>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 20.09.2016 (wtorek)

Status
Zamknięty.
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina:
20:00
Spotkanie:
Wolfsburg - Borussia D.
Typ:
over 2.5&amp; BTS
Kurs: 1.90
Bukmacher:
Bet365
Analiza:
Dzisiaj w ramach czwartej kolejki niemieckiej Bundesligi o 20:00 odbędzie się mecz pomiędzy Wolfsburgiem a Borussią Dortmund. Wolfsburg obecnie ósma pozycja z pięcioma &quot;oczkami&quot; na koncie (2 remisy, 1 zwycięstwo), Dortmund piąta pozycja 6 punktów (2 zwycięstwa, 1 porażka). Na początku chciałem pograć na &quot;dwójkę&quot; jednak zauważyłem spory szpital w Dortmundzie.
S. Bender,
E. Durm,
M. Reus,
N. Subotic,
M. Merino (możliwa gra),
Ł. Piszczek (możliwa gra),
A. Schurrle (możliwa gra),
Pomimo takich absencji nie mogłem przejść obojętnie obok tego meczu. Zakładam zobaczyć dzisiaj ofensywny mecz z dużą ilością bramek. Mój typ opieram głównie na statystykach między zainteresowanymi drużynami:
Dor - Wol 5:1;
Wol - Dor 1:2;
Dor - Wol 1:3;
Wol - Dor 2:1;
Dor - Wol 2:2;
Ostatni mecz w którym nie padł over &amp; BTS odbył się w kwietniu 2014r. gdzie Dortmund wygrał 2:0. Trochę martwi dyspozycja strzelecka &quot;wilków&quot; w tym sezonie, to tylko dwie bramki strzelone w trzech meczach, jednak możliwe jest przełamanie z racji takich absencji u przeciwnika. Mam nadzieje zobaczyć ofensywny pojedynek z dużą ilością bramek. Pozdrawiam
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Dyscyplina Piłka Nożna Włochy Serie B
Godz: 20:45
Spotkanie: Avellino -Citadella
Typ: 2
Kurs 2.70
Buk : Bet365
Witam wczoraj kurs pięknie siadł z dużym zapasem. Na dziś juz trochę mniej pewnie ale trzeba próbować. Drużyna gospodarzy bardzo źle zaczęła sezon i nic nie zanosi się na to by sytuacja u nich się poprawiła na 4 mecze w lidze w tym sezonie przegrali 2 i dwa zremisowali strzelając 2 bramki przy straconych 6 bilans dość słaby. Patrząc na gry przedsezonowe ich dyspozycja nie wygląda lepiej. Inaczej wiedzie sie gościom dzisiejszego spotkania na 4 mecze w lidze wygrali 4 z czego 3 przewaga 2 bramek. Grają dość fajna piłkę. Strzelają dużo mało tracą wiec i dziś coś powinno wpaść. H2H tych drużyn jest dosyć wyrównane ale wiadomo ze drużyny z sezonu na sezon się zmieniają a to za spRawa zmian trenerów czy chodzby małych tansferow. Liczy się formą tu i teraz i dlatego myślę że goście spokojnie powinni wy jechać z kompletem pkt z terenu rywala.
Dla chcących zagrać mniej ryzykownie polecam X2 popierając to na wynikach drużyny gospodarzy ze nie przegrali jeszcze u siebie w tym sezonie i mogą spróbować utrzymać ta serię...
Powodzenia ;)
Powtórzony typ
⛔100
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Ligue 1
Spotkanie: Lille - Toulouse
Godzina: 19:00
Typ: 2
Kurs: 4.11
Bukmacher: Pinnacle

Analiza:
Tuluzę jak dotąd tylko jedna porażka w lidze. Ewidentnie w drużynie z południa Francji od czasu zatrudnienia w marcu Pascala Dupraza coś drgnęło. Atmosfera w drużynie jest świetna, a i wyniki co raz lepsze. Najpierw udało się uratować ligowy byt, a teraz po pięciu kolejkach fioletowi plasują się na szóstej lokacie. Dużo większe problemy są udziałem ich dzisiejszego rywala. Lille nadal bowiem ma duże problemy ze strzelaniem bramek, jednak co gorsza dużo słabiej niż zwykle funkcjonuje defensywa. Dziewięć straconych goli w pięciu spotkaniach, to nie wynik do jakiego nas przyzwyczaiła drużyna z północy Francji. Dlatego też choć Tuluza nie wygrała w Lille od 2006 roku, to uważam że szanse na trzy punkty są naprawdę duże. Tym bardziej, że w zespole gospodarzy nie zagra ważny pomocnik Rony Lopes autor, dwóch z pięciu strzelonych przez gospodarzy bramek.
✅311
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
E 68

espance

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, lige 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG -Dijon
Typ: Zawodnik(Cavani) strzeli i jego zespół wygra/ tak
Kurs: 1,50
Bukmacher: STS
Analiza: Witam. Dzisiaj krótka analiza, nie ma co się za bardzo o tym typie rozpisywać. Po dość średnim starcie drużyny PSG w miniony piątek pokonali na wyjeżdzie drużynę Caen 6:0, w którym Cavani zdobył 4 bramki. W lidze mistrzów z Arsenalem było widać, że łatwo dochodzi do sytuacji bramkowych, ale niestety obijał poprzeczki i słupki. Myśle, że ten typ powinien wejść biorąc pod uwage klase rywala, nie ma go co porównywać do Arsenalu, dzieli ich dośc duża przepaść. Na koniec dodam, że goście nie wygrali jeszcze żadnego meczu na wyjeździe.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
B 47

bociek6

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - ANGLIA: League One
Godzina: 20:45
Spotkanie: Scunthorpe - Charlton
Typ: 1/obydwie drużyny strzelą gola
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Z dzisiejszych meczy wydaje mi się, że ciekawym typem jest wygrana gospodarzy i obie drużyny strzelą gola w meczu Scunthorpe - Charlton.
Scunthorpe obecnie lider League One z dorobkiem 16pkt podejmuje na własnym stadionie Charlton który zajmuje 14 miejsce z 9 punktami.
Wyniki Scunthorpe u siebie
3-1 Bristol Rovers
5-0 Gillingham FC
4-0 Southend
Wyniki Charlton na wyjeździe
2-0 Bury
1-2 Walsall
2-2 Fleetwood
Widać po wynikach, że Scunthorpe jest w lepszej formie + dodatkowo gra na własnym stadionie. Ale też należy zaznaczyć, że Charlton w 7 rozegranych meczach tylko w 1 nie strzelił gola. Więc myślę, że Scunthorpe wygra to spotkanie ale i też, że obie drużyny strzelą gola.
⛔100
 
jack13 418,3K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Włochy, Seria A
Godzina: 20:45
Spotkanie: AC Milan – Lazio
Typ: over 3.5
Kurs: 3.60
Bukmacher: unibet
Analiza:
Trzy dni przerwy i gramy dalej we Włoszech a rozpoczynamy bardzo mocnym akcentem i starciem Milanu z Lazio. W ostatniej kolejce Milan wygrał na bardzo trudnym terenie w Sampdorii i znowu ten zespół mógł się podobać w ofensywie, gdyby byli bardziej skuteczni mogli strzelić więcej. Ja myślę że z każdym spotkaniem w ataku będzie jeszcze więcej jakości, bardzo mocno było na skrzydłach gdzie Suso i Niang naprawdę robili kawała dobrej roboty. Liczę że Montella po ostatnim starciu też trochę zmądrzał i od pierwszych minut wystawi Bacce bo ten chłop robi różnice, wszedł strzelił bramkę czwartą już w sezonie i cały Milan w ataku wyglądała bardzo dobrze. Przed własną publicznością te wymagania będą rosnąć nie dość że kibice oczekują zwycięstwa to jeszcze ciekawej gry i jeszcze raz wspomnę w tym kierunku wydaje mi się że ten trener idzie. Tak różowo nie jest w defensywie tak naprawdę Sampdoria sama sobie winna bo zagrali za mało odważnie przez 90 minut, mieli okresy gdzie przyspieszyli i poszli większą ilością graczy to od razu było wiele szumu w defensywie rywala. Zostawiali znowu dużo przestrzeni rywalowi który jak wspomniałem nie do końca przez swoją zachowawczą grę potrafił to wykorzystać a takie zespoły z odważną grą jak Torino, Napoli w sumie strzeliły 6 bramek.
Lazio w taką grę defensywną to na pewno się nie będzie bawić, oni chętnie pójdą w otwartą grę bo tutaj też zdecydowanie więcej jakość w ofensywie niż w defensywie. Inzaghi ma bardzo fajny skład – młodość połączona z doświadczeniem. W ataku odradza się Immobile które ciągle haruje, wspiera go młodzież, drugą linię też ma kto kierować na czele z Bigilią oraz Andersonem. Tak więc dorobek Lazio to już osiem bramek strzelonych tylko z Juve brakowało skuteczności bo akcje i sytuacje były. Nie ma problemu z kreowaniem sytuacji bramkowych i dziś też nie będzie a motywacja jest na to starcie tym większa że mogą zrównać się punktami. Tutaj też słabszym punktem jest defensywa podobnie było przed rokiem i też na wyjazdach, do tej pory dwa mecze bramka stracona z Chievo i aż trzy z Atalantą a wymogi dla defensywy dziś pójdą jeszcze półkę wyżej. Oglądając po prostu te mecze w tym sezonie obu ekip są to ekipy z nastawieniem ofensywie z duża jakością, pozostawiają przestrzenie na tyłach które rywale wykorzystują, dlatego pachnie mi to bramkami.
⛔100
 
polake89 37

polake89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy 2. Bundeliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Stuttgart - Braunschweig
Typ: (-1) Braunschweig
Kurs: 7.0
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam i zapraszam do mojego miasta. Bilet na dzisiejszy mecz zakupiony i wygodnie bede ogladal mecz Vfb przeciwko Braunschweig.
Vfb Stuttgart niedawno stracilo trenera. Zlota regula bukmacherki mowi gdy trener jest zmieniany stawiaj na ta druzyne. Tak zrobilem ostatnio i Vfb wygralo szczesliwie 1:0.
Dzisiaj sytuacja jest inna. Vfb ma obecnie 3(!) trenerow w tym dobrze znanego Andreasa Hinkela bylego gracza Vfb. Ciekawostka jest, ze praktykant ktory zglosil sie na poczatku sezonu do Vfb zostal nagle drugim trenerem. Caly ten zament chyba najlepiej swiadczy co sie w tym klubie dzieje.
Co przemawia za Vfb?
Kibice, ktorzy napewno wypelnia dzisiaj stadion i kilkadziesiat tysiecy gardel moze poniesc cale Vfb... niestety nie pomoglo to w tamtym sezonie, a w tym moze przytloczyc &quot;nowy&quot; sklad, ktory widzi Hinkel. Goraco bedzie napewno poniewaz Braunschweig gra ofensywny football, a obrona Vfb wyglada dalej jak Legii w meczu z BVB. Vfb znane bylo w poprzednich dwoch sezonach Bundesligi z tego, ze dawali ciala przed wlasna publicznoscia...
Fakt, ze jak wygra Vfb to uciesze sie w sercu... ale jesli przegraja 0:2, 1:3 to ucieszy sie moja kieszen...
Ostatnie mecze Vfb Stuttgart:
1.FC KL 0:1 Stuttgart (pierwszy mecz po odejsciu trenera)
Stuttgart 1:2 Heidenheim
Sandhausen 1:2 Stuttgart
Homburg 0:3 Stuttgart (DFB Puchar)
Düsseldorf 1:0 Stuttgart
Ostatnie mecze Braunschweig:
B 2:1 Sandhausen
Aue 0:2 B
B 3:1 Viktoria Berlin (Towarzyski)
B 6:1 (!) Nürnberg
Würzburg 1:0 (po dogrywce) B (DFB Puchar)
Pozdrawiam i zycze wygranej wam i sobie!
⛔100
 
fragile11 1K

fragile11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Niemcy Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Inglostadt - Frankfurt
Typ: Gospodarze z handicapem (-1)
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bah
Gospodarze dzisiejszego spotkania grają dobrą piłkę, lecz ostatnio nie mają szczęścia, które zdecydowanie potrzebne jest w niemalże każdej dyscyplinie sportowej. Jak popatrzymy na poprzedni sezon to większości rywalom nawet nie udało się zdobyć punktu na ich stadionie. Obecny sezon zaczęli niezbyt dobrze, oczywiście patrząc na wyniki, bo w piłkę grają nie najgorzej jak na niemieckie standardy. Wreszcie muszą przełamać złą passę i poprawić skuteczność. Mam przeczucie, że to nastąpi właśnie dziś, gdzie rywalem jest Frankfurt, który w meczach wyjazdowych gra zdecydowanie za słabo. Cóż więcej mogę dodać... Nie za bardzo cokolwiek przychodzi mi jeszcze na myśl, lecz czysty zakład na Inglostadt grałbym zdecydowanie większym luzie, niż podany przeze mnie typ, jednakże ja sam zaryzykuję nieco odważniejszą propozycję.
⛔100
 
snaxi 156,9K

snaxi

Znawca - Koszykówka
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja, Ligue 2
Godzina: 21:00
Spotkanie: Reims - Clermont
Typ: Reims
Kurs: 1.82
Bukmacher:Expekt
Jak wiadomo Reims spadło z Ligue 1. Ich celem jest jak najszybszy powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Mają jeden z najwyższych budżetów w całej lidze co z pewnością pokazuje o co walczą. Jako jedyni wraz z Sochaux nie przegrali jeszcze meczu. Jeśli uda im się zwyciężyć w spotkaniu domowym przeciwko Clermont mają szansę wskoczyć nawet na fotel lidera przy korzystnych wynikach innych spotkań, a jak wygrywać na własnym terenie to Reims wie już najlepiej, wszystkie 3 spotkania rozgrywane u siebie kończyły się ich zwyciestwem. Wygrywali kolejno z: Bourg 1-0, Red Star 2-1 i GFC Ajaccio 2-1. Clermont w tym sezonie dość mocno zaskakuje swoją grą, szczególnie imponują zwycięstwa nad Auxerre 0-1, oraz nad Brest 0-2. Co więcej te zwycięstwa odnieśli jako goście, jednak wydaję mi się że dziś ta passa zostanie przełamana. Wielkie znaczenie mogą mieć osłabienia w obu drużynach. W kadrze gospodarzy nie ujrzymy: H. Traoré (7/1), Diego (3/0), R. Oudin (2/0), A. Devaux (1/0). W kadrze gości nie wystąpią: R. Dugimont (7/2), E. Ekobo (7/0), C. Rivieyran (7,0). Sądzę że gospodarze mają zdecydowanie mniejsze problemy, bo z ważniejszych graczy nie wystąpi jedynie Traore, natomiast po stronie gości wypada aż 3 graczy z podstawowej 11, którzy wystąpili we wszystkich 7 rozgrywanych kolejkach, a goście nie dysponują aż takim potencjałem na ławce aby z marszu zastąpić takich graczy. Powodzenia!
✅82
 
stanley-63 1,1M

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Wolfsburg - Borussia D.
Typ: rzut karny w meczu
Kurs: 3.70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
4 kolejka Bundesligi i jeden z ciekawszych meczy tak bynajmniej się zanosi , w analizie wyżej zostało napisane o bramkach i tu się chyba możemy zgodzić iż parę może ich wpadnie zarówno do jednej jak i drugiej bramki , ja liczę że któraś z bramek może zostać zdobyta z rzutu karnego , dlaczego ? a no wiem że to tylko statystyki które nic mogą nie wnieść ale czasami mogą coś podpowiedzieć i na coś takiego liczę , sędzią w tym meczu jest pan DANIEL SIEBERT a to jego statystyka - w tym sezonie 1 mecz i 5 żółtek i karny w meczu Werderu z Augsburgiem , ogólna statystyka to 71 karnych , statystka w/g klubów : dla Borussii w 3 meczach 2 karne dla BVB : dla Wolfsburga w 4 meczach 1 karny dla gosci , no i ciekawie to wygląda w H2H bo karne były podyktowane i to przeważnie kiedy gospodarzem jest Wolfsburg stąd liczę na bramkę z rzutu karnego i dziś no ale to tylko przypuszczenia a jak będzie zobaczymy !
⛔100
 
daimonfreyy 114

daimonfreyy

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, La Liga
Godzina: 22:00/20.09
Spotkanie: Sevilla-Betis
Typ: BTS
Kurs: 1.7
Bukmacher: 365
Analiza:
Przed nami derby Sevilli. Na papierze zapowiada się bardzo ciekawy i zacięty pojedynek. Faworytem jest tutaj zespól gospodarzy ale jak wiadomo derby zawsze rządzą się swoimi prawami. Sampaoli w dzisiejszym spotkaniu będzie musiał postawić na zmienników w środku obrony z powodu kontuzji Ramiego i Carrico i tutaj otwiera się duża szansa dla gości. Betis udowodnia od początku sezonu, że z grą do przodu idzie im całkiem nieźle, o czym świadczą choćby dwa strzelone gole Barcelonie. Oba zespoły mają czym &quot;straszyć&quot; z przodu, jeśli chodzi o Seville to na pewno Vietto może sprawić sporo problemów obrońcą Betisu. Z kolei defensorzy gospodarzy będą musili uważam na Rubena Castro, który w tym sezonie ma już na swoim koncie 4 bramki. Liczę na otwarty pojedynek z kilkoma bramkami.
⛔100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy, Bundesliga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Darmstadt - Hoffenheim
Typ: Hoffenheim
Kurs: 2.10
Bukmacher: Bet365
Analiza:
vs.

Śmiało proponuje w tym meczu zagranie na gości po ładnym kursie .
Gospodarze ostatnie dwa mecze zagrali na podobnym poziomie ( czyt. do d... , marnym , żenującym , z brakiem pomysłu na jakąkolwiek grę defensywną czy ofensywną ) .
Przegrali z Borussią 6-0 gdzie nie złapali nawet &quot;sztycha&quot; , złapali za to mnóstwo żółtych kartoników oraz wykluczenie jednego z graczy .
Mecz z Frankfurtem był podobny z mniejszym natarciem Frankfurtu porównując do Borussi , ale mecz wygrali gdzie oddali jeden celny strzał bodajże w 90 minucie przy posiadaniu piłki 28 % .
Goście czyli popularne &quot;Wiesniaki&quot; jest to całkiem inny zespół . W tym sezonie zaliczyli 3 remisy z czego ten ostatni wyjazdowy naprawde spektakularny , gdzie przegrywając 4-1 doprowadzili do remisu .
W weekend zremisowali bezbramkowo z Wolfsburgiem .
W pierwszej kolejce zremisowali z jak sie okazuje z bardzo mocną druzyna czyli Lipskiem .
W tych wszystkich meczach nie było bronienia , próbowali chcieli wygrywać , brakło szczęścia ..
Dzis stawiam na drużynę lepszą , poukładaną i chcącą coś osiągnąć .
Drużyna Nagelsmanna jest dużo mocniejsza od Darmstadt i powinna wygrać ten mecz.
⛔100
 
S 406

skalp

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EFL CUP
Godzina: 21:45
Spotkanie: Leicester vs Chelsea
Typ: 1x
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet365
Analiza: Pojedynek między tymi zespołami to zdaje się najważniejsze wydażenie tego szczebla w tych rozgrywkach. Ciężko przewidzieć jak podejdzie do tego i jedna i druga drużyna. Myślę, że pewnych zmienników zobaczymy. U gospodarzy oczekuję Slimaniego, Musy i Kapustki. U gości Loftus-Cheeka i Batsuhaya, a może i Fabregasa. Wątpię by jednak, którakolwiek ekipa odpuściła mecz kompletnie. Zagrają lekko zmienionymi składami ale wciąż mocno, bo klasa rywala ich do tego zmotywuje. Generalnie moim zdaniem Leicester na ten moment jest po prostu odrobinę pewniejszą ekipa. Mają lepsze tempo akcji, w końcu dochodzodzą podania kluczowe do egzekutorów i ci też są skuteczniejsi. Goście natomiast bazuję bardzo mocno na dyspozycji Hazarda, trochę jeszcze Williana. Jestem zdania, że to będzie za mało na trzy punkty. W obu ekipach absencje są znane: u gospodarzy z graczy znaczących braknie tylko Mendiego, a u gości zdaje się jeszcze nie będzie gotowy Terry, nie liczyłbym też wciaż na Zoume
✅95
 
kuckisan 254

kuckisan

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Francja
Godz: 19:00
Spotkanie Lille - Tolouse
Typ: 0:0
Kurs 6.50
Buk : bet365
Analiza:
To nie pierwszy mój typ na wynik 0-0. Już raz spróbowałem i weszło.
Tolouse jedzie do Lille, które w tym sezonie nie ma dobrej passy. Wygrało tylko jedno spotkanie, jedno zremisowało i poniosło 3 porażki.
U siebie przegrali z będącym w super formie Monaco i wygrali tylko 1-0 z Dijon.
Tolouse, mimo, że zajmuje 6 miejsce, ma nienajgorszy bilans 2-2-1, to jednak na wyjeździe jeszcze nie wygrali.
Bramki w 3 spotkaniach 1-2, więc widać, że grają defensywnie.
Lillet w lipcy zremisowało u siebie bezbramkowo 2 towarzyskie spotkania, z Oostende i Red Star a Dunkierke pokonali tylko 1-0.
Wcześniej w lidze kolejne 2 remisy, z Angers i Guingamp.
Dużo tych bezbramkowych meczów w ich wykonaniu.
To przejdźmy do Tolouse, ostatnio przegrali wyjazd z Basią 1-2, ale 2 wcześniejsze spotkania z Marsylią i St.Etienne to
wyniki 0-0 ???? Czyśby dzisiaj obyło się bez goli? Wchodzę w to.
⛔100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 20:00
Spotkanie: Wolfsburg - Borussia Dortmund
Typ: ht/ft x/2
Kurs: 5
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dortmund mimo nieobecności Reusa, Subotica, Bendera, Schurrle i Durma, mimo odejścia Hummelsa nadal ma kim grać.
W ostatnim meczu wygranym 6-0 z Darmastadt strzelali inni: Castro, Ramos, Rode..
O wygranej z Legią 6-0 nie ma co pisać. Grają ofensywną piłkę i strzelają dużo goli.
Ale na wyjeździe z Lipskiem jednak polegli 0-1 po nieciekawym meczu. Odkryli się pod koniec i w 89 minucie skarcił ich Keita.
Wolfsburg dwa ostatnie spotkania zremisował bezbramkowo, na wyjeździe z Hoffenheim i u siebie z Koln.
Jeżeli Wilki zagrają defensywnie w tym meczu, jak w 2 poprzednich, powinni wytrzymać pierwszą połowę,
ale w drugiej już Dortmund przyciśnie i odniesie zwycięstwo. W 2 bezpośrednich ostatnich meczach wygra Dortmund.
Typ ryzykowny, bo Borussia jest na fali i pewnie strzeli już w pierwszej połowie, ale ja biorąc pod uwagę że
grająwyjazd zaryzykuję, że dopiero w drugiej połowie przechylą szalę zwycięstwa na swoją korzyść.
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ligue 2
Godzina: 21:00
Spotkanie: Amiens - Valenciennes
Typ: 1 ha -1,5
Kurs: 4,00
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam.
W 8 kolejce zaplecza francuskiej ekstraklasy zmierzy się wicelider Amiens z siódmym zespołem Valenciennes. Dzisiejsi gospodarze po słabym początku rozgrywek złapali znakomity rytm. Wygrali ostatnie cztery spotkania co wywindowało ich az na druga pozycję. Valenciennes niegdyś średniak Ligue 1, po dużych perturbacjach i zawirowaniach w klubie spadł na zaplecze i teraz nie bardzo wiedzą jak się podnieść, aby znów zawitać do czołówki francuskiej piłki nożnej. Gospodarze w tym sezonie strzelają bramki dość regularnie. W tym momencie w 6 meczach strzelili 10 bramek co daje średnią niecałych dwóch goli na mecz, przy czym tracąc tych goli tylko 5, czyli niecała bramka na mecz. Dziś spodziewam się dominacji gospodarzy od pierwszego gwizdka i zwycięstwa bez straty gola, ale po walce. Myślę że wynik po 90 minutach będzie oscylować około 1:0 / 2:0. Trochę ryzykuję, chcąc odrabiac we wrześniowych zmaganiach w Typach Dnia, dlatego stawiam na tę drugą opcję. Powodzenia!
⛔100
 
krzyche 41

krzyche

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - England League One
Godzina: 20:45
Spotkanie: Swindon - Bristol Rovers
Typ: BTS (Obie drużyny strzelą)
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Witam.
Na dzisiejszy typ wybrałem spotkanie w 1 Lidze angielskiej. Dwie dość przeciętne drużyny Swindon (na ostatnie 5 spotkań w lidze 1 wygrana, 2 remisy i 2 porażki) oraz
Bristol Rovers (na ostanie 5 spotkań 4 remisy i porażka). Obie są na szarym końcu tabeli - odpowiednio 18. i 21. miejsce na 24 drużyny pierwszej ligi. Patrząc po kursach, buki nie bardzo widzą jednoznacznego faworyta i rzeczywiście trzeba się z tym zgodzić. Jedno jest pewne, patrząc na historię spotkań, obie drużyny dość często strzelają gole, nawet z lepszymi, więc wydaje się że i w tym przypadku uda się strzelić obu z nich. Powodzenia!
✅70
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom