>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 21.11.2010 (niedziela)

Status
Zamknięty.
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Spotkanie : GKS Bełchatów - Polonia Warszawa
Typ :2/2
Kurs : 4.30
Buk :Bet-at-home
Analiza:Gks z meczu na mecz coraz gorzej,Zewłakow zatrzymał się na 2 golach wbitych Legii,kilka ostatnich spotkań to w większości porażki czy to w domu czy na wyjeżdzie. Wsparingu przed sezonem Polonia wygrała bedąc zdecydowanie lepszym zespołem.Zawodnicy tacy jak Tosik czy Pietrasiak znają ten stadion i napewo się nie Przestraszą.Mierzejewki ostatnio w super formie ośmieszał zawodników Lecha jak dzieci,Smolarek też nie źle czego efektem powołanie do kadry Smudy.Myśle że wyniku nie da się pzewidzieć w rzadnym meczu ale stawiam Polonie już po pierwszej połowie i spokoinie dowiezie.
⛔ 100
 
pf1920 2,3K

pf1920

Użytkownik
Spotkanie: Trinec-Liberec
Typ:1
Kurs:1.75
Buk:Bet365
Hokeiści z Trzyńca w tym sezonie spisują się powyżej oczekiwań,ostatnio przegrali po dogrywce swoj wyjazdowy mecz w Karlovych Varach ale wcześniej rozbili u siebie Litvinov 10-1...Co do gości po trzech wygranych u siebie z rzędu zanotowali dwie porażki i to z drużynami,które zajmują ostatnie i przedostatnie miejsce w tabeli.Wyraznie widać,że są w dołku,myślę więc,że gospodarze to wykorzystają i bez problemu wygrają dzisiejsze spotkanie...
⛔ 100
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Spotkanie : San Martin Tucuman - CA Union Santa Fe
Typ : X
Kurs : 3.33
Buk : Pinnacle

Analiza: Zespół gości jest jedynym zespołem bez remisu w argentyńskiej Primera B Nacional, a rozegrano już 14 kolejek. Ich bilans wynosi 7 wygranych i 7 porażek i naprawdę trudno wywnioskować co mogą zagrać w kolejnym meczu, bo i u siebie i na wyjazdach grają tak samo (u siebie 4-0-4, na wyjazdach 3-0-3). W ostatnich 2 kolejkach wygrali z zespołem czołówki CA San Martin de San Juan na wyjeździe i przegrali u siebie z zespołem z samego dołu ligi CA Belgrano. CA Union Santa Fe jest w tej chwili na 9 pozycji. Gospodarze to 14 zespół ligi z bilansem 3-8-3 i bramkami 9-11. Zespół bardzo mało strzelający i mało tracący. U siebie ten zespół zanotował 4 kolejne remisy i to argument przeciw remisowi, ale goście w końcu muszą podzielić się punktami, a liga argentyńska raczej nie należy do lig z meczami obfitującymi w bramki. Może CA Union Santa Fe dzisiaj zanotuje pierwszy remis w sezonie.
✅ 233
 
kuku 147

kuku

Użytkownik
Spotkanie: Detroit Red Wings vs. Calgary Flames
Typ: Liczba goli w 1. tercji - mniej niż 0.5 gola
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Kontynuuje granie i sprawdzanie mojego systemu polegającego na typowaniu wyniku pierwszej tercji spotkań NHL jako tercii bez bramek. Narazie na 5 prób tylko jedno trafienie, więc jestem na zero, bo na ten typ zakładu zawsze na Bwin jest kurs 5.00. Staram się wybierać w dany dzień mecz w którym brak bramek w pierwszej tercji wydaję się najpewniejszy i myślę że dziś to będzie właśnie mecz Detroit z Calgary.
Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę o godzinie 23:00 polskiego czasu na stadionie Joe Louis Arena (Detroit, MI). Dotychczasowe spotkania z poprzedniego i obecnego sezonu między tymi drużynami przedstawiają się następująco
04-11-10 Calgary Flames 1 - 2 Detroit Red Wings
22-10-10 Detroit Red Wings 4 - 2 Calgary Flames
16-03-10 Calgary Flames 1 - 2 Detroit Red Wings
10-03-10 Detroit Red Wings 2 - 4 Calgary Flames
28-11-09 Detroit Red Wings 0 - 3 Calgary Flames
01-11-09 Calgary Flames 1 - 3 Detroit Red Wings

Jak widać wyżej drużyny ze sobą grają dość underowo - na 6 ostatnich spotkań aż połowa skończyła się underem 3.5. Jeśli chodzi o wyniki pierwszej tercji to na te 6 ostatnich spotkań w 2 nie padła ani jedna bramka i w 2 padła tylko 1 bramka. Ostatnie 5 spotkań obu drużyn to Detroit - 2 udery, Blue Jackets - 1 under, więc to nie jest zbyt dobra podpowiedź do mojego typu, więc trzeba myśleć pozytywnie, że obie drużyny się wystarczająco nastrzelały ostatnio i pora odpocząć i zagrać dziś underowo. Biorąc pod uwagę szczególnie wyniki pomiędzy tymi drużynami, typuję że wynik pierwszej tercji będzie bezbramkowy.
⛔ 100
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Lens - Lyon
Typ: Goście jedną bramką
Kurs: 4.15
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Ostatnie spotkanie 14 kolejki w lidze francuskiej, to mecz: Lens - Lyon. Gospodarze tego spotkania to Lens, zespół ten w lidze spisuje się naprawdę słabo. Po 13 spotkaniach ligowych ma na swoim koncie 14 punktów, co daje drużynie przedostatnie miejsce. Stosunek bramkowy jaki osiągnęła ta drużyna wynosi 12:19. Ostatnio jednak zespół ten wyraźnie gra lepie: w 5 ostatnich spotkaniach - 2 zwycięstwa oraz 3 remisy. Lens jak do tej pory na własnym stadionie rozegrało 7 spotkań: 2 zwycięstwa, 2 remisy oraz 3 porażki. Goście dzisiejszego spotkania to Lyon - czyli obecny wicemistrz Francji, drużyna ta w ligowej tabeli plasuje się na miejscu 10 mając na swoim koncie 19 punktów: 5 zwycięstw, 4 porażki oraz 4 remisy. Stosunek bramkowy tej drużyny wynosi 15:15. W ostatnich 5 spotkaniach ligowych zespół ten 3-krotnie wygrywa oraz 2-krotnie remisował. Od 7 kolejek w lidze jest niepokonany. Lyon musi się przełamać na wyjeździe, bo gra słabo w spotkaniach wyjazdowych tylko 1 zwycięstwo, 2 remisy oraz aż 3 porażki. Myślę, że Lyon wygra ten mecz, bo ma lepszych zawodników, ale po strasznej walce i według mnie przewagą jednej bramki.
⛔ 100
 
S 18

szymek1547

Użytkownik
Spotkanie:Napoli-Bologna
Typ:powyzej 1,5 gola
Kurs:1,40
Betway

Piłkarze Napoli od początku nażucają wysokie tempo prze co zajmuja 5 pozycje,dziś przyjdzie im się mierzyć z przecietnym rywalem ,którym jest Bologna.Faworytem są gospodarze.Podopieczni Waltera Mazzarriego prezentują atrakcyjny i przyjemny dla obserwatorów futbol. Od inauguracji rozgrywek piłkarze ze Stadio San Paolo zdobyli 18 bramek, tracąc przy tym jednak aż 13. Fakt ten jest zobrazowaniem ofensywnego ustawienia na boisku.Wszystkie możliwe atuty przemawiają za zwycięstwem podopiecznych Waltera Mazzarriego - własne boisko, potencjał kadrowy i pozycja w tabeli. Trudno wyobrazić sobie Bolognę tryumfującą na San Paulo.
✅ 40
 
kosaczek 6

kosaczek

Użytkownik
Spotkanie: Club Brugge - Cercle Brugge KSV (+1)
Typ: 1
Kurs: 2,45
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dziś derby Brugii, faworytem jest drużyna gospodarzy. Formy obu zespołów w tym sezonie są dość zbliżone. Jednak patrząc na ostatnie mecze moim zdecydowanym faworytem jest drużyna Club Brugge, która mimo słabego bilansu pkt potwierdza swoją ostatnia dyspozycję ogrywając słabszych rywali oraz remisując z silniejszymi. Gości to typowy średniak ligi, dodatkowo mają serię 3 przegranych z rzędu (ostatnia 3:0). Jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami ale dla mnie nie moga one zakończyć się inaczej niż zdecydowanym zwycięstwem gospodarzy. Typuję 2 lub 3 do zera.
⛔ 100
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : Sevilla - Mallorca
Typ : Sevilla over 40 punktów : Gol 10 punktów , Rzut rożny 3 punkty , Żółta kartka 3 punkty , Czerwona kartka 10 punktów , Rzut karny 10 punktów .
Kurs : 3.20
Buk : Willam Hill
Analiza : Witam . Dziś o godzinie 19:00 rozpocznie się mecz w ramach 12 kolejki ligi Hiszpańskiej . Zmierzą się ze sobą Sevilla z gośćmi z Mallorki . Faworytem w tym meczu są oczywiście gospodarze . Wszystko przemawia za ich sukcesem w dzisiejszym spotkaniu . Ja jednak nie odważyłem się postawić na czystą jedynkę z głównie 2 względów : Kurs nie jest aż taki dobry oraz już dużo rzeczy w piłce widziałem i teraz staram się nie dawać jednoznacznie na faworytów . Znalazłem po raz kolejny bardzo ale to bardzo fajny typ na William Hill . Kurs na to zdarzenie teraz mnie bardzo zaszokował : że aż taki duży . Wczoraj kurs na Real też mnie zaszokował ale w przeciwną stronę - był za mały . Sevilla w poprzedniej kolejce nie bez problemów pokonała Zaragose 1:2 ale przypomnę że to był mecz wyjazdowy . Dziś uważam że przynajmniej dwie bramki Sevilla wbije , penie Mallorca też coś strzeli . Gdybym miał typować dokładny wynik to mam trzy opcje - 2:2 , 2:1 , 3:1 . Zapraszam na to ciekawe spotkanie - Start o 19:00 . PozdrAwiam .
⛔ 100
 
piechota 0

piechota

Użytkownik
Spotkanie : Boca - Arsenal
Typ : Arsenal
Kurs : 3.70
Buk : bwin
Analiza : Dziś o 23:30 zagrają ze sobą Boca Juniors i Arsenal Sarandi. Gospodarze zajmują niską niską lokatę w lidze argentyńskiej. Natomiast ich rywale aż 3 lokate w tabeli, są naprawdę mocni, jednak nie byli w stanie ostatnio tego okazać. Jestem pewien, że tym razem jednak uda się im przełamać!
Obie drużyny nie wygrały od dwóch meczów meczów i mają zbliżoną ilość punktów w ostatnich grach, jednak Arsenal stanowczo lepiej radzi sobie na wyjazdach! Są w tym aspekcie najlepsi w lidze. Niska forma Boca, Dobra Arsenalu, na dodatek ich fantastyczne wyjazdy, moga oznaczać zwycięstwo gości!
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom