>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 20.10.2014 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
stanley-63 909,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Polska Ekstraklasa /
Godz. 18:00
Spotkanie - Zawisza : Bełchatów
Typ - zwycięzca w min 1-15 / Bełchatów
Kurs - 7.00
Buk - Sportingbet
Dlaczego taki typ ? a no patrząc na postawę podopiecznych Mariusza Rumaka możemy być pewni że jakiegoś gola dziś stracą bo jak do tej pory mają najgorszą obronę w lidze a teraz w jakich minutach tracili gole :
- 0:15 / 6 goli
- 15:30 /4
- 30:45 / 5
teraz idziemy w drugą stronę i bramki zdobyte przez GKS Bełchatów :
- 0:15 / 4 gole
- 15:30 / 0
- 30:45 / 3
Bełchatów na pewno będzie chciał zmazać plamę jaką doznali w ostatniej kolejce z Lechem 5:0 i wydaje mi się że na kim się najbardziej odkuć jak nie na najgorszym zespole w Ekstraklasie którego bilans to 1-1-9 i br. 12:31 i dlatego liczę że po kwadransie gry lepszy będzie Bełchatów !
⛔ 100
 
lukas1958 412

lukas1958

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA - SINGIEL: Tour Championships-Singapore
Godzina: 13:30
Spotkanie: Serena Williams - Ana Ivanovic
Typ: 2
Kurs: 4,33
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam na spotkanie pierwszej kolejki grupy czerwonej, turnieju NP Paribas WTA Finals rozgrywanego na kortach twardych w hali, w Singapurze, pomiędzy Sereną Williams a Aną Ivanovic. Venus Williams (WTA 1) i Ana Ivanović (WTA 8) będą miały nie lada zaszczyt otworzyć Mistrzostwa WTA, pierwsze jakie zostaną rozegrane w Singapurze. Serbka w tym sezonie zdobyła cztery tytuły i w Masters zagra po raz pierwszy od 2008 roku, a w sumie po raz trzeci. Amerykanka z kolei w tym roku wygrała sześć turniejów, w tym US Open. W Mistrzostwach WTA wygrała ona 15 ostatnich spotkań. Czy będzie 16. zwycięstwo z rzędu? Na pewno nie będzie jej o to łatwo, bo ostatnio walczyła z chorobą wirusową i kontuzją kolana. Ivanović w Linzu również miała problem z urazem (biodro), ale raczej była to profilaktyka tuż przed Masters. Williams do końca wahała się czy zagrać w Singapurze. Ostatecznie po przejściu szczegółowych badań w Europie, zdecydowała się bronić tytułu. Największe problemy Amerykanka może mieć z serwisem, co w starciu z dysponującą znakomitym returnem i forhendem Ivanović może być dla niej dużą niedogodnością. Moim zdaniem Serbkę stać na to, by pokonać Williams po raz drugi w sezonie (w styczniu w Australian Open) i poprawić łączny bilans ich meczów na 2-7. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 13:30.
⛔ 100
 
M 165

mirohandel

Użytkownik
dyscyplink: Koszykowka
spotkanie: Turów-Kutno
typ: under -155,5
stawka: 2,90
bukmacher: bet365
Witam dzisiaj postanowiłem nie przejść obok tego typu i zarazem tak zacnej stawki troche teraz w skrócie co do wczorajszego meczu Śląska korciło mnie postawić under 141,5 równiez po stawce 2,90 i ta linia nie została przekroczona to był wyrównany mecz z masą niecelnych rzutów za 3 na dziś postanowiłem pograć również po mocnej stawce w meczu Turowa z Kutnem i liczę na to,że nie wpadnie tutaj -155,5 mocny zespół gospodarzy z beniaminkiem myślę,że tuta raczej nie ma co się spodziewać wyrównanej walki kosz za kosz do tego statystyki Kutno jest cienkie na wyjazdach tymbardziej z mocnymi zespołami i jako goście w niektórych meczach nie potrafili rzucic nawet 60 pkt a co do gospodarzy też nie widzialem żeby rzucili z 90 pkt no chyba raz 86 im sie udało nawet jak rzuca 90 to Kutno góra z 70 pkt rzucą ja tutaj widzę dzisiaj UNDER 155,5 i grę głównie po stronie kosza gości po mocnym kursie 2,90 dla mniej odważnych polecam -162,5 po standardowym kursie 1,85 ,Pozdrawiam
⛔ 100
 
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA Singapur
Godzina: 15:00
Spotkanie: Simona Halep vs Eugenie Bouchard
Typ: Simona Halep
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza
:

Niezwykle interesujący pojedynek. Obie zawodniczki w końcówce sezonu nieco spuściły z tonu, obie miały drobne problemy ze zdrowiem. Jednak na pewno na ostatni turniej mistrzyń przygotowały się tak najlepiej jak tylko mogły.

Nie jestem fanem tenisa w wykonaniu Bouchard i nie będę tego ukrywał. Mimo,że Kanadyjka robi systematyczne postępy to w jej grze brakuje mi pomysłowości i planu B jeżeli jej mocny agresywny tenis przestaje odpowiednio funkcjonować. Gienia dopóki jest w gazie, sama spycha rywalkę do defensywy to wszystko wygląda dobrze. Jednak kiedy z drugiej strony pojawia się opór, piłki wracają i sama musi trochę na pracować się na każdy punkt to zaczyna się problem. Wtedy brakuje jej wszechstronności, pomysłu i zaczyna popełniać proste błędy.
Aby wygrać ten mecz to będzie musiała się niebywale postarać i wykonać tytaniczną pracę. Dobrze wiemy,że Rumunka Halep to niezwykle waleczna i ambitna dziewczyna. Na pewno w takim spotkaniu nie odpuści żadnej piłki. Będzie niczym ściana przebijająca większość piłek na drugą stronę. Simona to zawodniczka dobrze grająca siłą rywalki. Bez problemu przy pomocy przede wszystkim bekhendu potrafi przejść z obrony do ataku. Oprócz tego posiada niezły warsztat zagrań technicznych takich jak slajs czy skrót. Poprzez takie zagrania i częste zmiany rytmu może wprowadzić spory zamęt i niepewność po stronie Bouchard.

Myślę,że spotkanie będzie dosyć zacięte. Jednak Halep uważam,że bardziej solidną i równą zawodniczkę. Z dużo większym warsztatem zagrań. Bouchard nie jest w stanie zagrać całego spotkania agresywnie a przy tym bardzo regularnie. Rumunka ten mecz po prostu wybiega od początku do końca.
✅ 90
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
henek9 933

henek9

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szwecja
Godzina: 19:00
Spotkanie: Falkenberg vs Helsingborg
Typ: Falkenberg over 1.5 gola
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365
Do zakonczenia rozgrywek niestety pozostalo juz tylko 3 kolejki.
Falkenberg wciaz nie moze byc pewny utrzymania sie w lidze.
Na chwile obecna zajmuja barazowe 14 miejsce i walka o utrzymanie zapowiada sie znakomicie,poniewaz oprocz Falkenberg o utrzymanie walcza tez Mjallby i Gefle,druzyny te maja 28 i 29 punktow na swoim koncie,w lepszej sytuacji jest jednak Falkenberg,ktory ma mecz rozegrany mniej.
Wciaz pewny utrzymania nie moze byc Norrkoping,ktory ma jednak 32 punkty na swoim koncie.
Pierwsza druzyna,ktora dosc szybko zapewnila sobie spadek do nizszej ligi jest Brommapojkarna,ktora w tym sezonie walczyla w eliminacjach do LE,odpadajac ostatecznie z Torino.
Falkenberg po serii porazek w koncu wygral,najpierw ograli w bardzo waznym meczu Norrkoping 4:2 a w ostatniej kolejce pokonali na wyjezdzie Hacken 2:1.
Oprocz starcia z Helsingborg,druzyna zagra jeszcze mecz z Halmstad na wyjezdzie oraz arcy wazny mecz u siebie z Mjallby.
Dryzuna grajac przed wlasna publicznoscia w kazdym meczu strzelila chociaz jedna bramke,na uwage zasluguja dwie bramki z Elfsborg,dwie bramki z mistrzem Malmo czy az 4 gole z AIK.
Helsingborg po slabym poczatku sezonu ruszyl pod koniec i w taki o to sposob,w przeciagu ostatnich 8 spotkan przegrali tylko jedno spotkanie.
Druzyna ta ma juz zapewnione utrzymanie oraz z glowy europejskie puchary,moga jednak jeszcze powalczyc o 5 lokate,do ktorej traca aktualnie 4 punkty.
Goscie dzis z pewnoscia sa w stanie strzelic chociaz jednego gola,zagra dzis Accam,ktory walczy o korone krola strzelcow,latwo nie bedzie jednak bo ma na swoim koncie 17 trafien a lider z IFK - Vibe,strzelil juz 21 goli.
Wiecej do stracenia maja gospdoarze,tak wiec to im powinno zalezec dzis bardziej,wygrana zdecydowanie polepszy ich sytuacje w lidze.
✅ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
chrisantoua 5

chrisantoua

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja: Ligue 2
Spotkanie: Valenciennes - Dijon
Typ: X
Kurs: 2,92
Godzina: 20:30
Bukmacher: Bet At Home
Analiza:
Jest to moja pierwsza analiza na tym forum gdyż jestem tu od niedawna.
No więc, dziś wybrałem spotkanie francuskiej Ligue 2 pomiędzy Valenciennes i Dijon.
Goście prowadzą w tabeli z dorobkiem 20 pkt, natomiast gospodarze zajmują 16 lokatę. Różnica punktowa między tymi drużynami wcale jednak nie jest tak duża jak rozbieżność ich miejsc w tabeli, bo wynosi ona zaledwie 8 pkt.
Bilans Valenciennes z ostatnich 5 meczy :
2 zwycięstwa
2 remisy
1 porażka
Bilans Dijon :
3 zwycięstwa
2 porażki
Trzeba jednak wspomnieć, że Dijon te 3 zwycięstwa odniósł na własnym boisku a 2 wyjazdowe mecze przegrał.
Bilans meczów wyjazdowych drużyny Dijon ogólnie nie jest dobry. Na ostatnie 5 meczy wyjazdowych drużyna Dijon wygrała tylko 1 spotkanie przy czym zremisowała 2 razy i 2 razy przegrała.
Valenciennes natomiast ostatnie dwa mecze na własnym boisku wygrała, 2 zremisowała i tylko raz przegrała.
Gospodarze wygrywając dwa ostatnie mecze złapali wiatr w żagle i w spotkaniu z liderem tabeli, który w wyjazdowych meczach sobie nie radzi najlepiej spokojnie mogą ugrać remis.
⛔ 100
 
X 3

xenon90

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - ANGLIA: Premier League
Spotkanie: West Brom - Manchester United
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,73
Godzina: 21:00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
O godzinie 21.00 w 8 kolejce Premier League zmierzą się ze sobą drużyny West Bromu oraz Manchesteru United. W skrócie to dwie drużyny overowe. United 4 ostatnie mecze na over (2:1 z Evertonem, 2:1 z West Hamem,3:5 z Leicesterem,4:0 z QPR ) , West Brom 3 ostatnie mecze ( 1:2 z Liverpoolem, 4:0 z Burnley, 3:2 z Hull ). Dwie drużyny mogą powalczyć o zwycięstwo. United ma wielką siłę ofensywną, lecz obrona woła o pomstę do nieba, co pewnie wykorzysta West Brom. Kurs 1,73 bardzo przyjemny, idealny do jakiegoś dubelka. Pewniak.
✅ 73
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2.Bundesliga
Spotkanie: Fortuna D. - FC St Pauli
Typ: over 2.5
Kurs: 1.76
Godzina: 20-15
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Spotkanie dwóch drużyn, w meczach których pada sporo bramek. Pod względem średniej w meczach z ich udziałem są odpowiednio na drugim (Dusseldorf - 3.2 bramki w meczu) i piątym (St. Pauli - 2.9) miejscu w lidze. Ostatnie mecze obu zespołów tylko to potwierdzają, do nudnych nie należąc. Fortuna strzeliła w ostatnich 5 meczach 12 bramek, tracąc 6. St. Pauli ostatnie dwa mecze kończyło z 3 strzelonymi bramkami. W tym meczu należy się spodziewać sporej liczby bramek, i taki kurs uważam za zbyt wysoki. Pozdrawiam.
⛔ 100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Bazylea 2014 (Szwajcaria)
Godzina: 18:30
Spotkanie: Bolelli Simone-Nadal Rafael
Typ: 1 handicap +3.5 gemów
Kurs: 2.10
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Dzisiaj ruszą WTA finały i od razu proponuję 90% typerom aby sobie odpuścili stawianie tej imprezy dla waszego dobra :]. Ale ja się skupiam na kolejnej masówce w dniu dzisiejszym czyli 2:0 na Nadala ???? .
Długo się zastanawiałem co zagrać, lecz po dłuższym namyśle zdecydowałem,że handicap gemowy okaże się lepszym od setowego. W ostatnim czasie typuje kolejny raz przeciwko Hiszpanowi, poprzednim razem było to jak grał z Lopezem i opłaciło się, mam nadzieję iż tym razem również tak będzie. Wiadomo każdy ma swoje zdanie na temat stanu zdrowia króla mączki i ja również mam swoje które Wam przedstawię. Moim zdaniem Rafael faktycznie ma problemy ze zdrowiem ponieważ nie robiłby całej tej &quot;szopki&quot; od tak ponieważ mu się nudzi czy też aby skupić uwagę mediów na siebie ponieważ jedno jak i drugie tutaj nie pasuje. Od tego turnieju zależy czy obecna 3 rakieta świata weźmie udział w ATP World Tours Finals.
Można wyczytać w internecie,że Hiszpan w ostatnim czasie poświęca więcej czasu na przyjmowanie antybiotyków niż na treningi. Taki ktoś jak on może sobie pozwolić na zmniejszenie intensywności ponieważ umiejętności ma kolosalne, problemy zdrowotne swoją drogą. Kolejną ważną informację jaką możemy wyczytać to,że przez prawie 2 tygodni Nadal był na szprycowany tymi antybiotykami tak jak Ruski wódką po weselu. Sam podkreśla, że to będzie najtrudniejsza pierwsza runda ATP World Tour 500 którą grał od dawna. Powiada też,że nie jest w stu procentach pewny co się wydarzy w tym meczu, jak zareaguje jego organizm, że jego organizm jest o wiele bardziej zmęczony niż gra (może tutaj akurat przesadził). Ile w tym wszystkim jest prawdy? Każdy to sobie rozumie na swój sposób, jak dla mnie Nadal ma problemy zdrowotne z wyrostkiem robaczkowym i pokazał to w meczu z Lopezem (chociaż Lopez zagrał dobry mecz swoją drogą,ale gra się tak jak przeciwnik pozwala,a Rafa naturalnie na to pozwalał).
Na tej nawierzchni moim zdaniem Bolelli ma największe szanse aby ugrać coś z Nadalem, mimo,że jego najlepszą nawierzchnią jest mączka to tam zapewne Nadal w takim stanie jakim i jest teraz nie dałby mu wiele do powiedziana. Na ziemnej nawierzchni grali raz i górą był oczywiście lepszy z nich 6:2, 6:2, 6:1 pojedynek z 2012 roku. W 2010 roku grali na twardej i również triumf podopiecznego Toniego 6:3, 6:3 i wynik który interesuje mnie najbardziej z roku 2009 wygrana Nadala 4:6, 6:2, 7:5 czyli ze startą seta. Można długo spekulować nad tym jaka nawierzchnia jest dla arcymistrza najgorsza trawa czy hale? Jak dla mnie właśnie gra pod dachem sprawia mu najwięcej problemów. Jego bilans na halach wynosi 44/28,a w tym roku nie zagrał żadnego meczu.
To,że nie zagrał żadnego meczu według mnie również daje mu jakiś tam minus. Oczywiście trenował i sprawiał z odpowiednimi tenisistami,ale zawsze to nie jest to samo co typowy mecz ATP. Nadal w chwili obecnej ma serię dwóch porażek z rzędu, nie bez przyczyny napisałem serię ponieważ ostatni raz Hiszpan przegrał dwa razy z rzędu w turniejach ATP (nie wliczam turniejów pokazowych, Davis Cupów, Masters ATP i &quot;innych&quot; skupiłem się na typowych turniejach) w 2005 roku, jeśli się pomyliłem to przepraszam ponieważ jest sporo tego przewijania. W każdym bądź razie Hiszpan ma zniżkę formy.
Jego przeciwnikiem będzie Włoch, który w chwili obecnej jest na 75 miejscu ATP i kursy bukmacherzy nam wystawili na niego zaledwie mniej więcej 3.50,a na przeciwnika 1.30.....&lt;myśli&gt;...? To również daje do myślenia, że jednak może być coś na rzeczy. Simone, tak jak wspomniałem czuje się najlepiej na clayu lecz pod dachem również sobie radzi nieźle jak na swój poziom. Kiedyś był on 36 rakietą świata. W tym roku ma bilans 46/14,a na halach 9/2 i jak człowiek spojrzy na te statystyki to wyglądają bardzo dobrze. Lecz patrząc pod kątem Nadala to są TYLKO w większości challengery. Wygrał w lutym bieżącego roku taki właśnie challenger także w dzisiejszym meczu na pewno nie podda się bez walki.
Ogólnie bardzo podoba mi się tenis Włocha, jest bardzo poukładanym tenisistą. Może nie jest kolosem na serwisie ponieważ ma 182 cm wzrostu ale potrafi przyłożyć w punkt. Jego bekhend przypomina mi trochę,a nawet trochę bardzo zagranie Wawrinki, przy serwisie jak Dimitrov,a forhend Murraya lecz oczywiście wszystko w bardziej ubogiej wersji. Dla Bolelliego będzie to trzeci mecz ponieważ musiał się przedzierać przez kwalifikacje. Minusem jest to, że tracił sety z Poullie oraz Haider Maureram,a plusem,że ma ogranie w tym turnieju i wie jak piłka &quot;skacze. Czy typ wejdzie będzie w dużej mierze zależało od tego jak Nadala zdrówko i czy Włoch wykorzysta nieogarniętność przeciwnika oraz czy się nie przestraszy. Mam nadzieję,że to będzie dobry mecz w wykonaniu doga i utrze chociaż trochę nosa wielkiemu mistrzowi.
⛔ 100
 
K 72

k.a.m.e.

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ Piłka nożna - Polska Ekstraklasa
Godz: 18:00
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz - GKS Bełchatów
Typ: Remis
Kurs: 3.08
Buk: Bet-at-home
Dzisiaj w Bydgoszczy bardzo ciekawy mecz. Ostatni zespół ligi podejmuje u siebie beniaminka tegorocznego sezonu, któremu idzie całkiem nieźle. Coś o statystykach teraz. Gospodarz tego meczu nie za dobrze wygląda od samego początku tego sezony. Zanotował tylko jedno zwycięstwo z Koroną Kielce u siebie 2:0 i remis także u siebie z Ruchem Chorzów 1:1. Reszta niestety przegrane. Zawisze nie wygrała od 10 ligowych spotkań, statystyki są straszne dla gospodarzy. Natomiast drużyna z Bełchatowa radzi sobie bardzo dobrze. Już w pierwszej kolejce wygrała w Warszawie z mistrzem kraju Legią 1:0. GKS plasuje się na 6 miejscu z 4 punktową stratą do liderującej Legii. Bełchatowianie w ostatniej kolejce dostali lanie w Poznaniu, przegrali z Lechem aż 5:0! Dzisiaj o wiele łatwiejszy przeciwnik ale to jest zawsze mecz na wyjeździe. Zawisza będzie grała bardzo defensywnie, do tego kibice głodni zwycięstwa. Będzie bardzo Ciężko wygrać tam Bełchatowianom. Czy padną bramki? Myślę że jak padną to jedna-dwie maksymalnie. Obstawiam czysty remis 0:0 lub 1:1. Na więcej bramek w tym meczu moim zdaniem nie ma co liczyć.
⛔ 100
 
D 0

damian132

Użytkownik
dyscyplina-pilka nozna
spotkanie fc ufa- fc torpedo moskwa
typ-1
kurs 2,10
liga-rosyjska
godzina 15
bukmacher-bet at home
analiza
torpedo gra ostatnio katastrofalnie,piec ostatnich meczy,piec porazek,3 bramki strzelone,12 straconych,przedostatnie miejsce w tabeli,natomiast ufa gra w kratke,zajmuje 11 miejsce w tabeli,ale ostatnio jest w troche lepszej formie,nie strzela duzo bramek,w ostatnich pieciu meczach 6 strzelonych,4 starcone,ale z druzyna z samego dna tabeli ktora gra ostatnio katastrofalnie powinni sobie latwo poradzic,mysle,ze to bedzie skromna wygrana 1;0 lub 2;1.
⛔ 100
 
J 30

jakub87

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier Liga - Rosja
Godz: 15:00
Spotkanie: UFA - Torpedo Moskwa
Typ: 1 (handicap 0-1)
Kurs: 3.85
Buk: Betsafe
Analiza:

Dla mnie zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w tym meczu jest ekipa gospodarzy, któa jak beniaminka spisuje się w tym sezonie całkiem solidnie i regularnie punktuje od początku rozgrywek. W ostatnich 3 meczach drużyna zdobyła 6 punktów i aktualnie znajduje się na 11 pozycji. Zespół gości to zdecydowanie słabszy team, który w tym sezonie jest jednym z głównych kandydatów do spadku. W dotychczasowych meczach grcze z Moskwy zdobyli zaledwie 4 punkty i zajmuja z tym dorobkiem przedostatnie miejsce w tabeli. Stawiam na przynajamniej 2-bramkową wygraną piłkarzy Ufa, którzy na własnym boisku grają bardzo dobrze.
⛔ 100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna DANIA - SUPERLIGA
Godz. 19:00
Spotkanie - Esbjerg : Odense
Typ - over 4.5 gola
Kurs - 6.00
Bukmacher - Bet365
Analiza -
Obie drużyny zaczęły ten sezon nie zbyt dobrze i po 10 kolejkach zajmują dalekie miejsce w tabeli i tak gospodarze miejsce spadkowe 11 natomiast goście o jedno miejsce wyżej i tylko z 1 pkt przewagi , liczę na otwarty pojedynek z dużą ilością goli i otwarty mecz , zresztą obie drużyny kiedy zer sobą rywalizują potrafią stworzyć ciekawe spotkanie ze sporą ilością goli np, 6:2 , 4:2 a były też 3:3 czy 4:4 dlatego dziś kiedy obie potrzebują pkt aby wskoczyć na wyższe miejsce liczę że będzie cios za cios . ostatni mecz u siebie Esbjerg grało z Brondby i wynik 2:2 natomiast mecz Odense wyjazdowy z Midtjylland przegrywa ale 3:2 tak więc potrafią i na to liczę !
⛔ 100
 
szczypiorkowy 17

szczypiorkowy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia, Division 1
Godzina: 19:00
Spotkanie: Sandefjord - Tromsø
Typ: 1
Kurs: 2.30
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Dzisiaj w 28 kolejce norweskiej Divison 1 zmierzy się lider Sandefjord z wiceliderem Tromsø.
Obie drużyny straciły w tym sezonie tyle samo bramek w lidze czyli 23. Tromso strzeliło za to o 3 więcej, natomiast gospodarze mogą się szczycić tym że u siebie stracili jak dotąd na razie tylko 6 goli. Tromso na wyjazdach też radziło sobie całkiem dobrze tracąc 11 bramek, najmniej w całej lidze. Warto zaznaczyć że Sandefjord zaliczyło tylko 1 porażkę oraz 8 remisów, a reszta to pasmo zwycięstw.
W klasyfikacji strzelców prowadzi zawodnik gospodarzy Kirkevold.
Za mój typem przeważa też to że Sandefjord grają przed własną publicznością, która powinna ponieść ich do zwycięstwa.
✅ 130
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
K 6

kargas

Użytkownik
Dyscyplina - Tenis Bazylea
Godz. 18:30
Spotkanie - Herbert - Roger Vesselin
Typ - Roger Vesselin
Kurs - 1.66
Bukmacher - Bet365
Pierwsza runda turnieju w Bazylei, zapowiada sie wyrównane spotkanie pomimo tego że Vesselin ostatnio wszystko przegrywał (9 przegranych i 1 wygrana) jednak traktowany jest jako faworyt. Dla mnie też w tym meczu jest faworytem, jak dla mnie jest głodny sukcesu, po czerwcowym Wimbledonie praktycznie wszyscy go ogrywają i liczę na przełamanie akurat w tym turnieju, zwłaszcza że Herbert jest spokojnie w jego zasięgu
⛔ 100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier Liga - Rosja
Godz: 15:00
Spotkanie: UFA - Torpedo Moskwa
Typ: X/1
Kurs: 5
Buk: expekt
Analiza:
10 kolejka ligi rosyjskiej. Spotkanie beniaminków, które jeszcze sezon temu grały ligę niżej. UFA awansowała z 4 miejsca, z Torpedo z 3. Gospodarze zdecydowaną większosc punktow zdobywali u siebie, stąd nie dziwi że są faworytem. Goście znani z dobrej defensywy i mało kreatywnej gry. W tym sezonie Torpedo jednak pokazuje bardzo słabą obronę, bo w 9 meczach stracili już 25 bramek, a UFA dopiero 9... to przepaść. Kursy spadają na gości z jednego względu - warunki pogodowe. Nie kupuje tego argumentu, bo warunki będa identyczne dla 2 druzyn. Na pewno ciężej sie gra, o bramki trudniej, dlatego X do połowy, chociaz szczerze powiedziawszy z taką defensywą sie nie zdziwie jak Torpedo by juz przegrywalo 0:2.
⛔ 100
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: :hokej: - SZWECJA: HockeyAllsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Västerås - Sodertalje
Typ: 1
Kurs: 2.20
Bukmacher: bet365
Analiza: Ostatnie 5 meczy pomiędzy tymi zespłami na lodowisku w Västerås zakończyło się 4 zwycięstwami (1 w OT) oraz 1 porażką (myślę, że dalej w histrorię nie ma sensu sięgać, chociaż we wcześniejszych meczach także drużyna gospodarzy notowała lepsze wyniki).
Gospodarze na własnym lodzie są mocni, chociaż w tym sezonie nie radzą sobie jakoś rewelacyjnie - na 6 meczy u siebie wygrali tylko 2, przegrali 1 OT oraz 3 razy przegrali po 60 minutach, ich bilans bramek to 11 strzelonych i 16 straconych.
Sodertalje w meczach wyjazdowych nie odnotowali jeszcze żadnego zwycięstwa po 60 minutach. Na 6 meczy wygrali 3 razy OT, 1 raz przegrali OT oraz 2 razy przegrali w regulaminowym czasie gry.
Poprzedni sezon jednak pokazał, że drużyna Västerås jest mocna, tak jak to pisałem wyżej - rozegrali u siebie bowiem 26 meczy z czego 13 wygrali po 60 minutach, 5 wygrali w OT, 2 przedgrali w OT oraz 6 razy schodzili jako przegrani po 3 tercjach. W tych meczach do bramki przeciwnika strzelili 70 razy oraz wyciągali z własnej bramki 54 razy krążek.
Sodertalje w sezonie 13/14 wyglądali słabo w meczach wyjazdowych jak i w obecnym sezonie. W ubiegłym roku rozgrywkoym zagrali 26 meczy w delegacji, w których wygrali 7 razy, 1 raz OT, 3 razy przegrali OT oraz 15 razy przegrali po 60 minutach. Ich bilans bramkowy jest ujemny - 51 strzelonych do 85 straconych.
Dzisiaj gram w stronę gospodarzy. Myślę, że to dobry typ na dzisiaj.. Powodzenia!
Osobiście gram 1 OT (~1.70) , ale to dlatego, że gram kupon AKO (więcej w moim temacie).
✅ 120
 
korczus 189

korczus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia
Godz: 21.00
Spotkanie: West Brom - Manchester United
Typ: Falcao strzeli 2 lub więcej goli
Kurs: 6.50
Buk: Bet365
Krótko i zwięźle. United chyba w końcu wchodzą na właściwe tory, 2 wygrane z rzędu, historia pokazuje, że z WBA grało im się zawsze dobrze. Falcao w końcu się przełamał i strzelił z Evertonem, jak sam mówił zeszła z niego duża presja bo za bardzo chciał strzelić tą pierwszą bramkę a wiadomo, że snajper to jest wyborny i teraz będzie grał na większym luzie.
Pod nieobecność Rooneya to właśnie od niego i Van Persiego, który drugi sezon jest w słabszej formie, oczekuje się bramek. W ostatnich meczach tych drużyn padało dużo goli dlatego dzisiaj przewiduję też bramkowe spotkanie i myślę, że za nie duże pieniądze można zagrać taki typ albo nawet 3+ na Falcao, Hattricki strzelał już nawet Chelsea a kurs 26 zachęca ale ja dzisiaj spróbuję na minimum 2 bramki ????
⛔ 100
 
T 13

tomek1916

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - T-mobile ekstraklasa
Godz: 18:00
Spotkanie: Zawisza Bydgoszcz - GKS Bełchatów
Typ: under 2.5 gola
Kurs: 1,7
Buk: Bet365

Analiza: W spotkaniu kończącym 12 kolejkę naszej ekstraklasy zapraszam Was do Bydgoszczy. Tam, ostatni w tym sezonie Zawisza podejmie rewelację sezonu - bełchatowski GKS. Moim typem jest under 2.5 gola. Czemu tak? Już tłumaczę. Gospodarze w tym sezonie strzelili 12 bramek w 11 meczach do daje około 1.09 gola na mecz. Goście do bramki rywala trafili tylko dziesięciokrotnie, do daje średnią około 0.9 gola na mecz. Tak więc patrząc na te statystyki, możemy dostrzec, że nie są to bramkostrzelne drużyny. Moim zdaniem dziś również nie dadzą popisu strzeleckiego, a sam mecz pewnie zakończy się w granicach 0-0, 1-0, 0-1, 1-1.
⛔ 100
 
macio106 158,1K

macio106

Znawca - MMA
Dyscyplina: Siatkówka, Polska-ORLEN Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: ATOM Trefl Sopot - Chemik Police
Typ: Handicap na sety ( 1.5 : 0 ) @ 1
Kurs: 1.97
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Już dzisiaj w Trójmiejskiej Ergo Arenie odbędzie się nie wątpliwie spotkanie sezonu a wręcz już tutaj będziemy wiedzieć kto ma już jedną noga mistrzostwo kraju. ATOM po ciężkim pierwszym meczu sezonu, gdzie zespól pociągnęła młodziutka Magdalena Damaske. Już w drugim meczu poradził sobie dobrze. Obecnie w Sopocie jest kompletny skład wszystkie zawodniczki trenują i jutro będzie najmocniejszy skład. Jeszcze wspomnę o młodziutkiej zawodniczce wyróżniającej się w pierwszym meczu, gdy do Bydgoszczy już nie pojechała to grała w młodzikach, gdzie młody Atom wygrał PTPS SAF-Holland Piła 3:0 (25:20, 25:16, 25:21). I gdy by nie ona mogło by nie być tak kolorowo. Była jedną z wyróżniających się zawodniczek i może być tak że w pewnym momencie młoda dostanie szanse i ją wykorzysta perfekcyjnie. Teraz trochę o zespole przyjezdnym. Chemik w pierwszym meczu miał kłopoty z beniaminkiem. Developres Rzeszów urwał seta faworytkom i było widać małe braki w zespole z Polic. Natomiast w meczu towarzyskim chemik bez problemu rozgromił 3:0 Galatasaray. Podsumowując moim zdaniem szanse są 50 na 50 w ATOMie nowy trener Lorenzo Micelli dobrze poukładał zespół do tego wyśmienite transfery i zespól z Sopotu jest mocny. Z drugiej strony jest Chemik z wyśmienitym składem na papierze, (Glinka, Malagurski, Veljković) ale zespól nie jest jeszcze idealnie zgrany i moim zdaniem jeżeli wygra to spotkanie to tylko i wyłącznie po tie-breaku. Bo ATOM w obecnym momencie jest bardzo mocny, do tego jutro będzie niesiony dopingiem swojej publiczności. Na koniec wynik ostatniego meczu między tymi drużynami w Ergo Arenie.
Trefl Sopot K 3 21 19 25 25 15
Chemik Police K 2 25 25 19 22 11
Moim zdaniem typ Handicap na sety ( 1.5 : 0 ) dla Atomu jest dobrym zestawieniem na jutro. Kurs 1,97 też fajny.
✅97
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom