>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.09.2020 (niedziela)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:00
Spotkanie: Zagłębie - Cracovia
Typ: Zagłębie
Kurs: 2.40
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pierwsze niedzielne spotkanie Ekstraklasy, do Lubina przyjeżdża Cracovia. Faworytem nieznacznym "na papierze" są gospodarze mimo, że na własnym stadionie nie wygrali z Pasami od 6 spotkań ponosząc w tym czasie 3 porażki i 3 razy remisując. W obecny sezon lepiej weszli jednak piłkarze z Lubina, którzy dotychczas zdobyli 6 punktów pokonując u siebie Lecha oraz Wartę oraz przegrywając w ostatniej kolejce w Bełchatowie z Rakowem, natomiast Pasy kampanię zaczęli od wygranej z Pogonią, następnie przyszły dwa remisy z dwoma beniaminkami Podbeskidziem i Stalą. Warto odnotować, że Zagłębie dzisiaj rozegra 1000 mecz w Ekstraklasie i dawnej 1. lidze, uważam, że będą chcieli uczcić ten jubileusz zwycięstwem, poza tym na pewno będą próbowali przerwać niechlubną serię bez wygranej u siebie nad drużyną z Krakowa, po trzecie dzisiaj jest pożegnalny mecz Damjana Bohara, który odchodzi do NK Osijek. Słoweniec to zdecydowanie najlepszy zawodnik Zagłębia w ostatnich latach, obecnym sezonie ma na koncie gola i 2 asysty. Myślę, że warto też dzisiaj zagrać jego bramkę, bo na pewno będzie chciał się godnie pożegnać z kibicami Zagłębia, kurs na jego gola w Fortunie wynosi aktualnie @2,75. Po czwarte sytuacja kadrowa, trener Probierz nie będzie mógł skorzystać z kontuzjowanych Michala Siplaka, Daniela Pika, Ołeksija Dytiatjewa, Kamila Pestki, Radosława Kanacha, Michaela Gardawskiego oraz Davida Jablonsky’ego zawieszonego na 5 lat za korupcję. Trener Sevela nie będzie mógł tylko skorzystać z Damiana Oko i Dawida Pakulskiego. Wydaje mi się, że te wszystkie aspekty przemawiają za tym, żeby zagrać na Miedziowych.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +85
kacper-stawiarz 177

kacper-stawiarz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - La liga
Godzina: 16:00
Spotkanie:
Huesca -Cadiz
Typ: DW: 1-0
Kurs: 5,50

Bukmacher: STS
Analiza:

Witam, typ mocno oparty na statystykach, dokładniej mówiąc na bezpośrednich spotkaniach między owymi drużynami. Mianowicie Huesca oraz Cadiz od 2016 roku grały ze sobą 6 razy i tutaj pojawia się pewien schemat: ZRZRZR

24.06.20LL2HuescaCadiz1 : 1
02.10.19LL2CadizHuesca1 : 0
26.03.18LL2CadizHuesca1 : 1
21.10.17LL2HuescaCadiz1 : 0
15.04.17LL2HuescaCadiz1 : 1
05.11.16LL2CadizHuesca1 : 0

Typ mocno intuicyjny, ale wg mnie warty uwagi. Powodzonka :)

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Godzina: 15:00
Spotkanie: Newcastle - Brighton
Typ: BTS - tak
Kurs: 2.00

Bukmacher:
etoto

Analiza:
Cześć.
Wczoraj kompletne pudło, ale tak to bywa z Ekstraklasą ;) Dzisiaj próbuję inną ligę, która nie jest moją ulubioną, ale sięgam i do niej czasami.
Analiza krótka - do typu najbardziej przekonał mnie kurs, bo tak wysokiego aż szkoda nie spróbować. Taka ocena bukmacherów podyktowana jest zapewne ostatnim bezpośrednim meczem, który zakończył się w lipcu bezbramkowym remisem, oraz poprzednim meczem Newcastle, gdzie nie stracili gola. To, że obie ekipy potrafią strzelać udowodniły już w 1. kolejce, gdzie Brighton strzelił faworyzowanej Chelsea, a Newcastle trafiło 2 razy w meczu z West Hamem. Londyńczycy mieli wtedy swoje okazje i wynik mógł być zupełnie inny, ale ostatecznie poszło w świat 0:2.
Brighton z kolei stracił 3 gole z Chelsea, ale również pozostawili po sobie niezłe wrażenie. Defensywnie obie ekipy nie są najmocniejsze, pozwalają rywalom na tworzenie sytuacji, pytaniem pozostaje czy zostaną one wykorzystane. Moim zdaniem dzisiaj zobaczymy BTS i te przynajmniej dwa gole.
Powodzenia ;)

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina:12:30
Spotkanie:Estudiantes-Manresa
Typ:Manresa wygra 1 kwartę 3 lub więcej
Kurs: 2.60
Bukmacher : etoto
Analiza :
Tutaj mecz z Hiszpanii pomiedzy Estudiantes a Manresa to dla mnie mecz 51/49 ze wskazaniem na Manrese.Nie wiem czemu Estudiantes jest tutaj faworytem ale nie oszukujmy sie oni graja bardzo slabo.Moj typ na ten mecz to zwyciestwo Manresy 3 punktami lub wiecej po kursie 2.60 w etoto.Licze ze to wlasnie ta ekipa dobrze wejdzie w mecz.Estudiantes w meczach towarzyskich przed sezonem wygladal bardzo slabo z koeli Manresa grala bardzo dobrze i licze ze przeloza to od samego startu dzisiejszego meczu.Jest to oczywiscie dopiero 1 kolejka ligi ACB.Po takim kursie wydaje mi sie ze warto zaryzykwowac tym bardziej ze Estudiantes slabo wchodzi w poczatkach meczu.Powodzenia!

160
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +1
bikej93 314

bikej93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Norwegia 1 liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: SK BRANN vs BODO/GLIMT
Typ: Bodo/Glimt
Kurs: 1,6
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Witam Państwa ponownie, dziś po dobrej serii wyczaiłem kolejne spotkanie ciekawe - dość pewne w moim przekonaniu i po nie najmniejszym kursie, który ciągle spada w dół jak forma pod koniec kariery Roberta Mateji(Matei?/Mateijego?). Lider norweskiej ligi podejmuje co prawda na wyjeżdzie zesół z 10 pozycji, ale wpada na gadke z bardzo dobrą dyspozycją niepokonalności?(nie jest pokonany) od ostatnich pięciu spotkań i ogólnie w lidze jeszcze nie przegrali a już ma 17 kolejek za sobą. Szybka wstawka jak to wygląda w tabeli i zapraszam do grania :
1poz. Bodo/Glimt 17 15-2-0 62:19 47pts
10poz. Brann 17 6-4-7 22:27 22pts

60
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +6
R 5,7K

robus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Godzina: 15:00
Spotkanie: Montpellier - Angers
Typ: 1
Kurs: 2.05
Bukmacher: STS
Analiza:
O godzinie 15:00 zostanie rozegrany bezpośredni pojedynek pomiędzy Montpellier a Angers. Po trzech rozegranych spotkaniach gospodarze zajmują szóste miejsce z sześcioma punktami. Ich dzisiejsi rywale dotychczas zgromadzili taką sama ilość punktów ale ze względu na słabszy bilans bramkowy są na dziesiątej pozycji.
Głównym powodem dlaczego wybrałem w tym spotkaniu Montpellier są znaczne absencje w szeregach gości. Nie zagrają: B. Santamaría (M 3/0), S. Doumbia (D 3/0), R. Thomas (D 3/0/), Mathias Lage (M 1/0), R. Alioui (A 0/0/), W. Taibi (M 0/0/).
Montpellier wygląda naprawdę bardzo solidnie od początku sezonu a dla przypomnienia powoli kibice wracają na Stadiony i już przewaga gospodarzy ze względu na doping powraca. Spore value po tym kursie. Powodzenia.

105
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +23
barti2000 752,3K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Dyscyplina: piłka nozna
Godzina: 17:30
Spotkanie: Lech Poznań - Warta Poznań
Typ: Lech handicap -1,5
Kurs: 2,5

Bukmacher: totalbet
Analiza:

Derby Poznania wracają do Ekstraklasy po 25 latach. Lech tutaj jest zdecydowanym faworytem. W pierwszych 3 kolejkach tylko 2 punkty trenera Dariusza Żurawia, mimo tego, że Lech gra naprawdę ładną dla oka piłkę. W tygodniu Lech w dobrym stylu wygrał na wyjeździe z Hammarby 3:0 i awansował do 3 rundy el. LE. W bardzo dobrej formie są Ishak, Ramirez czy Kamiński. Zespół za 3 dni czeka mecz na Cyprze, więc dzisiaj na murawie powinniśmy zobaczyć parę nowych twarzy, którzy ostatnio zaczynali mecze na ławce rezerwowych. Warta natomiast nie wygląda dobrze po awansie do Ekstraklasy. 0 strzelonych goli po 3 kolejkach nie mówi dobrze o tej drużynie. Lepiej Warta gra w obronie, ale na Lecha to będzie za mało. Derby rządzą się swoimi prawami, ale nie widzę tutaj szans dla Warty i myślę, że Lech wygra pewnie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Futbol Amerykanski - NFL
Godzina: 19:00
Spotkanie: Indianapolis Colts - Minnesota Vikings
Typ: Minnesota Vikings -2.5 punkty AH
Kurs: 2.70

Bukmacher:
eTOTO
Analiza:

Szczerze powiedziawszy, jak zobaczyłem kursy na to spotkanie, to mocno się zdziwiłem. Faworyzowanie Colts po tak słabym meczu w ich wykonaniu z Jaguars to na prawdę zbytni hurraoptymizm. Zdecydowanie nie przekonało mnie to co zobaczyłem, zas 38-letni P. Rivers na rozegraniu wyglądał trochę jak gośc z innej bajki. Dzisiaj będzie musiał się z napierająca defensywą Vikings, która powinna wymusić kilka przechwytów. Jeśli dodamy do tego kontuzję podstawowego RB Macka to naprawdę cieżko o optymizm. Minnesota przegrała z Packers na otwarcie, jednak tak prestizowe spotkanie z tak mocnym rywalem to nie jest powód do wstydu. Thielen, Cook, czy nawet Cousins to argumenty, które zdecydowanie bardziej mnie przekonują. Colts będa tez pozbawieni wsparcia fanów, którzy na Lucas Oil Stadium wielokrotnie wspiarali swoich zawodników w trudnych momentach. Reasumując kursy na Vikings jak najbardziej do gry. Linia -2.5 punkty to wciąż mniej niz pojedynczy field goal, który czesto bywa decydujący w ostatnich sekundach o wyniku spotkania.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nozna: Premier League
Godzina: 17:30
Spotkanie: Chelsea Londyn- Liverpool
Typ: 1X
Kurs: 1.75

Bukmacher: totolotek
Analiza:

Jutro o godzinie 17:30 odbędzie się spotkanie w 2 kolejce Premier League pomiędzy drużynami Chelsea Londyn i Liverpool. Ciezko wskazac w tym spoykaniu faworyta. Drużyna gospodarzy, ktora doskonała solidnych wzmocnień w skladzie z pewnością bedzie chciala powalczyć o kompet punktow. Uważam że gospodarze będą chcieli pokazać się z jak najlepszej strony i sprobuja zdobyc jakas bramke która pomoze im odnieść zwycięstwo. Graczom Liverpoolu z pewnością bedzie grało sie bardzo trudno ze wzlgedu na to ze sa obrońcą tytulu. Przeprowadzenie spokojnych treningów może miec odzwierciedlenie w grze obu zespolow.W mojej opinii dzisiejsze spotkanie będzie bardzo ciekawe i zobaczymy w nim wiele sytuacji bramkowych. Frank Lampard wie jak wazny to mecz i z pewnością odpowiednio zmotywuje swoj zespol do walki. Mój typ na dzisiejsze spotkanie to 2:1 dla Chelsea.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +21
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Azerbejdżan
Godzina: 18:15
Spotkanie: Qarabag - Neftci Baku
Typ: Qarabag wygra
Kurs: 1.77
Bukmacher: BETFAN
Analiza: Obie ekipy są po meczach kwalifikacyjnych i obie mają spore problemy w lidze. W tym meczu za Qarabagem przemawia atut własnego boiska, większy potencjał kadrowy i dłuższy odpoczynek. Goście zagrali intensywniejszy mecz z Galatasaray, z którą szukali awansu do utraty trzeciej bramki. W tym meczu Qarabag powinien dominować i ostatecznie sięgnąć po 3 punkty. Kadrowo po obu stronach jest dobrze.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - ATP - Rzym
Godzina: 19:00
Spotkanie: Shapovalov - Schwartzman
Typ: DW 0:2
Kurs: 2.65
Bukmacher: STS
Analiza:
Półfinałowy pojedynek na ziemnej nawierzchni we Włoszech pomiędzy Shapovalovem a Schwartzmanem. Argentyńczyk stracił w tym turnieju i to z H. Hurkaczem. Ponadto wyeliminował w pierwszej rundzie Millmana (2:0), w drugiej naszego rodaka (2:1) a w ćwierćfinale pokonał niekwestionowanego króla kortów ziemnych - Rafę Nadala i to również bez straty seta. Shapovalov mierzył się z kolei z: Pellą, Martinezem, Humbertem oraz Dimitrowem. Widać, że Schwartzman mierzył się ze zdecydowanie silniejszymi rywali i wygrywał. Dziś liczę na podtrzymanie tej passy przez Argentyńczyka i zwycięstwo 2:0.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +85
arko0o 7,9K

arko0o

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna 1 Hiszpania
Godzina : 21 : 00
Spotkanie : Real Sociedad -Real Madryd
Typ : powyzej 9,5 RR
Kurs : 2.03
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Początek rundy w hiszpanskiej lidze wiec wskazywanie zwycyciezcy postanawiam odpuscic . Typ bardziej intuicyjny niz poparty jakimis twardymi statystykami poniewaz to dopiero poczatek sezony i jeszcze wiele nas zaskoczy a mianowicie na co namniej 10 rzutow roznych w meczu . Obie druzyny preferuja piłke ofensywna takze spodziewam sie szybkiego meczu z wieloma oskrzydlajacymi akcjami a co za tym idzie spora iloscia RR . Jest to mecz w ktorym Madryd moze sie zblizyc do liczby 10 RR i jak San sebastan cos dorzuci od siebie to mysle ze typ ma spore szanse powodzenia po dosc wysokim kursie jak na 10 RR .
Pozdrawiam

103
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +91
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Azjatycka LM
Spotkanie Shabab - Pakhtakor
Godzina 20.00
Typ remis, Pakhtakor wygra zwrot
Kurs 1.75
Bukmacher forbet
Drużyny ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Uzbekistanu. 5 kolejka fazy grupowej, walka o 2 miejsce i awans do dalszej rundy. Pakhtakor ma 7 punktów, Shabab 6 punktów. W pierwszej kolejce w lutym Pakhtakor wygrał u siebie z Shabab 1:0. Buki faworyzują gości, ja liczę na wyrównany mecz i podział punktów. Remis jest dla Pakhtakora niezłym rezultatem bo w ostatniej kolejce grają z najsłabszym w grupie ShahrKodrou. Jeśli wygra Pakhtakor mamy zwrot stawki.

75
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +86
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaHiszpania, La Liga
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Real Sociedad - Real Madryt
Typ: powyżej 27,5 fauli
Kurs: 1,74
Bukmacher: etoto
Analiza:

Tym razem liga hiszpańska. Sociedad rozegrał już 1 spotkanie, Real dopiero otwiera sezon. Początek sezonu i nie do końca wiadomo czego można spodziewać się po drużynach. Przewinienia w tym spotkaniu wydają mi się dobrym typem bowiem w konfrontacji tych ekip jest ich zawsze sporo. Wiadomo to dopiero start nowego sezonu ale Baskowie nie odpuszczą Królewskim.
5 ostatnich spotkań rozegranych na Reale Seguros Stadium wyglądało następująco:
2016 - 32 faule
2016 - 33 faule
2017 - 27 fauli
2019 -28 fauli
2020 - 31 fauli
Ten pierwszy mecz Sociedad zremisował na wyjeździe 1-1 z Valladolid i popełnił w nim 17 fauli a więc sporo. W tym spotkaniu z ich strony liczę na podobną liczbę a nawet większą, Real zapewne też kilka przewinień popełni i jak spojrzymy na te ostatnie 5 potyczek tylko raz taka linia nie została przekroczona.

74
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 65,9K

mariobros

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -Italia
Godzina: 21.00
Spotkanie: Juve-Sampdoria
Typ: 1/1 Juve wygra 1 p i cały mecz
Kurs: 2.00

Bukmacher:
Fortuna
Analiza:
Andrea Pirlo doskonały piłkarz wystąpi jako trener Juve ,debiut i wielka niewiadoma.Trener Sampdorii to Claudio Ranieri,jeden z najbardziej doświadczonych trenerów.W serieA 324 mecze ,jako trener prawie 1000 spotkań.Jak wiadomo trenerzy jednak nie grają.
Skład Juve ,z Ronaldo i Sampdoria z podstarzałym napastnikiem.
Klub z Genui w poprzednim sezonie przegrał 11 z 19 spotkań wyjazdowych.9 z 10 meczy przegrali z klubami z 1 dziesiątki.
Ostatnie 5 meczy wygrał z Sampdorią Juventus.Goście wygrali tylko raz na 13 spotkań.
Gradu bramek może i nie będzie,ale Juve może już w 1 połowie coś strzelić i dowieźć korzystny wynik do końca.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +22
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom