>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.11.2015 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 870,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 20. Listopada


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Analiza:

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Argentyna
Spotkanie Indepediente-Belgrano
Typ: Gospodarze wygrają DOKŁADNIE 1 GOLEM
Kurs 3.45
Buk UNIBET
Godz: 01:30 / 20/11/2015
Analiza: Na dzień jutrzejszy wybralem spotkanie z Argentyńskiej Copa Libertadores, Indepediente na swoim stadionie podejmowało będzie drużynę Belgrano, gospodarze przed własną publiką w obecnych rozgrywkach spisują się bardzo dobrze, goście z Belgrano miewają różne spotkania w tym sezonie grają w kratkę dlatego też na pewno tu to właśnie gospodarze są stawiani w roli faworyta,dla mnie jak i dla bukmacherów którzy wystawiali kursy na to spotkanie. Ogólnie rzecz biorąc Indepediente na swoim stadionie w poprzednich 15 grach wygrało aż 11 razy zanotowało również dwie porażki oraz dwa podziały punktów, goscie natomiast znacznie częsciej notowali wpadki w grach poza swoim boiskiem, na pewno w tej kolejce też bedzie im bardzo trudno o zdobycie punktów na tym cięzkim do gry terenie, ja jednak zagrałbym tu na wygraną zespołu gospodarzy lub na podział punktów,ale głównie skupiłbym się na obstawieniu ilości goli, myślę ze można tu zagrać na przedzial goli 2-3 ponieważ zawsze spotkania pomiędzy tymi dwiema drużynami obfitują w bramki.
⛔100
 
bzyqhax 87

bzyqhax

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej - NHL
Godzina:
1:00
Spotkanie:
Philadelphia Flyers - San Jose Sharks
Typ:
San Jose Sharks60&#39;
Kurs:
2.35
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Dziś w Filadelfiispotkanie gospodarzy (13 drużyny wschodu) z Rekinami (7 drużyną zachodu). Obie drużyny wczoraj były na tafli, więc zmęczenie może być podobne, choć &quot;Flajersi&quot; grali nieco dużej z powodu dogrywki, którą przegrali, natomiast Rekiny wyszły wczoraj zwycięsko grając w Bostonie. Co do formy obu zespołów (porównam na podstawie 5 ostatnich spotkań), Flyers wszystkie ostatnie spotkania u siebie przegrane, natomiast Rekiny 4/5 wyjazdów wygrali i to m.in. z takimi drużynami jak właśnie Boston Bruins czy Red Wings, które są wyżej w tabeli konferencji wschodniej niż Flyers. Kursik całkiem przyjemny, choć ciągle spada, mimo wszystko polecam. Powodzenia!
⛔100
 
E 48

endnever

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, I Liga
Godzina: 20:30
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz - Arka Gdynia
Typ: Oba zespoły strzelą (BTS)
Kurs: 1.75
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Kurs może nie powala, ale może stanowić dobre uzupełnienie kuponu. Bardzo dobrze grająca Arka Gdynia (2 miejsce w tabeli) gra na wyjeździe w Bydgoszczy z tamtejszą Zawiszą (8 miejsce w tabeli).
Prowizoryczny wycinek tabeli:
2. Arka Gdynia, 17 spotkań, bramki 28-19
8. Zawisza Bydgoszcz, 16 spotkań, bramki 28-24
Przede wszystkim należy spojrzeć na ilość bramek strzelonych przez obie drużyny, zarówno Arka jak i Zawisza mają po 28 bramek przy rozegranych 17 spotkaniach (Zawisza 16). Daje to średnią około 1,65 bramki na mecz (brzmi obiecująco). Ponad to obie drużyny tracą statystycznie co najmniej 1 bramkę na mecz.
Drużyna lepsza, czyli Arka gra na wyjeździe (traci atut własnego boiska) co stawia w lepszym świetle Zawiszę. Myślę, że każda z drużyn spokojnie zdobędzie co najmniej jednego gola.
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna a-league (australia)
Godzina:
10:00
Spotkanie:
Birsbane Roar - Melbourne City
Typ:
over 2,5
Kurs:
1,7
Bukmacher:
1xbet
Analiza:
Spotkania lidera z drużyną ze środka tabeli. Birsbane jak do tej pory jedna z najlepszych ofensyw w lidze. Kto idzie łeb w łeb z tą drużyną? Ano Melbourne City, które ma jedno trafienie na koncie więcej. do tego aż 13 straconych bramek. Jest to najbardziej overowa drużyna w tym sezonie. Scenariusze na ten mecz wszelakie. Nie zdziwi mnie wygrana Birsbane 3:0, ale nie zdziwi mnie też zacięty pojedynek i wynik 2:2. Jedno czego nie mogę sobie wyobrazić to brak bramek. Kurs całkiem przyjemny jak na 3 trafienia w tym meczu. pobrałem i polecam. płasko. ⛔100
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP World Tour Finals - Londyn 2015
Godzina:
15:00 lub 21:00
Spotkanie:
Murray A. - Wawrinka S.
Typ:
Powyżej 22 gemy
Kurs:
1.72
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 8:6 z lat 2005-2013. Przyznam szczerze, że niezwykle intryguje mnie to spotkanie. W tym roku czekałem mocno na pojedynek Djokovica z Nadalem podczas French Open i rozczarowałem się. Tak samo jak ostatnio podczas meczu Murray vs. Nadal. Andy był niezwykle pasywny, przewidywalny do bólu, a większość dłuższych wymian wygrał po prostu Hiszpan.
Obaj Panowie grają w tym meczu o życie i będzie to niezwykle elektryzujące spotkanie. Bilans meczów bezpośrednich jest dość wyrównany, lecz minęło aż 2 lata od ostatniego spotkania pomiędzy nimi, dwa poprzednie mecze wygrał Wawrinka, a teraz jak wiemy jest o niebo lepszym zawodnikiem przy boku Magnusa Normana.
Szczerze? We wszystkich spotkaniach na hardzie do 2 wygranych setów padły zawsze 3 sety czyli w 7 spotkaniach. Pozostałe ich mecze również były dość zacięte. Na tym turnieju jak i wszystkie znaki na ziemi oraz niebie wskazują na to samo.
Wawrinka wyciągnął świetnie set z Ferrerem przy stanie 2:5, na pewno mocno go to podbudowało. Zresztą mecze z Nadalem przez jego dość specyficzny styl gry czyli rotacja leworęcznym forehandem są w moim zdaniu w zupełnie innej kategorii meczów niż właśnie takie klasyczne pojedynki jak Murray vs. Wawrinka itp. Hiszpan jest jedyny w swoim rodzaju, za to Wawrinka podobnie gra jak Federer, a Murray jak Djokovic. Co nie znaczy, że na tym samym poziomie. Powinno być jutro bardzo ciekawie. Ciekawszej pary trudno mi sobie wyobrazić, bo odgrzewane kotlety po raz 30 czy 40 jak Nadal vs. Djokovic, Murray vs. Djokovic czy Federer vs. Djokovic mogą czasami już irytować co niektórych.
Polecam również opcję Wawrinka +1,5 seta po niższym kursie.
✅72
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
no1aquas 11

no1aquas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 20:30
Spotkanie: OGC Nice vs Olympique Lyon
Typ: Obie drużyny strzelą
Kurs: 1.83
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Po dwutygodniowej przerwie reprezentacyjnej, wracaja europejskie ligi. Meczem otwierającym 14. kolejkę Ligue 1 będzie spotkanie pomiędzy szóstym Nice a drugim Lyonem. Goście maja obecnie 4 punkty więcej od gospodarzy. Obie drużyny są w dobrych nastrojach po ostatniej kolejce, w której odnieśli ważne zwycięstwa (nad Marsylia i St Etienne)
W 13 meczach Lyon strzelił 19 bramek, a stracił tylko 7! (zaraz po PSG, tracą najmniej bramek w Ligue 1).
Drużyna z Nicei gra bardzo ofensywnie i strzeliła już 27 bramek! (zaraz po PSG, strzelają najwięcej bramek w Ligue 1), a straciła 17.
Obie drużyny maja skutecznych napastników:
Nice - Ben Arfa (7 bramek), Germain (5 bramek);
Lyon - Lacazette (5 bramek), Beauvue (4 bramki), Fekir (4 bramki);
Dlatego wydaje mi się, ze zobaczymy otwarty, ofensywny futbol i obie drużyny strzela.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 0

bqk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Austria Erste Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: SKN St. Pölten- FAC Team für Wien
Typ: SKN St. Pölten
Kurs: 1.44
Bukmacher: bet365
Analiza:
Polten zajmuje 2 miejsce i walczy o awans, gra z zespołem który raptem na 17 meczy zdobył 5 pkt i zajmuje ostatnie miejsce, natomiast Polten w przeciągu ostatnich 5 meczy 4 wygrali są w niesamowitym gazie. Nic więcej nie trzeba analizować, wystarczy spojrzeć na tabele, dla mnie gospodarz jest zdecydowanym faworytem.
✅44
 
kamillo13 3,4K

kamillo13

Użytkownik
:hokej: NHL
01:00 CET
Boston Bruins - Minnesota Wild
over 5,5 @ 2,29 Pinnacle

Dziwią mnie te kursy. Zacznijmy od tego że w bramce Bruins zagra dziś Gustavsson. Nie broni może najgorzej, ba statystycznie lepiej niż Rask ale mimo wszystko jest to goalie niższej klasy niż Fin. To na pewno sprzyja overowi. Między słupkami Wild tradycyjnie Dubbyk. Ale i on po ubiegłym sezonie w którym narobił ogromnych apetytów, delikatnie mówiąc zawodzi. Patrząc na jego staty tylko z drużyny Dzikusów widzimy w tym sezonie SV% 907 a w ubiegłym 936 i GAA. kolejno 2,55 w tym sezonie i 1,78 w ubiegłym. Różnicę widać gołym okiem i nie trzeba być nawet wielkim specjalistą czy koneserem NHL by to zauważyć. Ale nie tylko w tym upatruje tutaj wysokiego wyniku. Powołam się także na średnią liczbę bramek Bruins u siebie a wynosi ona równo 7. Natomiast Wild na wyjazdach mają średnio 5,7 bramki na mecz czyli ponad linię. Szans upatruje też w PP. Bruins są ofensywą nr 1 jeśli chodzi o gry w przewagach. Skuteczność w tym elemencie wynosi aż 35,2%. Nie wspominam o tym bez powodu z racji tego że Wild są defensywą nr 29 jeśli chodzi o grę w osłabieniach ze skutecznością 74,4%. Co ciekawe ostatnie miejsce zajmują właśnie Bruins z 70,8% &quot;skutecznością&quot;. Jest to na pewno niechlubny rezultat ale sprzyja zdecydowanie wysokiemu wynikowi ponieważ powinniśmy zobaczyć dużo bramek w grach 5vs4.
✅129
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
NHL
2:00 AM
St.Louis Blues v Buffalo Sabres
@Vladimir Tarasenko score (2.50)
Betsson

Godzina 2:00 czasu polskiego, Scottrade Center - pojedynek St.Louis Blues z Buffalo Sabres. Szable znacznie poprawiły wyniki od ostatniego czasu i notują bardzo dobre wyniki jak na tą ekipę. Co innego można powiedzieć o Nutkach, które grają trochę w kratkę ale w tym pojedynku będą oczywiście zdecydowanym faworytem. Sabres piekielnie trudno zawsze się grało z Blues. Świadczą o tym liczby: 19 meczów w historii NHL i tylko 2 razy udało się im pokonać Bluesmenów... Tyle może o samej konfrontacji ale przechodząc już do samego typu to jak tu opisać co przemawia za Vladimirem Tarasenko? Aktualnie na podium strzeleckim w całej lidze. Przed nim tylko Kane i Benn Ja a za nim wszyscy jego rodacy na czele z Ovechkinem. Dziś teoretycznie słabszy rywal więc też teoretycznie będzie miał większą szansę na wykończenie linii. Bukmacherzy doskonale zdają sobie z tego faktu sprawę i taki kurs, jeden z najniższych oferowanych na score w tej lidze.
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie (NHL)
Godzina: 1:35
Spotkanie: Montreal Canadiens - Arizona Coyotes
Typ: P.K. Subban strzeli gola
Kurs: 5,50
Bukmacher: Betsson
Analiza: P.K Subban to jedna z największych gwiazd drużyny Montreal Canadiens i chyba można powiedzieć, że jest to najlepszy czarnoskóry hokeista świata. W 19 rozegranych meczach ma już zdobytych 17 punktów. Jest to dobry wynik, ale 16 z nich to punkty za asysty. Jeśli chodzi o zdobyte gole, to P.K. Subban ma dopiero jedną zdobytą bramkę. Na tyle meczów jeden zdobyty gol to bardzo mało i po ostatnich meczach już widać, że robi on wszystko, by strzelić kolejną bramkę. Subban ostatnio oddaje więcej strzałów niż zwykle. Z Vancouver Canucks oddał ich cztery, mecz wcześniej z Colorado Avalanche oddał aż osiem strzałów. Arizona Coyotes to dobra drużyna, żeby się przełamać i zdobyć bramkę. W ostatnich dwóch meczach Arizona Coyotes fatalnie zagrali, bo oba przegrali i w obu stracili po pięć bramek. Montreal Canadiens u siebie dużo goli zdobywają, przeciwko Arizonie liczę na ich ok. cztery zdobyte bramki, w tym choć jedną Subbana. P.K. Subban kilka strzałów powinien oddać i któryś z nich powinien znaleźć się w bramce Arizony.
⛔100
 
typer-marych 599

typer-marych

Użytkownik
Dyscyplina: koszykowka NBA
Godzina: 01:35
Spotkanie: Kings@Heat
Typ: margines zwyciestwa Heat+6 (Miami wygra przynajmniej 7 punktami)
Kurs: 1.57
Bukmacher: williamhill
Analiza: Niemal pewny typ ale ile już ich było ale po kolejii. Ostatnio Heat wygrywali cały mecz ale kataklizm 4 kwarcie z Wolves kosztował ich przegraną bardzo gorzką przegraną. Dziś zaspokoją swoje ego gwiazdy z Miami na czele z Dwyanem Wadem Goranem Dragicem i kozackim H.Whitesidem. Tym bardziej że zawieszony na jeden mecz został Demarcus Cousins, bez niego Rondo - Rudy Gay nie dadzą rady bo mają za słaby support. Miami jest lepsze, w pełni składu i w dobrej formie a Kings nie oszukujmy się George Karl nie będzie wiecznie trenował tej ekipy .Śmiem powiedzieć że niebawem zostanie zwolniony przez Vlade Divaca który stanowczo powiedział że go nie zwolni ale z czasem zdanie pewnie zmieni gdy coach nie ma kontroli nad zawodnikiem nawet pokroju Cousinsa który nie zagra za wczorajsze uderzenie łokciem w głowę Al Horforda z Atlanty Hawks. Po meczu sędziowie przeanalizowali dopiero to zdarzenie i postanowili o jedno meczowym zawieszeniu dla bestii jaką jest Demarcus, najlepszy chyba Center w NBA a obok już tylko Andre Drummond ????
Szanse na wyganą dla Kings oceniam na jeden procent więc można też śmiało grać kurs 1.20.
✅57
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
:hokej: NHL
1:00 am.
:hokej: Boston Bruins - Minnesota Wild
Minnesota OT
(2,08) Unibet
Dzisiaj znowu idzie ryzykowny typ, z mojej strony. I to myślę, że jeszcze bardziej ryzykowny niż to jaki był jakiś czas temu kiedy też stawiałem przeciwko Niedźwiadkom. Teraz po drugiej stronie Dzikusy. Dlaczego bardziej ryzykowny, chociażby dlatego że ze znanych źródeł w Minnesocie nie zobaczymy dalej Zacha Parise. Który z pewnością wie co zrobić aby wygrać w pojedynkę mecz. Choć trzeba przyznać, że kapitalną robotę za niego wykonuję Vanek. Zawodnik który strzela dwa gole w takim krótkim czasie. Zwykle nie gra tych minut zbytnio dużo, ale jest niebezpieczny a co najlepsze jest nieuchwytny dla swoich rywali. Dobra nie ma co się że tak powiem pieścić ale kluczem dla mnie i do wygrania tego betu jest to, że w Bruins nie zobaczymy dzisiaj między słupkami Raska, ale Gustavsona. Ten już nie ma takich wysokich not jaki ma pierwszy goalie Bostonu. Chociażby patrząc na sezon ubiegły. Natomiast Rask w tym sezonie też gra bez jakiejś regularnej formy. Miewa wpadki, ale bardziej tutaj kuleje defensywa Bruins. A jeszcze bardziej Chara, który trzeba powiedzieć szczerze, zwolnił swoje obroty i nie ma już tej szybkości co wiele razy potrafił oddawać jeden strzał niebezpieczny z niebieskiej. Teraz tego nie ma, może coś pękło albo coś mu się nie podoba. Lucic, jednak odchodząc do Kings którego też zbyt nie trawię, to jeszcze grając w Bruins było widać więcej tej zaciętości w grze Bruins a przede wszystkim tej agresywności. Spooner może się podobać bo jest efektywny podczas gry w przewadze. Ale Minnesota patrząc chociażby na h2h i to właśnie w Bostonie, potrafi wygrywać bez grania DOGRYWKI! Nawet wtedy jak nie grał Parise, bo miał może jakieś przeziębienie, czy lekki uraz. Liczę tutaj na podobny scenariusz. Plus jest taki, że nie będzie bronić Rask, tylko drugi goalie Bostonu. Dlatego uważam, że Minnesota to będzie wykorzystywać, ale powoli do celu.
⛔100
 
shop 504

shop

Użytkownik
Dyscyplina: NHL
Godzina: 01:30
Spotkanie: Florida Panthers - Anaheim Ducks
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Na dzisiejszą noc wybrałem mecz pomiędzy panterami i kaczorami, ze względu na interesujący kurs. Pantery po serii porażek pokazują pazury, dowodem są 2 wygrane z rzędu z finalistą pucharu stanleya - Tampą. Natomiast kaczory są cieniemi samych siebie i najgorszą drużyna w lidze grającą na wyjazdach. W 9 meczach zdobyli tylko 5 punków. Mam nadzieję że Jagr poprowadzi pantery do zwycięstwa
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Serie A
Godzina: 1:00
Spotkanie: Vasco - Corinthians
Typ: X/1
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Spotkanie 35 kolejki brazylijskiej Serie B. 4 kolejki do końca ligi. Mecz derbowy pomiędzy Vasco da Gama a Corinthians. Gospodarze to beniaminek ligi, przedostatnia drużyna tabeli, ale wciąż z szansami na pozostanie w lidze. Mają 5 punktów straty do miejsca gwarantującego utrzymanie. Ostatnio grają nieźle. Na ostatnie 10 meczów przegrali tylko raz i choć większość to były remisy to widać formę zwyżkową. Vasco u siebie przegrywało po pierwszej połowie 7 na 17 razy, czyli mniejszość meczów. Wygrywali też rzadko, a Corinthians mają świetną defensywę (26 bramek straconych w 37 meczach), więc X do przerwy jak najbardziej jest prawdopodobny. Goście są już mistrzami praktycznie. Mają 11 punktów przewagi nad 2 zespołem. Mają kilku zawodników którzy byli na reprezentacji, więc dziś może dojść do przetasowań. Corinthians ostatni raz z Vasco u nich wygrało w 2005 roku, także sądze że gospodarze tego nie przegrają.
⛔100
 
B 0

bogu777

Użytkownik
Dyscyplina: ANGLIA: Championship
Godzina: 20:45
Spotkanie: Middlesbrough-QPR
Typ: 2
Kurs: 5.00
Bukmacher: Betsson
Analiza: przerwę reprezentacyjną QPR poświęciło na otrząśnięcie się z serii słabych spotkań. W niezłej formie jest Charlie Austin, który w tym sezonie 7-krotnie trafiał do siatki rywali, a pewnie byłoby tych trafień więcej gdyby lepiej dogrywali mu partnerzy. Nie gaśnie zainteresowanie jego osobą zespołów z Premier League. Mimo, iż Middlesbrough zaliczyło serię dobrych spotkań na własnym stadionie to w H2H 4 z ostatnich 5 spotkań na różnych terenach wygrywało QPR i to prowadząc dwiema bramkami. Kurs spory więc myślę, że warto postawić choć kilka złotych na QPR.
⛔100
 
P 83

pms

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 2:05
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Milwaukee Bucks
Typ: LeBron James powyżej 26.5 (+dogrywka)
Kurs: 1.85
Bukmacher: Unibet
Analiza: LeBron w 5 ostatnich meczach pokonał ten próg. Mimo, że Cleveland potrafili przegrać spotkanie, tak on nie schodził poniżej swojego poziomu. W ostatnim meczu z Detroid zdobył 30 punktów. Z dzisiejszym rywalem w ostatnim meczu James zdobył aż 37 punktów, co świadczy o jego wysokiej formie. Gospodarze są mocni u siebie, bo nie przegrali żadnego meczu, a więkoszść punktów zdobywa gracz z numerem 23 (LeBron). Milwaukee na wyjazdach jest dość przeciętne. Na 5 meczów średnio tracą 103 punkty, więc LeBron będzie miał pole do popisu. Cavaliers zajmują obecnie 2 pozycje w konferencji wschodniej z 72,7% zwycięstw. Bucks natomiast dopiero 13 lokata i 45,5% zwycięstw.
✅85
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
betlitelli 7,6K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Polska e-klapa
Spotkanie Termalica-Piast
Typ: Piast
Kurs 2.53
Buk Pinnacle
Godz: 18
Debiut dla gospodarzy przed wlasna publicznoscia na wsi. Nie ma sie tu jednak czym podniecac to goscie sa wciaz liderem tej ligi i maja lepszych pilkarzy.Jesli Termalica zbyt smialo zaatakuje gosci niesiona dopingiem prosto z pola to zwyczajnie Piast moze wypunktowac i skarcic.Kurs jest bardzo dobry i nie bardzo odzwierciedla to co sie dzieje w lidze, gdzie Terma to jeden z kandydatow do spadku, a Piast jest liderem ligi.Piast w ostatnich 4meczech wyjazdowych 3krotnie wygral, wiec jak widac w delegacjach radzi sobie wysmienicie, zreszta wczesniej ogral tez na wyjezdzie Cracovie i Lecha, wiec czemu mialby sobie nie poradzic z kiepska Termalica ? Do tego ma teraz do dyspozycji wszystkich zawodnikow co nie bylo norma w poprzednich meczach.
✅153
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
gigibuffon 1K

gigibuffon

Użytkownik
Dyscyplina: Włochy - piłka nożna, Serie B
Godzina: 20:30
Spotkanie: Pescara - Avellino
Typ: X
Kurs: 3.32
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Już w tamtym sezonie Pescara i Avellino miały duże szanse na awans do Serie A. Zespoły zajęły miejsca premiowane grą w play-offach, jednak na ich drodze do awansu stanęła Bologna, eliminując Avellino w półfinale, a Pescarę w finale barażów. Nie inaczej jest i teraz, bo aspiracje pozostały. Gospodarze zajmują po 13. kolejkach dogodną 6. pozycję i tracą tylko osiem punktów do lidera. Avellino płaci frycowe za słaby początek sezonu, ale dzięki dobrej grze w ostatnich kilku spotkaniach lokują się na 12. pozycji, która przy małej różnicy punktowej pomiędzy zespołami wcale nie oznacza braku perspektyw na awans.
Pescara przerwała ostatnio serię dwóch porażek i wygrała na wyjeździe z najsłabszym obecnie zespołem Serie B - Como. Ich gra to na razie przeplatane zdecydowane zwycięstwa ze wstydliwymi porażkami. Avellino w ostatnich pięciu meczach przegrało tylko raz, z mocnym Crotone. Dość długo znajdowali się w strefie spadkowej, ale było to ich chwilowe załamanie, bo w tym sezonie wysoko oceniam ich szanse na pojawienie się w Serie A.
Zapowiada się wyrównany pojedynek. Brak poważniejszych osłabień, piłkarze znają siłę przeciwnika, więc nie będą chcieli za wszelką cenę wygrać, bo punkt usatysfakcjonuje chyba obie strony.
⛔100
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polsa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Górnik - Wisła
Typ: Wisła (-1)
Kurs: 3.55
Bukmacher: bet365
Analiza:W pierwszym meczu pomiędzy tymi drużynami padł remis 1:1, jednak wtedy Wiślacy po zmianach kadrowych sami nie wiedzieli czego po sobie się spodziewać,a i zgranie było jeszcze nie na tym poziomie. Tym czasem w chwili obecnej grają naprawdę fajną piłkę i nie zdziwię się jeśli będą się liczyć w walce o puchary. W Górniku zmieniono trenera i choć minęło trochę czasu i przybyło kilku zawodników to wciąż nie widać poprawy w grze.Gospodarze mają na swoim koncie w całym sezonie jedno zwycięstwo do tego 7 remisów i tyleż porażek. Ostatnie 2 mecze na własnym stadionie przegrali z Koroną 0:1 i Podbeskidziem 0:2. Górnik ma straszne problemy w obronie, tylko jednym spotkaniu nie stracili bramki, do tego w ataku mają pól napastnika, a to przekłada sie na jedne z najgorszych bilansów w lidze zarówno pod względem straconych jak i zdobytych bramek. Wisła dla odmiany w tych zestawieniach należy do ścisłej czołówki ekstraklasy.Krakowianie mają zwyczajnie lepszy zespół i powinni wygrać to spotkanie choć trzeba przyznać że zdarzają im się mecze gdzie mimo wielu okazji nie potrafią wepchnąć piłki do siatki.Na szczęście w tym przypadku tak dzieje się zazwyczaj gdy grają na własnym obiekcie. Liczę więc że skończy się podobnie jak w 2 ostatnich spotkaniach w roli gości gdy zwyciężali 3:1 z Zagłębiem i 4:1 z Jagiellonią. Górnik nadal bez Magiery i Szeweluchina małe szanse na powrót Sobolewskiego.Wisła bez Guerriera, prawdopodobnie z Popoviciem.Kurs jak dla mnie wart zaryzykowania(przy jednobramkowej wygranej Wisły mamy zwrot).
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom