>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 21.02.2012 (wtorek)

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na wtorek - 21 Lutego


Typy podajemy według wzoru:


Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Napoli - Chelsea
Typ: Napoli DNB
Kurs: 1,65
Buk: Expekt
Analiza: Można powiedzieć, że wybrałem pewniaka na wtorkowy mecz Napoli z Chelsea. Anglicy bez formy udadzą się do Włoch, by rozegrać swoje pierwsze spotkanie w 1/8 finale Ligi Mistrzów. Ich przeciwnikiem będzie Napoli, które w tegorocznej Champions League spisuje się bardzo dobrze, a może nawet świetnie. Teoretycznie znajdowali się w grupie śmierci m.in z Bayernem i szejkowym Manchesterem City. Nieliczni zapewne dawali jakiekolwiek szanse na wyjście Napoli z tej grupy, ale trudno się z tym nie zgodzić - klub z Monachium zawsze był w czołówce najlepszych klubów w Europie, a zespół z Manchesteru był nawet porównywany przez Manciniego jako zespół na poziomie Realu Madryt czy Barcelony. Coś mu jednak nie wyszło. Pomimo wielkich pieniędzy, City nie dało rady pokonać Napoli na wyjeździe, a teraz Włosi staną na przeciwko kolejnej angielskiej drużynie - Chelsea. Pokonali obecnego lidera Premier League, to dlaczego nie mieliby wygrać ze słabo spisującymi się Niebieskimi? Cavani się ostatnio rozstrzelał, Lavezzi i Hamsik prezentują klasowy poziom. Ekipa Boasa gra na ten moment słabiutko, jedynie remis z Birmingham i w lidze porażka z Evertonem. Miałem okazję ogladać ten mecz Pucharu Anglii z drugoligowcem i tak naprawdę, że nie widziałem żadnego pozytywu z gry Chelsea. Torres zamiast strzelać co chwile podaje, Sturridge stara się, ale jego skuteczność nie jest najlepsza. Drogba wrócił z PNA, rozegrał całą drugą połowę ostatniej soboty, lecz nic nie pokazał. Wydaję mi się, że jedynie Mata i właśnie Sturridge grają najlepiej w drużynie The Blues na ten moment. Ale to za mało na Napoli. Włosi są faworytem i jestem pewien, że nie odpuszczą tego meczu i przynajmniej zremisuja. Pokusiłbym się tutaj o wygraną Napoli, jednak bezpieczniejszą opcją jest DNB. Chelsea może równie dobrze zagrać taki mecz jak z United (z 3-0 zremisowali na 3-3), ale generalnie pozytywnie zaskoczyli mnie z takim rywalem. Mimo to, drużyny w LM zupełnie inaczej się prezentuja, drużyna Mazzariego jest tego przykładem. Podsumowując - goście mogą zaskoczyć, ale nie zapowiada się na to. Arsenal także miał przynajmniej zremisować z Milanem, a otrzymał niezłe lanie, równie dobrze może zdarzyć się ta sama sytuacja we wtorkowy wieczór. Dlatego gram DNB w razie remisu, jak dla mnie najbezpieczniejszy typ.
✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
soom123 30

soom123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: CSKA Moscow - Real Madrid [Halftime/Fulltime]
Typ: 2/2
Kurs: 1.95
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
CSKA Moskwa - Real Madryt będzie pierwszym meczem w tym tygodniu rozgrywanym w ramach Ligi Mistrzów. Stawiam w tym meczu na wygraną Realu Madryt zarówno po pełnym czasie gry jak i już do połowy. Kurs na samą wygraną Realu jest dość niski dlatego zdecydowałem się dołożyć również typ na wygraną do połowy. Nie ulega wątpliwości, że to goście są zdecydowanym faworytem. Moim zdaniem (co potwierdzają oczywiście wyniki) drużyna ze stolicy Hiszpanii w tym sezonie jest w najlepszej formie od około 10 lat. W lidze hiszpańskiej regularnie aplikuje rywalom po kilka bramek, zazwyczaj wygraną zapewniając sobie już przed przerwą. Z 23 rozegranych meczy wygrali oni 20, 1 zremisowali i przegrali 2 co daje im w tym momencie aż 10 punktów nad drugą Barceloną, 21 nad trzecią Valencia, i prawie 30 nad kolejnymi rywalami. Spośród 20 wygranych meczy w aż 14 prowadzili również do połowy. W lidze pomijając przegraną z Barceloną na początku grudnia Real wygrywa nieustannie od 24.09.2011 wliczając również Ligę Mistrzów! A skoro już przy LM jestem, to w fazie grupowej Real odniósł komplet 6 zwycięstw strzelając 19 bramek, tracąc 2 i zachowując czyste konto w 5 meczach. Również w 5/6 tych meczy prowadzili do połowy. Co się tyczy CSKA, w Lidze Mistrzów wygrali 2, zremisowali 2 i przegrali również 2 mecze. Awans zapewnili sobie w ostatnim meczu wygrywając z Interem Mediolan i kończąc faze grupową na 2 miejscu. Jak jednak wszyscy wiemy nie był to wtedy &#39;ten&#39; Inter, który znamy z kilku poprzednich sezonów. Dodatkowym atutem przemawiającym za moim typem jest fakt, że Real jest obecnie w pełnym &#39;gazie&#39; a CSKA ostatni mecz ligowy zagrała 27.11.2011, w LM ostatni raz 07.12.2012. Krótko podsumowując wszystkie znaki na niebie mówią, że stawiając mój typ można łatwo niemal podwoić zainwestowaną stawkę. Powodzenia!
⛔ 100
 
F 2

fromanfield

Użytkownik
Piłka nożna - Liga mistrzów
Spotkanie: Napoli v Chelsea
Typ: Całkowita liczba goli gospodarzy over 1.5
Kurs: 2.50
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Długo czekałem na ten mecz (a w środę Marsylia - Inter), który może dać zarobić. Chelsea czeka piekło we Włoszech. Napoli ma teraz taką siłę rażenia, ze Anglicy mogą podzielić los Arsenalu. Tym bardziej, że są bez formy, Torres gra słabo, nie spełnia swojej roli, inni piłkarze też się nie wykazują. Jedynie Mata może coś zdziałać. Jednakże piłkarzy jest 11, piłkarzy, którzy tworzą drużynę. A tą drużynę, która jest niezwykle groźna, jest właśnie Napoli. Gdyby nie ich forma, nie graliby dziś w 1/8 LM. Nawet Man. City i Bayern nie był im straszny. Ich morale podniosła wygrana z Fiorentiną na wyjeździe, oni są głodni sukcesów, skoro już tutaj zaszli, chcą awansu. A awans z pewnością zapewni im trio: Cavani, Lavezzi, Hamsik. W szczególności największe nadzieje w Urugwajczyku. Napoli gra u siebie, kolejny atut. Doping będzie niesamowity. Uważam, że Napoli wygra. Co więcej, myślę, że rozstrzela ekipę Boasa. Ale skromnie typuje, że gospodarze strzelą co najmniej 2 bramki ku uciesze swoich kibiców. Dla odważniejszych polecam, że strzelą ich więcej niż 2 z kursem 5.25. Czeka nas moc wrażeń. Wtorek należy do Napoli, a środa do Marsyli (mam taką nadzieję, ale o tym dopiero jutro).
✅ 150
 
fork 16

fork

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Napoli - Chelsea
Typ: Over 2.5
Kurs: 2.35
Buk: Pinnacle
Po raz pierwszy ciężko uzasadnić mi swój typ, ale spróbujmy. Napoli w LM spisuje się dobrze. Po przyzwoitym bądź co bądź losowaniu trafili na lekko rozbitą ekipę The Blues. Nie będę tutaj pisał jak sobie ekipy radzą w meczach ligowych, bo wiadomo, że Liga Mistrzów rządzi się swoimi prawami.
Zobaczmy zatem czym dysponuje na ten mecz ekipa gości. Po praktycznym straceniu szans na zdobycie tytułu mistrza na domowym podwórku The Blues będą upatrywać swoich szans w dwóch rozgrywkach FA Cup, w którym niedługą będą grali powtórzony mecz z powodu remisu na Stamford z ekipą Birmingham i oczywiście w LM. Szanse w Lidze Mistrzów są dosyć marne zwłaszcza, że grają takie ekipy jak Real, Barca, Bayern czy Milan, które w konfrontacji z Chelsea nie pozostawiły by im dużych szans. Teraz co nie co o tym co będziemy mogli zobaczyć w jutrzejszym spotkaniu, ale zacznę od tego kogo nie zobaczymy. Zabraknie tylko i wyłącznie Johna Terrego(kontuzja), który pomimo, że jest ważnym członkiem zespołu, nie jest nie do zastąpienia. Nie po to AVB ściągał Cahilla, żeby ten grzał ławę. Zapewne obok niego wystąpi Luiz, Cole i Ivanovic albo Bosingwa więc linia defensywna z Cechem w bramce będzie wyglądać bardzo podobnie do takiej do jakiej się już przyzwyczailiśmy. Niewiadomą zostaje linia pomocy i ataku. Kto tam zagra? decyzja w rękach AVB, a ma z czego wybierać. Oczywiście stawiam na liczbę bramek więc mimo, że darzę ogromną sympatią El Nino, wolałbym zobaczyć jutro na szpicy wracającego (czy zmęczonego?) z PNA Didiera Drogbę który w tej edycji LM imponuje 2 mecze 3 gole! Na bokach zapewne będą Mata i Sturridge. Można się spodziewać w linii pomocy Ramiresa i tyle z w miarę pewnych zawodników. Reszta w rękach trenera (osobiście chciałbym zobaczyć od pierwszych minut w lini pomocy Ramiresa Essiena i Lamparda). Villas-Boas ma naprawdę ciężki orzech do zgryzienia kogo jutro wystawić.
Teraz co nie co o gospodarzach. Ekipa Napoli podobnie jak Chelsea raczej nie ma już żadnych szans na mistrzostwo w lidze i swoich szans szuka w rozgrywkach pucharowych - Copa Italia i Liga Mistrzów. W meczu nie zobaczymy podobnie jak w ekipie Cheslea tylko jednego zawodnika, a mianowicie Vargasa. Reszta cała i zdrowa do dyspozycji Waltera Mazzarriego. Tutaj już się nie rozpiszę tak o składzie gdyż nie da się ukryć liga angielska jest mi bliższa od włoskiej.
Teraz o bramkach w LM obu ekip.
Napoli w fazie grupowej miało trudnych przeciwników. Ciężko nie docenić ich awansu do play off, gdyż odprawili z kwitkiem taki firmy jak Man City i Villarreal, a wraz z Bayernem awansowali do dalszej fazy. zdobywając średnio 2.67 gola w meczu. Najwięcej goli padło w meczu wyjazdowym z Bayernem przegranym przez Napoli 3:2. Aż 4 razy w meczu padały 2 bramki i raz padły 3. Niby częściej under, ale za to z drużynami dobrymi w obronie, a jak przyszło do rywalizacji z Byernem który ma o niebo lepszą ofensywę wyszło, że Napoli jednak lubi stracić bramkę, ale pokazali też, że strzelać potrafią.
Chelsea w lidze mistrzów w KAŻDYM MECZU strzela minimum jedną bramkę. Najwięcej? W pogromnie Genku na Stamford 5:0. Średnio 2.83 gola na mecz. Ofensywa siłą przypomina tą z Bayernu, więc potencjał do strzelania jest.
Osobiście widzę w tym meczu minimalne, ale jednak zwycięstwo gospodarzy, którzy powinni sobie poradzić z będącą w lekkim kryzysie ekipą gości. Polecam również tym BTS, który wydaj się być względnie pewny. Mój prywatny typ to 2:1.
Ale się rozpisałem. Mam nadzieję, że ktokolwiek to przeczyta ;) i skorzysta.
✅ 135
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
tytka 122

tytka

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores
Spotkanie : Penarol - A.N.Medellin
Typ : 2
Kurs : 4.0
Bukmacher : Bet 365
Jutro o godzinie 23:15 Penarol przed własną publicznością zagra z Atl. Nacional . Penarol to druzyna grająca na codzien w lidze Urugwajskiej w pierwszym spotkaniu fazy grupowej Copa Libertadores przegrało 1-0 w wyjazdowym spotkaniu z Godoy Cruz i znajdują się na 3 pozycji w tabeli . Atl. Nacional na codzien swoje spotkania rozgrywa w lidze Kolumbijskiej w pierwszym spotkaniu w Copa Libertadores wygrali na własnym stadionie z U. De Chile 2-0 i sa liderem w grupie . Niżej zobaczmy po kilka ostatnich spotkań obu druzyn .
5 ostatnich spotkań Penarol
Copa Libertadores, Grupa 8 Godoy Cruz vs. Penarol P - 1:0
Torneo Preparacion River Plate vs. Penarol P - 2:1
Torneo Preparacion Montevideo vs. Penarol Z - 0:0 2:4 (PK)
Copa Libertadores, Kwalifikacje Caracas vs. Penarol R - 1:1
Torneo Preparacion Penarol vs. Racing Montevideo Z - 3:0
5 ostatnich sotkan Atl. Nacional
Liga Postobon I Millionarios vs. A.N.Medellin Z - 2:3
Copa Libertadores, Grupa 8 A.N.Medellin vs. U. de Chile Z - 2:0
Liga Postobon I A.N.Medellin vs. Boyaca Chico Z - 4:0
Liga Postobon I Itagui vs. A.N.Medellin P - 1:0
Liga Postobon I A.N.Medellin vs. Dep. Cali Z - 4:0
Jak widzimy Penarol ostatnio ma problem z wygraniem meczu w 5 ostatnich spotkaniach 2 razy wygrali 1 raz padł remis i 2 razy przegrali . A.N.Medellin ostatnio spisuje sie bardzo w 5 ostatnich spotkaniach wygrali 4 razy i tylko raz przegrali i właśnie ta statystyka skłoniłą mnie na postawienie na druzynę A.N.Medellin .
✅ 300
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
earnfari 88

earnfari

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia KNVB Beker
Spotkanie: SC Heerenveen - PSV Eindhoven
Typ: 2
Kurs: 2,35
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
We wtorek o godzinie 20.45 odbedzie się mecz między czołowymi zespołami ligi Holenderskiej. Trzecim Heerenveen a pierwszym PSV.
Po ostatniej porażce Psv oba te zespoły dzielą tylko 2 pkt. Według mnie ten mecz wygra drużyna gości. Co prawda ostatnio przegrali
swój mecz z grająca dość przeciętnie drużyną Groningen ale wydaje mi się że to był wypadek przy pracy spowodowany występem Psv
w Lidze Europy. Oba nasz rodzime zespoły które występowały w lidze europy również pogubiły pkt.
Myśle że trener Rutten odpowiednio zmotywuje piłkarzy żeby odnieśli zwycięstwo w tym meczu. Nie tak dawno podobne starcie miało miejsce
w lidze gdzie Psv również na wyjeździe rozgromiło bo inaczej tego nie można nazwac zespół heerenveen az 1- 5 co daje im dodatkowo psychiczną przewagę.
Zła data, mecz w.. marcu :grin:
 
marfi 629

marfi

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: CSKA Moskwa - Real Madryt
Typ: Real strzeli 3+ bramek
Kurs: 2.65
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Już jutro wraca Liga Mistrzów. Bardzo ciekawie będzie w Moskwie gdzie miejscowe CSKA podejmie ekipę Królewskich. CSKA na własnym stadionie w tej edycji Ligi Mistrzów zdobyło zaledwie 3 punkty na 9 możliwych. W obydwu przegranych meczach dostawali po więcej niż jednej bramce. Tylko z Trabzonsporem wygrali 3:0. Jeżeli chodzi o Real to chyba nie muszę się rozpisywać nad ich formą w tym sezonie. U siebie mniej niż 4 gole nie strzelają. Na wyjazdach Real w tej edycji LM strzelił tylko 6 bramek (średnia 2.0 na mecz) to jednak w lidze 6/11 meczy wyjazdowych Real strzela po trzy bramki. M.in. z takimi zespołami jak Sevilla, Valencia czy Malaga. Można się rozwodzić, nad tym, że CSKA w lidze też grała dobrze na własnym stadionie, ale nie zapominajmy, że były to rozgrywki ligi rosyjskiej. A Real wygrywa w Primera Division.
⛔ 100
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Buenos, Aires
Spotkanie: Nishikori - Ferrero
Typ: 1
Kurs: 2.06
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Pierwszy dzień nowego tygodnia, jeśli chodzi o typowanie bardzo trudny. Dużo zaciętych spotkań w kwalifikacjach, pierwsze mecze turnieju głównego także wyglądają niespecjalnie. Po północy jednak rozpocznie się bardzo ciekawe spotkanie pomiędzy Hiszpanem Juanem Carlosem Ferrero a Japończykiem Keiem Nishikorim. Będzie to niesamowity mecz, także z tego względu, że Kei ma blisko 10 lat mniej. W starciu dwóch pokoleń tenisowych zwycięzcy upatruje w tym młodszym. Nishikori fantastycznie rozpoczął sezon, osiągając ćwierćfinał Australian Open i najwyższy w karierze ranking. Jego styl, oparty przede wszystkim na niesamowitej solidności i regularności (coś ala Rafa Nadal), z niesamowitą umiejętnością kontratakowania i zagrywania niesamowitych piłek w momencie zagrożenia. Nie ma świetnych warunków fizycznych (co widać na zdjęciu po prawej, w zestawieniu z Ivo Karlovicem, podczas ostatniego przegranego spotkania, do którego doszło w Pucharze Davisa, jednak wtedy grali w hali) i mimo to potrafi serwować bardzo kąśliwie, zaskakując często rotacjami, czy kierunkami. Ten styl na cegłę pasuje bardzo dobrze, mimo że Japończyk wychował się na amerykańskim hardzie. Ferrero nie wygrał jeszcze w tym roku spotkania, jest w bardzo przeciętnej formie. Serwuje słabo, robi zaskakujące błędy, gdy tylko ktoś go przyciśnie (a tak na pewno będzie w meczu z Nishikorim), szczerze mówiąc po tym co widziałem w jego wykonaniu w PD, jestem przekonany, że Nishikori ogra go i to najprawdopodobniej w 2 setach.

Więcej wpisów związanych w turnieju na blogu: www.4slam.blogspot.com
✅ 106
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
arturosaktes 7

arturosaktes

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna
Spotkanie : Crewe - Accrington
Typ : 1 handicap 0:1
Kurs : 4.20
Bukmacher : Bet-at-home
Analiza :
Mecz dwóch drużyn które strzelają dużo bramek i w tabeli dzieli ich niewiele gospodarze spotkania zdobyli jak dostąd 42 punkty i posiadają ujemny bilans bramek 40:43 zajmują w tabeli 12 lokatę z kolei jeżeli chodzi o gości na swoim koncie w tym sezonie posiadają tylko punkt więcej czyli 43 i mają korzystny bilans bramek 38:37 w tabeli są wyżej o 2 lokaty od Crewe i zajmują 10 miejsce. Poniżej przedstawie po 5 ostanich spotkań obu drużyn :

5 ostatnich spotkań Crewe :

Southend vs. Crewe 1 :0&lt;/SPAN&gt;
Southend vs. Crewe 1 :0&lt;/SPAN&gt;
Southend-Crewe 1:0
Crewe-Burton 3:2
Barnet-Crewe 2:0
Crewe-Dag &amp; Red 4:1
Oxford Utd.-Crewe 0:1

5 ostatnich spotkań Accrington :

Accrington-Plymouth 0:4
Rotherham-Accrington 1:0
Accrington-Gillingham 4:3
Aldershot-Accrington 0:0
Accrington-Barnet 0:3
✅ 320
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie: Bologna-Fiorentina
Typ: Bologna wygra jednym golem
Kurs: 4.20
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Jutro o godzinie 18:00 odbędzię się zaległe spotkanie pomiędzy ekipami Bologny oraz Fiorentiny we włoskiej ekstraklasie piłkarskiej. Faworyta bardzo ciężko w tym spotkaniu znaleźć ponieważ w ostatnich kolejkach obie ekipy grały nie równo i bardzo trudno określić będzie która jutro okażę się zespołem skuteczniejszym. Ja myślę że bardziej o wygraną postara się zespół z Bologny który w tabeli aktualnie zajmuję słabe 16 miejsce i ma tylko 4 punkty przewagi nad strefą spadkową. Fiorentina natomiast w tej chwili plasuję się na 12 pozycji z dorobkiem 28 punktów na swoim koncie i dwoma meczami zaległymi. Uważam że Bologna będzie chciała jutro pokazać się z dobrej strony i pokona zespół z Florencij wygrywając jednym golem. stawiam na wynik 1:0 dlqa gospodarzy jutrzejszego spotkania!!
⛔ 100
 
R 4

rafiz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Utah Jazz - San Antonio Spurs
Typ: Tony Parker over 20,5 pkt
Kurs: 1,72
Buk: Betsson
Dzisiaj kontynuujemy serię typów na Point Guardów grających przeciw Utah Jazz. Do Salt Lake City przyjeżdża ekipa z San Antonio, która notuje ostatnio fantastyczne wyniki, pomimo nie w pełni sprawnego Manu Ginobiliego. Wszystko dzięki kapitalnej postawie lidera &quot;Ostróg&quot;, Tonego Parkera. Francuz w ostatnich 9 meczach zdobywał średnio 26 pkt przy 49% skuteczności. Przy biernej postawie w obronie Harrisa i Watsona, powinien również jutro pokazać klasę podobnie jak miało to miejsce w przypadku Kyle&#39;a Lowry&#39;ego. Pozdrawiam ????
✅ 72
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zikos 19,8K

zikos

Użytkownik
Dyscyplina: Nba,koszykówka
Spotkanie: Utah-Sas
Typ: Utah od 3-6pkt
Kurs:6,5
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dzis w nocy Jazzmani bedą podejmowac San Antonio .Ostatnie spotkania dla Jazz to schyłki gry dobrej i gry z rywalami z dolnej półki co z nimi powinni wygrac m.in porazka z Noh czy Wizards .Dzis myssle ze bedą podwojnie zmotywowani z silnym rywalem.Sas ostatnio kapitalna seria wygrywaja mecz za meczem ale wygrywali z rywalami tej nie co słabszymi dopiero ostatnie spotkanie z Clipperss pokazało ze SaS jesli dobrego rywala bedzie miala w pierwszej runidzie powinna go przejsc .W ostatnim meczu Sas byla dogrywka a kapitalne zawody wtedy rozgrywał Parker (30pkt).Utah zas po klęsce u Rakiet bedzie sie chciala zrehabilitowac (tylko 35% z rzutow za 3pkt)Jazzmani u siebie powinni dobrze bronic a co za tym idzie bedzie dobry diffense u ubu zespołow i wyrownana walka do koncowych minut .Licze na kilku punktowe zwyciestwo ekipy Jazz ,nie zdziwie sie jak by byla dogrywka.
✅ 400
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lama94 41

lama94

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Marsylia
Spotkanie: Mahut-Clement
Typ: 1
Kurs:1,4
Bukmacher:Betclic
Analiza:
Dziś na kort w Marsylii wyjdzie dwóch zawodników gospodarzy.H2H na korzyść Mahuta a dokładniej stosunek wygranych wynosi 7:1.Trzeba przyznać ,że Nicolas bardzo dobrze spisywał się w turniejach u siebie.Świetnie czuje się na kortach twardych.Widać ,że Mahut dobrze czuje się na początku sezonu.Clement gra głównie w Challengerach a tam poziom jest o wiele słabszy.Nicolas miał pecha w losowaniu w holenderskim turnieju w Rotterdamie ,gdyż trafił na Federera ,lecz nie dał mu się ,,pożreć&#39;&#39;.Myślę ,że wyższa pozycja rankingowa oraz lepsza gra w ostatnich tygodniach i co najważniejsze H2H pozwolą wygrać mecz Mahutowi.
✅ 40
 
wojciechj 30

wojciechj

Użytkownik
dysycplina: Nba, Koszykówka
Spotkanie: Utah jazz- San Antonio Spurs
Typ:1
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bwin
Dzisiejszej nocy ekipa z San Antonio przyjeżdza do Utah aby spróbować zdobyć punkty 10 raz z rzędu. Ekipa Spurs w przeciwieństwie do Utah w świetniej formie, wskoczyli juz na 2 miejsce z bilansem 22-9 w Western Conference, utah zajmuje miejsce 11 (15-15). Faworytem wg bukmacherów są goście, 10 zwycięstw z rzędu robi wrażenie. Stawiałem na zakończenie złotej serii już w poprzednim meczu z La Clippers, jednak po zaciętym pojedynku, w dogrywcę San Antonio okazali się górą. Dzisiejszej nocy ponownie stawiam na przeciwników Spurs, po jeszcze lepszym kursie. Świetna passa w końcu musi się skończyć, a często dzieję się to ze słabszymi, zmotywowanymi rywalami. Warto dodać, że Utah na 15 wygranych spotkań, aż 13 wygrało na własnym parkiecie, czyli u siebie to zupełnie inna drużyna niż na wyjazdach. Jeśli chodzi o mecze Spurs poza San Antonio wygrali 9 razy na 17. Dodatkowo San Antonio osłabione brakiem Tiago Splittera, Manu Ginobili, i T.J Forda. Licze na zacięty pojedynek i minimalna wygraną Utah Jazz.
⛔ 100
 
19olo71 49

19olo71

Użytkownik
Dyscyplina: ATP Memphis
Spotkanie: Jurgen Melzer - Denis Istomin
Typ: 2
Kurs:1,75
Bukmacher:betclick
Analiza:
W pierwsze rundzie turnieju w Memphis stanie przed sobą dwóch tenisistów o podobnych osiągnięciach, zarówno jeden jak i drugi w poprzednim sezonie grali w kratke i bez większych emocji, nowy rok pokazuje nam całkiem dobry tenis w ich wykonaniu, a ich bilans rozegranych spotkań jest jak najbardziej do pochwalenia, jednak ja w roli faworyta tego meczu stawiam Denisa, ogrywa wielkie nazwiska i chyba odpowiada mu klimat Ameryki gdyż wczoraj w San Jose stawił się w finale i myślę że gdyby nie żelazny serwis Raonika to on wczoraj triumfował by zwycięstwo, wydaję mi się że w Uzbek ma wielki potencjał na kolejny turniej na tym kontynencie który nie powinien zakończyć się na pierwszej rundzie w której czeka na niego Melzer, będzie to ich pierwsze spotkanie w zawodowej karierze, poowodzenia !
▶ 0
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Champinship
Spotkanie: Blackpool - West Ham
Typ: Over 3,5
Kurs: 3,40
Buk: Bet365
Analiza: Na dzisiaj wybrałem spotkanie w ramach rozgrywek Angielskiej Championship. Będzie to bardzo ciekawe spotkanie , ponieważ zemierzą sie ze sobą dwa zespoły , które cały czas walczą o awans do Premier League . Gospodarze zespoł Blackpool zajmują aktualnie 5 pozycje w ligowej tabeli i mają na swoim końcie 52 pk . Natomiast goscie zespół West Ham zajmują w tabeli 2 pozycje i mają na swoim końcie 57 pk . Blackpool na własnym stadionie mają bilans 9-4-2 natomiast w bramkach 25-11 . Natomiast West Ham na wyjeździe mają bilans 8-3-4 a w bramkach 22-16 . Nie ma jak dla mnie w tym spotkaniu zdecydowanego faworyta , ale jak najbardziej moze paść sporo bramek , ponieważ obydwa zespoły napewno tego spotkania nie odpuszczą , a po statystykach widać wyraźnie , że Blackpool , jak i West Ham potrafią zdobywać bramki .Ostatnio Blackoopl w lidze pokonał na wyjeździe 1-3 Cardiff , zremisował u siebie 1-1 z Portsmouth , oraz pokonał na wyjeździe 1-3 Doncester . Natomiast West Ham pokonał 2-1 u siebie Nottingham Forest , przegrał na wyjeździe dość niespodziewanie i wysoko az 5-1 z Ipswich , wygrał u siebie jakże prestiżowe spotkanie z Millwall 2-1 oraz zremisowali u siebie 1-1 z liderem Southamptonem . Ostatnie spotkanie pomiędzy obydwom zespołami zostało rozegrane 2 Lutego 2011 roku , a wiec pond rok temu i wtedy padł wynik 1-3 dla Gości z West Hamu . Mysle , że i w tym roku będzie spotkanie na bardzo wysokim poziomie i będzie sporo bramek , a napewno minimum 4 tak jak i jest mój typ , ale zdecydowanego faworyta na to spotkanie nie ma .
✅ 240
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Carolina Hurricanes - Washington Capitals
Typ: 1 tercja - Washington
Kurs: 2,80
Bukmacher: expekt
Analiza:
Teoretycznie ten mecz nie ma wyraźnego faworyta. Bukmacherzy dają prawie równe kursy na to spotkanie 2,45 na gospodarzy i 2,60 na gości. Wczoraj była podobna sytuacja w meczu Floridy z Anaheim i na 30 minut przed rozpoczęciem spotkania kursy na obie drużyny różniły się tylko o 0,05 więc podobnie jak wczoraj gram na zespół, który wydaje się być mocniejszy i przede wszystkim ma lepszego bramkarza. Oba zespoły grały wczoraj mecze, więc z definicji nie powinien to być zbyt emocjonujący pojedynek. Carolina z Petersem w bramce GAA z tego względu, że Ward jest kontuzjowany. Peters może sie pochwalic puszczaniem 3,65 gola na mecz, a grał tylko 4 mecze. Też ma lekki uraz, ale zagra. Washington co ciekawe z Vokounem, więc podstawowym bramkarzem. Wszystko wskazuje na to, że to jednak Washington wygra, ale Carolina zagra defensywnie, więc sytuacji będzie niewiele. Washington wygrał 8 z 10 pojedynków bezpośrednich i zdecydowana większość to undery zatem zawsze mało bramek po stronie Caroliny i tego sie trzymajmy.
⛔ 100
 
pindzia 30

pindzia

Użytkownik
Mecz : Falkirk - Dundee FC ( 2 szkocka)
typ : X
Kurs : 3,41
Buk : Pinnacle
Analiza:
wybrałem mecz 2 ligi szkockiej gdyż zauważyłem ,że kursy są bardzo wysokie jak na mecze w których bardzo czesto padają remisy ,. Mecz który będę starał się opisać to spotkanie między drużynami z odpowiednio 2 i 3 miejsca . Obie ekipy mają ze sobą dużo wspólnego ., Pierwszym czynnikiem który mi się rzucił w oczy to to , że obie ekipy nie przegrały od 5 spotkań , ale też obie w tych 5 spotkaniach aż 3 zremisowały . Gospodarze w dotychczasowych meczach u siebie 6 wygrali i 4 zremisowali . Natomiast goscie na wyjeździe 6 , 4 , 2 . Jak widać bilans bardzo podobny . Kolejną z podobienstw jest bilnas strzelonych bramek i straconych . Odpowiednio Falkirk 35:27 natomiast dundee 33:23 . Obie ekipy mierzyły się ostatnio z liderem i obie ekipy zremisowały te spotkania . Ponieważ jest to mecz na szycie wątpie by ktoras z ekip sie odkryła i zdołała przechylić szale zwycięstwa na swoja korzyśc . Ostatnim argumentem jest to ze dawno miedzy ekipami nie padl remis . Dundee swoje mecze z tym przeciwnikiem wygrywa u siebie . Dlatego mysle ze na wyjeździe raczej gospodarze sobie poradza lub zremisuja a ze wygrali ostatni mecz to teraz raczej podziela sie punktami
✅ 241
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: Napoli - Chelsea
Typ: 2
Kurs: 3,42
Bukmacher: Pinnaclesports
Analiza:
Przed nami ciekawa potyczka na San Paolo. Napoli to debiutant, który już w fazie grupowej LM sprawił sporą niespodziankę wyprzedzając w grupie Manchester City. Na własnym boisku w grupie A, Napoli ugrało 7 oczek - 2 zwycięstwa 2:1 z Man. City i 2:0 z Villarreal, oraz remis 1:1 z Bayernem Monachium. W Serie A forma ekipy Mazzariego ostatnio uległa wyraźnej poprawie.
Ostatnie 5 ligowych spotkań Napoli: Fiorentina - Napoli 0:3, Napoli - Chievo 2:0
AC Milan - Napoli 0:0, Napoli - Cesena 0:0, Genoa - Napoli 3:2
Ligowy bilans Napoli w domu 5-5-2 23:13.
Chelsea w LM trafiła do grupy E z Valencią, Genkiem oraz Bayerem. W porównaniu do Napoli grupa zdecydowanie słabsza. Londyńczycy o awans walczyli do ostatniego gwizdka w fazie grupowej. Chelsea w bieżących rozgrywkach LM na wyjeździe nie wygrała meczu, jej dorobek to remisy po 1:1 z Valencią i Genkiem oraz porażka z Bayerem 2:1. W lidze angielskiej Chelsea kompletnie zawodzi. Ostatnie pięć spotkań The Blues: Everton - Chelsea 2:0, Chelsea - Man. Utd. 3:3, Swansea - Chelsea 1:1, Norwich - Chelsea 0:0, Chelsea - Sunderland 1:0
Ligowy bilans wyjazdowy: 5-5-3 17:12
Powyższe wyniki w roli faworyta we wtorkowym meczu stawiają gospodarzy. Uważam jednak, że Niebiescy są w stanie przerwać swoją złą passę. Londyńczycy od kilku sezonów walczą o zwycięstwo w LM, w tym sezonu już na początku fazy pucharowej spotkają się z wymagającym rywalem. Do zespołu wrócił Drogba, który znacznie wzmacnia siłę ofensywną. Typ jest nieco ryzykowny, jednak rozgrywki Ligi Mistrzów, a krajowe podwórko to rożne bajki. Fala krytyka, która spadła na drużynę AVB jeszcze bardziej zmotywuje Niebieskich, którzy dzięki swoim umiejętnościom i ograniu w tych rozgrywkach wrócą do Londynu z zaliczką.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom