>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 20.10.2015 (wtorek)

Status
Zamknięty.
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: BATE Borisov-Barcelona
Typ: +1,5 gola w 2 połowie
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Co tu dużo pisać.
Barca wraca na właściwie tory. Ostatnie ligowe wysokie zwycięstwo 5:2 z Rayo Vallecano. Neymar i Suarez w formie. Bate, niespodziewanie wygrało mecz z Romą 3:2, padło sporo bramek. Dzisiaj przetrwają pierwszą połowę. Może 0:1 do przerwy. Jednak po przerwie Neymar pod nieobecność Messiego pokaże, na co go stać i strzeli na spółkę z Suarezem po bramce.
Sam kurs na Barce za niski, jednak na bramki, całkiem, całkiem. Myślę, że będzie wynik 3:0, 4:0 dla Barcelony (i nie kieruję się tutaj sercem). Do tego dołożę Chelsea x2, Valencie, Porto i Korę U17. Po więcej analiz zapraszam tu. Powodzenia.
✅85
 
marian77 541

marian77

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Spotkanie: BATE Borisov - FC Barcelona

Typ: Rzut karny w meczu ? TAK
Kurs: 3.70
Bukmacher: Betsson
Godzina: 20:45
Analiza:

Na dziś wybrałem spotkanie z Ligii Mistrzów a konkretniej spotkanie między BATE Borisov a Barceloną.
Nie będę tutaj szukał kto ile strzeli bramek czy kto wygra ten mecz bo zapewne każdy uważa, że to Duma Katalonii wygra ten mecz i całkiem rozsądne myślenie. Ja typując to spotkanie skupiłem się na typie &quot;Rzut karny&quot; Owy typ to wg. mnie na dziś najlepsze co można stawiać i to z całkiem przyzwoitym kursem. W ostatnim spotkaniu w Champions League 6.12.2011 Barcelona dostała rzut karny. Natomiast w ostatnich 5 spotkaniach jakie rozegrali patrząc na mecze z flashscore aż w trzech meczach był podyktowany rzut karny a w ostatnim meczu z Rayo Vallecano dla Barcelony podyktowane zostały aż 2 rzuty karne w przeciągu zaledwie 10min.
Tak więc wszystko przemawia dzisiaj za moim typem może analiza nie trzyma się dziś trochę kupy ale piszę to na szybko..
Polecam zagrać ten typ bo mam przeczucie, że karny tutaj padnie jak 6 w totolotka.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Bayern
Typ: over 4,5 kartek (azjan)
Kurs: 2,025
Bukmacher: Bet365

Stawka: 2j


Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan Cüneyt Çakır, Turek jest dość chimerycznym sędzią, potrafi wyciągać spore ilości kartek jak i zaciąć się i przymykać oko na niektóre faule, liczę że dzisiaj nie zapomni kartek z szatni, jego średnia w LM to 4,4 kartki/mecz


  • dla obu gospodarzy to bardzo ważny mecz, praktycznie żeby zostać w grze o rundę pucharową muszą przynajmniej zremisować, skomplikowali sobie sytuacje tymi dwoma porażkami, szczególnie dotkliwa była ta u siebie z Grekami, czy będą potrafili się podnieść po tych wpadkach? w lidze pokazują dobrą formę ale dzisiaj będą musieli się zmierzyć z jedną z najlepszych drużyn tego sezonu w Europie, o wygraną myślę że będzie bardzo ciężko ale remis jest w ich zasięgu jak najbardziej, najwięcej będzie zależało od formacji obronnej, śmiem twierdzić że na tą chwilę jeszcze w tym sezonie nie grała przeciwko lepszej ofensywie niż ta z którą będzie musiała się dziś zmierzyć, przewiduję że dość często będzie musiała zatrzymywać graczy gości faulami, mając praktycznie nóż na gardle myślę że nie raz zobaczymy w tym meczu dość nerwowe i bezmyślne zachowanie, natomiast goście przyjeżdżają do Londynu po 3 punkty i tego nie ukrywają, na pewno są w bardzo komfortowej sytuacji i ewentualne zwycięstwo praktycznie zapewniłoby im miejsce w rundzie pucharowej, lecz goście z Monachium miewają szczególnie na wyjazdach zachwiania formy i mecze w którym szwankuje im skuteczność, czy dziś tak będzie zobaczymy, wiem natomiast że na wyjazdach popełniają zdecydowanie więcej fauli i otrzymują sporą ilość kartek, liczę że dziś też tak będzie


  • jeżeli chodzi o h2h między tymi zespołami to w ostatnich latach dość często z sobą grały i prawie zawsze spotkania obfitowały w sporą ilość kartek, Arsenal w LM 14/15 miał śr. 2,0 kartki/mecz, natomiast Bayern w LM 14/15 miała śr. 2,3 kartki/mecz, w tym sezonie Arsenal u siebie dostał 3 kartki natomiast Bayern na wyjeździe 2 kartki,

Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana ⛔100​
 
mirakle 45

mirakle

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Bayern
Typ: Arsenal kartka od 76 min. do końca spotkania - Tak
Kurs: 1.80
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Wszyscy wiemy jak ważne jest to spotkanie dla Arsenalu po dwóch wcześniejszych przegranych z Olympiakosem i Dinamem Zagrzeb. Jeśli dzisiaj Londyńczycy nie zapunktują któraś z powyżej wymienionych drużyn może im odskoczyć na sześć punktów co może spowodować, że Kanonierzy nie dostaną się do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Faworytem jest Bayern, który jest w rewelacyjnej formie i wygrali w tym sezonie wszystkie mecze oprócz super pucharu Niemiec. Obstawiam kartę dla gospodarzy w końcówce spotkania, ponieważ prawdopodobnie będą musieli gonić wynik nadziewając się na kontry Bawarczyków, którzy są bezlitośni. Typ wszedł cztery na pięć ostatnich meczy rozegranych pomiędzy tymi drużynami.
✅80
 
Semtex 253,2K

Semtex

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leverkusen - Roma
Typ: 2
Kurs: 4.0
Bukmacher: bet365
Szukałem na dziś czegoś z wysokim kursem i długo się zastanawiałem co by tutaj zagrać, padło na Rome. Leverkusen notuje obecnie raczej spadek formy w bndeslidze na 4 mecze u siebie stosunek bramek 4:3. Ostatnio wpadka u siebie z Augsburgiem bo jak inaczej można nazwać remis z drużyną, która będzie toczyć ciężkie boje o utrzymanie. Bezbramkowy remis z HSV też nie zapowiada niczego dobrego, ostatni dobry wynik to chyba 0:3 z Werderem ale jak Werder teraz gra każdy widzi 5 ostatnich meczy w lidze to 5 porażek isch ostatnia wygrana to towarzyski mecz z Leipzig ale nie o Werder się tutaj rozchodzi.
Bayer musi tutaj walczyć bo jeśli dzisiaj przegrają to będzie ciężko o wyjście z grupy nie będę pisał, że jestem jakoś bardzo pewny tego typy bo nie jestem daje mu jakieś 60% szans na wejście. Pjanic, Gervinho, Florenzi Roma ma kim straszyć. Szczęsny w bramce więc wiadomo jak mu wyjdzie mecz to będzie bronił wszystko. Rzymian czeka w niedziele ciężki mecz ligowy bo maja wyjazd do Florencji, a Friorentina po przegranej z Napoli na pewno nie będzie chciała zgubić kolejnych pkt. Mimo wszystko nie ma co się nastawiać na jakieś odpuszczanie Romy i granie na remis, Rzymianie jadą do Niemiec z zamiarem wywiezienia 3pkt i niech im się to uda.

Bezpieczniej można zagrać
BTS - 1,66 lub overa 2,5 a dla lubiących ryzyko BTS i ROMA po kursie 7.10
⛔100
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
⚽ Austria 2 liga ( Erste Liga )
Godzina 18:30 ( DAS GOLDBERG Stadion )
- FC Liefering : FC Wacker Innsbruck
- FC Liefering strzeli over 1.5 gola
- kurs 1.68 / Unibet
Dziś oprócz elity piłkarskiej czyli LM mamy jeszcze parę spotkań , ja wybrałem 2 ligę w Austrii gdzie też powinno być ciekawie , o 18:30 na DAS GOLDBERG Stadion miejscowe Liefering podejmować będzie lidera po 13 kolejkach zespół FC Wacker Innsbruck , gospodarze z bilansem 7-1-5 i br. 29:26 czyli można powiedzieć nic rewelacyjnego ale jak rozłożymy bilans na dom/wyjazd to tu jest ciekawie i tak Liefering u siebie 5-0-1 i te bramki 20:8 i to główny powód mojego wyboru typu , goście jak już wspomniałem rewelacja bo ich bilans 9-2-2 i br. 31:15 ale w ostatnim pojedynku u siebie przerwali swoją doskonała passę i polegli z St. Polten aż 1:3 jakby tego było mało to czerwoną kartkę otrzymał filar obrony Sebastian Siller i jakby jeszcze tego było za mało to w dzisiejszym pojedynku nie zagra najlepszy strzelec Thomas Pichlmann ( w 12 meczach 13 goli ) tak więc zabraknie bardzo ważnych zawodników u gości , teraz tradycyjnie jak u mnie bywa H2H - w 5 meczach 3 razy góra Liefering 1 remis i porażka , ta porażka miała miejsce w ich pierwszym meczu tego sezonu na boisku
FC Wacker Innsbruck i była bolesna bo aż 4:1( 3 bramki Thomasa Pichlmanna ) tak więc liczę na rewanż tym bardziej że w poprzednim sezonie FC Liefering 3 razy ograł rywala a dwa wyniki zasługują na opublikowanie ..... u siebie 4:1 i wyjazd 3:0 tak więc dziś liczę że przy takim osłabieniu gości Liefering zdobędzie przynajmniej 2 gole !
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
trexx 13

trexx

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dyn. Kiev - Chelsea
Typ: Diego Costa strzeli
Kurs: 2.80
Bukmacher: Bet-at-home
Ciężka przeprawa czeka zespół Chelsea, bowiem zespół z Kijowa nie przegrał żadnego siedmiu meczów u siebie w europejskich pucharach, aczkolwiek nawet w kiepskiej dyspozycji zespół Chelsea jest zespołem lepszym, a wiadomo że kiepska passa musi kiedyś się skończyć. Ze względu na ich tendencję do kiepskich występów na wyjeździe nie grałbym czystej 2, ale za to wybrałem dość prawdopodobny typ z fajnym kursem. Owszem, Diego Costa nie jest w szczytowej formie, ale jest to zawodnik klasy światowej i to właśnie na jego barkach będzie dziś spoczywać punktowanie przeciwnika.
Ciekawostka:
Dynamo Kijów aż 24 razy grał przeciwko klubom angielskim i wygrał tylko 5 z tych spotkań. Liczę że Chelsea dziś podtrzyma tę passę i zaaplikuje przynajmniej dwa gole drużynie z Kijowa, a jedną z nich zdobędzie właśnie Diego Costa.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Portugalia - Segunda Liga
Godzina: 17:00
Spotkanie: Covilha - Benfica B
Typ: Covilha
Kurs: 2,00
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Jutro rezerwy Benfici U19 rozgrywają mecz z Galatasaray w ramach młodej ligi mistrzów dlatego wyróżniający się gracze(aż 13!) rozegrają jutro mecz, a z reszty grajków trener wybierze skład na dzisiejszy ligowy mecz z Covilhą.
Gospodarze są średniakiem ale ostatnio dobrze im idzie bo nie przegrali od 6ciu spotkań. W takiej formie powinni poradzić sobie z eksperymentalnym składem rezerw Benfici.
⛔100
 
M 340

macvas

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dinamo-Olympiakos
Typ: Wygrana w jednej z połów - Dinamo
Kurs: 1,9
Bukmacher: betclic
Analiza:
Na pierwszy rzut oka spotkanie pachnie remisem, który byłby na rękę stojącemu pod ścianą Arsenalowi. Układ gier i tabela wskazują, iż będzie to przełomowa kolejka w tej grupie. W Zagrzebiu spotkają się ekipy o zbliżonym potencjale, choć personalnie więcej plusów leży po stronie gości.
Odchodząc od głębszej analizy - co nieco jest już zresztą napisane we właściwym dziale - ja w swoim typie pokieruję się atutem własnego boiska i statystykami, które mówią, iż ostatnie punkty zespół Zorana Mamica zgubił w sierpniu (bezbramkowy remis z Rijeką). Od tamtego czasu zdobycze bramkowe Dinamo u siebie za każdym razem gwarantowały powodzenie tego typu.
⛔100
 
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Arsenal - Bayern
Typ: Bayern -1AH
Kurs: 2.9
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Mecz o wszystko dla Arsenalu ale z drugiej strony Bayern nie nalezy do tych co odpuszczaja( nie po to chocby oszczedzali sie w ostatnim meczu ligowym a D.Costa caly mecz spedzil na lawce), gospodarze musza sie odkryc, zagrac w otwarte karty i zaatakowac Bayern co powinno odpowiadac gosciom.Jesli Arsenal straci gola to podejrzewam tez, ze straci tez glowe bo ten wynik bedzie praktycznie eliminowal ich z gry w LM dlatego Bayern bedzie mogl ich dobic a w jakiej formie jest Lewandowski kazdy wie.Arsenal od lat zawodzi w LM i w meczach z powaznymi rywalami, Bayern z kolei chce znow dominowac w Europie i takie prestizowe mecze chce wygrywac nawet jesli niekoniecznie musi....
⛔100
 
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dynamo Kijów vs Chelsea Londyn
Typ: Chelsea DNB
Kurs: 1.98
Bukmacher: Unibet
Nie jestem jakims wielkim fanem Chelsea,to jednak patrzac na wystawione kursy na to spotkanie trzeba sprobowac zagrac....
Patrzac na obecna forme jednych i drugich faworytem wydaje sie byc Dynamo Kijow.
Wedlug mnie jednak,mimo tego,ze mecz odbedzie sie na Ukrainie to faworytem jest ekipa The Blues.
Druzyna z Kijowa w tym sezonie w 16 rozegranych meczach przegrala tylko dwa razy.
Te statystyki szalu jak dla mnie jednak nie robia,przede wszystkim dlatego,ze Dynamo gralo glownie mecze ligowe,a wiemy jaki poziom prezentuje liga ukrainska.
Tak naprawde od wielu juz lat o mistrza walcza tylko Szachtar z Dynamem,ostatnim razem inna druzyna wygrala lige w 1992 roku...Wowczas po trofeum siegla ekipa Tavriya Simferopol,od tamtego roku az do dzisiaj lige wygrywal Szachtar albo Dynamo.
Trzeba wiec powiedziec jasno,ze inne druzyny mimo,ze od czasu do czasu postaraja sie o jakas sensacje i zdobeda punkty z tymi &quot;gigantami&quot; ligi,to sa przynajmniej o jedna klase zespolami gorszymi.
Dynamo mialo okazje wykazac sie tak naprawde w 3 meczach w tym sezonie,najpierw na inauguracje grali mecz o Superpuchar Ukrainy,rywalem byl oczywiscie Szachtar Donieck.
Do 90 minuty utrzymywal sie bezbramkowy remis,wtedy tez czerwona kartke otrzymal bramkarz Dynama Shovkovsky a rzut karny na bramke zamienil Srna,w 94 minucie gola na 2:0 zdobyl Bernard dobijajac ekipe z Kijowa.
Kolejnym wymagajacym rywalem bylo FC Porto.
Dynamo przegrywalo 1:2,remis uratowali strzelajac bramke w 89 minucie.
Trzecia proba to ostatni ligowy klasyk ponownie z Szachtarem na wlasnym stadionie.
Dynamo bylo zespolem zdecydowanie gorszym i zasluzenie mecz przegralo az 0:3,z pewnoscia ciezko bedzie sie podniesc zawodnikom Dynama po takiej klesce w bardzo prestizowym meczu.

Chelsea natomiast gra w zupelnie innej lidze,na razie jest to obecny mistrz Anglii,jednak w tym sezonie raczej nie ma szans na powtorzenie tego wielkiego sukcesu.
Dopiero 12 lokata w tabeli pokazuje,ze do optymalnej formy podopiecznym Mourinho bardzo daleko.
W grupie G natomiast po 2 kolejkach prowadzi wlasnie Dynamo,ktore zremisowalo jak juz wspomnialem z FC Porto 2:2 a takze pokonalo na wyjezdzie najslabszy w grupie zespol Maccabi 2:0.
Chelsea wygrala z Maccabi u siebie 4:0 oraz przegrali na wyjezdzie z FC Porto 1:2.
Dzisiaj swoj mecz na 90% wygra Porto,to da im juz 7 punktow w grupie,jezeli Chelsea dzisiaj przegra,wowczas bedzie tracic juz 4 punkty do Dynama i Porto a to juz bedzie dosc spora strata,majac nawet na uwadze fakt,ze przed nami jeszcze spotkania rewanzowe.

Dzisiaj gospdoarze bez powaznych oslabien,goscie z kolei zagraja bez Ivanovicia,Pedro,Remy&#39;ego oraz Courtoisa.
Szanse oceniam na jakies 40-60% na korzysc Chelsea,bedzie to trudny mecz,ze wzgledu tez na miejsce rozegrania spotkania - zimna Ukraina,jednak stawiam dzisiaj na druzyne Mourinho z zabezpieczeniem DNB.
Powtórzony typ
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
X 52

xmagnatx

Użytkownik
Piłka nożna LM
20 45
Arsenal - Bayern
1 połowa over 2.5
6.5
B365
Na dziś wybieram bardzoo interesujący mecz Arsenalu vs Bayernu. Ciężko powiedzieć czego można się spodziewać, niby bayern faworytem jest no dobra, arsenal dał dupy w ostatnich 2 spotkaniach LM ale patrząc co się dzieje w lidze to całkiem inna bajka. Po ostatnich kolejkach ligowych starć obu drużyn padało dużo bramek , bayern jest drużyną która idzie jak czołg który gromi wszystkich po kolei, z kolei arsenal bardzo dobra taktyczna drużyna myślę że przełamie się dzisiaj i chociaż zdobędzie 1 punkt. Myślę że powyżej 2.5 gola w 1 połowie moze sie okazać trafnym typem gdyż obie druzyny w ostatnich meczach strzelały mnóstwo goli w lidze jak i lidze mistrzów i będą walczyć o komplet oczek i będzie szła kontra za kontrą. Osobiście spodziewam się tutaj remisu 2-2.
⛔100
 
neuropunks 292

neuropunks

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie (KHL)
Godzina: 18:00
Spotkanie: Neftekhimik Nizhnekamsk v Lada Togliatti
Typ: Egor Milovzorov (score)
Kurs: 4.00
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Kolejny dzień zmagań w regularnym sezonie Kontinental Hockey League. Dziś o godz. 18:00 w SCC Arena gospodarze - Neftekhimik Nizhnekamsk podejmą bliskiego rywala z dywizji Kharlamov - Ladę Togliatti. Petrochemicy są zdecydowanym faworytem tego spotkania i powinni przełamać passę dwóch meczów bez wygranej. Jestem przekonany, że do wygranej ekipę z Tatarstanu może pociągnąć ich lider Egor Milovzorov. Pozyskany w 2014 roku z Kazana, 28-letni rosyjski lewoskrzydłowy w tym sezonie może nie błyszczy jak Mikhail Zhukov (8-8) ale na jego barkach w największym stopniu opiera się gra Neftekhimiku. Dziś też tak pewnie będzie i istnieje duże prawdopodobieństwo, że lider gospodarzy znajdzie się w protokole strzelców po dzisiejszym pojedynku.
⛔100
 
oli12300 553

oli12300

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, AUSTRIA: Erste Liga
Godzina: 18:30
Spotkanie: FAC Wien - A.Salzburg
Typ: 1 połowa - powyżej 4,5 rożnych
Kurs: 1.80
Bukmacher
: Bet365
Witam i Zapraszam na Typ, dziś wybrałem ligę Austriacką a dokładnie mecz 2 najsłabszych drużyn z tej ligi, typ bardzo ciekawy, ponieważ oba te zespoły mają bardzo słabą defensywę. Myślę, że Typ powinien gładko wejść, a w lidze Austriackiej rożnych w 1 połowie jest bardo dużo. Liczę na to, że goście z lepszą ofensywą strzelą bramkę w 1 połowie, gdzie wtedy gospodarze będą chcieli doprowadzić do remisu, a akcji na pewno nie zabraknie, tak więc uważam, że ten typ jest bardzo interesujący i wart uwagi. W ostatnim spotkaniu gdzie grała drużyna FAC Wien w 1 połowie było 6 rzutów rożnych, zaś Salzburg miał ich 5, tak więc sami widzimy, że rożnych w 1 połowie nie brakuje.
⛔100
 
marakesz 200

marakesz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzow
Godzina: 20:45
Spotkanie: Dinamo Zagrzeb - Olympiakos
Typ: bramkowy remis
Kurs: 4,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Typ na mecz 3. kolejki Ligi Mistrzów w którym spotkają się pogromcy Arsenalu, ale i drużyny, które zostały rozstrzelane przez Bayern. Dinamo pokazało, że u siebie jest groźne, ale z drugiej strony Olympiakos, wygrywając na Emirates Stadium udowodnił, że jest mocny na wyjazdach. Według mnie obie drużyny są na podobnym poziomie. Obie mają całkiem sporo siły w ofensywie żeby strzelić w tym meczu bramkę, ale i obie pokazały, że mają spore dziury w obronie. jesli dzisiaj Arsenal nie pokona Bayernu to może być spotkanie o drugie miejsce w grupie. Gdyby któraś z drużyn zgarneła komplet punktów byłaby bardzo blisko awansu do fazy pucharowej Champions League. Obydwie ekipy mają zatem o co dzisiaj grać, stawka meczu wydaje się być duża i nie widzę powodów, dla których zespoły miałyby bronić bezbramkowego remisu. Uważam że obie ekipy znajdą drogę do bramki rywali, jednak żadna z nich nie zaryzykuje jakiegoś zmasowanego ataku by rozstrzygnać ten mecz na swoją korzysć obawiajac się zapewne kontry rywala. Przy podziale punktów i prawdopodobnej porazce Arsenalu obie ekipy odskoczą anglikom na 4 punkty i najprawdopodobniej sprawę awansu rozstrzygną już między sobą. Tak więc zadna z druzyn nie będzie chciał dziś stracić tej szansy i w tym upatruję remisu, a zważywszy na moc ofensywną i gubiacą się niekiedy obronę jednych i drugich licze ze ów remis będzie bramkowy.
Czy mam rację przekonamy się dzis wieczorem....
Powodzenia wszystkim ;)
⛔100
 
czarnaospa 257

czarnaospa

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Championship
Godzina: 20:45

Spotkanie:
Charlton -
Preston
Typ:
1
Kurs:
2.62
Bukmacher: ComeOn
Analiza:

Dziś uwaga kibiców zwrócona głownie z w stronę ligi mistrzów, ja jednak chciałbym polecić spotkanie Angielskiej Championship pomiędzy drożynami z dołu tabeli. Oba zespoły weszły w sezon całkiem niezle i oba ostatnio cieniują. Charlton od siedmiu spotkan pozostaje bez zwycięstwa, a jedynym zespołem który go przebija to własnie Preston niezaliczający wygranej od dziewięciu spotkań.
W czym upatruje szanse dla Charlton? Mimo wszystko mają u siebie przyzwoity bilans 2-2-1. Preston jako goście to 1-1-3 Jednak przede wszystkim gospodarze maja całkiem niezłą pakę która nie zasługuje na tak niskie miejsce w tabeli. Obrona to głównie A.Diarra były 44 krotny reprezentant Francji, uczestnik euro 2012 oraz jego ziomek 22 letni N.Sarr który zaliczył kilkanaście występów w młodzieżówkach, pomoc reprezentanci Islandii J.B. Gudmundsson oraz Maroka Z.Bergdich czy tez gracz angielskich zespołów młodzieżowych J.Cousins atak to mający za sobą gre w Celtiku T.Watt czy też wypożyczony z Palermo dunczyk(6 gier w narodówce) S.Makienok
Preston to druzna złozona z graczy no name. Najbardziej znany to C.Kirkland który obecnie pełni role rezerwowego bramkarza, pozostali to często wychowankowie dużych klubów którzy niedostali szansy zaistnienia w PremierLeague i większość swojej kariery spędzają na wypożyczeniach w niższych ligach. Potencjał piłkarskich umiejętności przemawia za Charlton ich dużym probleme jest to,że jako gospodarze w trzech ostatnich meczach tracili bramkę jako pierwsi i musieli gonić wynik, tak jak w ostanim z Fulham gdy przegrywali dwoma bramkami, jednak w 96 minucie udało im się doprowadzić do remisu,a J. Cousins został graczem meczu. Czy Preston które strzeliło na wyjeżdzi 3 bramki będzie potrafił doprowadzić do takiej sytuacji? Bardzo w to wątpię. Liczę na przełamanie złej passy Charlton i dość łatwe zwycięstwo.
⛔100
 
tomekk39 56

tomekk39

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nożna , Championship
Godzina:20:45
Spotkanie: Hull vs Ipswich
typ: 1
Kurs: 2.0
bukmacher:bet365
Analiza:
W 12 kolejce Championship o godzinie 20:45 zmierzy się Gospodarz spotkania czyli Hull a przeciwnikiem jego będzie drużyna z wschodniej Anglii czyli Ipswich, Hull są jedna z lepszych drużyn grających w obronie a i w ofensywie też niczego nie brakuje, według mnie są jedną z najbardziej stabilnych drużyn, u siebie pòki co niepokonani a mysle że to najbardziej obrazuje ich gre, teraz coś o drużynie Ipswich na wyjeździe radzą sobie raczej średnio i tracą mase bramek a jak już wygrywają to przewagą jednej bramki , czuje że to jest jeden z pewniejszych typów dnia dlatego polecam zagranie tego meczu Powodzenia!
✅100
 
kapi23 403

kapi23

Użytkownik
Dyscyplina: Baseball - MLB
godz: 22:00
Spotkanie: KC Royals u Toronto Blue Jays
Typ: Blue Jays -1.5
Kurs 2.25
buk : bet365
Na dziś mam 4 mecz serii ACLS miedzy Toronto a Kansas. Gospodarze przegrali 2 pierwsze mecze w Kansas, ale w 3 meczu pokazali jak groźni są na swoim ballparku. Jak dla mnie maja zdecydowanie silniejszy line-up gdzie, każdy zawodnik jest w stanie dać hit. Mało tego dziś na górce też maja przewage. Mecz po stronie gospodarzy rozpocznie Dickey, który od All star game jest nie do zatrzymania z ERA 2.8. Neleży tez zaznaczyć że popularny &quot;DICK&quot; ???? jest zupełnie innym pitcherem w meczach domowych niz na wyjeżdzie, gdzie faktycznie bywa z nim róźnie. Odnośnie jego przeciwnika, to oczywiście też grający super sezon Young, którego ERA 3.06 robi wrażenie. Ale on będzie miał za zadanie zatrzymać rozpędzoną ekipe pałkarzy Toronto, którzy wczoraj dali 11 runów. Ponadto Toronto wie, że to kluczowy mecz w walce o finały, dla nich to typowy &quot;must win&quot; i myśle, że to jeszcze bardziej ich zmotywuje. Podsumowując na górce widze mimo wszystko lekka przewage Toronto, ale stawiam dziś przedewszystkim na ich ofensywe i siłe własnego ballparku. Powodzenia
⛔100
 
rob91 92

rob91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bayer Leverkusen - AS Roma
Typ: Roma powyżej 1,5 bramki
Kurs: 3.0
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Goście zdążyli przegrać na własne życzenie z BATE, a także zremisować z nie byle kim, bo Barcą. Mając 1 pkt, pojadą na BayArena zawalczyć na noże. Jest kim straszyć. Rzymianie grają zwykle trójką z przodu, preferowani są Dzeko, Gervinho i Salah. W obwodzie Naiggolan i Iturbe. W pomocy kreatywni: Pjanić i Florenzi. Z boku obrony, reprezent Francji - Lucas Digne, który lubi się podłączać do ataku. Inklinacje ofrensywne tej ekipy potwierdza 12 goli w 3 ostatnich kolejkach Serie A.
Miejscowi bez Topraka, Jedvaja oraz defensywnego pomocnika - Larsa Bendera i to istotne ubytki jak chodzi o zabezpieczenie &quot;tyłów&quot;. Aptekarze są w stanie się pogubić, gdy rywal napiera. Po 3 bramki tracili w meczach z BVB oraz Bayernem.
✅200
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: BATE - Barcelona
Typ: Neymar 2 gole lub więcej
Kurs: 4,0
Bukmacher:Expekt
Analiza:


Świetny mecz z Rayo! Zdobył cztery gole. Co prawda dwa po karnych, ale patrząc że sam je wywalczył te gole można zaliczyć jako stuprocentowo jego.
Oprócz czterech goli zaliczył także asystę. Miał też dobry strzał, ale Suarez był na spalonym a dotknął piłkę jako ostatni. Prawdopodobnie gdyby jej nie dotknął piłka i tak by wpadła do bramki. Zasłużył nawet na pięć goli.
Jeśli w meczu z BATE będzie jakiś karny dla Barcy to pod nieobecność Messiego zapewne Neymar będzie pierwszym wykonawcą, a więc kolejna okazja do strzelenia gola.
Ogólnie piłka go szukała. oprócz goli po karnych strzelił jednego po strzale Suareza i dobitce po tym jak bramkarz wybił przed siebie i innego na pustą bramkę, także dzięki Suarezowi.
Liczę, że znów będzie go futbolówka szukać za wszelką cenę. A rywal taki że Neymar może z nich pachołki porobić, jak z gościa po którym został podyktowany jeden z karnych jak mu zasadził &quot;siatkę&quot; ????
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom