>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 20.08.2014 (środa)

Status
Zamknięty.
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Dyscyplina: WTA - New Haven
Godzina: 19:00
Spotkanie: Wozniacki C. - Giorgi C.
Typ: Giorgi + 5,5 gema
Kurs: 1.87
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza: Bardzo fajny kurs na Włoszkę ( na Unibet 1.72 na to zdarzenie ) więc nie wypada mi tego nie zagrać. Karolinka ostatnio miewa dość duże przestoje o czym świadczyć może stracony set Baczinsky i liczę że tutaj zagra podobnie, za niedługo US Open to co się będzie przemęczać w takim marnym turnieju. Camila potrafi wygrać z Wozniacki co pokazała rok temu na US Open gdy w pięknym stylu ją odprawiła. Nie oszukujmy się patrząc na obecną formę to jednak Dunka jest faworytką ale według mnie Giorgi spokojnie powinna to handi ogarnąć. Dla Giorgi to może być ostatnie przetarcie przed US Open więc to o jej mobilizacje martwić się nie będę. Woźniacka już tak jest w świetnej formie, więc jakoś wątpię aby chciała szybko rywalkę pokonać. Jeśli tylko Włoszka nie będzie dużo wyrzucać to jak najbardziej powalczy z Caroline.
✅87
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
berh 7,5K

berh

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Europy
Godzina: 23:00
Mecz: Stjarnan (Ice) - Inter (Ita)
Typ: azjan over 5 rzutów rożnych w 1. połowie
Kurs: 1.9
Buk: Bet365

Ten typ to dla mnie jakiś kran hajsu. Jakim prawem tam mogłyby być tylko 4 rożne w 1. połowie? Nawet Lech na Islandii narobił 10 w 1. poł., a Inter? Wiadomo jak bywa z włoskimi drużynami w Lidze Europy, czy wcześniej Pucharze UEFA - dla nich to jakby kara gdzieś jechać, często przywożą remisy, ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że głównym zadaniem Stjarnan&#39;a będzie dziś wybijanie po autach, rogach, gdziekolwiek generalnie. 45 minut będzie się ciągnęło dla nich jak wieczność a każdy rożny chwilą oddechu.
⛔100
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Dyscyplina: US Open, Qualification - 1. round, hard
Godzina: 21:30
Spotkanie: Fischer Martin-Ram Rajeev
Typ: Ram Rajeev HA -3,5 gema
Kurs: 2,33
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
Sadze , że Handi który gram tutaj może wejść , miałem grać tutaj HA -2,5 który wydaje mi się pewniejszy ale zaryzykuje większy.
Rajeev(147 ATP) to tenisista który głownie preferuje nawierzchnie twardą.
W tym roku na hardzie to 19/11 .
W Waszyngtonie odpadł w 2R przegrywając z o wiele wyzej notowanym Pospisilem V.(45 ATP) 6:0,7:6.Po drodze ograł
-w 1R Donaldsona(305 ATP) 6:7,6:4,7:5,
-w Q-R16 GomezaE. (265 ATP) 6:4,7:6
-w Q-1R Shabaza (688 ATP) 7:5,6:2
Fischer (189 ATP) ostatni raz na hardzie grał w lutym w Guangzhou gdzie odpadł po 3 setowym pojedynku z japończykiem Soeda ( 107 ATP).
W tym roku na hardzie to tylko 3/2.
Austriak przedewszystkim woli grać na ziemi lub w hali .
Nie są to jacyś wybitni tenisiści ,ale ostatnimi czasy to Ram prezentuje większą formą , dodatkowo Rajeev jest w rytmie co do nawierzchni , a Fischer jak juz wyżj pisałem ostatni raz na twardej nawierzchni grał pół roku temu .
Dla mniej odwaznych proponuje HA -2,5 gema po kursie w okolicach 1,80.
✅133
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: LM
Godzina: 20:45
Spotkanie: St Liege - Zenit
Typ: X/2
Kurs: 5
Bukmacher: unibet
Analiza:
Przed nami ostatnia runda kwalifikacyjna do fazy grupowej Ligi Mistrzow. Wicemistrz Belgii zmierzy sie z wicemistrzem Rosji. Najpierw moje spostrzezenia. Nie ufam Zenitowi. Pierwsza moja mysl to było zagrac jeydnke, ale nie przeglądałem kompletnie nic co ze Standardem zwiazane. Zenit potrafi ze slabymi przeciwnikami bardzo sie męczyć, szczegolnie w ofensywie, probujac wejsc w bramke. Niby 8:1 z Torpedo w lidze powinno przekonac, lecz juz 2:1 z Uralem czy 1:0 z Ufa to sa bardzo niskie wyniki jak na zespol naszpikowany gwiazdami. Przegrali tez z AELem na wyjezdzie 0:1. Standard za to zawsze był mocną marką w Belgii, ale teraz spogladam - 2:5 z Mouscron, czy 0:1 z Gent u siebie nie napawa optymizmem. PAO wyeliminowali w LM dzieki wygranej na wyjezdzie, mimo ze w obu meczach w obronie popelniali mnostwo bledow. Poza tym troche im sie sklad rozleciał. M.in odeszli Ezekiel (12 goli) , Batsuhaiy ( 21 goli), Vainquer czy Opare. Nadal jednak De Camargo moze tam postraszyc. Zenit takze do połowy często remisuje, wlasnie z tego wzgledu ze u nich ofensywa nie trybi. Jak Hulk nie strzela, nie asystuje to jest po prostu slabo pod tym względem. A on na dodatek strzela karne. Czy w LM dzis bedzie rzut karny? Wątpie. Nie ten poziom co Torpedo, UFA czy Ural - druzyny naprawde bardzo slabe w Rosji. Mysle, ze Standard i tak sie zepnie i bedzie gral o nie stracenie bramki u siebie przede wszystkim. Albo nie dadza sie zlamac i bedzie to niski wynik, albo Zenit tu od początku narzuci styl gry i łatwo wygra. Mysle, ze jednak dwojeczka a takze X/2 są mozliwe.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
soulmate 48

soulmate

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Japan » Emperors Cup »
Godzina: 12:00
Spotkanie: Albirex Niigata - V-Varen Nagasaki
Typ: V-Varen Nagasaki
Kurs: 4.33
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Choć to spotkanie pucharowe, gdzie Ekstraligowiec - 10 miejsce w tabeli - w domu grający na 4-4-2 (wygrane, remisy, przegrane), mierzy się z ekipą z 2 ligi - piętnasta pozycja, a na wyjazdach 4-5-4(przyzwoicie) i faworyt wydaje się być gospodarzem. Nie mniej jednak doszukałem się, że gospodarze dają spore rezerwy na ten mecz, więc warto kilka groszy, zwłaszcza po takim kursie i ich dobrej grze na wyjazdach, rzucić na gości.
⛔100
 
D 9

dropsu

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis-ATP,Winston Salem-USA
Godzina: 18:00
Spotkanie: Jerzy Janowicz-Roger-Vasselin, Edouard
Typ: Jerzy Janowicz
Kurs: 1,50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Po raz drugi w karierze Jerzy Janowicz wygrał dwa mecze w jednym turnieju rozgrywanym w USA. Polak, który na inaugurację imprezy ATP w Winston-Salem pokonał Carlosa Berlocqa, we wtorek w meczu II rundy po dramatycznym boju okazał się lepszy od rozstawionego z numerem szóstym João Sousy, wygrywając z Portugalczykiem po raz drugi w drugiej konfrontacji w karierze.Jak na taki mecz stawka dość wysoka a moim zdaniem pewniak tylko jeden.
✅50
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka plażowa - Stare Jabłonki - Kobiety
Godzina: 13:00
Spotkanie: Brzostek/Kołosińska vs Gallay/Klug
Typ:
Brzostek/Kołosińska
Kurs: 1,61
Bukmacher: Bet365
Analiza:


Turniej główny rozpoczyna najlepsza Polska para żeńska. Na pewno marzy im się dobry występ w kraju przed własną publicznością.

Polki według mnie są dobrze przygotowane do tego turnieju. Podczas zawodów Biel Masters uważnie obserwowałem ich grę i muszę przyznać,że zrobiły na mnie dobre wrażenie. Zajęły tam 4 miejsce. W grupie pokonały m.in takie pary jak: Hermannova B./Bonnerova M.,siostry Nystroem czy najlepszą parę ze Szwajcarii Zumkehr/Heidrich. W fazie medalowej stoczyły dwa bardzo zacięte spotkania,przegrane po 3 setach.
Polki świetnie wyglądały w defensywie. Walczyły o każdą piłkę i bardzo dobrze wyglądała ich współpraca blok-obrona. Monika utrzymywała na prawdę bardzo dobrą skuteczność w ataku co nie zdarza jej się regularnie.

Rywalki to para z Argentyny. Ten sezon jest dla nich udany i grają bardzo dobrze. W Szanghaju,Berlinie i Stavanger osiągnęły 1/8 finału. Jednak w ostatnio już wygląda to nieco gorzej. 6 porażek z rzędu. O ile przegrane z Brazylijkami nie dziwią tak już porażki z Austriaczkami Schutzenhofer /Plesiutschnig czy z Rosjankami Syrtseva/Moiseeva nie wróżą najlepiej.
Argentynki to bardzo niskie zawodniczki przez co, przy słabszym przyjęciu mają spore problemy w ataku. Ich atut to defensywa.

Jeżeli Polki narzucą rywalkom swoje warunki. Zaczną grać agresywnie przede wszystkim w polu zagrywki to szansa na zwycięstwo bardzo wzrośnie.
Na pewno nasze podejdą do spotkania bardzo skoncentrowane i pozytywnie naładowane. Mam nadzieję,że będą walczyć o każdą piłkę,bo inaczej im nie wypada.
⛔100
 
adrianabch 2,2K

adrianabch

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje do Ligi Mistrzów
Godzina:
20:45
Spotkanie:
Standard Liege vs Zenit St Petersburg
Typ: 2
Kurs: 1.90
Bukmacher: BetClic
Analiza: Dnia 20 sierpnia 2014 roku zostanie rozegranych 5 spotkań eliminacyjnych do Ligi Mistrzów. Najciekawiej będzie w Lille gdzie miejscowi zmierzą się z FC Porto a także w Belgii a dokładniej w miejscowości Liege. Miejscowi zmierzą się z zespołem z Rosji a dokładniej Zenit St Petersburg. Faworytem są przyjezdni. Belgom posypał się trochę skład, Michy Batshuayi odszedł do
Olympique Marsylia. Był on najlepszym strzelcem w Standardzie. Zenit za to ma świetny skład, przykładowo: Hulk, Rondon, Garay, Criscito, Danny, Witsel i paru innych świetnych graczy. Zenit moim zdaniem wygra to spotkanie.

✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
insecto 24

insecto

Użytkownik
ATP, Winston-Salem (USA)
18:00 czasu polskiego
Jerzy Janowicz - Roger Vasselin E.
DW 2:1
kurs: 4.20
sportingbet
Jay Jay gra dalej! W drugiej rundzie turnieju w Winston-Salem pokonał portugalczyka Joao Sousa (rozstawionego z numerem 6) w trzech setach (6:1 3:6 7:6). Nasz popularny &quot;Jerzyk&quot; nie zawiódł, jednak zagrał wyraźnie słabiej niż w pierwszym meczu, kiedy to gładko i bez problemów wygrał w dwóch setach z Berlocq. Dziś trzeci dzień zmagań turniejowych i ten fakt wg. mnie, może mieć bardzo duże znaczenia. Nie ma co ukrywać, że polak jest wyraźnym faworytem, aczkolwiek 3 kolejny dzień na korcie, na pewno da się tenisistom we znaki.
Nic nie wskazywało w pierwszym secie poprzedniego pojedynku, że Janowicz będzie miał jakiekolwiek problemy. Wygrał aż 6:1, przy czym ugrał 5 gemów z rzędu. Potem dostał lekkiej zadyszki, co spowodowało w skutkach naprawdę ciężką przeprawę. Z kim dziś zagra łodzianin? Z francuzem Eduoardo Roger&#39;em-Vasselin&#39;em. Francuz w tym turnieju jest rozstawiony z numerem 12. Jak spisywał się w poprzednim pojedynku? Będąc wyraźnym faworytem, męczył się z kazachem Nedovyesov&#39;em aż 2 godziny i 46 minut.
W przeszłości obaj Panowie spotykali się dwukrotnie. Oba te pojedynki wygrał nasz rodak, odpowiednio 2:0 w tym roku, oraz 2:1 4 lata temu. Warto zaznaczyć, że twarda nawierzchnia nie jest ulubioną nawierzchnią francuza. &quot;Jerzyk&quot; spisuje się na niej o wiele lepiej. Głównym powodem, dla którego stawiam właśnie taki typ jest fakt, że Janowicz gra trzeci mecz dzień po dniu. Pisałem już o tym wcześniej, ale trzeba to podkreślić jeszcze raz, bo to podstawa tego typu.
Jeśli ktoś czyta tą analizę, to pewnie przyzna mi rację w kwestii tego, co teraz napiszę. Z góry przepraszam za delikatny off-topic. Denerwuje mnie jednak fakt, że niektórzy piszą tutaj analizy takie, że &quot;pożal się Boże&quot; i przechodzę one gładko. Co to ma być za analiza &quot;są dobrzy, tamci to kelnerzy, nie ma bata, żeby wygrali&quot;. Podeprzyjcie swój typ jakimiś argumentami, bo na dziś musiałem podać inny &quot;Typ Dnia&quot;, ponieważ ktoś właśnie strzelił sobie taką analizę, a bez przechwalania się, ale zrobiłbym to 5 razy lepiej i dogłębniej.
✅320
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
B 35

balonik19821

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska
Spotkanie: Stjarnan – Inter
Typ: 2 (handicap Inter -2)
Kurs: 2,45
Data: 20.08.2014
Godzina: 23.00
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Islandczycy to drużyna która już dała się poznać kibicom w Polsce przez to, że w poprzedniej rundzie wyeliminowała Lecha z Ligi Europejskiej. Choć tu raczej bardziej adekwatne było by stwierdzenie, że Lech przez swoją nieskuteczność w walce z pół amatorami sam się wyeliminował. Inter to drużyna z europejskiej czołówki, dlatego sam mecz z Interem jest dla Islandczyków wielkim wydarzeniem. Włosi są więc bezsprzecznie faworytami tej rywalizacji, choć w meczach przygotowawczych nie zachwycali swoją grą m.in. remisując w ostatnim meczu PAOK 0-0 czy w przedostatnim przegrywając z Eintrachtem Frankfurt 1-3. Wcześniej na turnee w USA pokonali natomiast Romę 2-0. Forma ich więc nie jest jeszcze ustabilizowana, ale nie ma czemu się dziwić skoro do rozpoczęcia sezonu mają jeszcze półtora tygodnia. Stjarnan tymczasem jest w pełni sezonu w dodatku jest w znakomitej formie zajmując pierwsze miejsce w tabeli ligi islandzkiej. Różnica klas jest jednak ogromna i to Włosi są zdecydowanym faworytem tego pojedynku mimo, że nie wystąpi Rodrigo Palacio, Gary Medel oraz kontuzjowany Yuto Nagatomo. Skoro Lech na wyjeździe miał zdecydowaną przewagę (mimo porażki 1-0) to Inter tym bardziej będzie dominował w tym meczu, tyle tylko, że Włosi powinni być bardziej skuteczni niż Kolejorz i powinni ten mecz wygrać przewagą co najmniej 3 lub 4 bramek.
✅145
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
D 9

dropsu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska
Spotkanie: Lille-FC Porto
Typ: 2
Kurs: 3,00
Data: 20.08.2014
Godzina: 20:45
Bukmacher: bet365
Analiza:
W poprzedniej rundzie piłkarze Lille wyeliminowali szwajcarski Grasshopper Club Zurich, wygrywając 3:1 w dwumeczu. Jeśli spojrzymy na ich nowych piłkarzy, widać, że do walki o Ligę Mistrzów podeszli z zaangażowaniem. W klubie pozostał Belg Divock Origi, który chociaż został sprzedany do Liverpoolu, to ten sezon spędzi jeszcze na wypożyczeniu. Poza tym, wielkich transferów brakuje. W sumie na nowe zakupy Francuzi wydali niecałe 2 miliony euro. Czy tak minimalistyczne podejście pozwoli choćby zbliżyć się do poziomu jaki prezentuje gigant z Portugalii,nie sądzę. Faworyt dwumeczu wydaje się być tylko jeden.
✅200
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
jedi_kpr 185

jedi_kpr

Użytkownik
Kolego Coffeetea sprawdź wpierw dokładnie jakie transfery zrobiły konkretne drużyny bo pisząc, że Fulham zatrzymał skład z poprzedniego sezonu (rozumiem, że nazwanie ich gośćmi to pomyłka) to kłamstwo. Zatrzymali 13 zawodników, a zakupili... 18! No i wymieniony przez Ciebie Bryan Ruiz wrócił z wyporzyczenia z PSV więc można go dodać jako 19.
 
D 9

dropsu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europejska
Spotkanie: NK Maribor-Celtic
Typ: 2
Kurs: 2,62
Data: 20.08.2014
Godzina: 20:45
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Może i trochę optymistycznie.Maribor-mistrz Słoweni nie należy do potęg po mimo ze pokonał już jednak przedstawiciela Bośni i Hercegowiny (2:0 w dwumeczu) oraz Izraela (3:2), a zatem z pewnością nie stoi na straconej pozycji. Celtic zwęszył szansę zainstnienia po kontrowersyjnej decyzji UEFA-zrobią wszystko aby iść dalej,chyba że zagra jak w starciach z Warszawską Legią.
⛔100
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EUROBASKET 2015 Kwalifikacje
Godzina: 17:45
Spotkanie: Węgry - Portugalia
Typ: over 132.5 punktów
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dużo do wybrania z tego meczu jest ale wybieram ten najpewniejszy typ, mianowicie over 132 punkty.Linia jest tak nisko ustawiona ze względu na pierwszy mecz gdzie Portugalia u siebie grając bądź co bądź przyzwoicie rzuciła tylko 38 punktów przez cały mecz, co daje mniej niż 10 punktów na kwartę, czyli wynik tragiczny, kobiety w swoich meczach tyle punktów przekraczają często po 3 kwartach.Portugalia w tych kwalifikacjach jest jakoś dziwnie anty ofensywna, 38 punktów w pierwszym meczu z Węgrami, 53 z Czechami, dopiero mecz z Gruzją pokazał że rzucać jednak potrafią w regulaminowym czasie rzucili 79 punktów.Nie wiem z czego wzięły się tak słabe liczby w tych pierwszych meczach, bo pamiętam Portugalczyków z poprzednich eliminacji to 70 punktów przekraczali w większości meczów.O Węgierskim baskecie wiem nie wiele, sugeruję się tutaj tylko suchymi statystykami, na pewno wrażenie może robić pokonanie u siebie solidnych Gruzinów, czy minimalna porażka z Czechami, z którymi Polacy ostatnio przegrywają.Myślę że drugiego takiego słabego meczu Portugalia nie zagra i te minimum 65-70 punktów zaaplikuje Węgrom, a ci pierwsi dołożą od siebie kilkanaście punktów więcej bo są drużyną lepszą i spokojnie over się pokryję.Dla porównania linii w bukach naziemnych na ten mecz linia wynosiła 135.5 punktów.
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny ???? Winston Salem 2014 (USA)
Godzina: 19:00
Spotkanie: Goffin David-Nieminen Jarkko
Typ: 2:0
Kurs: 2.14
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Postanowiłem zaufać Davidowi ponieważ jest on w mega formie. Jeszcze kilka tygodni temu był 108 w rankingu ATP,a teraz plasuje się na 62 pozycji. Obecnie ma on serię 24 wygranych meczów z rzędu! Jest to niesamowity wyczyn niezależnie od tego czy turnieje są rangi challanger czy ATP. Jego dobra passa zaczęła się w Holenderskim Scheveningen gdzie wygrał challengera, w Poznaniu kolejny tytuł tej rangi, następnie w Tampere również challanger, później tytuł w Kitzbuhel już ATP. Passa 24 meczów pod rząd robi wrażenie ale strata tylko dwóch setów w tych meczach robi jeszcze większe BUM! i miało to miejsce w teoretycznie najcięższych meczach ponieważ w półfinale oraz finale Kitzbuhel. Tutaj w Winston-Salem musiał przechodzić przez kwalifikacje gdzie poradził sobie tam bez problemu,a w turnieju głównym pokonał Leonardo Mayera również gładko 6:3, 6:1. Jego przeciwnikiem będzie Fin, Jarkko Nieminen który sezon ma bardzo średni. Bo tak naprawdę poza finałem challengera w Finlandii nic wielkiego nie osiągnął (chociaż jak na Nieminena szlajanie się w challengerach to nie jest coś ekstra,ale zagrał tam dlatego ponieważ turniej w swoim państwie), można dodać do tego jeszcze półfinał na hali ale było to w lutym czyli bardzo dawno temu. Nieminen na hardzie w tym roku ma bilans 6/6, w Winston Salem pokonał 7:5, 6:4 Beckera gdzie miał momenty gorsze w grze. Panowie spotkali się dwa razy i w bezpośrednich pojedynkach widnieje remis 1:1. Najpierw w 2013 roku w Rotterdamie Goffin odjechał na rowerze, a w tym roku Belg zrewanżował się za 6:0, 6:0 i pokonał Jarkko w finale 7:6, 6:3. Patrząc po statystykach to dla Fina hard jest gorszą nawierzchnią od mączki i tak sobie analizuje, że jeśli niespełna miesiąc temu Goffin wygrał na lepszej nawierzchni Jarkko w dwóch setach to może go pokonać na jego gorszej również w dwóch. Tym bardziej,że David jest w jeszcze wyborniejszej formie niż poprzednio. Fin na pewno ma mocniejszy serwis, tenis bardziej siłowy, lecz ten cherlawy Goffin również ma niesamowite uderzenie kończące, nie dlatego, że ma potężną masę ciała ale dlatego bo pracuje mocno biodrami oraz barkami po prostu maksymalnie skręca ciało co daje mu powera w uderzeniach. Oczywiście jest haczyk w typ typie.....taka super passa Davida nie może trwać wiecznie, w końcu musi przegrać ale czy to będzie dzisiaj? Trudne pytanie na pewno, tym bardziej jak decyduje się na dokładny wynik. Mimo wszystko zaufałem Belgowi i stawiam, że zamknie mecz bez konieczności rozgrywania trzeciego seta.
✅114
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 2

robbroy

Użytkownik
Karolina Woźniacka – Camela Giorgi
Tenis, New Haven, środa, 19.00
Typ: 2:0
Bukmacher: Pinnacle
Kurs : 1,68
Karolina Woźniacka jest w rewelacyjnej formie. Od Wimbledonu jedyną tenisistką, która potrafi ją pokonać jest liderka rankingu – Serena Williams. Karolina wygrała turniej w Istambule, natomiast w dwóch prestiżowych turniejach US OPEN Series (Montreal i Cininnati) odpadła właśnie z Sereną, ale po bardzo wyrównanych trzy setowych bojach. W ubiegłym tygodniu pokonała między innymi Kerber i Agnieszkę Radwańską (rewelacyjny mecz). Karolina w każdym wywiadzie podkreśla, że uwielbia grać na terenach Uniwersytetu Yale w New Haven, wygrała ten turniej czterokrotnie i chce to powtórzyć. Camila spisywała się fatalnie z US OPEN Series, zarówno w Montrealu jak i Cincinnati przegrywała w I rundach. Rozpędzona i zmotywowana Karolina powinna zakończyć mecz w dwóch setach.
⛔100
 
M 0

maersk

Użytkownik
Kolumbia: Copa Postobon
Ind. Medelin - Rionegro
Typ: Ind. Medelin
Godzina: 02.45
Kurs: 1.75 @ bet365
Stawka: 2.5 jednostki
Dzisiaj w nocy Medelin podejmie u siebie Rionegro. Na wstępie zaznaczę, że goście przystąpia do tego meczu aż bez 17 zawodników ! W ich składzie zabraknie między innymi
D.Valdes (F 14/6), C.Naranjo (M 16/0), M.Lopez (M 20/4), K.Londono (M 24/0), J.Pachon (D 21/1), L.Ospina (D 16/0), J.Moya (D 16/2), F.Banguero (D 23/1) oraz A.Cadavid (pierwszy bramkarz).
Jak widzicie braki są spore, a to że gospodarze grają u siebie świetnie (8 wygranych jeden remis i jedna przegrana), a goście na wyjazdach nie punktują.
Dodajmy jeszcze, że Medelin jest na drugim miejscu w tabeli (5 wygranych 2 remisy 1 przegrana) natomiast Rionegro zajmuje ostatnie miejsce (0 wygranych 3 remisy 5 porażek)
✅75
 
krysztal94 19

krysztal94

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europy Eliminacje
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dnipro-Hajduk Split
Typ: over 2,5
Kurs: 1,70
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Jeden z dwóch dzisiejszych meczy eliminacyjnych do Ligi Europy zostanie rozegrany w Kijowie, mimo iż to Dnipro jest gospodarzem, ale jak wiadomo konflikt na Ukrainie jest powodem zmiany boiska gospodarzy. Dnipro w tym meczu jest dla mnie faworytem do wygrania spotkania, jednak kurs na ich zwycięstwo jest niski.
Dnipro grało w eliminacjach do Ligi Mistrzów ale odpadli po dwumeczu z Kopenhagą. Za to w lidze wygrali wszystkie cztery spotkania.
Hajduk ma za sobą już dwie rundy eliminacji do Ligi Europy. Równie dobrze radzą sobie w lidze chorwackiej, gdzie obecnie plasują się na trzeciej pozycji.
Do tej pory obie drużyny jeszcze ze sobą nie grały.
Dnipro po odpadnięciu z walki o ligę mistrzów pozostaje walka o Ligę Europy, na pewno zrobią wszystko by znaleźć się w fazie grupowej. Ich jedynym problemem przed dzisiejszym spotkaniem jest brak Konoplyanki, który jest kontuzjowany.
Przewidywany skład: Boyko – Fedetsky, Mazuch, Douglas, Strinic – Rotan, Kravchenko, Bruno Gama, Shakov – Selezny, Zozulya.
Hajduk jak do tej pory na swej drodze w eliminacjach pokonał Shakhtar Karagandy i Dundalk, nie były to łatwe spotkania, a teraz przed Chorwatami rywal bardziej wymagający, liczą na dobry mecz wyjazdowy na Ukrainie by przed własną publicznością udowodnić, że zasługują na fazę grupową.
Przewidywany skład: Kalinic – Mikanovic, Maloca, Milovic, Jozinovic – Susic, Andjelkovic, Caktas, Gotal – Maglica, Kouassi.
Mimo braku ich największej gwiazdy Dnipro jest dla mnie faworytem, szczególnie w tym pierwszym meczu. Hajduk to średniak, który pokazał że ma problemy w walce ze słabszymi rywalami. Liczę iż bramkarz gości kilka razy będzie wyjmował piłkę z siatki i w meczu zobaczymy dobre widowisko z wieloma bramkami.
Powodzenia ????
✅70
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maciej_cfc 25K

maciej_cfc

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna,⚽ Liga Europy Eliminacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Slovan Bratislava
- Bate

Typ: 1
Kurs: 2.55
Bukmacher: bet365
Analiza:

Witam. Na dzisiaj wybrałem spotkanie ligi mistrzów Slovan Bratislava - Bate.
Rozpoczynając od gospodarza ostatni mecz przegrali 22.06.2014r i kontynuują świetną passe 12 wygranych i 1 remis. W lidze komplet punktów 12 po 4 kolejkach i jedna zaległa. U siebie ostatni raz przegrali własnie 22.06.2014r i jak narazie są nie pokonani u siebie od 8 meczy.
Natomiast rywal Bate w ostatnich pięciu meczach na wyjeździe wygrał 2 zremisował 2 i jeden przegrał, z czego 1 remis i 1 porażka w Eliminacjach do Ligi Mistrzów.
W lidze są na pierwszym miejscu z 48pkt a druga drużyna ma 3 pkt straty.
Na chwile obecną lepszym zespołem według mnie jest gospodarz, który znacznie lepiej się prezentuje grają ciekawą piłkę. I dzisiaj zobaczymy z pewnością ciężki i wyrównany mecz, który będzie ciekawy.
Goście będą musieli uważać na Seydouba Souma, który ostatni się rozstrzelał a w ostatnim meczu zdobył 2 bramki i wygrali u siebie 4:1.
Przewidywane składy (mogą zostać zmienione):
Slovan: Dusan Pernis – Tomas Jablonsky, Erik Cikos, Nicolas Gorosito, David Hudak – Erik Grendel, Igor Zofcak, Karol Meszaros, Samuel Stefanik, Seydouba Soumah – Pavel Fort.
BATE: Siergiej Czernik – Anri Chagusz, Denis Poliakow, Nemanja Tubić, Maksym Wołodźko – Andrij Jakowlew, Edgar Olechnowicz, Aleksandr Wołodźko, Michaił Gordejczuk, Siergiej Kriwiec – Witalij Rodionow.
⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Kwalifikacje do LM
Godz. 20:45
OSC Lille : FC Porto
Typ - rzut karny w meczu ( tak )
Kurs - 4.30
Bukmacher - Betsson
Analiza :
Dziś na Stade Pierre Mauroy może być ciekawe widowisko , w ostatniej rundzie kwalifikacji miejscowe Lille podejmuje Porto no i na pewno goście są faworytem do awansu do piłkarskiego raju czyli LM jednak Lille zapewne tanio skóry nie sprzeda i powalczy przynajmniej u siebie o korzystny wynik tym bardziej że większość swoich pkt w poprzednim sezonie zdobyło u siebie ( 13-3-3 ) ale nie typuję kto zwycięży jednak na rzut karny podyktowany w tym spotkaniu , gdy zobaczyłem obsadę sędziowską to od razu wpadł mi do głowy typ na karny bo sędzią jest pan Björn Kuipers który wyjątkowo lubi ten punkt na boisku , jak dotąd kiedy sędziował w kwalifikacjach do LM a było tych spotkań 6 pokazał 16 żółtek 1 czerwoną i podyktował 2 karne , w samej LM 22 mecze i 88 żółtek 4 czerwone i 8 karnych no a ogólne jego sędziowanie to 77 karnych tak więc dziś liczę że w spotkaniu Lille z Porto również zobaczymy rzut karny !
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom