>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 21.08.2019 (środa)

Status
Zamknięty.
lepszy-szkodnik 7,6K

lepszy-szkodnik

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - Anglia/Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Presto - Stoke
Typ: &gt;2,5
Kurs: 2,19
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tak wysoki kurs na typ overowy zdarza się rzadko, tym bardziej, że statystycznie wygląda nawet nieźle. Liga dopiero na starcie i obie ekipy mają zaliczone dopiero po 3 spotkania, Prestom średmia 3 gole na mecz i tylko pierwsze spotkanie poniżej linii, Stoke średnia 3,7 gola na spotkanie i wszystkie 3 mecze overowe.
Preston z ostatnich 10 spotkań zaliczyli 6 wyników &gt;2,5 gola, Stoke aż 7.
Z występów przed własna publicznością  gospodarze zaliczyli 5 spotkań overowych z ostatnich 10 spotkań i co charakterystyczne w większości były to ostatnie spotkania.
Stoke na wyjazdach zaliczyli 4 spotkania z bramkami &gt;2,5 i jest to jedyna dana statystyczna poniżej wartości oczekiwanej.
H2H także po naszej stronie, stąd moje zdziwienie co do wysokości kursu wskazane w pierwszym zdaniu tego postu ????. Ja wskazuję to rozdanie jako value a czy taki się okaże dowiemy się za kilka godzin.

  119
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożna- Liga Mistrzów-kwalifikacje

Godzina: 21:00

Spotkanie:  Olympiakos - Krasnodar

Typ: 1 i BTS

Kurs: 4,0

Bukmacher:  Fortuna
Analiza: Dzisiaj o godzinie 21:00 odbędzie się spotkanie w czwartej rundzie kwalifikacji do Ligi MIstrzów pomiędzy drużynami Olympiakosu i Krasnodaru. Gospodarze muszą za wszelką cenę wykorzystać komfort gry na własnym stadionie i muszą zdobyć dzisiaj solidną zaliczkę jeśli marzą o występie w fazie grupowej w Lidze Mistrzów. Dotychczasowo drużyny te zagrały jedno spotkanie pomiędzy sobą zakończone zwycięstwem dzisiejszych gości w stosunku 2:0. Dzisiejsze spotkanie powinno być wyrównane, jednak atmosfera jaka będzie panować w Grecji z pewnością sprawi, że gospodarze będą grali na pełnej energii i powinno im to dodać wiele otuchy w swoich poczynaniach. W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie należeć do gospodarzy, którzy narzucą swój styl gry od pierwszych minut spotkania. Moim zdaniem goście są w stanie strzelić jednego gola, ponieważ jest to zespół który bardzo dobrze radzi sobie w grze z kontry. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to zwycięstwo gospodarzy po bardzo ciekawym spotkaniu w stosunku 3:1.

  100
 
seba23 141,8K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - LM, kwalifikacje
Godzina: 21:00
Spotkanie: Young Boys - Crvena Zvezda
Typ: powyżej 4,5 żółtych kartek
Kurs: 1,74
Bukmacher: etoto
Analiza:

Analiza krótka bo czas nagli. Dzisiaj kolejnie 3 spotkania o fazę grupową LM. Wczoraj we wszystkich spotkaniach 5 kartek weszło i dzisiaj patrząc na pary wydaje się, że również powinno być podobnie. Ja wybrałem parę szwajcarsko-serbską i moim pierwszym wyborem były przewinienia ale niestety żaden buk nie wystawił zakładów na takie zdarzenia więc padło na kartki. Gospodarze przystępują jako rozstawiona drużyna do rywalizacji dopiero teraz, goście natomiast mają już za sobą 3 rundy. Po drodze wyeliminowali Suduve, HJK i Kopenhagę. Dzisiaj liczę głównie na gości, którzy im dalej awansowali tym bardziej zaostrzali grę. W poprzedniej rundzie w spotkaniach z duńską Kopenhagą w każdym spotkaniu łapali po 5 kartek. Dzisiaj grają na wyjeździe i zrobią wszystko aby do rewanżu przystępować z szansami na awans. Tak spokojnie na 3-4 kartki liczę z ich strony a te 1-2 powinni dorzucić gospodarze.

  100
 
F 824,4K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Tenis, Winston Salem ATP
Godzina: 23:10
Spotkanie: Kecmanovic-Shapovalov
Typ: powyzej 27.5 gemow
Kurs: 2.89
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Kecmanovi nie lubi z Shapovalovem. Tym bardziej, ze jeden z drugim są w miare dobrej dyspozycji, to jest szansa na spora ilosc gemow w tym meczu. Poprzednio mierzyli sie dwukrotnie i za kazdym razem musieli rozstrzygnac caly mecz w trzecim secie. Jezeli chodzi o ostatnie spotkania obu graczy, to wyniki sa podobne. Faworytem wg bukmacherow jest Kanadyjczyk. Oczywiscie duze znaczenie ma ranking, jednak jezeli chodzi o umiejetnosci jednego i drugie to sa bardzo podobne. Shapovalov poradzil sobie bez wiekszych problemow z Sandgrenem zas Serb mial wieksze problemy z Popyrinem. Wierze, ze tutaj moze byc naprawde wiele gemow, bo umiejetnosci i przede wszystkim dyspozycja obydwu zawodnikow bardzo zblizona

  100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom