>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.04.2013 (niedziela)

Status
Zamknięty.
grzesio 43K

grzesio

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na niedziele - 21 Kwietnia

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
P 41

piksiel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Typ: Śląsk Wrocław
Kurs: 1.92
Bukmacher: bet365
Analiza:
Oglądałem mecze Sląska w Pucharze z Wisłą oraz trochę w lidze ostatnio. Widać, że drużyna gra do końca i ma determinację by wygrywać nawet gdy sytuacja jest ciężka (przegrywali z Górnikiem 0-1 i wyciągli na 2-1, podobna sytuacja w meczu z Wisłą kiedy to przegrywali a wyciągneli na wygraną mimo, że remis im wystarczał.
W niedzielę powinno być im teoretycznie łatwiej, bo przeciwnik słabszy no i Sląsk u siebie gra przyzwoicie:
Ostatnie 3 mecze Sląska u siebie to dwie wygrane i remis.
Śląsk Wrocław-Górnik Zabrze 2-1
Śląsk Wrocław-Podbeskidzie 1-1
Śląsk Wrocław-Widzew 2-1

Po drugiej stronie Lechia, która na wyjazdach notuje porażki przeplatane remisami:
Lech Poznan-Lechia 4-2
Piast-Lechia 2-0
Polonia W-Lechia 1-1
Górnik-Lechia 2-0
Słabo to wyglada z ich strony i po takim kursie grzech będzie tego nie pograć.
⛔ 100
 
S 108

suri

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Niemcy, Bundesliga 1.
Spotkanie: Stuttgart - Freiburg
Typ: 2 (Hp 1:0)
Kurs: 6.00
Bukmacher: William Hill

Analiza:
Gospodarze spokojni o grę w przyszłym sezonie na stadionach Europy, zagrają w finale w Pucharze Niemiec z Bayernem, a to już daje grę w Lidze Europejskiej, niezależnie od wyniku. Ten awans wywalczyli zwycięstwem z dzisiejszymi rywalami 2:1. Jedna sugestia...czas się zrewanżować, miejsce w tabeli spokojne, jeśli chodzi o utrzymanie, a i tak zagrają w LE, doskonała okazja aby zagrać fair play.
I co ciekawe, goście na ten mecz bardzo zmotywowani, mają szansę przeskoczyć Schalke, które poległo na wyjeździe we Frankfurcie, super okazja zająć miejsce premiujące grę nawet w kwalifikacjacj Ligi Mistrzów. Przyjezdni ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji, jedynie rzuca sie w oczy porażka 0:5 z BVB, ale to Dortmund, pozostałe mecze na wysokim poziomie.
Myślę, że zwycieżą piłkarze z Freiburga, tym bardziej, że w Stuttgarcie nie zagra kapitan drużyny Serdar Tasci (kontuzja) i klub boryka się z innymi już dłuższymi absencjami.
Goście bez poważniejszych osłabień, liczę na łatwe zwycięstwo zespołu z Freiburga.
⛔ 100
 
gujon301 951

gujon301

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Spotkanie:Śląsk Wrocław- Lechia Gdańsk
Typ: X2
Kurs: 1.96
Bukmacher: Unibet
Analiza: W niedziele o godz 14:30 dojdzie do spotkania pomiędzy Śląskiem a Lechią. Na papierze faworytem wydaje się być aktualny mistrz Polski. Ale chyba tylko na papierze. Wbrew pozorom dla Śląska nie będzie to łatwe spotkanie. Po pierwsze Lechia będzie bardzo zmotywowana aby przełamać złą passę W rundzie wiosennej podopieczni Bogusława Kaczmarka odnieśli jedno zwycięstwo. Jest to zarazem jedyna wygrana Lechii w ostatnich dziesięciu ligowych spotkaniach. W czterech ostatnich pojedynkach, Lechia dopisała do swojego dorobku zaledwie jeden punkt. Dlatego uważam że czas żeby Lechia się przełamała. Śląsk na pewno będzie przemęczony po maratonie jaki w ostatnim czasie rozegrał. Kadra wrocławian nie jest tak szeroka, aby nie odbiło się to na kondycji zawodników. Spdziewam się wyrównanego meczu, w którym nie można wykluczyć niespodzianki w postaci zwycięstwa Lechii. Ja pobieram typ X2 po fajnym kursie. Polecam.
✅ 96
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 40

petroniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primiera Division
Spotkanie:Osasuna - Real Sociedad
Typ: Połowa / Cały - Sociedad
Kurs: 3,6
Bukmacher: Betclic
Analiza: Mecz rozpocznie się o godz.19:00. Spotkanie 4 drużyny z 15. Goście rewelacyjnie spisują się w obecnym sezonie. Mogą obronić swoje miejsce, a okazja jest ku temu ponieważ grają z drużyną która jest w ich zasięgu.Ossasuna musi bronić się przed spadkiem. Ostatnie dwa mecze przegrała: 0:1 z Malagą i 0:2 z Espanyol. Sociedad wygrał ostatni mecz 0:2 z Valladolid oraz wygrał 4:2 z Malagą. W tym meczu wydaje mi się, że spokojnie pokona Ossasune i zapewni sobie prowadzenie już w pierwszej połowie. Duży kurs jest na ten typ,dlatego go polecam.
⛔ 100
 
cwaliq 39

cwaliq

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Holenderska - Eredivisie
Spotkanie: Feyenoord - Vitesse Arnhem
Typ: over 2,5
Kurs: 1.55
Bukmacher: Sportingbet
Analiza :

Witam, jutro o 16:30 zapowiada się arcy ciekawy mecz w lidze holenderskiej a mianowicie spotkanie czwartego w tabeli Feyenoordu z wiceliderem Vitesse. Według mnie w tym meczu 3 bramki to minimum, gdyż na przeciwko siebie staną dwaj najlepsi strzelcy Eredivisie, a mowa tu o Bonym Wilfriedzie i Graziano Pelle. Pierwszy jest jak na razie najlepszym strzelcem ligi - 30 bramek w 30 meczach! Zaś drugi zajmuje 3 pozycję w tej klasyfikacji z 23 bramkami na koncie. Po remisie Ajaxu w piątek otwiera się szansa na dogonienie lidera przez jednych jak i drugich dlatego myślę, że ten mecz będzie obfitował w wiele bramek. Vitesse jak wyżej pisałem wicelider z 61pkt na koncie z bramkami 63-35 zaś ekipa z Rotterdamu posiada 60pkt (4 pozycja) 55-36 w bramkach. Na ostatnich 10 spotkań w lidze Feyenoord zanotował 6 wyników overowych, zaś Vitesse aż 7. Między tymi ekipami over padł 5 razy na 9 ostatnich spotkań. Moim zdaniem ten typ szybko się pokryje, nawet już w 1 połowie, gdyż obie ekipy będą chciały wygrać ten mecz i przybliżyć się do lidera. Polecam.
⛔ 100
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania - Primera Division
Spotkanie: Sevilla - Atletico Madryt
Typ: BTS - Yes
Kurs: 1,73
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Z pierwszego punktu widzenia zapowiada się BTS jak nic. I idę tym tropem. Oba zespoły można rzec już w tabeli są ustawione i wielkie spadki ani wzloty im nie grożą. Myślę jednak, że będzie to bardzo dobry mecz. Z jednej strony Sevilla, która u siebie na Pizjuan spisuję się rewelacyjnie (8 ostatnich meczy to 7 zwycęstw i 1 remis). Ważniejsze jest jednak to, że w tych spotkaniach strzelili oni 24 gole nigdy nie strzelając mniej niż 1 gola w meczu ! Z drugiej strony mamy 3 w tabeli Atletico, zespół który ostatnio w porównaniu do początku rozgrywek spuścił z tonu (i dlatego też ustąpił miejsca w tabeli Realowi) ale ciągle jednak potrafiący świetnie skontrować rywala i strzelić parę bramek (jak chociażby w ostatnim meczu z Granadą - 5:0). Dodam, że 3 ostatnie pojedynki pomiędzy zespołami to BTS-y.
Remis tutaj wydaje się najprawdopodobniejszym wynikiem, jeszcze dokładniej bramkowy, ale wiadomo jak to jest z remisem, trzeba do niego dużo szczęścia więc dużo pewniej stawiam, że oba zespoły jutro strzelą.
Jeśli chodzi o absencję w drużynie gospodarzy z powodu zawieszeń nie zobaczymy na murawie Medela oraz Fazio. Kontuzjowani pozostają Trochowski oraz Campana. W ekipie gości z powodu urazów nie zagrają Arda Turan i Tiago. Powodzenia !
⛔ 100
 
avothez 37

avothez

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Typ: 1
Kurs:
1.63
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Lech pewnie wygrał w poniedziałek w Gliwicach i ciągle nie składa broni w walce o tytuł. Co równie ważne, dwie kolejki temu, Kolejorz przełamał się wreszcie na swoim stadionie i pewnie wygrał 4:2 z Lechią Gdańsk.
W spotkaniu tych dwóch drużyn typuję pewne zwycięstwo gospodarzy,którzy jeżeli chcą powalczyć o tytuł mistrzowski to muszą ten mecz wygrać i liczyć na potknięcia Legii. Lech w ostatnich meczach ligowych spisuje się znakomicie, kontynuując passę 5-ciu spotkań bez porażki.
Poznański zespół zagra osłabiony brakiem wielu zawodników. Do leczących kontuzje Manuela Arboledy i Patryka Wolskiego dołączył Karol Linetty, a Szymon Drewniak zmaga się z drobnym urazem. Dużym osłabieniem będzie brak Aleksandra Tonewa, który będzie pauzował za kartki.
Podsumowanie : Myślę że trener Rumak wie co robi, i nie popełni błędów, które będą go bardzo dużo kosztowały.
✅ 63
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Grecka, godz 18
Atromitos - AEK
TYP: 1 DNB
KURS: 1,60
BUK: BWIN
Analiza:
Jutro o godzinie 18 rozpocznie się bardzo ciekawe spotkanie w lidze Greckiej. Pomiędzy sobą staną zespół Atromitosu z zespołem AEK. Faworyta jest bardzo ciężko wyznaczyć lecz ja bym dał szanse gospodarzom tego meczu.
Gospodarze znajdują się na 5 pozycji z dorobkiem 43 oczek i walczą o to aby pozostać na tej pozycji i zagrać w Lidze Europejskiej. Na własnym stadionie w tym sezonie rozegrali oni 14 meczy w których to 7 meczy wygrali, 3 mecze zremisowali i 4 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 12 goli i stracili 9 bramek. W ostatnich 5 meczach zdołali oni zdobyć jedynie 2 punkty 2 mecze zremisowali i 3 mecze przegrali.
Goście tego meczu w lidze są na 15 pozycji z dorobkiem 30 oczek i są na pozycji spadkowej. Czy uda się im uniknąć tego spadku to jest pytanie bardzo zaskakujące. Na wyjeździe rozegrali oni w tym sezonie 14 meczy w których to 2 mecze wygrali i zremisowali i przegrali aż 10 meczy. Strzelili oni w tych meczach 9 goli a stracili aż 18. W ostatnich 5 meczach zdobyli oni 4 oczka.
Gospodarze zagrają bez 3 zawodników ważnych:
Iglesias PO M:24 G:2 (zawodnik zawieszony) – ważny gracz zespołu
Tavlaridis OB M:19 G:1 (zawodnik zawieszony) – ważny gracz zespołu
Fyntanidis OB M:27 G:3 (zawodnik kontuzjowany) – ważny gracz zespołu
Natomiast goście zagrają bez kilku podstawowych graczy:
Arkoudas OB M:12 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – ważny gracz zespołu
Katidis PO M:20 G:2 (zawodnik zawieszony) – kluczowy gracz zespołu
Cordero PO M:23 G:0 (zawodnik zawieszony) – ważny gracz zespołu
Furtado NP M:19 G:1 (zawodnik zawieszony) – kluczowy gracz zespołu
Konstantopulos BR M:25 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – ważny gracz zespołu
Tsoupros OB M:4 G:0 (zawodnik kontuzjowany) – rezerwowy gracz zespołu
Fetsis PO M:19 G:1 (zawodnik zawieszony) – ważny gracz zespołu
A więc jak widać warto zagrać 1 DNB bo albo zespół gospodarzy wygra albo padnie remis.
✅ 60
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis, Monte Carlo
Spotkanie : Djokovic - Nadal
Typ : Djokovic -1,5 seta
Kurs : 5,61 &gt;&gt; 5,00
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :
To co napiszę poniżej może być zaskakujące. Bo przecież jak to? Król kortów ziemnych ma oddać tron w Monte Carlo? Mimo całej sympatii do Nadala, optuję za pewną wygraną Djokovica, pewną jeśli chodzi o dwie partie, natomiast walki nie zabraknie.
Nadal faluje z formą, coś niedobrego zaczęło się dziać w meczu z Dimitrovem i gdyby nie skurcze Bułgara to kto wie...ale nie ma co gdybać. Potem półfinał z Tsongą i tutaj znowu jakiś zastój na początku, obronione dwa brejki, podłamany Francuz i set wygrany przez Nadal 6 do 3. Druga odsłona nie zapowiadała większych emocji, ale kiedy Hiszpan miał Francuza na tacy, znowu się rozluźnił, coś maszynka się zacięła co czego skutkiem były 4 gemy z rzędu wygrane przez Tsongę, nie można też nie wspomnieć o genialnych atakach Francuza, który spychał wielkiego Rafę do głębokiej defensywy grając jak w transie. Tiebreak drugiego seta, tutaj szczęście miał Nadal, ponieważ Tsonga, jak to Tsonga, zaczął kombinować i przegrał końcówkę na własne życzenie.
Jutro po drugiej stronie siatki stanie Novak Djokovic. Moim zdaniem jest to gracz o najmocniejszej psychice w ostatniej dekadzie, dla Serba wynik nie ma znaczenia, zawsze gra swoje. Djokovic jako jeden z niewielu tenisistów na świecie dorównuje Nadalowi przygotowaniem fizycznym, biega prawie tak szybko jak Hiszpan, ale lepiej analizuje sytuację na korcie i potrafi dostosować się do gry rywala.
Nadal nie posiada szerokiej gamy serwisów, Djokovicowi to pasuje, ponieważ wtedy może zmienić coś w swojej grze defensywnej i przewidzieć ruch rywala.
Nole w tym turnieju gra pewnie, nie licząc kilku mało znaczących potknięć na początku turnieju, dwa ostatnie mecze wygrał gładko, miał też ułatwione zadanie, ponieważ poprzedni rywale &#39;sprzątnęli&#39; mu z drogi Berdycha i Del Potro.

Tak jak pisałem wyżej, mimo tego, że Nadal jest moim ulubionym tenisistą, juto polegnie w starciu z Serbską maszyną. Szanse oceniam na 65-35 dla Novaka.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Sporty Walki, MMA UFC
Spotkanie: Nate Diaz vs Josh Tomson
Typ: Josh Thomson wygra przez decyzję sędziów
Kurs: 3.35
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Gala UFC on Fox zapowiada się bardzo ekscytująco bo karta walk jest na na prawe wysokim poziomie.W jednym z ciekawszych starć moim zdaniem Nate Diaz podejmie Josha Thomsona.Faworytem jest Diaz ale jak dla mnie bukmacherzy mylą się wystawiając takie kursy na tą walkę.Nate Diaz niedawno zebrał bęcki od Hendersona który również zawalczy na tej gali.Tam nie pokazał się ze zbyt dobrej strony a Henderson zdecydowanie go przyćmił.Wiele osób ze świata MMA zachwyca się postępami Diaza w stójce jednak ja nie jestem w tej kwestii takim optymistą.Natomiast Thomson to zawodnik spisujący się bardzo dobrze w wielu płaszczyznach.Gdy nie idzie mu w stójce z łatwością może obalić swoich rywali i tam ich punktować.W stójce wszyscy dają większe szanse Diazowi ale jak dla mnie i tam walkę może kontrolować Thomson.Mój scenariusz jest taki że Josh będzie sprawdzał umiejętności bokserskie Diaza a gdy tylko zobaczy że w tej płaszczyźnie jest słabszy natychmiastowo obali Nate&#39;a i tam będzie punktował swojego rywala co da mu wygraną.Jak dla mnie tutaj Thomson powinien sobie poradzić bo jest chyba trochę bardziej wszechstronnym zawodnikiem niż Nate.Polecam granie na Thomsona na wygraną przez decyzję.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscypilina :Tenis,ATP,Monte Carlo
Spotknie: R.Nadal-N.Djokovic
Typ: Djokovic wygra przynajmniej 1 seta
Kurs 1.65
bwin
Godz:14:00
Niedzielna pora obiadowa,a panowie walcza w finale.Nadal (4.ranking) broni tytulu z zeszlego roku(w sumie dzis bedzie to dziewiaty raz z rzedu)Czy mu sie uda?Hmm mam przeczucie ze jednak nie-Rafa ma szanse zostac pierwszym w historii tenisa,ktory wygralby 9 tych samych turniejow(i co najciekawsze z rzedu)Ja proponuje bezpieczny typ po zachecajacym kursie.W sobote obydwaj panowie wygrali swoje mecze polfinalowe 2-0,choc Rafe kosztowalo to wiecej pracy z Tsonga.Djokovic,aktualnie nr 1.rankingu jest glodny zwyciestw,o ile dobrze kojarze chyba jeszcze w tym roku nie wygral zadnego turnieju,czas na przelamanie.H2H 14-19 na korzysc Nadala,jednak to nie ma wiekszego znaczenia.Trzeba przyznac,ze Nadal uwielbia gre na maczce,jednak wciaz nie jest na 100% formy i nie bedzie za wszelka cene probowal wygrac 2-0.Osobiscie juz na poczatku zagralem na zwyciestwo Djokovica w turnieju i tego sie trzymam.Dla lubiacych kursy 2.+ proponuje typ na zwyciestwo Novaka,lub 2-1 dla Novaka.Polecam....
✅ 65
 
kosmo70 130

kosmo70

Użytkownik
bets by kosmo70
Piłka nożna - I liga turecka - godz. 13.30
Mecz: İstanbul B.B. - Gaziantepspor
Typ: BTS
Kurs: 1.83
Buk: bet365
Witajcie. Rozgrywki w Turcji powoli mają się ku końcowi, typowane przeze mnie spotkanie jest bardzo istotne dla obu drużyn. Istanbul B.B. broni sie przed spadkiem, w przypadku wygrania tego meczu może przeskoczyć swojego dzisiejszego przeciwnika i wydostać się ze strefy spadkowej. To ostatni dzwonek dla tej drużyny, kolejne spotkanie u siebie zagra z Fenerbahce, a tutaj raczej o jakiekolwiek punkty będzie bardzo trudno. Jest to więc spotkanie ostatniej szansy dla drużyny z Istambułu. Ostatnie ich mecze u siebie zakończyly się rezultatami 2:2, 4:2, co jest dowodem na walkę teamu o utrzymanie I-ligowego bytu. Gaziantepspor też będzie tu szukał punktów, ponieważ pozostanie mu tylko wyjazd do Kardemir oraz u siebie potyczka z Galatasaray, a tu o punkty będzie bardzo trudno. Co ciekawe drużyna ta w ostatnich 5-ciu meczach wyjazdowych zawsze zdobywała przynajmniej jedną bramkę. Kurs na over wynosi 2,05, można również spróbować tego rozwiązania, ponieważ w potyczkach obu zespołów padały wysokie wyniki. Dodatkowo overy padały również w ostatnich 4-ech kolejkach tych zespołów w tym sezonie - Istambul B.B. miał ich 3 (dom), a Gaziantepspor aż 4 (wyjazd). Walka więc idzie na całego. Ja bezpiecznie postawię na bramki z obu stron. Powodzenia
✅ 83
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
W 0

wiktor4

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Segunda Division
Spotkanie : CF Villarreal - Racing de Santander
Typ: CF Villarreal
Kurs: 1,40
Bukmacher: Bet-at-home.com
Analiza:
Villarreal drużyna , która walczy o awans do Rrimera Division. Obecnie zajmuje 4 miejsce , a ich rywal 21 .Villarreal bardzo dobrze radzi sobie na własnym stadionie . Na 16 meczy u siebie ma 10 wygranych , 5 remisów i tylko 1 porażkę .
Ostatnie 5 spotkańna własnym stadionie to :
Villarreal 6-1 Numancia
Villarreal 1-1 Huelva
Villarreal 2-1 Gijon
Villarreal 1-1 UD Las Palmas
Villarreal 3-0 Ponferradina
kiepska analiza
 
mad3rs 2,6K

mad3rs

Użytkownik
Turniej: Fed Cup
Spotkanie: Kirilenko M. vs. Cibulkova D.
Typ: Cibulkova D.
Kurs: 2.03
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Decydujące spotkanie, Słowaczki stoją przed niesamowitą szansą awansu do finału Pucharu Federacji. Wszystko w rękach Marii Kirilenko i Dominiki Cibulkovej. Lepiej zmagania rozpoczęła Dominika, która po dzisiejszym trzysetowym boju uporała się z Anastasią Pavlyuchenkovą. Oglądałem mecz i mogę powiedzieć, że Dominika zagrała dobry mecz. Największa bolączka do serwis i rozluźnienie. Ileż to było sytuacji w pierwszym secie gdzie miała Cibulkova przewagę w gemie i nagle głupia strata punktu lub podwójny błąd. Poza tym widać dużą chęć do gry i motywację, zależy jej na występach w kadrze. Pavlyuchenkova nie była dziś w wspaniałej formie jednak kilka razy doznawała przebłysku. Rywalka Dominiki Cibulkovej, dziś przegrała sromotnie z Danielą Hantuchovą, w dwóch setach. Clay to nie jest ulubiona nawierzchnia MaKiri, bilans +15 (60/45). Cóż tu więcej pisać, forma zdecydowanie po stronie Słowaczki, presja u obu pań. Kirilenko gra przed własną publicznością a Cibulkova stoi przed niesamowitą szansą. Typuję tutaj zwycięstwo Dominiki ale niech wygra lepsza!
⛔ 100
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Hiszpania
Spotkanie: Barcelona - Estudiantes
Typ: Estudiantes + 9,5 pkt
Kurs: 2,01
Bukmacher: Pinnacle
Ja wybrałem mecz na jutro z ligi Hiszpańskiej, chyba nie musze typować dlaczego plusowe handi na gości. Barcelona ma arcyważny 5 mecz w czwartek z Panatą o final four Euroligi. W Lidze PO mają zapewnione, w pierwszej 5 też się pewnie znajdą , bo do końca jeszcze kilka kolejek ,a za nimi drużyny mają stratę 2-3 zwycięstw do nich.
Nie ma tego oficjalnie napisanego ,ale pewnie Navarro nie zagra, a większość kluczowych graczy będzie oszczędzana typu : Huertas, Tomic. Przy tak długiej stawce jak mecz z Grekami trener nie będzie ryzykował ,tym bardziej ,ze w lidze to kolejny mecz, tutaj można jeszcze wszystko nadrobić w ostatnich kolejkach. Barcelona może to wygrać, bo rezerwy też potrafią grać, ale myślę ,że nie jest to dla nich priorytet, poza tym dobitne pokazało to porażka z przed tygodnia w lidze z Gran Cnarią, gdzie zabrakło Navarro i Jasikeviciusa a kluczowi gracze zagrali poniżej 20 min. 13 pkt. to sporo i myślę ,że można spróbować ,gram to tylko ze względu na Eurolige 3/10
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
P 0

pga_tour

Użytkownik
Dyscyplina : Golf - European Tour Open de Espana
Spotkanie : Rikard Karlberg - Lasse Jensen
Typ: Rikard Karlberg
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Analiza :
Na niedziele wyznaczono zakończenie turnieju European Tour : Open de Espana w Walencji . Bet365 wystawił kilka bardzo ciekawych par na ostatnią rundę jednak ja skupie się na przedstawieniu wam pary w której walczyć ze sobą będą Szwed Rikard Karlberg i Duńczyk Lasse Jensen.

Najpierw kilka zdań o zawodniku Duńskim. Jest to golfista który zapowiadał się bardzo dobrze i upatrywano go jako gwiazde PGA Tour . Jednak nie sprostał on ogromnym oczekiwaniom i ostatnie dwa sezony w jego wykonaniu są bardzo mizerne . W tym sezonie prezentuje się bardzo słabo i odzwierciedla go jego tegoroczny ranking . Po rozegraniu 4 turniejów w ramach European Tour zajmuje on bardzo odległe 735 miejsce w rankingu . Bardzo zaskoczyła mnie jego postawa jak do tej pory w tym turnieju ponieważ pole w Walencji jest typowo parowym a Duńczyk na takowych spisuje się najgorzej . W pierwszych 3 rundach uzyskiwał on odpowiednie wyniki w rundach (71,70,74) . Widać że w pierwszych dwóch jego gra była na poziomie 3 poniżej para . Teoretyczni zawsze dwie ostatnie są bardziej puttowymi rundami i to widać gołym okiem w jego dzisiejszej postawie , którą zakończył z wynikiem 2 powyżej para .

Jeżeli chodzi o Szweda , to jest to golfista notujący z roku na rok coraz lepsze rezultaty . W tym sezonie plasuje się na chwilę obecną na 420 pozycji OWRGL . Już gołym okiem widać że Karlberg to dużo lepszy zawodnik , który przede wszystkim lepiej spisuje się na parowych polach . W tym turnieju gra dosyć przyzwoicie ( 72,67,75) . Dzisiejszą rundą , w której zdobył 3 uderzenia powyżej para spadł bardzo dużo pozycji i zacierają nieco jego cały występ w tym turnieju . Wydaje mi się że był to wypadek przy pracy i w ostatniej rundzie wróci na poziom 3 uderzeń poniżej para i ostatecznie zostanie sklasyfikowany wyżej od swojego przeciwnika.
⛔ 100
 
hunter3 673

hunter3

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej,NHL
Spotkanie: Vancouver Canucks - Detroit Red Wings(-1.5)
Typ: 2
Kurs: 4.60
Bukmacher: Unibet
21.04.2013 04:00
Analiza:
Spotkanie gospodarzy którzy zajmują miejsce trzecie w konferencji z zespołem które obecnie zajmuje miejsce dziewiąte.Gościom z pewnością będzie zależało na zwycięstwie gdyż na pewno chcą zagrać w fazie play-off.Brakuje im tylko aby być o jedno miejsce wyżej w konferencji.Brakuje im dokłądnie dwoch oczek aby zrownać się z kurtkami.Wygrali oni aż szesnaście już spotkań i dziś sądzę że czerwone skrzydełka są w stanie wygrać te wyjazdowe spotkanie wysoko_Ostatnio jakby troszkę w dołku ale widzę światełko w tunelu po ostatnim minimalnej przegranej z płominiami którzy teraz złapali wiatr w żagle.Czas aby i Detroit także złapali zielone światełko zwiastujące serię zwycięstw.Wierzę że zaczną od orek , pokonując ich na własnej tafli.Orki ostatnie dwa spotkania na minus.Grają u siebie bardzo dobrze ale ich ostatnie wygrane były ze słabo dysponowanymi zespołami.Ostatnie spotkanie na tafli Orek zakończyło się okazałym zwycięstwem Detroit.Dziś liczę na powtórkę z rozrywki i na pewne zwycięstwo Czerwonych Skrzydeł które będa bardzo zaangażowani w te spotkanie aby grać w tym sezonie w play-offach.
⛔ 100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Typ: Lech poznań powyżej 1,5
kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Sytuacja powtarza się już od kilku tygodni. Legia gra, a po nich Lech. Legia ma 7 pkt przewagi, Lech wygrywa i znów są 4 pkt. Poznaniacy wiedzą, że kolejek coraz mniej i nie mogą sobie pozwolić na stratę punktową. Dziś będzie tak samo. Jeśli Lech zacznie grać przy Bułgarskiej tak jak gra na wyjeździe, to poważnie mogą zagrozić Legii w walce o tytuł. Zapewne Poznaniacy do meczu z Legią chcą utrzymać minimum te 4 pkt straty, by pojechac na Łazienkowską i wywieźć komplet oczek. Ale do tego potrzebna jest dzisiejsza wygrana. Legia poradziła sobie u siebie z Pogonią, teraz czas na Kolejorza. Tym bardziej, że ostatnia wygrana 4-2 na własnym boisku z Lechią wróży dobrą grę przed własnymi kibicami. Poznaniacy walczą już tylko na jednym froncie, Legia zapewne ma chrapkę na dwa tytuły, więc także siły bedą musieli rozłożyć. Lech nie musi kalkulować, musi tylko wygrywac.
✅ 75
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Dyscyplina. Tenis ATP Monaco
Spotkanie. Djokovic Novak - Nadal Rafael
Typ. Kto pierwszym przełamie serwis? Djokovic Novak
Kurs. 2.10
Bukmacher. Unibet
Przedstawiał graczy nie będę co, bo pele1921 zrobił to bardzo dobrze w swoim poście (no moze poza tymi szansami procentowymi :razz: ). Przejdę do analizy do typu. Djokovic rzekomo miał problem z kostą przed turniejem, a sam jego pobyt tutaj do ostatniej chwili był pod znakiem zapytania. Mączka może i specjalnie nie przeciąża kostki/stopy, ale nie u tych graczy, którzy walcza o każdy punkt. Djokovic dzis dał tylko dwa razy dwa punkty w gemie Fogginiemu, a nawet gdy łamał to do zera/piętnastu. Moze to nie ta sama półka, ale równie dobrze mógł przełamać i spokojnie dokończyć każdy z gemów. Ale jak widać chciał to zrobić jak najszybciej aby odpoczać przed dzisiejszym finałem, który zacięty na pewno będzie. Teraz słowem o spotkaniu Nadala z Tsongą - chłopak spytał mnie w &#39;hp&#39; czym Tsonga może zagrozić Nadalowi. Na co ja mu iż swym wirtuozalnym tenisem. I pierwsze 3gemy były bardzo dobre, a na pewno w wykonaniu Tsongi, kiedy to miał 3break pointy, których niewykorzystał przez dokładność Rafy, a potem przy 40:40 sam popełnił błąd i już nic z tego gema nie było. A potem poleciało z górki - z górki znaczy jak przy waznych momentach kiedy błąd był za błędem. Aż do stanu 2giego seta 5:1 (przypomniał mi się moment kiedy to Tsonga i Monfils zwolnili trenerów) i grali swój tenis taki jaki chcieli - czyli właśnie ten wirtuoz, cięzki do przewidzenia, mocne piłki, dużo biegania (spotkania wtedy dawali na granicy wytrzymałości kondycji) i tak odrobił 4gemy. Różnica między setem 1wszym, a drugim była taka właśnie jak za czasów trenerów (ich braku), w secie pierwszym kiedy Nadal bił precyzyjne tak Jo śmiał się z niedowierzaniem co on robi. A w secie dwa co było to napisałem wyzej.

Reasumując. Djokovic jest znacznie równiejszym/pewniejszym zawodnikiem od Jo. Tą przewagę bp na pewno by wykorzystał, a sam Nadal na początku spotkania wyszedł dość niepewny - do 5gema nie było go przy siatce, nie używał dropshotów, a czekał statycznie na błędy. W typie nie ma value, spotkanie będzie wyrównane. Z tym, że król Monaco jest (narazie) jeden i jeżeli król wyjdzie tak zamroczony jak wczoraj z Jo. Tak typ powinien wejść dość szybko.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom