>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Typy Dnia - 20.06.2024 (czwartek)

Status
Zamknięty.
Pablito91 1M

Pablito91

Mistrz Typer EURO Niemcy 2024
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Słowenia - Serbia
Typ: powyżej 24.5 fauli
Kurs:
1,67
Bukmacher: Fuksiarz
Post w dziale:
Analiza:

O tym meczu zostało napisane już wiele. Obie reprezentacje potrzebują punktów. W tym meczu nasuwa się Typ na faule. Obie reprezentacje są charakterne, grające ostro. Szczególnie Serbowie często ulegają presji. Jeżeli tutaj będzie wynik niekorzystny dla którejś ze stron to powinno być ostro. Jestem zdziwiony tak niską linię na faule. W lidze narodów w ostatnim meczu było 29 przewinien. Zarowno jedni jak I drudzy można powiedzieć, że skrupulatnie pokrywają dwucyfrowe wyniki w tym aspekcie. Liczę, że dzisiaj będzie podobnie. Patrząc na 1 kolejkę to łącznie uzbierali 31 fauli na swoich przeciwnikach.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
louisarmstrong 1,3M

louisarmstrong

Użytkownik
Tenis WTA Berlin Trawa
Linda Noskova v Ons Jabe
Typ To loos 1st set & win the match Errani kurs 12.00
forbet
link:https://forum.bukmacherskie.com/thr...ham-17-06-2024-23-06-2024.171434/post-7274524

Zwycięzczyni w kolejnym meczu zagra z Gauff lub Aleksandrovą na razie Gauff wygrała pierwszego seta więc raczej z Coco.
Jabeur niczego tu nie broni a za chwilę ma obronic finał Wimbledonu , niby dyspozycja Tunezyjki nie wskazuje by to się miało udać ale w ubiegłym roku też tak było , odpaliła turbo dopiero na szlemie.
Za to Noskova bardziej potrzebuje gry , ma dopiero 5 meczów na trawie w bilansie ale w poprzedniej rundzie pokonała Kerber , na razie marny ten bilans Noskovej ale grała decidery z Ostapenko , Samsonovą i Galfii.
w h2h 1:1 oba mecze na hardzie i oba rozstrzygane w decydujących setach
Na AO Noskova zaskoczyła w meczu ze Światek jeśli można wygrć Łamakiem z IGĄ to można to zrobić z kimkolwiek z WTA.
Oczywiście móc a to zrobić to dwie rózne sprawy ale po tym kursie próbuję.
Aż dziwne że buki nic specjalnego nie oferują w tym meczu na ASY bo obie panie dysponują serwisem.
Wydaje mi się że zobaczymy dobry zacięty wyrównany mecz.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Chlopaknaopak 263K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dania - Anglia
Typ:Anglia over 1.5 Gola
Kurs: 1.88
Bukmacher: Fortuna

Post w dziale :https://forum.bukmacherskie.com/threads/grupa-c-słowenia-dania-serbia-anglia-16-06-25-06-2024-typy-dyskusja-zakłady-długoterminowe.170826/post-7274530
Analiza :
Dzis Anglicy zagrają z Dunczykami. Pierwszy mecz mimo wygranej Anglii pozostawił wiele do życzenia. Sądzę, że dziś piłkarze z Wysp Brytyjskich zrekompensuja się kibicom i strzelą co najmniej 2 gole Danii. W ostatnich dwóch meczach Anglia strzeliła jednego gola więc pora na przełamanie i pokazanie, że jest się kandydatem do tytułu końcowego. Liczę na przełamanie Harrego Kane'a.
Polecam również Btts - 2.09
Gol Harry Kane.

0
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
anzelmo 244,5K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dania - Anglia
Typ: Dania over 41,5% posiadania pilki
Kurs: 1.55
Bukmacher: Fortuna




Czekam dzisiaj na ten mecz bardzo ....Tak na szybko wydaje mi sie ta linia bardzo niska .Angole słabo w 1 meczu jak na taki potencjał to...Anglia zagrała niezła 1 polówkę potem Serbia miała swoje momenty....jakby ekipa Gareta miała problemy fizyczne tam presja jest bardzo duża wiem ze to turniej 1 mecz ale....to Anglikom nie wróży dobrze na tym turnieju. Dania rywal nie wygodny bardzo dobry technicznie sporo zawodników ma cos do udowodnienia. Kacper na bramce sa ograni doświadczeni ja myślę ze nawet jakby przegrali to nie dają sie tak zdominować- dobrze sie znają myślę ze to może być podobny mecz do tego 1 czyli nie wiele sytuacji dość uważna gra tak żartobliwie mówiąc Anglia zagrała w tym meczu inauguracyjnym spokojnie defensywnie jakby ich poprowadził 711 różnicy w stylu grania nie bylo :p

155
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1143
Volleyball_Expert 501,7K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Ziemny - ITF Santa Cruz Boliwia
Godzina: 23:40
Spotkanie: Habib - Prado Angelo
Typ: Habib
Kurs: 1.80
Bukmacher: LVBET
Post w dziale:
Analiza:
Na dzisiaj wybrałem spotkań z turnieju rangi ITF. Habib rankingowo jest 275, natomiast Jego przeciwnik 423. Habib nie miał wcale łatwych przeciwnik od początku tego turnieju. W pierwszej rundzie zmierzył się z Brazylijczykiem Pucinelli de Almeida, gdzie pewnie wygrał w dwóch setach, natomiast w drugiej rundzie także w dwóch setach pokonał Chilijczyka Soto. Podoba mi się w grze Habiba praca na serwisie, gdzie na nawierzchni ziemnej ten tenisista w ostatnim spotkaniu zaliczył aż 11 asów serwisowych. W dodatku na tym turnieju przy drugim podaniu przeciwnika utrzymuje swój return na poziomie około 50%. Procent przy pierwszym serwisie w okolicach 80% także naprawdę sporo. Prado Angelo na przestrzeni dwóch ostatnich spotkan stracił aż osiem razy swoje podanie. Praca na returnie jeszcze na w miarę przyzwoitym poziomie, ale jeśli chodzi o serwis to Habib powinien mieć sporo szans na przełamanie. Liczę, że dzisiaj Habib powinien wygrać to spotkanie, ponieważ patrząc na ostatnie spotkania i formę prezentuje się po prostu lepiej. Pozdrawiam.

180
 
Ostatnio zmieniony przez Waldi1979:
Otrzymane punkty reputacji: +1408
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom