>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.06.2014 (piątek)

Status
Zamknięty.
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Tutaj podajemy typy
na piątek - 20. Czerwca

Typy podajemy według wzoru:

Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina:
22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Analiza:
Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, user otrzymuje automatycznie ⛔100
Proszę kopiować format podawania typów i bezwzględnie się do tego stosować. Mają być wyraźnie zapisane wyróżniki takie jak Dyscyplina, Godzina, Spotkanie, Typ, Kurs, Bukmacher i Analiza.
Mile widziany bezpośredni link do danego meczu np z oddsportal.com albo livescore.pl Przyśpieszy to podliczanie.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ :!:

Pamiętaj, że otrzymujesz karne ⛔ 100 za:
- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny (baseball)
- podanie typu po czasie
- zły zapis
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

▶ Przed zatwierdzeniem posta z analizą, przeczytaj ją jeszcze raz lub daj na podgląd posta.

▶ W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


▶ Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE
-&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Zabrania się także komentowania innych analiz w temacie konkursowym. Od tego macie odpowiedni temat lub PW. Niestosowanie się do tego polecenia będzie karane żółtymi kartkami! :zoltakartka:

▶ Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych :smile:

▶ W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz miesięcznym banem. Bawimy się Fair Play!
 
stanleylevy 1,4K

stanleylevy

Użytkownik
Dyscyplina: MŚ
Godzina: 00:00
Spotkanie: Japan - Grecja
Typ: Japonia+ obie strzelą
Kurs: 5.0
Bukmacher: bet365
Analiza:
Dobra, lecimy ponownie z takim oto typem.
Argumenty za tym typem?
- Japonia strzela co mecz, są ruchliwi w ofensywie, słabi w obronie
- warunki pogodowe (deszcz?) sprzyja Japonczykom
- obie druzyny graja o zycie, więc Grecy sie musza otworzyc (zazwyczaj grając defensywnie)
- Grecy lubują się w stałych fragmentach gry, a Japonczycy w tym elemencie są słabi (moze jakis gol z główki?)
Remis BRAMKOWY ze wskazaniem na Japonię, bo po prostu wole ich styl gry. Juz nie zważając na to co zaprezentowały obei strony w swoich 1 meczach. Grecy naprawde fatalnie zagrali z Kolumbią i tylko prez pewien czas przy stanie 0-2 probowali nawiazac walkę.
Nikt jednak z remisu tutaj nie będzie zadowolonym, więc pełna stawka na 1/2 + bramki. W Greków nie wierzę za bardzo, choć Mitroglou może tu namieszać, który pewnie będzie juz typowany do wyjsciowej 11.
Argumenty przeciw?
- chaotycznosc Japonczykow
- zgrana defensywa Grekow
- błędy sędziowskie ????
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna MŚ 2014
Spotkanie : Włochy-Kostaryka
Typ: Włosi wygraja 2 golami
Kurs 4.80
Buk Unibet
Godzina 18:00
Analiza: Witam, na jutro wybrałem spotkanie pomiędzy drużynami Włoch oraz Kostaryki. Obydwa zespoły w pierwszych swoich spotkaniach zdobyły komplet punktów.Kostaryka okazała się zespołem niespodziewanie lepszym od Urugwaju, który dla mnie był faworytem w tej grupie, natomiast Włosi pokonali Anglików 2:1 . Te dwa zespoły które wygrały pierwsze spotkanią są już bardzo blisko awansu z tej grupy, według mnie w tym meczu faworytem do wygrania naturalnie są Włosi, uważam że Kostaryka w pierwszym spotkaniu miała o prostu bardzo dobry dzień i więcej razy to się raczej na tych mistrzostwach nie wydarzy. Włosi natomiast nie zlekceważą rywala jak to zrobiła ekipa z Ameryki południowej i spokojnie powinni sobie poradzić z przeciętna drużyną Kostaryki, jedynym problemem jest Campbell, którego Azzurri na pewno skutecznie wyeliminują z gry. Dla mnie w tym spotkaniu najbardziej prawdopodobnym rezultatem jest wygrana Włoch różnicą dwóch goli, typowałbym tutaj na wynik 2:0 lub 3:1 dla Azurri, myślę że Kostaryka w tym spotkaniu nie zdobędzie żadnych punktów, a nawet jeśli uda im się tutaj strzelic gola, to Włosi maja na tyle doświadczony zespoł że spokojnie będą w stanie odrobić stratę i w konsekwencji zdobyć punkty.
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 00:00
Spotkanie: Japonia - Grecja
Typ: handicap na gole : Japonia -1
Kurs: 4,50
Bukmacher: sportingbet
Analiza: Na dzisiejszy wieczór wybrałam sobie pojedynek z Mistrzostw Świata, a dokładniej mecz pomiędzy Japonią a Grecją. W tym meczu moim faworytem jest drużyna prowadzona przez trenera Alberto Zaccheroniego. Mecz o wszystko zarówno dla jednej jak i drugiej drużyny, lecz to co pokazała Grecja w meczu z Kolumbia to jakieś nieporozumienie , widać brak zgrania w drużynie i totalny brak formy . Grecy nawet nie pokazywali chęci do atakowania przy niekorzystnym wyniku . Jeśli chodzi o Japońców to szczerze mówiąc w 1 meczu liczyłam minimum na remis, no ale niestety się przeliczyłam, dwie dobre akcje ofensywne WKS w ciagu 2 minut i dwa gole , lecz to co może cieszyć to bardzo dobra gra Japońców i przede wszystkim bardzo ofensywna, Grecy dzisiaj nie mogą grac defensywnie cały czas gdyż jest to ich mecz o wszystko i musza walczyć o 3 pkt. Wydaje mi się że po dzisiejszym meczu to Grecy będą pakować już swoje walizki i ostatni mecz zagrają o przysłowiową pietruszkę. Sama osobiście dzisiaj typuje zwycięstwo Japońców minimum dwoma golami po kuszącym kursie 4,50 gdyż jestem trochę pazerna ale dla pozostałych polecam bezpieczniejszą czystą jedynkę po kursie 2,20 ????
⛔100
 
maer 216,2K

maer

Typer A-League
Dyscyplina: Piłka nożna - Paragwaj ( Primera Division )
Spotkanie: Olimpia Asunción - Cerro Porteño
Typ: 1
Kurs: 3.00
Data: 20.06.2014
Godzina: 00.30
Bukmacher: WilliamHill
Analiza:
Zapraszam bardzo serdecznie do Paragwaju na mecz tamtejszej Primera Division.
W stolicy Paragwaju mieście Asunción liczącym ponad pięćset czterdzieści tysięcy mieszkańców na Estadio Defensores del Chaco mogącym pomieścić prawie czterdzieści jeden tysięcy widzów odbędą się derby o ligowe punkty pomiędzy założonym w 1902 roku o barwach biało-czarnych Club Olimpia a gościem będzie założony w roku 1912 o barwach czerwono-niebieskich Club Cerro Porteño.
Olimpia Asunción rozegrała w tym sezonie ligowym 19 spotkań w których zdobyła 30 punktów po 8 zwycięstwach, 6 remisach oraz 5 porażkach i zajmuje obecnie 4 miejsce w tabeli ligowej z bilansem bramkowym 30-23.
Cerro Porteño zdobyło 25 oczek w swoich 19 meczach rozegranych w tym sezonie ligowym po 6 zwycięstwach, 7 remisach oraz 6 porażkach co daje obecnie 7 pozycje w tabeli paragwajskiej Primera Division, bilans bramek 45-36.
Gospodarze u siebie zagrali w tym sezonie ligowym 9 razy zdobywając 19 oczek po 5 wygranych oraz 4 remisach, bilans bramek na swoim Estadio Defensores del Chaco 15-8.
Goście zdobyli 7 punktów w swoich 9 spotkaniach wyjazdowych w tym sezonie ligowym po 1 zwycięstwie, 4 remisach oraz 4 przegranych, bilans bramkowy w delegacjach 14-19.
Mecz ten zapowiada się bardzo ciekawie gdyż są to derby stolicy Paragwaju miasta Asunción i pewnie może być to wyrównany pojedynek a w ostatnich 14 latach drużyny te na stadionie Estadio Defensores del Chaco zagrały ze sobą 27 razy i Olimpia Asunción wygrała 6 razy, remis padał 11 razy a Cerro Porteño wygrywało 9 razy.
Moim typem w tym ciekawym pojedynku jest zwycięstwo gospodarzy, Club Olimpia u siebie w tym sezonie ligowym gra dobrze i nie przegrała jeszcze meczu strzelając niezła liczbę 15 goli na swoim terenie a Club Cerro Porteño na wyjazdach w tym sezonie ligowym nie błyszczy tylko razy wygrywając i tracąc w delegacjach już 19 goli i moim zdaniem po walce lecz przegra kolejny raz tym razem w derbach Asunción z gospodarzem Club Olimpia.
⛔100
 
tool 500

tool

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 00:00
Spotkanie: Japonia - Grecja
Typ: 2
Kurs: 3,20
Bukmacher: bet365
Analiza:
Japonia nie potrafiła rozmontować obrony Wybrzeża Kości Słoniowej i zdobyła jedynego gola dzięki przebłyskowi geniuszu Keisuke Hondy. Dziś to może nie wystarczyć na dużo lepszą defensywę Grecji. Co prawda w pierwszym spotkaniu, Kolumbijczycy aż trzykrotnie pokonali greckiego bramkarza, jestem jednak przekonany że Fernando Santos wyciągnie odpowiednie wnioski z porażki z latynosami.
Reprezentacja Hellady w dwunastu meczach eliminacji straciła tylko sześć goli i dziś z pewnością zagra swoje czyli maksymalnie defensywnie. Gracze Grecji robią to jak mało kto ale potrafią też atakować o czym świadczą sytuacje w meczu z Kolumbią, min. poprzeczka po strzale Gekasa.
W meczu o przedłużenie szans na awans typuje dziś zwycięstwo Grecji 1-0 lub 2-0.
⛔100
 
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna – MŚ 2014, GRUPA C
Spotkanie: Japonia - Grecja
Typ: over 3.5
Kurs: 4.00
Bukmacher: unibet
Godz. 00:00
Analiza:
Piłkarzy Japonii i Grecji czeka bój o być albo nie być w finałach Mistrzostw Świata w Brazylii. Obie drużyny przegrały swoje pierwsze pojedynki w grupie C i na Arena das Dunas w Natal muszą zagrać o komplet punktów. Faworyta tego starcia ciężko wskazać jednak na pewno będzie to spotkanie z obu stron bardzo intensywne bo obaj trenerzy właśnie stwierdzili że tego im fragmentami brakowało a więc agresji i spójności.
Tutaj over jest jak najbardziej opcją do gry, pierwszy powód jest jak zwykle prosty a więc porażka obu ekip w pierwszym meczu. Grecja aż tak tragicznie jak wskazuje na to wynik z Kolumbią nie zagrała, stracili dość łatwo i szybko bramkę a z odrabiania strata to oni nigdy nie słynęli. Od momentu straty bramki potrafili przycisnąć Kolumbię i stworzyć kilka sytuacji. Jednak na początku przyszedł kolejny błąd i zrobiło się 2:0, mieli świetną okazję do złapania kontaktu ale Gekas nie trafił na pustą bramkę. Trzecia bramka to już konsekwencja tego że się po prostu otworzyli. Dziś powinno być znacznie łatwiej z konstruowaniem akcji ofensywnych z racji ich stylu gry. Mają wysokich graczy, grają skrzydłami posyłając długie piłki czy to na Gekasa czy Samarasa a nie da się ukryć takiej gry nie preferuje Japonia która nie ma rosły i silnych graczy. Kolejny atut Greków to jak zwykle stałe fragmenty gry i powód ten sam co wcześniej. Japonia zagrał również dobry mecz z Wybrzeżem Kości Słoniowej ale dwie minuty nieuwagi i było po meczu. Po wodzą Włoskiego szkoleniowca Zaccheroniego jest to bardzo ofensywnie grająca ekipa ale to nie dziwi ze względu na piłkarzy, nie mogą pochwalić się silnymi graczami ale za to są niezwykle szybcy oraz świetni wyszkoleni techniczne dlatego swój sposób opiera na szybkim kombinacyjnym graniu po ziemi. Dodatkowy atut to posiadanie takich techników jak Honda, Kagawa czy Okubo. Przygotowania do tej imprezy przeszły bardzo dobrze i wszystkie gry potwierdziły moje wcześniejsze słowa bez problemów stwarzają sytuacje bramkowe ale mają problemy w destrukcji - remis z Holandią 2:2, wygrana z Belgią 2:3 czy ostatnie zwycięstwo 4:3 nad Zambią. Szybka i kombinacyjna gra nie jest za to dobra dla wolnych w defensywnie Greków tak więc sytuacji w tym meczu na pewno nie zabraknie.
⛔100
 
T 55

typy-1x2

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 00:00
Spotkanie: Japonia - Grecja
Typ: poniżej 2 goli
Kurs: 3.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Spodziewam się meczu który może rozstrzygnąć 1 bramka. Grecy niby stracili 3 bramki w meczu z Kolumbią ale myślę że jest to spowodowane głównie tym że szybko stracili gola i nie mogli grać swojej defensywnej taktyki , a ekipa Japonii nie błyszczała w ofensywie w pierwszym meczu jedyną bramkę zdobyli po indywidualnym ,,błysku&quot; jednego z graczy ofensywnych, a drugą bramkę stracili wg mnie dlatego że za długo rozpamiętywali utratę 1 gola.
✅240
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Japonia - Grecja
TYP : Grecja over 0,5 gola
1,40 Betclick

Według mnie dość pewny bet na dzisiaj.
Grecja nie strzeliła gola w meczu z Kolumbią, a według mnie zagrała dużo lepiej niż na to wskazuje wynik. Dziś pomiędzy tymi ekipami kolejny już na tych Mistrzostwach mecz &quot; o byt &quot;. Widzę z postów powyżej, że mocno faworyzowana jest Japonia w tym meczu. Ja jestem ostrożny w tych osądach i ciężko mi wskazać dziś zwycięzce.
Natomiast rzucił mi się w oczy typ na gola Greków. Kurs 1,40 jest dla mnie jak najbardziej do skorzystania.
Patrząć na ostatnie mecze Greków statystycznie to w 20 meczach, aż w 14 strzelili gola. Piszę aż bo to drużyna, która chyba najbardziej w Europie jest underowa :smile:
W meczu z Kolumbia nie strzelili, nie udało się choć okazje były.
Z uwagi na wage dzisiejszego spotkania i według mnie wcale nie zachwycajaca defensywe Japonii sądze, że Greków zdecydowanie stać na strzelenie bramki.
Nieregulaminowy schemat typu
⛔100
 
kopek93 7

kopek93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 00:00
Spotkanie: Japonia - Grecja
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę - TAK
Kurs: 1,8
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś na celownik biorę mecz Japonia - Grecja, nie odważę się typować 1x2 bo w przypadku tego meczu, wydarzyć się może wszystko. Mój typ opieram na tym, że obie drużyny są bramkostrzelne, nie mówię tylko o tych mistrzostwach. Przeglądając statystyki meczy obydwu drużyn z ostatniego roku praktycznie w każdym strzelili bramkę (nieco więcej Japończycy).
Moim zdaniem, kurs na ten zakład jest przyzwoity i bardzo prawdopodobny.
Tym bardziej, że są to mistrzostwa i każda drużyna szuka goli, nie ma miejsca na oszczędzanie sił, jak w przypadku meczy towarzyskich.
W załączniku przedstawiam zestawienie bramek z ostatnich meczy obydwu drużyn.
Powodzenia życzę.
⛔100
 
K 3,3K

kamczakkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, Victorian Premier League
Godzina:
12:30
Spotkanie: Pascoe Vale - Hume City
Typ: 1
Kurs: 2.52
Bukmacher: ComeOn
Analiza:
Bardzo serdecznie zapraszam na rozgrywki australijskiej ligi Victorian Premier League. Na piątek 20 czerwca na godzinę 12:30 zaplanowano mecz pomiędzy drużynami Pascoe Vale i Hume City. Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo gospodarzy - Pascoe Vale. Patrząc na formę obu zespołów, zdecydowanym faworytem jest drużyna Pascoe. Ostatnimi czasy notuje bardzo dobrą passę, 4 zwycięstw z rzędu. Drużyna gości Hume City gra nieco bardziej w kratkę. Ich rezultaty to w kolejności: zwycięstwo; porażka; zwycięstwo; porażka; remis. Jak widzimy po rezultatach, drużynie brakuje jakiejkolwiek stabilności. Drużyna Pascoe u siebie również prezentuje się nie najgorzej. Ostatnie dwa mecze wygrała bez większych problemów. Hume na wyjeździe prezentuje się w miarę ok, ostatnio odnieśli nawet dwa zwycięstwa, ale trzeba tutaj zaznaczyć, że odnosili zwycięstwa z niżej notowanymi przeciwnikami. W tabeli drużyny te bezpośrednio sąsiadują ze sobą. Pascoe zajmuje 7 miejsce, natomiast Hume 6. H2H co prawda na korzyść Hume 0:2, ale jeżeli chodzi o mecze rozgrywane na stadionie Pascoe to drużyna Hume City nie potrafiła odnieść zwycięstwa. Uważam, że drużyna Pascoe powinna poprawić swoją ostatnio bardzo dobrą serię zwycięstw, kurs jest naprawdę warty pogrania. Wypada życzyć powodzenia!!!
✅152
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kubusdagus 40,8K

kubusdagus

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Włochy - Kostaryka
Typ: Andrea Pirlo strzeli gola
Kurs: 4.33
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Ta drużyna, która wygra zapewni sobie awans do 1/8 finału. Bezsprzecznym faworytem są Włosi. Nie spodziewam się po Kostaryce równie dobrego meczu, jak z Urugwajem, ale nie uważam, że zaliczą pogrom. Kostaryka to jedność bez większych gwiazd, ekipa grająca twardo i z sercem. Mimo wszystko, by zatrzymać w ataku Balloteliego nie raz będą zmuszeni do faulu na nim. A do piłki podejdzie nie kto inny, jak Pirlo. A jak strzela wolne wszyscy wiemy. Na obecnym mistrzostwach nie padła chyba jeszcze bramka bezpośrednio z wolnego, a Włoch to potrafi. A jak nie z wolnego, to być może strzał z dystansu. Przede wszystkim liczę na faulu przed polem karnym Kostaryńczyków.
⛔100
 
kary1 477

kary1

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 21:00
Spotkanie: Szwajcaria - Francja
Typ: Francja jedną bramką
Kurs: 3.60
Bukmacher: Bet365
Na dziś wybrałem spotkanie, w którym zmierzy się Francja oraz Szwajcaria. Te dwie drużyny znają siebie bardzo dobrze, wiele razy już rozegrali między sobą mecze, ale to Francja częściej wygrywała mecze dzisiaj także najprawdopodobniej tak będzie. W pierwszym meczu obie drużyny wygrały swoje spotkania i tym samym bardzo prawdopodobne jest to, że Szwajcaria pozbyła się swojego najgroźniejszego rywala, a mecz z Hondurasem będzie tylko formalnością. Z pewnością w kadrze Szwajcarii jest bardzo dobra atmosfera, dzięki czemu może to wspomóc nieco Szwajcarów, aczkolwiek czy będą koniecznie chcieli wygrać z Francją? Myślę, że to będzie ich cel, ale moim zdaniem awans mają zapewniony i muszą ten mecz rozegrać spokojnie. Honduras to nie jest jakiś super współczynnik jak radzić sobie będzie Francja w tych mistrzostwach, ale rozegrali naprawdę niezły mecz i skutecznością niektórych zaskoczył pewnie Karim Benzema. Moim zdaniem to będzie dość równy mecz, który ostatecznie zakończy się zwycięstwem Francji jedną bramką. Polecam!
⛔100
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, MŚ
Godzina: 21:00
Spotkanie: Szwajcaria - Francja
Typ: połowa meczu / koniec meczu : X/2
Kurs: 4,79
Bukmacher: Oddsring
Analiza: Obydwie drużyny mają ten komfort, że wygrali swoje pierwsze mecze. Francja bez najmniejszego problemu pokonała słabiutki Honduras 3:0 dominując przez cały mecz. Szwajcaria po bardzo ciekawym i pełnym emocji spotkaniu wygrała z Ekwadorem 2:1 strzelając zwycięskiego gola w samej końcówce meczu. Takie zwycięstwo, gdzie decydującego gola strzela się w doliczonym czasie gry bardzo uskrzydla drużynę, dodaje jej sił, wiary w siebie. Szwajcaria na pewno przystąpi do tego meczu w doskonałych nastrojach i na pewno nie będzie to spacerek dla Francuzów. Szwajcaria znana jest od lat z bardzo solidnej defensywy i nie jest łatwo strzelić im gola. Utrata zaledwie sześciu bramek w dziesięciu eliminacyjnych meczach robi wrażenie i tylko potwierdza wielki kunszt obronny Szwajcarii. Mecz powinien wyglądać tak, że Francja będzie atakować przez większą część meczu, a Szwajcaria będzie grała na remis licząc na ewentualne kontrataki. W pierwszej połowie Francja powinna mieć spore kłopoty, by strzelić gola i prawdopodobnie zobaczymy do przerwy 0:0. W drugiej połowie jednak Francuzi powinni znaleźć sposób na Szwajcarów i wygrać ten mecz. Mój typ to remis do przerwy i zwycięstwo Francuzów w całym meczu.
⛔100
 
bumbatyper 204

bumbatyper

Użytkownik
Turniej: Challenger - Singiel: Tianjin (Chiny), twarda
Data: 20.06.2014, godzina 04:30
Mikhail Ledovskikh - Valery Rudnev
Typ: Mikhail Ledovskikh
Kurs: 5.20 (MarathonBet)
Bardzo dziwne spotkanie. Bardzo dziwne kursy można było zobaczyć na to spotkanie. Jeszcze wczoraj o 20, kursy na ten pojedynek wyglądały następująco: 1.72 do 2.22. Gdzieś od godziny 21:30 kurs na Mikhaila tylko wzrastał, wielu bukmacherów zdecydowało się w ogóle wycofać to spotkanie. Musiała pójść w świat jakaś informacja o tym becie, i z tego ten wzrost kursu. Jaka informacja, czego dotycząca? Nie odpowiem na to pytanie, bo po prostu nie wiem. Patrząc na ten pojedynek czysto sportowo, mierzą się dwaj Rosjanie. Oboje o podobnych warunkach fizycznych, oboje praworęczni, oboje podobnie grający. Pierwszy sklasyfikowany na 625 pozycji w rankingu ATP, drugi na 249 pozycji. Niby prawie 400 miejsc, to przepaść, ale niekoniecznie na tym poziomie grania. Na tak niskim poziomie często można zauważyć duże większe różnice rankingowe, a jednak &quot;faworyt&quot; przegrywa swój mecz. Oboje tenisiści spotkali się już raz ze sobą w swojej karierze. Było to w 2011 roku, był to rosyjski Futures, wtedy górą był Rudnev, który wygrał po 3 setach, 7:5, 2:6, 4:6. W tym roku forma obu zawodników wygląda następująco 14/3 - Ledovskikh, 12/11 - Rudnev. Forma jest troszkę myląca, bo Mikhail, mówiąc kolokwialnie, nabił sobie ten rekord grając rundy kwalifikacyjne do poszczególnych Challengerów. Coś musi być na rzeczy, jeżeli kurs tak mocno wzrósł na Ledovskikha, jednak za małą część budżetu można zaryzykować, że był to mylny cynk. Dostępny jest też surebet na to spotkanie. 5.20 kurs (MarathonBet) na Ledovskikha i 1.90 (Tipico) na Rudneva.
Nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
stanley-63 788,8K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna / Singapur S-League /
Godz. 13:30
Spotkanie - Woodlands : Warriors
Typ - Warriors powyżej 2.5 gola
Kurs - 3.20
Bukmacher - Sportingbet
Analiza :
Dziś odbiegnę od MŚ i zaglądam do Singapuru gdzie rozegrane zostaną dwa spotkanie , ja wybieram pojedynek pomiędzy Woodlands a Warrios , gospodarze grają w tym sezonie fatalnie i po 15 meczach rozegranych mają na swoim koncie 15 pkt ich bilans to 3-6-6 i br. w sporym minusie bo 14:26 mało tego te trzy mecze wygrane miały miejsce na wyjazdach bo u siebie Woodlands 0-3-3 i 3:10 w bramkach pokazuje że u siebie idzie im jak po gruzie , dziś na ich stadion zawita Warriors które po rozegranych 16 meczach zajmuje wysokie 3 miejsce ich bilans to 9-4-3 i br. 31:21 czyli tu mamy +10 , goście w meczach wyjazdowych także graja dobrze i na 9 meczów poza domem bilans 4-3-2 i gole 20:15 tak więc uważam że w tym spotkaniu to oni powinni zgarnąć pełną pulę a gdyby tak się stało to awansują na drugie miejsce w tabeli a strata do lidera Brunei DPMM zmalała by tylko do 1 pkt , do zwycięstwa gości w tym spotkaniu utwierdza mnie też statystyka H2H która podpowiada że na 48 spotkań które obie drużyny ze sobą rozegrali zdecydowanie lepsi dzisiejsi goście zresztą popatrzmy 27-11-8 i br. 114:55 a tu na stadionie Woodlands bilans 2-7-11 i gole 25:54 oczywiście na korzyść Warriors tak więc liczę na ich trzy pkt jednak stawiam na gole w ich wykonaniu i myślę że te trzy są w stanie tutaj strzelić patrząc na w/w statystyki a na dodatek ostatnie ich 6 wyjazdów to w 4 z nich strzelili minimum 3 gole !
⛔100
 
makaveli23 161K

makaveli23

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna / mundial
Godz. 18:00
Spotkanie - Włochy - Kostaryka
Typ - Joel Campbell strzeli
Kurs - 4.33
Bukmacher - bet365
Analiza : Joel Campbell to najlepszy zawodnik Kostaryki, ktory w pierwszym meczu popisywał sie jak mógł, strzelając bramkę, asystując, więc sądze ze jak Kostaryka zdobedzie tutaj bramkę to albo po wrzutce Joela i bramce z glowki ktoregoś z wysokich graczy Kostaryki, albo sam Campbell znajdzie sie w dogodnej pozycji strzeleckiej i byc moze popisze sie jakims celnym strzalem z dystansu. Trudno spodziewac sie zeby Kostaryka zagrala kolejny wspaniały mecz jak z Urugwajem, ale liczę przynajmniej na Campbella. Kiedy Kostaryka bedzie przegrywac to jest to zawodnik Kostaryki mogący wziąść na swoje barki ofensywę druzyny i pociagnąć ją do przynajmniej strzelenia bramki.
⛔100
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 21.00
Spotkanie: Szwajcaria - Francja
Typ: over 2.5
Kurs: 2.05
Bukmacher:WilliamHill
Analiza:

Druga runda spotkań w grupie E zaczyna się od spotkania dwóch faworytów do awansu. Francja zmierzy się ze Szwajcarią. Mój typ na to spotkanie to suma bramek powyżej 2,5. Oba zespoły przystąpią do tej rywalizacjii podbudowane zwycięstwami w pierwszych swoich spotkaniach. Francuzi pokonali 3-0 Honduras a Szwajcaria po akcji rozegranej w ostatniej minucie spotkania wywalczyła trzy punkty z Ekwadorem. Gram over bramkowy ponieważ każdej z drużyn będzie bardzo zależeć na zwycięstwie tak aby zająć pierwsze miejsce w grupie i uniknąć gry z Argentyną w 1/8 finału. Helweci, którzy zwycięstwo wywalczyli w ostatnich sekundach na pewno mają podniesione morale i większą pewność w swoje umiejętności, ich rywale pokonali pewnie drużynę z karaibów która musiała przez większość spotkania radzić sobie w dziesiątke. Dziś będzie to ich pierwszy poważny sprawdzian na tegorocznych MŚ. Ze wczorajszych spotkań na turnieju tylko rywalizacja Grecji z Japonią nie pokryła mojej linii. Ten mundial jest nastawiony na bardzo ofensywną grę, dziś w moim odczuciu będzie tak samo. Szczególnie, że remis troszkę bardziej promuje Szwajcarów, którzy w ostatniej kolejce grają z Hondurasem. Francuzi powinni zaatakować dzięki czemu ich rywale będa mieli okazję do kontr.
✅105
 
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 18:00
Spotkanie: Włochy - Kostaryka
Typ: X
Kurs: 4.40
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Niespodziewanie spotkanie Włochów z Kostaryką jest spotkaniem dwóch ekip, które wygrały swoje pierwsze spotkania na Mundialu w Brazylii. O ile oczywiście wygrana Włochów z Anglią nie jest, aż tak sensacyjne (2-1), o tyle wygrana Kostaryki z Urugwajem (3-1) już tak.
Tym bardziej, że wyniki Kostaryki w okresie przed Mistrzostwami nie zapowiadały, że jest to drużyna, która może sprawiać niespodzianki w grupie &quot;śmierci&quot;. Przypomnę, że przed Mundialem Kostaryka przegrała z Japonią (1-3) i zremisowała z Irlandią (1-1), wcześniej również nie było jakiś znakomitych wyników : Australia 0-1, Chile 0-4, Korea Południowa 0-1 i 2-1 z Paragwajem.
Warto jednak również pamiętać, że Włosi też przed Mundialem nie zachwycali, w oficjalnych meczach towarzyskich nie wygrali w 5 spotkaniach (4 remisy i 1 porażka z Hiszpanią). Włosi remisowali towarzysko z Niemcami ale też z Nigerią, Irlandią czy tuż przed Mundialem z Luksemburgiem.
Osobiście więc ciężko jest mi w tym meczu wskazać faworyta, choć zdecydowanym według buków są Włosi. Włosi wygrali z Anglią ale jak widzieliśmy wczoraj ta sama Anglia przegrała drugi swój mecz i niemal stracili szanse na wyjście z grupy. Kostaryka natomiast wygrała 3-1 z Urugwajem, co prawda bez Luisa Suareza, który wczoraj dał wygraną na Anglikami.
Mój typ to remis, typ dość ryzykowny ale myślę, że warto spróbować zagrać w tym spotkaniu właśnie podział punktów. Włosi jak już wspomniałem w ostatnim okresie bardzo często remisowali swoje spotkania, dość powiedzieć, że 6 z 8 ostatnich meczów oficjalnych właśnie zakończyły się remisem. Kostaryka na pewno będzie podbudowana dobrym wynikiem z pierwszego spotkania i również dziś będą starali się zdobyć jakieś punkty, które jeszcze bardziej przybliżą ich do wyjścia z grupy. Myślę, ze remis to typ ryzykowny ale myślę, że są szansę by drużyny te dziś podzieliły się punktami.
⛔100
 
psotnick 853,2K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Tenis - ATP - Eastbourne (GBR), trawiaste
Godzina: 12:00 CET
Spotkanie: Jeremy Chardy - Feliciano Lopez
Typ: Dwa lub więcej tiebreaków w meczu
Kurs: 5.00
Bukmacher: william hill
Analiza:
Moim zdaniem w tym meczu wielu szans na przełamanie nie będzie. Obaj gracze dobrze czują się na trawie, na której skutecznie wykorzystują swoją najmocniejszą broń czyli serwis. Faworytem wydaje się być Hiszpan, który w ubiegłym tygodniu w londyńskim Queen&#39;s Club uległ dopiero w finale z Dimitrowem po trzech tiebreakach (7-6 6-7 6-7). Co ciekawe w tym samym turnieju Chardy również zaliczył mecz z 3 tiebreakami w przegranej z Querreyem (7-6 6-7 6-7), więc obaj tenisiści zaprawieni w maratonach z tiebreakami w roli głównej. W tym kontekście można się spodziewać wyrównanego pojedynku na serwy, a kolejna dogrywka tiebreakowa w jednym, czy nawet w dwóch setach są jak najbardziej prawdopodobne. Przy takim kursie warto spróbować, bo przewaga serwisu nad odbiorem na trawie jest dużo wyraźniejsza, a ten duet graczy zna to z autopsji.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom