>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 21.01.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 21 Stycznia


Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
astafor 74

astafor

Użytkownik
koszykowka, NBA
Boston Celtics - Phoenix Suns
typ ; 2
kurs : 3,60
BWIN

Nie poznaje siebie ale ostatnio gram przeciwko swojej druzynie. No coz, takie czasy nastaly dla Celtics. Dzis zmierza sie z Suns.
Jest jeden powod dla ktorego typuje porazke celtow, nie zagra dzis na 80% Rajon Rondo, rozgrywajacy celtow. W ostatnim spotkaniu nabawil
sie kontuzji nadgarstka i dzis go raczej nie ujrzymy. Bukmacherzy stawiaja za faworytow tego spotkania gospodarzy co widac po kursie.
Ostatnie spotkanie troche zaciemnilo obraz rzeczywistej formy druzyny z Bostonu. rozgromili Toronto 20 - stoma punktami. Nie jest to jednak powrot do mistrzowskiej formy.
Prawdopodobny brak Rondo dzisiaj wiele zmieni. Jest to w tej chwili najlepszy zawodnik Celtics i bez niego gra sie wogole nie klei. zastepujacy go Bradley przy calym szacunku jest mizerny.
Nie ma rzutu, po drugie kreowanie gry w jego wykonaniu to jakis zart, jak polaczenie śledzia z dżemem. szybko pozbywa sie pilki. Brak playmakera na pewno wykorzysta dzis suns i Steve Nsh, ktory dzis pewnie nawrzuca troche punkcikow.
Stawiam niestety na zwyciestwo Suns,

✅ 260
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Puchar Polski
Spotkanie: Zaksa Kędzierzyn-Koźle - Jastrzębski Węgiel
Typ: Jastrzębski Węgiel
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Siatkarski świat obiegła tragiczna wiadomośc - popularny Samik - przyjmujący Zaksy - na dzisiejszym treningu na rzeszowskim Podpromiu - skręcił staw skokowy. Zastąpi go najpewniej Jiri Popelka albo Ukrainiec Serhyi Kapelus.
- Ogólnie absencja Samici, jest wielką stratą dla drużyny z Kędzierzyna.
W tym momencie jestem nijako zmuszony spróbowac zagrac na Jastrzębski Węgiel, bo taki kurs nie będzie się trzymał długo. Co prawda w JW nie będzie pierwszego rozgrywającego Vinhedo, który także jest kontuzjowany - ale Lorenzo Bernardi będzie miał do dyspozycji pozostałą dwójkę: Briana Thorntona oraz Tiago Violasa. A nóż, widelec - zaryzykuję i do pierwszego składu włączy młodego Portugalskiego settera? JW nie grał na tygodniu w europejskich pucharach - miał więc spokój i mógł bez zakłóceń przygotowac się do ważnego turnieju. Tak więc - w mojej opinii - dochodzi kolejna przewaga na rzecz Jastrzębskiego Węgla: atakujący Łasko mimo wszystko prezentuje wyższy poziom niż Antek Rouzier. W tym momencie para Ruciak-Popelka/Kapelus - jest także słabszym duetem od Kubiaka i Bartmana. Trzeba będzie mocno uważac na środkowych Zaksy - ale ostatnia dyspozycja Gawryszewskiego w Warszawie oraz solidna, stabilna forma Holmesa powinna lekko zniwelowac możliwości Zagumnego-Gladyra-Kaźmierczaka. Reasumując: jak ktoś miał w planach grac na Jastrzębski Węgiel - niech zrobi to czym prędzej. Za kilka godzin kursy zapewne się zrównają - i wkład w drużynę z Jastrzębia Zdroju nie będzie już tak atrakcyjny jak w tym momencie.


Przyjmujący Zaksy Kędzierzyn-Koźle Francuz Guillaume Samica na treningu przed finałowym turniejem Pucharu Polski w Rzeszowie skręcił kostkę. Przed kilkoma chwilami został zniesiony z boiska. Niewiadomo jak groźny jest to uraz.
Kędzierzynianie jako pierwsi trenowali w rzeszowskiej hali Podpromie. Zajęcia zaczęli o godz. 14. Jako pierwsi mieli też okazję do zapoznania się z nową wykładziną w hali, w kolorze biało-czerwonym, na której rozgrywany będzie finałowy turniej Pucharu Polski.
Test nie wypadł jednaj najlepiej. Samica przedwcześnie zakończył trening, a blisko podobnego urazu był także Michał Ruciak.

✅ 150
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
korzychxp 76

korzychxp

Użytkownik
Spotkanie: Peterborough United - Brighton
Typ: 1 połowa - Peterborough
Kurs: 2.70
Bukmacher: expekt
Analiza:

Spotkanie 27 kolejki rozgrywek The Championship. Jedna z moich ulubionych drużyn w tej lidze, czyli Peterborough United podejmie Brighton. Oba zespoły to beniaminki. W poprzednim sezonie grały szczebel niżej i to Brighton wygrał League One, a Peterborough awansował po play-offach. Brighton to bardziej zamożny klub i właściwie od razu po tamtym sezonie kupił najlepszego zawodnika United czyli Craiga Mackaila Smitha za prawie 3mln euro. To jedyny godny uwagi zawodnik. Jest szybki i ma dobry drybling. Poza tym na siłę można wyróżnić Noone&#39;a czy Barnesa, ale to zawodnicy niekoniecznie czołowi tej ligi. Peterborough jak wspomniałem jest dobrym zespołem do typowania. Do jakiegoś czasu ta drużyna notowała overy 2,5 w praktycznie każdym meczu. Mimo, że w tej drużynie nie ma już Smitha to ofensywa tej drużyny każdemu sprawia problemy. I tutaj można wymieniać dobrych i bramkostrzelnych zawodników znacznie dłużej: kapitan McCann 8 bramek, 3 asysty, Emile Sinclair 7 bramek, 4 asysty, Paul Taylor 6 bramek, 3 asysty, Lee Frecklington 5 bramek 3 asysty, George Boyd 5 bramek 8 asyst czy Lee Tomlin 5 bramek, 8 asyst. Moim zdaniem Peterborough szybko obejmie prowadzenie. Teraz powiem czemu tak sądze. Po pierwsze drużyna ta strzeliła 44 gole w 26 meczach i to jest wynik jeden z lepszych w The Championship. Brighton nie gra najlepiej na wyjazdach. Zdobyli 14 punktów w 13 meczach i strzelili w nich tylko 8 bramek. Będą też zmęczeni po 120 minutowej grze w Pucharze FA z Wrexham, którego szczęśliwie zremisowali, a później wygrali. Wrexham występuje w 4 lidze i był stroną przeważającą w dwumeczu. Dalej. Po tym meczu pięciu zawodników Brighton nieźle zabalowało i napadło na kobietę, za co trafili do aresztu. Klub nie komentuje sprawy, ale wiadomo że sprawcy byli w wieku 18 do 24 lat. Atmosfera nie będzie najlepsza. Myśle, że Peterborough u siebie jest na tyle silną ekipą, że poradzi sobie z drużyną, która ma duże problemy.

⛔ 100
 
bzimu 62

bzimu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Hiszpania SEGUNDA DIVISION
Spotkanie: Gimastic - Elche
Typ: 2
Kurs: 2.10
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Witam.Na dziś wybrałem spotkanie pomiedzy ostatnią w tabeli drużyną Gimastic a drużyną Elche ktora aktualnie
znajduje się na 2 miejscu w tabeli ze stratą 2 punktów do lidera.Według mnie murowanym faworytem tego spotkania
jest drużyna Elche.Drużyna gospodarzy to ostatnia druzyna ligi na ostatnie 5 meczy 4 przegrane i 1 remis.Bilans
bramkowy druzyny Gimastic wynosi -11. Drużyna totalnie nie radzi sobie na własnym obiekcie na 10 spotkan zdołali
wygrać jedynie 1 spotkanie 3 remisujac i aż 6 razy schodzili do szatni pokonani.Drużyna Elche to już zupełnie
inna sytuacja cały czas walcza o awans do najwyżej klasy rozgrywkowej. Co moze jednak byc trudne do wykonania
poniewaz drużynie Elche cały czs depcze po pietach jeszcze 6 zespołów ktore napewno tez beda chciały awansowac
a ostatnia z nich traci do lidera tylko 7 punktów czyli tylko 5 mniej niz Elche.Dlatego Elche nie może sobie
pozwolić o straty punktów z drużynami z końcówki tabeli. Drużyna Elche gra najlepiej na wyjazdach w lidze
na 10 spotkań wygrali 5 3 razy remisowali i 2 razy zostali pokonani bilans bramkowy w meczach wyjazdowych wynosi
+6 bramek. Według mnie Elche spokojnie wygra mecz moj typ na wynik to 0-2.
Pozdrawiam.

⛔ 100
 
gmochinho 100

gmochinho

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie: Schalke - Stuttgart
Typ: Schalke
Kurs: 1,85
Bukmacher: Tobet
Analiza:

Wreszcie oferta sobotnich spotkań zostaje powiększona bowiem wraca trzecia ze względu na siłę liga Europy - niemiecka Bundesliga. Od razu na stracie mamy spory hicior. Dwie wielkie firmy spotkają się na Arena auf Schalke. Co bym nie napisał, jakich statystyk bym nie przedstawił to typowanie pierwszych meczy po przerwie przypominać może wróżenie z fusów. Jak jednak mam w pamięci pojedynek gospodarzy tuż przed przerwą zimową z Werderem Brema. Kursy były podobne, faworyt nie oczywisty. Schalke pokazało jednak kawał dobrej piłki, zmiotło z boiska solidnych bremeńczyków aż 5:0. Tak jak wówczas tak i teraz na nich zagram. Mają o co walczyć i nie chce mi się wierzyć, by mogli w rundę wiosenną wejść jakąś klapą, w dodatku u siebie. Zadbają o to Raul czy Huntelar.

✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
DYSCYPLINA: Piłka ręczna
SPOTKANIE: Polska - Szwecja
TYP: Polska wygra minimum 2 bramkami
KURS: 2.36
BUKMACHER: bet365

Jutro nasi szczypiorniści zagrają pierwszy mecz w fazie pucharowej Mistrzostw Europy rozgrywanych w Serbii.
Polacy zmierzą się z przeciętną reprezentacją Szwecji.
Skandynawowie zawodzą swoich fanów. Trener, a w zasadzie dwójka trenerska Olsson, Lindgren źle kierują drużyną. Skandynawowie w trzech meczach fazy grupowej wygrali zaledwie jeden mecz z Czechami (33-29), zremisowali po 26 z Macedonią i przegrali z reprezentacją Niemiec (29-24).
Szwedzi mimo wszystko są reprezentacją bardzo mocną, jednakże ostatnie sukcesy w ME świętowali w 2002 roku.
Polacy po rozgromieniu Słowacji i Danii nabrali wiatru w żagle i wydawać się może, że obrali prawidłowy kurs do zwycięstwa.
Imponująca skuteczność w defensywie i zadowalająca ofensywa skłaniają mnie ku obstawieniu pewnej &#39;&#39;jedynki&#39;&#39;.
Myślę, że jutrzejszy mecz będziemy mogli odnotować do wygranych.

⛔ 100
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga
Spotkanie: K&#39;lautern - Werder
Typ: Werder
Kurs: 2,40
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Kończącym meczem 18 kolejki Bundesligi będzie mecz K`lautern-Werder, drużyna Werder’u nie specjalizuje się zbytnio w meczach wyjazdowych ich obecny bilans meczów po za domem to 2 wygrane 2 remisy i 5 porażek i ostatni mecz poza domem musiał być najbardziej bolesny dla zespołu ponieważ przegrali z drużyną Schalke aż 0:5, lecz Werder dziś stoi przed szansą dogonienia czołówki tabeli ponieważ brakuje im obecnie 4 punktów do czwartego M’Gladbach, Bremenczycy nie widzą tutaj innej opcji niż wygrana nad 16 drużyną Bundesligi która trafiła zaledwie 13 bramek w sezonie z czego 3 bramki trafił ich „najlepszy” strzelec Shechter Itay który pauzuje za czerwoną kartkę. Zespół Werderu nie ma zbytnio problemów z kontuzjami po za Tim-em Borowskim który nie gra praktycznie od początku rozgrywek. Kurs na Werder zastanawiająco wysoki bo aż 2.40, warty ryzyka.

⛔ 100
 
K 28,6K

krachoo

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Spotkanie: Carolina Hurricanes - Washington Capitals
Typ: under 4,5
Kurs: 2,60
Bukmacher: Expekt
Godzina rozpoczęcia : 01:00
Analiza:

Dzisiaj w nocy o godzinie pierwszej polskiego czasu w najlepszej hokejowej lidze świata odbędzie się mecz pomiędzy Carolina Hurricanes, a Washington Capitals. Te dwie drużyny występują na Wschodzie, jednak spisują się zgoła odmiennie. Huragany z dorobkiem czterdziestu punktów i bilansem 16-24-8 zamykają tabelę konferencji wschodniej. Zawodnicy ze stolicy natomiast mają w swoim dorobku pięćdzięsiąt dwa punkty, bilans 25-18-2 oraz prowadzenie w swojej dywizji, co na chwilę obecną czyni ich trzecią drużyną na Wschodzie. Swój ostatni mecz hokeiści z Caroliny przegrali po dogrywce w Pittsburghu po rzutach karnych ( w regulaminowym czasie było 1:1). Goście natomiast pokonali w Montealu tamtejszych Canadiens 3:0. Jak więc widzimy mecze z udziałem tych zespołów zbyt wielu bramek nie przynoszą wobec tego jestem skłonny postawić, iż dzisiejszej nocy ujrzymy co najwyżej cztery. Chęć postawienia na taki rozwój wydarzeń potęguje bardzo dobry kurs, jaki Expekt oferuje na to spotkanie.

✅ 160
 
spiderro 51

spiderro

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Spotkanie: Detroit Pistons - Memphis Grizzlies
Typ: Memphis (-5)
Kurs: 2.07
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Detroit z bilansem 3-12 to aktualnie trzecia od końca drużyna na wschodzie. Mogą też &quot;pochwalić&quot; się najsłabszą skutecznością w lidze ze średnią na mecz wynoszącą zaledwie 85 pkt. Dzisiaj Pistons grają u siebie, ale własne boisko nie jest specjalnie ich atutem. Na home court ich bilans to 2-5 z czego 4 porażki in a row.

Detroit Pistons - Golden State Warriors 91-99
Detroit Pistons - Dallas Mavericks 86-100
Detroit Pistons - New York Knicks 80-103
Detroit Pistons - Chicago Bulls 83-99

Jak widać te porażki były dość znaczne, szczególnie z przeciętnym w tym sezonie NYK.

Co do Memphis to oni zdecydowanie są na fali. Cztery zwycięstwa z rzędu, z czego pewna wygrana z liderującym na wschodzie Chicago i ostatnia wygrana z Szerszeniami w Orleanie robią wrażenie. Grizzlies pną się w górę w tabeli konferencji zachodniej. Gasol jest w formie, Gay po średnim meczu z NOH powinien się przełamać. Do tego w Pistons nie zagra Stuckey, a to dość duże osłabienie dla gospodarzy. Mimo wszystko deklasacji się tu nie spodziewam, ale myślę, że goście pokryją skromne handi i wygrają ten pojedynek.
_________________

✅ 107
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Kosz, NBA
Lakers - Magic
Lakers - Magic 2.70
Panbet, 5dimes, BAH, WillHill
4/10

Lakers są B2B i po podróży. Ale Kobe i Pau wcale nie grają gorzej B2B, a Bynum jest młody i nie robi mu to. A podróż z Miami do Orlando to żadna podróż. Magic bez Hedo nadal, może wróci Jason Richardson, ale to może. Póki co jest tak, że na trójce wychodzi beznadziejny Quentin. Wczoraj Lakers przegrali, ale Battier dość dobrze zajął się Kobe&#39;m w sumie. Wiadomo, no Kobe sypnął 24, ale na słabiutkiej skuteczności. A kto dziś przykryje Bryanta :?: Reddick niby :?: To 5 cm wyższy Kobe ze swoim wyskokiem będzie sypał nad nim. Quentin :?: 10 kg lżejszy i dużo szybszy Bryant będzie go mijał jak będzie chciał. Magic nie mają plastra na Bryanta i to może być wg mnie problem. Nelson w tym sezonie nie szaleje i nie powinien poszaleć przy Dereku, to doświadczony gracz i będzie wiedział już jak sobie z nim poradzić. Ale kij z tym, kluczowy match-up będzie pod koszami. A tam Anderson + Howard vs Pau + Bynum. Wg mnie tutaj będzie na koszyść Lakersów. Pau &gt; Anderson, a zdrowy Bynum nie odstaje wg mnie od Howarda za bardzo. Zresztą garść zeszłosezonowych statów:



Może to i tylko zeszłosezonowe statystyki, ale wg mnie sporo mówią. Mówią, że Howard może i jest dominatorem na tle większości ligi, ale jak dostaje porządnego rywala, a zdrowy Bynum to naprawdę internaszynal level, to już Dwight wcale aż tak nie kozaczy. Dziś powinno być podobnie. A co do Pau vs Anderson to 5 cm więcej, 5 kg więcej i dużo, dużo doświadczenia więcej po stronie Gasola i to powinno spokojnie wystarczyć, żeby zaszaleć w ataku. Zresztą cyferki wyżej to potwierdzają.

Tak podsumowując to wg mnie pod koszem będzie równo, a nawet z lekką może korzyścią dla Lalków. A obwód, no cóż Magic nie mają zdecydowanie odpowiedzi na Bryanta, nikogo. Wg mnie buki trochę przeceniają Orlando.

⛔ 100
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League, Anglia
Spotkanie: Sunderland - Swansea
Typ: 2
Kurs: 4,2
Bukmacher: bet365
Analiza:

Po dłuższym namyśle zdeycdowałem się opisać jeszcze ten mecz.
Jutrzejsze spotkanie bez wątpienia będzie wyglądać tak, że Swansea trzyma piłkę, a Sunderland kontratakuje. Obu zespołom taka gra będzie pasować, bo idealnie odwzorowuje ich strategie. Swansea jest mocna w atakach pozycyjnych, a na dodatek jutro nie zagrają w Sunderlandzie Brown i Bramble. Sunderland w spotkaniu z Chelsea po raz kolejny udowodnił, że nie ma snajpera. Bendtner jest pośmiewiskiem, Sessegnon doskonale drybluje i podaje, ale chyba do końca kariery mimo gry na pozycji napastnika pozostanie pomocnikiem, bo nie ma instynktu mordercy. Wickham to jeszcze rezerwowy i też do tej pory nie wykazał się wielkimi umiejętnościami strzeleckimi. Ji i Elmohamady praktycznie nie wstają z ławki. Krótko mówiąc, po odejściu Gyana Sunderland nie ma armat. Jutro zdobycie gola będzie jeszcze trudniejsze, bo zagrają przeciwko nieźle zorganizowanej obronie Swansea i Vormowi, któremu byle łazarz gola nie strzeli. Defensywa Łabędzi, mimo tego co pisałem Kuchcikowi, zazwyczaj nie popełnia błędów. Z kolei pomoc i atak, to bardzo duże atuty tego zespołu. Meczu z Arsenalem nie widziałem, ale z tego co wiem zagrali tak jak zawsze, czyli długie utrzymywanie się przy piłce i staranne tworzenie sytuacji. Swansea to potrafi. Główną siłą są skrzydła i to one mogą jutro odegrać kluczową rolę, ponieważ Sinclair i Routledge (Dyer) zagrają przeciwko Richardsonowi i Bardsley&#39;owi, czyli najsłabszym ogniwom defensywy Sunderlandu. Myślę że pojedynki te wygrają zawodnicy beniaminka.
Sunderland z osłabioną obroną, bo bez Browna i Brambla, a także ze słabym pod względem skuteczności atakiem, przeciwko solidnej w obronie i dobrej w ataku Swansea. Wynik powinien być na korzyść gości, o ile tylko O&#39;Neil znów nie błyśnie geniuszem...

GL!

⛔ 100
 
konrado87 412

konrado87

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Tampa Bay Lightning vs. Dallas Stars
Typ: Tampa Bay Lightning &#39;60
Kurs: 2,85
Bukmacher: Bwin
Analiza:





Od czasu gdy w składzie Stars brakuje Ribeiro i Larsena ich gra się posypała. Nie potrafią wygrać od trzech spotkań i co gorsza bardzo ciężko przychodzi im zdobywanie bramek. Ostatnio Czerwone Skrzydła wygrały 3:2 z Dallas Stars chociaż nie obyło się bez emocjo związanych z rzutami karnymi. Na kolana nie powalała obrona bramki Dallas, której bronił pierwszoroczniak Richard Bachman. Karne to przede wszystkim doświadczenie i to właśnie bardziej obyty Conklin (Detroit) bronił lepiej co w połączeniu z golem Jiriego Hudlera dało dwa punkty Detroit. Natomiast mecz wcześniej skromnym&quot; wynikiem 1:0 zakończył się pojedynek w Saint Louis, gdzie tamtejsi Blues pokonali Dallas Stars. Jedyną bramkę strzelił w 52 minucie T.J. Oshie. Krążka nie musiał wyciągać z siatki po raz trzeci w sezonie Jaroslav Halak. 14 stycznia Gwiazdki gościły u siebie Lawiny. Colorado jako pierwsi wyszli na prowadzenie, strzelając gola w pierwszej tercji, Stars dopiero zdołali wyrównać golem w 46 minucie, jednak długo nie cieszyli się z remisu, gdyż gola na wagę zwycięstwa pięć minut później strzelił Stastny P. i to Lawiny mogły cieszyć się z wygranej w Dallas. Błyskawice podobnie jak Dallas mają problemy kadrowe z tym że u nich nie kuleje linia ofensywna jak w przypadku Gwiazdek a obrona (brak m.in. Bergeron i Hedman) Jednak mimo braków kadrowych potrafili wznieś się na wyżyny swoich możliwości i pokonali ostatni Boston u siebie 5:3 mało kto się tego spodziewał po serii kilku porażek z rzędu. Jednak na pocieszenie, można zauważyć, wszystkie ostatnie cztery porażki były overowe a Błyskawice strzelali po 3-4 bramki jednak mocne braki w linii obronnej sprawił, że równie dużo tracili 5-6 bramek. Mecz z Bostonem pokazał, że coś się zaczyna zmieniać na lepsze, szczególnie ostatnie 10 minut trzeciej tercji gdy wynik był 3:3 i to Błyskawice w ostatnich pięciu minutach strzeliły dwie bramki pokonując u siebie Boston. W najbliższym meczu mam nadzieję, że Błyskawice wykorzystują osłabienie ofensywy u Gwiazdek i będą śmiało napierać na gospodarzy, gdyż bronić im będzie się raczej ciężko.

Typuję:
Tampa Bay Lightning &#39;60 - 2.85

✅ 185
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
S 131

strojes666

Użytkownik
Spotkanie : Mahut : Djokovic
Typ : Mahut wygra przynajmniej 1 seta? TAK
Kurs : 5,75
Buk : bwin
Godzina : 5.00
Analiza :

Mahut dzisiaj zmierzy się z turniejową 1 czyli Djokovicem i przez buki jest skazywany na pożarcie ale ja bym mu dał szansę na seta.
Może to nie jest zawodnik który gra jakoś wybitnie na hardach, lepiej mu idzie na trawie bo ma potworny serwis, ale ten serwis przydaje sie też na hardzie.
Jesli dzisiaj będzie mu siedziało podanie to może napusć sporo krwi Djokovicowi.
Djoko co prawda narazie idzie jak burza i oba mecze wygrał 3:0, ale jemu w karierze już zdarzało się tracić seta w meczu z jakimiś słabiakami i to jeszcze dużo słabszymi niż dzisiejszy rywal dysponujący piekielnym podaniem.
Tak więc lekko miał nie będzie, szczególnie że Mahut zrobił juz życiowy wynik w Australii, gra naprawdę dobrze, wyeliminował w wielkim stylu Stepanka i ma ochotę na sprawienie kolejnej niespodzianki.
Może na wygraną go nie stać bo tego akurat sobie nei wyobrażam, ale myślę że seta może urwać Djokovicowi który jeszcze nie jest w tej swojej magicznej formie.
Polecam zaryzykować bo to spore value

⛔ 100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL
Spotkanie: Washington Capitals @ Carolina Hurricanes
Typ: Carolina Hurricanes (czas regulaminowy)
Kurs: 2,65
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Tutaj przychylę się bardziej na stronę Hurricanes, którzy u siebie potrafią zaimponować i dodatkowo ostatnio poprawili nieco swoją grę. Choć wygrali tylko dwa spośród 5 ostatnich meczów tak w każdym z nich na prawdę wyglądali solidnie i nie były to jednostronne potyczki. Najpierw wysoka wygrana w Tampie po czym pokonali dwa dni później u siebie Bruins, następnie zagrali solidny mecz własnie z Caps oddając łącznie 44 strzałów (!). Brakowało jedynie skuteczności i w konsekwencji przegrali 2:1. Dziś zagrają u siebie, gdzie na prawdę bywają groźni a jak wiadomo Caps nie zachwycają i są nieprzewidywalni ostatnimi czasy. Stawiam na Huraganów, którzy powinni od samego początku pewnie wystartować ze swoją silną ofensywą w ten cały rollercoaster z Waszyngtonu.

✅ 165
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA - WTA Australian Open
Mecz: Vera Zvonareva - Ekaterina Makarova
Typ: Ekaterina Makarova
Kurs: 3,75
Bukmacher: Betsson
Data: 21.01.12 r. godz: 2:35
Analiza:

Vera Zvonareva od początku roku nie gra najlepszego tenisa co pokazało już Sydney i mecz z Kuznetsovą dość łatwo przegrany w dwóch setach. W Melbourne rozpoczęła od ciężkiego pojedynku z Alexandrą Dulgheru i tak naprawdę już wtedy była bliska odpadnięcia z wielkoszlemowego turnieju (7-6,6-7,6-3), w drugiej rundzie grała z Lucie Hradecką (6-1,7-6) i znów pojawiły się problemy w drugim secie. Vera pomimo, że pierwsze podanie ma na wysokim procencie (ponad 60%) to jednak z drugim serwisem pojawiają się problemy, popełnia również sporo niewymuszonych błędów. Z Dulgheru aż 57, wygrała chyba tylko dlatego, że rywalka miała ich więcej, w mecz z Czeszką miała ich 11, przy 41 rywalki.
Ekaterina Makarova turniej rozpoczęła od zwycięstwa nad Tamarine Tanasugarn w trzech setach i ten mecz już pokazał, że Rosjanka może być groźna w tym turnieju, bo pomimo przegrania seta w meczu straciła 6 gemów (zwycięskie sety wygrywała do zera)! W drugiej rundzie pokonała Kaię Kanepi w dwóch setach i trzeba od razu powiedzieć, że wielu widziało Estonkę wysoko w tym turnieju, bo w poprzedzających wielki szlem turniejach prezentowała się naprawdę dobrze. Ten mecz sprawił, że według mnie Makarova jest wstanie pokonać Zvonarevą, która jak już wspomniałem nie gra tutaj swojego najlepszego tenisa. Zresztą Ekaterina już raz w swojej historii potrafiła pokonać Verę więc być może dzisiaj będzie ten drugi raz.
O ile wspomniałem o dobrym procencie pierwszego serwisu (60%) u Very to Makarova ma jeszcze lepszy wynik, bo podchodzący do 70%, Ekaterina nie popełnia również błędów serwisowych (raptem jeden w obu spotkaniach, przy 13 podwójnych Very). Według mnie warto więc zagrać w tym meczu przeciwko bukom i kursom i zagrać na nieco niedocenianą Ekaterinę Makarovą.

✅ 275
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
michal1707 27

michal1707

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Australian Open
Spotkanie: Milos Raonic - Lleyton Hewitt
Typ: Lleyton Hewitt wygra 1 set i przegra mecz
Kurs:5,50
Buk: bet365

Analiza:
Witam, Australian Open coraz bardziej nabiera rozpędu, odpadają kolejni słabsi gracze, zostają już raczej tylko &quot;ci lepsi&quot;. Wg buków faworytem spotkania, które typuję jest Raonic. Właściwie to i ja tak uważam, mecz wygra, ale...
No właśnie, Lleyton gra u siebie, w Australii, swoja publicznośc, swoje klimaty...to na 100% mu pomoże. W tym spotkaniu seta jest w stanie ugrać i zrobi to, ja liczę, że będzie to set otwierający spotkanie.
Mam nadzieję, że później coraz grać będzie Raonic i to on awansuje do następnej rundy.
Pozdrawiam!

⛔ 100
 
slander 10

slander

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Spotkanie: Los Angeles Clippers - Minnesota Timberwolves
Typ: Los Angeles Clippers -6,5
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza: Clippers bez Paula, dlatego dość niski handicap ustawiony przez buków. Z kolei Wilki bez Beasleya, ale i tak udało im się wygrać ostatnie 2 mecze. Oba jednak były na własnym parkiecie, a dziś wyjazd i na dodatek trudny przeciwnik. Brak Paula nie jest tak bardzo odczuwalny, bo Mo Williams odkąd Clipps się wzmocnili odzyskał chęć do gry i pokazuję się z naprawdę dobrej strony. Także Randy Foye swoim poziomem stara się równać do góry. Ta dwójka plus Billups daje wg. mnie sporą przewagę na obwodzie Clippers. Myślę, że Rubio będzie miał dziś bardzo ciężko i weterani pokażą mu jak się gra, bo każdy z nich jest dobrym obrońcą.
Przede wszystkim jednak Wolves nie mają odpowiedzi na Carona Butlera, którego forma plus doświadczenie powinny dać sporo punktów gospodarzom.
Jeżeli Clipps nie stracą koncentracji(jak z Nets) powinni zdecydowanie wygrać ten mecz.

⛔ 100
 
S 20

szindits1906

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Australian Open
Spotkanie: Errani S. - Cirstea S
Typ: 1
Kurs: 1,65
Bukmacher: BAH
Analiza:

Dosyć długo analizowałem statystyki obydwu zawodniczek i szczerze powiem że pewny tego typu nie jestem. Rumunka zaczęła AO od sensacji,pokonując w dwóch setach faworyzowaną Stosur ( 7:6 6:3) Później trzeba przyznać że miała sporo szczęścia trafiając na naszą Ule Radwańską z którą w pierwszym secie miotała się po korcie aż miło i przegrała pierwszego seta do jednego. Kolejne dwa to już mecz bez historii i w sumie pewny awans Sorany.
Co do Errani , bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła gładko pokonując w drugiej rundzie Nadie Petrovą ( 6:2 6:2 ) i głownie gra w tym meczu przekonała mnie do tego typu.
Historia meczy między tymi zawodniczkami to dwa zwycięstwa Errani i jedno Cirstea.
Oczekuje wyrównanego meczu z lekkim wskazaniem na Errani,powodzenia.

✅ 65
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
demolay 21

demolay

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka/NBA
Spotkanie: Orlando Magic - Los Angeles Lakers
Typ: Los Angeles Lakers +8,5
Kurs: 1.43
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Podczas pisania analizy wyłączył mi się komputer, więc piszę jeszcze raz, ale bardziej rzeczowo:

-Orlando nie jest drużyną, która dobrze radzi sobie w starciach z ekipami z wyższej półki(przegrane z Thunder oraz Bulls)
-Wyznacznikiem obecnej formy jest ostatni mecz, przeciwko Spurs, w którym zaprezentowali się fatalnie, przeciwko żenująco słabym gościom.
-Nie zagra Hedo Turkoglu, o którego roli w ekipie Magic nie trzeba się rozpisywać
-Magic są w stanie rzucić maksymalnie 90-95 punktów, gdzie 95 to absolutne maksimum. Celowałbym raczej w przedział 83-90. Lakers z kolei, nie zdobyli na wyjeździe jeszcze mniej punktów, niż 87(ostatnie starcie z Heat)
-Orlando nie jest drużyną, która jest skłonna do pogromów. Rzadko zwyciężają różnicą ponad 10 pkt.
-Ostatnie dwa starcia u siebie, to bardzo męczące pojedynki z mało wymagającymi rywalami(Spurs z morale bliskimi dna po klęsce z Heat, z zerowym procentem wygranych na wyjeździe oraz Bobcats, gdzie Magic zadecydowali o wyniku spotkania dopiero w czwartej kwarcie, męcząc się niesamowicie.)
-Dobra forma Gasola i Buynuma w ostatnim starciu z Heat może cieszyć. Kobe wprawdzie nie rzucił 40+ pkt. , ale jak wiadomo jego wkład jest nieoceniony
-Dwight Howard rzucał w ostatnich 10 meczach średnio 21.4 pkt. i notował 14.9 zbiórek; sądzę, że jego dzisiejszy dorobek będzie bardzo zbliżony.
-W spotkaniu ze Spurs, Orlando zanotowało katastrofalną skuteczność rzutów za trzy punkty- 4/21!
-Kobe nie pozwoli znaczną porażkę Lakers, a być może poprowadzi ich nawet do zwycięstwa

⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom