>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.06.2013 (piątek)

Status
Zamknięty.
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na piątek- 21 Czerwca

Typy podajemy według wzoru:
Cytat:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:


Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka NBA
Spotkanie: Miami Heat – San Antonio Spurs
Typ: +8.5 San Antonio
Kurs: 1.65
Bukmacher:Betgun
Analiza:
Hej hej tu NBA.Co za czasy….. ale do rzeczy. Dzisiaj wybieram typ na San Antonio przyjemny handi, który myślę że spokonie wejdzie. Został najważniejszy mecz w sezonie, nie ma już możliwości pomyłki, kto wygra jest mistrzem. Najbardziej czego się obawiam to formy psychicznej Ostróg. Cóż można napisać po takim meczu jak ostatnio właściwie San Antonio prowadziło i mogłoby się wydawać kontrolowało przebieg meczu w 3 kwarcie prowadząc dwucyfrówką, jeszcze na 28 sek przed końcem prowadzili 94-89 i większość osób już witało nowego Mistrza. Jednak to właśnie urok ,czar NBA i San Antonio przegrało właściwie wygrany mecz. Nie ma sensu ju]ż pisać o walorach jednych i drugich bo kto w miarę śledzi tą serię doskonale je zna. Wszystko rozstrzygnie dyspozycja i siła psychiczna zawodników, która moim zdaniem po ostatnim meczu jest po stronie Miami. Ja jednak upatruje szansę w doświadczeniu i zgraniu San Antonio i uważam to handi za doskonały wariant na dzisiejszą noc.Kibiców Miami muszą martwić ogromne przestoje w grze, a także czasami beznadziejne decyzje Lebrona, który dzięki m.in. 3 Allena został ostatnio uratowany, Wade bez blasku (14 pkt), Bosh (10 pkt) jakby zagubiony. Mój typ to San Antonio Mistrzem, a na dzisiejszą noc biorę bezpieczny wariant po pięknym kursie.

Dzięki talentowi możesz wygrywać spotkania, ale to inteligencja i gra zespołowa sprawia, że wygrywa się mistrzostwa!!

Pomogłem? Miło jak klikniesz dzięki
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
anzelmo 212,3K

anzelmo

Użytkownik
San Antonio Spurs @ Miami Heat 21 Cze -03:10 Koszykówka NBA
over 183,5
wh
1,53
Co gram na Miami to albo dostają baty albo nie pokrywają hendi- a wiec na ostatnia noc z nba wydaje mi sie najlepszym rozwiązaniem pobranie zaniżonej Lini pkt.W poprzednich 6 spotkaniach tylko raz ta linia nie została przekroczona.Obrońcy trofeum ,ekipa Miami chyba jest lekkim faworytem w tym ostatnim meczu, ale patrząc na przebieg poprzednich spotkań, każdy wynik jest możliwy.Na pewno atut własnego parkietu -wsparcie fanów plus niesamowita pogoń w ostatnim meczu dają Lebronowi i spółce chyba większy hendicap. Ta porażka gdzieś chyba może siedzieć w głowach graczy spurs.Te finały maja dziwny przebieg, każdy mecz jest inny- ma swoja dramaturgie- obie ekipy sa bardzo doświadczone, maja duże wahania formy. Raz zagrają świetnie w obronie, raz ktoś odpali za trzy i tak w kolo, dzisiaj poznamy mistrza. Jak dla mnie lepsze wrażenie sprawiają ostrogi -graja chyba najbliżej swojego optymalnego basketu; szybka, ofensywa koszykówka -oparta na zespołowej grze to duży atut. W poprzednim meczu zabrakło troszkę szczęścia no i mistrzostwo ze strony Reya ...czego możemy sie spodziewać dzisiejszej nocy na pewno walki niesamowitej determinacji z obu stron.Niech to będzie najlepszy mecz tej serii i wygra...
⛔ 100
 
M 7

misza19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: USA U-20 vs Hiszpania U-20
Typ: 2
Kurs: 1,52
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Tym razem pod lupę wziąłem spotkanie z rozpoczynających się właśnie mistrzostw świata U-20, w którym zmierzą się reprezentacje Stanów Zjednoczonych oraz Hiszpanii. Gracze z Półwyspu Iberyjskiego są zdecydowanym faworytem całej imprezy (@4.0) i to właśnie oni powinni wygrać to spotkanie. Dodam jeszcze, że za jedną postawioną złotówkę na Amerykanów można ich zarobić około 50 (w zależności od bukmachera).
Motorem napędowym La Furja Roja powinien być Gerard Deulofeu z Realu Madryt, który znany jest z występów na boiskach Primera Divison. Z bardziej znanych nazwisk wymienię jeszcze Jesé Rodríguez z Barcelony, Suso z Liverpoolu oraz Rubén García z Levante. W ekipie Amerykanów próżno szukać podobnych nazwisk.
Powyższe zdania pokazują, że główną siłą Hiszpanów powinien być przede wszystkim atak, więc myślę, że nie powinni oni mieć problemów z wpakowaniem dwóch, trzech bramek. Reasumując, spokojnie stawiam na ich zwycięstwo.
✅ 52
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Snooker, Wuxi Classic
John Higgins - Joe Perry
Typ: Higgins -2.5
Kurs: 2.37
bet365
Analiza:
Perry wygrał z Higginsem tylko raz w życiu na osiem spotkań, 5 razy wygrał Higgins, dwa razy był remis. Na ogół były to wysokie zwycięstwa jak 9:2 w UK Championship w 2006 roku albo 5:1 w Malta Cup. Perry wygrał w 2008 w Premier Leauge 4:2.
W tym sezonie Higgins gra bajecznie. O ile poprzedni był dla niego fatalny lub zły (przegrana w pierwszej rundzie MŚ z Markiem Davisem), to ten lepszy być nie może. Wygrał Bułgarię, gdzie w półfinale pokonał O&#39;Sullivana a w Wuxi idzie jak burza - w 3 meczach stracił 2 partie. Perry też prezentuje się nieźle, pokonał wysoko Dinga, ale Chińczyk od kilku lat gra słabo w turniejach chińskich - więc to umiarkowana niespodzianka.
Nic nie wskazuje na to aby akurat z Perrym Higgins mógł mieć problem i obstawiam wysokie zwycięstwo Johna. Oczywiście jest ryzyko, ponieważ niespodzianek w Wuxi było mnóstwo, ale akurat rozpędzonego Higginsa niewiele graczy potrafi zatrzymać, po prostu w swojej optymalnej formie Szkot gra na bardzo wysokim poziomie, w turnieju ma też na razie najwyższego breaka - razem z Davidem Morrisem - 138 punktów.
✅ 137
 
stanley-63 948,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Mecz towarzyski
Spotkanie - Troisdorf : Koln
Typ - Koln powyżej 4,5 gola
Kurs - 6.00
Buk - Bet365
Analiza :
..... uważam że morze warto spróbować , wiadomo to spotkanie towarzyskie ale naprzeciw siebie stanie dziś drużyna z Powiat Liga B no i FC Koln które jak wiemy nie potrafili awansować w poprzednim sezonie do Bundesligi i na koniec zajęli dopiero 5 miejsce z dorobkiem 54 pkt i tylko 4 puntów zabrakło do 3 miejsca no powiedzmy 5 aby być na tym 3 miejscu , no ale to już za nimi i trzeba szlifować formę na kolejny sezon dlatego uważam że z takim przeciwnikiem jak Troisdorf powinno iść wszystko po myśli drugoligowca a bramki to tylko kwestia czasu liczę że Koziołkom uda się nastrzelać z minimum 5 goli .Wiem analiza może nie jest jakaś nadzwyczajna ale co tu więcej pisać . Pozdrawiam !
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lyb 20

lyb

Użytkownik
Dyscyplina - Boks
Walka : Krzysztof Włodarczyk vs Rakhim Chakhkiev
Typ - Krzysztof Włodarczyk
Kurs - 4.11
Buk - Pinnacle Sports
Analiza :
hohue tak pomyślałem widząc ten kurs ... Buki przewartościowują Rosjanina i to bardzo . Ja wiem że to mistrz olimpijki ale w zawodowym boksie który jednak jest sporo inny niż te amatorski nie osiągnął jeszcze niczego -a doświadczenie ma znikome w porównaniu z Krzyśkiem . Rahhim ma stoczonych 16 walk z zawodnikami o ujemnym rekordzie .. tych bardziej ujemnych nokautował tych bardziej dodatnich już nie dawał rady . Jego rywale przedostatni i przed przedostatni w walce z Rosjaninem mieli już na koncie kolejno 14 i 38 porażek !!Moim zdaniem to dla niego za duży przeskok . Kurs na Wlodarczyka jest tak wysoki z 3 względów po pierwsze miał problemy osobiste , (już sie od nich uwolnił) po drugie boksuje na wyjeździe , po trzecie rywal jest kreowany na boga boksu --- nie muszę już podkreślać że za takiego go wcale nie uważam . Walka będzie podobna jak z greenem KO w końcowych rundach . Włodar jedzie się bić
✅ 311
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Miami Heat vs San Antonio Spurs
Typ: MVP - Tim Duncan
Kurs: 5,50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Jak dla mnie to w takim meczu mimo że jedna drużyna gra na swoim parkiecie to jednak szansę są 50:50, od początku stawiałem na Spurs i myślę że dziś to wygrają z jednego &quot;małego&quot; powodu, jakiego? Są lepsi.Przegrali ostatni mecz po prostu mega frajersko ale to nie znaczy że przegrali mistrzostwo. Pierwszy mecz w Miami wygrali, drugi przegrali ale już ten trzeci powinni wygrać i cieszyć się już przedwczoraj mistrzostwem. Stało co się stało, trzeba wziąć się garść i to wygrać. W ostatnim meczu Spurs zagrali na bardzo słabej skuteczności zza obwodu, tylko 27.8%, czy dziś się to znów powtórzy? Na 99% nie. Największym problem Heat jest oczywiście to że bazują tylko na LeBronie który jak zagra dzisiaj słabiej to Miami prawie na pewno przegra ten mecz. Poza tym LeBron bierze często na siebie odpowiedzialność ale nie do końca mu to wychodzi, można powiedzieć że ma &quot;jaja&quot;, ale w najważniejszych momentach mu się &quot;zmniejszają&quot; do przepiórczych. Spurs jest kilku graczy którzy w decydującym momencie nie będą próbowali podawać tylko zamkną oczy i rzucą, w Heat jest LBJ, Allen i...? Nikt więcej. Zapowiada się 4 finał LeBrona i trzeci przegrany, moim zdaniem po prostu jest on świetnym graczem ale jednak czegoś mu brakuję, to nie jest drugi Michael Jordan. Trzeba również powiedzieć że Miami mimo wszystko jest o słabsza niż w tamtym roku, to nie jest również ta sama drużyna która seriami wygrywała mecze w sezonie zasadniczym. Wade jest bez formy, ma problemy z kolanem i jeden czy dwa lepsze mecze tego nie zmienią, Bosh to samo, BIG 3 Miami to już przeszłość, Indiane przeszli dzięki doświadczeniu które wykorzystali w g7, tutaj doświadczeniem na pewno nie wygrają. Kursy na Spurs bardzo fajne więc nie pozostaję nic innego jak granie na drużynę z San Antonio. Jako że gram na Spurs i widzę ich jutro z pierścieniami na palcach to również wypada zagrać na MVP finałów, Green po ostatnim meczu odpadł z rywalizacji i jeśli Spurs wygrają to MVP zostanie prawie na pewno Duncan lub Parker, wybór między oboma może wydawać się bardzo trudny, typowe 50:50 jednak ja dokładnie policzyłem statystyki i tutaj Tim niemal miażdży Francuza.
Parker
-punkty: 100
-zbiórki: 13
-asysty: 41
-straty: 5
-bloki: 1
-skuteczność rzutów: 44,5%
-skuteczność rzutów osobistych 62,72%
Duncan
-punkty: 108
-zbiórki: 73
-asysty: 8
-straty: 1
-bloki: 8
-skuteczność rzutów: 50,43%
-skuteczność rzutów osobistych 76,67%
6:1 dla Duncana który wybierany był już MVP aż 3 razy, Parker tylko raz dlatego jeśli dziś Spurs wygrają, to moim zdaniem to właśnie Tim zostanie MVP.
⛔ 100
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - Wuxi Classic
Spotkanie: Matthew Stevens - David Morris
Typ: David Morris
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet365

O Morrisie pisałem tutaj: http://forum.bukmacherskie.com/f63/wuxi-classic-17-06-23-06-13-a-92890-4.html#post3689667. Uważam, że gość jest bardzo niedoceniany. Skoro dziś ograł Cartera i to po naprawdę trudnym, mozolnym meczu, to czemu ma nie wygrać ze Stevensem, czyli zawodnikiem słabszym niż Ali? Oczywiście, że może wygrać. Kursy na wygraną Irlandczyka są przesadzone i dlatego warto je grać, a w bezpieczniejszych opcjach ja jak zwykle poszukam zabezpieczeń w postaci dodatnich handicapów. +3,5 stoi mimo wszystko trochę za nisko (1,25), więc dlatego skuszę się na +2,5. Trzy frejmy z bardzo nierównym Stevensem są jak najbardziej do wyciągnięcia. Problemem, w moim przekonaniu może być jednak brak doświadczenia. Morris w Wuxi jeszcze pod kamerami nie grał, a Stevens już miał okazje dwukrotnie wystąpić w TV. To może mieć znaczenie przy tak mało rutynowanym graczu jak David, ale mimo to wierzę przede wszystkim w umiejętności tego zawodnika i być może nawet jego zwycięstwo i pierwszy półfinał rankingowy w profesjonalnej karierze.
⛔ 100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: MLB,Baseball
Spotkanie: San Francisco Giants(-2.5) - Miami Marlins
Typ: 1
Kurs: 2.96
Bukmacher: Pinnacle
21.06.2013 04:15
Analiza:
Kolejna nocka z baseballem amerykańskim.Uboga oferta jak na noc ale myślę ze trafię z tym typem.Może troszkę ryzykownie ale w tej dyscyplinie jak najbardziej możliwe do wejścia.dziś stawiam na gigantów z San Francisco.Gospodarze na wysokim szóstym miejscu grają z ostatnią drużyną w tabeli.nie widzę tutaj innej opcji jak w pierwszym spotkaniu na wygraną gospodarzy.Prawdopodobni miotacze » Gaudin C. [SFG] (2-1), Koehler T. [MIA] (0-5).tak więc u gości bez rewelacji.Myślę że pierwszym spotkaniu giganci dadzą popalić i wygrają wysoko te spotkanie.Pokażą że należy się nimi liczyć i dziś rozbiją w pył gości którym nie najlepiej idzie ten sezon.Na 71 spotkań wygrali zaledwie 22.Nie widze tutaj u nich szansy na 23 wygraną chociaż ze to jest tylko sport i jest wszystko możliwe.Ja w każdym więc razie stawiam na Giants , na pewną wygraną minimum kilkoma punktami.
✅ 196
 
psotnick 902,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Snooker - Wuxi Classic 2013
Spotkanie: Robert Milkins v Anthony Hamilton
Typ: Powyżej 7.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: bet365

Obaj panowie w bardzo dobrej formie przystąpili do tego turnieju. Nie licząc odosobnionej wpadki z Bairdem, Milkins od początku sezonu kosi równo z trawą. Na rozkładzie między innymi Campbell, Higgins, White, dzisiaj do tej listu dopisał Donaldsona (5-1). Ostatnio przegrał tylko z Perrym w Yixing Open, a to najlepszy dowód, że trzeba grać naprawdę dobrze, żeby go pokonać. W jutrzejszym ćwierćfinale będzie miał w końcu godnego przeciwnika, bo Hamilton objawił się w Wuxi ze zjawiskową formą. Mnóstwo wygrywających podejść, regularność na wbiciach przypomniała wszystkim, że nie bez powodu jego przydomek to Sheriff of Pottingham. Bardzo utalentowany gracz o czym świadczy choćby 240 setek w karierze plasujące go w szerokiej czołówce wszech czasów obok Stevensa, Robbo czy Selby’ego. Wprawdzie dzisiaj miał trochę wahań formy i kilka banalnych pudeł, ale Milkins również nie zachwycił we wczorajszym meczu z White’em, więc w słabszych występach są na remis. Umiejętności i forma obu graczy również na remis, więc lepiej wyceniany przez buki Hamilton to value. Ja jednak wolę wybrać over jako pewniejszą opcję na ten ćwierćfinał, tym bardziej, że zacięte mecze nie są obce tej dwójce. Dla mnie to jeden z najlepszych typów na jutrzejsze ćwierćfinały, zwłaszcza po takim kursie.
✅ 100
 
D 53

dynia24

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Iran - Serbia
Typ: 2
Kurs: 1,53
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Na piątkowe popołudnie wybrałem spotkanie Ligi Światowej w grupie B: Iran - Serbia. Po pierwszych meczach Serbowie zajmują 3 miejsce w tabeli, natomiast Irańczycy 5, z tą różnicą, że Iran rozegrał dopiero dwa mecze a Serbia już cztery. Serbowie nie zachwycają na razie ale mają już za sobą trudny dwumecz z Rosją, w którym dwa razy przegrali, ale jeden mecz po pięciu setach. Pierwsze dwa mecze wygrali dość pewnie z Kubańczykami (3-1, 3-1). Iran jak na razie dwa razy uległ Rosjanom urywając im zaledwie jednego seta. W grupie faworytami są raczej Rosjanie i Włosi, którzy zagrają jutro między sobą więc dla Serbów jest szansa na dogonienie czołówki. Dotychczas obie drużyny spotkały się dwa razy z czego w zeszłym roku górą byli Serbowie (3-0), a dwa lata temu Irańczycy (3-2). Serbowie to nadal czołówka światowej siatkówki więc stawiam na nich. Mecz dla Serbów na pewno będzie trudny, ale jeśli chcą nawiązać rywalizację z czołową dwójką grupy to muszą to spotkanie wygrać.
✅ 53
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nigeria - Urugwaj
Suarez przynajmniej 2 gole
8,00
Unibet

Pomimo, że Urugwaj słabiutko zagrał z Hiszpanią to liczę na nich z Nigerią. Thaiti nawet w starciu z afrykańską drużyną potrafiło coś zrobić i strzelili bramkę. Nie będę jednak typował czystego zwycięstwa Urugwaju tylko gole zawodników. Nie ma co się bajerować, że tam najbardziej liczą się Cavani i Suarez więc któryś z nich powinien trafić. Cavaniego mam pogranego jako króla strzelców więc jego gole tak czy siak będą mnie cieszyć. Gram w takim razie Suareza. Z Hiszpanią popisał się fantastycznym uderzeniem z wolnego i miałem wrażenie, że chce mu się grać. Szukał wymuszeń wolnych w swoim stylu, ale do tego przywykliśmy. Nigeria bez gwiazd, w obronie jacyś parodyści, którzy nawet nie potrafią zrobić pułapki ofsajdowej.
⛔ 100
 
W 146

wojtek360

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa
Spotkanie: Francja - Polska
Typ: 1
Kurs: 4.12
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza: Liga Światowa ruszyła pełną parą Biało-Czerwoni kolejny mecz zagrają we Francji i pomimo takiego kursu na Trójkolorowych mają oni szanse na zwycięstwo w tym meczu ponieważ grają eksperymentalnym składem i mogą sprawić sensacje. Polacy po przegranej z Brazylią będą szukać zwycięstwa aby awansować do Final Six lecz do awansu nie mogą stracić zbyt wiele punktów.
Francuzi po przegranych z Bułgarią i USA również będą chcieli się jakoś pokazać na tym turnieje i będzie to dla nich świetną okazją ponieważ nic nie zostało im do stracenia. Patrząc na ostatnie mecze tych drużyn to Francuzi przegrali zaledwie 4 na 15 a Polacy 6 na 15. Francuzi również wygrali ostatnie 2 pojedynki z Polakami więc mają jakiś sposób na naszą reprezentacje.
Lista powołanych na ten mecz:
Francja:
Rozgrywający: Benjamin Toniutti (Arago de Sete), Rafael Redwitz (Montpellier)
Atakujący: Marien Moreau (AS Cannes), Mory Sidibe (ACH Volley)
Środkowi: Gerald Hardy-Dessources (Tours VB), Kevin Le Roux (AS Cannes), Nicolas Le Goff (CNVB)
Przyjmujący: Earvin N&#39;Gapeth (Kuzbass Kemerowo), Nicolas Marechal (Jastrzębski Węgiel), Julien Lyneel (Montpellier), Guillaume Quesque (Casa Modena)
Libero: Jenia Grebennikov (Vfb Friedrischshafen)
Polska:
Rozgrywający: Łukasz Żygadło, Fabian Drzyzga
Atakujący: Zbigniew Bartman, Jakub Jarosz
Przyjmujący: Michał Ruciak, Michał Winiarski, Michał Kubiak, Bartosz Kurek
Środkowi: Marcin Możdżonek, Piotr Nowakowski, Andrzej Wrona
Libero: Krzysztof Ignaczak.
✅ 312
 
B 6

barek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Spotkanie: Nigeria - Urugwaj
Typ: 1
Kurs: 5,5
Bukmacher: bet365
Analiza:
Nigeria po dobrym meczu z Tahaiti rozegra kolejny mecz w ramach Pucharu Konfederacji, tym razem będzie to mecz z Urugwajem. Taki typ wybrałem dlatego, że drużyna Nigerii to drużyna bez gwiazd ale potrafi zagrać dobry mecz, po ostatnim meczu z Tahaiti pewnie już wyciągnęli wnioski i dzisiaj już lepiej zagrają w obronie. Drużyna Urugwaju w meczu z Hiszpanią nie zachwyciła, może i mają w składzie kilka &quot;gwiazd&quot; ale to im niczego nie gwarantuje. Podsumowując, Nigeria to nie jacyś chłopcy do bicia i kurs na nich jest trochę za wysoki, zwłaszcza zwarzając na ostatni mecz Urugwaju. Liczę na wyrównany mecz z końcowym wskazaniem na Nigerię. Powodzenia ????
⛔ 100
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Spotkanie: Nigeria - Urugwaj
Typ: BTS
Kurs: 1,75
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Będzie bardzo krótko bo do meczu dosłownie minuty. Obie drużyny zmotywowane do zwycięstwa w tym meczu. Nigeria może zapewnić sobie awans jeszcze przed meczem z Hiszpanią, natomiast Urugwaj walczy o pozostanie w turnieju. Jestem pewny że nie będzie tutaj kunktatorstwa czy murowania bramki, dla obu ekip liczy się zwycięstwo.
Ofensywa jest głównym atutem zespołu Urugwaju, w ataku &quot;Celestes&quot; występuje niesamowita para Suarez - Cavani, dodatkowo dzisiaj wzmocniona operującym za nimi wracającym do formy Forlanem. Moim zdaniem sama ich obecność jest gwarantem chociaż jednego gola. Jednak obrona Urugwaju nie jest jakimś wielkim monolitem, i nigdy w sumie nim nie była. Uwagę należy zwrócić na formację, jaką dziś wybrał Tabarez - rzadko spotykana ultraofensywna 3-4-3. Z drugiej strony mamy młodą drużynę Nigerii. Brak największych gwiazd, ale możliwość wykreowania nowych. W meczu z Tahiti (tak wiem co to za rywal) duże możliwości pokazał Nnamdi Oduamadi, który przyszły sezon prawdopodobnie spedzi w Milanie. Pamiętać należy także o Brownie Ideye który w barwach Dynama Kijów udowadniał że ma pojęcie o grze w piłkę. Pewny jestem także że Nigeryjczycy jako młoda afrykańska drużyna skupią się na grze do przodu. Ofensywna formacja 4-3-3 stosowana przez Super Orły zawsze wpływała na ofensywne usposobienie ekipy Nigeryjskiej. Działa to jednak w dwie strony, a młodość która jest pozytywem z przodu, może przeszkadzać w defensywie. W obronie brak doświadczonych graczy, dlatego także liczę na kilka klopsów które może wykorzystać Suarez.

Nigeria (4-3-3): Enyeama - Echiejile, Omeruo, Oboagona, Ambrose - Ogude, Obi Mikel, Ogu - Musa, Ideye, Oduamadi

Urugwaj (3-4-3): Muslera - Caceres, Lugano, Godin - Rodriguez, Gonzalez, Arevalo, Pereira - Forlan, Cavani, Suarez
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Dania - Polska
Typ:poniżej 58,5 bramki w meczu
Kurs: 1,8
Bukmacher: STS
Analiza:
Spotkanie typowo towarzyskie, raczej bez gwiazd. Trener naszej kadry wyczula na obronę, a w bramce Szmal. U nas za bardzo też nie będzie chyba miał kto strzelać, więc skąd te 59 bramek?
nieregulaminowy bukmacher, kiepska analiza
 
T 35

toshihiko-koga

Użytkownik
dyscyplina: siatkówka, Liga Światowa
spotkanie: Francja - Polska
typ: Polska (-2,5 seta)
kurs: 2,72
godz: 20:00
bukmacher: Pinnaclesports
analiza:
przed nami trzecie spotkanie Polaków w grupie A tegorocznej Ligi Światowej, naszymi dzisiejszymi rywalami są odmłodzona przed sezonem kadra Francji. Do tej pory trójkolorowi w LŚ zagrali 4 spotkania z których wszystkie przegrali, dwa z Bułgarią 3:0 i 3:2 oraz dwa z USA 3:0 i 3:2. Kadra Francuzów złożona jest głównie z młodych i niedoświadczonych zawodników jedyne nazwisko w kadrze Francji które mi coś mówi to znany z występów w Plus Lidze Tuia. Polacy natomiast po dwóch porażkach z Brazylia w dwóch meczach z Francja muszą zdobyć komplet punktów jeśli chcą pojechać na turniej finałowy do Argentyny. Od spotkań z Brazylią minęły już dwa tygodnie więc pewnie nasi chłopcy odzyskali już świeżość, której widocznie brakowało w spotkaniach z Canarinhos. W porównaniu z ostatnimi spotkaniami Anastasi dokonał dwóch bardzo dobrych zmian, czyli wymienił debiutanta Konarskiego na doświadczonego Jarosza, którego na pewno śmielej wpuści na boisko jeśli zatnie się Bartman oraz Zatorskiego na potrafiącego krzyknąć na boisku i poderwać zespół do walki Ignaczaka. Reasumując nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż zwycięstwo Polaków w trzech setach nad słabiutkimi Francuzami.
⛔ 100
 
maer 272,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina:piłka nożna - KOLUMBIA(Liga Postobon - Apertura - Semi-finals)
Spotkanie: Atletico Nacional - Itagui
Typ: 1
Kurs: 1.80
Godz:03.10
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam do Kolumbii na mecz w lidze Postobon - Apertura - Semi-finals, są to rozgrywki w których w dwóch grupach mierzy się osiem najlepszych zespołów Liga Postobon - Apertura.
Mecz który wybrałem to Atletico Nacional przeciw Itagui.
Atletico Nacional przegrał swój pierwszy mecz w grupie na wyjeździe z Pasto 2:1, a Itagui również przegrało tylko że u siebie 1:3 z Deportes Tolima.
Ja spojrzę bardziej pod względem Apertury bo tam tych meczów było dużo więcej.
Atletico Nacional zajęło w Liga Postobon - Apertura drugie miejsce, w osiemnastu meczach zgromadzili trzydzieści dwa punkty, a ich stosunek meczy to 8-8-2 a bramek 29-22.
Gospodarze jednak u siebie grali bardzo dobrze gdzie w dziewięciu meczach zdobyli dwadzieścia jeden punktów wygrywając sześc z nich, remisując trzy razy i nie przegrali ani razu, ich bilans bramek u siebie to 20-9.
Itagui natomiast zajęło w zajęło w Liga Postobon - Apertura miejsce trzecie i w osiemnastu meczach zdobyli trzydzieści jeden punktów, ich stosunek meczy to 8-7-3, a bramek 27-17.
Goście na wyjazdach w dziewięciu meczach zdobyli trzynaście punktów, wygrywając trzy razy, cztery razy remisując i dwa razy wracając do domu bez punktów, a ich bilans bramek na wyjeździe to 11-10.
W tym meczu stawiam na jedynkę, jak widać Atletico Nacional jest drużyna własnego stadionu i Itagui się o tym przekona.
⛔ 100
 
nowicjuszz 287

nowicjuszz

Użytkownik
ATP - SINGIEL: Eastbourne (Wielka Brytania), trawiasta
I.Dodig - F.Lopez
Typ: over 23,5
Kurs: 1,91
Pinnacle
Obaj Panowie w formie. Dodig odprawił tu kolejno Istomina, Raonica oraz Fogniniego nie tracąc nawet seta. Mało tego w żadnym z tych spotkań nie został nawet przełamany. Lopez natomiast także bez straty seta pokonał tu Nieminena, Monaco oraz swojego rodaka Verdasco. W trzech spotkaniach został przełamany tylko raz w meczu z Juanem, także widać że dzisiejsi przeciwnicy nie mają problemu z trzymaniem swojego serwisu. Moim zdaniem styl gry obu tenisistów także bardzo podobny. Panowie spotkali się do tej pory tylko raz, dwa lata temu w Barcelonie, górą był Chorwat wygrywając 2:1. Wszystko wskazuję na bardzo wyrównany mecz. Trzy sety bardzo prawdopodobne, jednak moim zdaniem nawet przy dwóch setach linia zostanie spokojnie pokryta.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom