>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 21.07.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na wtorek - 21. Lipca


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Primera Division
Godzina: 1:00
Spotkanie: Crucero del Norte - Estudiantes
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
17 kolejka Primera Division z Argentyny. Crucero del Norte podejmuje Estudiantes de la Plata. Podobnie jak wczoraj - beniaminek gra u siebie (awans z 2 miejsca z Primery B) z przeciwnikiem który gra o wysokie miejsca w lidze (poprzedni sezon 6 miejsce). Crucero w tym sezonie spisuje sie bardzo slabo, ale nie jest najgorsze w lidze. Na 16 meczow zdobyli punktow 13 i zajmuja 27 miejsce na 30 zespołów. Wygrali 3 razy - z 2 beniaminkami u siebie i zespolem ktory w tej lidze gra 2 lata. Goscie Zdobyli 11 pktów wiecej, ale grali na wielu frontahc m.in w Copa Libertadores. Na wyjazdach sa skuteczni. Na 8 meczów przegrali tylko 2. Dla mnie to jest podobna sytuacja jak wczoraj, kiedy to Independiente wygralo 1:0 i dzis moze byc nawet tak samo.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Towarzyskie klubowe
Godzina: 14:00
Spotkanie: Bayern Monachium - Inter Mediolan
Typ: over 4,5
Kurs: 3,5
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Bayern to Bayern. Graja daleko od domu, ale robią to w swoim dobrym, ofensywnym stylu. Pierwsze spotkanie w Azji wygrali z Valencia 4:1, a okazji na zdobycie goli było naprawdę wiele. Teraz zmierzą się z Interem, który póki co też pokazuję się z niezłej (licząc na overowe spotkanie) strony i powinni dac się wciągnąc w wir ofensywnej piłki. Składy prawie optymalne więc nie powinno byc z tym problemu. No i oczywiscie to, że mecz odbywa się w Chinach ma zanczenie i to ogromne z punktu widzenia marketingowego. Kluby chcą zdobyc jak najwiecej nowych fanow, aby doprowadzic do wzrostu sprzedaży dóbr na, które kluby mają licencje, a jak inaczej ich zdobyc niz emocjonujacymi meczami z duza iloscia goli?
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
krzanek9 47

krzanek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów el.
Godzina: 20:00
Spotkanie: Vardar-APOEL
Typ: APOEL
Kurs: 2.05
Bukmacher: bet365
Analiza:Witam, na wtorkowe eliminacje Ligi Mistrzow wybralem bardzo ciekawe spotkanie pomiedzy Macedońskim Vardarem a Cypryjskim Apoelem, myśle ze nie ma co porównywać tych dwoch druzyn, Apoel w rozgrywkach europejskich jest druzyną zdecydowanie bardziej doświadczoną niż ekipa Vardaru i to własnie doświadczenie może pomóc w jutrzejszym meczu. Bukmacherzy zdecydownie zawyżyli kurs na gości ( 2.05) z pewnościa ten kurs jutro do 20 mocno spadnie.
Argumentem który bez dwoch zdan przemawia za moim typem są statystyki z meczu poprzedniego obu ekip
Posiadanie piłki 56% dla APOELU
Ale nie tyle wazne jest posiadanie co sytuacje bramkowe i strzały tych ekip:
17 do 5 dla APOELU
Strzały 6 do 1
rzuty rozne 9 do 2
Widać kto przeważał w meczu i był druzyną lepszą a jutro mam nadzieje to poprostu udokumentują bramkami i zwycięstwem
⛔ 100
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 12:00
Spotkanie: Chardy J. - Mathieu P.
Typ: Chardy J.
Kurs: 1,68
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Spotkanie dwóch Francuzów. Chardy miał fatalny występ na kortach trawiastych w tym roku,niestety w 1r Wimbledonu trafił na Berdycha. Pora na zwycięstwa, szczególnie że gramy teraz na clayu gdzie Chardy czuje się bardzo dobrze.
Przeciwko Mathieu grałem się w w pierwszej rundzie kwalifikacji jednak kontuzja młodego Szweda, który wracał do spotkania i już w drugim secie prowadził 2:5 i 0:40 nie pozwoliła mu zamknąć seta i walczyć w decydujacym. Mathieu opiera swoją grę na serwisie,którego jutro Chardy będzie łatwo returnował, bo akurat w tym elemencie Jeremy gra bardzo dobrze.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
emoboy 1,5K

emoboy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna / Niemcy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Burghausen - Buchbach
Typ: X2
Kurs: 1,80
Bukmacher: Bet365
Drużyna Burghausen straciła przed rozpoczęciem sezonu wielu kluczowych dla tej drużyny graczy. Moim zdaniem stracili 40% siły. Drużyna straciła pomocnika D. Bauer (6/1), napastnika A. Krasniqi (6/0), napastnika M. Duhnke (11/1), obrońce C. Rech (12/0), obrońce T. Leberfinger (25/1), obrońce U. Taffertshofer (29/1), obrońce T. Schröck (29/5), pomocnika P. Walleth (20/1), pomocnika L. Altenstrasser (16/0), napastnika i najlepszego strzelca D. Jais (25/7), obrońce D. Duvnjak (20/0). Co najlepsze, kiedy przeglądałem transfermarket, zauważyłem że pięciu zawodników wzięli pod swoje skrzydła z rezerw Burghausen U19. Prócz tych zwodników dołączyło do nich kolejnych siedmiu zawodników, gdzie ich wiek również nie był większy niż 22 lata. Jaki morał z tego? Są to młodzieżowcy którzy się dopiero docierają. Drużyna Buchbach wygrała swój inauguracyjny mecz 4:0 przeciwko Rain / Lech. Z kolei Burghausen zremisowali 1:1 z rezerwami TSV Munchen 1860. Jakby tego było mało to zawodnik jakim jest M. Rahn dostał w tym meczu czerwoną kartke więc przeciwko Buchbach nie zagra. Remis się im udało wywalczyć w 87 minucie spotkania po rzucie karnym. Kiedy sprawdzimy sobie liste zawodników rezerw Munchen 1860, to tylko jeden obrońca jest w wieku 30 lat, gdzie reszta graczy jest w wieku od 19 do 22 lat. Nie dali sobie rady z dziećmi. Takie jest moje zdanie i tak to widze.
⛔ 100
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Bejsbol - USA: MLB
Godzina: 21.07.2015 01:05
Spotkanie: Washington Nationals - New York Mets
Typ: over 9.0
Kurs: 3,4
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dla odważnych miejsce na cmentarzu zawsze się odnajdzie, dlatego ryzykuje, nie ma sie czego bac . W typowaniu pilki noznej dorobiłem się wrzodów więc czas na zmiany, radykalne - dyscyplina bejsbol jest odległa moim zainteresowaniom, ale w zakładach nie oto chodzi , liczy sie zysk. Za godzine starting mecz amreykanskiej MLB Washington Nationals - New York Mets . Waszington pozycja 4 a New York 7 , dwie solidne firmy. Washington postara sie odkuć po 2 porażkach Washington Nationals Los Angeles Dodgers 0 : 5 Washington Nationals Los Angeles Dodgers 2 : 4 a New York ostatnio wygral zmazując plame po poraze 12;2 St.Louis Cardinals New York Mets 12 : 2 dlatego moga byc troche za bardzo odprężeni i nie miec koncentracji. Gospodarze potrafia overowo pograc przyklad mecz z Baltimore Orioles Washington Nationals 4-7 i na to tez dzisiaj licze. Miotacze na ten mecz to Miotacze » Gonzalez G. [WAS] (6-4), Harvey M. [NYM] (8-6] nie jest najgorzej i z nadziejami mozna podejsc do tego overa.
zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Kwalifikacje LM
Spotkanie Vardar-Apoel
Godz: 20:00
Typ: Goście dokładnie jednym golem
Kurs 3.90
Buk Unibet
Analiza: Na dziś wybrałem mecz w którym Macedoński Vardar podejmował będzie na swoim stadionie Cypryjski Apoel Nikozja, faworytem od poczatku do awansu z tej grupy była ekipa z Cypru, która w pierwszym spotkaniu zremisowała przed własną publicznością bezbramkowo. Goście w tamtym spotkaniu stworzyli sobie zaledwie jedną sytuacje do zdobycia bramki, Apoel miał ich mnóstwo, tylko zdecydowanie zawiodła skutecznośc mistrzów Cypru. Myślę że w tym dzisiejszym spotkaniu to goście pomimo tego że nie zagrają na swoim boisku mają znacznie większe szanse na zwycięstwo i awans, każdy remis bramkowy również promuję do kolejnej rundy ekipę gości, myślę że zespołem piłkarsko lepszym są przyjezdni i to oni podczas tych 90 minut stworzą sobie więcej sytuacji podbramkowych i wygrają w tym spotkaniu, postanowiłem wybrać wynik 0:1 dla gości, którzy na wyjazdach grają jednak znacznie słabiej niż na swoim stadionie, dlatego pomimo przewagi piłkarskich umiejętności na korzyśc ekipy gości, to myślę że więcej niż jednym golem wygrać nie będą w sanie.
⛔ 100
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mecze towarzyskie
Godzina: 18:30
Spotkanie: Achilles ´29 - NEC Nijmegen
Typ: 2
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Nie jest to może jakiś wykwintny typ, ale i tak za wysoki. NEC jak wiadomo w cugach wygrało 1 ligę i awansowało już sporo kolejek przed zakończeniem sezonu.
Trzy ostatnie mecze sparingowe:
NEC Amateurs 0 - 8 NEC
Terschuurse Boys 0 - 9 NEC
Sparta Nijkerk 0 - 5 NEC
Rywale słabi, ale morale przed sezonem trzeba zbudować strzelając dużo bramek. Przed nimi jeszcze 3 sparingi w tym z Achillesem. Ekipą, z którą grali 3 razy, 3 razy wygrywając. Więc dlaczego nie mają zrobić tego teraz?
Do tego sporo ludzi przyszło i odeszło z NEC. Niespodzianką jest pozyskanie 23 letniego Polaka – Wojciecha Golla, który grał w Lechu 2011-2012, później w Pogoni 2012-2015.
Kurs 1,6 jak dla mnie to i tak za wysoki. Myślę, że NEC spokojnie ten mecz wygra. Gdybym miał sam wynik typować byłoby to 3:1.
Pozdrawiam.
✅ 60
 
P 67,8K

pewnywjednym

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 17:00
Spotkanie: Milsami - Ludogorets
Typ: 1X
Kurs: 2.40
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Bardzo mnie dziwi taki niski kurs na gości. Ludogorets przegrał pierwszy mecz u siebie 0:1, gdzie w statystykach przeważał, ale tylko minimalnie: 57:43 posiadanie piłki, sytuacje bramkowe 17:10, celne strzały 3:3, niecelne 8:6. Z poprzedniego meczu najbardziej rzucają się w oczy żółte kartki, których sędzia pokazał aż 9. Co więcej drużyna z Bułgarii przeżywa ostatnio mały kryzys (przegrana ostatnich 2 towarzyskich, porażka w superpucharze z Liteksem jak i w LM z Milsami), i szczerze wątpię, żeby dzisiaj z niego wyszli. Dodatkowo zmierzają na ciężki teren do Mołdawii, gdzie Milsami gra całkiem dobrze, bo w tamtej rundzie przegrali tylko jeden mecz i mieli jeden remis - z nie byle kim, bo z Sheriffem Tiraspol, drużynie znanej bukmacherom. Ogólnie rzecz biorąc, Liga Mistrzów rządzi się swoimi prawami, niespodzianki zdarzają się co roku, a ja właśnie ją typuję w dzisiejszym meczu, bo kurs jest całkiem zachęcający.
✅ 140
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
gusto 695

gusto

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 11:30
Spotkanie: Arruabarrena-Vecino Lara - Hradecká Lucie
Typ: 2
Kurs: 2,34
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Kursy wyrównane ze wskazaniem na Hiszpankę ale to chyba tylko dlatego, że doszła do półfinału w Baastad. Doszła i wydawało mi się, że wygra w tym półfinale z Barthel ale przegrała z kretesem. To pokazuje, że mimo, pokonania takiej zawodniczki jak Stosur, to zdarzają się Jej wpadki. Obydwie zawodniczki dobrze grają na cegle. W tym roku Hradecka przeżywa chyba druga młodość bo ma bilans na tej nawierzchni 15-6, o dwie wygrane więcej niż jej dzisiejsza rywalka. Czeszka doszła już w tym sezonie do finału w Pradze i półfinału w Charleston. Dodatkowo już raz ze sobą grały, co prawda 4 lata temu, ale górą był własnie Hradecka. Hradecka od Wimbledonu nie grała singla więc powinna być wypoczęta, natomiast Arruabarena może być trochę zmęczona po Baastad. To tez jest kolejny argument przemawiający za zwycięstwem Hradeckiej.
✅ 134
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aliant 531

aliant

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje LM
Godzina: 17:00
Spotkanie: Milsami Orgiejów- Ludogorec Razgrad
Typ: 2 z HA -1,5
Kurs: 2,85
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam. Dzisiaj popołudniu dojdzie do arcyciekawego pojedynku pomiędzy mołdawskim Milsami oraz bułgarskim Ludogorstem. Pierwszy mecz skończył się sensacją, gdzie dzisiejsi gospodarze niespodziewanie okazali się górą, wygrywając 1:0. Osobiście uważam, że wynik ten jest dość podejrzany, a gracze z Razgradu spokojnie poradzą sobie ze swoim rywalem zwłaszcza, że wynik jest bez dwóch zdań do odrobienia. Tydzień temu mieli zdecydowaną przewagę na boisku, lecz nie potrafili tego udokumentować. Sądzę, że dzisiaj będzie już inaczej. Bułgarzy to doświadczona ekipa, która w ostatnich latach grała z o wiele bardziej wymagającymi przeciwnikami. Takie doświadczenie jest bardzo ważne zwłaszcza, że Milsami praktycznie go nie ma. Co więcej, mistrzowie Bułgarii są bez formy. Przegrali większość meczy kontrolnych oraz pierwszą kolejkę z Liteksem, jednak każda zła passa kiedyś się kończy, a zwycięstwo w tak ważnym meczu może bardzo podnieść morale w drużynie, więc Ludogorets dobrze wie, że gra dziś nie tylko o swój byt w Europie ale również i o pierwszą część sezonu w rodzimej lidze, gdyż porażka na tym etapie może położyć się cieniem równiez na rozgrywki grupowe. Przewagą ich jest również to, że powoli wchodzą w rytm meczowy. Z kolei Mołdawianie mogą operować tylko na meczach towarzyskich, gdyż ich liga jeszcze nie wystartowała. Pomimo pierwszego meczu, faworytem do awansu wciąż są gracze z Razgradu. Więcej atutów leży w ich rękach. Przewaga jednej bramki jest jak najbardziej do odrobienia.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Umag 2015
Godzina: 17:30
Spotkanie: Dzumhur D. - Rosol L.
Typ: Dzumhur D. +1,5 seta
Kurs: 1.71
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Dzumhur jest Bośniakiem więc ma tak naprawdę rzut beretem do Umag. 23 lata, cała kariera tenisowa przed nim, nawierzchnia ziemna czyli ta na której grał najwięcej z całkiem przyzwoitymi wynikami. W tym roku już 5 zwycięstw w ATP na mączce. Po bilansie widać, że z roku na rok stawia coraz większe kroki w tenisie.
Po drugiej stronie Lukas Rosol który ten sezon w porównaniu do poprzedniego ma słaby. Przykład? 2014: 27/26 na mączce 17/9. W tym roku 11/17 na mączce 6/7 czyli dość kiepsko to wygląda. Druga sprawa jest taka, że Rosol nie ma stabilnej psychiki, często gotuje się w meczu nawet prowadząc i tak oto traci sety. Trzecia sprawa jest taka, że Rosol niedawno ożenił się, a to może wybić go z formy. Ślub to poważna sprawa, sodówka do głowy może uderzyć.
✅ 71
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Spotkanie: Bayern- Inter
Typ: Bayern i over 3,5 (zwycięzca i suma bramek)
Kurs:3
Bukmacher: bet365
godzina: 14.00
ANALIZA. Witam, dawno tutaj nic nie pisałem, ale wkrótce zaczyna się nowy sezon, więc pora wraca do analizowania i wygrywania (oby). Bayern jest w Chinach gdzie rozgrywa kolejne spotkanie, po pokonaniu Valencji 4-1 dzisiaj gra z Interem. Jest to spotkanie towarzyskie, ale Bayern ma z Mediolańczykami rachunek do wyrównania za finał LM sprzed 5 lat. Niby niuans, ale myślę, że gdzieś w Monachijskich głowach to jeszcze siedzi. Tym bardziej, że Bayern ma teraz jeszcze więcej gwiazd światowego formatu niż wtedy, a Inter od tego czasu nie pokazywał się z najlepszej strony w Europie, jak i nawet w Serie A co najlepiej oddał ten sezon.
Co do ilości bramek to dobrze jest to opisane przez użytkownika Jedi KPR. Z początku miałem iść w handi na Bayern, ale faktycznie pachnie tutaj bardzo otwartym meczem jednych i drugich. Jednak Monachium jest na chwilę obecną o kilka klas wyżej niż Inter Mediolan, dlatego stawiam, że to właśnie Bayern wygra. A bramki swoją drogą też wpadną. Powodzenia i pozdrawiam
⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Bastad
Godzina: 16-30
Spotkanie: Arnaboldi - Janowicz
Typ: 0-2 w setach
Kurs: 2,06
Bukmacher: unibet
Analiza :
Zaufałem JJ w meczu ze Stakhovskim i zaufam raz jeszcze. Wydaje mi się, że wraca powoli do formy jaką pamiętamy i ten turniej to dobra okazja na odkucie się. Rywal solidny ale nic ponad to. Jeśli Jezyk zagra na równym poziomie nie powinien mieć problemów.
Kiepska analiza
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina - ⚽ Szwecja / Superettan /
Godzina 19:30
Ljungskile : Jonkopings
Typ - over 2.5 gola i obie strzelą
Kurs - 2.10 / Bet365

Zapowiada się ciekawie ale jak będzie przekonamy się po meczu , mecz pomiędzy Ljungskile które w połowie sezonu zajmuje co prawda 8 miejsce jednak strata do 3 miejsce to zaledwie 5 pkt tak więc nie jest to jakaś przepaść punktowa , wspominam tu o 3 miejscu gospodarzy nie przypadkowo bo w poprzednim sezonie właśnie to miejsce Ljungskile zajęło na koniec sezonu i chłopaki grali w play-off o Allsvenskan jednak musieli uznać wyższość Gefle przegrywając u siebie 1:3 i na wyjeżdzie 1:0 tak więc szanse prysły ale do końca tego sezonu jest jeszcze daleko i zapewne chłopaki powalczą o jak najlepszą pozycję , co do gości to ci akurat są na miejscu gwarantującym bezpośredni awans i zajmują 2 pozycję jednak z taką samą ilością pkt co lider Ostersunds ale o jedno spotkanie mniej rozegrane tak wiec jest szansa na samodzielne liderowanie ale to szansa i najpierw ja trzeba wykorzystać , teraz coś takiego co też jest ciekawe a mianowicie gospodarze u siebie z bilansem 5-1-1 i br. 13:7 czyli jak widać jest OK a teraz goście i mecze wyjazdowe 4-1-1 i br. 8:6 i tu też w/g mnie OK tak wiec co do mojego typu wszystko wskazuje na to że na gole z obu stron możemy liczyć a i chyba na 3 bramki również , pierwszy mecz z tego sezonu kiedy gospodarzem było Jonkopings to wynik 3:2 dla Jonkopings tak więc w/g mnie over 2.5 i bts całkiem możliwy !
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tomexxx 156

tomexxx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje do Ligi Mistrzów
Godzina: 20:10
Spotkanie: Żalgiris Wilno - Malmo
Typ: Awans - Żalgiris
Kurs: 3.70
Bukmacher: Unibet
Witam. Dzisiaj próbuję zagrać ryzykowniej. Litewski Żalgiris gra z Malmo. W pierwszym meczu padł wynik bezbramkowy. Lepiej zaprezentował się zespół ze Szwecji, lecz nie była to przewaga przygniatająca. Z kolei w dniu dzisiejszym, myślę, że może dojść tutaj do niespodzianki. Dlaczego ? Po pierwsze, Żalgiris gra na własnym stadionie, na którym mają obecnie passę 19 zwycięstw z rzędu. Fakt, w lidze Litewskiej nie mają zbyt mocnych rywali, choć w ostatnim meczu towarzyskim wysoko wygrali z solidną drużyną Dynama Mińsk 3:0. Ponadto grają na sztucznej nawierzchni, więc gra się na niej mimo wszystko inaczej, niż na trawie naturalnej. W tym upatruję szansy dla Żalgirisu. W ostatnim czasie wzmocnili się kilkoma niezłymi zawodnikami, takimi jak Chula, Sernas, Gaucho.
Malmo to drużyna silniejsza na papierze, gra w mocniejszej lidze, ma za sobą grę w Lidze Mistrzów. Ma lepszych zawodników, lecz czuję, że może być tutaj minimalna wygrana zespołu z Litwy, a może czeka nas dogrywka i karne. Wtedy to może być loteria.
Oba zespoły na początku zapewne będą grac szczelnie w defensywie, zwłaszcza Żalgiris, którego bramkowy remis nie zadowala. Będą chcieli w tym meczu wygrać, a jeśli nie uda się w czasie regulaminowym, to mają szansę w dogrywce lub w karnych.
Kurs zacny, w Unibecie spadł z 8.00 do 3.7, widać, że są gracze, którzy wierzą w zespół Litewski. Za drobne można spróbować.
Mecz o 20:10. Powodzenia !
⛔ 100
 
arkadi015 27

arkadi015

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna , Eliminacje do Ligi Mistrzów
Godzina: 20:10
Spotkanie: VMFD Zalgiris - Malmö FF
Typ: 2
Kurs: 1,94
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Witam. Na dziś spotkanie pomiędzy ekipą z Litwy i Szwecji. Już porównanie samych krajów i ich rozgrywek może wskazywać tylko jeden typ. W 1 spotkaniu rozegranym 6 dni temu w szwedzkim Malmoe , padł wynik 0-0 który można uznać za sporą niespodziankę a nawet sensację. Dla ekipy szwedzkiej odpadnięcie w tej części rozgrywek z ekipą z Litwy było by blamażem. Na pewno mają wysokie ambicje i powinni pokonać bez problemu ekipę Żalgirisu. Powodzenia
✅ 94
 
pingwin66 308

pingwin66

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Eliminacje do Ligi Mistrzów
Godzina: 20:10
Spotkanie: Żalgiris Wilno - Malmö
Typ: 1X
Kurs: 1,80
Bukmacher: bet365
Analiza:
Ja wiem, że statystyki nie grają itd., ale nie uwierzę, że Żalgiris dzisiaj przegra. Wystarczy sprawdzić statystyki z ich meczów u siebie.
http://www.livesports.pl/mecz/4KZwslZM/#h2h;home
Ok, liga litewska to inna półka, niż szwedzka, no ale bez jaj - traktowanie Malmö jak bitych faworytów to dla mnie śmiech na sali. To, że przeważali w pierwszym meczu nic tutaj nie będzie znaczyć. Zalgiris pojechał do Szwecji po to, żeby nie stracić bramki, podobnie jak Omonia. U siebie sprawa będzie wyglądała zupełnie inaczej i nie zdziwią mnie bęcki od Litwinów
⛔ 100
 
arthas-orc 334

arthas-orc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Mistrzów el.
Godzina: 19:30
Spotkanie: Maccabi Tel Aviv- Hibernians
Typ: awans Hibernians
Kurs: 6.00
Bukmacher: ComeOn
Analiza: W pierwszym spotkaniu mistrzowie Malty sensacyjnie wygrali 2:1. Trzeba dodać, że nie wynik ten nie jest całkiem przypadkowy, bowiem gospodarze dominowali w większości pomeczowych statystyk i nawet jeśli ustępowali rywalom kulturą gry to po prostu sobie na ten wynik ciężko zapracowali i jest jak najbardziej sprawiedliwy. Kurs na zwycięstwo Hibernians w tamtym meczu wynosił około 11. Pierwszy mecz , który przyniósł sensacyjny wynik i pokazał, że przy walce, szczęściu i kilku innych czynnikach gracze Maccabi są w ich zasięgu nie wpłynął za bardzo na przewidywania bukmacherów. Kursy na dzisiejszych gości oscylują nawet wokół 20. Sądzę, że dziś gracze z Tel Avivu przystąpią do meczu ze zdecydowanie innym podejściem i szansa, że zbłaźnią się po raz drugi jest niewielka. Zapewne również trener dokona rotacji w składzie bądź też powrócą do niego zawodnicy nie mogący uczestniczyć w pierwszym spotkaniu. Poza tym uczciwie trzeba przyznać, że u siebie Maccabi jest naprawdę groźne i tylko jeden mecz u siebie w ostatnim roku zakończył się ich porażką. Niezależnie jednak od tych wszystkich czynników myślę ,że warto zagrać coś w stronę gości, bo być może woli walki wystarczy im również na dziś i mega sensacja stanie się faktem.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom