>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 21.01.2013 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 21 stycznia

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
J 216

jeckob10

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Australian Open
Spotkanie: Roger Federer vs Milos Raonic
Typ: Linia sprinterska under 30,5 gemów
Kurs: 5.20
Bukmacher: Unibet
Analiza:
4 runda turnieju w Australii i spotkanie doświadczenia z młodością.Co łączy obu panów jeśli chodzi o tegoroczny Australian Open.Obaj z łatwością przechodzili przez kolejne rundy eliminacji.Poziom ich rywali był jednak z goła odmienny.Roger w pierwszej rundzie uporał się z Francuzem, Paire.Później jego droga wydawała się bardzo trudna.Na początku trafił na Nikolaya Davidyenke który na początku sezonu zdawał się wracać do formy sprzed lat.Nic z tego.Federer szybko wybił mu z głowy niespodziankę w tym meczu i w stosunku 3:0 ograł Rosjanina.W następnej rundzie trafił na nadzieję gospodarzy Bernarda Tomica.O Tomicu mówiło się jako o zawodniku który często rzuca słowa na wiatr odnośnie swoich umiejętności oraz gry przeciwnika.Jeśli chodzi o mecz z Rogerem to w jednej kwestii się nie pomylił.Ze swojej strony zagrał bardzo dobry tenis co pozwalało by mu myśleć o zwycięstwie nad Szwajcarem.W drugiej sprawie nie miał racji.Bernard przed meczem mówił że to Roger powinien się martwić o wynik tego spotkania.Tymczasem Federer wyszedł na kort spokojny i również w 3 setach rozprawił się z młodym Australijczykiem.Zupełnie inną drogę miał Milos Raonic.W pierwszym meczu Kanadyjczyk pokonał 3:1 Jana Hajka.W 2 rundzie los przydzielił mu Lukasa Rosola który jest chyba znany tylko z tego że na Wimbledonie wyeliminował samego Rafaela Nadala.Mecz ten jednak nie miał dłuższej historii.W swoim 3 starciu Milos dość niespodziewanie łatwo rozprawił się z Phillipem Kohlschreiberem.Niemiec nie pokazywał jednak swojego dobrego tenisa dlatego Raonic miał ułatwione zadanie.Przejdźmy jednak do głównego wątku w tym zakładzie.Bukmacherzy w tym spotkaniu ewidentnie liczą na ponad 3 sety.Tak duże limity jeśli chodzi o ilość gemów to rzadkość w meczach takich gwiazd jak Roger z kimś tak jeszcze niestabilnym jak Raonic.Co prawda ponad 30,5 gemów można rozegrać również w 3 setach jednak muszą to być wysokie wyniki gemowe a moim zdaniem czegoś takiego nie będzie.Kto oglądał mecz Federera z Tomicem ten wie że Roger jest w znakomitej formie.Mimo iż Bernard zagrał kawał dobrego tenisa to tylko w 2 secie Roger był zagrożony.Przez większość spotkanie kontrolował przebieg meczu a pojedyncze perełki w wykonaniu Szwajcara dobijały młodego rywala.Raonic staje przed wielką szansą pokazania się szerszemu gronu.Moim zdaniem Kanadyjczyk nie jest jakimś wybitnym graczem ani nawet takim który już może pukać do wielkiego tenisa.Mecz z wielkim Rogerem to na pewno będzie dodatkowy stres dodając do tego stawkę tego pojedynku.Zwycięzca tej pary zagra z z którymś z Francuzów czyli Jo-Wilfried Tsongą lub Richardem Gasquetem.Gdyby Raonicowi udało by się pokonać Federera w następnym meczu na pewno nie był by na straconej pozycji.Myślę że to go może zgubić.Pewny serwis Federera nie gwarantuje przełamań po stronie Milosa.Co innego gdy będziemy świadkami serwisu Kanadyjczyka.Szwajcar potarfi na prawdę dobrze returnować.W poprzednim swoim meczu Bernard Tomic bardzo dobrze serwował a i tak był przełamywany dość często.Moim zdaniem Tomic jest lepszym zawodnikiem od Milosa a w tamtym meczu także nie było powyżej 30 gemów.Uważam że będzie to mecz bez historii z dużym wskazaniem na Federera który na spokojnie wygra 3:0.By móc myśleć o ober 30 gemow w 3 setach Raonic musiałby w każdym secie zdobyć przynajmniej 4 gemy (gdyby zdobył więcej wiadomo licznik na kolejne sety jest trochę niższy).Jednak moim zdaniem nie uda mu sie ta sztuka.Roger będzie czekał na swoją szansę i cierpliwie będzie przełamywał podanie Kanadyjczyka.Moim zdaniem w tym meczu nie powinno być tie-breka dlatego polecam również typ under 0,5 tie-breka gdyż kurs też jest na prawdę wysoki.Ja jednak gram under 30,5 gemów.Kurs na prawd e bardzo wysoki jednak moim zdaniem możliwy do spełnienia.
⛔100
 
klaudi86 3

klaudi86

Użytkownik
???? WTA Australian Open
Spotkanie: Wozniacki C.(10,Dania)-Kuznetsova S. (75,Rosja)
Typ: over 24,5 gemów
Kurs:2,29
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Australian Open jest dla obu zawodniczek 3 turniejem w tym roku. Kuznetsova w Aucklan odpadła z Kiki Bertens&lt;63&gt; (7-6 2-6 5-7) w I rundzie. Następnie w Sydney m. in. pokonała J.Georges&lt;18&gt; (3-6 6-3 6-3) C. Wozniacki(7-6 1-6 6-2) i uległa A. Kerber&lt;5&gt; (3-6 5-7). W AO gładko wygrała z Domingues-Lino&lt;46&gt; i Hsieh-Su&lt;27&gt; oddając po 3 gemy, by w 3 rundzie wysłać do domu Suarez-Navarro&lt;33&gt; 6-2 4-6 6-3.
&quot;Karolina&quot; natomiast sezon zaczeła od porażki ze 103 rakieta świata K. Pervak 6-2 3-6 6-7. Nastepnie w Sydney uporała się z Ulą Radwańską&lt;31&gt; oddając jej tylko 3 gemy, by przegrać z Kuznetsovą w 2 rundzie. W AO na start trafiła na słabo spisująca się ostatnio S.Lisicki&lt;36&gt; wygrywając 2-6 6-3 6-3. Następnie pokonała Vekić &lt;111&gt; 6-1 6-4 i Tsurenko&lt;85&gt; 6-3
6-4.
Podsumuwując obie panie najlepsze lata gry maja już chyba za sobą. Kuznetsova pokazuje w tym roku że jest w stanie pokonywać 20-30 rakiety świata, ale czy 10?? Nie wiem, ale wiem ze obecnie Dunka nie prezentuje formy na pierwsza 10 rankingu. Panie do tej pory raz się ze sobą spotkały. Wygrała Rosjanka jak pisałem wyżej. Spodziewam się zacietego pojedynku z 3 setami.
✅129
 
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Reczna, MS
Spotkanie: Hungary - Poland
Typ: 1
Kurs: 1,95
Bukmacher: Expekt
Analiza: W spotkanie 1/8 finalu MS w pilce recznej spotykaja sie reprezentacje Wegry i Polska. Wegierski zespol w fazej grupowe z bilansem 3-0-2 zajal 3 pozycja. Polacy lepiej sobie radzili i z bilansem 4-0-1 zajeli druga pozycja w swojej grupie. W poprzedniej rundzie Polacy pokazali ze bardzo nie rowno graja i po swietnym okresie zdaza sie bardzo dlugi czas chaotyczna gra i strata przewagi. Przeciwko Slowenii po pierwszej polowie mozna bylo sie spodziewac ze Polacy wywalcza bardzo waznego zwyciestwo. W drugiej polowie widzielismy festiwal zmarnowanych sytuacja co umozliwilo rywalom zeby odrobic strate 3 gole i objac prowaszenie do konca spotkanie. Zarowno podczas tego spotkanie jak i przeciwko Serbii bylo widac ze trener bialo czerwonych dlugo nie sprowadzil zmiane bramkarza oraz kilku zawodnikow pomimo dluszego okresu slabej gry. Moim zdaniem trener malo ufa zmiennikom i nie wykorzestuje atutow Bieleckiego czy Wichiarego. Uwazam ze jesli Polacy znow tak zagraja jak podczas ich 3 ostatnich spotkanie to doswiadczony Wegierki zespol napewno tego wykorzysta. Warto zanotowac ze od 2 lat Polacy w 4 spotkan nie zdolali pokonac Wegrow. Mysle ze jesli gra Bialo czerwonych sie jutro nie poprawi oraz reakcje trenera nie beda zdecydowane i szybkiej to rywale wywalcza awans do najlepszej 8. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Wegry i Polska to Wegierski zespol bedzie gora.
✅95
 
K 126

kubson9

Użytkownik
NBA
Orlando - Dallas
Suma pkt pomiędzy 201-210
Kurs: 3.9
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Oba zespoły dysponują sporym potencjałem w ofensywę, a w obronie grają przeciętnie. Szczególnie liczę na Dallas, które powinno rzucić spokojnie ponad 100pkt. Myśle, ze będzie to mecz otwarty, i drużyny bedą sie zastanawiać nad tym jak wiecej rzucić niż jak mniej stracić. Orlando ostatnio gra słabo, natomiast Dallas rzuca regularnie około 110pkt. Prognozujac, ze Orlando zdobędzie około 90 pkt wychodzi mi właśnie typowany przedział. Dla mniej odważnych polecam typowania na Dallas bo kurs wysoki.
⛔100
 
wyszek 15

wyszek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Real Betis Sewilla - Athletic Bilbao
Typ: 1
Kurs: 1.95
Bukmacher: WilliamHill
Analiza: Na zakończenie dwudziestej kolejki Real Betis zmierzy się z Athletkiem Bilbao. W siedmiu ostatnich ligowych meczach Beticos odnieśli pięć zwycięstw. W zupełnie innej sytuacji znajdują się z kolei Baskowie, zajmują odległą czternastą pozycję w stawce, a od 15 grudnia nie zdobyli w lidze ani jednego punktu.
W składzie gości zabraknie zawieszonego za :zoltakartka: San Jose, Inigo Ruiza oraz Aurtenetxe. Kadra gospodarzy jest za to osłabiona urazami Pozuelo, Dorado, Alexa Martineza oraz pauzującego za :zoltakartka: Nacho.
Typ Wyszek™: Bezproblemowe zwycięstwo Betisu.
Przewidywane składy:
Betis: Adrian - Chica, Mario, Paulao, Lopez - Sevilla, Perez, Castro, Nano, Campbell - Molina
Athletic: Iraizoz - Marcos, Amorabieta, Ekiza, Iraola - Ander, Iturraspe, Muniain, Susaeta, Gomez - Aduriz
sędzia: Ayza Gamez
21.01. godz. 21:30 Real Betis - Athletic Bilao
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
cherry17 333

cherry17

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis , AO
Spotkanie: Jeremy Chardy - Andreas Seppi
Typ:Chardy
Kurs: 2,62
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Na dzisiaj wybieram mecz pomiędzy Francuzem Chardym nr. 36 na świecie iWłochem Seppim nr 23...Robię to z bólem serca gdyz bardzo lubię grę Seppiego , lecz gram dzisiaj na Jeremego. Zdecydowałem się na to gdy zobaczyłem jego grę z Del Potro, fakt że było 3:2 ale to Chardy kontrolował spotkanie.Del potro to absolutny top i gdyby nie kontuzje dzisiaj byłaby wielka 5 a nie wielka 4 na świecie...MOże ma troche słabszą formę i dlatego przegrał z Chardym, ja jednak śmiem twierdzić że to Francuz zagrał kapitalne zawody...Po drodze do 4 rundy Włoch i Francuz mieli podobnie trudną drabinkę jednak chyba ciut trudniej miał Seppi który 2razy stoczył 5-cio setowe pojedynki z Istominem i słabym Ciliciem...Właśnie zmęczenie będzie kluczowym elementem w tym pojedynku.Typ oceniam 60-40 dla Chardego a kursy serwowane przez Pinnacle zachęcają do grania

✅162
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
J.Chardy - A.Seppi
typ: J.Chardy(-2,5 seta) - wygra 3:0
kurs:8,08
bukmacher: Pinnacle
analiza: Kursy na Seppiego lecą w dół i cięzko mi to zrozumieć . Mało kto chyba oglądał mecz Francuza z Del Potro . Ja akurat miałem tę niewątpliwą przyjemność (widziałem z dwa i pół seta) i powiem tak ... nie wiem czego się Chardy najadł lub napalił przed tym meczem ,ale ja też to chcę . Jak ktoś podejrzewa ,że powodem wyniku była słaba gra Del Potro , to od razu mówię , ze jest w błędzie . Argentyńczyk grał na swoim , powiedzmy średnim poziomie , ale to co wyczyniał Francuz było niesamowite . Nie pozwolił Delpo na wiele . Szybko przejmował inicjatywę w wymianach , które kończył z reguły fajnym winnerem . Dużo ryzykował , ale trafiał z regularnością . Radził sobie z mocnym serwisem Del Potro , w efekcie wypracował aż 17 szans na break , przy 7 rywala . Ogólny stosunek winners/unforced errors miał dodatni - 78/64 . Trzeba dodać że w trzecim secie prowadził 3-2 i 40-0 przy serwisie Del Potro i tylko szczęsciu w polu serwisowym zawdzięcza Argertyńczyk , że nie poległ 3-0 .
Chardy rozegrał 3-setowy mecz debla dzisiaj , więc może być trochę bardziej podmęczony , ale wątpię by mogło to byc decydujące .
Na temat Włocha nie za wiele mogę powiedzieć , ale pięć setów z Istominem i będącym w nienajlepszej formie Ciliciem nie rzuca na kolana . Tiebreak to jest wszystko , co mu wróżę . Bez jakiś szczęśliwych zbiegów okoliczności , nie wydaje mi się by ugrał chociaz seta , z tak grającym Chardym .
⛔100
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, 0:00
Spotkanie: Orlando Magic - Dallas Mavericks
Typ: 1(+4)
Kurs: 1.88
Buk: Pinnacle

Oba zespoły wypoczęte przed zbliżającym się meczem.
Magic, gdy zaliczali serię dziesięciu porażek, nie odstępowali wiele swoim stylem gry od rywali, bo często mecze były zacięte do samego końca.
Po przerwaniu tej długiej serii obecnie mają bilans 2-2. Pokonali dwie mocne ekipy Clippers (wyjadz) oraz Pacers(dom), a przegrali z Wizards oraz Bobcats.
Mavs mieli również swoje wzloty - trzy wygrane z rzędu na własnym parkiecie z Grizzlies, T-Wolves, Rockets. Jednak te trzy zespoły zatraciły w tamtym czasie swoją moc.
I tak po serii czterech zwycięstw z rzędu Mavs, Dallas musieli w ostatnim meczu uznać wyższość Thunder na własnym parkiecie.
Magic powinni wykorzystać przewagę swojego parkietu i narzucić szybki styl gry, wykorzystując przewagę pod koszem Vucevic - Davis.
Powodzenia

Pozostałe typy na nockę &gt;&gt;KLIK&lt;&lt;
⛔100
 
I 8

ironpl

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Australian Open
Spotkanie: Gilles Simon - Andy Murray
Typ: Powyżej 3.5 seta
Kurs: 3.8 unibet
Analiza:
Wypoczęty Andy spotka się z teoretycznie zmęczonym Simonem (po maratonie z poprzednim spotkaniu z Monfilsem). Dlaczego więc uważam że Simon ma szansę coś ugrać? Otóż jest to gracz o niebywałej wytrzymałości psychicznej, co udowodnił pod koniec poprzedniego meczu z Monfilsem i w finale ponad 2 tygodnie temu turnieju ATP Doha, gdy z stanu 6:7 2:4 potrafił wygrać mecz z świetnie dysponowanym Dawidienką. Andy gra pewnie lecz nieco leniwie, i w meczu z Litwinem Barankisem pozwalał mu na zbyt wiele, co mogło się różnie skończyć. Dodatkowo jest to zawodnik niestabilny emocjonalnie, co wielokrotnie pokazywał na korcie. Nie widzę więc w tym meczu pewniaka do wygranej 3:0 dla Andy&#39;ego, uważam że Simon ma szansę coś ugrać a po tym kursie warto spróbować.

Ps. To jest mój pierwszy typ w tym konkursie tak więc z góry przepraszam ze ewentualne błędy
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
llejo 50

llejo

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Reczna, MS
Spotkanie: Hungary - Poland
Typ: 2
Kurs: 2,50
Bukmacher: Wiliam Hill
Mamy drużynę Polski w 1/8 Mistrzostw Świata rozgrywanych w Hiszpanii. Po wspaniałym meczu z Serbia (Cudna bramka Orzechowskiego), oraz po wygranym wczorajszym meczu z Koreą 33-25 spotykają się w 1/8 finału z Węgrami.
Patrząc na statystyki gry między tymi drużynami to nie odnieśliśmy jeszcze w rozgrywanych 4-rech meczach ani jednego zwycięstwa. Dwa razy przegrana w 2011 roku 38-24 oraz 31-28. Dwa razy odnieśliśmy remis w 2011 roku w meczu towarzyskim 31-31 i również w meczu towarzyskim w roku 2013 27-27.
Widać drużyny wyrównane, ale pamiętajmy że to My jesteśmy Polakami i to właśnie My mamy we krwii wolę walki i grę do samego końca!!!!
Nie widzę innej opcji jak pierwsze zwycięstwo z Węgrami w jutrzejszym meczu.
POLSKA BIAAAAAAŁO CZERWONIIIIIII!!!!!!!
⛔100
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dyscyplina: Pilka Reczna, MS
Spotkanie: Hungary - Poland
Typ: over 50,5
Kurs: 1,95
Bukmacher: bet365
Przedstawiać obu zespołów nie będę bo każdy kto choć odrobinkę się zna na piłce ręcznej i ogląda tegoroczne MŚ wie jakie oba zespoły prezentują style i na jakim są obecnie poziomie. Ten typ to dla mnie prezent od buka za fatalny weekend w moim wykonaniu. Mecz będzie się toczył gol za gol dlatego powinniśmy się spodziewać dużej ilości bramek. Także H2H pokazuje , że ten typ powinien być spokojnie pokryty. Osobiście zastanawiam się nad wyższym overem jednak buki jeszcze nie dały takich propozycji. Naprawdę polecam grać ten typ!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Dyscyplina:pilka reczna MS
Spotkanie Polska-Wegry
Typ-remis
Bwin
Kurs 8.25
&quot;Popasozytuje&quot;na w/w analizach,chyba kazdy z nas cos postawi w tym meczu. ???? jutro mecz Polakow i wszyscy trzymamy za nich kciuki.Nie ma wyraznego faworyta,choc wg bukow sa to Wegrzy.W ostanim meczu (tow.)miedzy Polska a Wegrami byl remis,wiec podobno historia lubi sie powtarzac,obstawiam wlasnie taki typ,a kurs zacheca ze ho ho_Osobiscie gram skromnie za 10j
⛔100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Grecka, godz 18.30
Veria - Levadiakos
TYP: over 1,5
KURS: 1,60
BUK: Pinnacle Sports

Analiza:

Jutro o godzinie 18.30 rozpocznie się spotkanie w lidze Greckiej pomiędzy zespołem Veria a zespołem Levadiakos. Faworyta ciężko wyznaczyć w tym meczu ponieważ oba zespoły są bardzo wyrównane. W lidze gospodarze znajdują się na 14 pozycji z dorobkiem 16 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie osiem meczy w których to dwa mecze wygrali, trzy mecze przegrali i trzy mecze zremisowali. Strzelili oni w tych meczach siedem goli i stracili 9 bramek. A więc ogólnie niewiele tych goli ale ja z moim typem wierzę że wpadnie mi ten typ. Na wyjeździe rozegrali oni 9 meczy w których to jeden mecz wygrali, cztery mecze zremisowali i również cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach jedynie cztery bramki i stracili ich aż 12 goli. A więc jak widać za wiele bramek nie wpada u tego zespołu teraz się przekonamy jak tam goście. Goście w lidze znjaudją się na piątej pozycji z dorobkiem 24 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 9 meczy w których to cztery mecze wygrali, dwa mecze zremisowali i trzy mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach osiem goli i stracili sześć bramek. Na wyjeździe rozegrali oni osiem meczy w których to trzy mecze wygrali, jeden mecz zremisowali i cztery mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach pięć goli i stracili osiem bramek. A więc jak widać w lidze dosyć dobrze się spisują. Ja postawię albo over 1,5 albo over 2. Przekonuje mnie to że oba zespoły pomiędzy sobą w ostatnich pięciu meczach over 2 goli było trzy mecze i dwa poniżej dwóch goli. I tego bym się trzymał aby zagrać over 2 albo jeszcze bezpieczniej over 1.5 gola powinno wpaść spokojnie ten typ ;)
✅60
 
no0si 51

no0si

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Denver Nuggets - Oklahoma City Thunder ( Over 207.5 )
Kurs: 1.80 - bet365
Po trafieniu overka w meczu Lakers z Raptors próbuje tego samego w kolejnym. Co tu dużo mówić, zarówno Denver jak i Oklahoma to drużyny o ogromnym potencjale ofensywnym. W poprzednim meczu w Oklahomie był wynik 117:97 dla gospodarzy i tutaj również spodziewam się podobnych zdobyczy punktowych. Bryłki będą chciały za wszelką cene się odkuć za dwie porażki z rzędu ( w których nawiasem stracili odpowiednio 117 i 112 punktów ). Potencjał w ataku mają ogromny: Iguadala, Lawson, Faried, McGee, Chandler ( niestety dtd ) czy Gallinari zapewniają sporą dawke punktów z każdych możliwych pozycji na boisku. Liczę, że dziś zobaczymy festiwal strzelecki zakończony bardzo wysokim wynikiem ( Denver zarówno bardzo dużo rzucają jak i tracą- średnio ponad 100 pkt na mecz ). Oklahoma też nie ma na co narzekać w sferze ofensywnej. Durantula w ostatnim meczu z Mavs zanotował career high 52 pkt do tego 31 pkt Westbrooka co mówi doskonale o potencjale tych dwóch zawodników. Do tego do dyspozycji strzelec Martin, Ibaka i cała reszta składająca się na świetnie funkcjonujący zespół Thunder. Goście notują serie 6 zwycięstw z rzędu i na pewno tanio skóry nie sprzedadzą w tym meczu. Oba zespoły odpoczywają od piątku więc zaczną mecz z pełnią sił i prawdopodobnie kompletem zawodników. Życzę powodzenia i liczę na to, że pomogę.
Good luck and have fun!
✅80
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kontekst 1,3K

kontekst

Ococho?
Spotkanie : Chardy J - Seppi A
Typ Seppi A wygra.
Kurs 1.8
Bukmacher Bet365.
Czas tu jechać komuś do domu. I ja jak (koledzy wyżej) nie widzę value w kursie na Francuza co prawda pokonał on J,M Potro i zrobił tym szok. Ale oglądałem i to spotkanie i wczorajsze Chardego/Kubot z braćmi Brayanowymi. Tutaj Chardy był kołem u wozu, pokazał jak to nie potrafi grać przy siatce, a też z linii końcowej umie zrobić swoje - czyt. spieprzył 3gemy kończące seta w spotkaniu tzn 2 w secie 2 kiedy to Polak mógł już kończyć i było 15:40 dla nasz, a ten wyrzucił 2piłki w aut jedną w siatkę i potem w secie 3cim powtórzył sytuację. Piłkę przy siatce zamiast bić w kort, ten przebijał niczym dziewczyny z ITF&#39;u. Jezeli Chardy zagra z dobrze wyszkolonym Seppim tak jak wczoraj w deblu, a Seppi będzie grał swoje to win Włocha jest dobrym typem. Statystyk nie ma co przybliżać, bo są one równe, a tez one nie grają.
⛔100
 
matul9 298

matul9

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Australia, Australian Open, WTA
Spotkanie: Victoria Azarenka - Elena Vesnina
Typ: Powyżej 19 gemów
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
W czwartej rundzie damskiego singla Australian Open ciekawie zapowiada się pojedynek Białorusinki z Rosjanką. Victoria jest numerem jeden światowego rankingu WTA choć wiadomo Serena jest najlepszą tenisistką obecnie natomiast Rosjanka plasuje się na 47 miejscu. Co do zwycięzcy tego spotkania pań nie powinno być wątpliwości to zastanawia stosunek w jakim wygra Azarenka. Oglądając dwa z trzech meczy Białorusinki zauważyłem, że gra strasznie nerwowo. Nie potrafi zapanować nad emocjami. Jej frustracja gdy tylko jakieś piłki zakończą się nie powodzeniem potrafi przegrać wszystko; gema, seta. Na pewno po tych 3 rundach nie jest faworytką do wygrania tegorocznego AO. Zdecydowanie lepiej od Azarenki prezentuje się Maria Sharapova, przede wszystkim Serena Williams i jestem skłonny wkleić tu Agnieszkę Radwańską. Dobra mamy za sobą zwycięzce meczu przejdźmy do meczu. Załóżmy, że początek meczu będzie wyrównany. Bez przełamań, zawodniczki zdobywają po kilka gemów. Aż nadchodzi przełamanie jeśli w stronę Rosjanki to Azarenka będzie musiała się spiąć. Lecz jeśli udałoby się jeszcze w pierwszym secie odłamać, mogłoby doprowadzić to do wyniku 7:5 lub nawet Tie braku. Czyli mamy 13 lub 12 gemów, więc potrzeba jeszcze tylko 7/8 czyli wynik 6:1/6:2 co daje bardzo duże prawdopodobieństwo.
Podsumowując :
* Azarenka w poprzednim meczu prowadząc 5:1 straciła dwa swoje podania. Czyli tak jakby się rozluźniła i przestało wychodzić. Przestało wychodzić nerwy. Nerwy + Azarenka tragedia.
* Oprócz pojedynku z Danildou Victoria w pozostałych dwóch meczach w każdym secie była przełamywana co dodatkowo dodaje szanse na trafienie overku.
* Co by nie mówić Elena jest w formie. W tym roku przegrała tylko z Radwańską 3:6 3:6. Ogrywając m. in Stephens , Vinci, Shvedovą czy Lepchenko.
Azarenka powinna to wygrać, aczkolwiek nie bez problemów. W każdym meczu przytrafia jej się słabszy okres i jeśli Vesnina to wykorzysta nie powinno być problemu aby wygrać $$. Powodzenia!
⛔100
 
miar89 11

miar89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Barclays Premier League
Spotkanie: Southampton - Everton
Typ: under 2,5
Kurs: 2,0
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Ostatnie spotkanie ligi angielskiej, jest meczem z wieloma niewiadomymi. Największą niewiadomą jest oczywiście zachowanie Southampton po zmianie szkoleniowca, ciężko przewidzieć jak ta zmiana wpłynie na zespół, w pierwszym meczu Pochettino nie będzie raczej dokonywał jakichś ogromnych zmian. Ostatnie mecze Evertonu na stadionie Southampton pokazują, że nie będzie to łatwy mecz dla The Toffies, gdyż na ostatnie 5 meczy, 2 zakończył się remisem, 2 zwycięstwem Southampton i 1 zwycięstwem Evertonu. Everton mimo ostatnich zwycięstw na wyjazdach, ma na koncie aż 5 remisów na 11 meczy. Dlatego typowanie zwycięscy meczu jest ryzykowne. Pewniejszy wydaje mi się typ na under 2,5 gdyż, po pierwsze w Anglii panują niekorzystne warunki do grania w piłkę co może nieco utrudnić grę ofensywną, po drugie forma strzelecka obu drużyn nie jest wysoka. Dalej wydaje mi się, że w pierwszym meczu dla nowego trenera wystarczającym sukcesem będzie remis z trudnym rywalem przez co skupi się na grze defensywnej, oraz liczę na dobrą postawę Boruca.
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Z 78

ziom157

Użytkownik
Dyscyplina:HOKEJ ROSJA: KHL
Spotkanie: Ekaterinburg - Ufa
Typ: X -bez dogrywki
Kurs: 4,75
Bukmacher: Bet 365
Analiza:
Na dziś na godzinę 14 przygotowałem coś z zaplecza Hokeja z ligi Rosyjskiej KHL.
Zdecydowałem się na postawienie remisu,gdyż obie ekipy prezentują fatalną formę.Minimalnym faworytem są oczywiście Goście,bukmacherzy wystawili na nich kurs 1,75.Jednak podtrzymuję swój typ na remis.Gospodarze obecnie na ostatniej pozycji w tabeli z dorobkiem 34 punktów.U siebie notują porażki,ale przegrywają w dogrywkach.Ich ostatnie 5 meczy to 3 remisy 1 zwycięstwo i 1 porażka bez dogrywki.Myślę że obie drużyny grają aktualnie na podobnym poziomie,nie wykazują niczego nadzwyczajnego.Natomiast UFA zajmuje 7 pozycję z dorobkiem 67 punktów i można powiedzieć że obie ekipy dzieli przepaść w punktach.Goście w ostatnich 5 spotkaniach zanotowali 3 porażki i 2 zwycięstwa.Uważam że Gospodarze w tym meczu będą chcieli zdobyć jakieś punkty,tym bardziej że ich miejsce jest naprawdę fatalne.U siebie notują często remisy,więc myślę że i dziś zremisują po zaciętym meczu.
⛔100
 
anzelmo 198K

anzelmo

Użytkownik
Mistrzostwa Świata Mężczyzn - Hiszpania
spotkanie Chorwacja - Białoruś:
typ Siarhei Rutenka : Under 8.5
kurs 1.85
Tobet 21/01/2013 21:30 CET
Jak dla mnie bardzo wysoko linia.Rutenka gwiazda swojej drużyny, bezsprzecznie najlepszy strzelec,walczy o koronę króla strzelców, ale raczej z marnymi szansami. Dzisiaj będą mieli bardzo trudne zadanie i po prostu myślę ze dużo najlepszej obronie na świecie nie rzuci.Dla mnie Chorwacja to zespól komplety, świetny pod każdym względem- bardzo doświadczony, zgrany ostatnimi czasy troszkę w cieniu trójkolorowych, ale sa to dwie świetne drużyny.Rutenka regularnie rzuca w granicach 10 bramek ,na bardzo dobrym procencie z gry(3/5 z Arabami gdzie zagrał mało minut) ale dzisiaj myślę ze podopieczni Slavko Goluzy postawia swoja słyną ścianę w obronie, przez która jest sie bardzo ciężko przebić Bardzo możliwe przy w miarę wyrównanym meczu, ze wyjdą wysoko indywidualnie- na solo pod Rutenke. Znają go bardzo dobrze i wiedza jakie zagrożenie powoduje ten zawodnik.Chorwaci powinni wygrać to spotkanie bardzo pewnie i wysoko niszcząc rywala obrona, kontrami i bardzo pewnym atakiem pozycyjnym. Myślę ze maksymalnie Białoruś rzuci bramek w okolicach 20-22 z tego Rutenka maks 7-8.Dużo Chorwacja bramek na tym mundialu nie traci a grała w bardzo mocnej grupie z Hiszpania i Węgrami.Dobrze broni Mirko Alilovic, zakład warty pogrania powodzonka.
✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom