>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 20.08.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
R 4

rudy19

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Liga Europejska
Godzina: 23:00
Spotkanie: Stjarnan-Inter
Typ: x
Kurs: 5.75
Bukmacher: bwin
Analiza: Witam jest to mój pierwszy typ. Obstawiam bardzo ryzykownie, ale uważam że inter nie wygra na Islandii. Stjarnan na swoim terenie nie przegrał od siedmiu meczy, wygrywając sześć i remisując jeden. Inter jak cała liga włoska pikuje w dół, brak głośnych transferów, a i włosi zawsze grają minimalistycznie, także nie będą atakować za wszelką cenę. Kolejnym argumentem jest to że już nie ma słabych drużyn w europie (ulubione powiedzonko naszych ekspertów piłkarskich ???? )
⛔100
 
bolo_zuch 31

bolo_zuch

Użytkownik
WTA - SINGIEL: New Haven (USA), twarda
Peng Shuai - Muguruza Blanco Garbine
Typ: Muguruza 1.65 Bet365

Spotkanie 2 rundy w New Haven. Chinka tak na dobrą sprawe swoja przygode z amerykańskimi kortami twardymi rozpoczęła wlasnie w New Haven. Nie ma co liczyc chyba szybkiej porazki w kwalifikacjach Montrealu z Shelby Rogers. Teraz bedzie to jej juz 5 spotkanie w tym turnieju (spokojnie przebrnela kwalifikacje). Co warte odnotowania jeszcze nie stracila seta ! Osobiscie zawsze lubilem chinke za jej walecznosc, za to ze nawet jak ktos byl ewidetnie lepszy to nie poddawala sie i biegala po kazda pilke To chyba jedyny argument ktorego sie obawiam w tym meczu. Szansy po stronie Hiszpanki upatruje głownie w gemach serwisowych chinki. Nigdy wielce utalentowana ona w tej materii nie była. 2 serwis jest chyba jeszcze wolniejszy niz naszej Agnieszki... a to rzadko spotykane bo nawet ja jak popije to mocniej serwuje
Co do hiszpanki to młoda gniewna dopiero wchodzaca wielkimi krokami do kobiecego touru tenisistka. Główny atut to wedlug mnie bardzo mocny urozmaicony forehand i dobry 1 serwis. Lubi sobie zaatakowac 2 podanie przeciwniczki, a ze Peng serwuje jak serwuje to moze byc ciekawie. Mysle ze hiszpanka potrzebuje ogrania przed USO i bedzie chciala sobie troche jeszcze pobyc w New Haven. Ma juz na swoim koncie kilka naprawde wartosciowych zawodniczek. Zdecydowanie &quot;wchodze&quot; dzisiaj w hiszpanke
✅65
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
k3mal 21

k3mal

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, UEFA Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godz.: 20:45
Spotkanie: OSC Lille - FC Porto
Typ: Porto wygra i w meczu padnie mniej niż 3,5 bramki
Kurs: 3,40
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
Panowie wyżej napisali podstawy o meczu oraz poruszyli kwestię transferów w przerwie sezonów obydwóch zespołów. Przeglądając ofertę w BAHu natknąłem się na typ, że wygra Porto i padnie mniej niż 3,5 bramki. I myślę, czemu nie obstawić? Wczoraj miał być grad bramek w meczu Realu z Atletico oraz Bestikasem z Arsenalem, na papierze faworycie również byli, jednak były dwa remisy. Dzisiaj ludzie typują bardziej ku Francuzom, a ja skłaniam sie ku drugiej stronie i dodaję do tego ilość bramek.
Zasady dzisiejszego spotkania sa proste, Lille najlepiej jakby wygrało i miało zaliczkę na rewanż, natomiast drużyna z Portugalii musi wywieźć jak najlepszy wynik przed rewanżem u siebie. Składy obydwóch drużyn sa prawie kompletne, brakuje po chyba 1 mniej znaczącym zawodniku, statystyki mówią, że Francuzi sobie dobrze radzą na swoim stadionie, ale brak wzmocnień może zrobić tutaj swoje. Porto natomiast na wyjazdach w lidze czy LM w poprzednich sezonach tez wygląda nie najgorzej.
W dzisiejszym spotkaniu sugeruję się tylko i wyłącznie przeczuciem, bo aby było sprawiedliwie to dzisiejszy mecz jest na remis, ale liczę tutaj na skromne zwycięstwo przyjezdnych i ich wyjazd do domu na rewanż z ta skromną zaliczką. Życzę powodzenia!

✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, El. LE
Godz: 23
Spotkanie: Stjarnan - Inter Mediolan
Typ: Poniżej 2,5 bramki
Kurs: 2,3
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dla przeciętnego kibica wydawać sie moze że w tym meczu padnie grad bramek dla Interu który zmiecie z powierzchni boiska gospodarzy. Dla mnie bedzie to mecz w ktorym Włoski klub bedzie walił głową w mur i bardzo trudno bedzie mu cos strzelić. Stjarnan to solidna drużyna z poukładaną defensywą, a na swoim terenie są naprawdę silni, nie przegrali tam 7 ostatnich spotkań. Oprócz M&#39; Vili i defensywnego piłkarza jakim jest Gary Medel Inter nie poczynił wielkich zakupów. W tym meczu może uda im sie wygrać ale wielu goli na pewno nie będzie. Powodzenia;)

⛔100
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów, UEFA Liga Mistrzów, kwalifikacje
Godz.: 20:45
Spotkanie: OSC Lille - FC Porto
Typ: Porto over 1,5 gola
Kurs: 3,3
Bukmacher: expekt
Analiza:
Moim zdaniem najciekawsza para IV rundy kwalifikacji. FC Porto po zajeciu 3 miejsca w swojej lidze musi grac w ostatniej rundzie by dostac sie do rozgrywek grupowych. Lille także zajeli 3 miejsce w swoim Kraju lecz z racji punktów kwalifikacje rozpoczeli od III rundy meczem ze szwajcarskim Grasshoppers. W roli gości Lille wygralo 2-0, a u siebie zremisowali 1-1. Dzis są faworytami, ale wydaje mi się że tylko dlatego, że mają atut własnego boiska, a tak naprawde moze tutaj pasc kazdy wynik.
Fc Porto w Portugalii jest po pierwszej kolejce, w ostatni weekend pokonali u siebie Maritimo 2-0, po calkowitym zdominowaniu meczu.
Wydaje mi się, że portugalczycy są piłkarsko lepszym zespołem niż francuzi i wiedzą z doświadczenia jak wazne są gole na wyjezdzie i dzis z pewnościa pokuszą sie o trafienia by spokojniej móc zagrac w rewanzu.
Jeszcze co do Lille i rozpoczęcia Ligue 1, to zawodnicy Rene Girarda są po dwoch kolejkach. W pierwszej zremisowali z Metz 0-0, a w ostatni weekend na wyjezdzie ograli Caen 1-0. Pozdrawiam
⛔100
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna -KOLUMBIA: Copa Postobon
Godzina:22:00
Spotkanie:Cucuta - Bucaramanga
Typ:1
Kurs:2.25
Bukmacher:William hill
Analiza:
Gospodarze walczą o awans do następnej rundy w Copa Postobon i potrzebują dzisiaj wygranej,aby przybliżyć sie do wyznaczonego celu.Na dwie kolejki przed końcem rundy zasadniczej zespół gości gra już o pietruszkę ,gdyz nie ma juz szans awansu dalej.Trener na ten mecz wystawił podstawowych graczyczyli:Miguel Vargas, Wilder Mosquera, Julio Cesar Ortiz, Pablo Escobar, John Garcia, Luis Vergara, David Gomez Baldomero Perlaza Mauricio Marin, Jhon Ulloque Martín Morel, José Lloreda Steven Pretel Miguel Pérez, José Largacha, Jhonatan Palacios.Skład przeciwników wygląda następująco: James Aguirre; Luis Rivas, Eimer Arevalo, Yosimar Quiñones, Carlos Gallego; Yeison Chacón, Elkin Barrera, Camilo Campo, Cristian Mafla; Emanuel De Porras y Ferney Ríos.Zabraknie,aż pięciu kluczowych zawodników z podstawowej jedenastki:palacios, Sarmiento, Tobar, Nunez, Mosquera Cano. Po za tym w pierwszym meczu tych drużyn Cucuta wygrala na wyjeżdzie 2-0.Czemu więc i tym razem przy oslabionym składzie Bucamaranga nie mogli by tego powtórzyć.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom