>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 21.11.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na piątek - 21. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
jakub007 6,9K

jakub007

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - USA: NHL
Godzina: 4:30
Spotkanie: LA Kings - Carolina Hurricanes
Typ: Kings bez dogrywki
Kurs: 1.830
Bukmacher: Bet365
Analiza:

USA, Los Angeles Kings (gospodarze, 10-9) VS. Carolina Hurricanes (goście, 6-12). W ciekawie zapowiadającym się meczu najlepszej (?) ligi hokejowej na świecie zmierzą się 6. drużyna Zachodu, zdobywca Pucharu Stanleya w poprzednim sezonie - Kings, oraz 14 (trzecia od końca) ekipa ze Wschodu - Carolina Hurricanes. Gospodarze na papierze lepsi we wszystkim co istotne - dodatni bilans bramkowy, dodatni bilans spotkań wygranych/przegranych oraz 6/9 zwycięstw przeciwko dzisiejszym gościom na własnym lodowisku.
Gospodarze bez Martineza, goście bez Harrisona i Staala.
Dziś w nocy przewaga na papierze zostanie udowodniona na lodzie.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna-Ekstraklasa
Godzina:18:00
Spotkanie:Ruch-Slask
typ:2 Kurs:2.62
Bukmacher:pinnacle Sports
Analiza:
Zapraszam po przerwie reprezentacyjnej na spotkanie polskiej ekstraklasy, w ktorym Ruch podejmie na wlasnym stadionie podejmie Slask Wroclaw. Szczerze mowiac patrzac na wystawione kursy na ten mecz doznalem szoku. Slask, ktory ostatnio jest w wysmienitej formie i nie tylko ostatnio co potwierdza 2 pozycje w ligowej tabeli ze strata jedynie jednego punktu do lidera-Legii,posiadajacy dorobek 28 punktow i bilans bramkowy 27:18 kontra w tragicznej formie Ruch Chorzow co rowniez potwierdza pozycja w tabeli (15), liczba punktow zaledwie 11 i marny bilans bramkowy wynoszacy 16:23, a wedlug bukmacherow szanse na zwyciestwo w tym meczu (w przyblizeniu) to praktycznie 50/50,co mocno zachecilo mnie do zagrania tego typu. Co prawda Ruch w imponujacym stylu pokonal w ostatnim spotkaniu Jagielonie 5:1, no ale nie oszukujmy sie ze kazdej druzynie zdarzaja sie wielkie mecze i to jeszcze o niczym nie swiadczy. Druzyna z Chorzowa w tym sezonie w rozsypce, zamieszaniem zwiazanym z trenerem i zatrudnieniem nowego szkoleniowca, a zarazem bylego szkoleniowca reprezentacji Polski Waldemara Fornalika, ktory w mojej opini nie jest wybitnym trenerem. W Slasku podbudowany swoimi dobrymi wystepami reprezentacyjnymi wsytapi Sebastian Mila, a wiemy jak kluczowy jest to zawodnik dla tego zespolu. Zadnym specem od ligi polskiej nie jestem, ale typ uwazam za mocno prawdopodobny, a kurs za super value. Polecam i powodzenia.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
maer 263,4K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Chorwacja ( 1.HNL )
Spotkanie: NK Osijek - NK Istra
Typ: 1
Kurs: 2.20
Godzina: 18.00
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Chorwacji na 16 kolejkę tamtejszych rozgrywek 1.HNL.
NK Osijek rozegrał w tym sezonie ligowym 15 spotkań w których zdobył 14 punktów po 4 zwycięstwach, 2 remisach oraz 9 porażkach i zajmuje obecnie 8 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 14-26.
NK Istra zdobyła 15 oczek w sowich 15 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 3 zwycięstwach, 6 remisach oraz 6 porażkach co daje obecnie 7 pozycję w tabeli chorwackiej 1.HNL, bilans bramek 15-21.
Gospodarze zagrali u siebie w tym sezonie ligowym 7 razy zdobywając 10 oczek po 3 wygranych, 1 remisie oraz 3 porażkach, bilans bramek na swoim Stadion Gradski 10-9.
Goście zdobyli 4 punkty w swoich 7 spotkaniach rozegranych w tym sezonie ligowym na wyjazdach po 4 remisach oraz 3 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 7-13.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyz oba zespoły w tabeli ligowej dzieli tylko 1 punkcik a w ostatnich 13 spotkaniach o ligowe oczka pomiędzy nimi w mieście Osijek 8 razy wygrywali gospodarze, 2 razy padły remisy oraz 3 razy komplet 3 oczek pojechał do Puli, bilans bramek w tamtych meczach 16-12 na korzyść NK Osijek.
Mój typ na to spotkanie to zwycięstwo gospodarzy, Nogometni Klub Osijek lepiej gra na swoim terenie gdyż na wyjazdach ta drużyna to tragedia i do niedawna potrafili ogrywać zespół z Puli lecz ostatnio jakoś z nimi przegrywają ale moim zdaniem po tymmeczu to się zmieni gdyż goście w tym sezonie w delegacjach grają tragedię i moim zdaniem Nogometni Klub Istra w tym meczu na trudnym terenie w mieście Osijek nie będzie potrafił dobrze zagrać i komplet 3 oczek z tego spotkania zostanie na Stadion Gradski przy drużynie NK Osijek.
⛔100
 
raaul007 188

raaul007

Użytkownik
Dyscyplina: Tennis - Davis Cup
Godzina: not before 16:00
Spotkanie: Monfils G. - Federer R.
Typ: Monfils
Kurs: 2,87
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Szanse oceniam 50/50, więc @ 3,22 chętnie przyjmuję(aktualny kurs jest już, jak widać, niższy).
Obaj są zdrowi, obaj w niezłej formie. Te dzisiejsze newsy typu: &quot;Federer fit to play&quot; zupełnie mnie nie zaskakują. On był już fit na mecz z Djoko, coś tam go pewnie lekko bolało, ale Monfils ma takich mikro-urazów średnio 50 razy w roku.
Jeśli mam rację (ale pewnie nigdy się nie dowiem), to stracił w moich oczach - Roger postawił wszystko na jedną kartę i skalkulował: Davis Cup teraz, albo nigdy.
Po drugiej stronie kortu Monfils. Gael przed własną publicznością, co uwielbia. Gael reprezentujący swój kraj, Gael na swojej ukochanej ziemnej nawierzchni . Mam nadzieję, że Monfils nie zacznie tak, jak z Djoko w paryskiej hali, bo tam chyba wyszedł dopiero w 2 secie.
W Davis Cup mecze rozgrywane są do 3 zwycięskich setów. 33-letni Federer już młodszy nie będzie, więc im dłuższy mecz, tym większe szanse dla Francuza. Dodatkowo wolna nawierzchnia indoor (clay) sprzyja długim wymianom, co również jest atutem bazującego na obronie Gaela.
Nie ukrywam, że liczę na piękne tennisowe El Classico i czekam z niecierpliwością na ten mecz, bo oglądać tych panów w formie to czysta przyjemność.
Powodzenia !
✅
187
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie A
Godzina: 00:50
Spotkanie: Gremio - Cruzeiro
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: u-nibet
Analiza:
Koncowka sezonu w Brazylii. Gremio walczy o miejsce w Copa Libertadores, wiec musi wygrac ten mecz. Goscie maja 4 pktowa przewage w walce o mistrzostwo. Istotne fakty:
- goscie oszczedzaja 4-6 pilkarzy w zwiazku z grą w rewanżową w pucharze brazylii, włącznie z czołowym strzelcem
- mimo ze sa najlepsi na wyjazdach to i tak wygrywaja mniej niz 50% spotkan
- gospodarze maja najlepszą obronę, więc tym bardziej bedzie ciezko ją przebic (8 bramek w 17 meczach u siebie)
- na 16 meczów tych druzyn tylko 2 zostały odniesnione na wyjazdach, ostatni remis zdarzył się w 2010 roku
- w lepszej formie są gospodarze (13 pkt na ost 5 vs 11 pkt)
Mysle, ze warto isc w kierunku gospodarzy w tym meczu.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Hokej NHL
Spotkanie : Calgary-Chicago
Typ: Calgary
Kurs 3.20
Buk U-nibet
Godz: 03:00
Analiza: Witam na dzień jutrzejszy wybrałem spotkanie z najlepszej ligi hokejowej na świecie czyli NHL, na przeciwko siebie staną w tym spotkaniu drużyny Calgary Flames, oraz Chicago Blackhawks. Faworytem do zwycięstwa w tym spotkaniu według kursów wystawionych przez bukmacherów są goście, którzy w tej chwili zajmuję 4 pozycję w konferencji zachodniej z dorobkiem 26 punktów na swoim koncie , gospodarze natomiast są na miejscu 9 mają tych punktów 21 ,ale też dwa spotkania mniej od gości jutrzejszego spotkania. Ja w tym meczu zagrałbym na gospodarzy którzy na własnym lodowisku radzą sobie nieźle , 9 spotkań i 12 zdobytych punktów na koncie zespołu z Chicago, moim zdaniem w tym spotkaniu będą w stanie pokusić się o zwyciestwo, natomiast goście w spotkaniach na innej hali aniżeli swoja mają chyba jakiś kompleks ponieważ w 7 spotkaniach ugrali zaledwie 6 punktów co nie jest najlepszym wynikiem dla takiej ekipy jak Chicago. W tych siedmiu spotkaniach goście tylko raz wygrali wysoko z Montrealem , reszta spotkań to porażki i zwyciestwo poza regulaminowym czasem gry, gospodarze jak przegrywaja to przynajmniej nawiązują walkę i nie przegrywaja zbyt wysoko zazwyczaj tylko jednym golem, w tym meczu mój typ wędruję na ekipę gospodarzy , która moim zdaniem zwycięzy.
⛔100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 01:00
Spotkanie: Philadelphia Flyers- Minnesota Wild
Typ: Claude Giroux over 4 shots on goal
Kurs: 1.85
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Przyznam szczerze, pierwszy raz w tym sezonie gram liczbę strzałów zawodnika. Linia wydaje się być wysoka ale tylko wydaje. Wszystko za sprawą troszkę innego stylu gry jaki prezentuje nam #28 w tym sezonie. Patrząc statystycznie, Claude oddaje w tym sezonie średnio 4,6 strzałów na mecz. W poprzednich latach ledwo jeden raz przekroczył linię 3 strzałów na mecz i to zaledwie 3 lata temu. W tym sezonie to średnia sporo ponad linię a jeśli chodzi o mecze domowe jest jeszcze lepiej. Łącznie Giroux rozegrał takich spotkań 8 i oddawał w nich 48 strzałów co daje nam równe 6 strzałów na mecz. Co ciekawe na te 8 spotkań, aż 7 przy takiej linii zapłaciłoby nam na plus a tylko 1 na minus. Dziś rywal z wyższej półki, a więc i szansa na wyrównany mecz do samego końca a to zwiększa szansę powodzenia typu.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 5

kamiltg11

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna-Ekstraklasa
Godzina:18:00
Spotkanie:Ruch-Slask
typ:1x
Kurs:1,55
Bukmacher: bet365
Analiza:
Witam
Do przeanalizowania wybrałem mecz naszej rodzimej ligi : Ruch Chorzów - Śląsk Wrocław. Faworytem u bukmacherów jest drużyna z dolnego śląska, choć nieznacznym.
W obecnym sezonie ekipa Ruchu Chorzów zawodzi po całej linii. Przypomnijmy jest aktualnym wicemistrzem Polski. Wydaje mi się że zwrotnym punktem było zatrudnienie ponownie Fornalika. To on z tą drużyną potrafił bić się o najwyższe cele w lidze z małym budżetem. Przed przerwą na reprezentacje Ruch ograł u siebie Jagielonie Białystok 5-2 !!. Potencjał Ruchu w ofensywie nie odzwierciedla pozycji w lidze. Trzeba zwrócić uwagę, że Fornalik potrzebuje trochę czasu by znów Ruch zaczął wygrywać i akurat tydzień dobrze przepracowany (przerwa reprezentacyjna) zadziała na plus dla drużyny przed najbliższym meczem z Śląskiem. Uważam, że ustawi tak drużynę by przynajmniej uzyskać remis w meczu, a to będzie dla nich sukcesem. Trener Śląska na konferencji prasowej zaznaczył,że jego drużyna będzie prowadzić ofensywną grę , co może Ruch wykorzystać w kontrze.
Śląsk Wrocław obecny wicelider ligi , nie przegrał 8 spotkań meczu! Główna siła napędową w drużynie Śląska to Paxiao oraz Mila. Z całym szacunkiem dla Sebastiana ale jest to wiekowy zawodnik, który nie wydaje mi się aby grał co 3 dni mecz na wysokim poziomie. Było to widać już w ostatnim meczu Kadry w Wrocławiu. Niewątpliwie będzie czuł w nogach zgrupowanie. Najważniejszym zadaniem Chorzowian będzie powstrzymanie Paixao a o wynik mogą być spokojni.
Reasumując uważam, że Ruch zacznie piąć się w górę z trenerem Fornalikiem, dlatego obstawiam bezpiecznie 1X.
✅55
 
damian678 30

damian678

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka:
Godzina: 4:30
Spotkanie:Sacramento Kings - Chicago Bulls
Typ:Chicago Bulls
Kurs: 1.95
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Sacramento King - Chicago Bulls, początkowo ciężko było mi znaleźć kto może wygrać ten pojedynek, jednak po głębszych przemyśleniach postanowiłem iść w stronę Chicago. Królowie świetnie zaczęli swój sezon, chociaż na początku przegrali z GSW, to w następnych 5 spotkaniach odnosili zwycięstwa. Później jednak przyszły 3 porażki z rzędu, trzeba przyznać, że wyjazdowe. Ostatnio przegrali u siebie z Pelikanami, co było dla mnie lekkim zaskoczeniem. O sile zespołu stanowią dwaj zawodnicy Cousins i Gay. Występ tego drugiego zawodnika stoi dzisiaj pod znakiem zapytania, a jeśli jutro nie wystąpi Sacramento może być na prawdę ciężko wygrać z Chicago. Bulls również świetnie zaczęło sezon, będąc aktualnie 2 drużynie na wschodzie, ale w tym spotkaniu również mogą zagrać w osłabieniu. Nie wiadomo czy zagra Rose, który pauzuje już od dwóch spotkań, jak wiemy jest to główna siła ofensywna drużyny, chociaż w ostatnim meczu Chicago poradziło sobie nawet bez niego wygrywając z Clippersami. Również nie wiadomo czy zagra Gasol. Mimo tego idę w stronę Chicago, ponieważ myślę, że Sacramento nie da rady, grającemu defensywnie zespołowi. Ostatnio trochę opadli z formy, co mogą wykorzystać popularne Byki. Przepraszam za nieskładną analizę, ale w czasie pisania analizy walczę ze swoim nowym internetem. Jak dla mnie to Chicago będzie drużyną lepszą i mam nadzieję, że nie będę się mylił. Tak więc nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wszystkim powodzenia!
Naruszenie Regulaminu (plagiat analizy)
Wykluczenie z konkursu, czerwona kartka i ban okresowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie:Bełchatów-Legia
Typ:Legia over 2,5 gola
Kurs: 4.10
Bukmacher: U-nibet
Można powiedzieć spotkanie na szczycie obrońcy tytułu oblegającego pierwszą pozycję z drużyną która raczej walczyć powinna o utrzymanie.Bełchatów w piętnastu kolejkach zgromadził 26pkt i ma jedynie 3 pkt straty do swego piątkowego rywala.
Legia w poprzedniej kolejce straciła punkty w Szczecinie, do Bełchatowa pojadą zmobilizowani po zdecydowane 3 pkt i chęć rewanżu z pierwszej kolejki gdzie właśnie ulegli GKS-owi na własnym stadionie, co prawda w następnym tygodniu mają pojedynek w LE na wyjeździe z Lokeren ale ich sytuacja w tabli jest tak komfortowa iż to spotkanie nie powinno zaprzątać im głowy w piątkowym pojedynku.
Bełchatów gra bardzo nierówno, w ostatnim czasie potrafił przegrać w Poznaniu 5-0, w Bydgoszczy 2-1, wygrał u siebie z Górnikiem ale zremisował z Cracovią.Coś mi się zdaje że jutro zagrają odważnie też o zwycięstwo a Legia ich wypunktuje.
✅310
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna - Holandia 2 liga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Telstar - Emmen
typ:eek:ver 5,5
Kurs: 5,00
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Uderzam w 2 lige holenderską. Wiadomo, że w tych rozgrywkach często pada duża ilość goli i takiej się spodziewam w tym spotkaniu. Dwie bardzo ofensywnie nastawione drużyny powinny to zapewnić. Goście mają najwięcej strzelonych bramek w lidze i jest ich aż 37. Porafili na wyjeździe wygrać 4:1 czy nawet 8:1 jak i przegrać 0:3, 0:4. Raz dominują nie dając przeciwnikowi żadnych szans, a w kolejnym spotkaniu dostają baty nie mając nic do gadania, ale baty te dostają z dwoma drużynami z top 3, a gromią drużyny z środka tabeli i w dół. I tu właśnie trafia się drużyna z środka, która tak jak poprzednie nie błyszczy dobrą defensywą, ale jeżeli chodzi o możliwości w ataku wydaje się być lepsza od poprzedników. Mecz z Eindhoven przegrany w domu 0:5 pokazuje, jak ich tyły się sprawdzają, ale ta drużyna mało komu pozwala wbić bramkę jednak takiej skuteczności w ataku też nie miewają, a tu prosze rywal pozwala 5 wpakować. Bywały też spotkania gdzie wygrwali 4:3 czy 3:1 więc strzelać potrafią. Ogólnie rzecz biorąc w tym spotkaniu obie drużyny zapewne będą walić ostro do przodu i strzelać jak popadnie i jeżeli tylko skuteczność zawodników nie zawiedzie to można się spodziewać każdego wyniku jak 4:3, 5:1 jak i w drugą stronę 2:6 czy 3:5 ???? w takich spotkaniach wszystko jest możliwe, a ilość bramek to chyba najlepsze rozwiązanie.
⛔100
 
K 18

kyna7

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie Finlandia 1 liga
Godzina: 17:30
Spotkanie: TPS Turku-Ilves
Typ: Ilves handicap +1,5
Kurs: 1.44
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Krótka Analiza mojego typu.
Tabela: Ilves 5 z dorobkiem 38 pkt, TPS 29 pkt na miejscu 10, Ilves sobie na razie dobrze radzi, bardzo dobrze od 6 spotkań nie przegrali meczu, a jak już przegrywają to 1 bramką, (biorę 10 spotkań ostatnich). Ostatnia wygrana z Hämeenlinna (6 w tabeli) 5:2, patrzeć na TPS oni przegrali z tym zespołem 3:1 na wyjeździe, w Finladzkiej lidze są aż 3 zespoły co mają 40 pkt i wyprzedzają Ilves przed Ilvesem KaIPa 39 pkt, więc myśle że Ilves nie odpuści tego meczu. Ilves na wyjeździe jest 3 biorąc oczywiście wyjazdowe spotkania, Turku u siebie 2. Turku u siebie dobre, ale nie myśle aby Ilves przegrał tak wysoko. Typ jest bardzo dobry. Zobaczymy jak wyjdzie. Ostatnie 5 spotkań tych zespołów zakończyło się że Ilves wygrywał lub remisował, jeden mecz przegrał i to 1 bramką 5:4. Bardzo go polecam
⛔100
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
National Hockey League
1:30
Toronto Maple Leafs - Tampa Bay Lightning
Tampa OT
|1.80| Unibet !
W końcu już dziś nas oferta rozpieszcza i można wynaleźć sobie jakiś mecz, który miejmy nadzieje będzie po myśli. Ja już upatrzyłem swój typ po bardzo fajnym kursie, który może wieczorem spaść. Znowu ruszam do Toronto, nie tym razem po &#39;under&#39;, który ostatnio pięknie zrobił &#39;over&#39; ale po ekipę która od samego początku sezonu wie że im wyżej podniesie poprzeczkę swoim rywalom, tym trudniej będzie im ją dotknąć. Nocą polskiego czasu zobaczymy ciekawy matchup Liście, grają z Błyskawicami. Gospodarze po ostatniej srogiej porażce na swoich śmieciach zagrali totalny piach. Zero polotu, jakiejkolwiek ambicji na lodzie, a goalie Leafs grał jak by nigdy przedtem nie rozegrał meczu w NHL. Idę w stronę Błyskawic, ekipie niezwykle mocnej i z charakterem. Mająca w swoim rosterze dużo perełek którzy spisują się badzo solidnie i co najważniejsze mają ku temu chłodny umysł, kiedy sytuacja robi się na prawdę poważna. Jeszcze w tamtejszych playoffach Tampa można powiedzieć nie istniała. Można teraz powiedzieć, że w końcu wzięli sprawy w swoje ręce i choć jeszcze dwa lata temu byli niezniszczalni przez połowę sezonu na swoich śmieciach tak teraz grają bardzo poprawnie i w delegacji. Kapitalna robotę odwala nie kto inny jak Johnson. Zawodnik który ma już 15 asyst, z czego zauważyłem że podczas gry w przewadze trener Błyskawic Jon Cooper daję mu grać jak najdłużej. Już nawet Stamer nie gra tak długo podczas tej fazie gry niż Johnson. Nie można na pewno Stamkosowi zarzucić aktywności w meczach bo i też tych asyst ostatnio dużo namnożył. Będzie to na pewno ciekawe starcie, ze względu na to, że Kessel jeśli dziś ulokuję gumę w sieci to zrówna się ze Stamkosem bramkami, ale nie sądzę aby Stamkos spoczywał dzisiaj na laurach więc i tu on będzie grał swoje i koledzy mu pomogą. Stawiam na gości.
⛔100
 
makaveli23 289,2K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Dyscyplina: Kosz NBA
Godzina: 4:30
Spotkanie: Sacramento - Chicago Bulls
Typ: 1/2
Kurs: 6.50
Bukmacher: bet365
Analiza:
Sacramento Kings nie moglo powstrzymac Andersona z New Orleans Pelicans, badź tez nie chcialo go zatrzymac , bo zostawiali go &quot;odkrytego&quot; chyba z 5 razy z rzedu, co sprawialo ze Pelicans odjezdzali im coraz to bardziej w 3 kwarcie, po tym jak Kings pierwsza polowe wygralo 7 pkt bodajze. Wtedy New Orleans Pelicans gral b2b wiec wiadome bylo ze do przerwy przegra ale jako druzyna lepsza i to dobrze radzaca sobie w starciach z Sacramento na koniec wygra, wiec łamaniec w tamtym meczu byl bardzo dobrym typem. Nie wiem czy tu sie sprawdzi bo ani Chciago nie gra b2b, jakby gralo to tym pewniejsza byla by wygrana Sacramento do przerwy. Ale sadze ze i tak Sacramento do przerwy wygra, bo Chicago to nie jest zbyt dobra druzynajesli chodzi o podtrzymanie tempa w ofensywie, bez Rose i Gasola, wiec sadze ze nie dotrzymaja kroku rozpedzonym Sacto na poczatku spotkania. Ale value i tak tutaj lezy po ich stronie. Wygrali 6 z 6 meczy wyjazdowych, w tmy ostatnio z Clippers przegrywajac do przerwy minimalnie dwoma punktami, odjezdzajac w 3 kwarcie, czyli tak jak New orleans z Sacramento. Zobaczymy moze bedzie powtorka, choc martwi fakt ze ostatnie pojedynki w Sacramento konczyly sie blowoutami.
⛔100
 
chronic83 102

chronic83

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Miami Heat - Los Angeles Clippers
Typ: Los Angeles Clippers -5
Kurs: 1,95
Godzina: 2:00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Jedyną rzeczą, która nie przemawia za tym typem to back to back dla Clippers. Zespół rozjechał wczoraj Orlando 24 punktami i wydaje się, że złapali wiatr w żagle. Początek sezonu trochę poniżej oczekiwań ponieważ kadrowo jest to jedna z najciekawszych drużyn w lidze, a do tego z naprawdę doświadczonym i utytułowanym trenerem. W Miami z kolei chyba powyżej oczekiwań i póki co nikt nie płacze po odejściu James&#39;a. Bosh gra swój najlepszy basket od kiedy jest na Florydzie, Wade schudł i wygląda na prawdę dobrze, Deng wkomponował się w zespół. Jedyne co mogło popsuć nastroje to kontuzje. Niepewny gry jest właśnie Wade i Deng, a bez nich ta drużyna nie istnieje. O ile poradzili sobie ze słabymi Nets to z Clipps nie daję im szans. W Miami po prostu zabraknie punktów jeżeli wymieniona dwójka nie wybiegnie na parkiet, a te będą potrzebne w starciu z
ofensywnie nastawioną drużyną gości. Zagrałbym wyższy handi, ale w NBA składy podaje się do wiadomości kilkanaście minut przed meczem. - 9,5 jak najbardziej w zasięgu. Powodzenia!
✅95
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 27

domek1990

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - CHALLENGER - SINGIEL: Lima (Peru)
Godzina: 01:00
Spotkanie: Jose Hernandez - Daniel Munoz-De La Nava
Typ: Jose Hernandez
Kurs: 2.38
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Dzisiaj bardzo ciekawe spotkanie tenisa w Peru na nawierzchni ziemnej. Osobiście nie mogę się doczekać tego spotkania, gdyż uważam że znów 24 letni Hernandez wygra z faworytem jak dwa dni temu z Paolo Lorenzi. Nie rozumiem dlaczego pewniakiem bukmacherów jest 32 letni Hiszpan Munoz, który według mnie gra bardzo przeciętny tenis i bardzo prosty, popełniając czasami masę nie wymuszonych błędów. Zupełnie inaczej prezentuje się młodszy Jose, który potrafi zagrać naprawdę piękne spotkanie. Jedyny atut jaki mi się nasuwa po stronie Daniela to doświadczenie ale to za mało by ograć walecznego i młodego zawodnika z Dominikany. Uważam że mecz na korcie może się skończyć wygraniem może tylko kilku gemów przez słabego Hiszpana. Zdecydowany mój faworyt to Jose Hernandez. Polecam!
✅138
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
R 4,7K

root

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Godzina: 04:30
Spotkanie: Sacramento Kings - Chicago Bulls
Typ: Sacramento Kings
Kurs: 1.68
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zacznę od tego czym się kieruje przy tym typie, bo rozum podpowiadałby, grę w kierunku ekipy z Chicago, ale po głębszym przemyśleniu typ w kierunku ekipy z Sacramento wydaje się rozsądniejszy, Byki z Chicago w gazie 6 meczów na wyjazdach i 6 zwycięstw, porażki jedynie odnotowywali w United Center, gdzie 2 z 3 porażek to były porażki z rywalami którzy są w tym sezonie bardzo słabi - Celtics i Pacers, dlatego według mnie ekipa z Chicago ma problemy z motywacją na mecze z niżej notowanymi rywalami, a w ich oczach ekipa z Sacramento z pewnością jest takim niżej notowanym rywalem, dodatkowo nie zagra Rose oraz Gasol, mimo, że nie grali również z Clippersami, których udało im się pokonać w fantastycznym stylu, to jednak Clippers to zespół z najwyższej półki i tam problemów z motywacją Bulls z pewnością nie mieli, a Kings to jednak inna półka, mimo, że w tym sezonie będą walczyli o Play-offs, to jednak ich celem jest zajęcie tego 8 miejsca na mocnym zachodzie, a ekipa z Chicago mierzy zdecydowanie wyżej.
Podsumowując, według mnie to właśnie dzisiaj zespół z Sacramento przerwie świetną wyjazdową serię, zespołu z Chicago.
✅68
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
C 511

chemiczny

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka WNLB Australia
Godzina: 07:30
Spotkanie:Adelaide Lightning - Townsville
Typ:Townsville(-11,5)
Kurs:2.22
Bet365

Dzisiaj tak na szybciutko bo czas goni. Pojedynek ligi australijskiej pań pomiedzy Adelaide Lightning,a Townsville. Gospodynie to druga drużyna od końca która do tej pory odniosła dwa zwycięstwa i poniosła 4 porażki, gościć będą u siebie na parkiecie zespół Townsville, który z jedną porażką i 5 wygranymi jest wiceliderem ligi. Zdecydowanymi faworytkami tego spotkania są koszykarki Townsville, które w zdecydowanie lepszej formie o czym może świadczyć forma w ostatnich spotkaniach, choć jedna porazka jaką poniosły była z ostatnią drużyną w tabeli zespołem Dandenong. Mimo tego forma gospodyń tragiczna, ostatnie dwie porażki w spotkaniach u siebie z Sydney 59:78 i Bendigo 33:76 mogą wskazywać, że wiceliderki dzisiaj bedą miały łatwy mecz o kolejne zwycięstwo. W obecnych rozgrywkach zespoły spotkały się raz i lepsze były koszykarki Townville wygrywając u siebie 86:60, dlatego też stawiam na ich wysokie zwycięstwo.
✅122
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Godzina: 20:45
Spotkanie: Athletic Bilbao - Espanyol
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: U-nibet
Analiza:
Wydaje się, że kryzys Athletic Bilbao jeśli chodzi o rozgrywki Primera Divison ekipa Basków ma już za sobą. W 3 ostatnich kolejkach zdobyli 7 punktów w tym wygrali z Sevillą i zremisowali z Valencią. Espanyol natomiast jest ostatnio w nieco słabszej formie, w 4 ostatnich kolejkach zdobyli raptem 2 punkty. Wydaje się więc, że faworytami tego spotkania powinni być piłkarze gospodarzy.
Tym bardziej, że Espanyol w tym sezonie na wyjazdach radzi sobie dosyć kiepsko. W 5 rozegranych do tej pory spotkaniach zdobyli raptem 2 punkty (remisy z Almerią i Cordobą), przegrali z Atletico Madryt, Valencią i Elche. Bilbao natomiast u siebie w tym sezonie wygrało 2 spotkania (z Levante i Sevillą), zremisowali z Eibar i Celtą Vigo oraz przegrali raz z Granadą.
Jak wygląda sytuacja kadrowa przed dzisiejszym spotkaniem? Goście na pewno zagrają bez Hectora Moreno i prawdopodobnie bez Paco Montanesa. W Bilbao natomiast nie jest pewny występ Aritza Aduriza, Andoniego Iraoli i Fernandeza Guillermo.
Podsumowując jest to spotkanie dwóch ekip, które w tym momencie są na dwóch przeciwstawnych biegunach (Bilbao wznoszącym, Espanyol spadającym), ponadto jest to spotkanie na San Mames, a Espanyol w tym sezonie na wyjazdach radzi sobie dość słabo. Myślę, że warto w tym spotkaniu zagrać zwycięstwo gospodarzy, kurs na to zdarzenie jest dość satysfakcjonujący i myślę, że warto spróbować to zagrać.
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom