>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 21.07.2011 (czwartek)

Status
Zamknięty.
makaveli23 254,5K

makaveli23

Użytkownik
Mika - Valerenga
Typ: 1
Kurs: 5.00
Bet365
Valerenga w pierwszym meczu nie była wcale lepsza, wiem bo widziałem skróty i 1-0 to najlepszy wynik jaki mogli wywalczyć. Do druzyny gospodarzy wraca chiński napastnik Dong, który ma doświadczenie gry w samym Manchesterze United i mysle ze wzmocni on atak Miki, która przed własną publicznościa i na trudnym terenie dla Norwegów powalczy o wygraną. valerenga ma jeszcze druzo do udowodnienia bo na wyjazdach nie graja dobrze nawet we własnej lidze a co dopiero na tak odległym i gorącym terenie. Myśle ze Mika wygra to spotkanie ale o awans nie jestem pewny gdyż jednobramkowa wygrana przy strzeleniu gola przez valerenge da awans tym drugim. Mimo wszystko nie spodziewam sie dobrego mecz ze strony Valerengi ktora ponadto jedzie na ten mecz osłabiona brakiem kilku podstawowych graczy Shelton, Berre, Hæstad i Boakye.
⛔100
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker, Australian Open
Spotkanie: Neil Robertson - Dominic Dale
Typ: 2
Kurs: 3,83
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Trzeba przyznać, że dość dziwnie toczy się ten turniej. Wyeliminowani są już tacy zawodnicy, jak Higgins, Carter, Ding Junhui, czy Maguire. Odpadli również, będący faworytami w swoich pojedynkach, Trump i Cope. Wszyscy oni przegrali już w pierwszej rundzie turnieju. Widać więc, że te zawody nie są traktowane bardzo poważnie przez czołowych zawodników. Robertson wprawdzie gra u siebie i powinien być najbardziej zmotywowany, ale według mnie nie jest aż takim faworytem, jak wskazują na to kursy. W mojej opinii Australijczyk jest chimeryczny, gra bardzo nierówno, po prostu nie jest w stanie utrzymać wysokiego poziomu przez dłuższy czas. Jego największym sukcesem jest oczywiście mistrzostwo świata z 2010 roku, ale nawet to osiągnięcie nie powoduje, że mógłbym zaliczyć Robertsona do ścisłej światowej czołówki. Spójrzmy, kim byli jego rywale - O&#39;Brien, Gould, Steve Davis, Carter, Dott. Poza Carterem byli to zawodnicy, których porażka z dużo słabszym niż Robertson graczem nie byłaby niespodzianką. Neil powinien był odpaść już w drugiej rundzie tamtych mistrzostw, kiedy przegrywał 5-11 z Gouldem, jednak jakimś cudem wygrał 13-12. Gdyby grał z bardziej wymagającym rywalem, na pewno ta sztuka by mu się nie udała. Według mnie Robertson zdobył mistrzostwo dość przypadkowo. Rok później przegrał już w pierwszej rundzie... Zresztą spójrzmy na jego wyniki z poprzedniego sezonu: z turniejów rankingowych jest wygrana w World Open i ćwierćfinał UK Championship, ale są również porażki w pierwszych rundach Shanghai Masters i German Masters oraz przegrane w drugich rundach Welsh Open i China Open. W sezonie, kiedy zdobywał mistrzostwo świata, wcale nie było dużo lepiej. Zatem potwierdza się to, o czym wspominałem - jest to zawodnik grający nierówno, miewający przebłyski, jednak nie będący w stanie osiągać powtarzalne przyzwoite rezultaty. O Dominicu Dale&#39;u oczywiście nie można powiedzieć niczego lepszego. Jest to zawodnik, który zwykle kończy swój udział w turniejach w ich początkowych fazach, nigdy nie był w rankingu wyżej, niż na 19. miejscu, jednak jest to snookerzysta posiadający niemałe umiejętności. W zeszłym roku wygrał jeden z turniejów PTC, pokonując m.in. Stevensa, Selby&#39;ego, Lianga Wenbo i... Robertsona. Oczywiście faworytem jest Australijczyk, ale według mnie nie będzie to dla niego łatwa przeprawa i wcale bym się nie zdziwił, gdyby te zawody nie okazały się kolejnym rozczarowaniem dla Robertsona. Z takiego kursu według mnie warto skorzystać.
✅283
 
smietanka 52

smietanka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Rosja, Premier League
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: CSKA Moscow wygra, a liczba goli powyżej 2,5
Kurs: 2,1
Bukmacher: Gamebookers
Mecz 16 kolejki Rosyjskiej Premier League. 1 w tabeli Volga Novgorod podejmuję lidera z Moskwy, drużynę CSKA.Oba klub dzieli 18pkt w tabeli.
Jak do tej pory gospodarze w lidze wygrali 5 meczy, raz zremisowali oraz przegrali 9 spotkań. Bramki na remis 17:17. Na ostatnie 10 meczy przegrali 8, oraz po jednym razie wygrali oraz zremisowali. U siebie grają równo, mają po 3 wygrane oraz przegrane. Strzelili na własnym stadionie 8 bramek, a stracili 5. Ostatnie 4 domowe mecze to 3 porażki oraz zwycięstwo.
CSKA sezon zaczęło bardzo dobrze i nadal kontynuuje dobrą passę. Przegrali tylko 1 mecz w sezonie, 4 razy dzieli się punktami z rywalami oraz wygrali 10 spotkań. Bilans bramkowy 31:10, mówi sam za siebie. Gracze z Moskwy mają passę 5 kolejnych zwycięstw z rzędu oraz 8 meczy bez porażki. Na wyjeździe jeszcze nie przegrali, zwyciężając 5 razy oraz 2 krotnie wywożąc 1pkt. Strzelili na obcych terenach 17 goli, a stracili 5. Wygrali ostatnie 4 wyjazdy.
CSKA jest zdecydowanie lepszą drużyną i wygra ten mecz bez najmniejszych problemów. Sami gracze z Moskwy strzelą pewnie z 3 bramki, zaś gospodarze potrafią zdobywać bramki na własnym stadionie i zapewne dopowiedzą choć 1 bramką.
⛔100
 
qarter 38

qarter

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia SuperCup
Spotkanie: KRC Genk - Standard Liege
Typ: 1
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet at home
Analiza:
Ostatni mecz KRC Genk rozegrało 16 lipca. Był to wygrany mecz z Ol. Lyon. Łącznie w ciągu ostatnich 20 dni, KRC Genk rozegrało 6 meczów towarzyskich, (przegrana z KAA Gent, wygrana z Bolougne, przegrana z Flora, przegrana z Rapid Bu., remis z Trabzonspor i właśnie wygrana 3:1 z Ol. Lyon. W ostatnim sezonie zajeli 1 miejsce w Blegijskiej Jupiter Legaue.
A teraz Standard Legie. Ostatni mecz : także 16 lipca. Przegrana z Fenerbahce. W ciągu ostatnich 20 dni rozegrali 4 mecze. Wygrana z Tienen, przegrana z Sedan, wygrana z Twente, i właśnie przegrana z Fenerbahce. W ostatnim sezonie zajęli 2 miejsce z Belgijskiej Jupiter Legaue.
Ostatni mecz tych drużyn zakończył się remisem. KRC rozegrał ostatnio więcej meczów i moim zdaniem wygra.
✅ 110
 
electabuzz 0

electabuzz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna: FINLANDIA: Ykkonen
Spotkanie: Viikingit - HIFK
Typ: Viikingit
Kurs: 1,60
Buk: Bwin
Analiza:
Dziś w Finlandii, w lidze Ykkonen zostanie rozegrany mecz Viikingit z HIFK. Mój typ to drożyna gospodarzy, która zajmuje 6 miejsce w lidze natomiast HIFK zajmuje 8 miejsce. Forma Viikingit nie jest rewelacyjna, w ostatnim meczu zremisowali u siebie 1-1, przedostatni przegrali na wyjeździe 2-1 natomiast jeszcze poprzednie dwa mecze wygrali u siebie 3-1 na wyjeździe 1-3. Drużyna HIFK nie radzi sobie zbyt dobrze, 4 ostatnie mecze przegrali, 2 u siebie 1-2, 0-1 i 2 na wyjeździe 3-2, 1-0. Bilans gości na meczach wyjazdowych prezentuje się następująco, 1 wygrana, 1 remis i 3 przegrane. Viikingit u siebie radzi sobie bardzo dobrze 4 zwycięstwa 1 remis 1 przegrana.
Drużyna gospodarzy grając u siebie ma bardzo duże szanse na zwycięstwo i goście są w słabej formie.
✅60
 
grzeg232 1,1K

grzeg232

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Dundee United – Śląsk Wrocław
Typ: 1
Kurs: 1.95
buk: Expekt
Analiza: W pierwszym spotkaniu było 1:0 dla Śląska, ale raczej gra była słaba. Tym bardziej, że to goście byli najpierw bliżej strzelenia gola i powinni to zrobić. Śląsk na pewno nie pojedzie do Szkocji grać do przodu. Będzie murowanie bramki i ultradefensywa. United są bardzo szczerzy w zapowiedziach i liczą, że są w stanie wyeliminować Polaków. Do zespolu gospodarzy wraca środkowy obrońca Keneth i pomocnik Swanson, ponadto gwiazda zespołu Goodwillie zapowiada, że jego drużyna nie powinna mieć problemów z awansem. Ponadto też Śląsk nie grał na stadionach, gdzie publika siedzi zaraz za linią autową co też może mieć wpływa na grę. Tak czy inaczej gospodarze powinni wygrać. Pytanie tylko czy 1:0 czy 2:0. Czy Śląsk może strzelić gola? Z tym może być problem więc stawiam na Szkotów.
✅95
 
valdimar 2

valdimar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mecz towarzyski
Spotkanie: Sarajevo - Örebro
Typ: Sarajevo
Kurs: 2.00
Bukmacher: expekt


Pierwszy mecz zakończył 0-0, ale Orebro wydaje się zbyt słaby, aby uzyskać przejście do następnego etapu w meczu wyjazdowym.
Foirst wszystkim powinni martwić się o swoją pozycję w Allensvenskan, gdzie są tylko pięć punktów nad strefą spadkową, po serię pięciu kolejnych porażek.
Tak więc, nie wiem, jak będą się koncentrować na grze.
Ważniejsze, nieobecności ich w tym meczu.
Kapitan Wikström (def. 17 1 cel) inuuried w pierwszym meczu i będzie niedostępny, Bedoya (midf. 11 cotopscorer 4golas) jest bardzo wątpliwe z tego samego powodu, Haddad (napastnik 5 3 cele sekund screr), Aktshaden (napastnik 3 +7 1goal), Lushatku (napastnik 9 +4 1goal) są niedostępne.
Wreszcie, mają problemy w transferze, z lotu opóźnione trzy godziny i spóźnił się w Sarajewie.
Gospodarze zmienił graczy ix, i może mieć problemy połączone nich, ale Orebro ma tyle problemów, że drużyna może wygrać tutaj i przejść do następnego etapu bez większych trudności
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rumak57 271

rumak57

Coach
Dyscyplina: piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Den Haag - Tauras
Typ: 1(-4)
Kurs: 3.35
buk: B365
Analiza: DO den Haag przyjezdzaja litwini ktorzy w pierwszym meczu sprawili bardzo dobre wrazzenie przegrywajac 3-2 z bardziej utytulowanym rywalem obejmujac dwukrotnie prowadzenie. Jednak wsyzstko w tamtym meczu przemawialo za nimi malutkie boisko a raczej kartoflisko kibice i mobilizacja zdruzyna grajaca na codzien w Eredivisie. Dizisja napewno bedize inaczej gdyz pilka llitewska to paranoja ogorki tzw. Mysle ze dzisiaj na duzym boisku w Den Haag i przeciwko kibicom tauras dostanie conajmniej 5-0 gdyz napewno druzyna z Hagi bedzie sobie grala z nimi w dziadka i nie widze innej mozliwosci jak pewne zwyciestwo. Pozatym maja za soba dodatkowy tydzien treningow i to rowniez sklania mnie do wybrania takiej opcji. Mysle ze 5-0 murowane a kto wie czy nie pokusza sie o wiekszy grad bramek.
Polecam
⛔100
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyspcyplina: Tenis, ATP Deble w Hamburgu
Mecz: Dlouhy L./Mertinak M. - Beck A./Kas C.
Data: 21-07-11 14:30
Typ: 2:0
Kurs: 2.70
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza: Dzisiaj o godzinie 14:30 na kortach w Hamburgu zostanie rozegrany mecz debla w tenisie pomiędzy parą Dlouhego i Mertiniaka z Niemcami Andreasem Beckiem i Cristopferem Kasem. Faworytami do zwyciestwa w tym meczu według bukmacherów jest para wymieniona przeze mnie jako pierwsza i także ja zgadzam się z takim przewidywaniem. Obydwaj zawodnicy, na których dzisiaj stawiam to doświadczeni gracze, szczególnie w deblu, bo w singlu jezcze ich nidgy nie widziałem. Mają oni na swoim koncie wiele udanych wystepów, lecz nie grali ze sobą wiele razy, co może byc ich jedynym dzisiaj minusem. Z drugiej strony siatki staną dwaj przedstawiciele Niemiec, czli Beck i Kas. Ten pierwszy widziany częściej jednak na turniejach singlistów, jednak w deblu też coś poczynia. Kas to typowy deblista, który w grze pojedyńczej raczej nie zajdzie nigdy za daleko. Polecam dzisiaj stawiac na moich faworytów do zwyciestwa nawet bez straty seta, gdyż ich gra jest bardzo dobra. Wczoraj pokonali oni w trzech setach w stosunku 2:6, 6:4, 10:5 parę składającą się z Austriaka Jurgena Melzera i Niemca Philippa Petzschnera, która według mnie powinna wygrać ten turniej bez większych problemów, jednak odpadli juz na samym początku tego turnieju. Beck z Kasem w swoim pierwszym meczu na tym turnieju pokonali parę Lopez/Marrero 6:3, 6:4 dwa razy więcej przełamywując rywali, czyli po najprostszej lini oporu. Warto też dodać, że Dlouhy z Mertiniakiem zagrali raz ze sobą w parze w 2007 roku i wygrali turniej w chorwackiej miejscowosci Umag bez straty seta w żadnym z meczów. Dzisiaj będzie podobnie ;)
⛔100
 
huber55 46

huber55

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga Europejska - Kwalifikacje
Spotkanie: Khazar Lenkoran - M. Tel Aviv
Typ: over 2.5
Kurs: 1.70
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:

Na dziś wybrałem mecz rewanżowy Ligi Europejskiej pomiędzy Khazar Lenkoran a M. Tel Aviv. W pierwszym meczu wygrał zespół z Izraela 3:1 który grał u siebie. Stawką meczu jest awans do 3 rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej.

Ostatnie 5 meczy obu ekip:

Khazar Lenkoran
14/07-11 Tel Aviv vs. Chazar Len. 3:1
02/07-11 Ingolstadt vs. Chazar Len. 4:1
24/05-11 Chazar Len. vs. Inter Baku 0:0 , 1:1 , 5:3 po karnych
18/05-11 Neftczi B. vs. Chazar Len. 1:1
13/05-11 Chazar Len. vs. Baku 2:0
07/05-11 Chazar Len. vs. Karabach 1:1

M. Tel Aviv
14/07-11 Tel Aviv vs. Chazar Len. 3:1
06/07-11 G. Beerschot vs. Tel Aviv 0:3
21/05-11 Tel Aviv vs. M. Netanya 4:1
14/05-11 Hapoel Tel Aviv vs. Tel Aviv 2:2
07/05-11 Tel Aviv vs. Haifa 0:2
30/04-11 Bnei Yehuda vs. Tel Aviv 1:3

Warto postawić na over 2.5 ponieważ w meczach tych drużyn w ostatnim czasie często padało więcej niż 2 bramki. M. Tel Aviv już raczej myśli o 3 rundzie bo chyba musiałby zdarzyć się jakiś cud żeby to Azerowi przeszli do kolejnej rundy. Myślę, że Izraelczycy strzelą minimum jedną bramkę a Azerowie u siebie zaatakują i bramki powinny paść. Mimo wszystko Khazar Lenkoran ma jeszcze szanse na awans bo wystarczy aby strzelili 2 bramki i po wszystkim jednak myślę, że M. Tel Aviv dla pewności dołoży od siebie 1 lub 2 bramki i przypieczętuje swój awans.
⛔100
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Europejska - Kwalifikacje
Spotkanie: Austria Vienna - Rudar Pljevlja
Typ: Austria Vienna strzeli powyżej 4.5 gola
Kurs: 5.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wiele ciekawych spotkań rozegra się dziś na europejskich boiskach w ramach Kwalifikacji do Ligi Europejskiej.
Wybrałem spotkanie pomiędzy ekipą &quot;Fiołków&quot; z Wiednia, a przyjezdnymi z Czarnogóry, a więc mecz Austrii Wiedeń z Rudarem Pljevlja.
Odpadnięcie Czarnogórskiej ekipy z Kwalifikacji jest już raczej przesądzone, bo raczej ciężko uwierzyć w to, że uda im się na Franz Horr Stadium, odrobić 3 bramkową stratę jaką ponieśli na własnym stadionie.
&quot;Fioletowi&quot; rozpoczęli już sezon, w pierwszym spotkaniu ligowym przegrali na wyjeździe z trzykrotnym Mistrzem Austrii czyli Red Bull Salzburg, spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0.
Jeżeli chodzi o braki i absencje w obu ekipach ich brak. Wątpliwy jest jedynie występ Georg&#39;a Margreittera który zachorował na grypę.
Pomimo zwycięstwa 3:0 na wyjeździe Nacer Barazite jak i Michael Liendl, zapowiadają walkę, mimo, że mają już sporą zaliczkę. Chcą zagrać jak najlepiej i odnieść kolejne obiecujące zwycięstwo.
Do wczoraj zostało już sprzedane 3.000 biletów, to stosunkowo mało, biorąc pod uwagę, że na Stadion w Wiedniu wchodzi 14.000 osób.
Myślę, że 5 bramek Austria Wiedeń jest w stanie zapakować do siatki ekipie Radrau.
⛔100
 
swoorek 85

swoorek

Użytkownik
Dyscyplina: Football , UEFA Europa League Qual. (!) 20:45 (!)
Spotkanie: Dundee United - Slask Wroclaw
Typ: Over 1.5 Gola
Kurs: 1.31
Bukmacher: betsafe
Analiza :
Wicemistrz Polski po skromnej zaliczce z pierwszego spotkania dziś będzie walczyć o awans w spotkaniu Dundee United - Śląsk Wrocław , myślę że padną co najmniej 2 Gole w tym ważnym dla obu drużyn meczu . :gool::gool::gool:

Zdarzenia na kuponie :
Football , UEFA Europa League Qual.
⚽ Dundee United - Slask Wroclaw , typ : Over 1.5 Gola @ 1,31
Nieregulaminowy kurs, ⛔ 100 pkt.
 
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna, Liga Europejska
Spotkanie: Olympiakos Volou v Rad
Typ: Olympiakos -1
Kurs: 2.5
buk: Sporting bet
Analiza:
Grecy pokonali w pierwszym meczu serbską drużyne 1:0. To już wskazuje na różnice poziomu obu zespołów. Ponadto Olympiakos gra u siebie i choć w europejskich pucharach jest debiutantem to przy tego typu rywalu nie powinno miec to znaczenia. A grecki team u siebie gra dobrze czego przykladem chocby ostatnie dwa mecze o stawke - wygrana 1:0 z AEK i 2:1 z Panathinaikosem (oba mecze w maju). Biorąc pod uwagę kurs jaki oferuje bukmacher uważam, że to świetny typ.
⛔100
 
black_hawk 139

black_hawk

Użytkownik
Dyscyplina : Koszykówka ( ME u18 Mężczyzn)
Spotkanie: Grecja u18- Chorwacja u18
Typ: 2
Kurs: 2.75
Buk: bet365
Stawiam tu na zdecydowane zwycięstwo drużyny Chorwacji i nie rozumiem tak wyskoich kursów. Ale po kolei , zespół Chorwacji uplasował się w pierwszej dziesiątce w niedawno zakonczonym turnieju mś do lat 19 na Łotwie , gdzie graly druzyny rocznikowo starsze natomiast oni grali skladem z rok mlodszymi graczami !mało ? 2 lata temu doszli do ćwierćfinału me do lat 16 , a dziś zagra wielu zawodnikow z tamtego turnieju , mało ? Grecy zajeli w tamtym turnieju 14 ! miejsce i tylko fartem pozostali w dywizji A ! Trener Chorwatów wypowiadał się przed turniejem ze spokojnie stac jego zespół na top 5 w tym turnieju , więc dlaczego tak wysoki kurs na Chorwatow? Ano dlatego ze zabraknie ich najlepszego zawodnika Sarica, ale to tylko 1 zawodnik a gra cala druzyna a pamietajmy ze maja ja o niebo lepsza od Grekow. Taki kurs biore z pocalowaniem reki, dla ostrozniejszych serdecznie polecam Chorwatow z handicapem +5.5 punkta po kursie 1.83.
Polecam.
✅175
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

marszall

Użytkownik
Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie : Levadia Talin - Differdange
Typ : Handicap -1 Levadia Talin
Kurs : 2.05
BET365

Analiza:

Nie widzę innej możliwości jak wygrana do zera i nawet więcej niż dwoma bramkami (dla odważnych) Levadii.Przeciwnik to drużyna ligi luksemburskiej.A liga luksemburska wiadomo jaka jest...Także kurs na zwycięstwo dwoma bramkami biorę jako prezent i napewno go zagram jako singiel i to grubo.

Pomogłem??? Kliknij dzięki ;)
⛔100
 
L 29

lajzon

Użytkownik
Piłka nożna Liga Europejska
Spotkanie : Tromso-Paks
Typ : Handicap -1 Tromso
Kurs : 1.8
Bet365
witam na dzis wybrałem mecz Tromso-Paks. Faworytem jest zespół z Norwegii. Zremisował na wyjeździe 1-1 i ten mecz wydaje się formalnością biorąc pod uwagę formę tego zespołu. U siebie nie mają w lidze konkurencji. Wygrali 7 spotkań i zremisowali 2. Ostatni mecz u siebie zakończył się wygraną 4-1 nad valarengą. Bilans bramek u siebie 23-8. Większość meczów kończy się kilku bramkową wygraną. Paks nie potrafił wygrać z Tromso za to pokonał 3-2 zespół Keskemeti. Jest to początek sezonu i raczej ciężko będzie im nawiązać walkę z dobrze dysponowanym zespołem Tromso, tym bardziej że to oni muszą gonić wynik.Polecam ten typ
⛔100
 
S 131

strojes666

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna, Kwalifikacje do Ligi Europejskiej
Spotkanie : Nacional Madeira : Hafnafjordur
Typ : 2 (+1) handicap europejski
Kurs : 5,00
Bukmacher : Bwin
Godzina : 20.45
Analiza :
Moim zdaniem jest to bardzo ciekawy typ na dzisiejszy dzień.
Nacional Madeira to nie jest jakaś wielka firma jeśli chodzi o poziom gry.
FH też nie jest europejskim tuzem, są to co prawda mocarze na Islandii ale nie w Europie.
Nie mniej jednak są nieźli ofensywnie, ogólnie potrafią osiągać niezłe wyniki i stać ich na niespodzianki.
Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 1:1 i dzisiaj wierzę że będzie również remis, albo nawet goście wygrają.
Kurs jest bajeczny więc warto próbować.
Nacional gra w kratkę, raz wygrywa, raz przegrywa, raz remisuje.
Nic rewelacyjnego i nie wiem czy mogą liczyć na awans.
FH w Lidze Europejskiej chciało by z pewnością zagrać i trochę rozsławić swój zespół i Islandzką piłkę.
Na pewno to jest teraz ich nadrzędny cel a oni jak chcą coś osiągnąć to potrafią zagrać swietnie.
Pierwszy mecz zremisowali i zagrali całkiem nieźle.
Moim zdaniem mają szansę na dobry wynik i przynajmniej na remis w tym meczu.
Mam nadzieję że to będzie taki wałek dnia i że wszystko pójdzie po mojej myśli.
Polecam zaryzykować ten genialny kurs
⛔100
 
ipococito13 107

ipococito13

Użytkownik
Levadia - Differdange (eLE)
Typ:1
Kurs:1.40
Pinnacle Sports
Dziś meczem który wpadł mi w oko jest spotkanie między Levadią a Differdange. W 1 spotkanie padł wynik remisowy 0-0 i moim zdaniem było to zaskoczenie bo może Levadia jest nam znana (przez pryzmat Wisły) to Differdange pewnie niektórzy nie znają. W Luksemburgu jeszcze nie wznowiono rozgrywek (start 06/08/2011) a w poprzednim sezonie Differdange uplasowało się na 3 miejscu z bilansem 12-7-7. Jeśli porównując ligę Estońską do Luksemburskiej to można powiedzieć że to dwie inne bajki. Levadia jest w trakcie sezonu i jest to kolejny plus na ich korzyść, obecnie mają tyle samo punktów co lider rozgrywek(Flora) czyli 41 ale jedno spotkanie więcej rozegrane. Levadia od 4 spotkań ligowych notuje same wygrane a ich bilans to 12-5-1. Myślę że większe umiejętności piłkarskie Levadii pozwolą jej wygrać pewnie to spotkani.
⛔100
 
komar77 18

komar77

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis M. | Hamburg
Spotkanie: Mayer- Monaco
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher:

VS.

Analiza:
Już dziś o 17.30 na korcie głównym w niemieckim Hamburgu spotkają się reprezentant gospodarzy Florian Mayer i zawodnik z Argentyny Juan Mónaco.
Niewielkim faworytem bukmacherów jest niemiec, lecz tylko dlatego że gra u siebie.W poprzednich rundach Mayer wymęczył zwycięstwo z turkiem Ilhanem ,zaś Monaco łatwo rozprawił się z silnymi zawodnikami -Bollelim i wczoraj z Tipsarevicem.
Uważam że wygra Monaco ponieważ jest w bardzo dobrej formie i gra na swojej ulubionej nawierzchni jaką jest cegła.
Napewno publiczność będzie zacięcie kibicowała i wspierala Mayera , lecz może nie wytrzymać presji.
Gra Mayera opiera się przede wszystkim na mocnym i dobrym serwisie, oraz na dynamicznych wymianach.Monaco charakteryzuje się grą wszechstronną ,potrafi bardzo dobrze grać w wymianach oraz zaskoczyć przeciwnika przy siatce.
Mayer dużo razy pokazywał że ma słabą kondycje, a wręcz przeciwnie Monaco który często roztrzyga mecze na swoją korzyść w końcowych fragmentach seta.
Uważam że warto zaryzykować na Monaco,można wiele zyskać :cool:.
⛔100
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Spotkanie: Dundee United- Śląsk Wrocław
Typ: Brak goli
Kurs:11 -&gt; 5,00
Bukmacher:Bet365


Analiza:

W rewanżowym meczu podopieczni Oresta Lenczyka jada bronić wyniku sprzed tygodnia 1:0 wygrał Śląsk po golu Voskampa. Mój typ na ten mecz jest może trochę szalony, ale wcale nie wydaję mi się że nie ma szans powodzenia. Śląsk ma jednobramkową zaliczkę, będzie bronić wyniku, rzadko będzie atakował, pewnie ustawią autobus przed bramką Kelemena. Gra z kontry to jedyne wyjście na ten mecz, jednak moim zdaniem nawet przy szybkiej kontrze, duzo piłkarzy zielonych do ofensywy nie pójdzie. Dlaczego? Proste, jak popełnią głupi błąd, zaliczą stratę, Dundee może szybko strzelić gola. Szkoci na pewno będą atakować od pierwszej minuty, i tego jestem pewien. Jestem świadomy tego że Dundee może walnąć nawet 3 bramki Śląskowi i więcej, w końcu sa teoretycznie zespołem znacznie silniejszym, niż nasz o dziwo wicemistrz Polski. Moim zdaniem po takim kursie jaki oferuję Bet365 za kilka złotych można pograć na podopiecznych Oresta Lenczyka, Śląsk ma obronę naprawdę dobrą, jeszcze jak włączą się do tego defensywni pomocnicy może być dobrze, Szkocki zespół na pewno będzie grał chaotycznie gdyż ciąży na nich presja. Tyle ode mnie. Pozdrawiam i życzę miłego oglądania. Rambo131
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom