>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 20.11.2010 (sobota)

Status
Zamknięty.
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Spotkanie : Real Madryt - Ath. Bilbao
Typ : Real Madryt Over 50 punktów : Gol 10 punktów , Żółta Kartka 3 punktów , Rzut Karny 10 punktów , Czerwona Kartka 10 punktów , Rzut Rożny 3 punkty .
Kurs : 2.85
Buk : William Hill
Analiza : Witam . Dziś o godzinie 22:00 rozpocznie się spotkanie w ramach 12 kolejki ligi hiszpańskiej . Zmierzą się ze sobą : klub z stolicy czyli Real z gośćmi z Bilbao . Kurs na czystą jedynkę jest 1.15 --&gt; To jakieś istne nie porozumienie . Jak dla mnie kurs na Real powinien być w granicach około 1.35 . Jestem kibicem Królewskich ale raczej nie spodziewam się takiej łatwej wygranej - chodź strzelą jedną bramkę goście się otworzą i będzie pogrom . Postawiłem typ ryzykowny . W tam tym tygodniu próg był o 10 niższy czyli over 40 punktów i kurs tylko troszkę niższy bo o 0.30 i przypomnę że ledwo ledwo weszło gdyż były tylko 43 punkty . Dziś mam nadzieje że będzie po wyżej 50 chodź nie tak łatwo o to będzie . Jednak analiza ma być czymś co przekonuje a nie odciąga . Real u siebie strzela bardzo dużo bramek i myślę że dziś powinno być gdzieś w granicach 3-4 goli dla Królewskich + jeszcze jakieś Cornery . Na żółte kartki nie liczę bo pewnie Real ich dziś nie dostanie dużo . Ogólnie będzie ciężko jak z każdymi typami powyżej 1.85 lecz jestem pełen wiary w okazałe zwycięstwo Realu . PozdraWiam .


✅ 185
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom