>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.12.2019 (piątek)

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Siatkówka - Polska, PlusLiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Asseco Resovia Rzeszów - Czarni Radom
Typ: powyżej 180,5
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna

Co prawda Resovia zaczęła częścej wygrywać i styl gry nieco poprawiła ale to w dalszym ciągu nie jest styl na tyle dobry, żeby wygrywać mecz za meczem. Często w ciągu spotkania mają przestoje i przeciwnicy to wykorzystują.
Ostatnio rozegrali dobre spotkanie z Aluronem Zawiercie wygrywając 3:1 i być może to jest to spotkanie które da im kopa.
Ich przeciwnicy Radom są póki co wyżej w tabeli, mają o 1 spotkanie wygrane więcej.
Ostatnio zaliczyli 2 porażki z rzędu, 1:3 z Bełchatowem i 2:3 z Suwałkami.
Myślę, że dziś Radom napsuje sporo krwi gospodarzom dlatego dla mnie osobiście najlepszą opcją na to spotkanie jest over meczowy.

  100
 
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: siatkówka
Godzina: 20:30
Spotkanie: Visla Bydgoszcz - MKS Będzin
Typ: Visla Bydgoszcz i Toncek Stern najlepiej punktującym
Kurs: 3,70
Bukmacher: forbet
Analiza:
Mecz o przysłowiowe 6 punktów na dnie tabeli Plusligi. Visla Bydgoszcz podejmuje u siebie MKS Będzin.Bydgoszczanie to jedyna drużyna w lidze, która nie wygrała jeszcze meczu, mimo to wyprzedza rywali, bo zdobyła 6 punktów za porażki po tie-breakach. Vilsla naprawdę nie gra źle. W swoich szeregach ma prawdziwego lidera jakim jest wicemistrz Europy z tego roku, słoweński atakujący Toncek Stern. Zajmuje on drugie miejsce w klasyfikacji najlepiej punktujących Plusligi z 232 ,,oczkami'' na koncie. Zdecydowanie w drużynie z Bydgoszczy to on dostaje najwięcej piłek i zazwyczaj nie zawodzi. Poza tym Visla ma dwóch dobrych środkowych, bo Gałązka i Kalembka są w czołówce najlepiej blokujących, a do tego potrafią coś dołożyć z zagrywki. Problemem Visly są przyjmujący, bo Peszko, Urbanowicz czy Quiroga nie gwarantują pewności, ale ostatnimi czasy Peszko prezentuje się naprawdę porządnie. MKS Będzin natomiast ma 2 zwycięstwa na koncie, ale mimo tego zamyka tabelę. Chodzą słuchy, że  w klubie są problemy z płatnościami. Klub ostatnio opuścili Sanders i Fayazi, którzy mieli być gwiazdami tej drużyny. Ostatnio na rozegraniu pozyskali w zamian Grzegorza Pająka. Najwięcej punktów dla drużyny zdobywa zazwyczaj atakujący Faryna, ale też nie zawsze, bo bywa zmieniany przez Superlaka. Obaj nie gwarantują wielkiej pewności na tej pozycji. Bardzo ciekawym zawodnikiem w szeregach drużyny Bednaruka jest przyjmujący Sossenheimer. Oprócz tego obie drużyny prezentują się dość podobnie kadrowo. Nie ma wielkich różnic. Visla meczu nie wygrała od bardzo dawna, bo ostatnie zwycięstwo to 15 marca tego roku, co ciekawe właśnie z MKS Będzinem. Teraz także jest to rywal w zasięgu gospodarzy, dlatego stawiam, że w końcu Visla wygra mecz, a atakujący Stern zdobędzie bardzo dużo punktów i pomoże swojej drużynie w zwycięstwie. Uważam, że ten typ to mocne value.

  100
 
neutralny 451,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - Finlandia, Korisliiga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Salon Vilpas Vikings - Pyrinto Tampere
Typ: Pyrinto Tampere +14.5 włącznie z dogrywką
Kurs: 1.45
Bukmacher: Forbet
Analiza: Miałem skupić się dziś na Eurolidze, jak zazwyczaj, jednak wpadł mi w oko taki wynalazek. Liga fińska, której nawet obejrzałem w tym sezonie kilka meczów (nie śmiejcie się) i pojedynek drugiej z czwartą drużyną w tabeli. No właśnie te dwie drużyny dzielą dwie lokaty, a kurs na gospodarzy 1.20. No nie, po prostu nie. Obie kadry amerykańsko - fińskie, czyli jak zazwyczaj, żadnego wyróżniającego się nazwiska, Finowie dość solidni. W żadnym z ostatnich pięciu meczów tych drużyn Salon nie wygrał tak wysoko i nie przewiduję tego również dziś. Gospodarze wygrywają wszystko u siebie w tym sezonie, ale jakby nie było dziś rywal się przed nimi nie położy i myślę, że Tampere może napsuć sporo krwi faworytowi. Co prawda nie oglądałem żadnej z drużyn, ale te kilka meczów, które widziałem w tej egzotycznej lidze podsuwają mi na myśl pewne wnioski, które kierują mnie w kierunku dzisiejszego typu. Kurs dla mnie jest śmieszny, liczę dziś na wyrównany mecz, a kto wie, może i na niespodziankę. W końcu pierwsza porażka musi zostać zapisana na koncie Vikings. Oczywiście nie będę świrował i rzucał tu typami na Pyrinto, ale powyższe handi jest według mnie bardzo atrakcyjne i spokojnie można próbować to pograć.

  100
 
Camilla P. 34,5K

Camilla P.

Forum VIP
Dyscyplina : Piłka nożna - Polska
Godzina 20:30
Spotkanie : Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Typ: Zagłębie wygra mecz
Kurs : 4,76
Bukmacher : Fortuna

Analiza:

Mogło by się wydawać, że Legia w tym spotkaniu zagra w roli faworyta ale ja tu wietrzę małą niespodziankę.
Przede wszystkim dlatego, że nasza liga jak wszyscy wiemy jest tworem specyficznym, drużyny z meczu na mecz mają wahania formy, outsaider może wygrać z liderem, mecz "na szczycie" często przypomina spotkanie okręgówki, słowem szkoda byłoby ominąć tak wysoki kurs na gospodarzy wiedząc, że "wszystko może się zdarzyć".
A ile już razy Legia potrafiła wrócić na tarczy z wyjazdu? Potrafili przegrać w Gliwicach, polec w Szczecinie, dlaczego nie mieli by przegrać w Lubinie? To, że wygrali ostatnio z Płockiem czy Śląskiem nic nie znaczy. 
Zagłębie gra w kratkę. Ostatnio potrafili pokonać w Białymstoku Jagę, by w następnej kolejce przegrać w Gdyni. Moim zdaniem stać ich na wygraną w dzisiejszym meczu. Motywacja jest zawsze gdy przyjeżdża Legia. Jeśli do tego Lubinianie zagrają swoją piłkę, nie skupią się wyłącznie na defensywie to jest duża szansa aby komplet punktów został na stadionie Zagłębia.

  376
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Typ: Zagłębie wygra pierwszą połowę
Kurs: 4,30
Buk: Efortuna
Analiza:
Nie można przejść obojętnie obok kursu 4,76 na drużynę, która u siebie lubi i potrafi strzelać gole. Średnia 1,88 gola na mecz daje do zrozumienia, że dzisiaj możemy oczekiwać od Miedziowych chociaż 2 bramek. Legia jeśli myśli o wywiezieniu punktów musi dzisiaj także wpakować minimum 2 razy piłkę do siatki rywala. Scenariusz nie piszę się kolorowo dla Warszawian, bo Zagłębie, jak wcześniej wspomniałem, u siebie gra bardzo ofensywny futbol. Granie po 1,80 na drużynę gości w Ekstraklasie jest totalnie bez sensu i absolutnie nie warte ryzyka. Uważam że 1X na Zagłębie po kursie 2,10 to bardzo miły prezent swiąteczny. Zagłębie dzisiaj bez Balicia i prawdę mówiąc to jedyne osłabienie w drużynie, gdyż absencja Hładuna, Mazka czy Oko to raczej pozytywna wiadomość dla kibiców Miedziowych. W Legii zdecydowanie poważniejsze braki, bowiem nie zagra Novikovas, Remy, a co najważniejsze Lewczuk i Jędrzejczyk, którzy gdyby byli do dyspozycji na pewno by zagrali. Może to być ostatni mecz Starzyńskiego lub/ i Bohara w barwach Zagłębia, dlatego z pewnością dadzą z siebie 100 % by zostać dobrze zapamiętanym w Lubinie. Legia odnosi ostatnio bardzo dobre wyniki, co przy prawie serii musi dzisiaj zakończyć się stratą punktów drużyny gości. Polecam próbować coś w stronę Zagłębia, po takim kursie jak najbardziej warto.

  100
 
 
S 6,8K

silo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Middlesbrough - Stoke
Typ: Middlesbrough lub remis (1X)
Kurs: 1,53
Bukmacher: efortuna
Analiza:
Nie jest to dobry sezon ani dla Middlesbrough ani Stoke. Obie drużyny solidarnie okupują dolną część tabeli i bukmacherzy o dziwo dają tutaj trochę więcej szans przyjezdnym.
Obie ekipy nie grają najgorzej w ostatnim czasie. Mimo tego, że Middlesbrough w ostatniej kolejce uległo w delegacji Swansea to pokazali się z niezłej strony a kolejkę wcześniej wywalczyli cenny punkt z Nottingham.
Stoka zebrało 4 punkty w ostatnich 2 spotkaniach jednak dziś grają na obcym stadionie a w tej roli nie czują się dobrze w tym sezonie (2-1-7)
Gram tutaj na gospodarzy ponieważ są niepokonani od 4 spotkań domowych i myślę, że jest spora szansa na przedłużenie serii mimo nieobecności kilku zawodników.
Powodzenia i pozdrawiam.

  53
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina : Piłka nożna - Polska
Godzina 20:30
Spotkanie : Zagłębie Lubin - Legia Warszawa
Typ: obie strzelą i powyżej 3,5 gola
Kurs : 2,95
Bukmacher : fortuna
Analiza: Zakończenie rundy jesiennej w Lubinie. Z przekroju pierwszej części sezonu na pewno bardziej mogą być zadowoleni goście, którzy ostatnio złapali formę i wygrywają z kolejnymi rywalami, gospodarze natomiast wciąż nie potrafią ustabilizować swojej i po dobrym meczu "potrafią" zagrać taki piach jakby pierwszy raz w życiu się widzieli i grali na podwórku. Z tego też względu faworytem jest drużyna gości, ale Zagłębie u siebie mimo wszystko potrafi grać bardziej ofensywnie. W ogóle Miedziowi lepiej prezentują się z zespołami z czołówki i dość często urywają im punkty. Dzisiaj nawet nie będę próbował typować jakim wynikiem zakończy się starcie, bo wiadomo serce jedno, a rozum mówi co innego. Jednak liczę, że piłkarze obu drużyn zapewnią ciekawe widowisko z kilkoma bramkami po obu stronach. Zarówno i Legia jak i Zagłębie przystąpi do tego meczu mocno osłabione w formacjach defensywnych, u gospodarzy zabraknie zawieszonych za kartki Oko oraz kapitana Guldana, szczególnie brak tego drugiego będzie mocno odczuwalny, ponieważ w tym sezonie był jedną z najjaśniejszych postaci w ekipie z Lubina, w Legii zabraknie natomiast również pauzującego za kartki Lewczuka oraz niepewny jest występ Jędrzejczaka. Dokładając do tego, że obie defensywy rzadko grały na zero z tyłu, a ofensywni piłkarze obu ekip potrafią stworzyć niezłe zagrożenie liczę tu na mocno ofensywne i overowe spotkanie.

  100
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina : Piłka nożna - 1. Niemcy
Godzina 20:30
Spotkanie : Hoffenheim - Dortmund
Typ: obie strzelą 
Kurs : 1,44
Bukmacher : fortuna
Analiza:

Swój typ opieram w głównej mierze na h2h spotkań pomiędzy obydwoma zespołami. Oto w każdym (sic!) spośród ostatnich dziesięciu spotkań pomiędzy dzisiejszymi rywalami padł BTTS. Ponadto w większości ostatnich indywidualnych spotkań tych drużyn padał BTTS. Kurs jest na tyle nieduży, że decyduję się na nie rozpisywanie długiej analizy. Niemniej jednak uważam, że typ na gol po stronie obu ekip w dzisiejszym meczu uznaję za bardzo prawdopodobny.

  44
 
auxi 41,2K

auxi

Auxi
Dyscyplina : Piłka nożna - Hiszpania
Godzina 21:00
Spotkanie : Eibar - Granada FC
Typ: zakład łączony  - zwycięstwo Granada i Granada +2,5 rzutów rożnych
Kurs : 5,26
Bukmacher : fortuna

Jeśli nie gra Barca, Real, MC, Juve lub  Bayern z kimś.... to mecze w w tej samej lidze dla mnie nie mają faworyta. Dla mnie to zawsze mecz dwóch równorzędnych drużyn, gdzie wynik meczu to 1, X, albo 2. z równym prawdopodobieństwem na każdy z tych wyników ( czyli 33% )  Kto wygra mecz... o tym decyduje forma, nastawienie psychiczne, atmosfera w szatni. 11 graczy to złożony organizm i nie sposób rozłożyć tego na czynniki pierwsze, jeśli obie 11 posiadają zbliżone umiejętności to wystarczy błąd albo przebłysk geniuszu jednego z jedenastu, który ma wpływ na wynik. Eibar i Granada... ( dla mnie ) jakościowo to samo. 
Czemu Granada ? - bo kurs na zwycięstwo &gt; 4. wiec value &gt; 33%  w dystansie statystycznie plusy.
Ale głownie chodzi o to, że: Benjaminek ( jeden z kilku )  na fali entuzjazmu wejścia do najwyższej dywizji rozgrywkowej ( co obserwujemy we wszystkich ligach ) spisuje się nadzwyczaj dobrze. Raz, że morale drużyny na fali awansu - entuzjazm, 2... że lekceważenie przez drużyny przeciwne... 3 że bezstresowość ambicja i zaangażowanie w grze powodują,że taki benjaminek okazuje się rewelacją początku sezonu. Na bazie wieloletniej obserwacji lig zawsze widzę to samo. Poźniej przychodzi presja. Stawianie w roli faworyta, oczekiwania ... i następuje zjazd. ( wyjątek Leicester 3 lata temu - mistrzostwo) Taka własnie historia ma miejsce z Granadą. Szli jak burza i... się zatkało. Zaczęto stawiać ich w roli faworytów. Spontaniczna gra i entuzjazm zaminiła się w presję oczekiwań. Teraz kiedy zaliczyli gorsze wyniki.... nie ma presji..... dalej mogą być sobą. Z Eibarem.... z Eibarem! na wyjeździe już nie są faworytem!  Wreszcie mogą grać swoje.... czyli - obrona i konta. Ta presja spoczywa dzisiaj na Eibarze. Grają przed własną publiczności i MUSZĄ wygrać mecz. Jak ja to widze?  Granada wyjdzie na mecz.... spokojnie bez presji, zagra swoje w obronie, wyprowadzi kilka kontr które zakończą się rzutami rożnymi ( minimum 3 - mało! ) a jedna z kont zakonczy się bramą. A jeśli Granada zobaczy, że z Eibarem można sobie grać swoje.... to bez presji będzie grała. Wygra mecz .... ja zarobie , a.... w następnym meczu czeka ich presja. I tak w kółko. :)

  100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik


Dyscyplina: Piłka nożnaWłochy, Seria A

Godzinna: 20:45

Spotkanie: Fiorentina – AS Roma

Typ; over 3 azjan bramki

Kurs:  2.25

Bukmacher: lvbet

Analiza:

Fiorentina przystępuję do tego starcia trochę podbudowana po remisie 1:1 z Interem ale to jest nadal sześć spotkań bez zwycięstwa w Seria A z kilkoma kompromitującym wynikami 5:2 Calgiari, czy skromne porażek ale z zespołami z którymi trzeba było zdobyć komplet punktów. Jest tutaj dzisiaj ciśnienie na wygranie tym bardziej w ostatnim meczu w tym roku przecież. Myślę że to już nastawi dzisiaj Fiorę ofensywnie od pierwszej minuty. To co mniej też trochę przekonuje to brak problemów kadrowych wypadał tylko Ribery ale jego absencja jest dłuższa a druga sprawa to gospodarze w tym roku najlepsze mecze nawet jeśli przegrywali to grali z „top”  3:4 z Napoli, Milan 1:3, Lazio 1:2, Atalanta 2:2 na pewno byli w tych meczach zespołem aktywnym w ofensywie.  Roma ma dobry okres i raczej formę ustabilizowaną z tendencją do wzrostu, rok na pewno zakończą na czwartym miejscu ale chcą wywierać presję na top 3 dlatego potrzebują kompletu punktów. Goście są na pewno zespołem który się nie skrywa, nie gra defensywnie, tu zdecydowanie przeważa ofensywniejsze podejście. Co mega istotne to trener Fonseca naprawdę ma coraz mniej problemów z kontuzjami i tak naprawdę ta żelazna jedenastka na ostatni mecz w roku jest tą zbliżoną do żelaznej z pomysłem i jakością w ofensywie. Stawiam na otwarty mecz na zakończenie roku a było co oglądać ostatnio w starciach tych ekip 2:2, 7:1 na tym stadionie ostatnio i to Roma ma na pewno w pamięci i wielkie chęci rehabilitacji.  

  125
 
pukon 959K

pukon

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Pro A (Niemcy)
Godzina: 20.00
Spotkanie: Paderborn - Karlsruhe
Typ: Karlsruhe (włącznie z dogrywką)
Kurs: 3.45
Bukmacher: eTOTO
Analiza: 
Niemiecka Pro A i starcie ekipy Paderborn (ósma pozycja, bilans 7-7) z drużyną Karlsruhe (czternaste miejsce z bilansem 4-10). W moim odczuciu, drużyna gości dzisiejszego meczu, to nie jest zespół na tak słaby bilans i miejsce w tabeli. Dobrze weszli w sezon z dwiema wygranymi, później już coraz słabiej, sporo może tłumaczyć wiele zmian w składzie, m.in. nie ma już w kadrze Gordona, który miał być tutaj liderem i nawet spisywał sie bardzo dobrze, ale wybrał ofertę szwedzkiego Jamtland i opuścił drużynę, Nzeakora, który też miał być solidnym wzmocnieniem, nie ma też Simmsa, ale on akurat za wiele nie wnosił. Odejścia tych graczy i wyniki wymusiły ostatnie wzmocnienia, przyszli Conley, Coleman i Ross Miller, bardzo solidne nazwiska jak na ten poziom rozgrywkowy. Są już z drużyną od kilku gier i ta dyspozycja zaczyna powoli wyglądać trochę lepiej, a mieli teraz na rozkładzie bardzo mocnych rywali Rostock, Heidelberg czy Chemnitz, poza tym pierwszym spotkaniem w dwóch kolejnych spokojnie mogli pokusić się też o wygrane z mocnymi kandydatami do awansu, przegrywając minimalnie. Takie starcia z bardzo silnymi rywalami, mogą zaprocentować w starciu, z wydaje się, rywalem bardziej w zasięgu. Z kolei ekipa gospodarzy, to można przyjąć, jak na razie trochę takie zaskoczenie - co sezon dolne rejony tabeli i walka bardziej o utrzymanie (ostatnie play offy osiem sezonów wcześniej) - ten sezon z nowym trenerem Esterkampem (były zawodnik tego klubu), nie było tak dużo zmian przed sezonem (też pewnie nie pozwolił za wysoki budżet), co prawda odeszły ważne ogniwa jak Wood, Klinewski czy Foreman, ale doszli McCullum, Trapp czy Logan, którzy już sa liderami ekipy. W moim odczuciu podobne zestawienie do poprzedniego sezonu, może trochę więcej jakości amerykańskich graczy, ale nadal to nie jest za szeroka kadra, co z biegiem czasu, może być coraz bardziej odczuwalne w lidze. 
Może trochę zbyt optymistycznie do tego podejdę, ale wydaje mi się, że Karlsruhe, po tych ostatnich wzmocnieniach, może jeszcze pokazać zdecydowanie lepszą koszykówkę, nie wiem czy już w tej grze, czy jeszcze potrzeba trochę więcej czasu, ale skoro potrafili już grać jak równy z równym z tymi najmocniejszymi, to jest jakaś szansa, że i dzisiaj powalczą o korzystny wynik. 

  100
 
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom