>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Typy Dnia - 21.06.2024 (piątek)

Status
Zamknięty.
F 26,2K

FanGkstychy73

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro
Godzina: 18:00
Spotkanie: Polska - Austria
Typ: Betbuider Obie drużyny over 1.5 kartek Polska gol i Polska over 2.5 rzutów rożnych Over 6.5 rzutów rożnych w meczu
Kurs: 4.60
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Dziś mecz praktycznie o być albo nie być w turnieju. Austria gra agresywnie i po stracie piłki stara się natychmiast odebrać przeciwnikowi piłkę choćby kosztem faulu. W meczu z Francją mieli 5 żółtych kartek i 18 fauli. Polska o dziwo zagrała z Holandią czysto lecz dziś mając nóż na gardle i mając przeciwnika który ostro odbiera piłki to też będzie faulować. Zapowiada się mecz pełen walki, nieczystej gry. Reprezentacja Biało-czerwonych w ostatnich meczach wykonywała 4,6,4 RR. Dziś wystarczy że wykona 3. Myślę że będzie to też ofensywne spotkanie i będzie cios za cios. Te rogi będą wpadać. Do boju Biało-Czerwoni 🇵🇱 po to aby nie kontynuować znanego i przykrego schematu 🇵🇱👍

360
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1906
Chlopaknaopak 260K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Holandia - Francja
Typ: Holandia 1x
Kurs: 1.60
Bukmacher: Fortuna
Post w dziale :https://forum.bukmacherskie.com/threads/grupa-d-polska-holandia-austria-francja-16-06-25-06-2024-typy-dyskusja-zakłady-długoterminowe.170827/post-7275014
Analiza :
Pierwszy mecz w Polskiej grupie właśnie się skończył i na nasze nieszczęście Austria wygrała z Polską 3:1.
Francja po bramce samobójczej wygrała z Austria 1:0 a Holandia wygrała z Polską 2:1.
Wydaje mi się, że drużyna Holandii zlekcewazyla nas w pierwszym meczu i dlatego się męczyła. Dziś powinniśmy zobaczyć Holandię bardziej zdecydowaną, która będzie dążyła do tego aby tego meczu nie przegrać. Bo jak go przegra będzie musiała koniecznie wygrać z Austria. Wydaje mi się, że w dzisiejszym meczu padnie remis i obie drużyny będą miały po 4 punkty przed ostatnią kolejką. Obie drużyny mają silne składy ale sądzę, że więcej do udowodnienia ma Holandia, która już dawno nie odniosła sukcesu na dużym turnieju.

160
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1632
anzelmo 244,5K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Holandia - Francja
Typ: Liczba popełnionych fauli powyżej 20.5
Kurs: 1.62
Bukmacher: Forbet


A ja ide w faule niska linia myślę ze troszkę emocji zobaczymy .Obie ekipy lubią grać piłką maja sporo indywidualności wiadomo jaka nacja sa Holendrzy i oni często gęsto tej presji nie trzymają. Dziś duzo jakości na skrzydłach- szybcy gracze Dembele, Depay dynamiczny Frimpong... wynik pewnie będzie narzucał styl gry poszczególnych ekip ale obie drużyny powinny mieć lekko pand 10 fauli .

162
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1632
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom