>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 20.08.2015 (czwartek)

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tutaj p odajem y typy
na czwartek - 20. Sierpnia


Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami.
Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Dyscyplina: ???? Tenis - ATP Cincinnati 2015
Godzina: 3:00
Spotkanie: Nadal R. - Chardy J.
Typ: Chardy J.
Kurs: 4.05
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
H2H 1:0 z 2013 roku podczas turnieju w Chile, który Nadal w finale przegrał z Zeballosem. Co tu dużo można pisać o Hiszpanie? Cały sezon jak mantrę można powtarzać, że facet nie jest kompletnie w formie. Jak na takiego mistrza przystało tylko zwyciężać, teraz można napisać, że porażka goni porażkę. Gdyby zamiast nazwiska Nadal, pojawił się np. Fognini wtedy kursy pewnie wyglądałyby na poziomie 1,90-1,90. Teraz mamy ponad 4,00 i jest to value, trzeba korzystać póki u Hiszpana nic się nie poprawia. W Toronto wynik z Nishikorim każdy widział, tylko 6 gemów.
Chardy to jest jeden z tych tenisitów który potrafi 70% sezonu grać mocno średnio, ale jak odpali z formą podczas jakiegoś turnieju to potrafi stawiać opór najlepszym zawodnikom ze ścisłej czołówki jak Murray, Federer, Djokovic. W Montrealu genialny wynik, półfinał Mastersa, świetna gra, obronionych w całym turnieju 9 meczowych. Tutaj w Cincinnati oddał tylko w pierwszym meczu 6 gemów Ramowi, widać, że forma nadal dopisuje i grzechem by było nie spróbować tego zagrać. Nie często zdarza się okazja pokonać 14 krotnego mistrza turnieju wielkoszlemowego. Na takie mecze z czołówką często zawodnicy teoretycznie słabsi mobilizują się na 200%. Polecam zagrać tylko na seta po dość fajnym kursie, ale z racji, że jest to konkurs to gram wysoki kurs.

Jakbym miał szukać sensacji to: Murray 2:1 5,50 Bet365, Rybka set 4,14 Pinnacle za bardzo mini stawkę. H2H 4:4, Murray świeżo upieczony mistrz z Montrealu, po drugie to Andy często tracił sety z dużo niżej notowanymi przeciwnikami, a tutaj gra z Amerykańcem po wielu przejściach, fajny mecz dla kibiców: Rencista vs. Mistrz. Najlepszy przykład: Dubaj 2015 Coric 6:1 6:3 Murray, kurs +12 - niby to było niemożliwe, a jednak. Zaraz US Open więc kto wie co tam Szkot ma planach na ten turniej... Przypominam, że w tenisie istnieje coś takiego jak krecz i nawet po wygraniu 1 seta przez Murraya równie dobrze dla nas typujących ten mecz może przegrać zyskownie - to tylko takie ciche moje osobiste spekulacje.
⛔100
 
M 12

miki11

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy UEFA
Godzina: 20:30
Spotkanie: FC Zorya Luhansk-Legia Warszawa
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.91
Bukmacher: comeon!
Analiza:
Legia na pewno będzie chciała strzelić gola w tym meczu ale rywale też tak łatwo sie nie poddają i na pewno obie drużyny strzelą gola :p
Radzę posłuchać mnie i postawić na ten typ bo moja skuteczność to 100% ✅ :p
Pozdrawiam Miki11
KIEPSKA ANALIZA :!: ⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna KW LE
Spotkanie Southampton-Midtyjland
Typ: Gospodarze dokładnie 2 golami
Godz: 21:00
Kurs 4.30
Buk Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem spotkanie w ramach ostatniej rundy eliminacji do piłkarskiej Ligi Europy. Southampton podejmował będzie na swoim stadionie drużynę Duńskiego Midtyjland, naturalnie to ekipa gospodarzy jutrzejszego spotkania jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa w spotkaniu jak i do wyjścia z tej pary. Gospodarze w poprzedniej rundzie mierzyli się z bardziej znanym rywalem ponieważ dostali Vitesse z Holandii , które w dwu meczu pokonali aż 0:5, goście natomiast zmierzyli się z Apoelem, który w obecnym sezonie radził sobie bardzo słabo ale i tak był w stanie ich wyeliminować z gry o ligę mistrzów, w tym spotkaniu myślę że gospodarze spokojnie rozpoczną,ale już do połowy będa chcieli zdobyć przynajmniej jedną bramkę, są w tym starciu zdecydowanym faworytem, myślę że goście moga tutaj nawet zbyt często nie zagrażać bramce gospodarzy i nie strzelić żadnego gola co dla ekipy z Southamton było by bardzo ważne w kontekście awansu oraz kolejnego spotkania które zostanie rozegrane w Danii. Ja postawiłbym na wygraną gospodarzy jutrzejszego meczu dokładnie różnica dwóch bramek, myślę że bez większych problemów będa w stanie to zrobić.
⛔100
 
rolandnole 182

rolandnole

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 19.00
Spotkanie: Sparta Praga - Thun
Typ: Thun strzeli gola
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Bukmacherzy zrobili ze Sparty Praga topową drużynę, zapewne po bardzo ciekawym dwumeczu z CSKA Moskwa, gdzie padło dużo bramek. Thun nie stawiałbym na straconej pozycji - w lidze szwajcarskiej pada bardzo dużo goli, wszyscy grają tam ofensywnie, niezależnie od miejsca. 4 ostatnie mecze Thun grał na wyjeździe i w każdym z tych meczów strzelał przynajmniej gola mając za przeciwników nie byle kogo, bo m.in. Basel i Young Boys. Sparta Praga idzie w lidze czeskiej fantastycznie, bo jeszcze nie przegrali, a mieli tylko jeden remis i 3 zwycięstwa. Ale tracą też gole, szczególnie na europejskiej arenie gdzie rywale są bardziej wymagający. Dlatego stawiam, że Thun strzeli przynajmniej jednego gola, gdyż wierzę, że szwajcarskie zespoły zaczną osiągać coraz lepsze wyniki.
✅83
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
rymbaba 344

rymbaba

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Major League Soccer (USA)
godzina: 1:30
spotkanie: Columbus Crew - New York City FC
kurs: 1,72
bukmacher: bet365
analiza:
Zapowiada nam się overowy pojedynek. Po ostatnim, wyjazdowym zwycięstwie z Colorado Rapids, Columbus Crew rozpoczyna krótką, dwumeczową serię występów na własnym stadionie.

Łyk statystyk:

  • w ostatnich 10 spotkaniach u siebie Columbus Crew zawsze traciło przynajmniej jedną bramkę.
  • w tych samych meczach 9 razy również strzelało przynajmniej jedną bramkę. Wyjątek stanowił mecz towarzyski z Valencią. We wszystkich ligowych strzelali
  • na te 10 spotkań: 2 przegrane (w tym wyżej wspomniany z Valencią), 3 zremisowane, 5 wygranych.
  • ich zawodnik Kei Kamara właśnie wyprzedził Sebę Giovinco i jest samodzielnym liderem w klasyfikacji najlepszych strzelców w lidze.
  • po pauzowaniu związanemu z kartkami do drużyny wracają: Waylon Francis oraz Mohammed Saeid

Teraz trochę o gościach. New York City na papierze wyglądają bardzo imponująco. Na szpicy David Villa, który z 14 bramkami na koncie również wysoko plasuje się w klasyfikacji strzelców. Do tego Poku, który jak widać po ostatnim wygranym przez NYC spotkaniu potrafi się dobrze dogadać z wyżej wspomnianym Hiszpanem. Nie sposób wspomnieć o włoskiej legendzie - Pirlo, który jednym magicznym podaniem potrafi stworzyć swoim kolegom dogodną sytuację bramkową. No i oczywiście Frank Lampard, którego występ stoi jednak pod znakiem zapytania. NYC nie radziło sobie do tej pory za dobrze na wyjazdach. Liczę jednak, że ostatnia wygrana i możliwości ofensywne jakimi dysponują są w stanie zagwarantować przynajmniej bramkę z ich strony (tym bardziej, że jak wczesniej wspomniałem gospodarze je chronicznie tracą). Potencjał jest olbrzymi, wystarczy go tylko wykorzystać.


czy będą wystarczające chęci? Przecież w derbach Nowego Jorku City dostali po pupie..



myślę, że ten fakt powinien rozwiać wątpliwości:


Wednesday’s match is dually important, not only because New York City FC sit one point away from the playoff line, but the match is against an Eastern Conference team above the Club in the standings.


Kursy na sam over jest śmiesznie niski, więc gram opcję z btsem. Może też jest bez wielkiego szału ale ciężko mi sobie wyobrazić inny scenariusz.
Zły zapis (brak typu)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 19.00
Spotkanie: Ajax - Jablonec
Typ: Ajax - 1,5
Kurs: 2,66
Bukmacher: Pinnacle sports
analiza
Ajax po dość niespodziewanym odpadnięciu z LM będzie szukał łaski kibiców w Lidze Europejskiej. Przeciwnik niezbyt wymagający, a mianowicie czeskie Jablonec. Co prawda wyeliminowali oni faworyzowaną Kopenchagę po zaciętym boju, lecz w ostatniej rundzie czeka już Ajax, a tutaj poprzeczka jest wysoka. Piłkarze z Amsterdamu w mecze ligowe weszli idealnie, wygrali dwa spotkania po 3-0 i przewodzą w lidze po dwóch kolejkach. Czesi zaś po 4 kolejkach zajmują 9 pozycję mając dwa remisty, porażkę i wygraną. Ajax jest tutaj zdecydowanym faworytem i już w pierwszym spotkaniu będą chcieli uzyskać dobry rezultat by na rewanż jechać dopełnić formalności. A kurs na wygraną minimum dwoma bramkami całkiem kuszący. Mój typ to 2-0 lub 3-0 dla gospodarzy. Pozdrawiam
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy UEFA
Godzina: 20:30
Spotkanie: ODD Grenland - Borussia Dortmund
Typ: powyżej 1.5 gola w 1 połowie meczu
Kurs: 2.04
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Powiedzmy szczerze że BvB trafila na latwego rywala ze Skandynawii i jutro powalczy o jak najwieksza zaliczke aby u siebie zagrac na spokojnie . ODD wyeliminowalo Elfsborg w poprzedniej rundzie co bylo sporo niespodzianka ale uwaza ze z Borussia nie maja co sie rownac i ekipa z Dortmundu juz w 1 polowie meczu sprowadzi ich na ziemie. BVB wyeliminowala Wolfsberg w dwumeczu 6-0 i mieli wymarzony start w lidze pokonujac az 4-0 swoja imienniczke z Mönchengladbach. Uważam ze kurs jest fajny i wielce prawdopodobne ze przynajmniej dwie bramki zobaczymy w 1 polowie . Powodzenia.
✅104
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
don-diego 110

don-diego

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Kolumbia - Primera A
Godzina: 01:00
Spotkanie: Uniautonoma - Atletico Nacional Medellin
Typ: over 2,5 bramki
Kurs: 2,25
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Czerwona latarnia ligi podejmuje u siebie lidera tabeli Atletico Nacional. Autonoma potrzebuje wreszcie punktów a o motywację do ich zdobycia nie trzeba dużo jeśli przyjeżdża do Ciebie lider tabeli, który po pięciu meczach ma 13 pkt i stosunek bramek 9-0. Gospodarze po sześciu meczach 2 pkt i 1-11 w bramkach. Można powiedzieć, że Autonoma w obecnym sezonie mało strzela a dużo traci, zaś goście dużo strzelają a mało tracą. Bez cienia wątpliwości Atletico coś dzisiaj strzeli i choć oni ani razu nie stracili bramki w tym sezonie to jednak gospodarze mogę być pierwszą drużyną, która zaaplikuje im bramkę, motywacji do tego im nie brakuje a gdy ona jest umiejętności nie przekreślają strzelenia choć jednej bramki.
Na korzyść overa 2,5 przemawia fakt, że w dotychczasowych meczach pomiędzy tymi drużynami zawsze padał. Wg. mnie dzisiaj też padnie. Kurs tym bardziej zachęca do jego typowania.
⛔100
 
buk-wodzu 66

buk-wodzu

Użytkownik
Piłka nożna / Kwalifikacje Ligi Europejskiej
Godzina: 20:15
MSK Zilina X Athletic Bilbao
2 @ 1.83
Bukmacher: Sportingbet
Kwalifikacje Ligi Europejskiej wchodzą w kluczową fazę. Na jutrzejszy dzień znalazłem kilka ciekawych ofert, jednak najlepszą wydało mi się inwestycja w zwycięstwo Athleticu Bilbao w Słowacji z miejscową Ziliną.
O wyższości ligi hiszpańskiej nad Słowacką nie muszę przekonywać nikogo. Mimo tego, że w Hiszpanii sezon jeszcze się nie zaczął to już byliśmy świadkami spotkania o Superpuchar Hiszpanii z Barceloną i o tym jak zaprezentował się Athletic chyba nie muszę nikomu przypominać.
Szczególną uwagę na ten typ przykułem ze względu to, że już w niedzielę Athletic inauguruje rozgrywki Liga BBVA, a ich przeciwnikiem będzie Barcelona. Moim zdaniem piłkarzom Athleticu szczególnie będzie zależało na wywiezieniu z Żyliny dobry rezultat.
⛔ 100
 
meisterr 38

meisterr

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Ajax (Ned) - Jablonec (Cze)
Typ: 1
Kurs: 1.53
Bukmacher: bet365
Analiza:
W spotkaniu kwalifikacyjnym Ligi Europy Ajax Amsterdam podejmować będzie czeską drużynę Jablonec .Faworytem tego meczu są gospodarze, po niespodziewanym odpadnięciu z eliminacji Ligi Mistrzów z Rapidem Wiedeń zespół z Amsterdamu gra coraz lepiej. Ajax rozegrał dwa spotkania w Eredivisie, najpierw pokonał w wyjazdowym meczu 3-0 AZ Alkmaar a następnie pokonał u siebie 3-0 Willem II. Bardzo dobrze w tych meczach zaprezentował się 20 letni reprezentant Holandii Anwar El-Ghazi który zdobył 4 gole. Goście w poprzedniej rudzie kwalifikacji pokonali w dwu meczu FC Copenhagen 0-1 ,3-2. Jablonec w czeskiej lidze rozegrał również dwa mecze, przegrał na wyjeździe 0-1 z Jihlava i zremisował 1-1 z ekipą Liberec. Ajax Amsterdam to bardzo doświadczona drużyna na europejskich boiskach, ich doświadczenie, większy potencjał, aktualna dyspozycja i atut gry u siebie przemawia za drużyną Franka de Boer.
Splagiatowana analiza

Czerwona kartka, wykluczenie z konkursu i okresowy ban
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, Wta
Godzina: 01:30
Spotkanie: Wozniacki C. - Azarenka V.
Typ: Azarenka win 2:0
Kurs: 2,10
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Caroline Wozniacki odpadła w USA i Kanadzie ( w 1 rundzie w owych turniejach).
Lepchenko i Benčić pokonały ją w pierwszych meczach turniejów i Carolina nie była w stanie przeciwstawić się rywalkom na kortach twardych.
Dunka jest w chwili obecnej uważana za jedną z najlepszych tenisistek naszych czasów.
Czy słusznie??
Ja nie jestem jej fanem, w ofensywie nie koniecznie dużo działa dajmy przykład (wygrała zaledwie 6 gier z Lepchenko, pojedynek wspomniany wcześniej) ona woli grac długie wymiany, z zawodniczkami które, niekoniecznie preferują styl ofensywny.
Wtedy widać jakiś potencjał.
Ogólnie jeśli przeciwniczka gra nie po jej myśli ( agresywnie, ryzykownie) ma duże problemy.
Nie wiem czy słusznie bo to nie ja jej przypisałem 5 miejsce w rankingu ( coś w tym na pewno jest).
Victoria Azarenka gra rewelacyjnie w mojej ocenie na twardej powierzchni, a jej występy nie odzwierciedlają jej 21 miejsca w rankingu.
Victoria na twardych kortach gra bardzo konsekwentnie, ofensywnie, oraz agresywnie ( w zależności od potrzeb).
A jej gra wygląda bardzo stabilne i obiecująco w ostatnich miesiącach.
Pierwszą przeszkodę w Cincinnati mianowicie ( Davis L.), Azarenka ograł zupełnie bez problemów ( 3g zaledwie straciła Vica), natomiast w Toronto, niespodziewanie przegrał z Errani w dwóch setach, ( Errani okazała się bardzo groźną zawodniczką w tym turnieju, odpadając dopiero z Halep po wyrównanym spotkaniu)
Victoria gra ofensywny tenis, stara się szybko kończyć akcję, ale nie jest zielona w graniu długiego tenisa oferującego masę długich zagrań, i wyczekaniu na błąd rywalki.
Jej serwis jest również imponujący i nie powinna mieć problemu ze swoim podaniem, w przeciwieństwie do Caroliny która nie jest aż tak stabilna.
Warto wspomnieć o wcześniejszych grach obu pań:
3 ostatnie spotkania w 2015r. zakończyły się wynikiem 2:0 dla Victori!!!!
Jak dla mnie faworytka jest tylko jedna.....
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
gacekkacek 6

gacekkacek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 20:30
Spotkanie: Odd BK - Borussia Dortmund
Typ: Pierre-Emerick Aubameyang zdobędzie gola
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dortmundczycy już w pierwszej kolejce nowego sezonu Bundesligi pokazali, że to będzie zupełnie inne wejście w ligowe rozrywki niż to przed rokiem i pewnie pokonali Borussię Moenchengladbach 4:0. W meczu el. Ligi Europy ich rywalem jest drużyna z Norwegi, która w rodzimej lidze zajmuje 5 pozycję i tylko w 1 z ostatnich 5 meczy nie straciła gola. Myślę, że Borussia po tym co pokazała w Bundeslidze jutro strzeli znowu kilka bramek a jedną z nich strzeli właśnie urodzony we Francji Gabończyk.
✅83
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - USA - MLS
Godzina: 2-30
Spotkanie: Kansas City - San Jose
Typ: Obie drużyny strzelą gola
Kurs: 2.0
Bukmacher: ComeOn!
Analiza:
Sporting gra u siebie fenomenalnie i nie przegrał dotąd ani razu (8-4-0) zatem można śmiało się spodziewać, że gospodarze strzelą tu minimum gola. San Jose punktuje głownie na własnym terenie ale ostatnie 10 delegacji to 9 razy minimum gol strzelony.
Niezależnie od tego, że to Kansas jest tu faworytem - sądzę, że goście strzelą gola.
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny???? Cincinnati 2015 (USA)
Godzina: 03:00
Spotkanie: Nadal Rafael - Chardy Jeremy
Typ: 2 handicap +1.5 seta
Kurs: 2.15
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

O tym, że Nadal ma najgorszy sezon od lat nie trzeba trąbić ponieważ wszyscy którzy się interesują tenisem doskonale o tym wiedzą. Także o Hiszpanie tylko kilka słów. Rafael ostatnio grał w Montrealu gdzie pokonał Stakhovskiego 7:6, 6:3 oraz Youzhnego 6:3, 6:3 aby przegrać z Nishikorim w ćwierćfinale 6:2, 6:4. Hiszpan wygrał z Ukraińcem gdzie w decydującym momencie pierwszego seta serwował aby go wygrać lecz dał się połamać. Takie sytuacje w tym roku było można obserwować seriami w jego wykonaniu. Lecz pokonanie Stacha nawet w dwóch setach to nic nadzwyczajnego ponieważ Sergiy to typowy średniak. Pokonanie Youzhnego w tym sezonie to raczej łatwizna ponieważ Rosjanin przegrywa praktycznie wszystko co się da. Nadal trafił na Japończyka który kolejny raz dał mu srogą nauczkę.
Chardy natomiast jest po bardzo udanym turnieju również w Montrealu. Pokonał tam Mahuta, Mayera Lonardo, Isnera, Karlovica i odpadł Dopiero w półfinale z Djokovicem 6:4, 6:4. Francuz to nieobliczalny tenisista który wygrywał już z najlepszymi tenisistami np. z Federerem, Murrayem, Nishikori, Ferrerem, Cilicem i wieloma innymi. Niejednokrotnie pisałem o Chardym, że jest jak feniks który gra totalne dno aby odrodzić się i zagrać kapitalny turniej. Bez wątpienia można stwierdzić, że Jeremy jest w formie. Nadal w obecnym sezonie przegrywał wiele razy w marnym stylu i set dla Chardego jest całkiem realny, jeśli Chardy zagra swój najlepszy tenis to może utrzeć nosa Nadalowi. Francuz to tenisista kompletny który może rywalizować z każdym ,moim zdaniem set jest jak najbardziej w zasięgu ręki i tak też stawiam.
⛔100
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: Copa Sudamericana
Godzina: 2:00
Spotkanie: Danubio - Universidad Catolica
Typ: X/X
Kurs: 4.60
Bukmacher: unibet
Analiza:
Rewanżowe spotkanie w rozgrywkach Copa Sudamericana w którym zmierzą się urugwajskie Danubio i chilijski Universidad Catolica. Typowałem w pierwszym meczu X/1 i ten typ wszedł. Gol przez Universidad został strzelony dopiero w 84 minucie. Wcześniej widzieliśmy mecz bardzo defensywny, z przewagą gospodarzy, sporą ilością kartek Danubio, ale klarownych sytuacji mało. Podobnego przebiegu spodziewam się w tym meczu. Danubio musi zagrac ostrożnie, a że w tych rozgrywkach promowani są gospodarze z racji terenu i podróży to mysle ze goscie mimo lepszej jakości - nie dadzą rady zgarnąć pełnej puli. Buki widzą to podobnie i rozkładają kursy 2.60 do 2.80 więc jednak też widzą w tym meczu wynik remisowy, faworyta brak.
⛔100
 
12wear 20

12wear

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lech Poznań v Videoton FC
Typ: Videoton FC +2 HA
Kurs: 1.60
Bukmacher: Sportingbet
Analiza:
Ten mecz to mecz o wszystko dla Kolejorza, zdobyty superpuchar, awans w pucharze Polski ale w lidze katastrofa, druzyna nękana wieloma kontuzjami, linia defensywna w rozsypce z Kadarem na czele, brak najbardziej lasowego stopera, brak tak naprawde napastnika ktory by troche ta gre pociagnał i strzelił bramki. Tomala jeszcze nic nie pokazał, Robak zdecydowanie to nie robak z poprzednich sezonów. Do tego dochodzi eksperymentalny skład w kazdej formacji. Zawodnicy wypadaja co mecz. Z tego powodu druzyna nie jest zgrana.
Nasi przyjaciele z węgier również notują słaby star w lidze, dwa ostatnie mecze przegrane a do kompletu przegrane spotkanie z BATE (1:0) ale mistrz Polski w ostatnich 5 meczach wygrał jeden jedyny raz z Olimpią Grudziądz i w tym meczu niby byla kontrola ale spokoju za grosz.
Uwazam ze w tej chwili są to równorzędne druzyny ale ewentualnego pogromu ze strony Lecha sie nie spodziewam za mala stawke zagram z pewnościa na Videoton DNB na kursie 5,6 typ który podaje tutaj jest to handi +2 na Videoton i to z pewnoscia zagram za wieksza stawkę.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna , Liga Europejska - kwalifikacje
Godz. 18:00
Spotkanie - Astra Giurgiu : AZ Alkmaar
Typ - Astra G strzeli over 1.5 gola
Kurs - 2.20
Buk - Bet365
Ostatnie przeszkoda przed fazą grupową w LE , mnie zainteresował pojedynek Rumuńsko-Holenderski a konkretnie Astry G z AZ , uważam że Astra ma spore szanse aby awansować do fazy grupowej , po tym jak do tej pory chłopaki radzą sobie w tych kwalifikacjach jestem przekonany że i dziś tym bardziej że grają przed swoja publicznością powinni pokonać AZ i z zaliczką jechać na rewanż , Astra do tej pory wyeliminowała Szkotów ( Inverness ) no i West Ham , szczególnie w meczu z Anglikami pokazali że potrafią strzelać gdzie w Anglii padł remis 2:2 natomiast u siebie pokonali Anglików 2:1 , co do AZ to ci akurat rozegrali jeden pojedynek w poprzedniej rundzie i pokonali w nim Turecki Istanbul Basaksehir u siebie 2:0 i wyjazd 2:1 , jednak jakoś AZ mnie przekonuje a mam tu na myśli ligę , miałem okazję oglądać ich w meczu inauguracyjnym Eredivisie z Ajaksem i to co pokazali nie można nazwać grą , przedostanie się na połowę Ajaksu i w pole karne to droga przez mękę dla AZ , kompletny brak porozumienia na boisku , w drugim meczu gdzie powinni zdobyć komplet pkt z Excelsiorem zremisowali 2:2 i tu musieli gonić wynik bo już po 1 połowie przegrywali 2:1 tak więc wydaje mi się że AZ kompletnie bez formy ( wiem powie ktoś że to liga a LE to inna bajka i się zgadzam ale widzę AZ w czarnych kolorach ) , co do lig macierzystych to Astra po wspaniałym sezonie gdzie zdobyli tytuł wicemistrza Rumunii w tym również spisują się bardzo dobrze i po 7 kolejkach liderują w lidze , zdobyli jak do tej pory najwięcej bramek 14 ( no stracili też sporo bo 12 ) tak więc liczę że i dziś w/g mnie słabemu AZ powinni ze dwa gole strzelić .
✅120
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
tefinho 96

tefinho

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny Cincinnati 2015 (USA)
Godzina: 17:00
Spotkanie: Karlovic - Wawrinka
Typ: Karlovic +1,5 gema
Kurs: 2.10
Bukmacher: bet365
Analiza:

To co wczoraj pokazal Wawrinka w meczu z ledwo pelnoletnim Coric&#39;em mozna podpiac pod parodie tenisa. Przez polowe meczu wygladal i zachowywal sie jakby chcial zejsc z kortu, w drugiej czesci natomiast cieszyl sie z wygranych pilek jakby rozgrywal wlasnie final turnieju wielkoszlemowego. Brak dynamiki, proste pilki wyrzucane pol metra za kort, problem z returnem drugiego serwisu Corica... Zle sie dzieje ze Szwajcarem po kontuzji. Mimo ze mecz wygral, &lt;a raczej mlody Chorwat przegral go swoim brakiem doswiaczenia&gt; pozostawil po sobie nieciekawe wrazenie. Wydaje mi sie ze w drugiej czesci spotkania zdal sobie sprawe, jak wygladalby jego wizerunek po porazce z juniorem i z wielkim wysilkiem wzniosl sie na aktualne wyzyny swojej &quot;formy&quot;.
Karlovic natomiast... No wystarczylo obejrzec jego ostatnie spotkanai na twardej nawierzchni. To co ten czlowiek robi z serisem przechodzi zdrowy rozsadek. Az przykro bylo patrzec na twarz Simona w ich ostatnim spotkaniu ... ;d Kunsz tenisowy moze i w jego przypadku nie przytlacza, ale skutecznosc stylu gry który narzuca swoim rywalom - rewelacja.
Na Wawrinke ledwo stojacego na nogach, to az nazbyt wiele. Szykuje sie rewanż starszego Chorwata za wyrzucenie z turnieju jego mlodszego kolegi. Nie wyobrazam sobie jak Stan, moglby przelamac Karlovica, gdy jak wspominalem, miewal problemy z prostym delikatnym serwem Corica.

http://www.youtube.com/watch?v=IvZZu8V68lI
to tak moze dla zobrazowania, co mam na mysli :]

ALE dla pewnosci maly handicap na dr. IVO. Przezorny zawsze ubezpieczony huh?
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 706

don1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - Challenger,Cordenons (Włochy), ziemna - 1/8-finału
Godzina: 14:00
Spotkanie: Trevisan M.- Veic A.
Typ: Trevisan M.
Kurs: 1.90
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Przy równych kursach biorę zwycięstwo Trevisana z pocałowaniem ręki. Już tłumaczę dlaczego. Włoch to zawodnik okupujący pozycję 452 w rankingu ATP. Jednak ostatnimi czasy jego gra bardzo mi przypadła do gustu. Potrafi i dobrze trzymać piłkę w korcie jak również przyśpieszać grę i szukać kończących uderzeń. To nie jest tylko defensywna gra ale również i bardzo dobra defensywa. Oglądałem jego mecz z Londero w kwalifikacjach pierwszy set niezbyt dobry ale kolejne dwa dużo lepsze. W pierwszej rundzie ograł bez problemów dobrego w ostatnim czasie Martina. Forma Trevisana od turnieju w Umagu trzyma się na niezłym poziomie. Jego rywal Antonia Veic zajmuje lokatę 365 w rankingu. Lecz jest to zawodnik który ostatnimi czasy nie gra zbyt dobrze. Tutaj w pierwszej rundzie odprawił Brkicia. Lecz Bosniak to ostatnimi czasy baty zebrał nawet od gościa z ITF Caruso. Veic przebijaka zwykły coś w stylu Londero z którym grał Trevisan w kwalifikacjach. Mam nadzieję, że będzie bez niespodzianki i Włoch wygra. Powodzenia ????
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom