>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 20.08.2016 (sobota)

Status
Zamknięty.
challenger 15,3K

challenger

Forum VIP
Tutaj p odajem y typy
na sobotę - 20. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ:
over 2.5
Kurs:
1.80
Bukmacher:
Nazwa bukmachera
Analiza:


Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna IO
Godzina: 1:30
Spotkanie: Dania- Polska
Typ: 2
Kurs: 4,0
Bukmacher: Bet365
Polacy niespodziewanie pokonali chorwatów i grają w najlepszej czwórce igrzysk olimpijskich. Jak już tak daleko doszli to nie wierzę żeby się tak łatwo poddali a taki kurs (4,0 ) warto spróbować zagrać.
Kiepska analiza (trzecia i kolejna w miesiącu)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Anglia, Premier League
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Tottenham-Crystal Palace
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 2 golami
Kurs: 4.50
Bukmacher: Unibet
Analiza: Tottenham w drugiej kolejce Angielskiej Premier League na swoim stadionie podejmował będzie drużynę Crystal Palace, gospodarze w poprzedniej kolejce tylko zremisowali w spotkaniu wyjazdowym z zespołem Evertonu, goście natomiast na swoim stadionie niespodziewanie ulegli słabszemu od siebie zespołowi z West Bromwich Albion, który w tamtym spotkaniu nie był zespołem lepszym,ale zdołał ugrać komplet punktów na trudnym do gry terenie . W tej kolejce gospodarze są zdecydowanym faworytem do zdobycia kompletu punktów , głownie dlatego iż na swoim stadionie ekipa popularnych &quot; Kogutów &quot; jest w stanie nawiązać walkę praktycznie z kązdym zespołem Premier League, goście natomiast nie grają równych spotkań i to na pewno jest ich zdecydowanym problemem, nawet jak zagrają dobre spotkanie to potem nie są w stanie tego powtórzyć w kolejnym meczu , tak było w poprzednim sezonie. Zdecydowanie goście nie są zespołem na spadek z ligi,ale na przedział miejsc 9-13 jak dla mnie w obecnym sezonie,ale w tym meczu stawiam na wygraną zespołu gospodarzy 1:0 do połowy oraz 2:0 po 90 minutach tego spotkania.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bartsimpson 0

bartsimpson

Użytkownik
Dyscyplina: WTA Tenis Cincinnati
Godzina: 1:00
Spotkanie: Radwańska - Halep
Typ: 2-0 w setach Radwańska
Kurs: 5.00
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Nie ukrywam że gram ten kurs jako do konkursu. Jednak ten mecz jest bardzo równy. Halep to aktualnie All Star- czołówka kobieca. Jedna z lepszych tenisistek. Halep zauważyłem lubi ogrywac wysokie zawodniczki które są wryte w ziemię. Kto oglądał Isie z Petkovic i Konta wie że służą jej te korty. To na co zwrocilem uwagę to jej serwis i return. Gra bardzo dobrze i jest w gazie. Wystarczy chwila, gorszy moment u Rumunki i przegra ważny punkt i gem. To jest bardzo zagadkowy mecz i bardzo równy. Każda z Pań może go wygrać 6:2 6:2 i liczę że zrobi to Krakowianka i po tym zwycięstwie będzie nowa torebunia ;)
⛔100
 
majekx 841,9K

majekx

Znawca A-League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Chile
Godzina: 17:00
Spotkanie: Cobresal - Deportes Iquique
Typ: over 2.5 + obie strzelą
Kurs: 2,1
Bukmacher: bet365
Analiza:
Zapraszam na 4 kolejkę Chilijskiej ligi - rozgrywki Apentury. Jeden z bardziej doświadczonych i zasłużonych klubów podejmuje na własnym stadionie niewątpliwie objawienie tych kilku meczy ligowych. Po 3 kolejkach gospodarze zajmują 11 pozycję. Mają na koncie 3 remisy, bramki 2:2. Ale jeżeli przyjrzymy się bliżej tym meczom to rozgrywki zaczęli z naprawdę trudnymi zespołami. Wyjazd - Universidad Catolica
(1:1), u siebie z Santiago Wanderens (1:1) i wyjazd z Antofagasta (0:0). Tym razem czeka ich kolejny mecz na własnym stadionie. Na stadionie, gdzie na 5 ostatnich meczach strzelili 11 bramek, tracąc 7. Na ten trudny grunt przyjeżdża zespół Deportes. Niespodziewanie jest on liderem ligi - 2-1-0, bramki 7:3. Zaczęli naprawdę dobrze, wygrywając w domu z Evertonem 3:1 i wygrywając na wyjeździe z Deportes Temuco 3:1. W ostatniej kolejce już spotkali się na własnym stadionie z groźniejszym przeciwnikiem: O&#39;Higgins - 1:1. To pokazuje, że lider nie jest taki mocny jak się wydaje... ale z drugiej strony coś strzelić nawet mocniejszym zespołom potrafi. Żeby uzupełnić pełny obraz to goście strzelali na wyjazdach gole w ostatnich 9 meczach (7 z nich pokrywają mój typ). Wygląda to obiecująco, i mam nadzieje, że tak będzie wyglądać po meczu.
pozdrawiam
m
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
portowiecmks 5,1K

portowiecmks

Użytkownik
Dyscyplina. IO Siatkówka
Godzina. 3:15
Spotkanie. Rosja - Brazylia
Typ. Rosja + 8.5 pkt
Kurs. 1.90
Bukmacher. Bet365
Analiza: Obserwuje turniej i muszę powiedzieć że ten mecz to 50/50. Jednak bukmacherzy faworyzują Brazylię, pewnie dlatego że grają u siebie. Jednak popatrzmy jak grają w tym turnieju. W grupie ograli Meksyk i Kanadę.. tracąc seta nawet z amatorami z Meksyku. Jedyna wartościowa wygrana była z Francją, która również nie trafiła z formą w ten turniej.. wygrali na małe punkty +7. Wiec typ na Rosję +8,5 by siadł. Brazylia w 1/4 zmierzyła się z rewelacją turnieju Argentyną i wygrali na małe punkty ledwie + 3. Stracili seta w którym przegrali do 17. Powiedzmy sobie szczerze Argentyna,Kanada,Meksyk to nie ta klasa co Rosja. Rosjanie ograli Kanadę na małe punkty aż 22 punktami, w ćwierćfinale. Forma Rosjan rośnie, nie stracili nawet seta w ostatnich dwóch meczach z Iranem , z tym z którym Polska meczyła się w 5 setach i z Kanadą która urwała seta Brazyli. Brazylia traciła seta nawet w meczu z Meksykiem, nie chce mi sie wierzyć , że Rosjanie nie wygraja tu chodz 2 setów, a typ na małe pkt nawet jeśli Rosja przegra powinnien wejść. Powodzenia.
⛔100
 
lukash006 119

lukash006

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - USA: MLS
Godzina: 05:00
Spotkanie: San Jose Earthquakes - Houston Dynamo
Typ: San Jose Earthquakes
Kurs: 1.76
Bukmacher: Oddsring
Analiza:
San Jose musi wygrać dzisiejszy mecz, powodem jest fakt, że brakuje im jednego punktu do Portland które obecnie zajmuje ostatnie premiowane miejsce awansem do fazy PLAY-OFF. Ponieważ ta grupa jest zrównoważona, więc ten mecz nie może się zakończyć wynikiem innym niż wygrana gospodarzy tym bardziej, że Houston nie udało się wygrać swoich ostatnich 20 meczy na wyjeździe. Houston jedzie do San Jose osłabione...stratą jest DaMarcus Beasley - kluczowa postać w ofensywnej grze drużyny, zresztą nie będzie dostępny nawet Agus Raul Rodriguez i znak zapytania wisi nad Dericiem i Clarkiem. San Jose w domu będzie miał silne wsparcie w dzisiejszym meczu, plus ustawienie w Houston e systemie 4-5-1, sugerujące obronne plany tego zespołu. San Jose jest niepokonane w 15 z ostatnich 16 meczów domowych. Wyszukane przeze mnie informacje jak najbardziej oscylują za wygraną gospodarzy ale czy tak będzie? Miejmy nadzieję, że tak. Powodzenia ????
⛔100
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna IO
Godzina: 1:30
Spotkanie: Dania- Polska
Typ: 2
Kurs: 4.20
Bukmacher: Unibet
Cóż, sytuacja bycia w czołówce tabeli (nie podawałem typów przez dłuższy czas i zdziwiony rzuciłem okiem w tabelę miesiąca sierpnia) jestem zmuszony powrócić do typowania mojego typu dnia. Zapraszam do mojej analizy. Chwilę temu zakończył się piękny pościg Niemców za Francuzami, ale niestety Wolfswagen nie dokonił Renaulta, ale pokazał, że da radę ich ukruszyć w finale. W polskiej ekipie w końcu zaczęła funkcjonować bramka, Wyszu na wysokiej skuteczności z Chorwacją. Do tego nasza obrona w końcu po profesorsku zagrała, Kus, którego po fazie grupowej chciałem osobiści zabić za wiele niepotrzebnych fauli i łapania kar w końcu odpalił (mam nadzieję, że nie przechwalam). Do tego w końcu &quot;Kaczka&quot; łapie rytm meczowy po kontuzji i widać, że wraca do dawnej formy. Czy zagra Michał Jurecki? Tego nie wie nikt poza sztabem szkoleniowym, a decyzja ma być podana przed samym meczem. Bielecki bombardier trzyma poziom, a do tego Lijek w końcu uruchomił swoje dobre rzuty. Teraz reprezentacja Danii. W bramce trochę kłopot, bo Landin daleko od mistrzowskiej formy, ale próbuje go zastąpić Green. Bardzo dobrze na skrzydle prezentuje się Lasse Svan, a liderem środka klasycznie jest Mikkel Hansen. Co do nastrojów w obydwu ekipach bardzo dobre, Polacy pokonali faworyzowanych Chorwatów, natomiast Duńczycy zmasakrowali bardzo dobrze dotąd grających Słoweńców. Cóż, mam nadzieję, że Dujszebajew po końcowym gwizdku dzisiaj będzie mógł po raz kolejny odprawić taniec radości i fikołka i wyrówna rachunki z 2014 roku ze szkoleniowcem Gudmundssonem (ten prowadził Rhein Neckar Loewen, podczas meczu w LM każdy chyba pamięta ten skandal). Polska do boju!
⛔100
 
janusz-bet 235

janusz-bet

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis WTA
Godzina:eek:ne:00
Spotkanie:Radwańska-Halep
Typ:Radwańska +3,5 gema
Kurs:1,97
Bukmacher:pinnacle
Analiza:
Nic ostatnio nie podawałem bo nie miałem czasu.Dziś moją uwagę przykuł mecz naszej Agi z Rumunką Halep.Radwańska na tym turnieju wygrała w 1/16 gładko 2:0 w gemach 6:0 6:1 z Niemką Petkovic i w 1/8 wygrała 2:1 z Kontą.Aga napewno będzie chciała tutaj zajśc jak najdalej i pokazać,że porażka z Chinką na IO to był tylko wypadek przy pracy.Halep ostatnio notuje naprawde dobre wyniki na kortach twardych pokonała już w Cincinnati Beck i Gavrilovą gładko po 2:0.Serwis u Agi siedzi dobrze tak jak i return.Przeczuwam tu 3 setówke bo obie panie są w formie.Myśle,że Aga wygrywając 1 set przybliży szanse wejścia typu.Liczę,że zrobi to jak z Kontą czyli do 0.Ciężko tu iśc w czystą dwójke albo jedynkę czyste 50/50 ze wskazaniem na Rumunkę.Fajny kursik i polecam go grać.Życzę wysokich wygranych!!!
⛔100
 
typertv 144

typertv

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis ATP
Godzina:two:30
Spotkanie:Murray-Tomic
Typ:Tomic+2,5 gema
Kurs:3.53
Bukmacher:pinnacle
Analiza:Warto ryzykować po fajnym kursie.Murray wygrał IO ale ile on może grać.Napewno jest zmęczony bo nie miał dużo czasu ma regeneracje na ten turniej.Wiadomo priorytetem były IO,które wygrał.Tomic widać na tym turnieju gra znakomicie.Wygrał z Goffinem 2:1 ograł 2:0 Nishikoriego po 2 tie-brekach.Jedynym haczykiem jest tu psychika i lewactwo Tomica.Lubi sobie czasami popuścić w meczu ale jak chce mu się grać to jest naprawdę grożny.Kto ogladal jego mecz z Nishikorim to wie jak jego serwis funkcjonuje.Przeczuwam 2 tie-breaki.Murray na tym turnieju 2 spokojne zwycięstwa wynikiem 2:0 z Monaco i Andersonem.Powo!
⛔100
 
whoyouwannabe 43

whoyouwannabe

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia, Premier League
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Burnley - Liverpool
Typ: Liverpool over 1.5 bramki
Kurs: 1.66
Bukmacher: bet365
Gospodarze w ostatnim domowym meczu ze Swansea (przegranym 0:1) w pierwszej połowie całkowicie oddali inicjatywę gościom, którzy nie grają na tym samym poziomie co Liverpool, co poskutkowało wieloma sytuacjami stworzonymi przez podopiecznych Francesco Guidolin&#39;a. W meczu było też widać przepaść między przygotowaniem fizycznym Burnley a Swansea, PL wymaga o wiele więcej siły i wytrzymałości niż Championship.
Już w poprzedni sezonie widzieliśmy jak dobrze Liverpool pod wodzą Jurgen&#39;a Klopp&#39;a radzi sobie na wyjazdach. Zawodnicy czuli się dużo pewniej na stadionach rywali niż na swoim pełnym historycznych zwycięstw Anfield. Trener Liverpool&#39;u mówił przed meczem z Arsenalem (wygranym 3:4) - &quot;Jeśli porównać oba zespoły do muzyki, Arsenal gra konsekwentną muzykę klasyczną, a Liverpool to heavy metal potrafiący podnieść emocję kibicom do ostatniego gwizdka&quot;. Oczywiście nie myli się i jego podopieczni pokazują bardzo odważny styl gry - stwarzają dużo sytuacji podbramkowych, które bezwzględnie wykorzystują. Czołowi gracze: Firminho, Lallana i Coutinho, a także dwa świetne transfery Mane i Wijnaldum są w świetnej formie, rozumieją się na boisku, dobrze czytają grę i potrafią robić cuda w kontratakach. Szczególnie perfekcyjnie wyszkolony technicznie Mane, kupiony z Southampton wykazuję wielką chęć zdobywania bramek (nie wiadomo czy dzisiaj zagra przez drobny uraz barku, ale i bez niego drużyna radzi sobie doskonale). Myślę, że na początku sezonu Liverpool, na fali po ostatniej wygranej z zeszłorocznymi wicemistrzami Anglii, pokaże na co go stać i jutrzejszy mecz będzie pokazem siły drużyny Klopp&#39;a.
Dla odważnych proponuję over 2.5 bramek Liverpool&#39;u po kursie 3.25, a także Liverpool wygra + over 2.5 po kursie 2.40.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
S 1,1K

szatar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia, Eredivisie
Godzina: 19:45
Spotkanie: FC Zwolle - PSV Eindhoven
Typ: 2 i pow. 2,5 gola
Kurs: 2.15
Bukmacher: Betano
Analiza:
Witam wszystkich! Świetnie, że kolejny typ dnia wszedł. Szkoda, że tak mało osób skorzystało. No cóż, na dzisiaj mam dla Was także interesujący typ i w kolejnej części postaram się Was do niego zachęcić. Zapraszam!
Po pierwsze, liga holenderska jest jedną z bardziej overowych lig w Europie co zresztą napisałem już nie raz w poprzednich analizach. Widać to było również w bezpośrednich starciach dzisiejszych rywali. Otóż biorąc pod uwagę wszystkie dotychczas rozegrane mecze na stadionie FC Zwolle z PSV można dostrzec pewną zależność. W każdym, podkreślam - każdym spotkaniu padały przynajmniej 3 gole. Co więcej, PSV wygrało 6 z 7 bezpośrednich potyczek na obiekcie FC Zwolle co powoduje, iż najbardziej prawdopodobnym wynikiem dzisiejszego spotkania jest zwycięstwo gości i chociaż 3 gole w całym meczu. Rezultaty dotychczas rozegranych meczów przedstawiają się następująco: 1-3, 0-4, 1-2, 0-3, 1-2, 3-1, 1-3. Jak widać, PSV potrafi grac akurat z tym rywalem, gdyż w każdym z tych meczów oprócz jednego strzelało chociaż 2 gole, a aż w 4 przypadkach na 7 PSV strzeliło przynajmniej 3 bramki. Zatem wniosek z tego wynikający może być tylko jeden: PSV dzisiaj także strzeli kilka bramek, ale najprawdopodobniej nie wygra do zera. Na to przynajmniej wskazują statystyki.
Po drugie, PSV jest aktualnym mistrzem Holandii, z kolei FC Zwolle zajęło w poprzednich rozgrywkach 8 miejsce. Obecny sezon jest podobny do poprzedniego, ponieważ drużyny te walczą o podobne cele co rok temu, a PSV po 2 kolejkach ma na koncie 2 zwycięstwa. Najpierw na wyjeździe zespół ten pokonał Utrecht 2-1, by potem zwyciężyć 1-0 z Alkmaar. Miałem przyjemność oglądać te spotkania i mogę stwierdzić, że PSV stwarza stosunkowo niedużo sytuacji, jednak potrafi je wykorzystywać. Ponadto drużyna ta zdecydowanie woli mierzyć się z przeciwnikiem grającym otwartą piłkę, a takim z pewnością jest FC Zwolle, które w 2 meczach zdobyło tylko 1 punkt. Najpierw wyjazdowy remis 1-1 z Nijmegen, a następnie domowa porażka 0-3 ze Spartą Rotterdam. Te rezultaty nie napawają optymizmem, gdyż rywale strzelali gole z kontr (grę prowadził zespół FC Zwolle). Dzisiaj natomiast odbędzie się starcie z mistrzem kraju, który jak mało który zespół w tej lidze ma opanowane kontrataki do perfekcji. Należy więc spodziewać się interesującego widowiska, z wieloma sytuacjami podbramkowymi. W związku z tym typ proponowany przeze mnie wydaje się być całkiem dobry.
Po trzecie, w ekipie PSV pozostał najlepszy strzelec zespołu z poprzedniego sezonu, czyli Luuk de Jong, który w samej lidze strzelił 26 goli i zaliczył 9 asyst. Skoro jednak zdecydował się zostać w Eindhoven to widocznie świetnie czuje się w tym klubie. Poza tym oznacza to także, że PSV podchodzi poważnie do rozgrywek Ligi Mistrzów, które rozpoczynają się wkrótce. Awans mieli zapewniony poprzez zdobycie mistrzostwa, jednak jeszcze większe pieniądze można zarobić jeśli uda się uzyskać awans do fazy pucharowej. To właśnie jest główny cel tej drużyny. Z kolei najskuteczniejszy zawodnik FC Zwolle - Lars Veldwijk (14 goli, 9 asyst) opuścił klub i przeniósł się na zaplecze Premier League (Nottingham Forest). W wyniku tego FC Zwolle ma problem z wykorzystywaniem swoich sytuacji strzeleckich i choć stara się utrzymywać przy piłce długo to nic z tego nie wynika. Naprawdę ciężko będzie o korzystny rezultat z mistrzem, gdyż poza bramkostrzelnym snajperem w ekipie tej występują nadal także inni zawodnicy, którzy w poprzednich rozgrywkach błyszczeli: Urugwajczyk Gaston Pereiro (11 goli, 3 asysty), Davy Propper (10 goli, 6 asyst), Jurgen Locadia (8 goli, 10 asyst), Luciano Narsingh (8 goli, 5 asyst). Jak widzimy PSV nie opuścił ani jeden znaczący piłkarz, a za zdobywanie bramek odpowiedzialna jest cała grupa graczy, a nie tylko Luuk de Jong. To powoduje, że zawodnicy FC Zwolle stoją przed arcytrudnym zadaniem, którym jest nieprzegranie meczu. Ponadto skoro zawodnicy Ci w poprzednich rozgrywkach zdobyli mistrzostwo i wspólnie strzelili kilkadziesiąt goli to rozumieją się wzorowo. Bramki w meczu dzisiejszym zatem są tylko kwestią czasu.
Podsumowując, jeśli weźmiemy każdy podany przeze mnie argument pod uwagę to zauważymy, że zwycięstwo gości jest bardzo prawdopodobne. Poza tym skoro w każdym dotychczas rozegranym bezpośrednim spotkaniu padły chociaż 3 bramki to z jakiego powodu akurat dzisiaj miałoby być inaczej? Przypominam, że PSV w połowie września zaczyna walkę w LM, więc kiedy jak nie teraz ma wygrywać zdecydowanie i zdobywać 3 punkty bez żadnych wątpliwości? W ekipie tej występują zawodnicy znający się od dawna i grający ze sobą na tyle długo by doskonale rozumieć się na boisku. Uważam, że to wystarczające powody, dla których warto postawić na zwycięstwo PSV. Co ciekawe, w żadnym bezpośrednim meczu nie padł remis. 6 meczów wygrał zespół PSV, a 1 FC Zwolle.
Z innych rozwiązań proponuję chociaż 3 gole w całym meczu (@1.55) (ani razu w historii nie padły mniej jak 3 bramki). Ponadto chociaż 2 gole PSV w całym meczu są jak najbardziej do grania (@1.52). Powodzenia!
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
louisarmstrong 1,2M

louisarmstrong

Użytkownik
Dyscyplina:Tenis WTA
Godzina:eek:ne:00 mecz spóźniony ale już suszą kort
Spotkanie:Radwańska-Halep
Typ:Halep - 3,5 gema
Kurs:2,00
Bukmacher:pinnacle
Analiza:
Dzisiaj zagram anty patriotycznie !Gorąco kibicuję Isi-Pisi Agnes ale czuję dzisiaj wygraną Simony.Będzie się chciała zrewanżować za ostatnią porażkę w Singapurze!!!
Wtedy Aga grała kosmos , naprawdę wyżyny swego tenisa , dzisiaj Simona wyglada lepiej .Nie dała cienia złudzeń Gawrilowej a Agnieszka męczyła się z Kontą!
Coś drgnęło u Agi na pewno jest lepiej niż w Rio ale to jeszcze nie to!SImona w dobrej formie i na nią potrzeba samej najlepszej Radwańskiej!!!!!
TAKIE PYTANIA JESZCZE KOLEDZY I KOLEZANKI CZY SIMONA HALEP JEST PODOBAN Z TWARZY DO SZREKA?PASKUDNEGO OGRA Z BAJKI CZY JA JUZ DO RESZTY ZWARIOWAŁEM?
✅100
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 0

baarte

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Burnley - Liverpool
Typ: Liverpool
Kurs: 1.6
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Na inaugurację nowego sezonu Liverpool stoczył na Emirates Stadium bój z Arsenalem. Podopieczni Juergena Klopp stanęli na wysokości zadania i pokonali 4:3 mocno osłabionych Kanonierów. Wygrana ta z pewnością doda jedenastce z Anfield Road pewności siebie. Teraz Liverpool jedzie do Burnley po kolejny komplet punktów.
Tymczasem drużyna Burnley startu nowego sezonu nie może zaliczyć do udanych. Przed własną publicznością uległa bowiem 0:1 Swansea City.Obie drużyny na boiskach Premier League mierzyły się dotychczas cztery razy. Wszystkie spotkania zakończyły się wygranymi The Reds. Liverpool napewno będzie walczyć o czołowe miejsce w lidze a w takim meczu jak ten po prostu muszą zbierać punkty
⛔100
 
habemus_szatan 15

habemus_szatan

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, Primera Division
Spotkanie: Sevilla - Espanyol
Typ: Under 6,5 kartki
Kurs: 1,75
Bukmacher: Betano
Analiza: Linia kartek jest bardzo wysoka. W ostatnich 5 meczach pomiędzy tymi drużynami została przekroczona tylko raz. W ostatnich meczach towarzyskich oba zespoły zdobywały mało kartek, ale wiadomo jak jest w towarzyskich spotkaniach. W ostatnich dwóch meczach w superpucharze zawodnicy Sevilli zdobyli 4 kartki(9 razem z graczami Barcelony). Tutaj będzie ligowe spotkanie, do którego zawodnicy obu drużyn podejdą spokojnie i bez presji. Myślę, że linia jest o wiele za wysoka i spokojnie wejdzie. GORĄCO POLECAM!!
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna ekstraklasa
Data, godzina: 20.08.2016 20:30
Spotkanie: Legia-Arka
typ: Legia -1
kurs:3.2
betano
Legia co prawda ma we wtorek decydujące spotkanie w el do LM, uważam jednak że ten cały stres i ciśnienie związane z walką o LM zeszedł po pierwszym spotkaniu w Irlandii i czują że Dundalk nie jest dla nich zagrożeniem i jest to dobry fundament do nadrabiania zaległości ligowych, a z pewnością niejednokrotnie jeszcze gracze z Warszawy będą musieli się bardziej oszczędzać w przyszłości.
Legia na chwile obecną zajmuje 10.m w tabelin a 5 spotkań wygrali tylko wyjazd w Płocku, remisując u siebie z Jagiellonią, Piastem i Śląskiem, w ostatniej potyczce przegrali w Lublinie z Górnikiem Łęczna, podkreślić także należy że odpadli w pucharze polski z Górnikiem 3-2.
Arka jak dotąd wygrała 3 spotkania u siebie, jednak wyjazdy na których grały spotkania były już kiepskie przegrali w Białymstoku i Niecieczy, tak więc zważywszy na okoliczności dosyć pozytywne w ostatnim tygodniu dla Legii myślę że przyniesie jej to korzyści na boisku i dzisiaj to zaprocentuje.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – Polska, LOTTO Ekstraklasa
Godzinna: 18:00
Spotkanie: Piast Gliwice – Pogoń Szczecin
Typ: over 3.5
Kurs: 3.50
Bukmacher: unibet
Analiza:
Po wczorajszych nuda i wynikach 0:0 w obu spotkaniach, dziś będziemy nadrabiać straty bramkowe.
Piast po koszmarze z początku sezonu już się przebudził, nie jest to ta sama ekipa co przed rokiem ale widać że szuka tego stylu. Za nimi dwa mecze na zero z tyłu i zero z przodu, to może nie są dobre przesłanki dla typu ale były to starcia z Zagłębiem oraz Legią gdzie remis ich interesował a nie też co ukrywać Zagłębie i Legia solidne w defensywie i ostatnio z problemami w ataku stąd takie wyniki. Zresztą po dwóch takich meczach poszukać dziś bramek i ofensywniejsze gry tym bardziej u siebie do tego przyzwyczaili przed rokiem kibiców. Trener nie ma problemów kadrowych, dobrze wyglądają w stałych fragmentach gry czyli z tym z czym ma problem w defensywie Pogoń.
Pogoń bardzo dla mnie pechowo w tym sezonie, oglądałem wszystkie mecze do tej pory i jedyne spotkanie które zagrali słabo to z Koroną zremisowane 1:1 – to był mecze gdzie nie grali składnie. W pozostałych mimo dwóch porażek z Wisłą, Śląskiem i remisie w Lubinie mi się bardzo podobali w ofensywie. Mieli naprawdę wiele sytuacji bramkowych i to wynikające z przemyślanych, fajnych akcji, zresztą Moskal ma zwyczaju grać ofensywie i taką chce też stworzyć Pogoń. Jest odpowiednia jakość w ataku, pomysł, zawodnicy, dużo strzałów z dystansu tylko to im nie chciało wpadać. Zagrali świetnie z będącym w wysokiej formie Zagłębie nie potrafili jednak udokumentować to drugą bramką i pojawił się błąd w defensywie i bramka. Właśnie brak tej skuteczności w głównej mierze powoduj brak punktów bo defensywa niby personalnie solidna ale z dużą ilością w pierwszych meczach błędów i duże poprawy się nie spodziewam. To wszystko a mianowicie skuteczność chyba wróciła jak wspomniałem już w Lubinie było bardzo dobrze ale przełamanie przyszło w starciu Pucharowym z KKS Kalisz 0:4 co potwierdzili też w lidze z Termalica którą rozbili 5:0, po prostu ta piłka po fajnych akcjach zaczęła wpadać do bramki, to na pewno podniosło cały zespół.
Jak wspomniałem Piast dwa mecze gdzie nie szukał aż tak bardzo bramek a i tak sytuacji nie brakowało, dziś inne nastawienie inny rywal i będzie ofensywniej, Pogoń się obudziła w ofensywie i w ich wykonaniu tak jak od początku sezonu będzie dużo gry do przodu.
⛔100
 
P 6

planktoniasz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia-Premier League
Godzinna: 18:30
Spotkanie: Leicester-Arsenal
Typ: over 2,5/BTS- TAK
Kurs: 1,95
Bukmacher: Bet365
Analiza: Przewidywalny skład Leicester: Schmeichel - Simpson, Huth, Morgan, Fuchs - Mahrez, Drinkwater, King, Musa - Okazaki, Vardy
Mistrz Anglii bez absencji na mecz z Arsenalem, po zawieszeniu wraca lider defensywy czyli Huth, przed własną publicznością Lisy bedą chcialy wygrać i pokazać że z Hull to był jedynie przypadek...
Arsenal: Čech - Bellerin, Chambers, Koscielny, Monreal - Xhaka, Elneny - Chamberlain, Cazorla, Sanchez - Walcott...
Najprawdopodobniej na taki skład zdecyduje się Wenger, Trener Arsenalu ma duże problemy kadrowe z kontuzjami zmagają się Gabriel, Iwobi, Mertesacker, Ramsey oraz Welbeck, Gnabry na igrzyskach, Ozil i Giroud dopiero co wrócili do treningów po Mistrzostwach, Kościelny tak samo ale bez tego zawodnika widać było jak kuleje defensywa Kanonierów także powienien wyjść w podstawie...
Ostatnie 4 mecze tych zespołów kończylo sie wynikami idąc od najstarszego 1-1, 2-1, 2-5, 2-1 także 1 remis i 3 wygrane Arsenalu w 4 spotkaniach 15 goli to nie lada wyczyn...
Obie drużyny bedą chciały zdobyć pierwsze punkty w tym sezonie, Obie ekipy z racji na cele w tym sezonie interesuje zdobycie tylko kompletu pkt, Lisy wiedzą że jako mistrz Anglii muszą u siebie pokazać że im zależy na obronie tytułu wiec bedą grać ofensywnie przy czym napewno nadzieją się na liczne kontry, Arsenal nie musze mówić że jest stworzony do gry ofensywnej jest to Angielska Barcelonka i udowodnili że lubią iść na wymiane ciosów także liczę na owocne w bramki spotkanie
⛔100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna €“ Anglia, Premier League
Godzinna: 16:00
Spotkanie: Tottenham - Crystal Palace
Typ: 1 ha -1,5
Kurs: 2,43
Bukmacher: Unibet
Analiza:
W sobotnie popołudnie w drugiej kolejce Premier League Tottenham podejmie przed własną publicznością na White Hart Line zespół Crystal Palace. Trzecia drużyna poprzedniego sezonu w tej kampani celuje w poprawienie pozycji z ubiegłego sezonu. Został rozchwytywany na rynku transferowym trener Mauricio Pochettino, zostali wszyscy zawodnicy, którzy znaczyli o sile zespołu, do tego doszli świeżo upieczony król strzelców holenderskiej Eredivisie - Vincent Janssen i sprowadzony z Southamptonu rozgrywający Victor Wanyama. Crystal Palace to według mnie główny kandydat do spadku z Premier League. Kadra jest stosunkowo słaba i bardzo wąska, uzupełniana przez juniorów. Do tego w tym tygodniu odszedł z klubu do Evertonu najlepszy zawodnik, płuca zespołu - Yannick Bolasie. Do tego dziś z występu przeciwko Tottenhamowi sa wykluczeni: Tomkins, McArthur, Sako i Campbell. W drużynie dzisiejszych gospodarzy nie zagrają kapitan zespołu - Hugo Lloris oraz podstawowy zawodnik srodka pola - Moussa Dembele. Trener Pochettino nie będzie miał jednak problemu z tymi absencjami. Za Llorisa zagra Michel Vorm, który jest doświadczonym bramkarzem i na pewno będzie pewnym punktem zespołu. Za Dembele zagra nowo sprowadzony Wanyama - jeden z najlepszych srodkowych poprzedniego sezonu.
Dziś spodziewam się jednostronnego meczu i pewnego zwycięstwa Tottenhamu.
Przewidywane składy:
TOTTENHAM
Michel Vorm - Kyle Walker, Toby Alderweireld, Jan Verthongen, Danny Rose - Victor Wanyama, Eric Dier - Christian Eriksen, Delle Ali, Eric Lamela - Harry Kane
CRYSTAL PALACE
Wayne Hannessey - Joel Ward, Scott Dann, Damien Delaney, Patrick Souare - Mark Jedinak, Jason Puncheon - Andros Townsend, Chung Yong Lee, Wilfred Zaha - Connor Wickham
⛔100
 
filipeq 284

filipeq

Użytkownik
Dyscyplina: E-sporty, League Of Legends Półfinał
Godzina: 17:00
Spotkanie: H2K-SPLYCE
Typ: H2k (-1.5mapy)
Kurs: 3,25
Bukmacher: bet365
Analiza:
W pierwszym półfinale europejskich rozgrywek zagra drużyna z dwoma Polakami przeciwko drużynie Splyce. H2k w ćwierćfinale przejechało się po drużynie Fnatic 3:0. Obecnie może cieszyć wysoka forma greckiego zawodnika Forgivena, który obecnie jest TOP1 w europie na pozycji strzelca. W przeciwieństwie do Splyce, H2k posiada większe doświadczenie w rozgrywkach Leagueoflegends. Wynik Splyce w regularnym sezonie z pewnością każdego zaskoczył, nikt nie spodziewał się, że będą tak wysoko. Mimo wszystko wydaje mi się, że ich czas w tym sezonie już się skończył i H2K zdominuje ich doświadczeniem i umiejętnościami. Jeśli nasz rodak w lesie będzie wyprawiał to samo co w meczu z FNC to ugranie jednej mapy przez Splyce będzie maksimum. Kolejnym argumentem będzie z pewnością większa motywacja Polaków z drużyny H2k , ponieważ finały odbywają się w ich kraju, a mianowicie na Tauron Arenie w Krakowie ;) Z pewnością zwycięstwo w splicie będzie miało wtedy podwójny smaczek. Polecam również zakład długoterminowy - H2K wygra split @ 6.0 bet365, dzisiaj typuje 3:1 dla H2K.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom