>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.03.2015 (sobota)

Status
Zamknięty.
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
21:00
Calgary Flames - Columbus Blue Jackets
Flames OT @ 1,74 Pinnacle
Podoba mi się ostatnio gra Płomieni. Są groźni, regularni a co najlepsze w ich wykonaniu to potrafią dobić rywala w najmniej oczekiwanym dla niego momencie. Mecz z Lotnikami był wręcz kapitalny. Pierwsza tercja, wyczucie słabości rywale i jego słabego punktu. W drugiej odsłonie już nie co bardziej otwarte ich zawody, wygrywające tercje jedną bramką. A w trzeciej to już formalność. Zauważyłem ciekawą zależność. Płomienie, dopóki nie przegrywają najwięcej sił oddają właśnie w trzecich tercjach. Mają ciąg na bramkę i są do tego bardzo skuteczni. Hudler a nawet Gaudreau, który gra jeszcze lepiej podczas gry w przewadze notuje tych bramek więcej. Ciekawe jak by wyglądało gdyby grali w jednej linii, z Czechem co mecz bo ostatni mecz im własnie wyszedł genialnie. Bo grali w pierwszej linii ostatni mecz i taka formacja co mecz może przynosić owoce. Może taką taktykę trener Hartley obmyśli na playoff. Kto wie, chciałbym. Płomienie ten mecz muszą potraktować jak wyzwanie i jako cel, który muszą zdobyć. Uciekają Królom i chyba byłaby sensacja, jak by obrońcy Stanleya nie zagrali w playoff, ale i oni depczą po piętach ekipie z Calgary. Natomiast Kurtki grają w kratkę. Raz zagrają całkiem dobry mecz, a raz żmudny i nie do pamiętania. Hartnell, wychodzi na najlepszego gracza a zawodnik z takim stażem, jak on budzi ogromny podziw. Co mecz, to bramka. Chyba dawno takiej zawodnika nie widziałem, żeby co mecz strzelał chociaż jedną bramkę w meczu. Nie zdziwię się jak dziś też coś ukuję, ale moje oczy kieruję na Flames. Jako to, że mają w tym sezonie grać w playoff jako to jest ich główny cel, to i Jackets będą do ogrania. W domu zawsze lepiej niż w delegacjach powiedział ostatnio na konferencji prasowej Monahan. Zaufam gospodarzom i tak ich gram. Stawiam na Flames.
⛔100
 
homel 918

homel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -HISZPANIA: Primera Division - Kolejka 28
Godzina: 21.03.2015 20:00
Spotkanie: Rayo - Malaga
Typ: powyżej 3,5
Kurs: 4,4
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Osiemnaste w tabeli hiszpanskiej ekstrklasy Levante tj miejsce spadkowe podejmuje dwunasta Celte Vigo. Obydwie ekipy nie sa w doskonalej formie, Levante przegralo 2-0 z Realem ostatnie spotkanie a goscie ostatnie 2 przegrali u siebie z Athletic Bilbao 2-1 i na wyjezdzie 4-1 z Villareal. W pazdzierniku graly obydwie ekipy i wtedy mecz zakonczyl sie 3-0 dla Celty Vigo, gospodarze podejda z respektem ale i checia wygranej do meczu i zrewanzowania sie za tamta przykra porazke, a goscie nieco smielej niz zwykle beda atakowac na wyjezdzie majac psychiczna przewage. Zapowiada sie dobre spotkanie, Levante mimo ostatniej porazki niezle zaprezentowalo sie w meczu z Realem. Ostatnie wyniki mocno overove u Levante 4-2 5-0 u gosci 4-1. Szykuje sie ciekawy mecz , Levante w razie wygranej wychodzi ze strefy spadkowej.
⛔100 / Typ po czasie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Indian Wells 2015 (USA)
Godzina: 20:30
Spotkanie: Raonic Milos-Federer Roger
Typ: 2 handicap -1.5 seta
Kurs: 1.92
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Co wczoraj Nadal spartaczył to dzisiaj nie powinien Federer powtórzyć. Ronic w pierwszym secie nie istniał ponieważ Nadal grał na swoim dobrym poziomie, praktycznie nie popełniał niewymuszonych błędów a Milos robił ich za dużo. Tak naprawdę to Hiszpan mógł wygrać mecz w dwóch setach ale przegrał mecz w trzech dzięki swojej słabej grze w końcówce oraz dobrej przeciwnika. O Kanadyjczyku pisałem wczoraj:
Milos w tym roku prezentuje dobrą formę. W moich analizach zawsze pomijam gry w turniejach pokazowych a rozgrywki Davis Cupowe traktuję z przymrożeniem oka. Tak naprawdę poza jedną wtopą od początku roku to podopieczny Ivana Ljubicica oraz Riccardo Piattiigo prezentuje się bardzo dobrze. W Brisbane odpadł dopiero w finale z Federerem 6:4, 6:7, 6:4; podczas Australian Open w ćwierćfinale z Djokovicem 7:6, 6:4, 6:2; w Rotterdamie z Wawrinką 7:6, 7:6 no i ta wtopa z Bolellim 6:4, 3:6, 7:6. Kanadyjczyk przegrywał z najlepszymi graczami świata w tym sezonie pomijając właśnie Włocha. Dodatkowo przegrał w meczu reprezentacyjnym u siebie z Japończykiem, Nishikori...oglądałem ten mecz i Ronic mógł wygrać go w decydującym, piątym secie lecz serwis odmówił mu posłuszeństwa a Kei kolejny raz pokazał klasę oraz intuicję wyczuwając serwisy. Raonic tutaj w Indian Wells zrewanżował się Bolelliemu 6:3, 6:4, pokonał Dolgopolova 7:6, 6:4 oraz Robredo 6:3, 6:2 i tak naprawdę poza trzema break pointami nie miał w tych meczach najmniejszych kłopotów. Milos jak to Milos fenomenalna ofensywa z forhendu, coraz to lepsze poruszanie się na korcie, dopracowuje ciągle obieganie bekhendu ale on sam w sobie dalej na mało imponującym poziomie.
Tylko o ile Nadal szuka ciągle swojej formy to Federer prezentuje ją w ostatnim czasie genialną. Przegrał zaledwie jeden raz w tym roku lecz niestety dla niego w Australian Open z Seppim. Ale wygrał za to turniej w Brisbane, w Dubaju i tutaj gra ponownie kapitalnie. Ma serię 9 meczów wygranych bez straty seta i jedzie rywali tak naprawdę jak chce. W Dubaju gdzie pokonał w świetnym stylu Djokovica 6:3, 7:5 można było kolejny raz zaobserwować, że Rogerowi wiek nie przeszkadza. Szwajcar pokonał na dniach Berdycha 6:4, 6:0 tylko wiadomo,że Czech nie ma odpowiedniej psychiki,a Raonic mimo swojego wieku na pewno ma poukładane w głowie. Moim zdaniem Ronic nie będzie miał drugiego dnia z rzędu fuksa/lepszego meczu z TOPOWYM zawodnikiem i przegra go nawet po ostrej walce w dwóch setach.
✅92
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
grubcio 0

grubcio

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:00
Spotkanie: Toulouse - Bordeaux
Typ: 2
Kurs: 2.62
Bukmacher: bet365
Analiza:
Na dziś wybrałem mecz z najwyższej ligi rozgrywkowej we Francji. Zmierzą się ze sobą zespoły o zdecydowanie odmiennych celach na ten sezon.
Drużyna gospodarzy po 29 kolejkach zajmuje spadkowe - 18 miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów oraz bilansem bramkowym 29-48. Ostatnie wyniki gospodarzy też nie są zadowalające, w ostatnich 5 spotkaniach zdobyli zaledwie 4 punkty, co prawda mierzyli się z takimi rywalami jak: PSG, OM czy Saint - Etienne, ale przegrali też w poprzedniej kolejce ze słabiutkim Lens.
Drużyna gości po 29 kolejkach zajmuje 6 miejsce z dorobkiem 48 punktów oraz bilansem bramowym 37-35. Goście są ostatnio w naprawdę dobrej formie - ostatnie 5 spotkań - 11 punktów w tym wygrana z PSG oraz dobrze spisującym się w ostatnim czasie Caen.
Obie drużyny potrzebują punktów, aby spełnić swoje cele na koniec sezonu, gospodarze chcą utrzymać się w lidze, natomiast goście chcą grać w przyszłym sezonie w europejskich pucharach. Dlatego spodziewam się otwartego spotkania, gdzie w takim wypadku zdecydowanie większe szanse będzie miała drużyna Bordeaux.
Oba zespoły spotkały się w tym sezonie dwa razy, raz w lidze i raz w pucharze, oba spotkania wygrało Bordeaux.
⛔100
 
G 152

grzegorz89.89

Użytkownik
Dyscyplina Tenis - ATP Indian Wells
Godzina 20:45
Spotkanie: M.Raonic - R.Federer
Typ : trzy sety
Kurs : 2.75
Bukmacher: Bet365
W sobotę 21 marca 2015 roku w półfinałowym pojedynku turnieju ATP w Kalifornijskim Indian Wells zmierza się ze sobą Kanadyjczyk Milos Roanic oraz Szwajcar Roger Federer. 24 letni Roanic w rankingu ATP zajmuje obecnie 6 miejsce. Kanadyjczyk sezon zaczął od turnieju w Australijskim Brisbane. Dotarł tam do finału gdzie zmierzył się ze swoim dzisiejszym rywalem Federerem. Panowie rozegrali zacięty trzysetowy mecz z którego lepszy okazał się Szwajcar. Później Raonic grał w Australian Open. Swój udział w tym turnieju zakończył w ćwierćfinale w którym przegrał w trzech setach z Novakiem Djokovicem. W lutym Milos brał udział w dwóch turniejach w Europie. Najpierw
dotarł do półfinału w Rotherdamie w którym przegrał po zaciętym meczu ze Szwajcarem Wawrinka. Następnie wystąpił w Marsylii ale tam przegrał nieoczekiwanie z Wlochem Bolellim w trzech setach. W drodze do półfinału Indian Wells Roanic wygrał kolejno bez straty seta z Wlochem Bolellim z którym
przegrał w Marsylii, z Ukraincem Dolgopolowem i Hiszpanem Robredo. W ćwierćfinale wygrał z Rafaelem Nadalem po bardzo zaciętym trzysetowym pojedynku który trwał trzy godziny. 33 letni Federer w rankingu ATP zajmuje drugie miejsce. Szwajcar sezon zaczął podobnie jak jego rywal w Brisbane z którym jak już wcześniej pisałem wygrał w finale po trzysetowym pojedynku. Później grał
w Australian Open gdzie dość nieoczekiwanie przegrał w trzeciej rundzie z Włochem Seppim.
W lutym Federer wygrał turniej w Dubaju pokonując w finale lidera rankingu tenisistów Serba Novaka Djokovica. W drodze do półfinału obecnego turnieju Szwajcar pokonał kolejno Argentynczyka Schwartzmana, Włocha Seppiego z którym przegrał w Australian Open, Amerykanina Socka oraz Czecha Beedycha. Podsumowując uważam, że powinniśmy zobaczyć dzisiaj bardzo zacięty pojedynek. Roanic pokonał wczoraj Nadala i zostawił bardzo dużo serca na korcie więc w dzisiejszym
pojedynku na pewno nie odda łatwo meczu Federerowi. Sądzę, że powinien być to wyrównany trzysetowy pojedynek z przynajmniej jednym tiebreakiem. Nie licząc meczów wielkiego Szlema obaj panowie grali ze sobą już siedmiokrotnie i cztery ich pojedynki kończyły się w trzech setach a patrząc na ich grę w tym turnieju można znów spodziewać się trzech setów. Kurs na to zdarzenie w bet365 wynosi obecnie 2.75 i myślę, że jest ciekawym typem do zagrania.
⛔100
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: NHL
Godzina: 21:00
Spotkanie: Calgary Flames- Columbus Blue Jackets
Typ: Flames 60&#39;
Kurs: 2,14
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dla mnie sprawa jest prosta. Jackets to śmieciowa ekipa z dwoma dobrymi zawodnikami. Szansa na PO, pogrzebana już bardzo dawno. W sumie ostatnio idzie im nie najgorzej ale dziś spotykają ekipę która stanie na uju by ich pokonać. Dla Flames, każdy mecz to must win, a mecze z takimi klockami jak Kurtki, trzeba wygrywać pewnie i inkasować 2 punkty. Dziś czuję takie zwycięstwo, pomimo że w bramce zagra Ramo, który i tak broni na przyzwoitym ligowym poziomie. Jak już wspomniałem, Płomienie takie mecze muszą wygrywać ponieważ zajmują obecnie 8 lokatę co daje im ostatnie premiowane miejsce, a mogą wyrzucić nie byle kogo bo obrońców tytułu czyli Kings a do tego jeszcze Sharks i Avalanche a także Stars. Jackets nie grają o nic i nie spodziewam się jakiegoś wielkiego oporu z ich strony. Powinno być dobrze.
⛔100
 
9-5 2

9-5

Użytkownik
Dyscyplina Koszykówka - NCAA
Godzina 22:15
Spotkanie: Arizona - OHIO State
Typ : over 141.0
Kurs : 1.90
Bukmacher : Betsson
Przyznam szczerze, że jestem wielkim fanem NCAA i całkiem regularnie śledze poszczególne spotkania z tej ligii. Tak się składa, że dobrze znam zespół Arizony i jestem pod ogromnym wrażeniem ich gry. Mają serię 12 wygranych pod rząd i z reguły biją swoich rywali różnicą nastu punktów. Śmiało stawiałbym ich kolejną wygraną jednak kurs nie jest rewelacyjny. Z drugiej jednak strony przyjeżdża naprawdę fajny zespół Ohio State, który jak sprawdziłem w statystykach wrzuca całkiem sporo punktów. Na ostatnie 10 spotkań wygrali 6 i wrzucali w nich dosyć solidarnie ponad 70pkt. Stąd mój dzisiejszy typ na powyżej 141 punktów.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom