac atut wlasnego boiska, przewaga w jakosci zawodnikow i kontuzje w druzynie gosci to chyba wystarczajacy powod by grac tutaj Swansea.
Sa pod presja ale sa druzyna lepsza i na pewno beda dominowac w tym spotkaniu bo szczegolnie u siebie potrafia grac z rozmachem
⛔ 100
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
mecz Jagiellonia-Korona
typ 1
kurs 2.1
bukmacher Bet365
analiza Mecz który jest pewny na 100 %.
Kumuluje się kilka rzeczy. Korona z jakiegoś powodu nie przegrywa wyjazdów,to powinno sie lada moment skończyć tym bardziej że jest to trzecia już runda kiedy to się dzieje,runda wiosenna poprzednia 2 ostatnie wyjazdy bez porażki,cała runda jesienna i dziś runda wiosenna awansem, Przede wszystkim jednak mimo tego widzę że większość stawia na 2 a buki dzięki podszeptom diabła dały na tą dwójkę odpowiednio wysokie kursy,które mają wszystkich skusić w stronę Korony....więc masówka plus passa Korony która jest zupełnie przeciętnym zespołem który ma jak na swoje umiejętności bardzo nienormatywne wyniki na wyjazdach będzie jedynka choćby Jaga grała w ósemkę polecam
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 24

aligancki

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna - Anglia, Premier league
Godzina 16:00
Spotkanie : Swansea-Bournemouth
Typ : Swansea City - Bournemouth AFC (0:1) X
Kurs : 3,66
Buk : bet-at-home
Analiza:
Swansea zmierzy się z Bournemouth. Obydwie drużyny są w słabej formie, goście przegrywają ostatnio prawie z każdym. Ostatnio przegrali u siebie ze słabym Newcastle 1-0. Gospodarze też wypadają słabo ale od czasu do czasu udaje im się nie przegrać (remis u siebie z Tottenhamem i wyjazdowa wygrana z AV). Ostatnie dwa ich mecze to dwie porażki (u siebie z Arsenalem i na wyjeździe z Norwich). Obydwie drużyny potrzebują punktów jak tlenu. Liczę na przełamanie Gomisa i minimalne zwycięstwo gospodarzy. Goście tego meczu raczej na wyjazdach nie osiągają dobrych wyników, ich bilans to 1-0-5 (gorszy pod tym względem jest tylko Sunderland). Swansea u siebie mają następujący bilans 2-2-2. Swansea chcąc oddalić się od strefy spadkowej po prostu musi ten mecz wygrać i według mnie jest całkiem możliwe że tak właśnie się stanie. Łatwo na pewno nie będzie, stawiam na jednobramkowe zwycięstwo gospodarzy.
⛔ 100
 
kamil87rak1 463

kamil87rak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 16
Spotkanie: Newcastle - Leicester
Typ: 2
Kurs: 2,55

Bukmacher: bet365
Analiza:

Dzisiaj na typ dnia wybrałem spotkanie z angielskiej Premier League. Bardzo ciekawe spotkanie zapowiada się na stadionie Newcastle zajmującego obecnie 17 miejsce do którego przyjeżdża drużyna Leicester zajmująca obecnie trzecie miejsce. Goście na wyjazdach nie zaznali jeszcze smaku porażki wygrywając 3 mecze i tyle samo remisując. Gospodarze natomiast nie spisują się u siebie zbyt rewelacyjnie raz tylko wygrywając trzykrotnie remisując i ponosząc dwie porażki punktując głównie z drużynami dolnej części tabeli. Wydaje mi się że faworytem tego spotkania jest świetnie spisujący się w tym sezonie Leicester i po takim kursie opłaca się zagrać
✅ 155
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna - Primera Division
Godz. 22.00
Spotkanie :Valencia - Las Palmas
Typ : handicap Valencia (-1)
Kurs : 2.43
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Ostatnio spodobały mi się handicapy i Overy, więc na dziś zagram Valencie (-1) . W ostatnich 3 meczach u siebie Valencia odniosła 3 zwycięstwa z bilansem bramkowym 8-1 . Natomiast Las Palmas w ostatnich 3 meczach wyjazdowych 3 porażki z bilansem 2-9. Valencia zajmuje 7 miejsce w tabeli i musi gonić czołówkę, natomiast beniaminek prezentuje sie średnio (delikatnie mówiąc) , myślę że jest skazany na pożarcie, ale zabezpieczam sie zwrotem gdyby jednak Valencia osiadła na laurach.
⛔ 100
 
martins20 74

martins20

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Guingamp - Tolouse
Typ: 1
Kurs: 2,10
Bukmacher: Expekt
Analiza:


Francja w kryzysie mam nadzieje, e w piłce jakoś im pójdzie. Na dziś wybrałem grę na gospodarzy po uczciwym kursie.
Jeśli chodzi o analizę to będę rozpatrywał tylko mecze u siebie gospodarzy i wyjazdowe gości :razz:
Guingamp mimo słabych wyników gra całkiem dobrze u siebie. Trzy remisy z rzędu przed własną publicznością (Monaco 3-3; Lille 1-1; Lorient 2-2) z solidnymi ekipami. Przejrzałem statystyki tych gier i po nich wywnioskowałem, że gospodarze byli w tych meczach stroną przeważającą. Wydaje się także, że dość pechowo zremisowali swój ostatni mecz u siebie z Lorient (gol w 93 min.). Mieli w zasadzie ustawiony ten mecz, grali w 11-10 i prowadzili 1-0 jednak brak dekoncentracji i grali już 10-10 :razz:.
Dzisiaj przyjeżdża wydawać się może słabsza drużyna i to w dodatku bez formy. Ostatnie lanie z PSG (porażka wkalkulowana) ale mimo to w nie takim stylu.
Liczę na przerwanie remisowej serii gospodarzy.
✅ 110
 
P 104

pszczolka

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 21:05
Spotkanie : Federer R. - Wawrinka S.
Typ : 2:1
Kurs : 4.00
Buk : Bet365
Analiza:
Zdecydowanym faworytem u bukmacherów jest bardziej utytułowany ze Szwajcarów. Też bym podobnie widział wynik tego meczu gdyby nie to co wczoraj zobaczyłem w wykonaniu Wawrinki w meczu z Murrayem. Stan wygrał pierwszego seta bo zachował zimną głowę i dał się wystrzelać Szkotowi. W drugim secie Wawrinka przejął kontrole od samego początku i mimo nerwowej końcówki wygrał mecz 2:0. Warto zauważyć że Wawrinka w tym meczu trafiał tylko w 45% pierwszym serwisem, więc tu widać spore rezerwy.
Federer w Londynie czuje się bardzo dobrze ograł kolejno Berdycha, Djokovica i Nishikoriego, ale co ciekawe to z Japończykiem tylko stracił seta w ostatnim meczu grupowym. Roger pozostaje jako jedyny niepokonany.
Panowie znają się doskonale. H2h 19:3 na korzyść Rogera, ale jak każdy wie Federer był niekwestionowanym królem tenisa przez ładnych parę lat. Liczą dzisiaj na dobre widowisko.
⛔ 100
 
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Brazylia - Serie A
Godzina: 22.30
Spotkanie: Palmerias - Cruzerio
Typ: powyżej 1.5 bramki w I poł
Kurs: 3.25
Bukmacher: bet365
Analiza: Witam bardzo serdecznie. Na dziś zaproponuję typ z brazylijskiej Serie A i mecz pomiędzy zespołami Palmerias , a Cruzerio . W tym meczu faworyta ciezko wskazac bo obie ekipy grają podobnie o czym świadczą ich miejsca w tabeli, odpowiednie 10 i 8 . Dla mnie lekkim faworytem jest zespół gospodarzy lecz wole postawić zakład na bramki . Proponuję typ , że w pierwszej połowie zobaczymy co najmniej dwie bramki i uważam , że jest to wielce prawdopodobne ponieważ w większości ostatnich meczy w lidze w meczach obu drużyn padało w pierwszej połowie powyżej 1.5 bramki . Dodatkowym atutem jest to , że w starciach head to head , ostatnich 5 starciach oba kluby strzelały gole i zawsze było sporo bramek . W ostatnim meczu w sierpniu tego roku pomiędzy tymi drużynami w pierwszej połowie padły aż 4 bramki . Dziś spodziewam się zaciętego i owocnego w gole meczu . Zyczę powodzenia.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom