>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 21.05.2017 (niedziela)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 2M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina:
18:00
Spotkanie:
Jagiellonia - Legia
Typ:
obie strzelą i over 2,5gola w meczu
Kurs:
2,20
Bukmacher:
Totolotek
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz kolejki w naszej rodzimej Ekstraklasie, rozpędzona Legia przyjeżdża do niedawnego lidera, czyli Jagiellonii. Trochę mnie dziwi fakt tak mocnego faworyzowania zespołu z Warszawy, fakt, że ostatnio mają imponującą serię 10 zwycięstw na wyjazdach, ostatni raz przegrali w delegacji 14 pazdziernika w Szczecinie, dodatkowo w tych wygranych meczach tylko raz nie zdobyli minimum 2 goli, natomiast jeśli chodzi o Jagiellonię to w tym sezonie na ostatnie 15 meczy u siebie w 12 strzelili minimum jednego gola i dzisiaj myślę, że na conajmniej to jedno trafienie ich stać, Probierz nie odpuści raczej tego meczu, ma być komplet publiczności, a wiadomo, że dobry doping to mega wsparcie i 12 zawodnik, Legia też na pewno coś strzeli, może nawet wygra, ale nie będzie to na pewno spacerek, po cichu liczę nawet na urwanie punktów Legii i może remis. W ostatnich dwóch sezonach w Białymstoku Legia grała dwa razy raz był remis 1:1, raz wygrała Legia 4:1, ale w obydwu meczach obie drużyny strzeliły po golu, dzisiaj remis raczej nikogo nie satysfakcjonuje, więc może prawem serii czas na zwycięstwo Jagiellonii, najlepiej 2:1, wtedy pokryje mój typ. Powodzenia.

⛔100
 
chmielu98 1

chmielu98

Użytkownik
Dyscyplina: Counter Strike, DreamHack Summer
Godzina: 15:00
Spotkanie: PRIDE - Epsilon
Typ: 2
Kurs: 2.25
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Pod lupę wziąłem spotkanie pomiędzy PRIDE - Epsilon. Kursy, które zostały podane sprawiły, że nie mogłem przejść obok tego spotkania obojętnie. Biorąc pod uwagę formy obu zespołów, mogę niejednoznacznie stwierdzić, że Polski zespół PRIDE wygląda o wiele lepiej, ponieważ na 5 ostatnich rozegranych meczy mają oni aż 4 wygrane. Po stronie Epsilon nie wygląda to zbyt ciekawie, ponieważ nie wygrali oni ani jednego spotkania od pięciu meczy. Jednak zagłębiając się w ich formę, można wywnioskować że PRIDE wygrywało z drużynami słabszymi od siebie. Gdy na swojej drodze pojawił się przeciwnik taki jak iGame, który jest na równym poziomie z zespołem PRIDE - przegrali wynikiem 0-2. Dlaczego Epsilon? Na 5 swoich rozegranych meczy mieli same doświadczone drużyny takie jak NiP, Heroic, PENTA, Tricked, czy też wpadka z Singularity. Ponadto taka drużyna jak NiP miała lekki problem, ponieważ Epsilon potrafił ugrać aż 14 rund grając na tak dobrego przeciwnika. Turniej, w którym obie drużyny biorą udział jest o wejście na oficjalny DreamHack Summer 2017 więc jest o co walczyć, ponieważ nawet ostatnie miejsce ma do wygrania 2 tysiące dolarów. Co prawda Epsilon nie posiada swojego standardowego składu, lecz myślę że bez większych problemów pokonają Polski zespół z uwagi na ich dokonania w poprzednich meczach z drużynami o wiele silniejszymi od siebie.
⛔100
 
kurczakj 294

kurczakj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, 2 Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Stuttgart - Wurzburger
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: forbet
Analiza:
Stuttgart jest niemal pewny awansu i dziś powinien pokazać dlaczego należy im się awans. Goście z kolei walczą o utrzymanie i muszą wygrać, co stworzy wiele okazji do kontr dla gospodarzy. Wydaje mi się też, że po pierwszym kwadransie gra się uspokoi i Stuttgart przejmie inicjatywę. Stuttgart u siebie 12-2-2, Kickers na wyjeździe 3-5-8. Gospodarze po przegranym meczu 3:0 w pierwszej części sezonu będą chcieli wziąć rewanż na drużynie Wurzburger. Za drużyną gospodarzy przemawia również to, iż od grudnia nie przegrali u siebie, natomiast dzisiejsi goście na wyjeździe grają ostatnio bardzo słabo.
✅50
 
W 208,5K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Węgry, Merkantil Bank Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Balmazujvaros Sport Kft. - Szolnoki MAV FC
Typ: 1
Kurs: 1,61
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Spotkanie piłkarskie z zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej na Węgrzech. Tabela wygląda tak:

Jak widać po tabeli gospodarze walczą o awans natomiast ich rywal już o nic nie gra. Szolnoki nie ma szans na awans a spadek też im nie grozi. Jeżeli chodzi o bilanse obu zespołów, to na własnym stadionie Balmazujvaros ma na koncie 11 zwycięstw, 2 remisy i 4 porażki, natomiast goście na wyjazdach odnieśli 6 zwycięstw, 4 remisy i 7 porażek. Dużo bardziej zmotywowani na ten mecz powinni być gospodarze, którzy walczą o awans a w kolejnym meczu zagrają na wyjeździe z liderem rozgrywek zespołem Puskac Academy i później w ostatniej kolejce zagrają na własnym stadionie z wiceliderem zespołem Kisvarda. Tak więc terminarz na koniec rozgrywek zapowiada się bardzo interesująco, bo Balmazujvaros zagra z bezpośrednimi rywalami do awansu. Mało prawdopodobne jest to aby zespół Puskac Academy przegrał wszystkie swoje 3 mecze, ten zespół z taką przewagą punktową spokojnie awansuje więc tak naprawdę walka trwa o to drugie miejsce w tabeli. Dzisiejsi gospodarze jeżeli marzą o awansie to nie mają wyjścia muszą to dzisiejsze spotkanie wygrać. Stawiam na nich, bo u siebie grają dobrze do tego powinni być dzisiaj mocno zmotywowani a dla rywali sezon tak na dobrą sprawę się już skończył.
✅61
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Piłka nożna
16:00
MU - Crystal Pałace
Typ: Crystal Palace over 2,5 gola
Kurs: 6,00
Buk: Totolotek
Według mnie wielka okazja bo mecz o nic, a MU gra przecież w środę finał LE, wygraną w tym finale daje awans do LM. Juz tam czytałem że obliczono że jeśli MU przegra finał z Ajaxem to straci 50 mln euro. Mourinho był mocno niezadowolony że ten dzisiejszy mecz nie został przełożony i zapowiedział że wypuści głębokie rezerwy, nawet nie drugiego bramkarza ,a trzeciego! Na innych pozycjach to samo i prasa gdzieś tam spekuluje sporo bardzo młodych zawodników, niektórzy mają dopiero zadebiutować w Premier League. Zatem stawianie przez buki typów 50/50 to jakieś nieporozumienie.
Post z wczoraj, aktualizując jest już skład i Mourinho puścił mocne rezerwy, Rooney, Pogba, Lindgard są choć w sumie dziwię się że tak ważny gracz jak Pogba wychodzi w podstawowym składzie na mecz o nic. Buki nawet zeszli już z typu 50/50, kurs na Crystal Palace jest już pod 3,00 więc nawet można spróbować zagrać band -1,5 na Palace pewnie po bardzo wysokim kursie, jest Benteke, jest Zaha więc ma kto strzelać. Grzechem byłoby nie spróbować iść w stronę Crystal Palace w tym meczu.
⛔100
 
dan95lol 73

dan95lol

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nozna - LaLiga
Godzina: 16:45
Spotkanie: Valencia vs Villareal
Typ: Villareal
Kurs: 2,20
Bukmacher: Unibet
Analiza: Goscie znajduja sie aktualnie na 5 pozycji w tabelii. Nie pozwala im to jednak na odpoczynek, gdyz na dzien dzisiejszy nie maja jeszcze tego miejsca zapewnionego. Liga Europejska to napewno wazna sprawa dla takiej druzyny jak Villareal. Jednakze aby byc juz w fazie grupowej trzeba jeszcze troszke o to miejsce powalczyc. Dzisiaj na drodze stanie Valencia. Druzyna grajaca mega w kratke i ze srednia forma pilkarzy. Oni jednak nie maja juz o co walczyc. Miejsce 12 zapewnia im pozostanie w lidze, ale nie maja jakichkolwiek szans na walke o LE. Dlatego tez uwazam, ze Goscie beda mocno napierac, aby obronic 5 pozycje w tabelii. Powodzenia
⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
???? Zverev A. - Djokovic N.
16:10
Tenis ziemny - ATP Rome 2017
Zverev A. +1,5 seta
Kurs: 2,23 w Unibet

Młodość kontra doświadczenie... Djokovic lubi od kilku sezonów Rzym to prawda, gra tutaj świetnie, być może w końcu się odblokuje jednak trafił na głodnego Zvereva któremy już nie jednemu graczowi ze ścisłego topu napsuł krwi.
Mam olbrzymią nadzieję, że to nie będzie taka żenada jak Thiem. W końcu inny przeciwnik inny styl grania. Najbardziej przekonuje mnie mecz Zvereva z Fogninim, a i też nie ma co ukrywać, że zwycięstwa nad Raonicem czy Isnerem dają duża nadzieje, że serwis tutaj odegra dość mało istotną rolę. Kto wygra? Trudno powiedzieć, bo Djokovica nie można lekceważyć tym bardziej w finale, jednak jaka była jego forma przed turniejem to chyba każdy wie.
Ewentualnie można pograć over gemowy 20.
✅123
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
maer 304,9K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Argentyna - Primera Division
Godz: 20:00
Spotkanie: Godoy Cruz - Vélez Sarsfield
Typ: Godoy Cruz
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Zapraszam na 25 serię gier do argentyńskiej Primera Division.
W bardzo ciekawym spotkaniu na Estadio Feliciano Gambarte zmierzą się ze sobą miejscowe Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba a w gości przyjedzie drużyna Club Atlético Vélez Sarsfield.
Godoy Cruz w tym sezonie ligowym w swoich 24 rozegranych meczach zdobyło 31 punktów co daje obecnie 17 miejsce w tabeli ligowej natomiast Vélez Sarsfield plasuje się na 19 pozycji w tabeli argentyńskiej Primera Division ze zdobytymi 29 oczkami w swoich 24 rozegranych spotkaniach w tym sezonie ligowym.
Gospodarze w tym sezonie na swoim terenie 7 wygranych, 2 remisy oraz 3 porażki z bilansem bramkowym 18-12 zaś goście na wyjazdach 1 zwycięstwo, 3 remisy oraz 8 przegranych i bilans bramek 4-18.
Mecz zapowiada się ciekawie gdyż oba zespoły są bardzo blisko w tabeli ligowej i moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy którzy u siebie grają dobrze do tego specyfiką południowoamerykańskich lig jest to że na swoim terenie zespoły bardzo często wygrywają a goście w delegacjach bardzo słabo i moim zdaniem z dobrze u siebie dysponowanym Club Deportivo Godoy Cruz Antonio Tomba przegrają.
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
gumbi82 526

gumbi82

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna – Portugalia Liga Sagres
Zdarzenie: Sporting Lizbona – GD Chaves
Typ: I połowa - over 2,5
Godzina: 21:15
Bukmacher: Unibet
Kurs: 4.80
Analiza:
Bardzo interesująco zapowiada się nam pojedynek 34 i zarazem ostatniej kolejki Portugalskiej Liga Sagres, w którym to zmierzą się zajmujący obecnie 3 pozycję w tabeli drużyna Sporting Lizbona z 10 GD Chaves. Gospodarze tego spotkani w kończącym się sezonie zdołali 11x zwyciężyć a 3x zremisowali w 16 dotychczasowych występach zdobywając przy tym 33 bramki a stracili 13. Goście natomiast w 16 rozegranych pojedynkach wyjazdowych zdołali 2x odnieść zwycięstwo 6x zremisowali a 8x doznali porażki strzelając przy tym 15 bramek a stracili 23. Aktualny układ w tabeli powoduje, że obydwa w/w zespoły nie grają już o nic a co z tym idzie mecz ten na pierwszy rzut oka wydaje się być nudnym. Nic bardziej dziwnego. W mojej ocenie po 2 ostatnich porażkach z rzędu ekipa Sportingu będzie chciała godnie pożegnać się z własną publicznością pewnie pokonując słabego na wyjazdach Chaves. A dodam, że ekipa gości traciła średnio 2 bramki na każde wyjazdowe spotkanie. Kurs oczywiście na zwycięstwo gospodarzy w graniach 1.3 nie jest warty pobierania dlatego postanowiłem tutaj pobrać over 2,5 bramki już po pierwszych 45 minutach spotkania. Gospodarze moim zdaniem bardzo szybko ruszą na bramkę gości co powinno zaowocować szybko zdobytą bramką a kolejne to już kwestia czasu. Reasumując zaryzykuje tutaj i pobiorę 3 bądź więcej bramek już w I połowie spotkania.
✅380
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom