>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 21.09.2016 (środa)

Status
Zamknięty.
M 15

midro

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna/ Bundesliga
Godzina : 20:00
Spotkanie : RB Leipzig - Monchengladbach
Typ : Monchengladbach
Kurs : 3.18
Bukmacher : Unibet
Analiza :
Charakterny beniaminek kontra od lat stabilny poukładany zespół z TOPu bundesligi.
Fakt że RB ograło BVB oraz że nie jest szczególnie lubianym zespołem ligi powoduje, że wszyscy się na Leipzig mobilizują.
Monchengladbach to właściwie ten sam zespół co w ubiegłym sezonie w związku z tym odniosę się króciutko do rozgrywek 15/16. Nienajlepszy bilans na wyjeździe 4/3/10 a u siebie fenomenalne 13/1/3 w tym wygrana 3:1 z Bayernem. Cel na ten sezon to oczywiście puchary europejskie i poprawa trendu na wyjazdach. Łatwo powiedzieć trudniej wykonać...
Dla mnie jest jasne, że kilka kolejek na rozruch jest konieczne, żeby dobrze wejść w sezon. Stąd szokujące wyniki we wszystkich ligach, w pierwszych kolejkach sezonu. To jest ten moment w którym doświadczone i poukładane zespoły zaczynają grać swój football i myślę, że na przestrzeni kilku kolejek Leipzig dowie się, gdzie jego miejsce w szeregu.
Stawiam czystą dwójkę ponieważ szanse Monchengladbach oceniam na 50% (against the trend) 0,5*3,18=1,59 zatem value i zagram to dla zabawy
Pozdrawiam
⛔100
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja, Allsvenskan
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Kalmar - Falkenbergs
Typ:
Kalmar(-1)
Kurs:
1.90
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Na dzisiejsze popołudnie zapraszam do Szwecji gdzie w ramach rozgrywek najwyższej ligi tego kraju odbędzie się mecz pomiędzy Kalmar a Falkenbergs. Zdecydowanym faworytem tego spotkania są gospodarze (kurs1.33). Nie jest to dziwne gdyż Kalmar znajduje się obecnie na 10 pozycji z 29 punktami. Ich dzisiejsi przeciwnicy to &quot;czerwona latarnia&quot; ligi, która zgromadziła tylko 9 punktów w 22 spotkaniach. Falkenbergs to bity faworyt do spadku i nie wierzę w ich nagłą reanimację. Do typu na handi skłoniła mnie przede wszystkim ich bezpośrednia statystyka:
Fal - Kal 1:2;
Kal - Fal 4:0;
Fal - Kal 1:3;
Kal - Fal 3:0;
Kal - Fal 3:1;
Fal - Kal 1:3;
Kal - Fal 3:0;
Fal - Kal 0:0;
Jak widać powyżej na osiem oficjalnych spotkań pomiędzy oboma ekipami Kalmar wygrał aż 7 razy w tym 6 razy pokrył podany przeze mnie handi. Należy zaznaczyć, że w pojedynkach na boisku dzisiejszego gospodarza Kalmar zawsze ogrywał pewnie swojego rywala. Pozdrawiam
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
W 208,2K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: EA Guingamp - FC Lorient
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Miałem dziś duży dylemat jaki mecz polecić do typów dnia, bo jest według mnie kilka dobrych aby polecić, no ale można tylko 1 więc wybrałem to spotkanie w najwyższej klasie rozgrywkowej Francji. Spotyka się dziś 7 zespół z ostatnim 20 zespołem pierwszej ligi. Guingamp póki co odniósł 2 zwycięstwa, 2 remisy i 1 porażkę. Lorient z kolei ma na koncie 1 zwycięstwo i 4 porażki. Dziwi mnie tak wysoki kurs na wygraną gospodarzy, bo już sama tabela i ostatnie wyniki wskazują, że Lorient będzie tutaj mieć ciężko bo póki co są bez formy a dodatkowo dużo absencji w tym zespole. U gospdoarzy nie zagrają dzisiaj pierwszy bramkarz Johnsson (jak narazie grał we wszystkich meczach), obrońcy Pereira i Lemaitre, pomocnicy Didot i Benezet i napastnik Mendy. Oprócz bramkarza reszta graczy nie miała okazji jeszcze zagrać w tym sezonie więc nie powinien być to jakiś wielki problem w drużynie Guingamp. Inaczej sprawy mają się w zespole Lorient, gdzie wielu graczy z pierwszego składu dzisiaj nie zagra. U gości nie wystąpią dzisiaj obrońcy Rose (3 występy na koncie w tym sezonie), Lautoa (2 występy na koncie w tym sezonie), Conte i Paye (oboje jeszcze nie mieli okazji zagrać), pomocnicy Waris (5 meczy rozegranych w tym sezonie), Cafu (5 meczy rozegranych w tym sezonie) i Marveaux (1 występ w tym sezonie) i napastnicy Jeannot (2 występy w tym sezonie) i Aliadiere (bez występu w tym sezonie). Jak widać u gości problemy kadrowe dużo większe jak u gospodarzy, zwłaszcza jeżeli chodzi o pomoc, gdzie nie wystąpi dwóch piłkarzy, którzy narazie grali w każdym meczu. Mocniejszym kadrowo zespołem na tę chwilę i na ten mecz jest według mnie Guingamp, które dodatkowo jest wyżej w tabeli i w wyższej formie więc powinni dziś zgarnąć 3 punkty. Kurs jak dla mnie mocno zawyżony na ich wygraną więc nic tylko korzystać ????
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lazarr 6

lazarr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy serie A
Spotkanie: Juventus-Cagliari
Godzina: 20:45
Typ: Juventus + obie strzelą
Kurs: 2,87
Bukmacher: Bet365
Juventus po ostatniej porażce na wyjeździe z Interem dziś u siebie podejmować będzie Cagliari . Zwycięstwo ich powinno być nie mal pewne przed własną publicznością a bet ma dodać smaku tym,że Cagliari wcisną bramkę.
0statnie 2 h2h
1:1 i 1:3 dla Juve .
Ostatnie mecze Cagliari 3:0 z Atalantą
a Juve przegral z Interem .
⛔100
 
jak1 32

jak1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Bayern - Hertha
Typ: Bayern (-1)
Kurs: 1.5
Bukmacher: BET365
Analiza:
Witam,
dzisiejszego wieczoru będziecie świadkami wyjątkowego widowiska,a mianowicie spotkania dwóch drużyn z Bundesligi,które nie przegrały w tym sezonie ligowego meczu. Ekipa z Berlina weszła w ten sezon bardzo dobrze pokonując Freiburg,Ingolstadt oraz Schalke. Jestem pod wielkim wrażeniem gry Herthy,ponieważ wykorzystują swoje szanse i łapią 3 punkty tam gdzie się tylko da. Niestety dziś ta passa zostanie przerwana przez wielki Bayern pod wodzą Ancelottiego. Śledzę grę od dłuższego czasu Bawarczyków i w końcu gra pod skrzydłami Włocha to mniej więcej taka sama ofensywa i skuteczność niczym przy Juppie Heynckesie. Kibice lubią to najbardziej,efektywne akcje z przodu,dużo bramek i spokój w środku pola.
Bayern dzisiejszego wieczoru u siebie na własnym stadionie, szeroka ławka rezerwowych , nasz rodak w formie,przeczytałem również,że Holender Arjen Robben jest gotów rozegrać 30-45 min . Z drużyny Herthy wysypało się paru kluczowych piłkarzy Brazylijczyk Ronny,Amerykanin Brooks czy też Duda były gracz Legi Warszawa.
Śmiało mogę powiedzieć teraz,że mecz będzie bardzo widowiskowym spotkaniem,a może goście pokuszą się nawet o bramkę honorową?

------------------------------&gt;
Albo grubo albo wcale ;]
✅50
 
bukmacher7 79

bukmacher7

Użytkownik
Dyscyplina: POLSKA: Puchar Polski
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Ruch Chorzów - Lech Poznań
Typ:
Lech
Kurs:
1.85
Bukmacher: bet365

Analiza:
Lech wraca do formy, po kryzysie i 3 porażkach z rządu na początku sezonu nie ma już śladu. Niedzielna porażka z Lechią to przypadek, kto oglądał mecz wie co mam na myśli. Lech przeważał przez większość meczu i stworzył o wiele więcej sytuacji i przegrał bardzo pechowo. Wracając do rywalizacji pucharowej, w poprzedniej rudzie Ruch dopiero po rzutach karnych wyeliminował Stomil Olsztyn. Lech gładkie 3:0 z Podbeskidziem. Ostatnie mecze w Pucharze Polski miedzy tymi drużynami również przeważają na korzyść Lecha:
23.09.2015 Lech-Ruch 1:0
19.05.2009 Ruch-Lech 0:1
Jeśli chodzi o bezpośrednie starcia w lidze to ostatnie 10 spotkań:
7 zwycięstw Lecha - 3 remisy - 0 zwycięstw Ruchu
Dla mnie dzisiejszy mecz to pewne zwycięstwo Lecha.
✅85
 
E 68

espance

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina : 20:00
Spotkanie : Bayern - Hertha
Typ : Over 2.5 gola
Kurs : 1.45
Bukmacher : STS
Analiza : Bayern podejmie dzisiaj zespół gości z Berlina. Drużyna z Monachium świetnie zaczeła sezon co nikogo raczej szczególnie nie dziwi mając tak dobry skład. W ostatnich 3 meczach strzelił 11 bramek, co daje średnią 3,6 bramek na mecz. Kolejno wygrywał 6:0 z Bremen, 2:0 z Schalke i 3:1 z Inglostadt. W dodatku Bayern ma duży atut w postaci swojego boiska na którym na pewną bedą chcieli strzelić kilka bramek aby podtrzymać dobra passe. Dziwie się, że jeszcze nikt tego typu nie podał, kurs bardzo dobry i na spokojnie nie powinno być problemu z pokryciem lini over 2.5 gola.
Nieregulaminowy bukmacher ⛔100
 
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis- ATP Metz
Godzina : 16:30
Spotkanie : Jaziri -Dodig
Typ : DW 2-1
Kurs : 4,50
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Znowu staram się wytypować dokładny wynik meczu. Tym razem stawiam na turniej we Francjii. Stawiam na wynik 2-1 dla Tunezyjczyka Jazieirego. Co za tym przemawia? Głównie zachowanie Dodiga, który z reguły dobrze otwiera mecze. Jednak potem słabnie i przegrywa dwa kolejne sety. Spodziewam się też dziś takiego przebiegu spraw. Jaziri zawodnik bardzo dziwny lubi czasem się podłożyć przegrywa wygrane mecze. Najpierw przegrywa by potem nagle zacząć grać i wygrać patrz mecz z Sela. Dziś ciężko powiedzieć jak bedzie liczę na 3 sety i mam nadzieje w nim będzie walka i Jaziri wygra. Dodig trzeba zaznaczyć znacznie obnizył loty i liczę że dziś przegra 1-2. Powo !
⛔100
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina :piłka nożna, Serie A
Godzina : 18:30
Spotkanie : Bologna - Sampdoria
Typ : 2
Kurs : 3.59
Bukmacher : Pinnacle
Analiza :
Sampdoria pomimo, że rozegrała w dwóch ostatnich spotkaniach bardzo dobre zawody z Romą i Milanem nie powiększyła swojego dorobku punktowego. Spodziewam się więc, że Genueńczycy zechcą wyładować sportową złość w dzisiejszym starciu z Bologną. Gospodarze przystąpią do tego starcia osłabieni brakiem najlepszego napastnika Matii Destro oraz z trzecim bramkarzem między słupkami, gdyż Antonio Mirante i Alfred Gomis są kontuzjowani. W Sampie nie zagra Ricardo Alvarez, ale nie powinno to stanowić dużego problemu, gdyż druga linia nawet bez niego prezentuje się doskonale, a w dodatku może dogrywać piłki do świetnie dysponowanego duetu Muriel-Quagliarella. Reasumując w obliczu braków w drużynie gości i naprawdę dobrej, choć niemającej pokrycia w wynikach, formy gości, kursy na Sampdorię wydają się być naprawdę kuszące.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
black-star 54,3K

black-star

Użytkownik
Dyscyplina :piłka nożna, Iran 1
Godzina : 15:30
Spotkanie : Padideh Khorasan - Sanat-Naft
Typ : Over 3,5
Kurs : 6,1
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Goście po sześciu rozegranych kolejkach znajduję się w czołówce, a wygrana tutaj zapewni im spory awans. Gospodarze jednak po ostatnich nieco niej szczęśliwych występach znajdują się w strefie spadkowej. Od pięciu spotkań nie potrafią wygrać, przełamanie jednak na własnym terenie może wydawać się w zasięgu ręki. Sanat-Naft w poprzednim sezonie bardzo dobrze radził sobie w meczach wyjazdowych i po ostatniej ligowej porażce z pewnością ma tu coś do udowodnienia. Dodatkowo w ich spotkaniach na stadionach przeciwników niejednokrotnie padała naprawdę spora liczba bramek, a to z powodu ich kłopotów z obroną. Tym razem liczę na podobny rezultat.
✅400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 12

paoro

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Empoli-Inter
Typ: 2
Kurs: 2.05
Bukmacher: Bah
Analiza: witam w moim pierwszym typie na tym forum, na dzis wybralem mecz Empoli Inter. mysle ze Goscie uskrzydleni zwyciestwem nad Juve ida w dobra strone i sa zdecydowanym faworytem w starciu z Empoli. 3 ostatnie mecze miedzy tymi druzynami to zwyciestwo druzyny z Mediolanu. Jedyna absencja u gosci jest brak Banegi który dostal czerwo z Juve.
✅105
Przyłóż się następnym razem
 
kantini 545

kantini

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, KNVB Beker
Godzina: 17:00
Spotkanie: Dongen - Go Ahead Eagles
Typ: 2/2
Kurs: 2.38
Bukmacher: Bet365
Dongen to drużyna z Derde Divisie, czyli Top Klasse, czwartego poziomu ligowego w Holandii. Liga ta ma w kraju tulipanów status amatorskiej. Zajmują 10 miejsce w tabeli na 18 drużyn, 3 tygodnie temu przegrali m.in. z rezerwami de Graafschap (pierwszy zespół gra w Eerste Divisie - 2 poziom rozgrywek). Rok temu grali jeszcze jedną ligę niżej.
Zespół z Deventer jest wobec tego 3 ligi wyżej i fakt, że w Eredivisie radzą sobie kiepsko wiele tu nie zmienia. Wygrywali w tym sezonie m.in. z Rodą 2:0. Go Ahead Eagles muszą wygrać tutaj grając nawet rezerwowym składem, nie są drużyną, która odpuszcza puchary, w zeszłym sezonie odpadli z drużyną na podobnym poziomie - Willem II. W okresie przygotowawczym do obecnego sezonu, Orły wygrały 8:0 na wyjeździe z drużyną Voorwaarts Twello, grającą na co dzień w Tweede Klasse, czyli ligę wyżej niż gospodarz dzisiejszego spotkania. Do przerwy prowadzili wówczas dwoma golami.
⛔100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania
SPotkanie: Barca - Atletico
Godz: 22
Typ: Neymar żółta kartka
Kurs: 3,5
Bukmacher: Unibett
Analiza:
Dzisiaj mini El Classico a więc spotkanie Barcy z Atletico. Mecz powinien obfitować w zółte kartoniki, w ostatnich 5 meczach między tymi zespołami padało mnóstwo żółtych kartoników, średnio ponad 6 na mecz. Jak zobaczyłem taki kurs na kartkę dla Brazylijczyka od razu postanowiłem pograć. Neymar jest bardzo impulsywnym zawodnikiem, najczęściej faulowanym w Barcelonie w obecnym sezonie, często nie panuje nad swoimi emocjami, tym bardziej w takim meczu, bardzo ostrym, gdy faulowany będzie co chwila. Jakieś pyskówki do piłkarzy Atletico bądz protesty do sędziego mogą skonczyc sie dla niego żółtą kartką. Powodzenia ????
⛔100
 
maq1980 41

maq1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Ligue 1
Godzina:19:00
Spotkanie: Nice-Monaco
Typ: Monaco over 1,5
Kurs:2,19
Bukmacher:Fortuna
Analiza:Bardzo ciekawie zapowiadające się widowisko.Monaco w swoich meczach nie zawodzi,wygrywa z pretendentem do tytułu,w lidze mistrzów również nie dopuszczają.W ostatnich 4 meczach z takim drużynami jak PSG,Tottenhan...potrafili ten over pokryć.Choć Nice mało traci bramek,to wierze że Kamil G. wraz z kolegami,są w stanie ten mecz wygrać .
P.S to mój pierwszy raz .

Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: POLSKA: Puchar Polski
Godzina: 20:45
Spotkanie: Ruch Chorzów - Lech Poznań
Typ: Ruch wygra dowolną połowę
Kurs: 2,37
Bukmacher: Bet365
Witam, ostatnio grałem taki sam typ na Ruch w meczu ligowym i weszło, więc może i teraz się uda. Wtedy Ruch grał ze Śląskiem na wyjeździe teraz ma u siebie Lecha poznań, ale to puchary i jak widać po wczorajszych wynikach i nie tylko to w pucharach dzieją się cuda. Oczywiście cudem nie można nazwać tego że Ruch wygra dowolną połowę ale jakby już ograł Lecha to by też raczej była niespodzianka.
Ruch zagra dzisiaj bez M Koja i Ł Surmy w Lechu zabraknie Arajuriego, Nielsena oraz Dudki.
Ciekawostką jest to że Fornalik ponoć przyłożył sporą wagę na treningu do rzutów karnych, więc może niebiescy liczą że mecz zakończy się karnymi, powodzenia
⛔100
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Bayern - Hertha
typ: over 9,5 rzutów rożnych (azjan)
kurs: 1,85
bukmacher: bet365
godz. 20.00
ANALIZA.
Witam, Na początek kilka słów przypomnienia. Gdy Bayern prowadził Heyckes grałem śmiało overy na rzuty rożne, duet &quot;ROBBERY&quot; szalał w bocznych sektorach boiska i rożne nabijały praktycznie się same, Guardiola radykalnie zmienił zespół, zawsze uważałem, że zabił potencjał Bayernu, a jak widziałem Robbena klepiącego i grającego do tyłu to szlak mnie jasny trafiał, co prawda zdominowali bundesligę, ale w LM piach!!! Na szczęście (dla mnie) Pepa już nie ma w Monachium a Ancelotti preferuje już inny typ gry, nie jest to co prawda co Heynckes grał, ale na pewno jest to żywa gra nie usypiająca rywala, na pewno gra na małej przestrzeni i tworzenie trójkątów, czyli to co preferował Guardiola na pewno jest przydatne i zawodnicy będą to wykorzystywać w grze, ale sama gra jest bardziej żywa, akcje mają tempo, znów skrzydłowi to skrzydłowi a nie tylko zawodnicy przegrywający piłkę w tył ewentualnie krótkie zagranie w pole karne po ziemi.
W tym meczu liczę na dużo dośrodkować, liczę na rajdy w bocznych sektorach boiska, liczę, że francuzi (Ribery i Comman) nie będą tylko stqtystami, oni lubią indywidualne akcję, lubią ciągnąć z piłką, Oni sami kilka kornerów zrobią (oni lub kto tam będzie grał: Muller, Costa, do tego strzały czy to Lewego, czy kogoś ze środka pola również są potencjalnie szansą na RR. Do tego Hertha kilka razy na pewno też skontruje i zagrozi bramce Noeura i w przeciągu 90 minut kilka rożnych też ugrają. Hertha nie otworzy i na pewno będzie bardzo skupiona na defensywie, więc dłuższy czas piłka będzie przebywać pod polem karnym gości i raz po raz na pewno piłka zostanie też wybita za linię końcową przez defensorów z Berlina.
Mam nadzieję, że typ wejdzie, można również zagrać -5 RR Bayer z kursem nieco ponad @2. Ja stawiam jednak pewnie, że w meczu typ liczba rogów będzie minimum 10!
Powodzenia i pozdrawiam.
⛔100
 
saki51 14

saki51

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Hiszpania Primera Division
Godzina : 20:00
Spotkanie : Real Madryt - Villarreal
Typ : Real -2 ( Azjatycki )
Kurs : 1,95
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Pewne zwycięstwo na wyjeździe z Espanyolem, pomimo nieobecności największych gwiazd, odnieśli Królewscy. Real pod wodzą Zinedine&#39;a Zidane&#39;a funkcjonuje bez zarzutu. Nawet, jeśli madrytczykom zdarza się gorsze spotkanie, to i tak znajdują receptę na zwycięstwo
A dzis rowniez druzyna gospodarzy powalczy z powracajacymi do skladu Ronaldo oraz Bale o nowy rekord ligi nie przegranych meczy wiec to tez dodaje motywacji zespolowi
Obstawiam dzis zwyciestwo min.2 bramkami bo gospodarze beda chcieli pokazac ze nowy rekord nie przyszedl im łatwo
⛔100
 
registerzieff 107

registerzieff

Użytkownik
Dyscyplina: NIEMCY: Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: RB Leipzig - Monchengladbach
Typ: 1(-1) Azjan
Kurs: 3,10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Miałem zagrać dzisiaj coś innego, ale w związku z tym, że ktoś mnie ubiegł to postanowiłem zaproponować ligę niemiecką. Pojawił się już typ na ten mecz, jednak ja zagram odwrotnie, na gospodarza.
Leipzig jak do tej pory spisuje się nadzwyczaj dobrze, wygrał do tej pory 2 mecze i jeden zremisował. Warto zauważyć, że u siebie wygrali nie z byle kim, bo z Dortmundem.
Co do Moenchen, już w meczu z freiburgiem typowałem przeciwko nim, gdyż uważam, że jest to drużyna swojego boiska. Na wyjazdach spisują się znacznie słabiej. W tym sezonie póki co ich gra wygląda podobnie, tzn w meczach u siebie dominują, a na wyjeździe zbierają łomot.
Sądze, że 2 gole różnicy na korzyść gospodarza jak najbardziej realne, a kurs bardzo ładny.
⛔100
 
whoyouwannabe 43

whoyouwannabe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szwajcaria, Super League
Spotkanie: Lausanne Sports - FC Basel
Godzina: 20:30
Typ: over 3.5
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Dzisiaj weźmiemy na celownik szwajcarską Super League. Spotkanie pomiędzy Lausanne Sports i drużyną z Bazylei. Muszę przyznać, że FC Basel to jadna z moich ulubionych over&#39;owych drużyn, potrafią nastrzelać bramek, ale i potrafią parę stracić.
Gospodarze pożegnali się z ekstraklasą w sezonie 13/14, bo powrócić po dwóch latach absencji. W zeszłym sezonie ich średnia bramek/ mecz wyniosła 3, naprawdę niezły dla nas wynik. Na pierwszych meczach obecnego sezonu pokazują nowy pomysł na grę, mocno ofensywne podejście (średnia bramek w meczu 4.4 - 4/7 meczy over 3.5) co jak na razie wychodzi im całkiem nieźle - osiągnęli 4 miejsce w tabeli. Wyniki 3 dotychczas rozegranych spotkań na swoim stadionie: 5:0 Vaduz, 1:0 St. Gallen, 4:4 Thun. Oraz 2 domowych meczów sparingowych: 4:1 St. Etinne, 2:4 Sion.
Dzisiaj podejmą drużynę FC Basel, która od siedmiu sezonów dominuje ligę, wznosząc puchar rok w rok. Jak już wspominałem - jedni z moich over&#39;owych ulubieńców. Zespół lubi strzelać bramki, potrafi dobrze grać pozycyjnie, potrafi dobrze kontratakować, celowniki piłkarzy idealnie wyregulowane, przy czym braki zgrania w defensywie. Czego chcieć więcej? Średnia bramek po 7 kolejkach wynosi 4.1 i podobnie jak w przypadku gospodarzy 4/7 meczy zakończonych over&#39;em 3,5.
Trzy ostatnie starcia tych zespołów zakończyły się wynikami: 2:3, 4:2, 1:3. Dzisiaj również liczę na &quot;rozwiązanie się worka z bramkami&quot; i pokazu ofensywnej gry obu drużyn.
Powodzenia!
⛔100
 
U 0

Usunięty użytkownik 43655

Gość
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 19:30
Spotkanie: Basilashvili N. - Muller G.
Typ: Basilashvili N
Kurs: 3,75
Bukmacher: bet365
Analiza:
Stawiam na Gruzina. Przeszedł kwalifikacje. Nie gra koncertowo więc potrzebuje zwycięstwa jako uhonorowania dość przeciętnego sezonu. Luksemburczyk gra w kratkę - &gt; przy dłuższych wymianach wymięka. Liczę na fantazję Nikoloza ;)
kiepska analiza
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom