>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.08.2019 (wtorek)

Status
Zamknięty.
T 194

toyz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Europa, Liga Europejska
Godzina: 21:00
Spotkanie: LASK Linz - Club Brugge
Typ: 1X2/btts - 1/tak
Kurs: 5.50
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
W poprzedniej rundzie stawiałem na Linz i mnie nie zawiedli, pokonujac u siebie Basel. W tamtym meczu Basel przez wiekszosc meczu nie istniał, tworząc sobie sytuacje w końcówce i pokrywając dzisiejszy bet. Ten Basel to już nie ten Basel co kiedyś, dlatego uważam, że Brugge jest przeciwnikiem nieco trudniejszym niż Szwajcarzy. Nie spodziewam się tutaj takiej dominacji ze strony Austriaków, ale myślę, że grając u siebie, będąc aktualnie w dobrej formie i dobrych nastrojach powinni oni ten mecz wygrać. Przeciwnik jest nie byle jaki, bo wicemistrz Belgii, który jak zostało już pare razy wyżej wspomniane - wywiózł z Kijowa wynik 3:3, to był szalony mecz i szacunek dla nich. Jednak Linz złapało teraz fale, mają swój pozytywny okres, sa niesamowicie blisko pierwszej ligi mistrzów w historii klubu, pierwszych europejskich pucharów od 33(!) lat. Prześledziłem sobie wyniki Brugge w grach na arenie międzynarodowej i taki bet był pokrywany relatywnie częściej niż na krajowym podwórku. Przeczuwam wyrównany mecz, ze wskazaniem na gospodarzy.

  100
 
przemas92ck 1,4K

przemas92ck

Typer


Dyscyplina: Piłka ręczna - Mecze Towarzyskie 
Godzina: 20:00
Spotkanie: Wihelmshavener - Vive
Typ: Powyżej 62,5
Kurs: 1,74
Bukmacher: LvBet

Witam wszystkich w kolejnym dniu zmagań z bukmacherem. Dzisiejsza oferta jest mocno okrojona, jednak udało znaleść się mecz, który zapowiada się niezwykle interesująco. Spotkanie towarzyskie pomiędzy niemieckim Wihelmshavener, a dobrze znanej na całym świecie drużynie Vive Kielce. Oczywiście kielczanie w dzisiejszym starciu są faworytami bez dwóch zdań i to oni w głównej mierze będą narzucać tempo i zmuszać przeciwnika do ryzykowniejsze gry. Moja propozycja skierowana jest w ilość bramek rzuconych przez obydwa zespoły +62,5 po kursie 1,74 jaki obecnie dostępny jest na LvBet. Ciekawostką jest, to że linie na ten mecz były mocno rosnące, początkowo bukmacher wystawił linię 59,5; pózniej sukcesywnie była zwiększana, aż wreszcie zatrzymała się na 62,5. Uważam, że będziemy świadkami gradu goli w tym spotkaniu, zwłaszcza po stronie Vive, które może rzucić czterdzieści bądź jak dobrze wejdzie w mecz więcej bramek. Niemiecki zespół obecnie spadł z drugiej ligi do niższej klasy rozgrywkowej, z niechlubnym dorobkiem drugiej drużyny z największą liczbą straconych bramek. Gospodarze często podejmują ryzyko w swojej grze co przeciwko mocnym zespołom nie jest dobrym pomysłem i często boleśnie o tym się przekonują. Również chętnie dostosowują się do tempa gry, ale zwykle brakuje potencjału, aby grać jak równy z równym przeciwko czołowym drużyną. Myślę, że przebieg pierwszej połowy może być nieco spokojniejszy od drugiej odsłony, wszystko zależy od różnicy bramkowej wypracowanej przez zespół z Kielc.

  100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna - LM, kwalifikacje
Godzina: 21:00
Spotkanie: CFR Cluj - Slavia Praga
Typ: powyżej 29,5 fauli
Kurs: 1,96
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed nami ostatnia runda kwalifikacji do LM. Ekipa z Rumunii występuje od samego początku i w pokonanym polu zostawiła już 3 rywali w tym niespodziewanie ostatnio Celtic. Goście jako drużyna rozstawiona dopiero teraz przystępuje do rywalizacji i rozegrała tylko parę kolejek w lidze. Jak już w kilku postach wspomniano w tym pierwszym spotkaniu nikt nie będzie chciał się za bardzo otworzyć aby nie stracić za szybko bramki co znacznie skomplikuje sytuację. Gra powinna toczyć się głównie w środkowej strefie gdzie powinno być sporo walki o uzyskanie przewagi nad rywalem. Typ ponownie bardziej na czuja ale jak przyjrzymy się statystykom fauli ekipy Cluj u siebie to są one bardzo zróżnicowane (8 Astana, 16 z Maccabi, 10 Celtic). Jako, że to już ostatnia przeszkoda przed wielką piłką i wielką kasą nikt już na tym etapie nie odpuści i zrobi wszystko aby awansować do fazy grupowej stąd typ na przewinienia już w tym pierwszym spotkaniu.

  96
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom