>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 21.03.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 20:30

Spotkanie: Wisła wygra, obie drużyny strzelą gola
Typ:
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bet365
Analiza: Tak jak wczoraj pokuszę się o typ nieco ryzykowny. Tym razem na tapetę biorę swój klub. Na Wisłę w tym sezonie gra się bardzo przyjemnie, kiedy ta występuje w domu. Do meczu z Ruchem miała niesamowitą serię nie dość, że spotkań bez porażki to jeszcze kilku spotkań z rzędu wygranych. Dzieki świetnej postawie Białej Gwiazdy zdecydowana większość imprez na R22 mi się wróciła (bilety, paliwo, jedzenie). Najlepszy kurs złapałem na Legii (100*3,8;-)).
Po ostatniej wtopie z Ruchem ekipa dała radę w stolicy. Podniosła się z kolan mimo gry w &quot;10&quot; bez filara defensywy, który znów musi pauzować, tym razem dwa mecze. Jednak to dzisiaj będzie kolejna próba charakteru pupilów Franciszka Smudy. Muszą zacząć wygrywać, by realnie włączyć do walki z Legią o MP (nie zrobili tego od trzech meczy), by przyćmić gęstniejącą atmosferę na linii klub - kibice (czytaj skwk, bo większość w tym ja protestu w formie bojkotowania meczu nie popiera!)
Warunek do wygranej? Ciąg na bramkę od pierwszej do ostatniej minuty, coś na miarę II połówki z Legią, meczu u siebie z Lechem. Walka, walka i po raz kolejny walka... Co do Zawiszy to z tego co widzę na wyjazdach nieco gorszy od Wisły, która jak się przyjęło - gra fatalnie. Niemniej jednak lubią sobie Bydgoszczanie strzelić poza domem brameczkę. Dodając do tego montowaną co mecz inaczej defensywę wiślaków typ realny do wejścia. Nie siądzie - specjalnie zmartwiony nie będę ;-)
⛔ 100
 
kamilmufc 6

kamilmufc

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna / Francja / Ligue 1
Data - 21.03.2014 / godz. 20:30 /
Spotkanie - Lorient - PSG
Typ - Główny zakład - 2
Kurs - 1,45
Bukmacher - bet at home
Analiza: PSG mają za sobą serię zwycięstw w której radzili sobie ze znacznie lepszymi rywalami niż Lorient, bilans bramkowy w ostatnich 7 meczach to 20:3 na kożyść PSG, uprzednio racja, zdarzył się remis PSG na wyjezdzie ale było to z równie silnym Monaco. W tabeli paryżanie z 8 punktową przewagą nad Monaco grają bez presji co daje im znaczny komfort na boiskach także w wyjazdowych meczach, jakkolwiek Laurent Blanc ustawi ofensywę w dzisiejszym meczu, będzie ona torpedą na mocno osłabioną obronę Lorient, Gospodarze w tym sezonie na własnym boisku przegrali tylko dwa razy, zatrzymali również Monaco remisując z nimi 2:2, w defensywie Lorient nie zagrają jednak dziś kontuzjowany Raphael Guereirro i zawieszony Lamine Gassam co skłania mnie by sądzić że PSG wygra dzisiejszy mecz zdecydowanie.
✅ 45
 
J 3,4K

jaja

Użytkownik
Dyscyplina: TENIS CHALLENGER RIMOUSKI
Godzina:
20:00
Spotkanie: Pavic - Nishioka
Typ: 2-0
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet 365
Analiza: Trzeba się pochylić nad tym meczem bo kurs jest kuszący w sam raz na singla. Tego &quot;skośnego&quot; nastolatka nie miałem okazji widzieć w akcji, ale specjalnie przyjrzałem się jego statystykom w tym turnieju a one dla naszego betu są wymarzone. Japończyk dał w sumie w 2 meczach 17 bp !!!!. W tym 4 z tym tubylcem Juneau (ja naprawdę znam setki tenisistów z cyklu ITF, ale ten to mi nigdy nie wpadł w oko, jakiś totalny &quot;no name&quot;) oraz aż 13 z rodakiem Moriya. Takie serwowanie nie ma prawa dobrze się skończyć z Pavicem. Na tym poziomie ze swoim serwisem Ante jest po prostu &quot;pierd.. rzeźnikiem&quot;. Trafia 1 podaniem ok 70% z czego wygrywa niemal 95% !!! (w swoich wcześniejszych meczach dał ledwie 2 szansy na przełamanie !!! a grał z graczami nieporównywalnie lepszymi od Nishioki czyli Reynoldsem - mimo, że Bobby to wygląda na to, że jest już na równi pochyłej to jednak nadal to jest &quot;uznana marka w cyklu challengerowym oraz Gadomskim) . Ante jest bez wątpienia dużo lepszym graczem od Juneau i wg mnie nie gorszym niż Moriya (może wydawać się Chorwat nieco nieokrzesany na korcie, ale ofensywnie nastawieni zawodnicy a takim jest Ante, często tak wyglądają na tle dobrze poukładanych technicznie graczy z Japonii). Nie wiem co musi się wydarzyć, żeby Pavic dał się złamać a jak widać po podanych statystykach &quot;skośnego&quot; sam z pewnością okazje dostanie i to nie jedną. Jeśli Pavic zagra po prostu swój tenis to ten mecz nie ma prawa skończyć się inaczej niż szybkie 2-0. Warto grać teraz bo sądzę, że buki zjadą z kursami i to mocno.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Widzew Łódź - Zagłębie Lubin
Typ: 1
Kurs: 3.30
Bukmacher: bet365
Analiza:
Chyba śmiało można napisać, że dzisiejsze spotkanie na stadionie przy al. Piłsudskiego w Łodzi jest ostatnią szansą dla Widzewa na uniknięcie degradacji do niższej klasy rozgrywkowej. Mimo, że jak wiemy po 30 kolejkach będą dzielone punkty na pół, to jednak Widzewowi (już teraz) nic ono nie daje, a co dopiero jeżeli dziś Zagłębie dziś zdobędzie 3 oczka. Wtedy Widzewa nawet cud nie uchroni przed degradacją.
Czy dziś Widzew ma szansę się przełamać i w końcu wygrać (ostatnia wygrana z Pogonią Szczecin 2-1) ? Niby wszystko przemawia za &quot;Miedzowymi&quot; bowiem i forma jest lepsza i widać, że drużyna jest lepiej poukładana jak i przygotowana do rundy wiosennej, no i przede wszystkim to Zagłębie ma lepszych piłkarzy. Co więc może skłonić na to, że to właśnie Widzew dziś wygra swój pierwszy mecz od dawien dawna?
Przede wszystkim atut własnego boiska, może to wyświechtane ale w przypadku Widzewa atut własnego boiska oraz znakomicie dopingujących kibiców tej drużyny potrafi sprawić, że gospodarze potrafią wspiąć się na wyżyny i punktować. Ja wiemy Widzew na wyjazdach nie punktuje, u siebie natomiast 17 punktów - niewiele ale jednak. Warto jednak dodać, że i Zagłębie ostatnio ma kłopoty z wygrywanie meczów wyjazdowych, w tym sezonie ta sztuka udała im się raz, 4 razy remisowali i 8 przegrali. Ponadto warto dodać, że Zagłębie z Widzewem na ich boisku nie wygrało do 2006 roku, a bilans bezpośredni tych spotkań to 7 wygranych Widzewa, 5 remisów i 2 zwycięstwa Zagłębia.
Jak wygląda sytuacja kadrowa przed tym meczem? W Widzewie nic nowego, poza kadrą są Kevin Lafrance oraz Alen Melunović, do gry natomiast są już gotowi Jonathan de Amo Perez oraz Princewill Okachi. U gości natomiast na pewno nie zagra Lubomir Guldan, który musi pauzować za nadmiar żółtych kartek.
Podsumowując, Widzew nie jest dziś faworytem, ale myślę, że stać ich (grając u siebie) w końcu na przełamanie. Gra Widzewa momentami wygląda naprawdę bardzo fajnie, co prawda ostatni mecz z Lechią wyglądał pod tym względem najgorzej ale mam nadzieje, że dziś dla odmiany gra Widzewa będzie wyglądała najlepiej ???? Co oczywiście pozwoli na zdobycie jakże ważnych 3 punktów. Pamiętajmy również, że Zagłębie na wyjazdach traci sporo ze swoich atutów i nie są już tak groźni jak w meczach przed własną publicznością. Myślę, że dziś jak to mówi przed każdym spotkaniem trener Artur Skowronek &quot;to jest właśnie to spotkanie w którym liczę, że drużyna się przełamie, czuję, że będzie dobrze&quot;. I jak tu nie wierzyć Skowronkowi ????
⛔ 100
 
makaveli23 586,8K

makaveli23

Znawca Piłka Nożna Ameryka
Pilka nozna: Ligue 1
Godz; 20:30
Lorient - PSG
Win Cast: Vincent Aboubakar (Lorient) strzeli pierwszy i koncowy wynik: PSG
23.00
bet365
Pierwszy typ jaki sie narzuca na ta kolejke L1 to oczywiscie wygrana PSG, ktore dzisiaj dowie sie nazwe swojego rywala w 1/4 finalu Ligi Mistrzow a w lidze powalczy o punkty i przyblizenie sie do kolejnego tytułu Ligue 1, bo beda juz prowadzic 11 punktami jesli wygrają, a nie sądze zeby stało sie inaczej bo Lorient jest w slabej formie (tylko 2 wygrane w ost. 11 meczach!) ale wraca najlepszy napastnik Vincent Aboubakar (28/12), więc byc moze będa w stanie postraszyc mistrza strzelając bramkę, tak czy inaczej spodziewam sie wygranej gosci. PSG notuje 3 czyste konta z rzedu, wiec jest bardziej prawodpodobne ze wkoncu cos straca, a ze do gospodarzy wraca Vincent to mysle ze mozna pokusic sie o bet w jego strone.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
seboes 507

seboes

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Australia NBL
Spotkanie: Wollongong - Sydney
Typ: over 176.5
Kurs: 3.55
Data: 21.03 9:30
Unibet
Już za niecałą godzinę znowu czekają na mnie emocje związane z australijską ligą koszykówki NBL. Przed miesiącem obstawiałem spotkanie tych zespołów i wtedy over został pokryty z nawiązką. Jest to spotkanie sąsiadów w tabeli, którzy walczą o 4 miejsce premiujące awansem do play-off. W ostatnich spotkaniach Wollongon prezentuje dobrą formę. WYgrali cztery z 5 spotkań. Także o ich dyspozycje rzutową jestem spokojny. Od początku do trafiania powinien włączyć się drugi strzelec ligi Rotnei Clarke. W ostatnich spoktaniach zawsze rzucał powyżej 20 pkt. Sydney ostatnio trochę dołuje. Dopiero w ostatnim spotkaniu przyszło przełamanie serii 4 porażek. Ostatnio mnóstwo tych pkt tracili gracze z Sydney. Mecz powinien być szybki co sprzyja gościom. Sam Young, który zdobywa średnio 21.9 pkt uwielbia ten styl gry. W tym spotkaniu nie powinno być kalkulacji od samego początku. Gospodarze w formie + gra u siebie, a goście to jeden z bardziej ofensywnie grających zespołów NBL dlatego gram dzisiaj takie zdarzenie. Powo.
✅ 255
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: HokejRosja, KHL
Spotkanie: Barys Astana – Ufa
Typ: over 6.5
Kurs: 3.85
Buk: unibet
Godz. 12:00
Analiza: Wczoraj rozpoczęliśmy ćwierćfinały rozgrywek rosyjskiej KHL, dziś na tafli zobaczymy wszystkie zespoły a rozpoczniemy w Kazachstanie gdzie zostanie rozegrany pierwszy mecz pomiędzy Astaną a Ufą.
Barys Astana miał bardzo słabą końcówkę rundy zasadniczej co dobrze nie zwiastowało przed play-offami, zresztą tam kilku graczy powiedziało że nie bardzo im zależy na kogo trafią przez co im się nieźle oberwało rzecz jasna nie spodobało się to też kibicom. Jednak było to raczej oszczędzanie przed tym etapem i wszyscy już o tym zapomnęli, w 1/8 finału w szybki sposób uporali się z Ekaterinburgiem wygrywając szybko cztery spotkania i mieli masę czasu na przygotowanie się do tego starcia. W końcówce rundy zasadniczej brakowało skuteczności i chyba wszyscy wiedzą że Astana z tego żyje czyli niesamowicie parcie do przodu, jednak wszystko wskazuje na to że ten aspekt wrócił na właściwe tory.
Ufa rozegrała niesamowity pojedynek z Novgorodem zakończony dopiero ostatnim siódmym spotkaniem. Był to mega wyrównany pojedynek i każdy mógł awansować. W siedmiomeczowej konfrontacji nie zabrakło niczego wysokich i niskich wyników, dużej liczby kar i rzecz jasna emocji. Ufa w tych meczach pokazała się z dobrej dyspozycji strzeleckiej zresztą w tym aspekcie zawsze byli dobrze przygotowani, obrona funkcjonowała nieco słabiej czego przykładem był mecz numer sześć przegranych aż 6:2.
Wiadomo faza play-off rządzi się swoimi prawami ale jestem trochę zaskoczony takimi kursami na over, bo Astana to zawsze ten sam zespół czy to runda zasadnicza czy play-off a więc ze swojego ofensywnego stylu gry nie zrezygnuje, zobaczymy jak podziała na nich znaczniej dłuższa przerwa od gości. Ufa ma prawo czuć się zmęczona po tym maratonie i mogą tego nie wytrzymać ale wątpię by na tle takiego rywal nic dzisiaj nie zdobyli. Co ciekawe dwa ostanie mecze na tej tafli kończyły zwycięstwami Astany 3:2 a więc do tego overa brakowało tej jednej bramki, zgoła inaczej było w Ufie gdzie kibice w tym roku oglądali dziewięć bramek a rok temu jedną więcej, myślę że tym razem tendencja może przenieś się do Kazachstanu.
⛔ 100
 
betovsky 139

betovsky

Użytkownik
Dyscyplina: SZWECJA: HockeyAllsvenskan - Spadek
Godzina: 19:00
Spotkanie: Hästen - Bjorkloven
Typ: Hasten -1.5
Kurs: 2.70
Bukmacher: Williamhill
Analiza: Ok więc tak HockeyAllsvenskan - Spadek, to tak naprawdę grupa walcząca o awans do tejże ligi składająca się z 2 drużyn Hockeyallvsen tych z najmniejszą ilością punktów, walczące o utrzymanie oraz 4 drużyn ze sporych play&#39;offów z 3 dywizji trzeciej ligi. Bjorkloven awansowało do drugiej ligi dokładnie w tamtym sezonie grając m.in z Hasten własnie w tej grupie stąd mamy tutaj 2 mecze h2h:
25.03.13 HOC Bjorkloven Hästen 3 : 2
22.03.13 HOC Hästen Bjorkloven 5 : 1
Bjor awansowało wtedy w dużej mierze dzięki wspaniałej dyspozycji Linusa Boströma, który obecnie nie łapie sie nawet w kadrze meczowej,Vikstroma i Perssona którzy zmienili klub po sezonie. Dla Hasten jest to 3 próba przedostania się do wyższej ligi z rzędu.Co sezon jednak czegoś im brakowało aż do teraz. Świetna forma Hasten pozwoli im w tym roku na wymarzony awans, aktualnie zajmują 1 miejsce w grupie deklasując każdego przeciwnika.
Mecze Hastenu w grupie awansu:
19.03.14 HOC Kallinge/Ronneby Hästen 1 : 3
16.03.14 HOC Hästen Troja/Ljungby 8 : 5
13.03.14 HOC Piteå Hästen 2 : 7
Wszystkie mecze pokryte handicapem, w tym 2 wyjazdowe!
Do końca rozgrywek jeszcze sporo meczy bo 7, także póki jest forma to trzeba sobie robić przewagę nad resztą, a na dzień dzisiejszy Bjor nie ma żadnych argumentów na świetną grę Hasten.
Ja daje z handi jeśli się boisz graj na czysto po kursie 2.00 , też atrakcyjny.Ja gram z handi bo jestem pewien dzisiejszego sukcesu Vity Hasten na własnej tafli.
⛔ 100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Miami
Godzina:
16:00
Spotkanie:
Gabashvili T. - Ferrer D.
Typ:
Gabashvili T. +1,5 seta
Kurs: 2.90
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Ferrer wraca na turniej po kontuzji, jaką złapał na turnieju w Acapulco. Opuścił Indian Wells by przygotować się na Miami gdzie rok temu zagrał tutaj w finale. Moim zdaniem od tego czasu, a dokładnie po finale Roland Garros 2013 David Ferrer mocno obniżył swój tenisowy poziom. Oczywiście walczy na korcie, ale często traci sety, a o &quot;sensacyjnych&quot; porażkach już nie wspomnę. Rosjanin w mojej opinii ostatnio radzi sobie całkiem nieźle o czym już pisałem. Najbardziej zaimponował mi na Australian Open gdzie pokazał się z naprawdę dobrej strony. Tak jak mówiłem, Rosjanin jak ma swój dzień to może powalczyć w tym meczu, bo David Ferrer jest ewidentnie pod formą.
⛔ 100
 
abraxas 3,2K

abraxas

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis-ATP
Godzina: 20:30
Spotkanie: Fernando Verdasco - Thiemo de Bakker
Typ: Thiemo de Bakker
Kurs: 3.70
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Holender idzie przez turniej w Miami jak burza, przebrnął przez kwalifikacje i ograł gładko, co robi wrażenie, Hanescu w 1r. Zwrócił moją uwagę podczas meczu z Gasquetem w Rotterdamie,co prawda była to hala i grał u siebie ale postawił Francuzowi bardzo ciężkie warunki. Gra efektownie, mocny fh, ryzykowne zagrania, mocny serwis, którym ustawia sobie wymiany. Korty w Miami są szybkie przez co ciężko będzie Verdasco o przełamanie. Thiemo odpoczywał 2 tyg. gdyż w IW odpadł już w pierwszym swoim meczu, przy obecnych temp. w Ameryce zawsze to jakiś plus dla Holendra, dodatkowo zagrał tutaj już 3 mecze, a więc jest na nich ograny.
Hiszpan to już nie ten zawodnik co chodź by w pamiętnym meczu w Madrycie gdzie ograł po świetnym spotkanie Nadala na clayu. Obecnie dużo błędów, gorszy serwis oraz jego atut jakim jest leworęczność popłochu nie robi w szeregach przeciwnika. Jedyne warte odnotowania zwycięstwo to zeszłotygodniowe nad Gasquetem, ale Francuz od początku sezony zmaga się z kontuzją pleców i nie może wejść na właściewe obroty, po za tym przegrane z Gabashvilim czy Hanescu mówią nam wszytko.
Spotkali się ze sobą w 2010r. na hardzie i mecz wygrał 2:0 Bakker,liczę na powtórkę ????
✅ 270
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
suvi 107

suvi

Użytkownik
Dyscyplina: Skoki narciarskie - Planica HS 139
Godzina: 15:15
Spotkanie: -
Typ: Zwycięzca konkursu- Severin Freund
Kurs: 3,25
Bukmacher: bwin
Analiza: Tradycyjnie w ostatni weekend Pucharu Świata zawody w Planicy, jednak wszyscy już przyzwyczaili się do lotów na mamucie, a tymczasem po 16 latach mamy powrót na dużą skocznię- Velikankę, która została przebudowana. Jest kilka fajnych zakładów h2h u różnych bukmacherów, które wydają się być pewną gotówką, ale ja spróbuję postawić na zwycięzcę. Kto ma być faworytem jak nie Freund? Ten zawodnik już od bardzo dawna prezentuje najrówniejszą i równocześnie najwyższą formę. Na pewno zaskoczył niejedną osobę na MŚ w lotach, pokonując pewniaka Prevca. Oczywiście wiadomo, że odbyły się tylko dwie serie, ale i tak pokazał, że jest najlepszy i jestem przekonany, że nawet gdyby odbyły się dwie kolejne serie to nikt zwycięstwa by mu nie odebrał. To, że nic na minus się nie zmieniło pokazał wczoraj w kwalifikacjach, oddając najdłuższy skok.
Nie bardzo rozumiem co &quot;odbiło&quot; bukom, że dużo wyżej oceniają szanse Prevca, od Bardala, jest to kolejna rzecz, na której moim zdaniem można dzisiaj zyskać. Bo niby co? Zajął 3 miejsce na MŚ? Uważam, że powinien wygrać, ale nie wytrzymał psychicznie, tylko że w Harrachovie był mamut, a tu jest duża skocznia, poza tym Bardal i tak był przed nim. A to, że skacze u siebie w sumie niewiele zmienia, bo nikt mu ustępować z tego powodu nie będzie. Nie mówię, że nie jest w stanie nawet wygrać, bo zawsze jest groźny, ale bukmacherzy wg mnie przesadzają z taką dysproporcją w kursach, tym bardziej, że Prevc póki co w Planicy niczego nadzwyczajnego nie pokazał. Taka jest moja subiektywna ocena.
Podsumowując. Jak zwykle kilku kandydatów do zwycięstwa, poza Freundem, Bardal, Prevc, Stoch, chociaż jemu z tej czwórki daje najmniejsze szanse, może Shimizu, który od początku dobrze sobie radzi w Planicy, choć za bardzo nie wierzę że będzie wyżej niż na 6 miejscu. Może namiesza, któryś ze Słoweńców, jednak, któryś już raz stawiam na Niemca, który w mojej opinii ma największe szanse na zwycięstwo. Po kursie poniżej 3 raczej bym nie ryzykował, ale tak to myślę, że zakład warty grania.&#39;
✅ 225
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis WTA Miami
godzina: 18:00
spotkanie: Hantuchova - Keys
typ: Hantuchova
kurs: 3.31
bukmacher: Pinnacle

Mecz turnieju na kortach twardych w Miami spotykają się doświadczona Słowaczka Hantuchova niegdyś zawodniczka ścisłej światowej czołówki obecnie na 33 miejscu oraz mloda 19 letnia utalentowana Amerykanka Keys zajmująca 38 miejsce w rankingu. Bukmacherzy faworyzują Keys ktoras ma bardzo mocne i solidne uderzenia zresztą styl gry podobny do Hantuchove. Gdy obie trafiają jest dobrze jednak gorzej gdy keys trafi bna zawodniczkę grająca technicznie dużo slajsującą co pokazałas Vinci ogrywając Keys w Indian Wells. Myślę, ze Daniela powinna wyciagnąć wnioski z tego pojwedynku i nie wchodzić wwymiany tylko próbować grać slajsem skrótami nie dając Amerykance wejść w uderzenie. Boję się jednak że Hantuchova może pójść na wymianę co jest wodą na młyn Keys jeżeli ma swoj dzień i trafia. Moim zdaniem kursy przesadzone obie zawodniczki w tym sezonie bez rewelacji dlatego stawiam na doświadczenie Słowaczki po tak wysokim kursie.
⛔ 100
 
N 8

nalewator

Użytkownik
Dyscyplina:pilka nozna- Polska
Spotkanie: Widzew- Zaglebie L
Typ: 2/2
Kurs:3,60
Buk;Bah
Analiza: Dzisiaj o 18 w Łodzi spotkaja sie druzyny ktore beda walczyc o utrzymanie. Faworytem moim skromnym zdaniem sa goscie ktorzy maja w skladzie bardziej doswiadczonych zawodnikow od Widzewa. Gospodarze rozpaczliwie chca uratowac ekstraklase w Łodzi sciagajac troszke niepotrzebnych zawodnikow z innych klubow troszke na sile ale coz trzeba prubowac. U zespolu z ;lodzi najgrozniejszy moze byc Visnjakovs jednak ostatnio cos nieskuteczny. W Zaglebiu kluczowe role powinni odgrywac Abwo oraz Piech. Po takim kursie stawiam na gosci ktorzy powinni przywiesc 3pkt ze stadionu Widzewa
⛔ 100
 
chick3n 67

chick3n

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Widzew Łódź - Zagłębie Lubin
Typ: Zagłębie
Kurs: 2,18
Bukmacher: Oddsring
Analiza: Nie będę się rozpisywał ponieważ dużo o tym meczu zostało napisane w powyższych postach. Zgadzam się z przedmówcą co do typu który typował zagłębie lub zwrot w przypadku remisu ponieważ ten typ jest dość bezpieczny i bardzo prawdopodobny.Trochę mnie razi jego analiza która w ogóle nie odzwierciedla gry obydwóch zespołów. Co do Widzewa to jest to drużyna która nie jest jeszcze zgrana i poukładana. Co jakiś czas widać u nich błysk bardzo dobrej gry i szkoda że są skazani na spadek gdyż kolejny sezon w ekstraklasie mógłby być dla nich dość udany. Zagrają oni dzisiaj z Zagłębiem które dzięki Lenczykowi w moim mniemaniu jest rewelacją tej rundy. Grają oni bardzo dobrą piłkę i przyjemnie się ich ogląda. W meczu gdzie te obydwie jedenastki będą zmotywowane ma max-a wydaje mi się że Widzew przegra ten mecz i dla tego typuje wygraną Zagłębia. Jest to typ ryzykowny i dla bezpieczeństwa lepiej zabezpieczyć się przed remisem.
⛔ 100 / powtórzenie
 
C 29

crusader

Użytkownik
Dyscyplina: NORWEGIA: Eliteserien - Play Offy
Godzina:
19:00
Spotkanie:
Vålerenga - Storhamar
Typ:
1
Kurs: 1.50
Bukmacher: betclic
Analiza: Play-Offy w ligach skandynawskich w pełni, więc konsekwentnie uderzam w coś z hokeja. Na dzisiaj wybrałem mecz z Norwegii pomiędzy Valerengą a Storhamar. Rundę zasadniczą wygrała Valerenga z dorobkiem 103 punktów, bilansem meczy 45 rozegranych, 32 wgrane, 2 wygrane po dogrywce, 3 porażki po dogrywce, 8 porażek, z czego u siebie w 22 meczach 18 zwycięstw i tylko 4 porażki. Jeśli chodzi o rundę zasadniczą w wykonaniu Storhamar to wyglądało to następująco, zdobyli 77 punktów w 45 meczach, wygrali
22 mecze, 3krotnie zwyciężyli po dogrywce, 5krotnie przegrali po dogrywce i 15 razy przegrywali w regulaminowym czasie gry, na wyjazdach ich bilans to: 22-7-1-4-10. Jak widać norweska liga to liga gospodarzy, którzy rzadko kiedy oddają gościom chociażby punkt. Valerenga to główny kandydat do mistrzostwa kraju, ostatnie 25 meczy rozegranych u siebie to naprawdę imponujący wyczyn, 22 zwycięstwa i tylko 3 porażki, porażki te zdarzały się w zasadzie w meczach o nic i były to porażki jedną bramką. W ostatnich 10 meczach pomiędzy Valerengą a Storhamar na tafli dzisiejszych gospodarzy 8 razy zwyciężała Valerenga, a tylko 2 razy (i to jedną bramką) udało się wygrać zespołowi Storhamar. Myślę, że dzisiaj gospodarze nie będą mieli najmniejszych problemów z wygraniem tego meczu i z tym, aby objąć prowadzenie w kolejnej fazie play-off.
✅ 50
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
J 43

jakuubiak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – Chorwacja
Godzina: 18:00
Spotkanie: Lok. Zarzeb - RNK Split
Typ: 2
Kurs: 2,40
Bukmacher: Unibet
Analiza: Po emocjonujących trzech dniach z europejskimi pucharami i kilku niespodziankach czas zacząć weekend z ligami krajowymi. Spośród dzisiejszych wydarzeń najatrakcyjniejsze kursy widnieją przy meczu Lokomotiva Zagrzeb i RNK Split. Oba zespoły na koniec trzeciej ćwiartki rozgrywek zajmują kolejno 4 (RNK) i 5 (Lokomotiv) miejsce. Patrząc na ligową tabelę teoretycznie kwestia awansu do europejskich pucharów jest już rozstrzygnięta. Moim zdaniem jednak tak nie jest, gdyż każdy z grających dziś zespołów ma szansę na walkę o Ligę Europejską. Patrząc na poprzednie mecze, gra Lokomotivu nie pozwala realnie myśleć o &quot;Europie&quot;, jednak drużyna ze Splitu może pokusić się o sprawienie nie małej niespodzianki. Ich ostatnie 5 meczów to Z,Z,P,Z,P przy czym porażki to mecze z Dynamem Zagrzeb i Rijek&#39;a, którzy są obecnie w wyśmienistej formie. Jak wyżej wspomniałem w drużynie Tomislav&#39;a Ivkovic&#39;a za wesoło nie jest - P,P,P,P,W. Mimo, że goście od 3 meczów na wyjazdach ponoszą porażki, (ale tylko z czołowymi zespołami) to ich zwycięstwo wydaje mi się bardzo prawdopodobne. Na pewno są zmotywowani tym, iż to zwycięstwo dam im szansę na awans do rundy eliminacyjnej Ligi Europy.
⛔ 100
 
N 0

napoli

Użytkownik
Dyscyplina: PIŁKA NOŻNA 2. Liga JAPONIA
Godzina: 5:00
Spotkanie: Kam.Sanuki-Yamaga
Typ: 2
Kurs: 1.83
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Yamagata zagra w wyjazdowym meczu z Kam.Sanuki beniaminkiem z ligi 3. Yamagata to drużyna która zakończyła sezon 2013/2014 na 10 miejscu, dodatkowo plasując się 3 miejscu w tabeli pod względem strzelonych goli (74 , 78 , 99). W okienku między sezonowym wprowadziła zmiany w taktyce obronnej oraz wymianie defensywy. Skutkuje to obecnie wpuszczeniem tylko 1 gola w 3 meczach.
Kam.Sanoki to drużyna wchodząca do 2 ligi bez większych aspiracji i możliwości. Dziurawa defensywa na poziomie 3 ligi skutkuje licznymi golami (2 - 8 ) .
Jestem nowy więc możecie podchodzić podejrzliwie i niepewnie do mojego typu jednakże czasami warto chyba odpuścić Europejskie na rzecz lekkiej adrenaliny z Japonii ????
⛔ 100 / bukmacher
 
sergio1990 43

sergio1990

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna- Niemcy 2 Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Dresden-Futh
Typ: 1
Kurs: 3.2
Bukmacher: bet365
Analiza: hej witam. dzisiaj piekny piatek i jak to w piatek 3 mecze z 2 bundesligi. wybralem mecz ktory wydaje sie pewna 2 dla wielu osob ktore graja w bukmacherke. otoz blad nie zawsze ten ktory gra o awans wygrywa z druzyna ktora walczy o utrzymanie na ich terenie. gospodarze jeszcze w tej rundzie nie wygrali meczu chociaz powinni i to nie jeden nie graja slabej pilki bo maja duzo akcji podbramkowych ale ich skutecznosc jest slaba. gospodarze duzo meczow remisuja a duzo remisow to za malo zeby sie utrzymac w lidze.kilka waznych punktow im ucieklo w glupi sposob taki jak strata gola w 92 minucie na 1;1 lub przespana pierwsza akcja meczu i strata w 1 minucie.no takie bledy nie powinny sie zdarzac. teraz cos o gosciach dla mnie nie graja rowno maja dobre mecze przeplatene przecietnymi. maja duzo straconych punktow jak na druzyne ktora chce awansowac do bundesligi. na 25 meczow tylko 13 wygranych to tylko polowa i zajmuja 2 miejsce w lidze. az 7 porazek czyli to taki zespol nie obliczalny moze stracic punkty z kazdym. jak na druzyne ktora chce grac w bundeslidze to slabo.jeszcze na dodatek w ostatnim meczu ich stoper zarobil czerwona kartke. dzisiaj dla mnie gospodarze jak zagraja na takim poziomnie jak ostatnio graja powinni urwac punkty goscia licze na to ze ich pokonaja
⛔ 100
 
napciu 131

napciu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Wisła-Zawisza
Typ: Masłowski strzeli
Kurs: 5
Bukmacher: STS
Analiza:
Przed nami następna kolejka najlepszej ligi świata T.Mobile Ekstraklasy-w drugim dzisiejszym meczu o godz. 20.30 Wisła podejmuje Zawiszę. Celuje w bramkę wschodzącej gwiazdy europejskiego futbolu-Michała Masłowskiego.Mózg ekipy z Bydgoszczy rozgrywa sezon życia i co chwila zaskakuje bramkarzy uderzeniami a la &quot;stadiony świata&quot;. O sile bydgoskiego playmakera świadczy fakt, że dostąpił zaszczytu gry w narodowej reprezentacji.Wchodząc na ostatnie 5 minut w towarzyskim meczu ze Szkocją swymi brylantowanymi zagraniami przyćmił takich geniuszy futbolu jak Waldemar Sobota czy Sławomir Peszko. Nic tylko brać w ciemno kursik 5!Tym bardziej że defensywa Wisełki dziś bez zęba na przedzie (głowa Głowacki pokutuje za czerwień)
⛔ 100 / bukmacher
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja: Premiership
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Hearts - Dundee Utd
Typ:
Dundee Utd -1 AH
Kurs:
2.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam na dzisiejszy typ dnia wybrałem spotkanie rozpoczynające 30 kolejkę w szkockiej Premiership, czyli mecz Hearts - Dundee Utd. Gospodarze to drużyna pogrążona w głębokim kryzysie finansowym od początku sezonu przez co już na starcie zostali skazani na spadek z Premiership, ponieważ dostali na start -15pkt do odrobienia a z obecną kadrą było to niemożliwe. To tak tytułem wprowadzenia dla niezorientowanych w temacie, natomiast teraz przejdźmy do obecnej formy &quot;Serc&quot;.
Ostatnie 3 spotkania w ich wykonaniu to 3 porażki bilans bramkowy 3-10, także forma domowa nie wygląda zbyt imponująca na ostatnie 6 spotkań 5 porażek i 1 zwycięstwo.
Dodatkowo jako ciekawostkę mogę dodać, że jest to drużyna która może się &quot;pochwalić&quot;, najgorszym atakiem i najgorszą defensywą w lidze. Prawdopodobnie nie zagra w dzisiejszym meczu 2 podstawowych zawodników: Walker (22/3),Tapping (19/0), obaj to pomocnicy.
Tyle o Hearts, teraz coś o Dundee, no więc tak goście są na 4 miejscu w tabeli ze stratą 7pkt do 3 pozycji, nadal wierzą w to, że uda im się zająć miejsce na podium.
W swoich ostatnich 7 spotkaniach , przegrali tylko raz i wygrali 6 z nich . Mają drugi najlepszy atak w lidze. To że są zdeterminowani do zdobywania kolejnych punktów potwierdza ostatni mecz z St. Mirren, gdzie przegrywali u siebie do połowy 0-2, a po niesamowitej końcówce zwyciężyli 3-2. Jedynym brakiem w kadrze na to spotkanie gości jest mało istotny obrońca Curtis (4/1 ).
Moim zdanie jest dość duże prawdopodobieństwo, że typ wejdzie. W przypadku zwycięstwa jedną bramką otrzymamy zwrot kasy.
⛔ 100http://forum.bukmacherskie.com/f35/typy-scotta-94917-10.html#post4341704
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom