>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.06.2013 (czwartek)

Status
Zamknięty.
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis - WTA - Eastbourne
Spotkanie: Maria Kirilenko - Yanina Wickmayer
Typ: 2
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Zdecydowaną faworytką buców tego spotkania jest Rosjanka Maria Kirilenko (kurs na jej zwycięstwo jest w granicach 1.30, natomiast zwycięstwo Yaniny Wickmayer wyceniane jest na ok. 3.50). Według mnie Maria w tym spotkaniu nie jest, aż tak wielką faworytką jak wskazują na to kursy i osobiście uważam, że w tym meczu lepiej zagrać zwycięstwo Belgijki po chyba jednak nieco zawyżonym kursie.
Po pierwsze Kirilenko mimo, że w ostatnim roku zdecydowanie poprawiła swoją grę na trawie, co można zaobserwować po wynikach na Wimbledonie i podczas IO w zeszłym roku, to jednak wciąż nie jest to nawierzchnia, która jej najbardziej odpowiada. Druga sprawa Wickmayer wczoraj może trochę szczęśliwie, może trochę rywalka pomogła ale wygrała przegrany mecz z Petrą Kvitovą, taki wynik na pewno podbudowuje i podnosi na duchu. Myślę, że przygoda Yaniny na ćwierćfinale w Eastbourne wcale się nie skończy i dziś mimo, iż podobnie jak wczoraj nie jest faworytką spotkania to jest wstanie sprawić kolejną niespodziankę i awansować do półfinału tego turnieju.
✅250
 
stanley-63 948,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Szwecja 1 liga
Spotkanie - IFK Norrkoping : IFK Goteborg
Typ - X
Kurs - 3.25
Buk - Bet365
Analiza :
..... pokusiło mnie na postawienie remisu w spotkaniu pomiędzy IFK Norrkoping a IFK Goteborg a dlaczego ? otóż idę za historią pomiędzy tymi zespołami i tak popatrzmy w sumie na 13 pojedynków bilans 2-5-6 bramki 13:23 na korzyść IFK Goteborg a na terenie IFK Norrkoping ten bilans to 1-4-1 i 8:8 , teraz sytuacja obu w tym sezonie i tak gospodarze miejsce 9 i bilans 4-3-5 bramki 17:20 a na swoim terenie w 6 spotkaniach 3-0-3 bramki 10:11 i tu chyba czas na pierwszy remis . Goście miejsce 3 i bilans 6-4-2 bramki 15:8 i tu sporo remisów , a wyjazdy 2-2-1 i 4:3 no i na 5 spotkań tylko 4 gole za wiele to moim zdaniem nie jest , a 3 ostatnie spotkania na terenie IFK Norrkoping to 3 remisy 2x po 2:2 i 0:0 dlatego myślę że warto spróbować . Pozdrawiam !
⛔100
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Puchar Konfederacji
20,06,2013 godzina 21:00
Hiszpania - Tahiti
TYP: czy w meczu padnie bramka samobójcza ?? TAK
KURS: 4,33
Buk: bet365

Długo myślałem nad tym pojedynkiem szukając odpowiedniego typu. Amatorzy kontra Mistrz Świata zwycięzca może być tylko jeden pomimo że w szeregach Hiszpanów pewnie nie zobaczymy wielu zawodników z podstawowego składu.To i tak fakt wysokiego zwycięstwa jest bardzie niż pewny. Spodziewam się zwycięstwa minimum 6-0 a maksimum 10-0. Zobaczymy tu dużo strzałów i akcji na bramkę Tahiti a przy zmasowanym ataku Hiszpanów amatorska obrona na pewno w końcu popełni jakiś błąd przez który sama wpakuje piłkę do bramki a to może bramkarz nie poradnie wpuści piłkę do siatki a to próba wybicia przez obrońce będzie na tyle nie udolna że zakończy się bramka samobójczą lu piłka po uderzeniu odbije się od jednego z obrońców i zmieni tor lotu wpadając do siatki. Taka zresztą sytuacja miała miejsce w meczu przeciwko Nigerii. Statystyki tu nie są potrzebne. Zmęczenie i brak profesjonalizmu Tahiti musi doprowadzić do gola samobójczego.
⛔100
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Tenis, WTA Hertogenbosch
Urszula Radwańska - Kirsten Flipkens (HA -4)
Typ: Kirsten Flipkens
Kurs: 2.47
Pinnacle Sports
Urszula Radwańska zagra dziś o półfinał turnieju tenisowego w rozgrywanego na trawiastych kortach w holenderskim Hertogenbosch. Przeciwniczką Radwańskiej będzie Belgijka Kirsten Flipkens notowana 18 w rankingu 18 miejsc wyżej od Polki. Polka awansowała do 1/4 finału turnieju na trawie po kreczu rywalki, Słowaczki Magdaleny Rybarikowej, przy prowadzeniu Radwańskiej 4:3 w pierwszym secie. Rybarikowa od początku spotkania narzucila swój rytm gry i prowadziła juz 3-1 ale poprosiła o przerwę medyczną z powodu problemów z plecami i pare minut później skreczowała. Wcześniej, w niedzielę w pierwszej rundzie, rozstawiona z numerem siódmym Radwańska pokonała Białorusinkę Olgę Goworcową 6:2, 6:0. Białorusinka zaprezentowała się fatalnie, popełniła cztery podwójne błędy, a przy własnym serwisie zdobyła zaledwie 32 proc. wszystkich piłek. Do tej pory szczęście Polce dopisywało ale w dzisiejszym meczu nie widze jej wygranej. Przewiduje szybkie 2:0 dla Flipkens
✅147
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Wimbledon Kwalifikacje, 20.06 12:00
Voskoboeva - Burnett
typ: 2-0
2,50
bet365
Analiza
Dzis finalowa runda kwalifikacji do Wimbledonu, naprzeciw siebie stana, Wloszka, Burnett i Kazaszka, Galina Voskoboeva. Zdecydowana faworytka wydaje mi sie byc tu Galina, a juz pisze dlaczego. Po pierwsze zdecydowanie wieksze doswiadczenie po stronie Voskoboevej. Galina juz od dobrych kilku lat znajduja sie w cyklu damskim. Burnett dopiero przebija sie do wiekszych turniejow. Po drugie nawierzchnia, ta duzo bardziej premiuje Kazaszke, ktora lubi grac szybko i niezle serwuje. Wloszka to zdecydowanie bardziej clay courterka. Wreszcie forma, Burnett była co prawda w ubieglym tygodniu w polfinale ITFu na trawie, jednak to nie ten poziom. Voskoboeva była w cwiercfinale w Norymberdze. Nie widze argumentow przemawiajacych dzis za Wloszka.
⛔100
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Kofederacji
Spotkanie: Hiszpania - Tahiti
Typ: Handicap 0:8 - Hiszpania
Kurs: 2,2
Bukmacher: Bwin
Analiza: Poziom obu drużyn jest całkowicie odmienny, z jednej strony mistrzowie świata, a z drugiej drużyna która mogłaby co najwyżej powalczyć z San Marino, o ile by nawet nie przegrała. Nie ważne jakim składem wyjdą, Tahitańczycy zostaną zjedzeni, dostaną pewnie w 1 połowie z 5-6 bramek, odechce im się grać, więc będą tylko stać a Hiszpańscy piłkarze będą się bawić strzelając bramke za bramką. Szykuje się pogrom totalny i dwucyfrówka z przodu u drużyny Del Bosque. Tahiti dostało 6 bramek od Nigeryjczyków, którzy raczej dobrego meczu nie zagrali, co świadczy że obrona ich jest chyba jedną z najgorszych obron świata.
✅120
 
lyb 20

lyb

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Szwecja 1 liga
Spotkanie - IFK Norrkoping : IFK Goteborg
Typ - BTS -TAK
Kurs - 1.75
Buk - expekt
Analiza :

Spotkanie bez wyraźnego favoryta które najprawdopodobniej skończy się remisem ale remisu nie stawiam BTS wydaje się być sporo pewniejszy .
Ogólnie wysoko notowany w tabeli Goteborg mający bilans bramkowy +7(bardzo dobra obrona wysoka skuteczność ataku) jedzie na wyjazd do Norrkoping drużyny niżej notowanej która gra bardzo otwarty futbol w 12 spotkaniach strzelili 17 goli a stracili aż 20 .
Dodam jeszcze , że Norrkoping u siebie nie traci na bezkompromisowość - idą na wymiany sporo strzelają i tracą ich dzisiejszy rywal nie jest królem wyjazdów ale jedna bramkę na pewno dziś strzelą . BTS typ wyniku dokładnego 2 do 2

✅75
 
B 6

barek

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Puchar Konfederacji
Spotkanie: Hiszpania - Tahiti
Typ: under 6,5
Kurs: 3,70
Bukmacher: Expekt
Data i godzina: 20.06.13, 21:00
Analiza:
Już dziś o godzinie 21:00 rozpocznie się kolejny mecz z udziałem Hiszpanów. Przeciwnikiem Hiszpanów jest pragnąca pokazać się na dużym turnieju drużyna Tahiti. W ostatnim meczu Tahiti zostało brutalnie rozbite przez Nigerię, jednak wynik 6:1 nie załamał ich, ponieważ podbudowała ich jedna strzelona bramka i kilka dobrych zagrań które spowodowały pod koniec meczu kolejną sytuację, w której Jonathan Tehau uderzył główką minimalnie obok lewego słupka bramki Nigerii. O Hiszpanach można powiedzieć, że zawsze konsekwentnie dążą do celu i z dużą ilością strzałów na bramkę i bardzo wysokim posiadaniem piłki ( w meczu z Urugwajem 71%) strzelają mało bramek. W oficjalnych meczach Hiszpanii od maja 2010, nigdy nie padło więcej niż 6 bramek, oczywistością jest to, że Hiszpanie rozgrywali w większości mecze z dużo lepszymi drużynami niż ich dzisiejszy rywal. W ostatnich czterech latach Hiszpanom też zdarzało się zagrać mecze z rywalami znajdującymi się niżej w rankingu niż reprezentacj Tahiti, np. z Liechtensteinem też nie dali rady osiągnąć zwycięstwa powyżej 6.5 bramek. Drugim moim argumentem jest to, że prawdodobnie po ostatnim meczu widząc duże błędy w obronie, trener Tahiti postara się ustawić lepiej swój zespół i tym samym nie pozwolić na wbicie sobie kolejny raz 6 bramek. Powodzenia;)
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maxi233 655

maxi233

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - Mistrzostwa Europy kobiet
Spotkanie: Slowacja - Hiszpania
Typ: -14,5 Hiszpania
Kurs: 1.75
Bukmacher:Betgun
Witam. Na dzisiaj mam typ z koszykówki a mianowicie pewną i wysoką wygraną Hiszpanek. Sa zdecydowanym faworytem turnieju i w spotkaniach dotychczas rozegranych wręcz zmiatają z powierzchni kolejne przeciwniczki. W ostatnim meczu pokonaly Szwedki pogromczynie Rosjanek 73-49. Uważam iż ze słabymi Słowaczkami, które wygrały tylko 1 mecz z jeszcze słabszymi Ukrainkami w fazie wstępnej to bedzie wrecz poezja punktowa w wykonaniu Hiszpanek i typowy mecz na 1 kosz. Taki handi jest czystą przyjemnością i z czystym sumieniem polecam. Pozdrawiam
✅75
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
X 36

xpertx

Użytkownik
Radwanska U. - Flipkens K.
Typ: Radwanska U.
Kurs: 2.36
Buk: Pinnacle
Kursy na Ulę mocno lecą i wcale mnie to nie dziwi bo były mocno zawyżone, ale nawet po tych spadkach mamy bardzo fajne value. Flipkens ostatnio mnie w ogóle mnie przekonuje. Spokojnie mogła przegrać w poprzedniej rundzie z Krajicek, gdyby tylko Holenderka nie popełnia zbyt dużo prostcyh błędów w ważnych momentach. W 1 rundzie śmieszny mecz ze Schiavone gdzie obie zagrały żałośnie. Nie podoba mi się ani forma Flipkens ani podejście do gry i zachowanie na korcie. Takie strasznie nonszalanckie, gra na odczepnego, jakby ktoś ją zmuszał siłą do gry. Ula w ubiegłym roku była tutaj w finale, więc bardzo potrzebny jest jej tutaj dobry występ aby nie stracić punktów, których potrzebuje jak powietrza. Froma Polski to trochę niewiadoma, ale na trawie potrafi grać znakomicie. Porażke z Vekic można zapisać to tych do zaakceptowania, bo młoda Chorwatka grała znakomiecie, co potwierdziła dochadząc później do finału. W Hertogenbosch Ula zrobiła Govorotsova oddając jej 2 gemy, a później miała trochę szczęscią bo nie musiała rozgrywać całego meczu 2 rundy, bo jej rywalka kreczowała. Ula powinna wykorzystać szansę jaką dostała i udowodnić, że potrafi grać na najwyższym poziomie a na pewno to potrafi tylko potrzebuje trochę czasu aby wejśc w rytm. Widzę tutaj duże szanse Polki w tym spotkaniu, a kurs tylko zachęca do gry.
⛔100
 
M 7

misza19

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, WTA Hartogenboh
Mecz: U. Radwańska vs K. Flipkens
Typ: 2
Kurs: 1, 57
Buk: bet365
Analiza: Wbrew temu cozostało napisane powyżej, obie tenisistki spotkały się ze sobą trzy, a nie dwa razy. Prawdą jest natomiast, że wszystkie dotychczasowe pojedynki zakonczyły się zwycięstwem Belgijki 2:0. Przyznam, że głównie w tym upatruje jej szans w tym spotkaniu. Jednak to nie jest jej jedyny atut. Kolejnym jest oczywiście ranking WTA, który przemawia na jej korzyść. Wiem, że liczby nie grają, ale wyżej sklasyfikowane są zwyczajnie lepsze tenisistki. Warto też zwrócić uwagę, że Belgijkia potrafiła pokonać badz stawić opór zawodniczkom, z którymi Ula nie miałaby najmniejszych szans. Podobnie jak inny uczestnik zabawy chciałem zagrać na 2:0, ale skoro ten typ jest &#39;zajęty&#39;, stawiam na zwykłe zwycięstwo Belgijki. Przepraszam za brak znaków polskich w niektórych miejscach, ale piszę z telefonu i
dziad wyraźnie nie chce ze mną współpracować.
✅57
 
A 0

arek570

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szwecja, Superettan
Spotkanie: Orgryte - Varnamo
Typ: X
Kurs: 3.71
Bukmacher: Pinnacle
Analiza: Pojedynek na dole tabeli. Gospodarze z bilansem u siebie 2-2-2, aczkolwiek 2 porażki z czołówką tabeli. Ogólnie przyzwoicie grają u siebie, dolna lokata bierze się z marnego dorobku wyjazdowego. Goście lepiej radzą sobie na wyjazdach. Jeszcze do niedawna outsider, ale 2 ostatnie wyjazdowe wygrane pozwoliły zespołowi podgonić ogony ligi, a przede wszystkim uwierzyć w siebie. I na to właśnie liczę, iż forma nie pozwoli przegrać im tego spotkania, a wygrać też będzie ciężko, bo jak już wspominałem gospodarze grają solidnie u siebie.
✅271
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna,ŁOTWA: Virslīga
Spotkanie:FC Jurmala -Jelgava
Typ:2
Kurs:3.40
Godz:18:00
Buk:Expekt
Po wspaniałym początku sezonu, Jurmala przegrała ostatnie 6 meczów z rzędu z bilansem bramkowym 00:17 . W ostatnim meczu przegrali ze Skonto 0-5.Mają problemy finansowe z tego powodu czterech graczy już opuściło klub.Przed tym meczem trener FC Jurmala ogłosił, że zespół na ich miejsce kupi kilku nowych graczy w nadchodzących tygodniach, ale nawet jeśli jakiś nowy gracz będzie grał w dzisiejszym meczu,to nie da im tyle co ci co odeszli. Klub grał ważną rolę w drużynie, a to zajmie czasu, aby je zastąpić. Może w następnych meczach będą grali lepiej,ale teraz dla mnie są najsłabszą drużyną w lidze łotewskiej.Jelgava nie gra o wile lepiej,ale ich postawa w ostatrnim meczu z Ventspils napawa optymizmem stracili gola dopiero w samej końcówce,a remis w tym meczu byłby sprawiedliwszym wynikiem.Myślę,że goście będą w stanie odnieść dzisiaj minimalne zwycięstwo.
⛔100
 
mk21 233

mk21

Użytkownik
Dyscyplina: Horse Racing, Ffos Las
Spotkanie: Wyścigi koni, Ffos Las - Koń: True Blue
Typ: True Blue - 1 lub 2 miejsce
Kurs: 3.00
Bukmacher: William Hill
Analiza:

O godzinie 8:15 czasu w Ffos Las ma rozpocząć się jedna z ostatnich tego dnia rozegranych tam gonitw koni. Ja w tym wyścigu typuję pierwsze lub drugie miejsce dla konia - True Blue. Koń ten nie jest faworytem tej gonitwy, zresztą już wcześniej pisałem, że te konie, które teoretyczne są zdecydowanymi faworytami zawodzą i kończą wyścig w środku stawki. Trenerem Blue jest Nigel Twiston-Davies, a jako Jockeye przeważnie na konia siadali - Richard Johnson i Michael Byrne jednak, że w ostatnich dwóch gonitwach w roli tej wystąpił Sam Twiston-Davies i to naprawdę z dobrym skutkiem, gdyż wówczas True Blue kończył gonitwy na kolejno: pierwszym i drugim miejscu. Zresztą, patrząc na ostatnie wyniki wyścigów koni z udziałem konia, na którego typuję możemy się tylko utwierdzić w przekonaniu, iż na taki wynik - jakim jest wygrana lub drugie miejsce, jak najbardziej go stać.

Wyniki:
01 Jun 13 Wor 17Gd C4NvHcCh 3K 11-7, miejsce: 1/11 (½L Alwaystheoptimist 11-9) t 4/1 Sam Twiston-Davies
06 May 13 Ffo 16Gd C4HcCh 3K 11-5, miejsce: 2/6 (2½L Dineur 11-7) t 3/1 Sam Twiston-Davies
01 Nov 12 Str 18Sft C4HcCh 3K 11-2, miejsce: F/6 (Be Definite 11-9) t 3/1 Richard Johnson
11 Oct 12 Wor 17Gd C4HcCh 3K 11-7, miejsce: 2/6 (¾L Full Ov Beans 9-7) t 100/30 Michael Byrne
 
barca14 84

barca14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Peru
Spotkanie: Inti Gas - Melgar
Typ:1
Kurs: 1,91
Bukmacher: bet365
Analiza:
Inti 8/15 ostatnich meczów u siebie wygrywał.
Melgar na wyjazdach bardzo słabo - Od ponad 20 meczów nie wygrali.
Stawiałbym więc tu na 1x. Jednak...
Dobre wiadomości kadrowe dla Inti - wraca podstawowy zawodnik.
W zespole Melgar nie zagra 4 podstawowych zawodników i jeden pomocny dość pomocny, że się tak wyrażę ????
kiepska analiza
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom