>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 21.04.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
johnq 309

johnq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Puchar Słowenii
Spotkanie: Celje - Maribor
Godz: 17:00
Typ: over 2 gole azjan
Kurs: 1,7
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Wynik pierwszego spotkania Maribor - Celje (2:3)
Celje na wyjeździe zaliczyło trzy bramki. Po pierwszej połowie prowadziło, by w drugiej to prowadzenie stracić i na koniec znów odzyskać. Przebieg spotkania bardzo dziwny. Dziś Maribor gra na wyjeździe i aby awansować dalej musi strzelić co najmniej dwie bramki nie tracąc żadnej. Przy wygranej Mariboru 1:0 dalej awansuję Celje gdyż będzie miało więcej bramek strzelonych na wyjeździe. Jest to półfinał, a więc obu drużynom zależy na awansie. Widać to było po szalonym pierwszym spotkaniu i gonitwie wyniku przez Maribor. Patrząc na spotkania pomiędzy tymi ekipami gole padały zwłaszcza w rozgrywkach pucharowych. I w tym kierunku pójdę. Maribor musi strzelić minimum dwie bramki więc nie spodziewam się tutaj zachowawczej gry i murowania bramki. Nie miało by to sensu. Oni muszą atakować, a wiadomo, że siłą rzeczy będą narażeni na kontry. Liczę, że Celje coś ustrzeli, a wtedy możemy liczyć na wynik podobny do pierwszego spotkania.
poboczne można spróbować, ja będę obserwował na live:
- Maribor over 1.5 gola / @ 2.5
- over 2.5 gola / @ 2.25
⛔ 100
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - PSG
Typ: Ibrahimovic to score
Kurs: 3.75
Bukmacher: Betsson
Analiza: Nie ma co gadac, szwedzki bukmacher Betsson niezle sie walnal w kursie na swojego rodaka. Na innych bukach kurs w granicach 2.65, ktora i tak nie wyglada zle, a dlaczego? Juz tlumacze - dzisiaj prawdopodobnie zobaczymy w wyjsciowym skladzie Lucas&#39;a co na pewno moze cieszyc, do tego wraca Marco Veratti, wiec dogrywac pileczki bedzie komu, a wiadomo, ze Ibrahimovic wykonczenie ma jedno z lepszych na swiecie. Ostatnio sporo z nim problemow, a to czerwona kartka w meczu z Chelsea (faktem jest, ze byla ona niesluszna), ale juz wypowiedzi typu &quot;Francuzi nie zasluguja na PSG&quot; czy cos w tym stylu mogl sobie darowac. Nie wiem dokladnie ile ligowych meczow zawieszenia za to dostal, ale wiem, ze ostatnio nie gral. Mozna powiedziec, ze jest cos winien swoim kolegom z szatni, ktorzy musza w tak waznej czesci sezonu radzic sobie bez niego i ma im cos od udowodnienia, a wiadomo, ze ambicji mu nie brakuje. Na pewno na korzysc Szweda przemawia tez to, ze zna on dobrze Camp Nou i wielu zawodnikow reprezentujacych ten stadion. PSG nie ma dzisiaj nic do stracenia, nawet jak Blaugrana strzeli pierwsza to i tak paryzanie musza pyknac przynajmniej 3 bramki, wiec walczyc beda dzisiejszego wieczoru do upadlego.
⛔ 100
 
J 0

jvaljean24601

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona - PSG
Typ: Barcelona over 1.5 kartki
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Nie wiem, czy bukmacherzy nie wiedzą, że od tego sezonu żółte kartki są kasowane po meczach ćwierćfinałowych, ale ja zamierzam skorzystać z tej okazji, jaką jest tak wysoki kurs. PSG będzie walczyło, atakowało, wyprowadzało grozne kontry, a Barcelonie zależeć powinno na nie straceniu bramki. Z tego powodu może być multum fauli taktycznych, przerywania akcji wślizgami czy bezpardonowej gry. Moim zdaniem pokazane zostaną nawet więcej niż 2 żółte kartki po stronie drużyny z Katalonii, dlatego polecam ten zakład całym sercem.
⛔ 100
 
zapalson 0

zapalson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - League One
Godzina 20:45
Spotkanie: Rochdale - Leyton Orient
Typ: 2
Kurs: 3
Bukmacher: bet365
Pod lupę biorę dzisiaj spotkanie angielskiej League One, w której to zespół gospodarzy plasujący się na miejscu 7, ze stratą ośmiu punktów do miejsca premiowanego grą w barażach o awans do Championship, mierzył się będzie z drużyną która niespodziewanie znalazła się w strefie spadkowej. Gospodarze dzisiejszego spotkania nie mają już szans na znalezienie się w barażach, natomiast goście muszą wygrać dzisiejsze spotkanie by opuścić dolną strefę tabeli. Rochdale u siebie 10-3-8, bilans bramek: 33:26 - szału nie robi, Leyton Orient 7-6-8, bilans bramek: 27:32, czyli nieźle jak na drużynę znajdującą się w grupie spadkowej. Na 5 bezpośrednich spotkań pomiędzy dzisiejszymi rywalami raz był remis, tylko raz Rochadale było górą, Leyton Orient aż 3 razy. Uważam, że gospodarze, niewalczący już o nic w tym sezonie ulegną mocno zmotywowanym gościom, walczącym o utrzymanie się w lidze.
⛔ 100
 
D 453

dresu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: Barcelona-PSG
Typ: PSG handicap +1,5 bramki
Kurs: 1.725
Bukmacher: bet365
Analiza: Słaby mecz w wykonaniu Barcelony z Valencią gdyby Valencia wykorzystała rzut karny to wątpię żeby Barca ten mecz wygrała. W pierwszym meczu PSG dobrze grało tylko David Luiz fatalna gra w jego wykonaniu te dwie bramki to przez niego padły ale w dzisiejszym meczu wraca Ibrahimović on robi wielką różnicę na boisku i Barca nie będzie miała tak łatwo jak w pierwszym meczu i jakoś nie widzę tego zeby dzisiaj wygrali ten mecz dwoma bramkami. PSG z Ibra to zespół o klasę lepszy niż bez. Typ według mnie jak najbardziej do grania a Barca ma dobry wynik z pierwszego meczu więc nie będzie forsować tempa.
⛔ 100
 
H 13

hardtrec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Bayern- Porto
Typ: Bayern -2.5 handi
Kurs: 3.20
Godzina:20:45
Bukmacher:bet365
Analiza:
Czas na wielki rewanż a w nim podrażniony Bayern Monachium niczym lew na głodzie będzie się starał odrobić 2 bramkowa stratę z pierwszego meczu ( pierwszy mecz 3-1 dla porto ) . Najważniejszy mecz dla monachijczyków w tym sezonie jak do tej pory . Lige juz mają zaklepaną , puchar niemiec pewnie będzie wygrany , całe skupienie będzie zatem skierowane na lige mistrzów . 3-1 wydaje się być spora zaliczką patrząc w kontekście rewanżu , ale na Bayern watpie aby to wystarczyło . Dwa poważne osłabienia w obronie Portugalczyków ( nie zagra Danilo i Alex Sandro) mogą nie tworzyć już tak zwartego szyku jak to było w pierwszym meczu .
Stawiam tutaj na spokojną wygraną Bawarczyków 3 golami minimum.
✅ 220
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
opmihau 89

opmihau

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern Monachium - FC Porto
Godzina: 20:45
Typ: Bayern -1,5 Handicap Azjatycki
Kurs: 1,97
Buk: bet365
Analiza:Widzę że każdy próbuje dziś ugryźć Bayern z różnej strony i się w sumie nie dziwie, bo jest w tym meczu bardzo wiele opcji. Bayern żeby awansować potrzebuje zwycięstwa 2-0. Jednobramkowe zwycięstwo w tym meczu nic nie daje gospodarzom, więc od samego początku, mimo braków kadrowych spodziewam się zmasowanych ataków Bayernu. Po takim kursie handi na Bayern który jest pod ścianą, trzeba zagrać. Nie grał bym tego wyżej z tego względu że Porto jest groźne, i wcale nie zdziwi mnie jeśli dziś ukłują, a wtedy żeby doprowadzić do dogrywki Bayern będzie potrzebował trzech bramek. Widzę tu dogrywkę lub awans Bayernu w regulaminowych czasie gry. Jedno drugie pokrywa mój typ. Powodzenia! ????
Powtórzony typ - wcześniej podano typ z wyższym handicapem ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
betme 138

betme

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern Monachium - FC Porto
Godzina: 20:45
Typ: żółte kartki, więcej Bayern
Kurs: 4,50
Buku: bet365
Sędzią brytyjczyk Atkinson. Potrafi przyłożyć wiele kartek w meczu, a czasmi nie sięga po kartki. Jednak można przypuszczać, że nie pozwoli na ostrą grę, z paradoksalnej przyczyny. Tak jak Hiszpańscy sędziowie w rodzimych ligach kartkują na potęgę, to w europejskich rozgrywkach potrafią się pohamować. Tak wyspiarscy sędziowie w Premiership pozwalają na ostrą gre, w Europie utęperują zapędy zawodników.
Oceniam, że ten mecz będzie trudny dla Niemców, nie tylko ze zwględu na wynik, ale przede wszystkim mają do czynienia z niezwykle inteligentą drużyną. Oceniam, że Porto będzie wycofane, a wszelkie posiadanie piłki będą przekuwać na zdolności indywidualne, czyli technikę swoich zawodników, utrzymanie piłki będzie prorytetem. Pressing Bayernu musi prowadzic do fauli. Porto będzie faulowac w defensywie.
Oczywiście to typ wysokiego ryzyka, ale kurs w pełni to ryzyko pokrywa, bo dla mnie byłby atrakcyjny nawet przy kursie 3,00. To jak zakład dwudrogowy, gdzie wydarzenie może zakończyć się jak rzut monetą. 50/50 co do ilosci kartek.
Obstawienie kartek o1,5 dla Barcy też jest sensowne, ale uż kolega wyprzedził. Słuszna uwaga, kartki się kasują po ćwierćfinałach (wg mnie głupi przepis), więc to sprowokuje do twardej gry, a niemiecka mentalność wobec zagrożenia nie daje ulgi. Bayern na musiku! Przypominam, czerwona traktowana jako 2 żółte, przy czym jeden zawodnik może mieć w tym typie maks. 3 zółte (dwie zółte regularne wzmocnione czerwienią).
⛔ 100
 
pan-janusz 92

pan-janusz

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: CZECHY: Extraliga - Play Offy
Godzina: 18:20
Spotkanie: HC Litvinov - HC Trinec
Typ: Poniżej 4.0
Kurs: 2,20
Bukmacher: BET365

Myślałem o tym by postawić na zwycięstwo HC Litvinov ale teraz już nie jestem tego taki pewien. Na tą chwilę stan rywalizacji 3-2 na korzyść gospodarzy. Pytanie tylko czy są gotowi zostać mistrzem Czech? Czy nie przebudził się Trinec, który w ubiegłych latach zawsze był w czołówce, a w 2011 sięgnął po mistrzostwo? Chciałem postawić Poniżej 5.0 ale kurs 1,47 nie był satysfakcjonujący więc gram -4.0. Spotykają się ze sobą najlepiej broniące się zespoły w Czechach (no może poza Libercem? Ale u nich kuleje ofensywa...). Linia &quot;4&quot; w pierwszych 5 spotkaniach została przekroczona tylko raz. W drugim spotkaniu w Trincu było 2:3 dla Litvinova. Myślę, że dziś czeka nas kolejne spotkanie z serii under 4.0, a kurs zachęcający.
Wyniki dotychczasowych spotkań:
19.04.15 Trinec-Litvinov 2 : 1 (1 : 1) po karnych
16.04.15 Litvinov-Trinec 3 : 0
15.04.15 Litvinov-Trinec 0 : 1
12.04.15 Trinec-Litvinov 2 : 3
11.04.15 Trinec-Litvinov 1 : 3
⛔ 100
 
otocanin 125

otocanin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Słowacja - Puchar
Spotkanie: Bystrzyca - Trencin
Godzina: 17:30
Typ: Trencin HA -1.5
Kurs: 2.40
Buku: Bet365
Analiza:
Dzisiaj znowu postanawiam postawić na swój ulubiony zespół z Słowacji, drużynę Trencin. Dzisiejsi goście, lider tamtejszej ligi, mierzy się z najgorszą drużyną Słowackiej Fortuna Ligi.
Mecz o dużą stawkę, awans do finału krajowego pucharu. Pierwszy mecz goście wygrali bardzo pewnie 2:0, tam również stawiałem taki sam typ jak dzisiaj. Nie sądzę, by ktoś odpuścił sobie dzisiaj ten mecz. Banka Bystrzyca może się szybko otworzyć chcą szybko odrobić straty z pierwszego meczu, co może być tylko wodą na młyn dla drużyny gości. Szybkie kontry mogą równie szybko zakończyć ten mecz, co może również skutkować wysokim zwycięstwem ekipy Trencin.
Jeżeli goście wyjdą dziś w optymalnym składzie, to o typ jestem spokojny. Sportowo są dwie klasy wyżej od swojego dzisiejszego rywala, więc można zaryzykować, szczególnie jeżeli mówimy o takim kursie.
⛔ 100
 
G 20

gogoha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Bayern Monachium - FC Porto
Godzina: 20:45
Typ: X2
Kurs: 3.30
Buku: Betsson
Analiza: Witam dzisiejszy typ postanowiłem zagrać w meczu Lm pomiędzy Bayernem a FC Porto . Całą taą dzisiejszą atmosfere przed meczowa która jednoznacznie wskazuje tutaj na zwycięstwo ekipy z Niemiec, nie do końca uznaje za słuszna. Pochylmy się jednak nad ekipa FC Porto . Sądzę że jest to niedoceniany zespół przez ekspertów skazywany na porażkę w Monachium . Jednak kto oglądał pierwszy mecz ten wie jak katastrofalnie wyglądała obrona Bayernu. O ofensywie tez nic dobrego nie można powiedzieć. Porto jest naprawdę świetnie poukładanym zespołem. Ich polityka transferowa która polega na wyszukiwaniu największych talentów i późniejszym ich sprzedawaniem z dużym zyskiem stosowana jest konsekwentnie od wielu lat. I właśnie co kilka lat w FC Porto udaje się skomplikac drużynę bez gwiazd ale z naprawdę dużych talentów która może być czarnym koniem LM. Tam było w 2004 r gdy FC Porto wygrało Ligę mistrzów . Uwazam ze Bayern nie zdoła wygrać tego meczu , typ warty zaryzykowania.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2014/2015
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Bayern Monachium - FC Porto
Typ:
FC Porto strzeli - WILL SCORE
Kurs:
1.87
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Zacznijmy od tego, że FC Porto jeszcze w tym sezonie LM nie przegrało meczu co na pewno musi budzić podziw. Goście to przede wszystkim indywidualności zresztą wystarczy obejrzeć mecz z FC Basel który &quot;Smoki&quot; wygrały 4:0, a wszystkie bramki padły zza pola karnego.
Niby 3 bramki w pierwszym meczu padły po żenujących błędach drużyny z Niemiec, ale czy nie od dziś się mawia, że piłka nożna to gra przede wszystkim błędów? Moim zdaniem dzisiaj celem dla Porto jest strzelenie bramki, a o to nie powinno być tak trudno... Dlaczego?
Bayern Monachium od jakiegoś czasu jest w małym kryzysie, zresztą nie ma i nie było nigdy drużyny która cały czas była hegemonem w Europie, po prostu coś się kończy coś się zaczyna. Bayern nie zachwyca swoją grą, jeszcze w Bundeslidze jakoś to wygląda, ale np. taki szlagierowy mecz z Bayerem w Pucharze Niemiec został rozstrzygnięty dopiero po rzutach karnych.
Do tego gospodarze będą musieli się mocno otworzyć, a jak dobrze wiemy im bardziej się czegoś chce tym trudniej to czasami przychodzi. To da szanse na kontry dla gości, które mogą być zabójcze dla Bayernu w sprawie ewentualnego awansu. Warto jeszcze wspomnieć, że Bayern od czasu plagi kontuzji gra poniżej oczekiwań kibiców.


✅ 87
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
calvinjones 67

calvinjones

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2014/2015
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - FC Porto
Typ: Powyżej 5,5 Kartek
Kurs: 1.87
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Jestem strasznie ciekawy wyniku tego meczu. Czy Bayern się zrewanżuje i wygra lub czy Porto dokończy pogrom drużyny z Niemiec. Obydwie drużyny posiadają ogromne doświadczenie na arenie międzynarodowej. Osobiście tak jak już parę osób pisało, nie jestem przekonany do Guardioli. Owszem zdominowali ligę co nie powinno dziwić jak wykupili konkurencje, jednak na arenie międzynarodowej już nie jest tak pięknie. Rok temu pogrom w dwumeczu z Realem i teraz też nie jest za kolorowo. Osobiście kibicuję kuźni talentów piłkarskich z Portugalii. Może działacze w Monachium zrozumieją, że to nie jest odpowiedni trener dla ich drużyny. Muszę się przyznać, że w ostatnim meczu spodziewałem się underowego spotkania i wynik 3-1 nieźle mnie zaskoczył. Dziś spodziewam się również zaciętego meczu i dużej ilości kartek.
✅ 87
 
szybki-bill 31

szybki-bill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Euroliga
Godzina: 19:00
Spotkanie: Olympiacos - Barcelona
Typ: Olympiacos -3.5
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Walka o tytuł mistrzowski wciąż trwa. Przed nami trzecia seria spotkań między wyżej wymienionymi drużynami, których raczej przedstawiać nikomu nie trzeba. Stan w serii po dwóch meczach wynosi 1-1 i oby dwa odbyły sie boisku drużyny Barcelony. Barcelona to bardzo groźny przeciwnik, lecz na wyjazdach nie idzie im już tak dobrze jak u siebie. Bardzo dobrze przedstawia to ich pozycja w swojej lidze na wyjazdach, gdzie stan wynosi 7-0-0-8. W grupie też nie było za ciekawie, ponieważ stan wynosił 4-0-0-3.
Gospodarze bardzo dobrze spisują się u siebie na boisku zarówno w rozgrywkach krajowych jak i międzynarodowych(stan z grupy u siebie 6-0-0-1). Olympiacos pokazało ostatnio swoją klasę wygrywając z Barceloną ostatni mecz na wyjeździe 63:76, więc mecz rewanżowy u siebie nie powinien być problemem dla drużyny z Grecji.
⛔ 100
 
damian678 30

damian678

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern - FC Porto
Typ: FC Porto ponad 2,5 strzała na bramkę w tym doliczony czas
Kurs: 1.60
Bukmacher: UNIBET
Analiza:
Jak wiadomo w dzisiejszy wieczór odbędzie się rewanżowy mecz 1/8 finału LM
Grać Będzie Bayern i Porto. Nie wiem dlaczego większość uważa ,że Wygrana Porto to tylko wypadek przy pracy i ,że dziś Bayern wygra ten mecz.
W drużynie gospodarzy mamy prawdziwy szpital w tym spotkaniu napewno nie zobaczymy : P. Lahm /A. Robben/F. Ribéry/Javi Martínez/M. Benatia/ T. Starke D. Alaba Drużyna gości bez Danilo/ Alex Sandro//Tello.
Jedna i druga drużyna oszczędzała siły w lidze i wystawiła rezerwy moim zdaniem będzie to podobny mecz do tego który odbył się w portugalii będzie wiele szans z jednej i drugiej strony. Nie wydaje mi się ,żeby porto zaparkowała tak zwany Autobus tylko stanie do walki jak równy z równym. Mają tą przewagę psychiczną ,że czas gra na ich korzyść i mogą spokojnie grać piłką. Dlatego obstawiam ,że linia na ten kurs jest wystawiona bardzo nisko i warto by było spróbować zagrać kurs w miarę przyzwoity
⛔ 100
 
B 17

baggins

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów 2014/2015
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayern Monachium - FC Porto
Typ: Ilosc strzalow powyzej 10.5
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Duze value wg mnie. Bayern oczywscie bedzie staral sie atakowac, ale przy obecnych brakach kadrowych o awans bedzie bardzo ciezko. Obrona Bawarczykow z monolitem ma malo wspolnego, a forma Alonso przypomina bardziej Jodlowca niz hiszpanskiego mistrza. Ciekawe czy dzis znow cos zawali? Tak czy siak mysle, ze to niska linia na ilosc strzalow, Bayern musi sie pokazac przed kibicami, wiec nawet w wypadku niekorzystnego rezultatu bedzie gral do konca. Porto z kontry, mysle, ze dolozy swoje i linia zostanie pokryta z duzym naddatkiem. Nie mowimy tu nawet o strzalach celnych, ale kiksach panu Bogu w okno.
Polecam
✅ 75
 
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS Guadalajara challenger,
Godzina: 20:30
Spotkanie: C.Ramirez - D.Garza
Typ: Garza dw 2:0
Kurs: 2.5
Bukmacher: Bet365
Ot taka parełka na pierwszą rundę w Guadalajara w Meksyku na twardej nawierzchni. 25-letni Meksykanin Cesar Ramirez sklasyfikowany na 905 miejscu kontra jego rodak 30-letni Garza który jest na 484 miejscu obaj dostali dzikie karty.
Dlaczego stawiam na gładkie zwycięstwo starszego , są dwa powody pierwszy to h2h 4:0 dla Garzy do tego w dwóch pojedynkach Ramirez kreczował już w pierwszym secie , a ostatni pojedynk odbył się w 2013.
Drugie to forma Ramirez bez zwycięstwa w tym roku i bez ogrania 0/3 , Garza też nie rewelacjnie na 15 spotkań 6 wygranych , ale wygrał w marcu w Davis Cup nawet z Zeballosem i urwał seta Falli do tego ma dwa razy więcej spotkań na hardzie bo głównie grywa na tej nawierzchni.
Więc win 2:0 Garza
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: League One
Godzina: 20:45
Spotkanie: Notts County - Preston
Typ: X/2
Kurs: 4.42
Bukmacher: oddsring
Analiza:
31 kolejka angielskiej League One. Zespoły na przeciwległych biegunach tabeli. Notts 3 od konca. Preston wicelider, choc musi wygrać by utrzymać te pozycje dającą bezpośredni awans. Szczegolnie ze Milton gra dzis u siebie. Rywal teoretycznie bardzo slaby bo w koncu 23 pozycja, ale na ostatnie 10 meczow 6 razy zremisowal i to z reguly 0:0 czy 1:1 wiec defensywa spisuje sie dobrze. Preston na wyjazdach z kolei ma najlepsza obrone (17 bramek w 21 meczach i tylko 5 przegranych). Ostatnie mecze tych druzyn w korelacji dom-wyjazd to 0:1, 0:1, 0:1, 0:0, 1:0. Także ciekawie się zapowiada, ale wydaje sie ze szansa na wejscie typu niezła.
⛔ 100
 
zoumafan 23

zoumafan

Użytkownik
Pilka nozna
20:45
Barcelona-PSG
under 1.5 gola
5.00
Bet365

Zapraszam na spotkanie ligi mistrzow, w ktorym Barcelona podejmiena wlasnym stadionie PSG. W ostanim meczu paryzanie pokazali sie ze slabej strony, a szczegolnie w ofensywie gdzie zdolali strzelic jedna bramke ale tylko dzieki niesamowitemu szczesciu czyli samoboja Mathieu. Nic sie raczej przez tydzien nie zmienilo. Mysle, ze nie byl to wypadek przy pracy. Barcelona w ostatnim czasie spisuje sie bardzo dobrze i faworyaowanie ich w tym meczu jest jak najbardziej uzasadnione. To czym motywuje ten typ jest to, ze gospoadarze maja wynik po swojej stroniei nie beda raczej sie specjalnie wychylac do strzelania kolejnych bramek, poniewaz to moze skonczyc sie dla nich bardzo zle. Z kolei goscie, ktorzy w glownej mierze przez kupionego 50 milionow Davida Luiza stracili ostatnio 2 gole mam nadzieje, ze sam winowajca jak i zespol wyciagneli wnioski i beda sie wystrzegac takich bledow w defensywie. Typ szalony, ale ma swoje uzasadnienie. Za drobne mozna sprobowac.
⛔ 100
 
zasqrniak 43

zasqrniak

Użytkownik
Tenis Chellenger -Debel Guadalajara ( Meksyk )
Godzina: 23:30
Spotkanie: Mertl / Przysiężny - Klein / Propoggia
Typ: Klein / Propoggia
Kurs: 2,00
Bukmacher: Bet365
Witam na dziś postanowiłem zagrać na spotkanie tenisowe. Ten typ opieram wyłącznie na podstawie statystyk. W spotkaniach singla Mertl przegrał w 1 /16 i odpadł z dalszej gry. Przysiężny w spotkaniu 1/16 wygral 2 : 1 (7:5 , 6:7 , 6:3). Propoggia przegrał swoje spotkanie w singlu 0 : 2. Klein właśnie gra 2 set spotkania singla w którym przegrywa 1 : 0 ( 6 : 4 ; 4 : 3). Myślę że również przegra to spotkanie ???? . Klein i Propoggia grali ze sobą w poprzednim roku w Tralargon wygrali chellenger w tym roku grali 1 raz i przegrali 0 : 2. Merlt z Przysiężnym nie grali razem i myślę że dziś przegrają.
✅ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom