>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 21.02.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
crispycock 41

crispycock

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej
Spotkanie: Kanada v USA
Typ: Under 1.5 pierwsza tercja
Kurs: 1.85
Bukmacher: Expekt
Dla wielu przedwczesny final- obie druzyny naszpikowane gwiazdami- u bukmacherow nieco lepsze notowania maja Kanadyjczycy choc dla mnie do tej pory na tym turnieju lepiej prezentowali sie Amerykanie na ktorych kurs spada. Szykuje sie bardzo zaciety mecz, poziom obu ekip bardzo zblizony podobnie jak to mialo miejsce w pierwszym polfinale. Wskazanie zwyciezcy spotkania uznane zostalo przez wielu jako loteryjne z czym chyba trzeba sie zgodzic, podobnie wyglada sprawa z iloscia bramek w dzisiejszym meczu. Jesli jednak mialbym wskazac zwyciezce postawilbym na USA a odnosnie bramek stawiam na klasyczny under. W spotkaniach o takiej stawce czesto na pierwszym miejscu stawia sie na obrone i szukanie szans w akcjach indywidualnych, a na dluzsze niz kilka sekund przeniesienie gry do strefy obronnej przeciwnika czesto czekamy dopoty dopoki ktoras z druzyn nie zlapie kary. Jesli chodzi o wczesniejsze spotkania obu druzyn na tych igrzyskach to zdecydowanie bardziej postrzelali sobie gracze USA- 3/4 to wyniki overowe, ale warto zauwazyc ze byly to mecze ze zdecydowanie slabszymi rywalami natomiast kiedy przyszlo zmierzyc im sie ze swietnie dysponowana w fazie grupowej ekipa rosyjska padl juz wynik underowy a w pierwszej tercji nie zobaczylismy ani jednej bramki. Kanada notuje na tym turnieju raczej wyniki underowe 3/4- wiecej niz 5 bramek padlo tylko w spotkaniu z Austria gdzie wygrali 6:0 ale taka dysproporcja a co za tym idzie latwosc w strzlaniu w dzisiejszym meczu na pewno nam nie grozi. Jesli chodzi o bezposrednie starcia to co do ostatnich 5ciu prawie zawsze byl over, ale padal on zawsze tam gdzie stawka meczu byla zdecydowanie mniejsza niz dzisiaj- byly to albo mecze fazy grupowej lub spotanie towarzyskie natomiast under zobaczylismy juz w starciu tych druzyn w finale poprzednich igrzysk gdzie w pierwszej tercji padl jeden gol czyli w wydarzeniu o podobnym cisnieniu jak to ma miejsce dzisiaj.
Szykuje sie bardzo wyrownany pojedynek a porownywalna sila obu kadr plus stawka meczu ktora jest awans do finalu sprawia ze jest duza szansa ze nie zobaczymy dzisiaj strzelaniny i nikt nie bedzie zbytnio forsowal tempa zwlaszcza w pierwszych fragmentach meczu, tym bardziej, ze nie wiadomo ile ten mecz potrwa a przeciez zanosi sie na remis.
✅85
 
Psychosocial 1,1M

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Mecz towarzyski:
Shelbourne-Bohemians Dublin TYP 2 kurs 1,50 2/10 g.20.00 Bukmacher: Bet365
PS: Niedawno nie udało mi się trafić betu Sligo-Galway, tak to jest ze sparingami. Może dzisiaj będzie lepiej ale stawka typowo asekuracyjna. Muszelki po spadku do 2 ligi są w totalnej rozsypce i z tego co wiem zostało u nich tylko kilku graczy z podstawowego składu. Przegrali gładko niedawno mecz u siebie z Shamrock 0:5. Cyganie czyli Bohemians chyba na razie bez większych zmian. Faworyt jest tylko jeden i daj Boże niech wygra bo powoli zaczniecie się na mnie wkurzać.
⛔100
 
apropo 49

apropo

Użytkownik
Dyscyplina: Polska, Ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Podbeskidzie Bielsko Biała
Typ: Wynik i gole : Jagiellonia Białystok i poniżej 2,5
Kurs: 3,40
Bukmacher: BetClic
Wygrana Jagi jest raczej pewna, będą chcieli zrobić wszystko by wygrać ten mecz przed własną publicznością. Podbeskidzie ostatnio zaskakuje jednak dziś myślę iż dostaną dobrą lekcje pokory. Jaga ma silną obronę i na pewno nie pozwoli sobie na strzelenie gola, w ostatnich 10 meczach stracili na własnym boisku 11 goli, lecz warto zwrócić uwagę iż 6 stracili na samym początku sezonu w listopadzie. Od początku grudnia stracili tylko 5 goli w 7 swoich meczach. Następny fakt to to iż w 5 ostatnich meczach na własnym stadionie przegrali tylko jeden ( z Lechią 1:0). Myślę że mecz zakończy się wynikiem 1:0 lub 2:0 dla Jagi.
⛔100
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Dolgopolov - Fognini
Typ: 3 sety
Kurs: 2,55
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
Mecz o godzinie 19:00. Turniej rangi ATP w Brazylii. Nie mam pojęcia kto wygra ten mecz, bo spotykają się dwaj nieprzewidywalni tenisiści, więc może z tego wyniknąć 3 setówka. Zarówno jeden jak i drugi potrafi gładko wygrać seta, by za chwilę znów gładko, ale tym razem przegrać. Dolgopolov nie bez powodu nazywany &quot;czajnikiem&quot;, bo jak mało kto potrafi się zagrzać i robic kuriozalne błędy. Fognini ostatnio bardzo dobra forma. 2 finały z rzędu i teraz 3ci turniej. Włoch ma już prawo być zmęczony i po mału powinno to wychodzić. Nie zdziwi mnie taki przebieg spotkania, że Włoch wygra 1wszego seta a 2giego przegra i wszystko rozstrzygnie się w 3cim, gdzie więcej sił powinien mieć Ukrainiec, ale nie wiadomo czy się chłopak nie zagrzeje dlatego nie gram ani jednego ani drugiego tylko liczę na 3 sety,
⛔100
 
maniek81 409,4K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Hokej - DEL 2, Niemcy
Spotkanie: EVL Landshut
Eishockey - ESV Kaufbeuren
Typ: over 6.5
Kurs: 1.72
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkanie 2 ligi niemieckiego hokeja pomiędzy Landshut, a Kaufbeuren. Gospodarze kolejny sezon plasują się w górnej połówce tabeli i pomimo to nie potrafią awansować do najwyższej grupy rozgrywek. Goście z kolei okupują trzecie miejsce od końca. Jednak ostatni miesiąc i wyniki obu zespołów są zgoła odmienne. Landshut ostatnie 5 spotkań, to zaledwie jedna wygrana, a goście dosłownie odwrotnie na 5 spotkań, tylko jedna porażka. Co więcej goście w każdym z tych spotkań strzelali minimum 4 bramki, więc ciąg na bramkę rywala jest. Z drugiej strony jest to ekipa, która ma najwięcej straconych bramek w lidze, aż... 210. Na tym tle biją na głowę pozostałe drużyny. Jeśli do tego dodamy fakt, że Landshut to w chwili obecnej druga siła ofensywna w lidze ze 187 bramkami, to zapowiada nam się spotkanie ze sporą ilością bramek. Polecam.
✅72
 
tsafack 243

tsafack

Użytkownik
⚽ Francja. Ligue 1
AS Monaco - Stade Reims
Typ: remis
Kurs: 5,25
Bukmacher: expekt
O 20:30 spotkanie AS Monaco - Stade Reims rozpocznie 26. kolejkę ligi francuskiej. Faworytami meczu są gospodarze, jednak kurs na nich w mojej ocenie jest nieadekwatny do szans tego zespołu. Zuważmy, że te dwie ekipy mierzyły się już w tym sezonie - i to dwukrotnie. W lidze na stadionie Reims padł remis 1:1, a w pucharze doszło do sensacji - dzisiejsi goście ograli Monakijczyków 1:0. To pokazuje, że drużynie budowanej za wielkie pieniądze nie gra się dobrze z tym rywalem. AS Monako jest wicelliderem ze stratą pięciu punktów do PSG, goście natomiast plasują się na 7. pozycji. Spójrzmy teraz na liczbę bramek. Okazuje się, że są to dwie underowe drużyny. To z pewnością sprzyja padnięciu remisu w tym meczu. Dodajmy również, że gościom trafiła się w lidze seria aż 6 remisów z rzędu. Do tego w meczu nie wystąpią dwaj znakomici snajperzy gospodarzy, czyli Falcao i Berbatow. Te wszystkie fakty skłaniają mnie do myśli, że Reims może ponownie zaskoczyć i zabrać do domu jeden punkt. Dla mnie to duże walue i polecam skorzystać za drobniejsze.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna – T-Mobile Ekstraklasa 2013/2014
Spotkanie: Pogoń Szczecin – Lech Poznań
Typ: 1X
Kurs: 1,62
Buk: Bwin
Data i godzina: 21.02.14 20:30

Dziś o godz. 20:30 zostanie rozegrany mecz 23. kolejki polskiej Ekstraklasy pomiędzy Pogonią Szczecin a Lechem Poznań. Gospodarze zajmują dobra szósta pozycję, goście są na czwartym miejscu. Obie ekipy dzielą ledwie cztery punkty. Mecz w rundzie jesiennej zakończył się wyjazdowym zwycięstwem Portowców 3:2.

Lech wygrał pierwsze spotkanie ligowe w 2014 roku z słabym Śląskiem Wrocław 2:1. Pogoń wygrała w Gdańsku prestiżowy pojedynek z Lechią 3:2.

W zespole Portowców zabraknie Wojciecha Lisowskiego (7/0, obrońca), Michała Koja (1/0, obrońca), Michała Frątczaka (21/3, napastnik) oraz Macieja Dąbrowskiego (19/2, obrońca). Do gry wraca natomiast Wojciech Golla (obrońca, 20/1) który powinien godnie zastąpić kolegów z defensywy.

Lech Poznań zamienił się w szpital. Kolejorz zagra dziś bez Bartosza Ślusarskiego (19/2, napastnik), Łukasza Teodorczyka (20/11, napastnik, najlepszy strzelec zespołu), Rafała Murawskiego (9/2, pomocnik), Kabby Ceesay’a (8/0, obrońca), Vojo Ubiparipa (7/3, napastnik), Jasmina Buricia (0/0, bramkarz), Barrego Douglas’a (13/0, obrońca) oraz Karola Linettego (14/0, pomocnik).

Portowcy powinni mimo małych braków wygrać z osłabionym w każdej formacji Lechem.
✅62
 
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Polska, T-Mobile Ekstraklasa
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Typ: Pogoń over 1,5 gola
Kurs: 3,00
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dziś o 20.30 starcie w Szczecinie pomiędzy Pogonią a Lechem Poznań. Ja gram dziś na over 1,5 gola w wykonaniu Pogoni. Portowcy w obecnym sezonie strzelili 33 gole i pod względem zdobytych bramek ustępują jedynie Legii, Górnikowi, Lechowi i Zawiszy. Mają bardzo ciekawych zawodników z przodu i nic dziwnego, że preferują ofensywny styl gry. Myślę, że w starciu z Lechem nie będzie inaczej. Oba zespoły będą chciały narzucić rywalowi swój styl gry, więc można się spodziewać ciekawego widowiska, które raczej nie zakończy się bezbramkowym remisem. Najważniejszym zawodnikiem szczecińskiej ekipy jest Takafumi Akahoshi. Mózg zespołu i jeden z najlepszych asystentów w lidze jest głównym dowodzącym podopiecznych Dariusza Wdowczyka. Jego dyspozycja ma dla Pogoni ogromne znaczenie, ale nie można też zapominać o innych zawodnikach. Niezwykle groźnym napastnikiem jest Marcin Robak, na skrzydłach sporo zamieszania robią Takuya Murayama i Patryk Małecki wspierani przez ofensywnie grających bocznych obrońców. W ostatniej kolejce Pogoń wygrała w Gdańsku 3-2. Ja liczę dziś na dobry mecz w wykonaniu Patryka Małeckiego który po przeniesieniu się z Krakowa do Szczecina będzie chciał &quot;odżyć piłkarsko&quot; i pokazać że stać go na wiele.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom