>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.07.2019 (sobota)

Status
Zamknięty.
devillo 1,9K

devillo

Użytkownik


Dyscyplina: E-sport, LEC League of Legends
Godzina: 18:00
Spotkanie: Misfits - Rogue
Typ: Rogue
Kurs: 1,64
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Chłopaki z Rogue po wczorajszej łatwiutkiej wygranej na kozaków z Fnatic są w świetnym humorze. Swoje dobre nastroje przelewali w słowa na twitterze, gdzie całkiem zasłużenie rozkoszowali się swoim zwycięstwem. Widać że są w dobrej formie i dzisiaj nie powinni mieć problemów z ograniem Misfits (academy). Otóż cały pierwszy skład Misfits został na ten weekend odsunięty od składu, a w ich miejsce weszli chłopaki ze znikomym doświadczeniem lub bez doświadczenia na scenie. Wczoraj na Splyce totalny int, jak to się mówi językiem esportowym, czyli pomaganie przeciwnikowi w odniesieniu wygranej swoimi niewymuszonymi błędami, które wynikały ze słabszych umiejętności i mniejszej wiedzy. W pewnym momencie we wczorajszym meczu Misfits między jednym graczem, a drugim mieliśmy różnice poziomu 17 do poziomu 9, gdzie to różnica 2-3 poziomów jest znaczna i już wyraźna, a tu mieliśmy aż 8 poziomów. Misfits grające chłopaczkami z akademii nie ma podjazdu nawet do ekipy Rogue, która wczoraj zmiażdżyła ,,wielkie" Fnatic. Nie ma innego rozwiązania jak łatwa i przyjemna wygrana Rogue, tym bardziej, że jest to E-sport i takie kursy trzeba wykorzystywać.

  100
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Piast Gliwice - Lech Poznań
Typ: Piast Gliwice gol w przedziale 1-72 
Kurs: 1.52
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Przeglądałem ofertę na dziś i początkowo miałem nie ruszać Polskiej Ekstraklasy, zwłaszcza że jest to 1 kolejka ale... Moim zdaniem Gospodarze po odpadnięciu z LM z BATE, będą chcieli zrekompensować ten mecz kibiciom i ruszą do ataku od pierwszych minut. W oczy rzuciła mi się bardzo ciekawa statystyka, Piast w 2019 roku zagrał na własnym obiekcie 16 razy, w większości były to mecze poprzedniego sezonu Ekstraklasy ale również towarzyskie i mecz z Białorusinami w ramach eliminacji do LM. W każdym z tych meczów Piast strzelił gola, mało tego zrobił to w pierwszych 72 minutach meczu. Jak widać Gospodarze u siebie meczów nie odpuszczają, przez ostatnie dni mieli dość napięty grafik i ciężko będzie im ten mecz wygrać ale jak pokazuje statystka nie mają w zwyczaju u siebie przegrywać do 0, ja podbijam kurs i liczę że stanie się to wcześniej niż w samej końcówce. Kurs na gola w całym spotkaniu bardzo mizerny wynoszący tylko 1.28. Liczę na overowy mecz i że mój zakład wejdzie stosunkowo szybko. Kurs uważam za przyzwoity. 

  52
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
jahb 74

jahb

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Mistrzostwa Świata U21
Godzina: 13:00
Spotkanie: Kuba - Egipt
Typ: Kuba (-1.5)
Kurs: 1.52
BukmacherSTS

W trzeciej kolejce spotkań na siatkarskich Mistrzostwach Świata juniorów zmierzą się Kuba oraz Egipt. W momencie dodawania tego wpisu wiadomo już, że żaden z tych zespołów nie ma szans na dalszą walkę o medal. Kubańczycy do tej pory doznali jednej porażki z dobrze spisującą się na tym turnieju Koreą Południową oraz wygrali w 5 setach spotkanie z Argentyną. Dorobek punktowy Egipcjan natomiast wynosi 0. Przegrali zarówno z Argentyną jak i Koreą wygrywając przy tym tylko jednego seta. Kuba zawsze wychowywała wielu wartościowych młodych graczy i pomimo, że ta reprezentacja nie powtórzy srebrnego medalu z poprzednich mistrzostw to nadal jest to grupa bardzo zdolnych zawodników. Myślę, że ich poziom jest bardziej przy zespołach Argentyny i Korei niż przy drużynie Egiptu. Uważam, że teraz kiedy już zeszła z nich presja walki o fazę medalową pokażą się z jak najlepszej strony i rozbiją Egipcjan tracąc przy tym maksymalnie jednego seta. 

  100
 
szympo 9,7K

szympo

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP
Godzina: 20:30
Spotkanie: Isner J. - Humbert U.
Typ: Humbert
Kurs: 2.51
Bukmacher: Fortuna

Dzisiaj typuje małą niespodziankę na na turnieju w Newport. Ogładałem Isnera z Majchrzakiem, zresztą zepsuł mi wtedy typ, drażniło mnie jego podejście, mało zaangażowany, własciwie momentami przegrywał każdą wymianę, wystarczyło mu przebić na drugą stronę. Liczył na swój serwis a jak wiadomo ma najlepszy na świecie, ale jak tylko dochodzi do wymian to widać że nie jest w najlepszej formie. Słaby Wimbledon po kontuzji, u siebie też traci seta z średnimi grajkami, a dzisiaj po drugiej stronie siatki młody bardzo utalentowany Francuz, który dobrze pokazał się na Wimbledonie, dobrze serwuje, z głebi kortu też całkiem przyzwoicie, widać że trawa mu odpowiada, lubi zapuszczać się do siatki. W tym pojedynku nie będzie dużo przełamań, ale myślę że typ jak najbardziej do wejścia, nie na "siłę".

  100
 
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Ekstraklasa
Godzina : 15:00
Spotkanie : Raków - Korona
Typ : Remis oraz mniej niż 2,5 goli w meczu
Kurs : 3.85
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

O tym meczu kilku uzytkowników napisało już swoje posty, zatem pominę przygotowania, wyniki sparingów oraz rywali z jakimi przyszło im się zmierzyć. Uważam, że tutaj naprawdę możlliwy jest każdy rezultat, od nudnego 0-0 po jakieś 5-4 dla którejkolwiek z ekip. Dlaczego więc decyduję się na taki typ? Ponieważ mimo wszystko daję większe szanse na to, że mecz będzie zamknięy. Raków w roli gospodarza, ale jednak nie u siebie, jako beniaminek, zagra na inaugurację z zawsze niedocenianą, skazywaną na doły tabeli, ale jednak punktującą i walczącą Koroną. Dlatego liczę, że Raków nie będzie tak aktywny jak wczoraj ŁKS w meczu z Lechią, raczej skupi się na defensywie. Korona natomiast będzie grała solidnie, ale bez fajerwerków. Kady może coś am strzelić, ale liczę, że zakończy się na wyniku 1-1. Tak też typuję i z cieakawością obejrzę debiut Rakowa po wielu latach nieobecności w PKO Bank Polski Ekstraklasie :D

  100
 
prolooser 3,1K

prolooser

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzina: 15:00
Spotkanie: Rakow vs Korona
Typ: 1 gol - Rakow
Kurs: 1.86
Bukmacher: etoto
Analiza:

Bardzo ryzykowny typ na dzis. Sa pare czynnikow, ktore moga spowodowac porazke, ale niespodziewanie dla mnie buki uwazaja za faworyta tego meczu zespol z Czestochowy. Nie wiem jak dobra gra w 1 lidze moze przelozyc sie na elite, ale zobaczymy co z tego wyjdzie. Calkiem mozliwe, ze nominalni gospodarze wyciagna wnioski ze wczorajszych meczow i zaprezentuja jako-taki ofensywny styl gry. Chociaz fakt, ze graja nie na wlasnym objekcie i nie przecietnego przeciwnika dzis, no to moze byc roznie... Pozdro

  100
 
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
DyscyplinaPiłka nożna / Polska, Ekstraklasa
Godzina: 20:00
Spotkanie: Piast Gliwice - Lech Poznań
Typ: powyżej 1,5 goli i powyżej 8,5 rożnych
Kurs: 1,93
BukmacherFortuna
Analiza:

Sporo już o tym spotkaniu napisano i trudno się z tymi opiniami nie zgodzić. Co do bramkarzy to zarówno Szmatuła z Lechią jak i Plach z BATE zawiedli. Bardziej ten drugi bo zniweczył cały wysiłek drużyny włożony w ten dwumecz. Zmiany dzisiaj w składzie są nieuniknione bo paru zawodnikom w okolicach 70min środowego spotkania po prostu zaczęło brakować sił. Lech po dużej przebudowie, wyniki w sparingach bardzo dobre ale spotkania o punkty to jednak zawsze inna bajka.
Zakładam dzisiaj w tym spotkaniu przynajmniej 2 bramki, jak wspomniano bramkarze Piasta na razie nie błyszczą, sam Czerwiński też wszystkiego nie upilnuje, z przodu ma kto straszyć. Piast może spokojnie coś strzelić jak i stracić. U gości podobnie, defensywa jeszcze zapewne nie zgrana do końca, ofensywa w sparingach skuteczna. Sporo powinno się dziać pod obiema bramkami stąd rożne również powinny się pojawić.

  93
 
Otrzymane punkty reputacji: +42
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
WAŻNE!

Przypominamy, że nastąpiła  zmiana w regulaminie, postanowiliśmy usunąć zapis o zakazie podawania mniej ryzykownych typów, czyli jak ktoś poda wcześniej typ na przykład over 2,5 gola to kolejna osoba może podać over 1,5 gola bez żadnych konsekwencji, oczywiście za trafiony typ uzyska odpowiednio mniej punktów w zależności od kursu. Liczymy, że to zmobilizuje większą ilość użytkowników do udziału w zabawie. Pozostałe punkty regulaminu pozostają bez zmian.​

Informujemy, że Betclic został dodany do listy bukmacherów, z których można podawać swoje propozycje w Typach Dnia.
Zarejestruj się na Betclic z kodem promocyjnym FORUM.PL a jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany otrzymasz zwrot stawki do 500 zł.

Bonus trzeba następnie obrócić 4x po minimalnym kursie 2.00​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom