>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Typy Dnia - 21.11.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
A 0

aniemowilem

Użytkownik
Dyscyplina; Pilka reczna, D1
Spotkanie; Toulouse - Nantes
Typ; 2 h(2.5 -0)
Kurs; 3.36
Bukmacher; bet365
Analiza - starcie dwoch sasiadow w tabeli. Wczoraj faworytem tego spotkania byli gospodarze, ale dzisiaj kursy sie zrownaly, bo widac, ze ludzie zaczeli korzystac. Ja sprobuje tak czy inaczej. Zespol gospodarzy jest wedlug mnie slabszym zespolem, niby sezon zaczety dobrze, ale ze slabszymi rywalami. W ostatnie kolejce porazka z AIX na wyjezdzie. Goscie tego spotkania to solidna firma grajaca w europejskich pucharach. Moze i ostatnie polegli dwukrotnie, ale z Chambery i z Dunkierque, wiec mocnymi zespolami. Gospodarzr nie wygrali od 5 spotkan dwukrotnie odnotowujac remisy z Nantes, 3 mecze konczyly sie zwyciestwem gosci, wiec czemu nie dzis?
⛔ 100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Euroliga
Spotkanie: Galatasaray - Siena
Typ: - 4 Galatasaray
Kurs: 1,7
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Od dziś zaczyna się &quot;runda rewanżowa&quot; w Eurolidze. Dla obu zespołów to może być kluczowy mecz. Siena chcą myśleć o wyjściu z grupy mając obecnie bilans 1-4 musi ten mecz wygrać, nawet mając na uwadze, że rozegra jeszcze 3 mecze u siebie (ze Stelmetem, Bayernem - o wygraną może być ciężko oraz na koniec z Malagą). Dla Galaty to mecz o ewentualne 2 miejsce w grupie, o które powinni rywalizować z Bayernem, zakładając, że Olimpiacos jest poza zasięgiem rywali. Galata ma taki układ gier, że po prostu musi wygrać wszystko we własnej hali (na wyjazdach w Pireusie i Monachium o wygraną będzie niezmiernie ciężko). Ich 1 spotkanie w Sienie zakończyło się wysoką wygraną (9 pkt) Galaty. Fakt, że wtedy Ataman miał do dyspozycji Gordona (obecnie kontuzja i pewnie nie zagra już do końca sezonu), Jawaia oraz Dudleya, ale ostatnie mecze pokazały, że oni są do zastąpienia. Galta mimo tych ubytków nadal dysponuje szeroką i dobrą kadrą (mnóstwo bardzo doświadczonych i ogranych graczy jak Erceg, Markoishvili, Arroyo - będący w super formie ostatnio, Mensah, Arslan czy prawdziwy weteran europejskich parkietów &quot;Heniek&quot; Domercant). Do tego atut własnej hali, a wszyscy wiedzą jak ciężko się gra na tureckim terenie. Myślę, że podbudowani ostatnim zwycięstwem w domu nad Bayernem są w stanie spokojnie ograć rywali ze Sieny, którzy mimo tego, że zanotowali 1 wygraną w sezonie i to na wyjeździe w Maladze (to była w sumie spora sensacja, ale wiadomo jak chimerycznie gra Malaga, która nie pierwszy raz tak sensacyjnie przegrywa w domu by potem spektakularnie wygrać z wyżej notowanym rywalem na wyjeździe) nadal wg mnie są tylko odległym wspomnieniem teamu z ostatnich lat (obcięty budżet i od 2 lat systematyczne pozbywanie się gwiazd, które stanowiły o sile tego zespołu, po tym gwiazdorskim składzie to właściwie obecnie nie ma śladu). Ta jedna wygrana nie zmienia mojego zdania o tym zespole, który jest po prostu co najwyżej przeciętny i myślę, że to za mało, żeby postawić się na obcym terenie zespołowi Galatasaray.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP

Po sukcesie zeszłorocznej akcji postanowiliśmy pójść za ciosem. Zaatakujemy 3 razy mocniej i 10 razy głośniej. Długo zastanawialiśmy się nad celem i doszliśmy do wniosku, że po raz kolejny Szlachetna Paczka będzie najwłaściwszym wyborem. Rodziny w większości są dobrze wyselekcjonowane. Sondowałem również pomoc dla domów dziecka, ale po przeczytaniu maili, że zbierają pieniądze na wyjazd zagraniczny, od razu porzuciłem taką myśl.

Zdecydowaliśmy się pomóc ludziom w najgorszej sytuacji. Rok temu byłem bardzo &quot;zadowolony&quot; z wyboru naszej rodziny, o ile w ogóle można użyć tu takiego sformułowania. Pomoc powinna trafiać do najbardziej potrzebujących i tak właśnie będzie i w tym roku. Pomożemy nie jednej, ale minimum dwóm rodzinom. Póki co nie warto wybierać na zaś. Zobaczymy jak akcja się potoczy. Żeby spełnić oczekiwania tych dwóch rodzin będziemy potrzebowali i tak pokaźnych funduszy, a lepiej zaspokoić dwie rodziny w 120% niż trzy, ale byle jak.

Pierwszymi wybrańcami jest 5-osobowa rodzina z miejscowości pod Płockiem. Jest to małżeństwo i ich trzech synów. Prowadzą drobne gospodarstwo rolne, ale nie przynosi ono wielkich dochodów. Synowie są jeszcze w wieku szkolnym. Są zdolni, bo poza stypendium socjalnym otrzymują również stypendium naukowe za wysokie wyniki. Wysokość tych zasiłków jest jednak śmiesznie niska. Rodzice specjalnie wzięli kredyt, by ich pociechy miały z czego się uczyć.

Potrzeby to standard - żywność, ubrania (głównie kurtki na zimę) oraz obuwie. Żyją jednak w fatalnych warunkach. Mieszkanie dwupokojowe nadające się do remontu, bez bieżącego dostępu do łazienki. Potrzebują również kilku garnków, talerzy i przede wszystkim lodówki, bo swojej nie posiadają. Rodzina bez ogromnych fantazji. Proszą wstydliwie o to, co jest niezbędne do życia.

Druga rodzina będzie z Torunia. Jeszcze się wahamy przy jej wyborze, ale w najbliższych dniach dam znać kogo wybraliśmy.

Jak w tym roku będzie przebiegać akcja?

Zbieramy wpłaty tak jak w poprzednim roku. Chętni do wpłaty niech piszą do mnie prywatną wiadomość. Podam swój adres moneybookers lub dane do przelewu bankowego. Gdy dokonacie wpłaty wpisujcie się w temacie, by na bieżąco użytkownicy mogli obserwować nasz postęp.

Druga sprawa to licytacje. Wielu z nas ma znajomości w klubach sportowych, trzyma się blisko z wykonawcami muzycznymi, sportowcami itd. Z tego względu będziemy zbierać fanty na licytacje (koszulki z podpisami, płyty itd.). Pierwsze rozmowy już zapadły i mamy obiecane kilka ciekawych rzeczy. Więc jeśli macie jakieś dojścia i załatwienie fantów to nie problem - kierujcie się do mnie poprzez prywatną wiadomość. Chcę żeby to był jeden z ważniejszych elementów tej akcji. Potencjał jest ogromny.

Jest ogromna szansa, że pomogą nam również firmy bukmacherskie. Wszystko jednak musi nabrać rozmachu i również z tego względu stworzyłem specjalny profil na Facebooku. Zapraszam do jego polubienia, tam będzie sporo informacji na temat przebiegu całej akcji. Tam będziemy informować również o licytacjach. Póki co jeszcze nic na nim nie ma, ale na dniach nabierze kształtu oraz pojawią się na nim pierwsze wpisy.

&gt;&gt;&gt; https://www.facebook.com/pomagamyW &lt;&lt;&lt;

Ładowanie paczek do magazynu jest przewidziane na 6-7 grudnia, ale ten czas spokojnie można przedłużyć. Rok temu osobiście z wolontariuszem dostarczałem te paczki. W tym roku chce zrobić tak samo. Więc póki co zbieramy bez żadnego terminu.
 
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Dyscyplina: Szwecja hokej SHL
Spotkanie: Skelleftea - Leksands
Typ: Skelleftea
Kurs: 1,4
Bukmacher: bwin
Data: 20.11.2013
Godzina spotkania: 19.00

Analiza:
Zacznę od tego iż te zespoły spotkały się już 4.10.2013 i tamtejszy mecz zakończył się nieznaczną wygraną Skelleftea 2:1. Gospodarze ostatni mecz grali 16 listopada z Modo, oddalonym o około 250 kilosów i wygrali tam w miarę zdecydowanie, a chciałbym zauważyć sobie że właśnie Modo zajmuje aktualnie 3 miejsce w lidze. Za to Leksands grało u siebie z Vaxjo aktualnie bez większej formy i przegrało 2:5. Poza tym nie wiem kiedy zawodnicy przybyli do Skelleftea, ale sam fakt przejazdu około 700 kilometrów musi oddziaływać troszkę negatywnie na organizm człowieka. Ostatnie spotkanie które te drużyny rozgrywały między sobą pokazuje że gospodarze umieją grać z Leksands. Myślę że kurs 1,4 nie jest powalający lecz lepszy taki pewny niż niepewny kurs 2,1. Powiedzenia i pozdrawiam
⛔ 100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: HOKEJ NA LODZIE - SZWAJCARIA - NLB
Data i godzina: 21.11.2013 20:00
Spotkanie: BASEL - LANGENTHAL
Typ: LANGENTHAL
Kurs: 1,80
Bukmacher: UNIBET

Jeden mecz mamy tylko z drugiej ligi szwajcarskiej i typuje tutaj zwycięstwo Langenthal.
Basel na 10 zespołów zajmuje obecnie 8 miejsce . Spotkania które gospodarze rozegrali w domu to 6 zwycięstw i 3 porażki .
Ostatnie mecze Basel:
  • W: Thurgau (10 miejsce w tabeli) 5-7
  • D: Red Ice (3) 5-2
  • D: Lions (5) 3-0
  • W: Chaux de F. (7) 4-1
  • D: Langnau (4) 7-5

Forma ostatnich meczy jest bardzo dobra ale irytująca jest ta ostatnia porażka z ostatnim Thurgau...
Langenthal to lider NLB .
Na wyjazdach 9 meczy w tym tylko 4 zwycięstwa i 5 porażek .
Ostatnie mecze Langenthal :

  • D: Chaux de F. (7) 4-5 D
  • W: Olten (2) 4-2
  • W: Ajoie (6) 3-5
  • D: Visp (9) 4-1
  • W: Red Ice (3) 2-3

Forma nie napawa optymizmem , ale to lider wiec nie będda grali wiecznie w kratkę . Dziś stawiam na zwycięstwo gości w normalnym czasie gry .
Jeszcze zapodam Historie ostatnich meczy :

  • 19.10.2013 Basel - Langenthal 2-3
  • 21.09.2013 Langenthal - Basel 6-1
  • 13.01.2013 Langenthal - Basel 9-0
  • 22.12.2012 Basel Langenthal 1-4
  • 25.11.2012 Langenthal - Basel 4-0

Widać ze liderowi NLB Langenthal bardzo dobrze gra sie z drużyną Basel .
Ja gram z drobniej pewnie z jakimś meczykiem , resztę meczy napisze później w odpowiednich działach .
Gram tutaj na gości dlatego , że odpowiada im dzisiejszy rywal oraz na przełamanie złej formy.
Powodzenia .
⛔ 100
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, Plus Liga
Spotkanie: AZS Politechnika Warszawska - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Typ: 1
Kurs: 5.50
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Politechnika Warszawska dziś na Torwarze zagrają o przełamanie serii meczów przegranych z ZAKSĄ (9 ostatnich spotkań z Kędzierzynem-Koźle &quot;Akademicy&quot; przegrali) ale również o przerwanie serii porażek, które ostatnio dotknęło ekipę podopiecznych Jakuba Bednaruka.
Przypomnę, że Politechnika przegrała 3 mecze z rzędu w stosunku 0-3 z Olsztynem, Fenerbahce oraz z Radomiem, ostatnio natomiast gra wyglądała już nieco lepiej ale rywal okazał się za silny i Politechnika przegrała z Resovią z Rzeszowem 1-3. Dziś Politechnika zagra w najmocniejszym składzie, do drużyny wracają bowiem Maciej Pawliński i Dawid Gunia, co ma pomóc w przerwaniu serii porażek drużynie z Warszawy. Osobiście uważam, że szansa na przerwanie porażek jest, dziś drużyna z Warszawy może zagrać w najmocniejszym składzie, a i za spotkanie z Resovią drużyna ze stolicy była chwalona.
Oczywiście Zaksa jest w tym spotkaniu faworytem, owszem ostatnio gra drużyny wygląda nieco lepiej niż na początku sezonu (wygrana ze Skrą) ale wciąż jest to drużyna, która się ze sobą &quot;dociera&quot;. Zdarzają im się słabsze spotkania i kto wie czy po dobrym meczu z Bełchatowem dziś nie nadejdzie nieco słabszy. Myślę, że po tak wysokim kursie warto spróbować zagrać zwycięstwo Politechniki Warszawskiej.
⛔ 100
 
booryss 66

booryss

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - PlusLiga 20:00
Spotkanie: AZS Politechnika Warszawska - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Typ: powyżej 3,5 seta : TAK
Kurs: 1.59
Bukmacher: betsson
Analiza:
Dzisijeszy mecz Politechiki i Zaksy otworzy 7 kolejke spotkań PlusLigi.
Nastroje w zespołach odmienne, zarówno jak miejsca zajmowane w tabeli.
Goście zajmują obecnie 3 miejsce, z dorobkiem 4 zwycięstw i 2 porażek. Do tego spotkania podejdą bardzo podbudowani ostatnią ważnym ligowym zwycięstwem 3:1 ze Skra Bełchatów. Dzięki temu własnie zwycięstwu ZAKSA skoczyła z piatego miejsca na tzw pudło, co jak potwierdza trener Świderski podniosło morale zespołu i pozwoli optymistycznie patrzeć w przyszłość.
Po drugiej stronie siatki stanie Politechnika Warszawska, która nie spisuje się ostatnio dobrze. Zajmują dopiero 9 pozycje z dorobkiem 6 pkt. a co najgorsze dla kibiców przegrali 4 ostatnie mecze zdobywając tylko jednego seta. (jedno spotkanie przegrali 3:0 z Fenerbahce Grundig Stambuł w rozgrywkach Pucharu Challenge ). Na obronę Politechniki mogę napisać że w ostatnich spotkanich występowali osłabeni brakiem 3 zawodników pierwszego składu, którzy już powrócą na mecz z ZAKSą co napawa kibiców nadzieją.
Dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania jest ZAKSA, która czuje wiatr w zagle i jest ostatnio w dobrej formie, lecz mimo licznych zwycięstw traci sety, w każdym osttanim z 5 meczy traciła prznajmniej jeden set.
Natomiast Politechnika bedzie chciała przerwać zła passe porażek, tym bardziej że gra przed własna publicznościa i bd mogła wystąpić w teoretycznie najmocniejszym składzie.
Moim zdaniem Zaksa zwycięzy, ale ie bd to lekki pojedynek i napewno Politecznika urwie jakiegos seta, lub nawet dwa.
Polecem i Pozdrawiam
⛔ 100
 
emilenberg 81

emilenberg

Użytkownik
Dyscyplina: Szwecja hokej SHL
Spotkanie: Skelleftea - Leksands
Typ: Skelleftea
Kurs: 1,4
Bukmacher: bwin
Data: 20.11.2013
Godzina spotkania: 19.00

Analiza:
Zacznę od tego iż te zespoły spotkały się już 4.10.2013 i tamtejszy mecz zakończył się nieznaczną wygraną Skelleftea 2:1. Gospodarze ostatni mecz grali 16 listopada z Modo, oddalonym o około 250 kilosów i wygrali tam w miarę zdecydowanie, a chciałbym zauważyć sobie że właśnie Modo zajmuje aktualnie 3 miejsce w lidze. Za to Leksands grało u siebie z Vaxjo aktualnie bez większej formy i przegrało 2:5. Poza tym nie wiem kiedy zawodnicy przybyli do Skelleftea, ale sam fakt przejazdu około 700 kilometrów musi oddziaływać troszkę negatywnie na organizm człowieka. Ostatnie spotkanie które te drużyny rozgrywały między sobą pokazuje że gospodarze umieją grać z Leksands. Myślę że kurs 1,4 nie jest powalający lecz lepszy taki pewny niż niepewny kurs 2,1. Powiedzenia i pozdrawiam
⛔ 100
powtórzony typ
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Challanger Andria 15:00
Travaglia - Marti
typ: 1
kurs: 1.80
Bukmacher: unibet

Analiza:

Niestety oferta tenisowa już jest bardzo uboga, ale jeden mecz rzucił mi się od razu w oczy. Młody reprezentant gospodarzy Travaglia zmierzy się ze Szwajcarem Martim w drugiej rudzie Challengera w Andrii. Dla mnie faworytem jest Stefano i powoli buki zaczynają się do tego przekonywać bo kurs systematycznie spada. Włoch gra zazwyczaj u siebie w kraju i to na mączce. Radzi sobie nieźle bo zawsze te dwie czy trzy rundy przechodzi a przegrywa dopiero z zawodnikami po prostu lepszymi jak Alund, Martin czy Basic. W pierwszej rundzie tego turnieju pokazał jednak, że chyba gra na szybszej nawierzchni halowej mu pasuję. Pokonał nie byle kogo bo Lorenziego w stosunku 2:0 nie dając przeciwnikowi szans na żadnego brejka. Szwajcar to 25-latek a właśnie dopiero teraz jest na najwyższym miejscu w rankingu: 362. W ostatnim czasie wygrał więcej meczów wyższej rangi niż chyba przez całą karierę. W pierwszej rundzie wymęczył wygraną ze słabym Ivo Klecem 2:1. 21-letni włoski tenisista musi wygrywać takie spotkania u siebie jeżeli chce zrobić jakąś większą karierę w następnych sezonach. Z Lorenzim po raz kolejny pokazał spore możliwości i ma więcej atutów niż niziutki (173cm) Marti.
⛔ 100
 
4 96

46ckm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Wisła Płock - Porto
Typ: under 49.5
Kurs: 2,90
Bukmacher: Bet365
Dzisiaj w Płocku w ramach Ligi Mistrzów dojdzie do rewanżowego spotkania pomiędzy Wisłą a drużyną z Portugalii FC Porto. Przed tygodniem w pierwszym meczu w Portugalii lepsi byli Polacy którzy wygrali czterema bramkami 24-20.
W spotkaniu tym obie ekipy bardzo dobrze radziły sobie w obronie stąd tak niski wynik bo zaledwie 44 bramki rzucone w przeciągu całych 60&#39;. Uważam że dzisiaj może to wyglądać równie podobnie co przed tygodniem stąd mój typ na under 49.5 bramek wydaje się być jak najbardziej zasadny.
⛔ 100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Dania 1 liga
Spotkanie - Lyngby : Horsens
Typ - suma goli w pierwszej połowie / 2 gole
Kurs - 4.00
Sportingbet

Mecz na szczycie w Duńskiej NordicBet Liga pomiędzy Lyngby a Horsens , gospodarze miejsce 3 z bilansem 9-2-6 i br. 28:22 a goście miejsce drugie dające awans do Superligi i bilans 10-2-5 i br. 40:28 i po bilansie bramek widzimy że goście są zespołem skuteczniejszym zresztą w lidze mają najlepszą skuteczność a Nigeryjczyk Jude Nworuh w ostatnich 5 meczach w 4 z nich strzelał gole tak więc na gola ze strony gości możemy liczyć , przedstawię w tym miejscu jak wygląda strzelanie goli u gości i tak na 40 goli 19 z nich zdobyli w pierwszych połowach a 21 w drugiej połowie a teraz stracone gole , z 28 ... 13 stracili w pierwszej połowie a 15 w drugiej .
Wychodzi mi że na gola w pierwszej połowie z ich strony dziś liczę !

Teraz gospodarze : bramki jak już wspomniałem 28:22 i przekłada się to tak
1-sza połowa 13 strzelonych / a straconych w pierwszej połowie 7
Gospodarze w tym sezonie grają lepiej w domu niż na wyjazdach :
DOM : 7-1-1 i br. 18:6 ...... WYJAZDY : 2-1-5 i 10:16
Goście natomiast odwrotnie lepiej poczynają sobie na wyjazdach i tak 6-1-1 no i te gole 21:10 a dom 4-1-4 i 19:18 .
Gospodarzom od jakiegoś czasu nie zbyt dobrze gra się z Horsens i na 6 ostatnich ich wspólnych spotkań nie zaznali wygranej 4 porażki i 2 remisy , pierwszy pojedynek z tego sezonu to pewna wygrana Horsens u siebie 3:1 a ostatnia wygrana Lyngby na Horsens u siebie to lipiec 2010 , jednak po tych analizach liczę że dziś w pierwszej połowie padną dokładnie 2 gole i myślę nad 1:1 , kurs na 2 bramki raczej bardo kusi !
✅300
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka
Spotkanie : Politechnika Warszawska - ZAKSA Kędzierzyn
Typ : Under 185,5 pkt w meczu
Kurs : 1,50
Bukmacher : Unibet
Analiza :
W ostatnim meczu ze Skrą Zaksa udowodniła, że zasługuje na mistrzostwo Plusligi.
Równa gra była kluczem do sukcesu, a potknięcie w pierwszej partii nie spowodowało dekoncentracji i spadku jakości gry, wręcz przeciwnie.
Mimo problemów z drugim rozgrywającym zespół z Kędzierzyna pokazał klasę i prowadzony przez Zagumnego odprawił Bełchatowian z kwitkiem. Świetna gra Kooya i Boćka podcięła skrzydła Wlazłemu i spółce, oby tak dalej.
Politechnika Warszawska po zmianach kadrowych nie dysponuje już siłą ognia z ubiegłego sezonu. Gontariu na ataku to według mnie lekki niewypał. Rumun już w poprzednich występach na polskich parkietach nie radził sobie z omijaniem bloku, a jego skuteczność pozostawiała wiele do życzenia. Prawie cała paczka poszła do wymiany i nie ma się do dziwić, że stołeczna Politechnika plasuje się na 9tym miejscu, które patrząc na bilans spotkań powinna dzielić z Częstochową i zespołem z Bielska.
Nie ma rewelacji.
Dzisiaj na cud się nie zanosi. ZAKSA pewna swego po zwycięstwie nad Skrą, wydawać by się mogło - łatwe punkty, ale jak zwykle wszystko zweryfikuje boisko.
185,5 to linia, która zakłada 4 set, 25-21 każdy i mały zapas. Czy Politechnika będzie w stanie urwać chociaż seta 3ciej drużynie w tabeli, a w pozostałych trzech napsuć im krwi i dobić do gry na przewagi? Jakoś nie chce mi się w to wierzyć i stąd ten typ.
✅50
 
przemek-sic 374

przemek-sic

Użytkownik
Dyscyplina: ???? CHALLENGER - SINGIEL: Andria (Włochy), twarda (w hali)
Spotkanie: Menendez A. - Mertl J.
Typ: 2
Kurs: 1.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dziś nie mogłem znaleźć nic odpowiedniego dlatego więc też wracam do Jana Mertl&#39;a. Nie wiem czy mogę coś więcej wspomnieć niż ostatnie słowa, które napisałem TUTAJ. Mertl dla mnie w ogóle jest faworytem w tym turnieju jeśli tak dalej będzie się spisywać (no jedynie na przeszkodzie z obecnych rywali może mu stanąć Brown). Menendez już dwa dni temu męczył się z słabym Ritschard w trzy setowym pojedynku, dziś myślę, że tak jak ostatnio Jan wygra i to może szybciej nawet. Jego przeciwnik naprawdę słabo się spisuje. Dlatego polecam dzisiejszy typ.
⛔ 100
REGULAMIN
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Dyscyplina.Hokej na lodzie - Norwegia - Getligaen
Spotkanie.Storhamar - Sparta Sarpsborg
Typ.under 6,5 gola
kurs.1,60
Bukmacher.http://bs.serving-sys.com/BurstingPipe/adServer.bs?cn=tf&amp;c=20&amp;mc=click&amp;pli=7289765&amp;PluID=0&amp;ord=[timestamp]]Betsson[/url]
Data.19.11.2013 g.19.00
Analiza.
Spotkanie hokejowe w Norwegii pomiedzy zespolami Storhamar - Sparta Sarpsborg io stawiam tutaj na under 6,5 gola w meczu.Typ spowodowany glownie dobra gra w defensywie na wyjazdach zespolu Sparta Sarpsborg.Na wyjazdach na 9 meczy z ich udzialem ani razu nie przekroczono wiecej niz 6 bramek...Najwiecej bramek padlo w przegranych meczach z Lorenskog 0-5,Tonsberg Omegn 3-2 i Valerenga 4-1...Historia spotkan pomiedzy tymi ekipami takze przemawia za takim typem...
17/10/13 ELIT Sparta - Storhamar 2:3 (OT)
15/09/13 ELIT Storhamar - Sparta 3:1
12/03/13 EP Storhamar - Sparta 1:3
10/03/13 EP Sparta - Storhamar 3:2
08/03/13 EP Storhamar - Sparta 2:3
5 ostatnich meczy i same undery,wiec widac,ze dzisiaj moze byc podobnie,bo na wyjazdach Sparta dobrze broni a gospodarze w ostatnich 5 meczach ani razu nie przekroczyli takiej liczby bramek w meczu,wiec czemu dzisiaj mialo by sie tak stac...!?Typuje under 6,5 gola w meczu.Polecam.
✅60
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Dania
Spotkanie: Lyngby vs Horsens
Typ: Over 3,5 bramki
Kurs: 2.65
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Zapraszam na mecz drugiej ligi duńskiej gdzie zajmująca 3 miejsce w tabeli drużyna Lyngby podejmuje u siebie 2 drużynę tej ligi czyli Horsens czyli mam styczność z meczem kolejki.Moim zdaniem dziś kibice na stadionie w Lyngby zobaczą sporo bramek szczególnie że rywal gospodarzy to drużyna której mecze bardzo często kończą się takimi overami.Z ostatnich 5 spotkań aż 3 zakończyły się overem 3,5 a w jednym spotkaniu było bardzo blisko takiego wyniku więc widać że ta drużyna gra bezkompromisowo bo często tracą braki ale i też potrafią je zdobywać.Tutaj mamy do czynienia z bardzo ciekawą sytuacją.Lyngby jeśli wygra zrówna się punktowo z Horsens i sytuacja na górze tabeli będzie wyglądać niezwykle emocjonująco.Horsens jak już wcześniej napisałem rzadmk gra na remis i tutaj na pewno też tak będzie.Drużyna ta gra do przodu, nie boją się podejmować ryzyka co niesie za sobą i strzelane braki ale i tracone dlatego dziś jestem pewny że zobaczymy w tym meczu over.Horsens to jedna z najbardziej overowych drużyn w całej lidze a Lynbgy ze względu na sytuację w tabeli na pewno będzie dążyć do zdobywania bramek więc minimum 4 bramki w tym meczu to jak dla mnie dobry typ.Podpieram się analizą ale przyznam szczerze że z zagranicznej strony wyczytałem że taki over to info z klubów (czyli mecz &quot;ustawiony&quot; na minimum 4 bramki).Zobaczymy co z tego będzie ale myślę że i bez tego over 3,5 jest tutaj całkiem realny.Powodzenia!!!
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
smolinekk 24

smolinekk

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej Austria EBEL
Spotkanie: Albo Volan - O.Ljubljana
Typ: 2
Kurs: 5,25
Bukmacher: Bet365
Analiza :
Mecz dwóch najsłabszych drużyn Austriackiej ligi hokejowej . Na własnej tafli plasujący się na 10 miejscu w tabeli Albo Volan podejmie ostatnią drużynę O.Ljubljane. Oba zespoły nie zachwycają formą co widać po statystykach zespół gospodarzy na 22 mecze wygrał 9 w tym 3 po dogrywce a goście na 22 mecze wygrali zaledwie 3 spotkania. Pomimo takich statystyk moim faworytem w tym meczu jest drużyna gości . Ostatnie spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło sie wynikiem 5-2 dla O.Ljubjany i wydaje mi się ze w dzisiejszym tez powinni sobie z nimi poradzić . Tabela H2H zdecydowanie przeważa na korzyść gości, widać że ten przeciwnik im leży i mają na niego sposób. Kurs kuszący więc czemu by nie spróbować zagrać za jakieś zaskurniaki. Przewiduje w tym meczu wynik zbliżony do 4-2 dla drużyny gości. Polecam
17.11.13EBEO. LjubljanaAlba Volan5 : 231.08.13CLUAlba VolanO. Ljubljana4 : 122.02.13EBEO. LjubljanaAlba Volan3 : 222.01.13EBEAlba VolanO. Ljubljana2 : 326.12.12EBEAlba VolanO. Ljubljana1 : 2
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
psotnick 952,7K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Champion of Champions 2013
Spotkanie: Neil Robertson v Allister Carter
Typ: Powyżej 1.5 centuries w meczu
Kurs: 2.62
Bukmacher: bet365

W dzisiejszym ćwierćfinale wynik końcowy sobie odpuszczę, bo w grze jest już Robbo jako zwycięzca grupy. Bardziej ciekawią mnie typ na setki w tym meczu, bo widzę na nie dzisiaj sporą szansę, a kursy całkiem niezłe. Wprawdzie Robertson dzisiaj zaprezentował się poniżej swoich możliwości, ale mimo to i tak mecz z Gouldem zakończył 3 wygrywającymi podejściami, w tym dwoma setkami (129, 112). Ćwierćfinał gramy do 6 wygranych frejmów, więc i przestrzeni na budowanie wysokich brejków będzie dużo więcej niż w pierwszej rundzie, bo Ali zasygnalizował już, że tanio skóry nie sprzedaje, więc te 9-10 frejmów powinni pograć. Wystarczy, że Robbo uniknie takich nieprzyzwoitych przestojów jak w pierwszym meczu, to nie tylko wygra, ale też uczyni to w efektownym stylu. W obecnej formie Kangura jego setka w meczu na takim dystansie jest prawie pewnikiem, a nie zdziwię się, jeśli samodzielnie zatroszczy się też o over setek w meczu. Typ opieram głównie na um iejętnościach Robbo, ale nie zdziwi mnie jeśli Kapitan też się dołoży do sumy setek, bo okoliczności sprzyjają jego powrotowi na snookerowe salony.
✅162
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kolumbia, Liga Postobon - Clausura
Spotkanie: Atl. Nacional v Itagui
Typ: 1
Kurs: 1.44
Bukmacher: Bet365
Godzina: 23:50
Kilka minut przed godziną 00:00 odbędzie się spotkanie Naconialu z Itagui. Faworytem tego meczu jest drużyna Nacionalu. W Play-offach tych rozgrywek Atletico mieli dość łatwe drużyny i bez problemu pokonała każde z nich. To będzie pierwszy mecz Atletico Nacionalu w Grupie A i na pewno będą chcieli to spotkanie wygrać. Są dużo lepsi sportowo od Itagui, co Nacional pokazuje w lidze Kolumbiejskiej, gdzie zajmują pierwszy stopień podium i mają nad drużyną gości 10 pkt przewagi. Jednak Nacional po długiej serii zwycięstw miał małą zadyszkę i zaczął przegrywać z leszczami, które zajmują 16 czy 17 miejsce. Team Itagui ma tyle samo porażek, co Nacional, ale bardzo dużo meczy remisują. Gdy przychodzi mecz z drużyną wyrównaną remisują lub przegrywają. W tym meczu nie dałbym im żadnej szansy. Jednak najważniejszym argumentem będzie H2H w tym roku te drużyny zmierzyły się ze sobą aż 6 razy, cztery razy wygrało Atletico, raz padł remis i raz wygrała drużyna Itagui. W ostatnim ich meczu padł wynik 4:0 dla Nacionalu. Myślę, że determinacja tutaj weźmie górę i Nacional odniesie zwycięstwo dwoma bramkami.
✅ 44
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom