>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.08.2020 (czwartek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na czwartek - 20. Sierpnia



Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a użytkownik z automatu otrzymuje za taki typ ⛔100 punktów.

Poniżej lista bukmacherów z których można brać typy do konkursu.
Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania.

- Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- eTOTO
- STS
- Betclic

- betfan
- TOTALbet
- eWinner


▶ Adnotacja: Dla celów konkursowych przy podliczaniu typów z polskich buków (naziemnych i internetowych) bierzemy pod uwagę kurs nominalny, czyli taki jaki widnieje przy typie, bez uwzględniania podatku.

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem wpisu z analizą zawsze sprawdź czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE - KLIK podając LINK do swojego wpisu. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu. Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych. W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu "kiepskie analiszzy" nie może już podać nowego typu. W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu oraz upomniany okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu "Typ:" zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp. zamiast "1" czy "2". W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
bonustagpl 3,1K

bonustagpl

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - 2 Liga Estonia
Godzina: 15:00
Spotkanie: Levadia U21 - Tammeka U21
Typ: powyżej 3,5
Kurs: 2,05

Bukmacher: STS
Analiza:


Do dzisiejszego meczu należy podejść z dużą dozą ostrożności ponieważ co jak co ale 2 liga estońska obfituje w grad goli. Ale jak to bywa w życiu czasami nie wchodzi. Ostani wynik w tym pojedynku jeszcze w tym roku zakończył się 2:0 dla Tammeki. Natomiast na co chce zwrócić uwagę to na wyniki Tammeki na wyjazdach to to że przegrywa mecz za meczem. Natomiast Leviada 21 ma za sobą przegrany mecz z liderem. Obydwie drużyny są na ogonach tabeli, i byc może bedzie to otwarty mecz. Tammeka ma w statystykach z 3 meczów 6 bramek ogółem. Czy Tammeka zagra otwarty mecz z Leviadą, czas pokaże.

105
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +1
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chiny Super League
Godzina: 12:00
Spotkanie: Guangzhou Evergrande - Jiangsu Suning
Typ: powyżej 3,5
Kurs: 2,58
Bukmacher: Fortuna
Analiza:



Nie mogę wbić się ostatnio w ligę chińską jeśli idzie o typowanie zwycięzcy i liczby bramek łącznie , więc spróbuję dzisiaj pograć tylko liczbę goli. Obydwie ekipy grają podobnie po wznowieniu rozgrywek . Guanghzhou 4-1-0 , Jiangsu 3-1-1 . Mecz rozgrywany na jednym z trzech stadionów w Dalian tak jak wszystkie spotkania Gr. A ( 8 drużyn) bez publiczności do czego zdążyli się już przyzwyczaić piłkarze obu drużyn po pięciu kolejkach gier. Ciężko wytypować zdecydowanego faworyta do wygranej. Występujący w roli gospodarza Guangzhou raczej pewne udziału w fazie Play - Off z 12 pkt. ( pierwsze 4 drużyny) , Jiangsu natomiast z 10 pkt. też raczej powinno się załapać tak więc wielkiej presji na wygraną szczególnie po stronie tych pierwszych być nie powinno. Czy w związku z tym obydwie drużyny zagrają mocno defensywnie ?..Nie sądzę. Myślę że bramki padną z obu stron tak jak to miało miejsce w 4 - ech na 5 ostatnich potyczek między tymi ekipami. W każdym z tych czterech meczy łamana była linia 3.5 gola liczę więc że i tym razem tak się stanie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaBrazylia, Seria A

Godzinna: 00:15

Spotkanie: Bragantino – Fluminense

Typ: over 2.5 bramki

Kurs: 2.24

Bukmacher: fortuna

Analiza:


Beniaminek mocno pragnie wreszcie odnieść pierwsze zwycięstwo na najwyższym szczeblu i dziś będą naciskać od samego początku. To już widzieliśmy w meczu z Bahia gdzie do końca cisnęli i stracili sami bramkę na 2:1 w doliczonym czasie gry, grali ofensywie do końca na wyjeździe to tym bardziej dziś widzę taki zespół. Zbierają swoje wpisowe w defensywie na wyższym szczeblu rozgrywek gdzie widać że poziom poszedł do góry ale u siebie będą chcieli dominować i grać swoją piłkę na pewno. Zresztą przed sezonem w rozgrywkach Paulisty tylko Sau Paulo było skuteczniejsze a sami ten zespół pokonali 2:3 a jeszcze świetnie to wyglądało właśnie w domu w tutaj już byli najskuteczniejsi w lidze oraz wygrali pięć spotkań z rzędu w których strzelili aż 13 bramek!!. Na zapleczu bez porażki w domu przez cały sezon i znowu zostawili w tyle wszystkich jeśli chodzi o ofensywę. Goście średni poprzedni sezon w tym już zanotowali każdy wariant, to co trzeba powiedzieć że ekipa ma bardzo doświadczony atak Fred oraz Nene to starze wygi a w starciach z beniaminkami takie doświadczenie punktuje. Poprzedni rok to wyjazdy bardzo odważne, bardzo mało remisów i to przerodziło się w bilans bramkowy z jedną najgorszych defensyw ale także ze sporą solidnością w ataku, w sumie mieli drugą średnią bramkową w delegacji. Beniaminek tutaj jak wspomniałem ruszy od początku bo zwycięstwo i liczę że swoją postawą otworzą ten mecz.

124
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej NHL
Godzina: 2:00
Spotkanie: Philadelphia - Montreal
Typ: Montreal z dogrywka i karnymi
Kurs: 2,20
Bukmacher: STS
Analiza: W serii 3:1 dla Philadelphii, Montreal wie że musi to wygrac i wyjdą zmotywowani na 100%. 3 mecze temu potrafili wygrac 5:0 dlaczego mieli by nie potworzyć wygranej, nie mówię że w takim wymiarze i że musi się to stać w regulaminowym czasie gry ale kurs na zwycięstwo z ewentualną dogrywka i karnymi świetny. Philadelphia ostatnio gra świetnie ale zdarzają się im słabe mecze jak np ten 2 w serii. Montreal to kompletna drużyna, ma kto w niej strzelać i napewno jeszcze zawodnicy i trener wierza w swoje umiejętności. Można powiedzieć że grają u siebie bo w swoim kraju w związku z zamieszaniem który spowodował nieistniejący wirus. W mojej opini szanse 50/50, jak Montreal ma dzień to jest nie do zatrzymania i mam wielką nadzieję że to będzie tej nocy na tafli w Toronto.

120
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
Otrzymane punkty reputacji: +57
patraul19 39,1K

patraul19

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - World Senior Championship
Godzina: 20:00
Spotkanie: Stephen Hendry - Nigel Bond
Typ: Stephen Hendry
Kurs: 3.00
Bukmacher: Lvbet
Analiza:

Stephen Hendry, 7-krotny mistrz świata, posiadający w swoim CV również 6 zwycięstw w turniejach Masters i 5 w UK Championship. W zeszłorocznym turnieju seniorów wygrał w pierwszej rundzie z Tonym Drago, by przegrać w kolejnej rundzie z Darrenem Morganem. Niewiele więcej można napisać o jego obecnej formie, gdyż od 2012 roku nie gra zawodowo. Pewnie dlatego jest tak niedoceniony przez bukmacherów.

Jego rywalem będzie Nigel Bond. 54-latek, który wciąż jest zawodowym graczem utrzymującym pozycję w tourze. Do największych sukcesów ostatnich lat Bonda można zaliczyć ćwierćfinał UK Championship z 2019, gdzie przegrał minimalnie z Markiem Allenem 5-6. Bardzo dobrze zaprezentował się również w tegorocznym German Masters dochodząc do 1/8, gdzie musiał uznać wyższość Matthew Selta 2-5.
Co mnie w nim niepokoi to forma w ostatnich turniejach jakich brał udział. Porażka z Edenem Sharavem 3-6 w ćwierćfinale kwalifikacji do MŚ (23.07) oraz 3 przegrane mecze i tym samym ostatnie miejsce w grupie snookerowej ligi mistrzów (czerwiec).

Zbierając wszystko do kupy wyszło mi, że gram jutro na Hendry'ego. Wystarczy odrobina geniuszu dla wielu uznanego za najlepszego gracza w historii, słabsza dyspozycja Bonda i mamy niespodziankę.

200
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +89
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Szkocja
Godzina: 20:30
Spotkanie: Saint Johnstone vs Aberdeen
Typ: Pierwszy gol - Saint Johnstone
Kurs: 2.05

Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Druga kolejka ligi szkockiej. St. Johnstone dobrze weszło w ten sezon i w pierwszym meczu byli lepsi od Kilmarnocku, który sam określam jako 3. najlepszą ekipę w Szkocji. W tym samym czasie Aberdeen przegrało minimalnie z Rangersami, ale po słabym meczu w którym poza obroną nie mieli nic do zaoferowania. Aberdeen podchodzi do tego meczu oslabione przez koronawirusa, który nieco namieszał w ich kadrze i nie wiadomo jaka jedenastka wybiegnie w tym meczu, ale na pewno nie będzie optymalna, stąd też kursy na gospodarzy cały czas spadają. Proponowany typ nie wymusza zwycięstwa gospodarzy i jest dość loteryjny, jednak myślę, że ofensywnie nastawione St. Johnostone rozpocznie strzelanie w tym meczu.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 3:00
Spotkanie: Clippers - Dallas
Typ: Clippers i poniżej 231.5 pkt
Kurs: 2,60
Bukmacher: ewinner
Analiza:
Ponownie atakuję mecz Clippers z Dallas i ponownie musiałbym napisać dosłownie to samo co ostatnio. Wiem, że ostatnio dawałem powyżej tej ilości punktów (albo 229,5 było, nie pamiętam) wiem, że pomyliłem się niewiele i zaszkodziła mi 3 kwarta, gdzie była katastrofa. Dzisiaj nie spodziewam się aż tak szybkiego meczu. Clippers są dużo lepszą drużyną, Dallas musi szukać innych dróg niż pójście w otwarty mecz, ale ... nie wiem czy są w stanie. Ta para jest solidna i myślę, że Dallas mogłoby urwać jakiś bój w PO, ale niekoniecznie przy tak silnej drużynie jak Clippers. Tutaj stawiam tak jak mówiłem na gładkie zwycięstwo Clippersów oddających maksymalnie 2 mecze, ale obawiam się, że to i tak już zbyt dużo może się okazać dla Doncicia i spółki. Nie rozumiem czemu ludzie wciąż nie doceniają tej ekipy z Los Angeles. Millwauke jest mocne, ale ma wady i to duże. Jak Giannis stanie to ta drużyna nie wie co robić. Lakersi są mocni, ale nie widzę dużych broni po stronie obronnej. Clippers mają Leonarda i Georga mocnych po obu stronach parkietu, Beverleya po stronie broniącej (który nawet z Durantem sobie umiał radzić dobrze) no i Lou oraz Harrela z ławki, co daje baardzo mocną ławkę w ofensywie. Dla mnie faworyci całego sezonu. Dzisiaj spodziewam się wolniejszego meczu i zwycięstwa Clippers, które może podciąć skrzydła Dallas. W pierwszym meczu niezła była też skuteczność, dzisiaj może się okazać być gorszą, a że w PO można grać mocniej w obronie to właśnie tego się spodziewam. Dodatkowo Łotysz z Dallas ma Questa i nie wiadomo czy zagra tak samo jak Patric w Clippers, ale to zdecydowanie większa strata byłaby dla Dallas, a bez Patrica jakoś i tak to będzie wyglądać. Stawiam Clippers i punkty w okolicach 220.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Hokej na lodzie - NHL
Godzina: 4:30
Spotkanie: Vancouver Canucks - St. Louis Blues
Typ: Vancouver Canucks strzelą gola we wszystkich tercjach
Kurs: 4,75
Bukmacher: LVBet
Analiza:

Będzie to piąte spotkanie tej serii. Po rozegraniu czterech spotkań jest remis 2:2. Pierwsze dwa mecze wygrało Vancouver Canucks, a dwa następne St. Louis Blues. Dwa ostatnie mecze w wykonaniu Vancouver nie były najlepsze. Zupełnie inaczej wyglądały jednak dwa pierwsze spotkania. Pierwsze Vancouver wygrało 5:2, a drugie 4:3 po dogrywce. W obu tych meczach Canucks strzelili bramki we wszystkich tercjach. Vancouver Canucks są jedną z najlepszych drużyn w lidze jeśli chodzi o ofensywę, wystarczy spojrzeć na liczbę bramek jaką zdobywali w sezonie regularnym. Wierzę, że w tym meczu zobaczymy takie Vancouver jak w tych dwóch pierwszych, a wtedy jest szansa, że znowu uda im się strzelić we wszystkich trzech tercjach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
M 12,8K

michael1910

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka-Tajlandia (TBL)
Godzina: 9:00
Spotkanie: T-REX:Hitech Bangkok City
Typ: Hitech Bangkok City handicap -18,5 punktu
Kurs: 2.90
Bukmacher: forBet
Analiza:


Na czwartek postanowiłem znów zagrać koszykówkę z Tajlandii. Do drugiej fazy awansowało 6 z 10 zespołów. Hitech wygrał 9 spotkań i awansował z 1 pozycji. Ich rywale z bilansem 4-5 awans wywalczyli z 6 lokaty. W kolejne fazie każdy zespół rozegrał już po 3 spotkania. W 1 kolejce Hitech przegrał rywalizację jednym punktem z Thai General Equipment. Oba zespoły licząc obie fazy przegrały tylko po 1 spotkaniu w bezpośrednich pojedynkach. Hitech Bangkok w kolejnych dwóch meczach gromił swoich rywali 90-48 i 88-54. T-Rex wygrało 1 mecz w drugiej fazie a potem dwie przegrane. Na przestrzeni 3 ostatnich lat wszystkie 5 bezpośrednich spotkań wygrał Hitech. Średnia przewaga to aż 27 punktów. Ostatni mecz między tymi zespołami miał miejsce tydzień temu.Wtedy Hitech wygrał 105-70. Prowadzenie od początku,pogrom w drugiej kwarcie i pełna kontrola przez kolejne części meczu. Dlatego liczę na kolejny pogrom w ich wykonaniu,

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
R 5,7K

robus1986

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP
Godzina: 12:00
Spotkanie:
Laaksonen- Karatsev
Typ: Karatsev (-2.5 AH pkt)
Kurs: 1.76
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Laaksonen to zawodnik pochodzący z Szwajcarii. 28-letni tenisista ma 185 cm wzrostu i jest zawodnikiem praworęcznym. W rankingu ATP zajmuje 137 miejsce. W tym roku bilans spotkań Henri to zaledwie trzy wygrane i siedem porażek.
Na tym turnieju w swoim pierwszym spotkaniu pokonał Satral 2-1. Niespodziewanie w drugiej rundzie tego turnieju pokonał Madena na którego stawiałem. Pomimo przegrania pierwszego seta przez Szwajcara w kolejnych dwóch setach Laaksonen zaczął grac pewnie i zdecydowanie co doprowadziło do wygrania całego meczu.
Jego dzisiejszym przeciwnikiem będzie Karatsev – zawodnik pochodzący z Rosji. 26-letni tenisista w rankingu zajmuje 263 miejsce i jest zawodnikiem praworęcznym. W tym roku jego bilans ze wszystkich spotkań to dwadzieścia dziewięć wygranych i jedenaście porażek.
Na tym turnieju Karatsev gra rewelacyjnie. W pierwszej rundzie pokonał wyżej notowanego Haase. W następnym pojedynku również poszedł za ciosem i ograł w dobrym stylu kolejnego faworyta Vesely. W kolejnej rundzie zgodnie z moimi oczekiwaniami Rosjanin bardzo pewnie pokonał Gulbisa i według mnie jest jednym z głównych faworytów do wygrania tego turnieju.

76
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +1
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Koszykówka - USA, NBA
Godzina: 21:30
Spotkanie: Houston Rockets - Oklahoma City
Typ: Okahoma powyżej 110,5 pkt (razem z dogrywką)
Kurs:
1,63
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Witam, dziś mało meczu z piłki nożnej więc przenosimy się do Koszykówki NBA.
W pierwszym meczu Houston Rockets okazał się lepszy od Oklahomy City wygrywając dość wysoko 123:108.
Dziś typuję, że Oklahoma rzuci więcej niż 111 pkt wliczając w razie wu dogrywkę.
Nie licząc ostatniego meczu w poprzednich 4 spotkaniach między obiema drużynami Oklahoma rzucała więcej niż 111 punktów. Oczywiście nie było to dużo więcej bo rzucali 112 i 113 punktów ale widać, że lubią w tych okolicach się zakręcić. Kurs może nie jest zbyt duży.
Houston w pierwszym spotkaniu nie był faworytem dziś już jednak jest po zwycięstwie ale patrząc na obie ekipy to w dalszym ciągu ten mecz jest wyrównany i nie wiadomo kto wygra 4krotnie.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy
Spotkanie: Spezia - Frosinone
Godzina: 21:15
Typ: gol Frosinone
Kurs: 1,47
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Frosinone musi odrabiać straty z pierwszego meczu, w którym przegrali 0-1 ze Spezią. W poprzedniej rundzie już raz tego dokonali i wygrali (2 - 0) z inną drużyną, która dostała się do barażów. Myślę, ze gol Frosinone wygląda realnie zważywszy na ich niezły sezon oraz fakt, że Spezia broni się przeciętnie, co pokazała nawet w rywalizacji z Chievo. Kadrowo także wyglada lepiej Frosinone - szczególnie w formacji ofensywnej. Według mnie Frosinone zdobędzie tutaj minimum jedną bramkę.

47
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
l3ochnia 1,2K

l3ochnia

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Coleraine - La Florita
Typ: Coleraine -1 do przerwy
Kurs: 2,90
Bukmacher: forbet
Analiza:
Na dzisiaj pod lupę biorę spotkanie wyspiarzy z "graczami" z San Marino, no właśnie... nie bez powodu wziąłem w cudzysłów "graczy" ponieważ jak doskonale wiemy liga San Marino do wybitnych nie należy. Z drugiej strony mocna, twarda gra na wyspach nie pozwoli raczej gościom na zbyt wiele.
Goście w rozgrywkach UEL łapali takie wyniki jak 0:5 z Vaduz, 0:6 od łotewskiego Spartaksa (a ich poziom to dopiero tragedia) to tutaj nie spodziewam się innego rezultatu jak wysoka wygrana gospodarzy. Dla mniej odważnych gospodarz strzeli w obu połowach 1,60

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
arystoteles 534

arystoteles

Arystoteles
Dyscyplina: Piłka nożna, Litwa
Spotkanie: Panevezys vs Kauno
Godzina: 17:00
Typ: under 2,5 goli
Kurs: 2,2
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Mecz między 5 i 3 zespołem w tabeli.
Gospodarze maja bilans bramek 14-31, a goście 25-15.
W ostatnim meczu Panevezys straciło 3 gole, ale też zdobyli 3. Jednak tamta drużyna, czyli Banga ma o wiele gorsza defensywe niż Kauno.
Do tego w zespole gospodarzy wraca po kontuzji doświadczony środkowy obrońca, ktory powinien pokierować obrona.
Gospodarze powinni wyjść początku skoncentrowani, bo wiedzą z kim grają. Trener zaznaczył, że klucze w tym meczu może być defensywa.

110
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
A 30,4K

atr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Iran
Spotkanie: Persepolis - Saipa
Godzina: 18:15
Typ: Saipa
Kurs: 5.6 -> 5
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Ostatnia kolejka ligi irańskiej. Gospodarze zdemolowali konkurencję i mają 14 punktów zapasu nad kolejnym zespołem. Ostatnie kolejki mogą już potraktować bardziej na luzie co widać w ostatnich dniach - 3 ostatnie mecze to łącznie 2 punkty.
Goście mimo że nie przegrali żadnego z ostatnich 8(!!!) meczów są zagrożeni spadkiem. Mają 2 punkty przewagi nad miejsce spadkowym a nawet remis nie gwarantuje im utrzymania. W ostatnich latach wielokrotnie wygrywali z Persopolis po zbliżonych lub nieco niższych kursach i sądzę że i teraz mają na to realne szanse - szczególnie że przeciwnik może być bardziej skupiony na świętowaniu mistrzostwa.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania
Godzina: 22:00
Spotkanie: Elche - Girona
Typ: Elche strzeli gola
Kurs: 1.75
Bukmacher: STS
Analiza:
Dziś wieczór odbędzie się finałowe spotkanie o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej w Hiszpanii pomiędzy Elche a Girona. W 6 ostatnich bezpośrednich spotkaniach Elche strzelało bramkę swoim dzisiejszym przeciwnikom. Elche w sezonie zasadniczym w lidze strzeliło 26 goli w 21 meczach rozegranych na własnym obiekcie, z kolei Girona straciła na wyjazdach 30 goli w 21 spotkaniach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
stanley-63 781,4K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Szkocja Premiership
Godzina 20:30
Spotkanie : Saint Johnstone vs Aberdeen
Typ : czerwona kartka
Kurs : 5.55
Bukmacher : ETOTO

Sędzią w tym meczu jest pan WILLIE COLLUM i to po nim spodziewam się że karteczek może być sporo a że potrafi także wyciągnąć z kieszeni bezpośrednią czerwoną to dlatego na tego pana liczę najbardziej , w tym nowym sezonie sędziował jedno spotkanie Celic- Hamilton i pokazał 4 żółtka , dla Saint Johnstoneto 4 mecz w tym sezonie i tak w pierwszej kolejce z Dundee United 6 żółtek i za drugą żółtą czerwona dla Saint Johnstone , w ostatniej kolejce Saint Johnstone grało z Kilmarnock a w meczu 3 żółtka i bezpośrednia czerwona dla Kilmarnock , dla Aberdeen to dopiero drugi mecz , w pierwszym meczu podejmoali u siebie Celtic i polegli 1:0 w meczu 1 żółta i bezpośrednia czerwona dla Aberdeen , ostatni mecz tutaj na McDiarmid Park 24 listopada to wynik 1:1 a w meczu 5 żółtek i 2 bezpośrednie czerwone dla Saint Johnstone i jak tu nie liczyć na czerwień !

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
P 148,4K

Plamiacz

Best of the Best
Dyscyplina: Piłka nożnaBrazylia, BRAZYLIA: Campeonato Brasiliense
Godzinna: 21:00
Spotkanie:Bosque Formosa-Gama
Typ: over 4.5 bramki
Kurs: 4.50
Bukmacher:LVbet

Analiza:
Moim zdaniem w dniu dzisiejszym warto zainteresować się spotkaniem z ligi brazylijskiej między Bosque Formosa a Gama.Między tymi zespołami odbyły się w sumie 4 spotkania z czego 3 wygrała Gama a jedno skończyło się remisem.Ostatnio Bosque Formosa mieli spotkanie u siebie gdzie byli faworytami lecz przegrali go.Gama jest w bardzo dobrej formie ma serię 5 zwycięstw z rzędu.Można zauwarzyć,że jak Gama byli na wyjeździe i byli zdecydowanymi faworytami tzn.kurs 1.16-1.21 to było bardzo dużo bramek 5,6.Grając u siebie jako zdecydowany faworyt było ostatnio mniej bramek 3,2,4.Dzisiaj powinno być bardzo dużo bramek.Stać Gama na to.Podkreślając to,że to już są play offy.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy
Spotkanie: Spezia - Frosinone
Godzina: 21:15
Typ: bts+2.5
Kurs: 3
Bukmacher: STS

Jest to drugie spotkanie blizej awansu Spezia, ktora wygrala wyjazd 1-0 Frosinone przyjelo taktyka wyczekujaca w domu podobnie jak wczesniej z Pordenone nie oplacilo im sie to,ale na wyjezdzie odrobili z kolei Spezia awansowala po bardzo ciekawych meczach z Chievo 0-2 i 3-1,Spezia w domu jest silna jak na Seria b druzyna,ale licze tez ze Frosinone zagra w drugim meczu lepiej,tutaj nie mozna jeszcze niczego przesadzac wystarczy popatrzec jakie odwroty sytuacji byly w polfinalach.

100
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom