>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.05.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 21. Maja


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, finał pucharu
Godzina: 18:30
Spotkanie: Crystal Palace - Manchester United
Typ: -1.75 MU
Kurs: 4.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Na piątek dałem -1.75 Sonderjyske, ale szybko wycofałem typ, bo się kapnąłem, że już tego dnia typowałem na Juan Aurich też -1.75. Obydwa typy by weszły. Szkoda, że nie można podawać kilku dziennie. Pora na typ sobotni. Spotkanie na neutralnym terenie, a to Manchester lepiej się czuje na obcym boisku. CP lewno nie spadł z ligi. MU mógł lepiej, była szansa przeskoczyć City, ale zawalili przedostatni mecz sezonu przegrywając z West Hamem i nie zagrają w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Była to jedyna wtopa, bo w pozostałych meczach przed końcm sezonu wygrane i remis z mistrzem Leicester. Crystal Palace przegrało aż 1-4 ostatnie wyjazdowe spotkanie z Southampton, przegrało też z Newcastle. Warto dodać, że 20 kwietnia drużyny spotkały się w Manchesterze, wygrał United 2-0 i miał sporą przewagę, w posiadaniu piłki 66%, w sytuacjach podbramkowych 16-5, ale uwaga, strzały na bramkę aż 10 do zera. Pora się zrehabilitować za kiepski koniec sezonu ligowego i zdobyć Puchar Anglii. W bezpośrednich spotkaniach 5 wygrany h Manchesteru i jeden bezbramkowy remis. Czysta 2-ka to kurs 1.78, mój typ to oczywiście mój ulubiony handi azjatycki -1.75 dla MU. Kurs wyśmienity ???? Wart ryzyka

⛔ 100
 
P 268

pawelek1086

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, II liga
Spotkanie: Znicz Pruszków - Kotwica Kołobrzeg
Godz; 19:00
Typ: Znicz
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ten mecz dla piłkarzy Znicza ma szczególne znaczenie. Zwycięstwo, przy braku zwycięstwa Wisły Puławy, oznaczać będzie historyczny powrót do I ligi. O brak zwycięstwa chłopaków z Puław bym się nie martwił, bo rozgrywają fatalną rundę, gdzie strzelają niewiele bramek i zdobywają niewiele punktów. A grać będą nie z byle kim, bo z dominatorem ligi - Stalą Mielec. Oczywiście można sobie zadawać pytanie, czy Stal po zagwarantowaniu sobie awansu nie odpuści kolejnych meczów, ale i tak myślę, że Wisła nie dam im rady. Nie z taką postawą.
No ale wracamy do Znicza. W ostatniej kolejce zaliczyli trudną do wytłumaczenia wpadkę - klęskę 0:4 z Legionovią. Prawdopodobnie wynikało to z faktu, iż w 32. minucie z boiska za kartki wyleciał kapitan Znicza - Arkadiusz Jędrych. Tak czy inaczej ja uznałbym to za wypadek przy pracy, a nie za nagły spadek formy.
Kotwicy oczywiście nie należy lekceważyć, bo podobnie jak Legionovia, potrafią zaskoczyć. Dość powiedzieć, że m.in. udało im się na wyjeździe pokonać ekipę z Mielca. Szykuje się więć arcyciekawy pojedynek. Z jednej strony rozpędzony Znicz, grający z charakterem, będący o krok od awansu. Z drugiej strony świetnie spisująca się na wyjazdach Kotwica, która co prawda nie gra już o nic, ale jednak nie ustępuje i potrafi popsuć krwi najlepszym. Dlatego też dziwi mnie tak niski kurs na Znicza, no ale stawiam na nich tak czy inaczej ;)

✅ 60
 
mazi27 112

mazi27

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, II liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła Puławy - Stal Mielec
Typ: Wisła Puławy
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bet365
Analiza: Niewątpliwie hit tej kolejki trzeciego szczebla rozgrywek w Polsce. Przed nami jeszcze trzy kolejki. Goście wybranego przeze mnie spotkania w zeszłym tygodniu po zwycięstwie z ROWem Rybnik zapewnili sobie powrót po długich nastu latach do I ligi. Wisła aktualnie zajmuje czwartą lokatę w tabeli (dającą baraż o I ligę) i raczej pewne jest, że co najmniej w wspomnianych barażach zagrają (piąty Raków ma pięć punktów straty), ale myślę, że zrobią wszystko żeby awansować bezpośrednio (dwa punkty straty do trzeciego Znicza i trzy do Tychów). Mielczanie zagrają zapewne rozluźnieni i Trener po rotuje składem, co jest na korzyść gospodarzy. Wisła po za jutrzejszym meczem zagra z walczącymi o utrzymanie Olimpią Zambrów (wyjazd) i ROWem Rybnik(dom). Wydaje się, że komplet punktów pozwoli Puławianom awansowac na drugi szczebel rozgrywek PZPN bezpośrednio i na pewno terminarz teraz gra na korzyść Wisły

⛔ 100
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Puchar FA
Godzina: 18:30
Spotkanie: Crystal Palace - Manchester United
Typ: Powyżej 3,5 kartek w meczu
Kurs: 1,66
Bukmacher: Bet365

Witam, czas na wielki finał !!! W dzisiejszym spotkaniu typuję na kartki rzecz jasna, jest to ważny mecz dla obu ekip, wiemy sami jakie przywileje daję wygranie tego trofeum, goście bardzo liczą na wygraną, jednak łatwo mieć nie będą, ponieważ Crystal Palace przez przypadek nie doszli aż do finału, czego nikt się po nich nie spodziewał, że to zrobią. Ciekawa niska linia jest wystawiona na ten mecz jeśli chodzi o kartki, a sędzią w tym meczu będzie: Mark Clattenburg, jest to sędzia który czasami daję mało kartek, a czasami potrafi ich dać sporo, jednak ja się tym nie martwię ponieważ FINAŁ to najważniejszy mecz i walki w takich meczach nie brak, więc kurs 1,66 na kartki warto stawiać lub dodać ten typ do dubla. To musi się udać, powodzenia!
:zoltakartka:

✅ 66
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 0

pawelolk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japonia, J-League
Godzina: 12:00
Spotkanie: Albirex Nigata - Kawasaki
Typ: 2
Kurs: 1.92
Bukmacher: Bet-At-Home
Analiza:
Witajcie. Jest to mój pierwszy typ na tej stronie, ale mam nadzieje, że nie ostatni. Dzisiaj zabiorę się za ligę Japońską, a mianowicie mecz Albirex-Kawasaki. W sobotę zaczyna się 13 kolejka J-League, na ten moment Kawasaki plasuje się na 1 pozycji, a Albirex na 15. Kawasaki, które poprzedni sezon skończyło w srodku tabeli, w tym roku idzie jak burza, pokonując między innymi w I kolejce mistrza Hiroshime. Albirex Nigata na 5 meczy u siebie jeszcze ani razu nie zaznała zwycięstwa (3 remisy i 2 porażki) natomiast Kawasaki na 5 meczy na wyjeździe jest jak na razie bezbłędne (5 zwycięstw z bilansem 13-3). Obie te drużyny spotkały się nie tak dawno, bo 6 kwietnia 2015 r. Mecz zakonczył się 5-0 dla Kawasaki. Patrząc na 5 ostatnich meczy tych drużyn między sobą, sobotni goście zwyciężali 4 razy. Kursik na gości jest naprawdę interesujący i warty zagrania.

⛔ 100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Puchar
Godzina: 18:30
Spotkanie: Crystal palace-Man Utd
Typ: x/x
Kurs: 4.75
Bukmacher:bet 365
Analiza: Na jutro wybrałem finałowe spotkanie FA Cup, w którym Crystal Palace spotka się z Manchesterem united, goście są przez bukmacherów uznawani za faworytów do zdobycia tego trofeum bowiem w sezonie zasadniczym zdobyli więcej punktów i lepszą pozycję od zespołu Crystal palace, mo9im zdaniem jednak drużna Crystal ma szanse na zawalczenie w tym spotkaniu, poniewaz dla nich jest to również niepowtarzalne okazja do ugrania czegokolwiek w obecnym sezonie, tak więc ja w tym meczu zagram na remis i że wszystko rozstrzygnie się dopiero później, liczę również iż obie ekipy przynajmniej po jednym razie pokonają bramkarza swoich przeciwników, United za wielu bramek w tym sezonie nie stracił,ale uważam iż w tym spotkaniu kilka bramek zobaczymy, mój typ to wynik 0:0 do połowy oraz po 1 po 90 minutach tego spotkania.

✅ 375
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball
Godzina: 04:05
Spotkanie: Baltimore Orioles - Los Angeles Angels
(Wright vs. Santiago)
Typ: Los Angeles Angels (-1,5)
Kurs: 2.60
Bukmacher: Bet 365
Analiza:

Zrobiłem dość gruntowną analizę jednak przedstawię tylko najważniejsze argumenty.

Halos w formie. Na ostatnich 7 gier wygrali 6 (serie z Dodgers i silnymi Mariners). Jedyna porażka z Dodgersami dla których narzucał najlepszy miotacz w całym baseballu - Kershaw. Poza tym sa w super formie i tłuką rywali.

Orioles odwrotnie. Amunicja sie chwilowo skończyła i ostatnie 4 gry to 3 porażki. M. in. tez z Mariners wiec jest pewne odniesienie. Rywale nie wystawiali super miotaczy a Baltimore i tak nie byli w stanie ich obić. Po prostu ewidentna obniżka formy Orioles.

Z przeciwstawnymi formami obu drużyn idzie w parze forma miotaczy. Dla Angels narzuca Santiago, którego poprzedni występ był najlepszym w tym sezonie występem spośród wszystkich miotaczy Angels. Konkretnie mówiąc: Shutout Mariners. 8 zmian i tylko 2 hits. Zero runs jeden walk. Fantastyczna sprawa. W przekroju całego sezonu tez lepszy od rywala. Wright ma ERA na poziomie 5.20 a 7 maja dał sie mocno poobijac Oakland. 10 hits i 5 runs. Potem lepszy występ vs. będącym w słabej formie Detroit.

Polecam ten typ.

Powodzenia.

⛔ 100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Włoch - Finał
Godzina: 20:45
Spotkanie: Milan - Juventus
Typ: Milan strzeli co najmniej 1 gola w pierwszej połowie
Kurs: 3.31
Bukmacher: Bah

Sercem jestem za Juve i co prawda ten typ nie przekreśla moich chęci, to jednak myślę że w tym meczu będzie naprawdę ciężko o zwycięstwo. Milan gra w tegorocznym pucharze całkiem nieźle, strzelają sporo bramek, głównie właśnie w 1 połowie spotkania. Jeśli w tym meczu nie strzelą pierwsi bramki to będzie im ciężko, bo ostatnimi czasy kiedy to oni tracą pierwsi gola, potem mecz układa się dla nich niezbyt dobrze.
Juventus można powiedzieć że wielkim szczęściem znalazł się w finale, bo poprzedni mecz zdecydowanie odpuścili, przez co byli o włos od odpadnięcia z pucharu. Mimo wszystko się udało, ale jeśli wyjdą na ten mecz z podobnym nastawieniem to może być krucho...

⛔ 100
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Puchar FA
Godzina: 18:30
Spotkanie:
Crystal Palace - Manchester United
Typ: Manchester United wygra a obie drużyny zdobędą gole
Kurs: 4,60
Bukmacher: Unibet
Analiza:

To, że Manchester United dotarł do finału nikogo nie dziwi. Zaskakująca jest obecność w finale ekipy Crystal Palace. Zaskakująca, ale zasłużona, bo udział w finale nie jest dziełem przypadku. W półfinale Crystal Palace wygrał 2:1 z Watford. W ćwierćfinale pokonali 2:0 Reading. Największą niespodziankę sprawili jednak w 1/8 finału, bo wyeliminowali Tottenham po zwycięstwie 1:0. Jeśli chodzi o ich grę w Premier League, to druga część sezonu była znacznie słabsza w ich wykonaniu, ale oni raczej na nic wielkiego nie liczyli, a chcieli się utrzymać w lidze, co się udało. Widać za to, że bardzo zależy im na pucharze i jest to dla nich najważniejszy mecz tego sezonu. Czy uda im się sięgnąć po to trofeum? Będzie trudno, bo Manchester United ostatnio gra bardzo dobrze. Przewiduję tu podobny scenariusz to tego jaki był w meczach pucharowych Manchesteru z Evertonem i West Ham. Manchester United wygrał oba te mecze wynikiem 2:1, czyli wygrali mecz, ale bramkę stracili. Z Crystal Palace może być podobnie. Widzę tu 2:1 lub 3:1 dla Manchesteru United.

⛔ 100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna, Anglia, Puchar FA
Godzina: 18:30
Spotkanie: Crystal Palace - Manchester United
Typ: over 6,5 rożnych ManUtd
Kurs: 2.60
Bukmacher: Unibet

Mecz rozgrywany na Wembley, dla Crystal okazja na występ w europejskich pucharach, Manchester już ma możliwość zagrania w lidze europejskiej, jednak po słabym sezonie nie zaprzepaszczą okazji na zdobycie pucharu.
Faworytem tego spotkania bez wątpienia jest ManUtd, Crystal jest ekipą z grona walczących o utrzymanie, w tym roku osiągnęli swój cel, i jakby nie patrzeć odnieśli już sukces dochodząc do finału PA.
Obie drużyny całkiem niedawno spotkały się w lidze i ManUtd pokonał CP 2-0, mecz na Wembley nie będzie tak do końca jednostronnym spotkaniem gdyż to jednak teren neutralny ale to ekipa z Manchesteru powinna być tutaj stroną która kieruje większość ataków.W ostatnim wspomnianym meczu z CP wbili rywalom 10 rożnych, i generalnie sporo pada dla nich stałych fragmentów zwłaszcza z tymi słabszymi rywalami.Myślę jednak że mecz szybko się nie rozstrzygnie i Utd będzie trochę tych rożnych łapała.Oto absencje w obu drużynach:CP: Appiah, Chamakh, Hangeland, Ledley(kontuzje)
United: Darmian, Januzaj, Keane, Schweinsteiger, Shaw, Young (kontuzje), Fellaini (zawieszenie)

✅ 160
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pasquardo 821

pasquardo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Argentyna
Godzina: 22:30
Spotkanie: Racing Club - Temperley
Typ: x/1
Kurs: 4.60
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Po pierwsze warto zwrócić uwage na rozbieżność kursów buków i bet at home. Betsson 4.60, unibet 4.35, sportingbet 4.33, bet365 4.0,a u ci Bet At Home daje tylko 3.27. Czyżby coś wiedzieli więcej? Skąd taka różnica. To mnie zaciekawiło, więc zagram ten typ. Racing Club 3 ostatnie mecze u siebie 0-0. Z Boca Juniors 0-1, ale bramka dopiero w drugiej połowie. Temperley 4 wyjazdowe przegrane z rzędu, ale w 3 z nich pierwsze bramki padały następująco: z San Martin w 51 minucie, z Quilmes w 55 minucie, z Defensa w w 54 minucie. Racing to powinien wygrać i kto wie, może już w 1 połowie strzeli gola, ale ja jestem niemocą strzelecką Racingu przełamaną w 2 połowie.

⛔ 100
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Genewa
Godzina: 15:00
Spotkanie: Stan Wawrinka - Marin Cilic
Typ: Cilic
Kurs: 3,73
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza: Stan Wawrinka, zanim przystąpi do obrony tytułu we French Open, ma do zagrania jeszcze jeden ważny mecz, finał turnieju ATP w Genewie, gdzie jego rywalem będzie Marin Cilic. Chorwat to bardzo solidny tenisista, ścisła światowa czołówka. To gracz kompletny - bardzo dobry zarówno serwis jak i return, dobrze czuje się i w ataku i w obronie, solidny zza linii końcowej, jak i z przodu, w korcie, lubi uderzenia wolniejsze, z dużą rotacją, ale także potrafi skończyć płaskim i mocnym uderzeniem. Brakuje mu jednak tego błysku, jaki cechuje zawodników ze ścisłej czołówki, którym jest właśnie Wawrinka. Niemniej jednak, forma Stana pozostawia sporo do życzenia. W pięciu ostatnich turniejach jego bilans to 5-5, a przegrywał z takimi zawodnikami, jak Goffin i Kuzniecow na hardzie oraz Nadal, Kyrgios i Monaco na clayu. Ogólnie, w tym roku Wawrinka ma już na koncie 9 porażek, a nie wygrał ani jednego meczu z graczami, którzy aktualnie okupują w rankingu pozycje 1-17 (najwyżej sklasyfikowanym graczem, jakiego w tym roku ograł Stan, jest 18 w rankingu Gilles Simon). Im bliżej Roland Garrosa, tym zapewne większa presja, związana z obroną punktów, będzie ciążyła na Wawrince i nie zapowiada się, by w tym roku ponownie wygrał tytuł. Cilic z kolei w tym turnieju prezentuje się bardzo solidnie, ograł w dwóch setach Gulbisa, który odzyskał znakomitą formę, Del Bonisa, zawsze mocnego na tej nawierzchni oraz Davida Ferrera. Marin także nie notuje w tym roku jakichś wybitnych wyników, jednak mimo wszystko wydaje się być nieco lepiej dysponowany, niż Wawrinka. Cilic często w przegranych spotkaniach ma manierę zbyt mało agresywnej, zbyt bojaźliwej gry. Jednak jeżeli będzie w stanie w spotkaniu ze Szwajcarem przejąć kontrolę, powinien jak równy z równym walczyć z nim o wygraną i wcale nie stoi na straconej pozycji.

⛔ 100
 
alko1906 0

alko1906

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - I Liga Polska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Wigry Suwałki - Sandecja Nowy Sącz
Typ: 1
Kurs: 2.35
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Witam Was Bardzo, jest to mój pierwszy post na forum i oby był trafny ????
Obstawiam na Wygraną Wigier ponieważ, chłopaki muszą się utrzymać i mają o co grać a do tego wygrana w ostatniej kolejce na wyjeździe z rywalem zdecydowanie mocniejszym jakim jest Zawisza. Dodatkowo chcą już utrzymać się w lidze gdyż w następnej kolejce grają na wyjeździe w Płocku a tam u drużyny już ekstraklasowej będzie ciężko o dobry wynik(chyba że odpuszczą mecz w co wątpię) a ostatnia kolejka to mecz z ostatnią drużyną która chce się utrzymac jaką jest Olimpia a wiadomo w takich meczach o wszystko może się wszystko zdarzyć, więc już teraz 3 kolejki przed końcem pełna mobilizacja drużyny gospodarzy aby to utrzymanie już uzyskać. Grają całym składem bez żadnych absencji co jest dla takiej drużyny plusem. Słowo o Sandecji, w ostatniej kolejce wygrali ale czy będą mięć mobilizacje na wygranie z Wigrami, gdyż tak naprawdę nie mają już o co grać. Dodatkowym plusem a zarazem szansą wygranej gospodarzy jest fakt odległości, nie ma co się oszukiwać gdyż to jedne z najadalej na południe i północny-wschód oddalone od siebie stadiony. Statystyka sama to pokazuje na 4 ostatnie mecze zawsze wygrywał gospodarz. Czy tym razem tak będzie, zobaczymy. Powodzenia

✅ 135
 
andie 333

andie

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Nurnberg, Niemcy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Bertens K - Duque Marino M
Typ: 2
Kurs: 2,75
Bukmacher: bet365
Analiza:

Tak wysoki kurs w finale na Duque?

Zgadzam się Kiki Bertens na tej nawierzchni ma niesamowity sezon gdzie wygrała 13 z 15 rozegranych do tej pory meczy. Czy jednak można stawiać ją w roli aż takiego faworyta w momencie, którym jej przeciwniczka ma bilans 11/5?

Mało tego w całym sezonie na clayu czyli ziemi bialns wygląda tak:
Bertens 173/68
Duque 220/110

Obie zawodniczki znają się i grały ze sobą dwukrotnie i zawsze były tam trzy sety. Nie zdziwie się jak w tym meczu będzie to samo, mecz będzie zacięty. Dlaczego więc uważam, że po tytuł sięgnie Duque?

Po pierwsze widziałem jej gre z Lepchenko, gdzie zrobiła na mnie ogromne wrażenie gdzie w 2 secie wyszła z tie breaka z wyniku 4-1 na 4-7. Tego samego dnia zaledwie kilka godzin później pokonała gospodarza turnieju A. Beck gładko 2-0! Mało tego, rozprawiła się 2-1 z zawsze groźną Siegemund.

Bertens też wygrała swoje mecze ale co to za zawodniczki? Goerges, Falconi, czy Vinci która gra strasznie nie równo?

Według mnie kursy powinny być po 1,9 bo mecz jest 50/50 chociaż osobiście czuje i po tym co zobaczyłem wierze, że Duque sobie poradzi i sięgnie jutro po tytuł.

Pozdrawiam

⛔ 100
 
mich.pa88 107

mich.pa88

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - MŚ
Godzina: 15:15
Spotkanie: Finlandia - Rosja
Typ: 1
Kurs: 3.40
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Bah wystawił duużo wyższe kursy niż inni bukmacherzy. Aż dziwne, że jest taki wysoki.
Finowie na tych mistrzostwach stworzyli świetną drużynę. Może nie mają jakichś gwiazd ale zgranie mają na najwyższym poziomie. To właśnie temu oraz swojej waleczności zawdzięczają to, że nie przegrali jeszcze ani jednego meczu na tych mistrzostwach. W pojedynku z Kanadą decydującym o pierwszym miejscu w tabeli pokonali ich 4:0. Może wynik nie oddaje tego co działo się na lodowisku, bo to nie był mecz do jednej bramki, ale ograć tak wysoko obecnego mistrza to spory wyczyn.
Rosjanie grają u siebie, ale moim zdaniem nie poradzą sobie ze swoimi zachodnimi sąsiadami i będą musieli walczyć o 3 miejsce z Amerykanami.

✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - MŚ
Godzina: 15:15
Spotkanie: Finlandia - Rosja
Typ: Zwycięzca rywalizacji - Finlandia (łącznie z dogrywką)
Kurs: 2.30
Bukmacher: bet365
Analiza:

No to faworyzowani w każdym meczu Finowie w roli underdoga? Hoho, czy aby na pewno? Przekonamy się już jutro, gdzie staną naprzeciwko Rosjanów, którzy - jak się od nich zbyt wiele wymaga, nie wypalają. A wymagać się jutro będzie bardzo dużo. Niepokonani Finowie oraz Rosjanie od wielu meczów, skrzyżują jutro ze sobą kije. Ostatnie zwycięstwo nad Kanadą pokazało, że Finowie mają ogromną szansę na finalny sukces, ale ja chciałbym zobaczyć w finale rewanż Kanady. I tym swój typ kieruję. Starcie dwóch bardzo dobrych zespołów, gdzie mecz jest typowo 50/50. Najprawdopodobniej nie zobaczymy jutro gradu goli, ale nie wykluczam też dogrywki, stąd też, że zostałem ubiegnięty częściowo z typem, gram tutaj, mając w tyle głowy ewentualną dogrywkę,a tam zapewne rzuty karne, w których nikt nie wie, co się wydarzy. Miłe rozluźnienie przed meczami pucharowymi w postaci meczu półfinałowego i boju na tafli nas jutro czeka.

✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Finał Pucharu Włoch
Spotkanie: AC Milan - Juventus Turyn
Godzina: 20:45
Typ: Juventus wygra do zera
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365

Analiza:


W sobotni wieczór będziemy świadkami jednego z ważniejszych wydarzeń w tym sezonie we Włoszech. Na Stadio Olimpico w Rzymie komplet widzów obejrzy mecz Finału Coppa Italia, w którym zmierzą się ekipy Milanu i Juventusu. Faworytem, i to zdecydowanym, jest drużyna ze stolicy Piemontu i to właśnie ich zwycięstwo postanowiłem wytypować.

Dla Rossonerich to spotkanie będzie pierwszą szansą na zdobycie jakiegokolwiek tytułu od pięciu lat. Motywacja zatem na pewno będzie ogromna. Dodatkowo mobilizująco podziała na nich także fakt, iż w lidze na ostatniej prostej przegrali rywalizację o 6. miejsce z Sassuolo, tracąc tym samym pewny awans do eliminacji LE. Zdobycie trofeum pozostaje jedyną szansą dla Milanu na grę w europejskich pucharach. A więc, skoro jest motywacja, to czego brakuje? Brakuje praktycznie wszystkiego. Pomijając osłabienia, do których zaliczyć można absencję bocznych obrońców - Abata i Antonellego, nie ma w Milanie aktualnie prawdziwej drużyny. Zwolnienie trenera Mihajlovicia w trakcie sezonu okazało się strzałem w stopę. Za kadencji Brocchiego wyników dalej jak nie było, tak nie ma, a gra z kiepskiej zmieniła się na po prostu słabą. Na przedmeczowej konferencji standardowe mydlenie oczu i puste frazesy o niczym, oklepane formułki. Trener twierdzi, że jest progres, prawda jest natomiast taka, że piłkarze stanowią zlepek pojedynczych graczy, bez odpowiedniego przygotowania mentalnego i fizycznego. Panaceum na osiągnięcie korzystnego wyniku ma być wprowadzenie formacji 4-3-3... Tiaa... Milan najgorzej jak do tej pory grał właśnie w takim ustawieniu. Brak wykonawców takiej taktyki jest aż nazbyt widoczny. Honda i Bonaventura mają przyjąć rolę skrzydłowych - fatalny pomysł. Ograniczy ich to potencjał w ataku, a w defensywie ucierpi na tym cały zespół. Dalej - środkową linię ma stworzyć trio Kucka - Poli - Montolivo. Ten ostatni został okrzyknięty przez kibiców z Curva Sud najgorszym kapitanem w historii Milanu (!) i przy każdej okazji jest lżony i wzywany do oddania opaski. Poli, z całym szacunkiem, nie może być klasycznym łącznikiem z uwagi na swoje ograniczenia w umiejętnościach ofensywnych. Kucka jako jedyny trzyma formę, niemniej też jest to raczej gracz od destrukcji. Na środku ataku ma wystąpić Carlos Bacca, który wcale w tym ustawieniu nie czuje się dobrze. Najlepiej układała mu się współpraca z Niangiem w opcji z dwoma napastnikami, jednak Mbaye dopiero wraca po kontuzji i z pewnością nie zagra pełnych 90 minut.
Fatalny prognostyk przed sobotnim wieczorem stanowi ostatni mecz ligowy z Romą. Rossoneri przegrali wówczas na San Siro 1:3 , prezentując grę obronną a&#39;la Stomil Olsztyn w meczu z Arką Gdynia ;) Utwierdziło mnie to tylko w przekonaniu, iż drużyna jest prowadzona bez koncepcji, i wszystkie znaki na niebie i ziemi zwiastują sromotną porażkę z Juve.

W ekipie z Turynu z kolei panują dużo lepsze nastroje. Pewnie zdobyte piąte z rzędu Scudetto nieco osłodziło gorycz porażki w Champions League. Dla Bianconerich to jednak wciąż mało i liczą oni na zdobycie podwójnej korony w tym sezonie. Okazja jest wyborna, mierzą się bowiem z przeciwnikiem, który aktualnie nie powinien stanowić dla nich jakiegokolwiek wyzwania. Stara Dama co prawda przystąpi nieco osłabiona do Finału, z gry wypadają bowiem Khedira, Marchisio oraz Bonucci, niemniej kadra jest na tyle wyrównana, że braki te nie powinny być mocno odczuwalne. Zagrają za to Pogba i Dybala, którzy będą największym zagrożeniem dla bramki Gigiego Donnarummy. Wierzę w profesjonalizm piłkarzy Juve oraz trenra Allegriego (notabene byłego szkoleniowca Milanu), którzy nie powinni zlekceważyć rywala jak to miało miejsce w półfinałowym starciu z Interem, kiedy to przegrali na San Siro 3:0 i dopiero w karnych wywalczyli awans. Tym razem o zbyt luźnym podejściu nie może być mowy, Juventus jest zdeterminowany i odpowiednio przygotowany do ostatniego meczu w sezonie. Obrona trofeum Coppa Italia jest na wyciągnięcie ręki i piłkarze z Turynu raczej nie zmarnują takiej okazji. Być może będziemy świadkami skromnego zwycięstwa, ale przy znakomicie zorganizowanej defensywie powinno obyć się bez straty bramki. Powodzenia ;)

⛔ 100
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - I Liga Polska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Kluczbork - Stomil
Typ: 1 DNB
Kurs: 1,55
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ze Stomilu juz wyraznie uszlo powietrze ale mozna sie bylo tego spodziewac znajac ich problemy finansowe. 1 wygrany mecz w ostatnich 12 kolejkach mowi sam za siebie. MKS walczy o utrzymanie i potrzebuje dzis bardzo punktow. Az 3 wygrane w ostatnich 5 grach to swietny wynik i jesli dzis udaloby sie zgarnac 3 oczka bylyby dobre widoki.

✅ 55
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
forfa 118

forfa

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Genewa
Godzina: 15:00
Spotkanie: Stan Wawrinka - Marin Cilic
Typ: 2.34
Bukmacher: BaH
Analiza:

Po wczorajszym spotkaniu Wawrinki z Rosolem pragne zauwazyc powazne bledy obu zawodników, chociaż Wawrinka przełamywał Rosola i nie dawał mu chwili wytchnienia doszło do 3 seta, co na pewno odbiło się troche na zmęczeniu obu zawodników chociaż Wawrinka wygrał tak naprawdę z przypadku bo gdyby nie przełamanie Rosola w 3 secie to najprawdopodobniej byłby TB, a to już jest loteria. Dzisiaj stawiam na 3 sety, obaj panowie są w dobrej czołówce i Clinic nie raz pokazywał że umie kończyć w 2 setach, za to Wawrinka ma za dużą chęć by odpuścić 0:2.

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom