>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 20.10.2012 (sobota)

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Tutaj podajemy typy
na sobotę - 20 października

Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Spotkanie:
Typ:
Kurs:
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o podawanie typów według tego wzoru oraz pisanie normalnych analiz czyli brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania. Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Mile widziana dyscyplina oraz klasa rozgrywkowa. Przyspieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis


▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

▶ Proszę również pamiętać, aby dopisywać czas rozpoczęcia spotkań MLB.

▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Szwajcaria Super League
Spotkanie - Servette v St Gallen
Typ - zwycięstwo St Gallen
Kurs - 1.90
Buk - Bet365



Analiza :
Mocno rzuca się w oczy mecz ligi szwajcarskiej, gdzie wicelider grał będzie, w prawdzie na obcym terenie, ale z ostatnim zespołem- Servette. Ekipa z St Gallen wygrywa generalnie wszystko w ostatnim czasie, poza meczem wyjazdowym z liderem, gdzie ulegli jedynie 1:0. Servette natomiast nie ma ani jednego zwycięstwa, zdobyli jedynie 2 punkty w przeciągu aż 12 spotkań. Wiadomym i często obserwowanym zjawiskiem w futbolu jest to, że właśnie w takich meczach słabo spisująca się ekipa dostaje skrzydeł i pragnie czegoś udowodnic, natomiast mocny faworyt nieco lekceważy swojego rywala. Niemniej myślę, że przy takim, naprawdę wysokim kursie i przy takim położeniu w tabeli obydwu zespołów grzechem byłoby nie spróbowac zagrac tego spotkania.
⛔100
 
billi 207

billi

Użytkownik
Piłka Nożna,Bundesliga


Fortuna Dusseldorf - Bayern Monachium



typ: Fortuna +1,5
bukmacher: bet365
kurs: 1.93


analiza:



Fortuna przyzwyczaiła nas już w tym sezonie do bardzo ostrożnej gry bowiem na 7 meczów rozegranych w Bundeslidze padł tylko jeden over ,2-2 z Schalke u siebie,jak na standardy Bundesligi to bardzo mało bramek pada w meczach tej drużyny. Liczba bramek ,której padają w meczach Fortuny są pochodną ich taktyki. Gołym okiem widać ,że Fortune zadowala 1 punkcik ,który maja przed rozpoczęciem meczu i ich głównym zadaniem jest jego obrona. Fortuna na własnym stadionie jeszcze nie przegrała - 3 remisy w tym wcześniej wspomniany remis z Schalke , w tamtym meczu piłkarze z Dusseldorfu pokazali nie lada charakter bowiem przegrywali już 0-2 z potentatem ligi a mimo to nie załamali rąk. Na trybunach Espirit Arena również potrafi być gorąco czego przykładem może być mecz z BVB z DFB Pokal, beniaminkowie czerpią zazwyczaj dużo siły i energii z własnego stadionu. Kolejny aspekt mecz z Bayernem - byli piłkarze,eksperci Bundesligi niejednokrotnie podkreślali ,że mecz z Bayernem na własnym stadionie to olbrzymie wydarzenie dla każdego klubu Bundesligi, piłkarze chcą się pokazać, co ambitniejsi - sprawdzić się na tle Bayernu a kibice tłumnie przybywają na stadion aby obejrzeć triumf swojej ukochanej drużyny nad niemieckim hegemonem. Bayern mocno mnie zaskoczył w meczu z Hoffenheim na własnym stadionie ,pokryli tylko handi -1,5 a spodziewałem się znacznie okazalszego wyniku po upokorzeniu z BATE w LM,nie można powiedzieć ,że Bawarczycy ledwo wygrali,ponieważ zagrożenia ze strony &#39;&#39;Wieśniaków&#39;&#39; praktycznie nie było(dosłownie) ,Bayern całkowicie zdominował sytuację na boisku aczkolwiek nie szła za tym ilość okazji bramkowych,obejrzałem cały mecz i śmiało mówię ,że było ich bardzo,bardzo niewiele w porównaniu do tego do czego nas Bayern przyzwyczaił . Skoro Bayern na Allianz Arenie wygrywa skromniutko z Hoffenheim i nawet nie zmotywowała ich kuriozalna porażka na Białorusi to czy tym razem będą w stanie zdemolować nieobliczalnego beniaminka,który posługuje się taktyką jakiej nienawidzi 99% klubów w dodatku na jego własnym stadionie ? Moim zdaniem +1,5 po tym kursie do grania.

Na koniec ciekawostka : Zespoły, które rozpoczęły sezon od siedmiu zwycięstw, zawsze przegrywały ósme spotkanie i nigdy nie zakończyły rozgrywek na pierwszym miejscu. Co więcej, za każdym razem mistrzem zostawała... Borussia Dortmund

Bayern wygrał 7 pierwszych spotkań to będzie 8...
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-I liga polska
Spotkanie: Stomil Olsztyn-Miedź Legnica
Typ: 1
Kurs: 3.0
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:

Pojedynek dwóch pierwszoligowych średniaków. Pietnasty w tabeli Stomil Olsztyn, ostatni mecz u siebie wygrał 4-0 z Sandecją Nowy Sącz. Miedź praktycznie w tym sezonie albo wygrywa albo przegrywa, plasując się na piątym miejscu w tabeli z bilansem 6-1-5. Moim zdaniem faworytem tego meczu jest Stomil i dziwi mnie mocno tak wysoki kurs na zwycięstwo &#39;&#39;Jeziorowców&#39;&#39;. Co za tym przemawia? A na przykład to, że Miedzianka nie jest wcale w formie, a tabela kłamie. Ostatni mecz co prawda wygrali w Katowicach z Gieksą 2:0, lecz jak wiadomo GKS Katowice przeżywa teraz poważny kryzys finansowy, piłkarze nie dostają wypłat, każdy kolejny mecz to wielka niewiadoma, nawet nie wiem czy jeszcze w ogóle trenują. Druga sprawa to podróż i godzina meczu. Miedź czeka prawie 500 km wyprawa na Mazury, do tego początek meczu o wczesnej godzinie 13, co na pewno nie będzie sprzyjało regeneracji i wypoczęciu po podróży, nawet jeżeli przyjadą dzień wcześniej. Po trzecie Stomil będzie mógł liczyć na wsparcie kibiców, gdyż stadion będzie już dostępny dla publiczności (z wyjątkiem klatki dla gości, która jest jeszcze zamknięta po ostatnich przygodach z Zawiszą Bydgoszcz, czyli kolejny argument za gospodarzami). Myślę, że warto zaryzykować, mimo, iż oba kluby różni sporo pozycji w tabeli. Gospodarzy stać na chociaż jednobramkowe zwycięstwo.
⛔100
 
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Serie A, godz 18
Juventus Turin - SSC Napoli
TYP: 1
KURS: 1,81
BUK: Pinnacle Sports

Analiza:


Jutro o godzinie 18 rozpocznie się spotkanie hitowe ósmej kolejki pomiędzy Juventusem Turyn a zespołem Napoli. Oba zespoły prezentują się w tym sezonie wyśmienicie i ten mecz zdecyduje która drużyna będzie prowadzić po ósmej kolejce. Gospodarze tego meczu w tabeli ligowej znajdują się na pierwszej pozycji z dorobkiem 19 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni trzy mecze i wszystkie te spotkania wygrali. Strzelili oni w tych meczach osiem goli i stracili jednego gola. A więc jak widać u siebie grają bardzo pewnie w obronie jak i w ofensywie więc w tym meczu nie powinno być inaczej. Na wyjeździe rozegrali oni cztery mecze w których to trzy mecze wygrali i jeden mecz zremisowali. Strzelili oni w tych meczach 9 goli i stracili trzy bramki. Remis urwał im zespół Fiorentiny gdzie padł remis 0:0. Jak widać Juventus naprawdę gra bardzo dobrze warto również dodać że w Lidze Mistrzów zremisowali dwa spotkania dotychczas więc i tak dobrze sobie radzą na dwóch frontach. Natomiast goście znajdują się na drugiej pozycji z dorobkiem również 19 oczek ale mają słabszy bilans bramkowy. Na własnym stadionie rozegrali oni cztery mecze w których to wszystkie te mecze wygrali. Strzelili oni w tych meczach 10 goli i stracili trzy bramki. Na wyjeździe rozegrali oni trzy mecze w których to dwa mecze wygrali i jeden mecz zremisowali. Strzelili oni w tych meczach cztery bramki i żadnej bramki nie stracili. A więc jak widać ten mecz bardzo ciekawie się zapowiada. Między oboma zespołami na stadionie Juventusu zostało rozegrane 14 meczy w których to Juventus wygrał osiem razy, cztery razy padł remis o jeden raz wygrywali goście. Na pewno w ekipie Juventusu nie wystąpią Pepe, Mirko Vicinicia i Paolo De Ceglie. Prawdopodobnie w tym meczu również nie wystąpi Buffon lecz nie jest to potwierdzona informacja i na pewno do ostatniej chwili będzie nie wiadomo czy wystąpi. Natomiast w Napoli Cavani miał problem z powrotem do klubu gdzie jego lot został odwołany ale nie powinno to zagrozić w tym aby Urugwajczyk wystąpił w tym pojedynku. W Napoli na pewno nie wystąpi Britos. Uważa że ten mecz zakończy się zwycięstwem Juventusu ponieważ przemawia za nimi atut własnego boiska a w takich meczach jest to bardzo ważne. Stawiam wynik 2:1 po bardzo zaciętym meczu ;)



Prognozowane składy:

Juventus: Storari - Barzagli, Bonucci, Chiellini, Lichsteiner, Vidal, Pirlo, Marchisio, Asamoah, Quagliarella, Giovinco

Napoli: De Sanctis - Campagnaro, Cannavaro, Gamberini, Maggio, Inler, Behrami, Zuniga, Hamsik, Pandev, Cavani
✅81
 
kaj_ 4

kaj_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna , Anglia , League One
Spotkanie: Milton Keynes Dons vs Stevenage FC
Typ:
Stevenage (+0,5) EH
Kurs: 2,07
Bukmacher:
Pinnacle
Analiza:
Czytam Wasze typy często , czytam, więc ja w końcu też coś napiszę. Na sobotnie popołudnie ( godz. 16”) proponuje zawitać na boiska angielskiej League One i skupić się na meczu Milton Keynes Dons vs Stevenage FC. Ostanie spotkanie nie było szczęśliwe dla drużyny ze Stevenage, 50 minut bez goli , za to były żółte kartki, potem druga żółta dla pomocnika Anthonego Granta i „gramy w 10” od 53 minuty. Mecz zakończył się jak widać w tabelach przegraną 0-1, pierwszą w tym sezonie. Jak wiadomo - czerwona kartka jest często punktem zwrotnym, tak było tamtym razem, ale to już przeszłość i ja uważam, że tylko „wypadek przy pracy”. Wg słów kapitana Marka Roberts’a – od poniedziałku drużyna trenuje ostro, by cały obecny tydzień zakończyć wygraną z MKD zgarniając tym samym 3pkt. Będzie to dobry test, ale takie testy są potrzebne i powinni sobie dać radę. Bojowego nastawienia nie zabraknie na bank. Ogólnie drużyna w tym sezonie sprawuje się bardzo dobrze, wygrywają zarówno u siebie, jak i na wyjazdach, choć remisy się zdarzają. Drużyna Milton Keynes Dons też do słabiaków nie należy, dzielnie goniąc czołówkę, ma tylko 2 przegrane (wyjazdy), Stevenage bilans zbliżony – mają o jedną wygraną więcej (3 pkt więcej od MKD) , i o ile pierwsze miejsce im już trochę ucieka to muszą walczyć o utrzymanie na miejscu drugim, które daje awans. Z ostatnich tygodni warto zauważyć, iż Stevenage wywieźli 3 punkty z wyjazdowego spotkania z całkiem solidną i bramko-strzelną ekipą Notts… Jeśli chodzi o strzelanie bramek, zarówno gospodarze jak i goście nie są jakimiś strasznymi potentatami w temacie strzelanych bramek, dominują wyniki under 2.5, dlatego należało by się spodziewać wyrównanego spotkania, remisu ze wskazaniem na Stevanage. Uważam, że takie kursy na drużynę gości są - jak to się zwykło mówić - podarkiem, więc należy z teho skorzystać i zagrać na przełamanie, dość szybko bo po jednej kolejce ale za to z „podporą” w postaci handi +0,5. Dla odważnych „gołe” zwycięstwo, ew DNB, ja wole coś pewniejszego – stąd mój typ, gdzie remis też da nam wygraną. Fakt, że MKD remisują od trzech spotkań i teraz będą chcieli to zmienić, ale sądzę że jednak chłopcy ze Stevenage nie pozwolą im na wiele. Chęć odegrania się za mecz z tamtego tygodnia bardzo im w tym pomoże i udowodnią, ze był to tylko przypadek i głupia kartka. Jeśli jednak nie wejdzie to polecam zapamiętać typ i za tydzień spróbować jeszcze raz, bo nie będą przegrywać w nieskończoność ;)
✅107
 
figo17 48

figo17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna-Premier league
Spotkanie: WBA - Manchester City
Typ: 2
Kurs: 1.7
Bukmacher: bah
Analiza: Już jutro następna kolejka Premier League. West Bromwich Albion podejmować będzie jednego z głównych faworytów do zwycięstwa ligi - Manchester City. Myślę, że mimo tego, iż gospodarze mają na razie same zwycięstwa na własnym boisku, w jutrzejszym meczu odniosą porażkę. Wygrane te świadczą o tym, że WBA na prawde jest mocne u siebie, jednak tylko zwycięstwo nad Evertonem świadczyło o sile zespołu. Pozostałe wygrane : z Liverpoolem (kompletnie bez formy) i Reading i QPR były poprostu dobrymi meczami ale ze słabszymi zespołami. WBA wygrywa co drugie spotkanie, więc statystycznie rzecz\ biorąc czas na porażkę. Zespół MC musi jutro wygrać, by być może odrobić punkty do chelsea. Goście są bardzo groźni, nie trzeba o tym pisać. Jak narazie tylko jedna wygrrana w 3 meczach wyjazdowych. Strata punktów w jutrzejszym meczu nie wchodzi w grę, zważywszy na to, że teoretycznie zespoły te różnią możliwości finansowe i umiejętności pilkarzy. Żeby wygrać ligę, trzeba mieć dobre rezultaty na wyjazdach. Myślę, że mimo tego iż WBA spisuje się dobrze w tym sezonie i traci mało goli, to nie wystarczy to na potęgę Manchesteru City i goście wygrają przynajmniej 1:0
✅70
 
I 51

inoddswetrust

Użytkownik
F.Dusseldorf - Bayern
typ: handicap trzydrogowy 1-0 typ: X
kurs: 3,8
analiza: Kolega wyżej napisał niemalże wszystko na temat tego meczu , więc ograniczę się tylko do swoich spostrzeżeń . Wszystkie mecze Bayernu w lidze wygrane pewnie , różnicą więcej niż jednej bramki . Dziewięc punktów prewagi nad Borussią oznacza pewien komfort . Czas na jakieś wymęczone , jednobramkowe zwycięstwo . Okazja do tego przednia , bo Bawarczycy mają w głowach wtorkowy mecz LM z mistrzem Francji , który muszą wygrać i jutro pewnie poluzują trochę z zaangażowaniem , może wystawia trochę ławki .
Beniaminek z Dusseldorfu radzi sobie narazie wyjątkowo dobrze , chóć trzeba przyznac , że miał dotychczas łatwy kalendarz . U siebie zanotowali same remisy , więc nie widzi mi się czwarty z rzędu . Na wygraną chyba jednak za słabi . Także skromne , jednobramkowe zwycięstwo Bayernu pasuje mi najbardziej .
⛔100
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Argentyna, Primera B Nacional
Spotkanie: Instituto - Nueva Chicago
Typ: (AH -1) 1 (azjatycki handicap)
Kurs: 2.42
Bukmacher: bet365
Analiza: Widziałem ostatnio trochę gry gospodarzy i według mnie są faworytem tego spotkania, co zresztą potwierdzają buki. Mają niezły wybiegany zespół, co było widać w minionej kolejce. Grali z dużym impetem i pokazali, że mają siły by tej nocy zaprezentować się z dobrej strony.
Dlatego dla mnie typ na zwycięstwo dwoma bramkami gospodarzy. Tym bardziej, że ostatnio wygrali 3-0 na wyjeździe i będą chcieli podtrzymać dobrą passę i odbić się od dna.
Przyznam, że gości w akcji nie widziałem. Ale są na ostatnim miejscu w tabeli, więc chyba nie powinni stanowić wielkiego zagrożenia. A formy raczej też nie podszlifowali skoro mecz mieli ledwie 5 dni temu.
⛔100
 
M 101

marcinr

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Moskwa
Spotkanie: Karlović - Bellucci
Typ: Karlović
Kurs: 1.80
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Podobne spotkanie typowałem dwa dni temu gdy Iwo grał z Bogomołovem. Tutaj nic się nie zmieniło... Można w zasadzie większość tekstu przekopiować. Świetny serwis Chorwata i to w zasadzie tyle jeśli chodzi o jego grę. Z drugiej strony chimeryczny Bellucci lepiej radzący sobie na mączce. Brazylijczyk dziś wygrał z Janowiczem dzięki wydatnej pomocy Jerzego. Serwisowe pociski Karlovica będą ponad jego siły. Thomaz błyskawicznie zniechęca się na korcie, widziałem kilka spotkań gdzie bardzo szybko, po kilku złych uderzeniach schodziło z niego powietrze. Do gry z Chorwatem (w nie najgorszej formie a taką dysponuje w tej chwili) trzeba dużo cierpliwości aby wyczekać na moment dekoncentracji serwisowej Iwo. Brazylijczyk, choć to jeden z moich ulubionych tenisistów jej nie ma i jutro zostanie wyrzucony z kortu asami Chorwata.
⛔100
 
P 57

przemekmaty

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Wisła Kraków- Jagiellonia Białystok
Typ: 2
Kurs: 4,10
Bukmacher: Bwin

Analiza:
Jutro o godzinie 18 na stadionie w Krakowie. Wisła podejmie Jagiellonei Białystok. Obiee drużyny w tym sezonie zawodzą swoich kibiców. Wisła, która co roku ostatnio walczyła o mIstrzostwo Polski teraz zajmuje 13 miejsce w tabeli i ma już 8 punktów straty do lidera. Wisła w tym meczu będzie chciała pokazać że jeszcze nie jest na straconej pozycji w tym sezonie lecz moim zdaniem nie uda się im to w tym meczy, gdyż Jagiellonia też ma podrażnione ambicje. Trener Hajto po sprzedaniu kilku gwiazd z zespołu musi wprowadzać młodzież aby sie ogrywała. Myślę, że napastnik jagielloni Tomek Frankowski będzie chciał strzelic swojej byłej drużynie jakąś bramke. Napastnik ten w ostatnim meczu ligowym miał pecha, gdyż miał kilka wybornych sytuacji z Lechią lecz piłka za wszelką cene nie chciała wpaść do bramki Gdańszczan. Wiślacy w ostatnich dwóch meczach ligowych zanotowali dwie porażki i myślę że jutro zanotują trzecią z rzędu.
⛔100
 
kleryk 146

kleryk

Użytkownik
Data: 20.10.12 (02:00)
Dyscyplina: Koszykówka, WNBA
Spotkanie: Indiana Fever - Minnesota Lynx
Typ: over 144 pkt
Kurs: 1,41
Bukmacher: bet365

Nie znam sie zbyt dobrze na koszykowce ale zeby typowac over-under nie potrzeba tak rozleglej wiedzy. Final WNBA i trzeci mecz miedzy tymi druzynami, po dwoch jest na razie remis 1:1. To sa wyrownane poziomem druzyny dlatego ciezko przewidywac wynik meczu ale mozna sie domyslac ze tak jak w poprzednich bedzie duzo walki, zaangazowania i duzo punktow. Indiana i Minnesota maja potencjal w ofensywie wiekszosc ich meczow w WNBA czy to w sezonie zasadniczym czy w playoffach konczy sie overami, czesto duzo wyzszymi niz 150 pkt. W bezposrednich meczach jest podobnie. Tez bardziej liczy sie atak niz obrona bo taki jest styl gry Indiany i taki jest styl gry Minnesoty. W tym roku zagraly ze soba w sumie cztery razy i wszystkie te mecze obyly sie na przelomie troche ponad miesiaca i tylko raz w pierwszym spotkaniu padl niski wynik 64:66 czyli 130 pkt a tak to w pozostalych trzech meczach wyniki 86:79 dla Minnesoty, czyli razem 165 pkt, 76:70 dla indiany czyli 146 pkt i 83:71 dla Minnesoty czyli 154 pkt. Dwa ostatnie mecze to juz w ramach playoff. Teraz jest trzeci mecz na terenie Indiany i tez uwazam ze jest szansa na wysoki wynik. Mecze o taka stawke wiadomo czasem wiaza nogi i wplywaja na skutecznosc rzutow ale koszykowka w stanach to przede wszystkim ofensywa. Asekuranctwo jest bardzo rzadkim zjawiskiem nie to co w Europie. Uwazam, ze Lynx powinny wygrac to spotkanie ale bez wzgledu na to kto wygra wazniejsze by dziewczyny duzo rzucaly i trafialy i mam nadzieje ze beda.
⛔100
 
trzyha 11

trzyha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: Piast Gliwice - Widzew Łódź
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher: Sportingbet

Anliza:
Następny mecz z Ekstraklasy w którym grające ze sobą zespoły zaskakują nas swoją formą i wynikami . Widzew prawie wszystkie zwycięstwa odnosił na własnym stadionie, choć i tam ostatnio z mocniejszymi rywalami przestaje dawać sobie rade, a na młodych zawodników Widzewa po wspaniałym początku spada kubeł zimnej wody, co nie oznacza że każde spotkanie bedzie przegrywał. Lecz jeszcze dziś z Piastem nie wygrają. Piast to drużyna doskonale przygotowana do sezonu i radziła sobie już z nie taakimi rywalami . Atut własnego boiska myslę ze jest on tu decydujący na korzyść oczywiście gospodarz i napewno Piast bedzie chciał zatrzymać 3 punkty u siebie w domu.
⛔100
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, II liga wschodnia
Spotkanie: Pogon Siedlce - Resovia
Typ: Pogon Siedlce
Kurs: 2,45
bet-at-home

O godzinie piętnastej na stadionie przy ulicy Jana Pawła siedlecka Pogoń podejmie Resovię Rzeszów. Ja myślę że w tym spotkaniu &quot;Biało-Niebiescy mają szansę nawet na komplet punktów. Ostatnie dwa pojedynki rozgrywane przez podopiecznych Piotra Szczechowicza na swoim obiekcie zakończyły się zwycięstwami ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki dwa do zera po dwóch bramkach Rafała Kosieca a wczesnie wygrali z Motorem Lublin dwa do jednego w tym spotkaniu dwa gole strzelił Adrian Dziubiński. Ostatni mecz ligowy to wyjazdowe spotkanie z Wisłą Płock zakończone remisem. Pogoniści prowadzili już dwa do zera lecz niestety jeden z kandydatów do awansu urwał im punkty strzelając gola już w doliczonym czasie gry. Jeśli chodzi o graczy Resovii to obecnie zajmują piąte miejsce w ligowej tabeli ale ostatnio z ich formą jest nie najlepiej. Ostatnie zwycięstwo zanotowali miesiąc temu w derbach Rzeszowa, wówczas to pokonali Stal jeden do zera po bramce Hajduka. Następne cztery kolejki to brak zwycięstw i tylko dwie strzelone bramki. Za pogonią przemawia też fakt że na własnym obiekcie nie przegrali jeszcze spotkania ligowego i strzelili tylko jednego gola w pojedynku z Motorem Lublin. Zatem ja stawiam dzisiaj na Pogoń Siedlce.
✅145
 
ctxpawlik 0

ctxpawlik

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Netherlands » Eredivisie
Spotkanie: Roda -Twente
Typ: Roda
Kurs: 6
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem mecz z holenderskiej Eredivisie pomiędzy Roda a Twente. Jak widać drużyna gości w tej chwili ma świetny bilans 7-0-1 i 19:5 w bramkach. Dryżna gospodarzy 2-1-5 i 9-15 bramki. Murowanym faworytem tego spotkania jest Twente jednak ja będę próbował w 2 strone. Przede wszystkim dlatego że Roda w tym sezonie na 4 mecze u siebie przegrała tylko 1. Dwa mecze wygrali po 3:0 i jeden zremisowali. Mecze między tymi drużynami są bardzo wyrównane i jak pokazują poprzednie sezony Twente cięzko sie tu gra bo wygrali tylko 2 razy a oba te wyniki to 1:2 więc jedną bramką. Bilans przemawia na korzyść gospodarzy 9-3-2 i to na nich decyduje sie zagrać.
⛔100
 
I 203

invincible.

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier league
Spotkanie: Tottenham-Chelsea
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.65
Bukmacher: BAH


Nie ma się co oszukiwać, mimo mojej sympatii do ManU trzeba przyznać, że na dzień dzisiejszy chelsea gra najlepszy futbol na wyspach. Co oczywiście ma odzwierciedlenie w ligowej tabeli. Chelsea prowadzi, Tottenham obecnie na 5-tym miejscu i pnie się w górę. Obie drużyny wygrywają praktycznie wszystko. Spotkania w ubiegłym sezonie zakończyły się remisami 1:1. Dzisiaj goście wydają się mocniejsi niż rok temu, gospodarze w moim mniemaniu odwrotnie. Spotkania derbowe rządzą się jednak swoimi prawami, dlatego wstrzymam się z typowaniem &quot;2&quot;
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaNiemcy Regionalliga Nordost
Spotkanie: Rathenow - Berliner AK 07
Typ: over 2.5
Kurs: 2.02
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Gospodarze ekipa Rathenow plasuje się na 11 miejscu z bilansem 2-2-3. Z tak niską pozycją w lidze są i tak trzecią ekipą pod względem strzelonych bramek bo w 7 spotkaniach zdobyli ich 10, jednak jak do tej pory stracili największą ilość bramek w lidze bo aż 14 (średnio 2 bramki na mecz). Dziś na własnym boisku gdzie jak do tej pory odnotowali bilans 1-1-1, bramki 5:6 goszczą 7 ekipę ligi Berliner AK 07. Bilans gości to 2-4-1 w bramkach wygląda to troszeczkę krucho bo 6:5 i seria 4 spotkań underowych. Jednak z takim przeciwnikiem jak dzisiaj powinno przyjść przełamanie tym bardziej ze grają na wyjeździe gdzie bilans bramkowy wynosi 3:4 na 3 spotkania, czyli nie najgorzej. Obie ekipy jak do tej pory nie spotkały się ze sobą mam nadzieję że historia rywalizacji obu ekip rozpocznie się od over.
⛔100
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Moskwa
Spotkanie: Arvidsson(+4.5 gema) - Wozniacki
Typ: Arvidsson
Kurs: 2.24
Bukmacher: Pinnacle

Mecz półfinałowy turnieju Kremlin Cup w Moskwie. Turniej rozgrywany w hali na nawierzchni twardej chociaż ten rodzaj nawierzchni nie należy do najszybszych co sprzyja dłuższym wymianom. Niespodzianką w pólfinale jest występ Arvidsson która pokonała gładko Jovanowski nastepnie dwie bardzo mocne zawodniczki Bartoli oraz Kirilenko również w dwoch setach. Forma Szwedki jednak wyraźnie ostatnio rośnie. Dobry występ w Linzu i pokonanie groźnych zawodniczek Safarovej oraz Hradeckiej swiadczy o dobrej grze Szwedki. Natomiast Karolina wraca do dobrego grania pod koniec sezonu wygrany turniej w Seulu dobra gra w Pekinie i Tokio swiadczą o duzej zwyżce formy. Jednak dziś moim zdaniem czeka Karoline trudna przeprawa . Arvidsson w tej dyspozycji może naprawdę zagrozić bylej liderce rankingu gdyz rownież dobrze potrafi utrzymać gre w wymianach. Według mnie handicap +4.5 gema zdecydowanie do pokrycia przez Arvidsson. Dotychczasowy bilans pojedynków 5-2 dla Wozniacki
✅124
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna: Serie A
Spotkanie: Juventus Turyn - SSC Napoli
Typ: Ponad(+3.5) goli
Kurs: 3.10
Bukmacher: Sportingbet

Na początek ósmej serii gier włoskiej Serie A zobaczymy starcie dwóch najpoważniejszych kandydatów do Scudetto w tym sezonie. Juventus Turyn i SSC Napoli po siedmiu kolejkach mają po 19 punktów i z przewagą czterech oczek nad Lazio i Interem zajmują pierwsze dwa miejsca w lidze. W bezpośrednim starciu w Turynie zapowiada nam się więc znakomite widowisko w którym uważam, że zobaczymy sporo goli, stąd też mój typ na powyżej 3.5 goli w meczu.
Juventus jak wiemy to drużyna grająca otwartą ofensywną piłkę, obecnie potwierdzają to statystyki bowiem jest to ekipa która w lidze strzeliła najwięcej bramek 17, drugie miejsce pod tym względem z dorobkiem 14 goli zajmują ekipy Romy i właśnie Napoli, które również preferuje dość ofensywny styl gry.
Obie drużyny mają znakomitych zawodników jeśli chodzi o formacje ofensywne. W Juventusie jak wiemy jest ta genialna druga linia z takimi zawodnikami jak Claudio Marchisio, Arturo Vidal, Emanuele Giaccherini, Kwadwo Asamoah czy Mauricio Isla, którymi oczywiście znakomicie dyryguje Andrea Pirlo, jeśli natomiast chodzi o linię ataku to tutaj co prawda dzisiaj nie zagra Mirko Vucinic ale są przecież jeszcze tacy piłkarze jak Fabio Quagliarella, Alessandro Matri czy Sebastian Giovinco. Ma więc w kim wybierać Massimo Carrera jeśli chodzi o przednie formację &quot;Starej Damy&quot;. Również jednak Walter Mazzarri ma kim postraszyć jeśli chodzi o ofensywę. Jest oczywiście niezawodny Edinson Cavani, który już strzelił w tym sezonie 7 bramek, jest również Goran Pandev czy Marek Hamsik a także jeszcze kilku innych zawodników jak Christian Maggio, Gökhan Inler, Juan Camilo Zuniga czy Valon Behrami, którzy również potrafią zdobywać bramki.
Wspomniałem o tym, że dziś w ekipie Bianconeri nie zobaczymy Mirko Vucinicia, nie jest to jednak jedyne osłabienie gospodarzy. Wydaje się, że jeszcze większym jest brak Gianluigiego Buffona w bramce, który jest jak wiemy niekwestionowanym numerem jeden nie tylko w Juventusie ale również w całej Serie A i myślę, że Napoli zdecydowanie łatwiej dzisiaj będzie zdobyć gole niż gdyby w bramce stał właśnie Buffon. Oprócz tej dwójki w kadrze nie ma również Paolo De Ceglie i Simone Pepe. W ekipie goście jedynym nieobecnym jest obrońca Miguel Britos.
Jak już więc wspomniałem jest to spotkanie dwóch ekip grających ofensywną piłkę dlatego można chyba spodziewać się bramek w tym starciu. Tym bardziej, że w poprzednich spotkaniach Juventusu z Napoli tych bramek raczej nie brakowało. Wystarczy bowiem przypomnieć mecz o Superpuchar Włoch gdy Juventus wygrał 4-2 (po dogrywce), w poprzednim sezonie natomiast mieliśmy 3-0 dla Juve i remis 3-3, sezon wcześniej 2-2 i 3-0 dla Napoli, jeszcze wcześniej natomiast 3-1 i 3-2 dla Napoli. Liczę, że również dzisiaj zawodnicy obu ekip pokażą się z dobrej strony i przede wszystkim zaimponują skutecznością i przynajmniej cztery bramki w tym meczu padną.
⛔100
 
B 0

barth

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja Ligue 1
Spotkanie: Paris Saint Germain - Reims

Typ: obie strzelą
Kurs: 2.40
Bukmacher: Betclick
Analiza:
Dzisiaj o godzinie 17:00 odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie 9. kolejki Ligue 1 w którym Paris Saint-Germain podejmie Stade de Reims z reprezentantem Polski Grzegorzem Krychowiakiem w składzie. Reims to tegoroczny beniaminek, który bez kompleksów i zaskakująco dobrze rozpoczął sezon. Zdobył 14 punktów w ośmiu meczach. Zajmuje wysokie piąte miejsce w tabeli i 6 kolejnych spotkań w lidze nie przegrali notując 4 zwycięstwa i 2 remisy. Jeżeli PSG wygra (co raczej jest pewne) obejmie przynajmniej na 24 h pozycje numer jeden w ligowej tabeli.
Proponuję typ że OBIE DRUŻYNY STRZELĄ po dobrym kursie 2,40 w betclicku.
Uważam oczywiście że PSG jest faworytem i raczej wygra to spotkanie ale nie będzie to spacerek dla tego zespołu a dodatkowo jest to mecz po przerwie spowodowanej meczami reprezentacji więc zmęczenie zawodników PSG (których kilku brało udział w meczach swoich reprezentacji, mi.in Ibra w szalonym meczu z Niemcami 4-4) może dac o sobie znac...a i Reims nie ma nic do stracenia co jest tylko plusem dla nich bo nikt poza najwierniejszymi kibicami nie liczy że cokolwiek mogą ugrac w Paryżu więc może pokuszą się o strzelenie chociaż jednej bramki w Paryżu a wtedy nic nie wiadomo ????
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom