>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.05.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
benny17 11

benny17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Holandia, Eredivisie Play off
Godzina: 18.30
Spotkanie: Heerenveen - Feyenoord
Typ: BTTS.
Kurs: 1.61. Bukmacher: Bet365.
Analiza: Dzisiaj dojdzie do spotkania dwóch zespołów, ktorych mecze owocują w obfitą ilosc bramek. Statystyki mówią same za siebie: Ostatnie 5 meczów Heerenveen, to same BTTS, natomiast druzyna Feyenoordu na wyjeździe 4/5 ostatnich meczów zakończonych BTTSami. To dwumecz, wiec zapowiada sie na bramki z obustron. Bramki na wyjeździe mają magiczną moc, a u siebie takie mecze trzeba wygrywać. Powodzenia. ????
⛔ 100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplina: mlb
godzina: 21:45
spotkanie: San Francisco-LA Dodgers
typ: +6,5
stawka: 1,91
Witam na dzisiaj wybrałem spotkanie mlb niestety typ bardziej na strzał ale jak zobaczyłem,że starterem w zespole gości bedzie Kershaw postanowiłem spróbować na over punktów.Wydaje mnie się ,że linia jest nawet nisko ustawiona a kurs dosyć fajny
Kiepska analiza
 
M 0

michciu29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Belgia - Jupiler League - Gr. Mistrzowska
Godzina: 20.30
Spotkanie: Gent - St. Liege
Typ: 2:1 dla Gent
Kurs: 8.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Witam. Jako mój pierwszy typ na tej stronie wybrałem spotkanie z ligi belgijskiej pomiędzy Gent a Standardem Liege, konkretnie zwycięstwo gospodarzy 2:1. Typowanie dokładnego wyniku jest zawsze ryzykowne, ale wysoki kurs + pewne przesłanki skłaniają mnie by zagrać w ten sposób.
Gent w sezonie zasadniczym zdobył 29 punktów, a w 8 spotkaniach grupy mistrzowskiej zaliczył 5 zwycięstw 2 remisy i 1 porażkę. To sprawia że gospodarze zapewne już dziś przed własną publicznością będą chcieli świętować mistrzostwo, dlatego jestem pewien ich zwycięstwa.
Druga sprawa jest taka, że Standard rzadko wraca z wyjazdów bez zdobyczy bramkowej, więc liczę ze trafią i dziś. Stąd typ 2:1 dla Gent.
⛔ 100
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, 2 Hiszpania
Spotkanie: Llagostera - Albacete
Godz: 21
Typ: 1DNB
Kurs: 1,64
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Tradycyjnie już od paru spotkan gram w strone Llagostery, z podpórka ze w razie remisu zwrot. Gospodarze nie zaznali porażki od 31 stycznia! Mają bardzo realne szanse play offów o Primera Division jeśli wygrają zrównają sie pktami z ekipą Saragozy. Kilka słów o ich rywalu, ekipa na 17 miejscu z dosyć spokoją 5 pkt zaliczka nad strefą spadkową. O nic nie grają wiec motywacji w nich za wiele nie zostało tym bardziej polecam granie na Llagosterę. Powodzenia;)
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom