>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 21.07.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 21. Lipca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna POlska
Spotkanie Górnik - Cracovia
godz 18:00
Typ: x/x
Kurs4.80
Buk Unibet
Analiza:
Witam , na jutro wybrałem spotkanie pomiędzy drużynami Górnika Zabrze oraz Krakowskiej Cracovii, które zakończy pierwszą inauguracyją kolejkę polskiej ekstraklasy piłkarskiej sezonu 2014/2015. Górnik Zabrze w poprzednim sezonie grał w grupie mistrzowskiej Cracovia musiała bić się o utrzymanie w lidzę. W spotkaniach przed sezonowych zdecydowanie lepiej wygladali goscie, którzy wygrali 3 z 4 rozegranych spotkań , pokonali między innymi ekipy Podbeskidzia Bielsko oraz Chorzowskiego Ruchu zostali pokonani natomiast przez Bełchatów,.gospodarze mają gorszy bilans pomimo że zagrali wiecej tych spotkań. W nowym sezonie na pewno dla mnie faworytem do zdobycia wyższej pozycji na koniec sezonu jest ekipa gości jutrzejszego spotkania , którzy się porządnie wzmocnili kupując Boubacara oraz napastnika Zjawińskiego , który z Dawidem Nowakiem jeśli tylko zdrowie pozwoli temu drugiego powinni strzelić kilka bramek dla Krakowskiego klubu. Górnik stracił Nakoulmę , który napędzał ten zespoł , brał udział w sporej ilości strzelanych przez Górników bramek, tutaj na pewno bedzie go brakowało. Ja na ten mecz wybrałem typ że goscie nie przegrają , myślę że z taką linią ataku będą w stanie siać zagrożenie w szeregach gospodarzy , postawiłbym tutaj na dokładny wynik 1:2,ale bezpieczniejsza jest gra z podpórką na Cracovię.
⛔ 100
 
maer 271,7K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Szwecja ( Allsvenskan )
Spotkanie: Djurgårdens IF - BK Häcken
Typ: 1
Kurs: 2.25
Godz: 19.05
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie na mecz kończący 15 kolejkę rozgrywek szwedzkiej Allsvenskan.W Stolicy Szwecji Sztokholmie liczącym ponad dziewięćset tysięcy mieszkańców na Tele2 Arena mogącej pomieścić trzydzieści tysięcy widzów odbędzie się spotkanie o ligowe punkty pomiędzy miejscowym Djurgårdens Idrottsförening założonym w 1891 roku o barwach jasno niebiesko-ciemno niebieskich a w gości z Göteborga liczącego ponad pięćset trzydzieści tysięcy przyjedzie drużyna założona w roku 1940 o barwach żółto-czarnych a mianowicie Bollklubben Häcken Göteborg.
Djurgårdens IF rozegrało w tym sezonie ligowym 14 spotkań w których zdobył 22 punkty po 5 zwycięstwach, 7 remisach oraz 2 porażkach co pozwala obecnie zajmować 7 miejsce w tabeli ligowej, bilans bramek 22-15.
BK Häcken zdobyło 24 oczka w swoich 14 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 7 zwycięstwach, 3 remisach oraz 4 porażkach i zespół ten plasuje się obecnie na 8 lokacie w tabeli szwedzkiej Allsvenskan, bilans bramkowy 29-18.
Gospodarze zagrali na swojej Tele2 Arena w tym sezonie ligowym 6 razy zdobywając 9 oczek po 2 wygranych, 3 remisach oraz 1 porażce, bilans bramkowy na swoim terenie 9-6.
Goście zdobyli 7 punktów w swoich 7 meczach wyjazdowych w tym sezonie ligowym po 2 zwycięstwach, 1 remisie oraz 4 przegranych, bilans bramek w delegacjach 10-12.
Mecz zapowiada się bardzo ciekawie gdyż oba zespoły w tabeli dzieli tylko jedna pozycja i 2 punkciki a w ostatnich 8 spotkaniach o ligowe oczka pomiędzy tymi ekipami w Sztokholmie 5 razy wygrywali Djurgårdens IF, raz padł remis oraz dwa razy górą byli gracze z miasta Göteborg.
Mój typ w tym spotkaniu to wygrana gospodarzy, Djurgårdens Idrottsförening nieźle zaczął sezon i choć lepiej gra obecnie na wyjazdach to raczej spowodowane jest to tylko tym że u siebie grał praktycznie z całą czołówką ligową do tego grającą nieźle w delegacjach jednak nie tracą dużo do tej czołówki i moim zdaniem zaczną naprawdę wygrywać u siebie i pierwszą ich ofiarą stanie się zespół z Göteborga a Bollklubben Häcken Göteborg w tym sezonie dobrze zaczął obecne rozgrywki lecz jest to drużyna swojego podwórka która ostatnio na wyjazdach kuleje co w tym spotkaniu wykorzystają gospodarze ze stolicy Szwecji od razy wyprzedzając gości w tabeli ligowej.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Chile - Primera
Godzina: 00:00
Spotkanie: U.Chile - Cobresal
Typ: X/1
Kurs: 4.60
Bukmacher: unibet
Analiza:
1 kolejka najwyzszej klasy rozgrywkowej Chile. Pierwsze co sie rzuca oczy jest oczywiscie faworyzowanie gospodarzy (1.5-1.6 na zwyciestwo) i historia spotkan bezposrednich. Na 14 ostatnich az 12 padło łupem Universedad. W meczach obu zespołów zawsze padało duzo bramek, choc teraz kursy spadają na under (pierwsza kolejka w &#39;rozruchu&#39;, moze nie pojsc tak gladko). W tej lidze tabela jest bardzo spłaszczona, bo miedzy 3 a 13 zespołem roznica wynosi tylko 10 pktow (poprzednie sezony). Cobresal zajelo 9 miejsce, a Universedad 5 z roznica tylko 3 pktów. Na pewno istotnym elementem sa bilanse bramkowe, bo goscie mieli ujemny (18:25), a gospodarze dodatni (31:16). Klarowny faworyt, ale byc moze do przerwy sie &quot;pomęczy&quot;.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
morisone 793

morisone

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Islandia - Pepsideild
Godzina: 21:15
Spotkanie: Vikingur Reykjavik - Fjolnir
Typ: 1
Kurs: 2.03
Bukmacher: Unibet
Analiza: W swojej pierwszej analizie na Forum spróbuję rozłożyć na czynniki pierwsze spotkanie ligi islandzkiej, w której 4. drużyna obecnego sezonu - Vikingur zmierzy się z czwartym od końca Fjolnirem. Na przekroju całego sezonu, jak i w ostatnich spotkaniach zdecydowanie lepiej prezentuje się zespół gospodarzy, który w 11 ligowych starciach ma 6 wygranych i 1 remis, przy 4 porażkach, ich jutrzejsi rywale co prawda przegrali również czterokrotkie, lecz wygrali zaledwie 2 mecze.
Jednak nie to skłoniło mnie do postawienia na ekipę ze stolicy, a tabela &#39;last 5&#39;, gdzie gospodarze przegrali tylko raz, a z kwitkiem odprawiali odpowiednio jedenastą, szóstą, ósmą i piątą drużynę ligi. Fjolnir - sytuacja zgoła odwrotna - jednen jedyny remis w ostatnich 5 meczach z 10-tą drużyną w tabeli, a w międzyczasie przegrane z liderem i wiceliderem, ale również siódmą i ostatnią obecnie drużyną (1:4 u siebie z Fram Reykjavik). Gospodarze wygrali 4/5 ostatnich spotkań u siebie, goście legitymują się bilansem 1/2/2, ale ostatni triumf w delegacji zanotowali 8. maja.
Na koniec podzielę się być może niewiele znaczącą ciekawostką, która jednak utwierdziła mnie w wyborze tego typu - dwie kolejki temu drużyna przeze mnie faworyzowana odniosła porażkę, a goście, pełniący dziś rolę underdoga zremisowali swój mecz (w ostatniej kolejce wszystko wróciło na swoje tory i Vikingur wygrał, a Fjolnir przegrał) - więc stosunkowo niedawno obie ekipy zanotowały niespodziewany rezultat, a co za tym idzie, mam nadzieję, iż jutro wszystko pójdzie zgodnie z planem. Powodzenia ;)
✅ 103
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Rumuni 1/8
Godzina: 20:00
Spotkanie: Concordia Chiajna - Dinamo Bukareszt
Typ: 2
Kurs: 1.62
Bukmacher: unibet
Analiza:
Po przejrzeniu oferty bukmachera na poniedziałek postanowiłem wybrać do analizy spotkanie 1/8 Pucharu Rumuni pomiędzy zespołami Concordia Chiajna oraz Dinamo Bukareszt. Kilka słów o drużynie gości. Poprzedni sezon zakończyli na nie najgorszym czwartym miejscu z dorobkiem 59 pkt i stratą 9 pkt do miejsca trzeciego. Puchar Rumuni zdobyli 13 razy, ostatnio w 2012 roku. Z gospodarzem spotkania, zespołem Concordia Chiajna w poprzednim sezonie rozegrali dwa spotkania z których dwa wygrali (1-3, 2-1). Gospodarze poza awansem do pierwszej ligi w 2011 roku nie mają na swym koncie żadnych większych osiągnięć. Sezon zakończyli na 11 miejscu z 41 pkt na koncie. Podsumowując nie sądzą aby byli w stanie wygrać to spotkanie. Jeśli miał bym stawiać na dokładny wynik, postawił bym na 1-2. Jednak jest to puchar a jak wiadomo tego typu imprezy żądzą się swoimi prawami i może będzie na odwrót? Who knows? ;]
✅ 62
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Islandia - Pepsideild
Godzina: 21:15
Spotkanie: Vikingur Reykjavik - Fjolnir
Typ: Vikingur i over 2,5
Kurs: 3.10
Bukmacher: Expekt
Analiza:
4 drużyna w tabeli zmierzy się z 9 w walce o 3 pkt ligowe. Ostatnio obydwie drużyny walczyły ze sobą 4 maja bieżącego roku i był to ich pierwszy mecz tego sezonu, który zakończył się wynikiem 3:0 na korzyść dzisiejszych gości, jednak był to jedyny tak słaby występ Vikingur w tym roku. Po srogiej porażce wzieli się w garść i im dalej szli tym lepsze wyniki osiągali, wiadomo bez przegranej się nie obeszło przecież to nie Juventus, ale dostać 2:0 z 3 drużyną w tabeli czy 1:0 z liderem na wyjeździe to żaden wstyd, a jedyna wtopa prócz 1 meczu sezonu to przegrana 1:2 na własnym podwórku z okupującym 10 miejsce w tabeli Fylkirem, a od tamtego meczu zaliczyli na własnym terenie 3 wygrane przez co ich bilans w domu wynosi 4 wygrane i 1 porażka. W 4 meczach u siebie zaliczyli również over 2,5 co sprzyja temu typowi. Co do gości 5 meczy na wyjeździe 1 wygrana 2 remisy 2 przegrane i tak samo jak gospodarze w 4 na 5 meczy padł over 2,5. Podsumowując grają ze sobą 2 overowe drużyny z czego gospodarz wydaję się być bardzo solidny w grze na własnym podwórku czego nie można napisać o dzisiejszyh gościach na wyjazdach. Dla mnie wygrana gospodarzy 1 lub 2 bramkami przy BTSie.
⛔ 100
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: ATP CHALLENGER OBERSTAUFEN
Godzina:
15:00
Spotkanie: Beck - Kapas
Typ: Beck 2-0
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Widać buki mocno sugerują się wynikiem sprzed tygodnia, kiedy to Kapas wygrał z Niemcem w Poznaniu. Wynik tego spotkania nie jest żadną wykładnią tego co obaj mają do zaoferowanie na korcie. Wtajemniczeni wiedzą, że przed tym meczem na trybunach krążyła plotka niosąca wieść, że Niemiec ma rezerwację w hotelu tylko na jedną dobę ;). Każdy może nazywać wynik tego spotkania jak mu się żywnie podoba. Dla większości była to niespodzianka, dla mnie &quot;wałek&quot; (zrobił dokladnie to samo co rok temu w Poznaniu, kiedy to przegrał w 1 rundzie z kosmitą z Holandii Boyem Westerhofem). Dziś na niemieckich śmieciach Beck powinien poskładać Kapasa szybko i komfortowo, tak jak to zrobił kilka lat temu w Sopocie (6-2 6-3), bo po prostu jest o co najmniej klasę (1 klasa różnicy to i tak spory ukłon w stronę Polaka) lepszym zawodnikiem od Kapasa. Ma szybką lewą rękę, niewygodny serwis i potrafi przyspieszać grę. W repertuarze Polaka nie ma niczego czym mógłby zagrozić rywalowi. Do tego jak się przyjrzeć wynikom Becka to od ponad roku, poza tymi &quot;dziwnymi&quot; porażkami w Poznaniu, nie przegrał na &quot;mączce&quot; z żadnym &quot;przypadkowym&quot; zawodnikiem. Nawet 1,28 na win Niemca wg mnie jest kursem przesadnie wysokim i jestem pewnien, że do czasu rozpoczęcia spotkania spadnie i to radykalnie, podobnie jak kurs na dokładny wynik.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
stanley-63 918,1K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Szwecja Allsvenskan /
Godz. 19:05
Spotkanie - Djurgarden : Hacken
Typ - czas pierwszego gola / 1-15 minuty
Kurs - 3.00
Buk - Sportingbet

Dokończenie 15 kolejki w Szweckiej Allsvenskan i mecz pomiędzy Djugrarden a Hacken drużyn sąsiadujących w tabeli , obie ekipy blisko czołówki dlatego liczę na dobre widowisko a typ mój w tym meczu to szybko strzelona bramka , gospodarze w ostatniej kolejce zaimponowali skutecznością i na wyjeżdzie pokonali Norrkoping aż 5:3 a w tym pojedynku do 15 minuty meczu kibice zobaczyli az 3 gole a wynik do 15 min to 2:1 dla Djurgarden a zaglądając do aktualnej statystyki z tego sezonu to u Djurgarden wyglada to następująco :
- w 22 golach zdobytych przez Djurgarden w pierwszych 15 min chłopaki strzelili 3 bramki i stracili także 3
- u siebie w pierwszych 15 min nie strzelili ani jednej bramki za to stracili 3
Teraz goście ostatni mecz u siebie to wysoka wygrana nad Orebro 4:1 a w pierwszym kwadransie gry wynik 1:1 czyli dwa gole
- teraz na ogólne na 29 goli zdobytych prze Hacken w pierwszym kwadransie chłopaki strzelili aż 7 i tyle samo stracili !
- w meczach wyjazdowych w pierwszym kwadransie strzelili 4 i stracili 3 gole , tak więc patrząc na tą statystykę to liczę że i dziś w pierwszym kwadransie gry kibice zgromadzeni na Stockholms Stadium zobaczą bramkę
✅ 200
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Gstaad
Godzina:
12:00
Spotkanie:
Thiem D. - Troicki V.
Typ:
Troicki V. +1,5 seta
Kurs: 2.25
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Troicki wraca po &quot;banie&quot; na tenis za brak udziału w badaniach organizowanych przez federację centralą. Kiedyś to był przecież gracz godny poziomu top 20-30, ciekawe czy ta przerwa wyszła mu bokiem. Takie powroty na najwyższy poziom ATP są na pewno trudne, Murray po powrocie z kontuzji (2013) stracił jeden set na początku sezonu w Brisbane, Nadal przegrał finał z Zeballosem w Chile.
Dominic Thiem waleczny, młody, ambitny zawodnik który nie jednemu zawodnikowi już napsuł krwi. Przegrał ostatnio z Mayerem? Ale co z tego skoro właśnie on wygrał turniej w Hamburgu.
✅ 125
 
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Zabrze - Cracovia
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:
Po emocjach związanych z mundialem wracamy do naszej rodzimej ekstraklapy. Różnica jest mniej więcej taka jakbyśmy przez miesiąc raczyli się pysznym, wykwintnym winem z dobrego rocznika z okolic Bordeaux, a teraz kelner zaserwował nam dla odmiany pospolitego jabola. Ale do rzeczy.
Na pierwszy strzał wezmę pod lupę mecz Górnika z Cracovią. Zespół z Zabrza wydaje się być mocno osłabiony odejściem dwóch kluczowych zawodników w poprzednich sezonach. Brak Olkowskiego i Nakoulmy moim zdaniem jest zbyt wyolbrzymiany. Na wiosnę, gdy wiadomo było, że obaj odejdą z drużyny, Górnik prezentował się fatalnie. Ani jeden ani drugi nie byli motorem napędowym zespołu, jak działo się to wcześniej. Wystarczy powiedzieć, że Nakoulma zdobył tylko jednego gola, w wygranym meczu z Ruchem, a dwa dołożył Olkowski w meczu przeciwko Legii, lecz nie wystarczyło to nawet do remisu.
Górnika na wiosnę dopadła plaga kontuzji, która mocno komplikowała pracę szkoleniowcom, lecz Olkowski z Nakoulmą, którzy powinni ciągnąć zespół w trudnych momentach, wyraźnie byli już myślami poza klubem. Oprócz dwóch opisanych przeze mnie absencji, Górnika nie opuścił żaden piłkarz z podstawowego składu, a bardzo poważnym wzmocnieniem wydaje się być transfer Dawida Plizgi. Stabilność składu i spokojnie przepracowany okres przygotowawczy będzie dziś moim zdaniem kluczowy w spotkaniu ze zrewolucjonizowaną Cracovią.
Po bardzo nieudanym poprzednim sezonie w Cracovii doszło do trzęsienia ziemi. Z klubu odeszli min.: Ntibazonkiza, Straus, Boljevic, Papadopoulos, Kuś, Bernhard i Danielewicz. Pojawił się nowy trener Robert Podoliński, dla którego prowadzenie Cracovii będzie największym wyzwaniem w dotychczasowej karierze. Przyszła też cała grupa nowych graczy jak min.: Rymaniak, Cetnarski, Zjawiński, Dialiba czy Horoszkiewicz. Wszystko to wygląda bardzo interesująco jednak czy nowy zespół Cracovii, odpali już na inaugurację sezonu? Mam wielkie wątpliwości. Myślę, że dziś wygra zgranie i doświadczenie, obstawiam więc zwycięstwo Górnika.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
binias 15

binias

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Szwecja 1
Godzina: 19:05
Spotkanie: Djurgarden - Hacken
Typ: +2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Milenium
Analiza:
O godzinie 19:05 na stadionie Tele2 Arena w dzielnicy Stokholmu Johanneshov. Zmierzą się dwie niezwykle ofensywnie usposobione drużyny ze skutecznymi napastnikami, w drużynie Djurgardens są to Kujovic i Nyman, natomiast w drużynie gości szczególną uwagę będą musieli skupić obrońcy gospodarzy na Makondele i Ankleva, myślę że to będzie mecz bardzo otwarty z kilkoma bramkami, moj typ 2-1 lub 3-1 dla gospodarzy.
⛔ 100 / bukmacher
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna: Białoruś Kobiety
Godzina: 15:00
Spotkanie: Mińsk - Bobruichanka
Typ: over 2,5
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet365
Analiza: Szukając czegoś na dzisiejszy dzień, pomyślałem, że sprawdzę jak wygląda ta białoruska damska kopana. Wlazłem potem w zakłady oferowane przez buka, patrzę na wystawioną linię i oczom nie wierzę. Spodziewałem się linii overa na poziomie 3.5, 4, a tu taka niespodzianka, więc pobieram :cool:
Obie drużyny spotkały się dwa miesiące temu na boisku Bobruichanki, wygrały gospodynie dzisiejszego spotkania 2:0. Stąd pewnie tak niska linia.
Dzisiaj dziewczyny z Minska grają na własnych śmieciach, a tu nie zwykły wygrywać nisko. W ogóle niemal non stop notują overowe wyniki. W 8 meczach dziewczyny strzeliły 44 bramki i mimo, że Bobruichanka potrafi postawić czołówce twarde warunki, to over 2,5 powinien zostać pokryty. Liczę na dobrze nastawione celowniki i przewagę własnego boiska dziewczyn z Minska.
✅ 80
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
matcyp 3,2K

matcyp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Chorwacja 1
Spotkanie: NK Zadar – RNK Split
Typ: Obie strzelą bramkę
Kurs: 1.72
Godzina: 20:00
Bukmacher: Bet365
Analiza: Na zakończenie pierwszej kolejki zmierzą się drużyny NK Zadar oraz RNK Split. W ostatnich pojedynkach między tymi zespołami to goście prezentują się dużo lepiej , bo odnieśli trzy zwycięstwa pod rząd , ogrywając Zadar na ich terenie dwukrotnie. W dzisiejszym meczu jak to na początek sezonu oczekuję walki wśród jednych i drugich jak i bramek. Gospodarze przed własną publicznością powinni ustrzelić chociaż jedną i dać radość kibicom , a goście to nie zespół do „bicia” i też znajdą swoje okazje do pokonania bramkarza. Przy poniedziałku oferta uboga to i analiza nie najlepsza , ale ja jednak uważam , że obie strzelą będzie dziś najlepszym rozwiązaniem , a zespoły umieją sobie wbijać bramki.
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Polska
Spotkanie: Górnik - Cracovia
Godzina: 18:00
Typ: R. Sobolewski żółta kartka
Kurs: 4.75
Buk: Unibet
Analiza:
Spotkanie dwóch zespołów, które po sporej przebudowie są jedną wielką niewiadomą. Zobaczymy debiutantów na ławkach trenerskich i kilku nowych piłkarzy na boiskach Ekstraklasy. Za PS można podać przypuszczalne składy:
Górnik: Steinbors - Augustyn, Szeweluchin, Gancarczyk - Danch, Sobolewski, Kosznik - Plizga, Gwaze, Madej - Zachara
Cracovia: Pilarz - Rymaniak, Mikulic, Żytko - Marciniak, Cetnarski, Budziński, Dąbrowski, Nykiel - Zjawiński, Nowak
Jeśli obaj trenerzy zdecydują się na podobne ustawienie zespołów, obejrzymy ostrą walkę o środek pola - to właśnie panowanie w tym sektorze boiska przełoży się na zwycięstwo w meczu. A tam w ekipie z Zabrza czyścić wszystko ma człowiek-cleaner - Radek Sobolewski. 37 lat na karku przekłada się na ogromne doświadczenie, świetne ustawianie się, ale i słabszą motorykę. Ze statystyk wynika, że co 4-5 mecz Sobol kończył z żółtą kartką, ale miewał sezony w których co trzeci mecz pojawiał się w notesiku sędziego. Zatrzymywał będzie głównie kwartet Cetnarski-Budziński-Dąbrowski-Zjawiński. Każdy od 10 do 16 lat młodszy i bardziej dynamiczny. Jeśli Cracovia chce prowadzić akcje (a tak buńczucznie zapowiadają), to właśnie Radek swoimi drobnymi faulami będzie im uprzykrzał życie. Będzie też pierwszym z zawodników do faulu w przypadku kontry wychodzącej ze środka boiska. Szanse na żółtko oceniam tu na 40/60, więc tak duży kurs nie sposób przegapić. Tym bardziej, że arbitrem będzie Paweł Raczkowski, któremu czasami żółte kartoniki przylepiają się dłoni - co wyciągnie łapę w górę po faulu, to żółtko. Jednym słowem, taki kurs nie sposób przegapić
⛔ 100
 
G 27

golebski94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Górnik Zabrze - Cracovia
Typ: over 2.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Witam serdecznie wszystkich, jestem nowym użytkownikiem, ale głównie z racji tego, że gorąco chciałem podzielić się z wami moim typem na kończący 1 kolejkę mecz polskiej Ekstraklasy Górnik Zabrze - Cracovia Kraków. Moim zdaniem mecz obfitował będzie w bramki z tego tytułu iż w poprzednim sezonie w meczach Górnika Zabrze aż 19 na 30 razy (sezon zasadniczy) padł over 2.5, z czego 10 na 15 przypadków to mecze u siebie! Co więcej w wyjazdowych meczach Cracovii aż połowa meczów kończyła się powyżej 2.5 bramek. Ponadto Cracovia wzmocniła linię napadu o Zjawińskiego i brylującego w sparingach Dialibię, a Górnik pozostał (prócz Nakoulmy i Olkowskiego) w równym składzie, gwarantującym ofensywną grę (53 bramek w uprzednim sezonie daje 4 lokatę w lidze pod tym względem).
P.S. Rozumiem, że sezon, sezonowi nie równy, ale warto zwrócić uwagę na tendencję wzrostową w ilości bramek w naszej lidze w ostatnich latach (poprzedni sezon 2,63 gola na mecz) + fakt zaskakującej skuteczności jak na pierwszą kolejkę (20 goli w 7 meczach). To dodatkowy czynnik gwarantujący przynajmniej kilka bramek i w dzisiejszym meczu.
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Umag 2014 (Chorwacja)
Godzina: 17:30
Spotkanie: Coric Borna - Roger-Vasselin Edouard
Typ: 1
Kurs: 3.62
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Ostatnio młody Zverev zrobił zamieszanie w Hamburgu to może i następny siedemnastolatek zrobi jakąś furorę w swoim ojczystym kraju. Coric jest sklasyfikowany na 230 pozycji ATP jest to jego najwyższy ranking,lecz wiadomo nie ma się tym co zbytnio sugerować ponieważ Alexander Zverev był przed tym całym &quot;zamieszaniem&quot; 665,a teraz jest już 161. Także teoretycznie Borna jest na lepszej pozycji,ale tylko teoretycznie ponieważ w praktyce może być to różnie. Młody Chorwat pokazał się światu,a zwłaszcza Polakom w tegorocznej edycji Davis Cupu gdzie pokonał sensacyjnie naszego Janowicza &quot;szopa&quot; 2:6, 2:6, 7:5, 5:7, 6:4. Coric jest triumfatorem US Open juniorów z 2013 roku oraz również w tamtym sezonie zaliczył półfinał Australian Open oraz French Open i jeszcze ćwierćfinał Wimbledonu. W sumie rok 2013 był przełomowym jak na razie w karierze Borny ponieważ wygrał wtedy dodatkowo 5 turniejów rangi futures. Chorwat mimo swojego młodego wieku jest uniwersalnym graczem, wyniki z juniorskich szlemów jak najbardziej to potwierdzają. Zawsze jak stawiam na jakiegoś zawodnika zwracam uwagę na serwis ponieważ to ma duże znaczenie, Coric do niziołków się nie zalicza ponieważ mierzy 185 cm. Formą jakoś nie błyszczy w ostatnim czasie ponieważ po Wimbledonie wygrał zaledwie dwa mecze na dwa turnieje, ostatnio mogliśmy oglądać go w Poznaniu gdzie przegrał w I rundzie. Wiem,że mecz meczowi nie równy oraz zawodnik zawodnikowi również nie ale Zverev przed swoim wypałem również grał w kratkę. Roger-Vasselin który obecnie jest sklasyfikowany na 46 pozycji po Wimbledonie wystąpił w śmiesznej lidze niemieckiej i wygrał tam dwa razy, lecz w ogóle się tym nie sugeruję. W tym sezonie Francuz nie błyszczy na mączce pomijając tą bundesligę to ma bilans 2/6. Przegrywał z Andujarem, Kohlschreiberem, Tsongą, Dimitrovem Mayerem oraz raz jeszcze z Tsongą także przeciwników słabych nie miał,może być usprawiedliwiony. Pokonał natomiast Becka i Gonzaleza. Edouard zazwyczaj nie schodzi poniżej pewnego poziomu gry, to solidny zawodnik który potrafi napsuć nerwów najlepszym zawodnikom lecz z drugiej strony zdarzało mu się i to nie raz przegrywać z wiele słabszymi zawodnikami od siebie. Reasumując, średnia forma Francuza + gra Corica na własnej ziemi gdzie wiadomo ten naród potrafi psychicznie zniszczyć &quot;wroga&quot; + talent oraz dokonania Brony mogą sprawić,że on wygra ten mecz i tak też stawiam.
✅ 262
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
bossm 692

bossm

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaSzwecja, Superettan
Godzina:
19:20
Spotkanie: GAIS - Angelholms
Typ: Remis (Gais. -1)
Kurs: 3,60
Bukmacher: expekt
Analiza:
Czeka nas bardzo wyrównany pojedynek w szwedzkiej Superettan. Ostatnie w tabeli GAIS podejmować będzie na własnym obiekcie zajmującą 11 pozycję ekipę Angelholms. „Nowy” trener GAIS po przejęciu drużyny sensacyjnie wygrał z Bajen, potem jednak odnotował dwie porażki. Po 3 tygodniowej przerwie pora na upragnione zwycięstwo na własnym obiekcie, trener gospodarzy jest pełen optymizmu przed tym spotkaniem. W ekipie gospodarzy zabraknie kontuzjowanego Overjo, u gości zabraknie zawieszonego środkowego obrońcy Lundgrena, i najlepszego strzelca Mondaya Ayinoko. Liczę na zwycięstwo gospodarzy choć jak napisałem na początku będzie to wyrównany pojedynek, Angelholms na wyjazdach straciło 13 bramek w siedmiu meczach i gdyby nie przydarzyła się wpadka z Ljungskile 5:0 było by tylko 8. Liczę na jedno bramkowe zwycięstwo gospodarzy.
✅ 260
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka ME U-18 Kobiet
Godzina:19:30
Spotkanie: Czechy - Holandia
Typ: Handicap -1,5 Typ 1
Kurs: 1,8
Bukmacher: Unibet
Analiza: Dzisiaj trafiłem na bardzo interesujący mecz a mianowicie spotkanie ME U18 Pań pomiędzy Czeszkami a Holenderkami. Stawiam w ciemno na Czeszki które na tym turnieju radzą sobie bardzo dobrze mając bilans meczy 2-1 przegrywając tylko na inauguracje z mocnymi Włoszkami, Holenderki natomiast bilans 1-2 wygrały tylko z bardzo słabymi Polkami. Mecz powinien być dosyć wyrównany ale to Czeszki maja lepsze zawodniczki co potwierdzą dzisiaj. Powodzenia;)
⛔ 100
 
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Dania
Spotkanie: Esbjerg - Randers FC
Typ: Powyżej 1.5 goli - 1. połowa
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet365

Ostatni mecz pierwszej kolejki duńskiej ekstraklasy - ekipa Esbjerg podejmie na własnym stadionie klub Randers. Gospodarze - piąty zespół poprzedniego sezonu są wg mnie faworytem i to oni powinni stawiać warunki gry. W ostatnich 10-u meczach przegrali zaledwie 2, wygrali 4, co obiektywnie patrząc jest całkiem niezłym osiągnięciem. Sądzę, że zdominują swoich rywali od początku i już w pierwszej połowie padnie kilka goli. Wszak przeciwnika mają raczej kiepskiego - zespół Randers nie wygrał ani razu w ostatnich dziesięciu spotkaniach i nie sądzę, by dziś się to zmieniło. A gdyby nawet to im się udało to i tak liczę na powodzenie mojego typu. Mecz powinien przynieść wiele emocji od pierwszego gwizdka i kilka zdobytych bramek już w pierwszej połowie.
⛔ 100 / brak godziny
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom