>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.06.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
sumik09 8

sumik09

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Ivan Dodig v Feliciano Lopez
Typ: Dodig
Kurs: 2,25
Buk: Bet365
Analiza:
Witam, dzis w tym spotkaniu widze dwa fajne typy, po przyzwoitym kursie. Jeden z nich, ktory gram za grubsza kase podal kolega wyzej ( over gemowy ). Drugi zas to zwyciestwo Dodiga. Spisuje się on naprawde swietnie w tym turnieju, ogrywal rywali wyzej od siebie klasyfikowanych i to w 2 setach. Hiszpan wcale nie odstepywal, lecz mial gorsze chwile ze swoim rodakiem np. H2H na korzysc Dodiga, 2-1, na clayu. Bylo to dawno, co tez przemawia za Dodigiem, poniewaz teraz chyba wchodzi w swoja zyciowa forme. Gra swietnie z bassline, przy necie, nie popelnia duzo bledow, i ma dobry serwis, oraz swietne pomysly. Zrobil na mnie naprawde duze wrazenie, mysle ze on ten turniej wygra, i zycze mu tego, bo odwala kawal dobrej roboty.
⛔ 100
 
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Malisse X. - Mahut N.
Typ: Malisse X.
Kurs: 1.67
Buk: Betgun
Witam. Po pięknym typie z NBA pora na tenis. Dzisiaj mam dla Was typ z tenisa a mianowicie zwycięstwo Malisse. Powiedziec że chłop jest w formie to mało, raczej w niesamowitym gazie. W półfinale w S-Hertogenbosch zmierzy się z Mahutem z którym ma korzystny bilans 2-0 co prawda nie na trawie, ale to jeszcze bardziej na jego korzyść. Xavier lubi tą nawierzchnię i od początku tego turnieju gra wspaniale eliminując m.in. faworyzowanego Ferrera gładko 2-0, popisując się przy tym niesamowitymi zagraniami przy których Ferrerowi ręce opadały. Lub tutaj grać i jest to już kolejny jego półfinał, serwis mocny i pewny co daje mu dużo punktów. Nic tylko zagrać ten typ po sympatycznym kursie. Pozdrawiam i powodzenia życzę.
Pomogłem? Miło jak klikniesz dzięki ????
⛔ 100
 
X 36

xpertx

Użytkownik
Flipkens Kirsten - Muguruza Blanco Garbine
Typ: Muguruza Blanco Garbine
Kurs: 2.55
Buk: bwin
Ula nie poradziła sobie z Flipkens. Grała bez pomysłu i bez stylu, a szansa na zwycięstwo była bo Belgijka nie grała nic specjalnego, a dodatkowo miała problemy zdrowotne. Praktycnie od początku meczu była masowana i narzekała na jakieś problemy z kręgosłupem. Na trawie takie urazy są powdójnie odczuwalne. Do wimbledonu parę dni, a zwycięstwo dzisiaj oznaczałoby potrzębę rozgrywania dwóch meczów, a to nie jest teraz Flipkens potrzebne. Dodatkowo tak jak jeszcze wcześniej pisałem gra Flipkens mnie kompletnie nie przekonuje. Gra bez pomysłu i z częsta nonszalancą, jednak nie trafiła jeszcze na rywalkę która chciałby z tego skorzystać. Myślę, że Muguraza jak najbardziej będzie w stanie skorzystać z danej jej szansy. Hiszpanka preferuje ofensywyny styl gry. Ma dobry serwis, dobre ostre uderzenie z końca kortu, jest w bardzo dobrej formie. Jest spora szansa na życiowy sukces.
⛔ 100
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Eastbourne
Spotkanie: Elena Vesnina vs Yanina Wickmayer
Typ: Elena Vesnina (-2,5 gema)
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Półfinał kobiecego turnieju w Eastbourne w którym Rosjanka Vesnina podejmuje Belgijkę Wickmayer i jak dla mnie jest na najlepszej drodze do wygrania tego meczu.Co za nią przemawia?Moim zdaniem wszystko.Gra w tym turnieju na prawdę super.Najpierw wyeliminowała Ane Ivanovic by potem rozprawić się z Heather Watson oraz Na Li.W tych meczach pokazała swoją klasę oraz umiejętność gry na grassie bo tam jest na prawdę bardzo dobra.Warto chociażby wspomnieć że w Wimbledonie 2009 Elena spokojnie wygrała z Yaniną 2-0.Przejdźmy teraz do Belgijki.Ona w tym turnieju napotkała na pewno więcej problemów niż jej rywalka.Najpierw 2-0 ze średnią McHale ale potem już dwie 3-setówki z Kvitovą i Kirilenko.Wydaje mi się że tutaj nie ma innego faworyta niż Vesnina która przed zbliżającym się Wimbledonem na pewno chciałaby wygrać turniej bo ten sezon nie jest dla niej jakoś bardzo udany i wejście w Wielki Szlem z wygranym turniejem w Eastbourne to na pewno byłaby dobra sprawa dla Rosjanki.Gra Wickamyer jakoś nigdy mnie nie przekonywała bo nigdy Belgijka nie mogła wybić się przed szereg i dziś moim zdaniem nie uda się jej awansować do finału i przegra 2-0.Nie chce jednak stawiać dokładnego wyniku na win Rosjanki dlatego wolę zagrać łagodny handicap gemowy z którym w przypadku wygranej Vesniny nie powinno być problemu.Polecam ten typ bo kurs na prawdę zachęcający a gra Vesniny mówi samo za siebie.
✅ 90
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina - Siatkówka Liga Światowa
Spotkanie - Rosja - Włochy
typ - Włochy
kurs - 3.25
William Hill

Przed nami kolejny weekend z Ligą Światową spotykają się drużyny Rosji i Wloch spotkanie odbędzie się dziś o 14 w Surgucie na Syberii. Obie drużyny są niepokonane w rozgrywkach. Rosjanie ograli dwa razy u siebie Iran oraz Serbię natomiast Włosi Niemcow oraz Kubę. Rosjanie cały czas eksperymentują ze składem nie gra Michajłow oraz nie grał z serbami Muserski. natomiast Włosi cały czas optymalnym składem z Zajcewem , Travicą , Savanim Birarellim , Parodim. Moim zdaniem jeżeli Rosjanie wyjdą bez swoich asow a zagrają z Pawłowem oraz Spiridonowem będzie ciężko o zwycięstwo i nie uda się wygrać jak z odmłodzoną Serbią 3-2 w drugim meczu. Moim zdaniem najlepszy skład Włochow powinien sobie poradzic z drużyna Rosyjską chyba zę zagra Muserski lub Michajłow co może dużo zmienić.
✅ 225
 
D 5

dzodzo68

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Eastbourne
Spotkanie: J. Hampton - C. Wozniacki
Typ: J. Hampton wygra mecz
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Krótko i konkretnie. Oglądałem ostatnie mecze jednej i drugiej i po prostu Hampton robi na mnie dużo lepsze wrażenie. Odprawiła z kwitkiem naszą Radwańską, która co prawda grała pierwszy mecz w tym sezonie na trawie, ale jak sama podkreśla bardzo lubi tą nawierzchnię. Nie było widać problemów z serwisem, a piłki z głębi kortu posyłała z imponującą jak na WTA siłą. Wozniacki wczoraj w meczu z Makarovą miałą bardzo duże problemy i mimo wygranego drugiego seta bez strat, nie wyglądała solidnie. To bardziej Makarova przegrała ten mecz. Hampton w tym roku na grassie fantastyczny wręcz bilans 7/1, Wozniacki 3/0 (jeden przez krecz w drugim secie przy stanie 2:2).
Podsumowując, uważam że dodatkowym atutem podanego typu jest nadchodzący Wimbledon, który Caroline traktuje z całą pewnością bardzo poważnie. Uważam, że w kursie jest spore value i typ ma spore szanse powodzenia.
✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis S-Hertogenbosch (Holandia)
Spotkanie: X.Malisse - N.Mahut
Typ: X.Malisse wygra mecz
Kurs: 1.67
Bukmacher: Betgun
Analiza: W dniu dziiejszmy proponuje Malissa jako zwycięzcę tego spotkania. Jest on w rewelacyjnej formie na swojej ulubionej nawierzchni i w ulubionym turnieju. Po raz kolejny jest w nim w półfinale i prezentuje bardzo dobrą formę m.in pokonujac w nim faworyzowanego Hiszpana Ferrera pokazując naprawdę dobry tenis i super zagrania. Mocny i pewny serwis to główny atut Malissa, poza tym z Mahutem ma 2-0 w dotychczasowych spotkaniach co prawda nie na trawie, ale to tym bardziej przemawia za nim. Uważam że w obecnej formie Malisse nie da szans Francuzowi. Pozdrawiam

Pomogłem! Miło jak klikniesz dzięki
⛔ 100
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, ATP Eastbourne, 21.06 15:30
Feliciano Lopez - Ivan Dodig
typ: -1.5 seta Lopez
3,06
Pinnacle
Analiza
Dzis polfinaly turnieju w Eastbourne, naprzeciw siebie stana Hiszpan, Feliciano Lopez oraz Chorwat, Ivan Dodig. Obaj panowie bardzo dobrze czuja sie w grze na trawie. Szczegolnie imponuja jednak ta gra Hiszpan. Lopez swietnie serwuje, czesto grywa serve and volley, co na trawie w przy dobrym woleju, jaki posiada Lopez jest sporym handicapem. Dodig to jednak gra z glebi kortu, gorszy serwis od Hiszpana. Lopez przed Wimbledonem wyraznie sie rozkreca. W Londynie przeszedl kwalifikacje, przegral dopiero w trzech setach z pozniejszym finalista, Cilicem. Tu bez straty seta ogrywal Nieminena, Monaco i swojego rodaka, Verdasco. Dodig gra nie rowno, tu ogrywa rywali bez wiekszych problemow, lecz juz w Londynie niemilosiernie meczyl sie np. z Wardem. Zdecydowanie wiecej argumentow po swojej stronie ma dzis Feliciano Lopez.
✅ 206
 
mk21 233

mk21

Użytkownik
Dyscyplina: Horse Racing, Ascot
Spotkanie: Wyścigi koni, Ascot, koń - Havana Beat
Typ: Pierwsze, drugie, trzecie lub czwarte miejsce
Kurs: 4.33
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Dziś o godzinie 15:05 ma odbyć się gonitwa w Royal Ascot. Mój typ to zajęcie przez konia - Havana Beat pierwszego, drugiego, trzeciego lub czwartego miejsca. Koń ten w ostatnich gonitwach spisuje się naprawdę świetnie. W we wszystkich czterech swoich startach zajął któreś z pierwszych czterech miejsc i myślę, że dziś będzie podobnie, a warto dodać, że dzisiaj wystartuje tylko 8 koni, więc Havana Beat może zakończyć wyścig w środku stawki, a myślę, że może pokusić się nawet o wygraną.
Ostatnie gonitwy i wyniki:
09 May 13 Chs 12Gd C13yG3 34K 8-12, miejsce: 3/4 (7½L Ruler Of The World 8-12) 11/4 David Probert
18 Apr 13 Nmk 10GF C23y 111K 9-3, miejsce: 4/15 (1¾L Windhoek 9-3) 9/1 David Probert
19 Sep 12 San 8GF C52yMd 3K 9-3, miejsce: 1/10 (2¾L Restraint Of Trade 9-3) 9/4F Liam Keniry
31 Aug 12 San 7Gd C52yMd 3K 9-3, miejsce: 2/11 (hd Etijaah 9-3) 33/1 Liam Keniry
Kurs zachęca, ale z minuty na minutę drastycznie spada, zachęcam do pogrania! ;)
⛔ 100
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Tenis, ATP Eastbourne, 21.06 15:30
Feliciano Lopez - Ivan Dodig
typ: Dodig + 2.5 gem
kurs: 1.73
William Hill
Półfinał ostatniego sprawdzianu przed Wimbledonem. Walkę na korcie stoczą 31-letni Hiszpan Feliciano Lopez oraz 28-letni Chorwat Ivan Dodig. Pojedynek powinien być o tyle ciekawy, że obydwu zawodników dobrze radzi sobie na trawie co potwierdzają nawet już w tym sezonie. Chorwat w tym turnieju miał już doczynienia z teoretycznie graczami którzy na trawie radzą sobie bardzo dobrze. Istomin, Raonic czy Fognini to zawodnicy z którymi trzeba się liczyć a mimo tego Dodig nie stracił ani jednego seta a nawet nie został przełąmany. Lopez pomęczył dwa tie greaki w pierwszej rundzie ale potem już pewnie ograł graczy preferujących mączkę: Monaco oraz Verdasco. W tym spotkaniu niewielkim faworytem bukmacherów jest Lopez, zapewne pamięta się o zeszłorocznej dobrzej grze na kortach Wimbledonu. Dotychczasowe mecze tych graczy pozwalają twierdzić iż nie powinno tutaj dochodzić do problemów z własnym serwisem. Być może będą tie breaki a tutaj wiadomo sporo trzeba mieć szczęścia. Liczę na to, że Dodig w tym spotkaniu pokażę swoją grę, nie będzie zbytnio myślał iż to jest już półfinał i pokryje tą linie handi.
⛔ 100
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Francja - Polska
Typ: DW 1:3
Kurs: 3.60
Bukmacher: Expekt
Pierwsze spotkanie reprezentacji Polski i Francji już dzisiaj. Biało-czerwoni, wciąż czekają na swoją pierwszą w tym roku wygraną na parkietach Ligi Swiatowej. Zespół gospodarzy jest bardzo młody i niedoświadczony w ich składzie nie ma gwiazd a każdy mecz jest dla nich okazją do nauki. Francuzi nie odnieśli jeszcze zwycięstwa, mimo że dwukrotnie byli bliscy triumfu w meczach z reprezentacjami Bułgarii i USA. Polacy w pierwszym meczu z Brazylia zaprezentowali się słabo popełniając dużo błędów, w drugim spotkaniu było juz troszke lepiej co pokazał wynik. Polacy mieli dwa tygodnie przerwy, są wypoczęci i jeśli tylko wyeliminuja błędy które robili z Brazylia powinni łatwo ograć Francje.
⛔ 100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna: Liga Łotewska, godz 18:00 / Data: 21.06.2013
FC Daugava - FK Ventspils
TYP: over 2.5
KURS: 1,75
BUK: Expekt
Analiza:

Dzisiaj postanowiłem zagrać coś innego a dokładniej postanowiłem zagrać w lidze Łotewskiej. Powiem szczerze bez owijania w bawełnę że kompletnie się nie znam na tej lidze lecz jak przeglądałem dzisiejsze oferty to nic ciekawego nie ma więc postanowiłem zagrać mecz pomiędzy zespołem FC Daugava a zespołem Ventspils. Ja w tym meczu nie będę obstawiał zwycięzcę meczu lecz postanowiłem zagrać over 2.5 gola.
Ale wszystko od początku. Zacznę od gospodarzy tego meczu. W lidze znajdują się na 4 pozycji z dorobkiem 20 oczek. Rozegrali o jeden mecz więcej od swoich dzisiejszych rywali. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 5 meczy w których to 2 mecze wygrali i zremisowali oraz jeden mecz przegrali. Strzelili oni w tych meczach 9 goli a stracili aż 6 bramek a więc sporo tracą i strzelają goli. Średnio wychodzi 3 gole na mecz na swoim boisku a więc taka liczba jaka jest potrzebna aby ten mój zakład wszedł. W ostatnich 5 meczach zdołali oni 4 mecze wygrać i 1 mecz przegrać. A więc są w dość dobrej dyspozycji.
Natomiast zespół gości w tabeli znajduje się na 3 pozycji z dorobkiem 21 oczek i ma o jeden mecz mniej rozegrany niż ich rywale w tym meczu. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 4 mecze w których to 2 mecze wygrali i również 2 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 4 gole i stracili ich aż 7 a więc jak by nie patrzeć wychodzi średnia powyżej 2.5. a więc i tutaj jest to czego oczekuję w tym meczu. W ostatnich 5 meczach zdołali oni 4 mecze wygrać a i jeden mecz wygrać po dogrywcę. A więc formę również mają dość dobrą więc mecz zapowiada się bardzo interesująco.
Postanowiłem dać over 2.5 bo kurs jest interesujący a przecież ostatnie 4 mecze pomiędzy oboma zespołami kończyły się over 2.5 więc i sądzę że w tym meczu może paść powyżej 2 goli.​
⛔ 100
 
baniol10 78

baniol10

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Francja - Polska
Typ: under 183.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:bwin
Po weekendzie przerwy &quot;Biało-czerwoni&quot; wracają do rywalizacji w Lidze Światowej. Piątkowe spotkanie rozpocznie się o godzinie 20.00 w Rouen
Polacy dwa tygodnie temu przegrali dwukrotnie z Brazylią (1:3 i 2:3)
i z dorobkiem 1 pkt. zajmują ostatnie miejsce w grupie.
Trójkolorowi rozegrali 4 mecze w Lidze Swiatowej, piersze 2 mecze rozegrali u siebie z Bułgarami przegrywajac 2:3 i 0:3 , by za tydzien przegrać na wyjezdzie z Amerykanami 3:0 i3:2 , w tabeli zajmują przed ostatnie miejsce z dorobkiem 2 pkt.
Do Francji jedziemy ze zmianami w składzie Pawła Zatorskiego zastąpił Krzysztof Ignaczak, zaś w miejsce Dawida Konarskiego znalazł się Jakub Jarosz.
Skład Polski na mecze z Francją:
rozgrywający: Łukasz Żygadło, Fabian Drzyzga
atakujący: Zbigniew Bartman, Jakub Jarosz
przyjmujący: Michał Ruciak, Michał Winiarski, Michał Kubiak, Bartosz Kurek
środkowi: Marcin Możdżonek, Piotr Nowakowski, Andrzej Wrona
libero: Krzysztof Ignaczak
Jeszcze mała statestyka między zespołami , rozegrano 5 meczy 3 razy Biało - Czerwoni wygrywali;
13.09.09 MIS Polska Francja 3 : 1
03.09.09 MIS Polska Francja 3 : 1
16.08.09 MIS Polska Francja 3 : 0
2 razy wygrywali Fracuzi;
30.05.10 MEC Polska Francja 0 : 3
29.05.10 MEC Polska Francja 2 : 3
jak można zauważyć nasze orły zawsze wygrywali ważne mecze , mecze Mistrzostw Swiata te 2 ostatnie porażki to mecze towarzyskie,
Na Polaków faworytów jest za mały kurs , ja stawiam że nasze orły pokonają szybko Francuzów i będzie w punkcikach poniżej 183,5
⛔ 100
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Międzyklubowe mecze towarzyskie
Spotkanie: Skenderbeu - Szachtar Donieck
Typ: BTS - NIE
Kurs: 2.05
Godzina: 19:00
Bukmacher: bwin
Analiza:
Mecz za niecałą godzinę, więc postaram się sprężyć. Ogólnie jestem rozczarowany zarówno kursami jak i samą ofertą na to spotkanie. Mistrz Ukrainy zagra towarzysko z mistrzem Albanii. Jest to drugi sparing Szachtara w Going(Austria). Pierwszy, z Krasnodarem zakończył się nieco niskim wynikiem 2:1(głównie przez słabą skuteczność mistrzów Ukrainy, bramka dla Krasnodar zasłużona ze względu na strasznego babola defensywy Szachtara). W dzisiejszym spotkaniu kto wygra nie mam wątpliwości, ale typowanie handicapów to jak wróżenie z fusów, over bramkowy podobnie, dlatego postawiłem na brak BTS. Rywal nie należy do zbyt wymagających, obrona to żaden monolit, w zderzeniu z ofensywą drużyny z Doniecka będą w nie lada opałach.
Jeśli chodzi o Szachtar to na dzisiejszy mecz powraca kapitan drużyny, Darijo Srna, nie zabraknie również reszty defensywy w tym Andriy Pyatova, możliwe również, że pojawi się nowy nabytek Szachtara, bramkarz Bohdan Sarnavskiy(zapewne na jedną połowę jeśli już).
Jeśli chodzi o H2H obu drużyn to w zeszłym sezonie, również w Going w dwóch rozegranych spotkaniach padły wyniki: 1:0 i 5:0 dla Ukraińców. Dzisiaj wszystko wskazuje, że będzie podobnie.
Powodzenia!
✅ 105
 
A 0

arek570

Użytkownik
Piłka Nożna, MŚ U20
USA - Hiszpania
typ: 1X
kurs: 3.1
Bet365
Hiszpanie w kategorii wiekowej U20 w mojej ocenie mają znacznie mniejszą przewagę nad resztą drużyn w turnieju niż U22. Tam wiele nazwisk stanowi trzon swoich drużyn, tutaj raczej grają rezerwy hiszpańskich klubów. 2-3 &quot;większe&quot; nazwiska, w cudzysłowiu bo delufeu to wielki talent, ale tylko na rówieśników. Przede wszystkim myślę, że młodsi koledzy mistrzów europy U22 znacznie gorzej poradzą sobie w defensywie. Tutaj upatruje szanse dla USA.
kiepska analiza
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
21.06.2013 20:00
Francja - Polska
Typ: Polska(-1,5 seta)
Kurs: 1.55
Unibet
Liga światowa siatkarzy, pojedynek zespołów które w tej edycji nie zaznały jeszcze smaku zwycięstwa. Francja ma rozegrane już cztery spotkania, u siebie przegrali 2:3 i 0:3 z Bułgarią, oraz 0:3 i 2:3 ze Stanami Zjednoczonymi na wyjeździe. Natomiast nasi siatkarze mają za sobą dwumecz z Brazylią u siebie, przegrali odpowiednio 1:3 i 2:3. Polacy chcą jeszcze powalczyć o awans do turnieju finałowego w Argentynie, by zachować na to szanse muszą dziś jak i jutro wygrać za 3 punkty. Jak sami twierdzą z każdym meczem forma powinna rosnąć. Francuzi natomiast budują drużynę na Mistrzostwa Europy, nie mają wielkiego ciśnienia na Ligę Światową ale oczywiście kolejne porażki na pewno nie budują atmosfery. W składzie gospodarzy są spore rotacje w składzie jednak jest on nierówny, zwłaszcza mają problemy w ataku. Jest to drużyna w budowie, przeciwko naszej dobrze zorganizowanej, stabilnej kadrowo drużynie nie powinni dziś ugrać więcej niż seta, a właśnie na taką stratę mogą sobie pozwolić nasi siatkarze stąd też taki a nie inny typ na to spotkanie.
⛔ 100
 
S 318

soren

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka Liga Europejska Kobiet
21.06.2013 20:15
Belgia - Serbia
typ: Belgia -1.5 seta
kurs: 2.60
buk: bet365
Liga Europejska kobiet i mecz pomiędzy Belgijkami, a Serbkami. Dla mnie faworytkami są te pierwsze.
Belgia to obok reprezentantek Niemiec faworytki do zagrania w Final Four. Wygrały one na razie wszystkie trzy mecze z Serbkami 3:1, Niemkami 3:2 i reprezentacją Izraela 3:1. Wprawdzie w dzisiejszym meczu nie wystapią rozgrywająca Dirickx i przyjmującą Rousseaux. W meczowej Lise van Hecke, więc jest to poważne wzmocnienie ataku. Środek zespołu Belgii wygląda bardzo fajnie z Bland i Aelbrecht.
Trener Serbek od początku stawia w tym turnieju na młode i jeszcze nieograne zawodniczki. Widać po ich stronie na parkiecie sporo chaosu, ale czasami, gdy złapią rytm grania są niebiezpieczne, a przekonały się o tym bardzo dosadnie Niemki w ostatnim meczu, przegrywając 3:2, ale trzeba powiedzieć, że mocno zlekceważyły rywalki.
Myślę, że Beligijki nie popełnią już tego samego błędu i mimo, że będą grały bez dwóch podstawowych zawodniczek, wygrają ten mecz, maksymalnie w czterech setach. Trzeba pamiętać jeszcze o tym, że teraz w Lidze Światowej gra się sety do 21 i jest to zakład ryzykowny, ale według mnie warto.
✅ 160
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom