>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Typy Dnia - 20.05.2016 (piątek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj p odajem y typy
na piątek - 20. Maja


Typy podajemy z wykorzystaniem poniższego szablonu:

Dyscyplina:
Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie:
Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:

Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować.

Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu), a po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.


Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek oraz rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.

Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.

Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej KLIKAJĄC TUTAJ


Użytkownik otrzymuje karne
100 punktów za:


- powtórzenie typu
- nieregulaminowy bukmacher
- zawyżenie/zaniżenie kursu
- brak godziny rozpoczęcia zdarzenia
- podanie typu po czasie
- zły zapis typu (brak któregokolwiek elementu ze schematu podawania typu)
- trzecią i kolejną kiepską analizę w danym miesiącu

Kurs musi być wzięty z oferty następujących bukmacherów:

- Expekt
- Bwin
- Bet-at-home
- Gamebookers
- Sportingbet
- Unibet
- Betfair
- BetGun
- Betsson
- Bet365
- PinnacleSports
- Betsafe
- William Hill
- Betclic
- Oddsring
- Rivalo
- Winmasters
- OtoBet
- Betano
- Betway
- EGB
- RedBet

W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Niezastosowanie się do tego punktu regulaminu, będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.

Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.

W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.


Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.

Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych


W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!

Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Godzina: 18:00
Spotkanie:
Płock-Zawisza
Typ: Gospodarze wygrają dokładnie 1 golem
Kurs: 3.80
Bukmacher: Unibet
Analiza: Na jutro wybrałem jedno z ostatnich spotkań w polskiej 1 lidze, gospodarzem tego spotkania będzie ekipa Płockiej Wisły, która podejmę w dniu jutrzejszym drużynę Bydgoskiej Zawiszy, dla mnie faworytem do zdobycia kompletu punktów, oraz przybliżenia się do awansu w obecnym sezonie będzie drużyna gospodarzy, która na swoim stadionie ne przegrała ani jedno meczu od połowy listopada roku poprzedniego, w tym czasie zaliczyła 7 wygranych oraz 2 spotkania zremisowała, goście natomiast na wyjazdach nie radza sobie za dobrze w tym sezonie nie potrafią zagrać kilku dobrych spotkań na równym poziomie i myślę że w dniu jutrzejszym będzie podobnie , bowiem z tak mocnym rywalem będzie im się grało niezwykle ciężko jeszcze nie na swoim stadionie. Gospodarze z Płocka sa zdecydowanie zespołem własnego stadionu i w tym sezonie ugrali już tutaj 32 oczka, pod tym względem plasują się na pozycji lidera, jutro stawiam iż gospodarze wygrają 2:1.
100
 
oskar1709 39

oskar1709

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Grecja
Godzina: 19:30
Spotkanie: AEK - Panionios
Typ: AEK
Kurs: 1.55
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Liga grecka, której bardzo nie lubie grać. na piatek jednak widze tutaj mecz w którym można zrobic ładne pieniążki. Mamy końcówkę sezonu. Gramy o Lige mistrzów i AEK nie odpuści takiego prezentu jaki zrobił im PAOK i Panatinaikhos remisując mecz między sobą. Wygrana AEK daje im fotel lidera i na tę chwilę grę w LM. Ale po krótce statystyki:
Ostatni Raz Panionios wygrał wyjazdowy mecz z AEK w 2008 roku! Strasznie dawno temu. Od tego czasu AEK wiekszość meczów bezposrednich wygrywał ze sporą zaliczką. Sa podrażnieni porażką z PAOK i na pewno beda chcieli sie zrechabilitować przed wlasna publicznościa. Gospodarze nie remisują u siebie nic. Wygrali wszystkie mecze od grudnia na wlasnym boisku. Nie chcialbym pomniejszac szans gosci jednak jestem bliski pewnosci ze AEK ten mecz po prostu wygra. H2H na korzysc gospo i piekne statystyki u siebie to druugie. Motywacja na mecz ogromna bo stawka wysoka. Panionios pewnie nie bedzie murowal bramnki tylko zobaczymy normalny otwarty mecz. Stawiam czysta 1 poniewaz ma to byc najpewniejszy typ. Mozna pobawic sie w handi co z reszta pisze pod kazdym typem i pozniej zaluje ze sam nie pogralem ???? Powodzenia
✅55
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
typereks 866

typereks

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Peru, Primera Division
Godzina: 03:00
Spotkanie: Juan Aurich - Universitario de Deportes
Typ: Juan Aurich
Kurs: 1.75
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Dzisiaj czasu europejskiego w nocy zostanie rozegrany mecz między Juan Aurich, a Universitario de Deportes. Wybrałem typ na Juan Aurich z tego powodu, że Universitario de Deportes wnioskowało do związku ligi peruwiańskiej o przełożenie meczu, ale związek się nie zgodził, więc drużyna Universitario de Deportes będzie grała tej nocy bez 9 podstawowych graczy, więc uważam, że ten typ do spore value. Kursy już oscylowały w około 2.10, ale szybko spadło po znalezieniu infa, dlatego już po dość niskim, ale również wartym grania kursie podaje. H2H w sumie też jest na korzyść drużyny Juan Aurich, gdyż w 5 ostatnich meczach, 3 krotnie padł remis, raz wygrała drużyna Juan Aurich i raz drużyna Universitario de Deportes. Juan Aurich ten sezon rozpoczęła od remisu 1:1 na wyjeździe z równo notowanym przeciwnikiem, a natomiast Universitario de Deportes przegrało swój mecz 0:2 z drużyną, która była zdecydowanie niżej notowana według bukmacherów na to spotkanie.
Także życzę powodzenia ???? Jeśli komuś pomogłem wygrać trochę pieniędzy lub analiza moja okazała się dość pomocna w stawianiu meczu, zostaw dziękuje!
75
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
gabka92 2,4K

gabka92

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, ATP Genewa
Godzina: 12:00
Spotkanie: Cilic - Ferrer
Typ: DW Ferrer 2:0
Kurs: 2.70
Bukmacher: Unibet
Analiza:
H2H między nimi 4-1 dla Ferrera, ale w to nie ma chyba za bardzo co patrzeć tak dogłębnie, ponieważ tylko ostatni pojedynek był na przestrzeni &quot;ostatnich&quot; lat. Rok temu na Roland Garros , wygrał Ferrer gładko 3:0, a więc akurat na mączce. Natomiast drugi ich ostatni pojedynek był w 2010 roku a więc 6 lat temu więc na niego nawet nie patrze mimo iż Ferrer również go wygrał do 0 w setach. w RL wygrał 3:0, ulubiona nawierzchnia Ferrera to wiadomo mączka od lat, fajne kursy na 2:0, bo myślę, że Hiszpan nie powinien mieć większych problemów z wysokim Chorwatem, który już miał odpaść w 1 rundzie, potem w 2 w których grał, mimo to przeszedł je dość gładko bo po 2:0, ale z Hiszpanem to już inna bajka, bo wygrywał z zawodnikami z miejsc 76 oraz 33, a Ferrer to TOP 10 i specjalista od tej nawierzchni, tym bardziej, że z Ciliciem i umie i lubi grać. Grać wygrywać, pozdrawiam!!
100
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka NBA
Data, godzina: 20.05.2016 2-30
Spotkanie: Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors
typ: Cavs -11.5
kurs: 1.83
buk: unibet

Analiza:
W drugim meczu finałowym Kawalerzysci znów są faworytem w meczu z Raptors. I coś mi się wydaje ze rywalizacja między oboma zespołami zakonczy się sporo wcześniej niż ta między ekipami z Zachodu. Raptors w pierwszym meczu wyraźnie odstawali od ekipy z Ohio. Ale to nie może dziwić, skoro w ciągu trwania play-off w okresie miesiąca ekipa z Kanady rozegrała prawie dwa razy więcej meczy niż Cavs. To musiało wkońcu pęknąć i wyjść zmęczenie długim sezonem zasadniczym i ciężkimi dla nich play-offami. Raptors i tak już osiągnęli największy sukces w dwudziestojedno rocznej historii klubu. W sezonie regularnym osiągnęli rekordowe pięćdziesiąt sześć zwycięstw (poprawa aż o siedem wygranych względem poprzedniego najlepszego sezonu 14/15), no i pierwszy raz są w finale konferencji. To ich dopiero ósme play-off, a dotychczas tylko raz udało im się przejsc pierwszą rundę. Tak więc w Kanadzie już mówi się o wielkim sukcesie ekipy Dwane Casey&#39;a. W Cleveland natomiast niewyobrażają sobie by ich zespół nie awansował do wielkiego finału gdzie powinni zrewanżować się Warriors za porażke w finale w zeszłym roku. Czy Wojownicy będą mieli szanse na obronę tytułu to przekonamy się chyba dopiero w siódmym meczu, bo Oklahoma tanio skóry nie sprzeda. Na wschodzie natomiast uważam, że seria zakończy się najpóźniej w piątym meczu. W Ohio górą z pewnością będą gospodarze, bo u siebie patrafią stłamsic każdego przeciwnika, a na pewno zmęczonych Raptors, gdzie do tego liderzy Lowry i DeRozan zmagają sie z drobnymi urazami i nie są na 100% zdolni do gry. Do tego bez Valanciunasa, co dało by sporą przewagę pod tablicami, a to w grze przeciwko Thompsonowi byłoby przewagą. Może i Biyombo sobie radzi nieźle, ale Litwin to zawodnik o dwie klasy lepszy. W pierwszym spotkaniu widać było różnice między oboma zespołami. Moim zdaniem dzisiaj będzie podobnie i po raz drugi Cavs pewnie pokonają zespół z Kanady. Stawiam na drugie pewne zwycięstwo gospodarzy, ktore da im konfortową pozycje wyjściową przed wizytą w Kanadzie.
83
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
floroflorez 3,9K

floroflorez

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna / Austria / Erste Liga
Godzina : 18:30
Spotkanie : FAC Wien - Liefering
Typ : Handicap Azjatycki Liefering -1.0
Kurs : 2.35
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Po przejrzeniu statystyk zespołu z Wiednia na myśl przychodzi mi tylko jedno ... What the FAC are they doing here ? Najsłabsza drużyna w lidze &quot;zasłużony&quot; spadkowicz,która oklep zebrała aż 25 razy w tym sezonie przy czym tracąc 71 bramek ,nie zwalnia tempa i moim zdaniem jutro zgarną kolejne baty. Pomijając formę ich przeciwników , można by powiedzieć , że nie ma innej opcji nad zwyciestwo zespołu z Liefering... statystyki mówią same za siebie , pięć ostatnich meczy pomiędzy tymi zespołami to regularne zwyciestwa zespołu gości . Mecz o nic dla obydwu druzyn, czyli wydaje mi się , że jak przez cały sezon zespołowi FAC Wiedeń się nie chciało to i dzisiaj tak samo im się nie zechce . Tabela mówi wszystko jest róznica klas teraz wystarczy ,że drużyna z Liefering ją pokaże i wygra , mój typ 1:4 lub 0:3 . Powodzenia ????
135
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
verno 613,8K

verno

Znawca - Hokej
Dyscyplina: NHL :hokej:
Godzina: 03:00
Spotkanie: San Jose Sharks v St.Louis Blues
Typ: Blues OT
Kurs: 2.20
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Dziś w nocy o godzinie 03:00 ekipa San Jose Sharks podejmie St.Louis Blues. Wynik serii to 1:1 po pewnym zwycięstwie rekinów w delegacji 4:0. Nie od dziś wiadomo ze sharki są bardzo mocne na wyjazdach i również pokazali to w poprzednim meczu. Ja dalej podtrzymuje moje zdanie że nutki idą po Stanleya i im się to uda. Dla nutek jest to mecz na obcej tafli ale pokazywali oni że im to nie robi znaczenia w PO a nawet można powiedzieć że radzą sobie świetnie bo na 8 spotkań w delegacji wygrali aż 6 co robi wrażenie, może jest to jakaś kwestia &quot;lużniejszej&quot; głowy że nic nie muszą a mogą albo ich kibice stresują . Jakby tego było mało również atakuje gola nutek w 1 tercji jak zwykle ruszą do ataku oni mają bardzo dobre początki i liczę na to że przejmą inicjatywę od samego startu tak jak zrobili to w G7 z Dallas, jak nutki postawią się od razu to już nie dadzą sobie wyrwać.
100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykowka - NBA Play-off&#39;s
Spotkanie: Toronto @ Cleveland
Godzina: 02:30
Typ: LeBron James ponizej 25,5 punktow
Kurs: 1.90
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Niestety dzisiaj moja analiza bedzie krotka i uboga, z gory przepraszam - pisze na telefonie.
Przed nami drugie starcie w tej serii. Zgodnie z przewidywaniami Cavs pewnie wygrali pierwszy mecz. Teraz zapewne bedzie podobnie.
Do tej pory najgrozniejsza bronia ekipy z Cleveland byly rzuty z dystansu, niemniej w pojedynku z Raptors bardzo rzadko podejmowali takie proby. Pomimo tego udalo sie zdobyc ponad 110 punktow. Liderami u gospodarzy byli Kyrie Irving oraz LeBron James. Ten drugi trafil 11 na 13 rzutow z gry i uzyskal 24 punkty.
Toronto chcac uniknac powtorki z rozrywki powinno zaczac lepiej bronic strefe podkoszowa. To moim zdaniem otwoorzy dystans i da wieksza szanse zawodnikom takim jak Irving czy Love, kosztem Jamesa. Gwiazdor zesolu Cleveland w mojej ocenie bedzie mogll liczyc na dluzszy odpoczynek przy korzystnym wyniku. W pierwszym meczu zagral tyllko 28 minut, teraz powinno byc podobnie. Mam nadzieje, ze LeBron zagra dzisiaj bardziej zesppolowo i nie rzuci wiecej niz 25 punktow. Powodzenia ;)
90
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ameryka Południowa, Copa Libertadores
Godzina: 01:15
Spotkanie: Boca Juniors - Club Nacional
Typ: Boca Juniors i obie drużyny nie strzelą gola (Boca wygra do zera)
Kurs: 2,20
Bukmacher: Betano
Analiza:
W tygodniu grałem przeciwko Boca handicapa, który wszedł dopiero w 90 minucie meczu, ale jednak wszedł, wtedy to dzisiejszy gospodarze w meczu wyjazdowym przegrali 3:1, po 3 dniach od pierwszego meczu w Urugwaju, który zremisowali 1:1. W meczu ligowym Boca Juniors oszczędzali swoich najlepszych zawodników, skupiając się na dzisiejszym meczu. Dzisiaj już pewnie zobaczymy znowu ich największą gwiazdę zespołu - Teveza. Gospodarze są wycenieni na około 77 mln €, natomiast goście dzisiejszego spotkania na około 19 mln € - wiem, że zaraz będzie płacz o to, że pieniądze nie grają, ale to też pokazuje na jakim poziomie stoi klub z Argentyny w stosunku do urugwajskiej drużyny. Ogólnie zgadzam się, że wartość drużyny nie gra, jednak ta wartość też trochę mówi o samej jakości piłkarzy - są lepiej wyszkoleni technicznie, taktycznie, i wielu z nich grało w Europie. Nacional w meczach wyjazdowych gra raczej przeciętnie, dzisiaj przed nimi rywal z górnej półki jeżeli chodzi o Amerykę Południową, i myślę, że po prostu im nie dadzą radę. Uważam, że Osvaldo z Tevezem dadzą awans swojej drużynie, która jak dla mnie jest głównym kandydatem do wygrania tej edycji Copa Libertadores.
100
 
wp76 911

wp76

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Peru
Godzina: 03:00
Spotkanie: Juan Aurich - U. de Deportes
Typ: -1.5 Aurich
Kurs: 3.2
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Skoro buk wycofuje typ ze swojego repertuaru, coś jest na rzeczy. Jako, że czysta jedynka już została obsadzona, typuję handi. Gospodarze tylko bez Pedro Gallese i Christiana Ramosa. Zespół trenera Roberto Krem Challe&#39;a zdecydowanie bardziej osłabiony, wystąpi bez Raula Ruidiaza, Andy&#39;ego Polo, Edisona Floresa, Carlosa Miguela, Trauco Cácedy.
Możliwe składy:
Universitario de Deportes: Raul Fernandez; Diego Chavez (Rodrigo Kuba), Braynner García Horacio Benincasa, Joaquin Aguirre; Anioł Romero, Enmanuel Paucar Giordano Mendoza, Juan Diego Gutierrez, Diego Guastavino Adrian Ugarriza.
Juan Aurich: Angelo Campos; Paolo de la Haza, Gianmarco Gambetta, Yordy Vilchez, Elsar Rodos; Rick Campodonico Benjamin Ubierna Victor Cedron, Ricardo Buitrago Álvaro Medrano, Luis Tejada.
Deportes ostatni mecz przegrany u siebie z Ayacucho 0-2. Juan Aurich z tym samym zespołem wygrał tydzień wcześniej 2-0. Ostatnie wyjazdowe spotkanie zremisowali 1-1 z Defensor La Bocana, sporą przewagę w sytuacjach bramkowych 20- do 7 przeciwnika. Co ważne, Juan Aurich rozegrało swoje ostatni mecz 13-go, de Deportes 15-go. Mieli 2 dni odpoczynku mniej. Fakt ten w połaczeniu z osłabieniami drużyny przyjezdnych stawia zespół Juan Aurich w roli faworyta, zapowiada się ich wygrana, myślę, że nawet w handi
220
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 2:35
Spotkanie:
Cleveland Cavaliers - Toronto Raptors
Typ: Toronto Raptors wygrają pierwszą połowę (dwudrogowo, remis = zwrot)
Kurs: 4,75
Bukmacher: William Hill
Analiza:
Cleveland Cavaliers wygrali w pierwszej rundzie 4:0 z Detroit Pistons. W następnej rundzie też wygrali 4:0, tym razem padło na Atlantę Hawks. Pierwszy mecz z Toronto Raptors Cleveland Cavaliers wygrało 115:84, czyli różnicą 31 punktów. Wielu uważa, że w tej serii również będzie 4:0 dla Cleveland Cavaliers. Pamiętajmy jednak, że to jest NBA, tu nic nie jest oczywiste i różne cuda lubią się dziać. Trudno jest przedstawić jakieś racjonalne argumenty za tym, żeby Toronto Raptors mogli wygrać ten drugi mecz. O zwycięstwo będzie ciężko, ale widzę za to szanse na ich prowadzenie po pierwszej połowie. Co by nie mówić, to Toronto Raptors nie są jakimiś leszczami, których można regularnie wysoko ogrywać. To jest druga drużyna Konferencji Wschodniej, która w sezonie zasadnczym wygrała tylko jeden mecz mniej od Cleveland. W play-off Raptors wyeliminowali dwie niezłe ekipy: Indianę Pacers i Miami Heat. Oni potrafią grać, stać ich na nawiązanie walki z Cleveland. Ten mecz widzę tak, że Raptors mocno powalczą w pierwszej połowie i mają szanse, żeby ją wygrać.
100
 
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Dania
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sonderjyske - Odense
Typ: HT/FT 1/1
Kurs: 2,90
Bukmacher: Unibet
Analiza:
Witam, w tym miesiącu po raz trzeci bodajże wybieram typ z duńskiej Superligi, a po raz drugi gram zwycięstwo Sonderjyske i jeszcze się na nich nie zawiodłem.
Gospodarze razem z Midtylland, Brondby i Aalborgiem od kilku kolejek walczą o miejsca premiowane grą w europejskich pucharach. Najbliżej zapewnienia sobie tego jest właśnie Sonderjyske, bowiem wygrywając w piątek zapewnią sobie co najmniej 3 pozycję na koniec. Dla zawodników Jacoba Michelsena ważne na pewno jest to, aby zostać wicemistrzem kraju (Kopenhaga ma na 3 kolejki przed zakończeniem rozgrywek 10 punktów przewagi nad Sonderjyske). Droga do tego nie będzie taka łatwa. Po tym meczu, w następnej kolejce zagrają przed własną publicznoscią z bardzo groźnym Randers (6 miejsce) a na koniec zagra z głównym zainteresowanym do odebrania im wicemistrzostwa z Brondby, które przed własną publicznością nie doznało porażki od ośmiu spotkań. Dlatego szalenie ważnym w kontekście walki o drugą pozycję w klasyfikacji końcowej meczem jest ten dzisiejszy z Odense. Goście, można powiedzieć ten sezon już praktycznie zakończyli, co pokazali w ostatniej kolejce przerywając 0:1 przed własną publicznością ze słabiutkim, dawno zdegradowanym do niższej klasy rozgrywkowej Hobro.Trener wystawił w ostatnim spotkaniu w większości zawodników mających około 20-22 lata. Odense to można śmiało powiedzieć wygodny rywal dla Sonderjyske. W tym sezonie, te dwie ekipy zmierzyły się z sobą dwukrotnie. Najpierw we wrześniu Sonderjyske, zmiażdżyli rywala, pokonując go 4:0 podejmując ich przed własną publicznością (tak jak dziś..) a miesiąc później na stadionie Odebnse goście wygrali 2:1, mając ogromną przewagę w grze. Myślę, że to będzie mecz do jeden bramki i Sonderjyske będą chcieli jak najszybciej objąć prowadzenie, aby ustawić sobie ten mecz i grać spokojnie do końca. Ten mecz gospodarze muszą wygrać, aby nie musieć grać w ostatniej kolejce z Brondby o drugą pozycję, tylko mieć już zapewnione miejsce na drugim stopniu podium, a nie można tutaj nie wspomnieć o będącym ostatnio w znakomitej formie zespole Midtylland, który aktualnie zajmuje pozycje na najniższym stopniu podium i traci do dzisiejszych gospodarzy tylko 2 punkty. Powodzenia!
190
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
sinobrody 1,3K

sinobrody

Forum VIP
Dyscyplina: Baseball
Godzina: 01:10
Spotkanie: Washington Nationals - New York Mets
(Stephen Strasburg - Matt Harvey)
Typ: Washington najwięcej uderzeń
Kurs: 1.76
Bukmacher: Bet.365
Analiza:


Mecz o zwycięstwo w serii i Nats mają więcej atutów.
Dwa dni temu w starciu &quot;Thora&quot; i Scherzera Mets wygrali ale to Nats mieli więcej uderzeń (5:4). Wczoraj, kiedy bullpen Mets dał aż sześć walks zdeklasowali rywala 7 do 1 i mieli wiecej uderzeń (8:6).

Dziś dla Nats narzuca fantastyczny Strasburg. Ostatnie 3 mecze przeciwko silnym rywalom (Kansas, Detroit i Miami) i oddał 5, 6 i 5 hits, notując duzo strike outow i 1,3,3 walks. Na 8 startów ma swietny bilans 6-0.
Warto wspomnieć ze wytrzymywal około zmiany wiecej niz Harvey (średnio w ostatnich meczach).

Do tej pory ofensywa Nats w dwóch grach miała wiecej hits niz rywal. Dzis wg mnie sporym atutem jest różnica klasy miotaczy i uwazam ze Typ jest prawdopodobny.

Harvey z kolei grał vs. słabym Atlancie i San Diego. O ile vs. San Diego przyzwoity występ to z Atlanta zaliczył porażkę, oddał 8 hits, 3 runy i 2 BB. Tylko 5.2 zmiany.
W ostatnim meczu w takim samym czasie gry 11 hits, 5 runs vs. silnym Colorado.
Powodzenia
76
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Genewa
Godzina ;12.00
Spotkanie : Ferrer-Cilic
Typ:Cilic
Kurs : 2,33
Bukmacher : Pinnacle
Analiza :
Polfinal turnieju 250 w Genewie. Czekamy juz na RG , ale zal byloby tego nie zagrac. David Ferrer , ciagle niezlomny , ciagle biegajacy , ciagle przebijajacy , ciagle niedoceniany w czolowce ATP , ciagle najmniej utalentowany z czolowki ATP zmierzy sie z miekkim Marinem Cilicem. Zacznijmy od tego , ze Hiszpan jest wyraznie pod forma , nie pamietam kiedy gral tak zle , to moze byc najgorszy sezon Davida od dekady. Jego ostatnie gry bardzo nie przekonuja , wygrywa tylko z Garcia-Lopezem , ktory wychodzi na kort przeciwko Ferrerowi juz przegrany. David tu w 1 rundzie sromotnie obrywal od Istomina , ktory jednak musial skreczowac , w 2 Ferrer ogral GarcieL , ale byl lamany jak zapalka. Jutro rywal z wyzszej polki.Marin wtapial mecze z Ferrerem , w ostatnich latach w setach 0-5. No ale kiedy jak nie teraz , no ale kiedy jak nie jutro , trzeba pokazac jaja i dokopac wreszcie Hiszpanowi....ups z tymi jajami to u Cilica moze byc roznie , ale trzeba w goscia wierzyc .Marin nie jest specjalista gry na maczce , ale sobie radzi , dopiero teraz po 2 miesiecznej przerwie wrocil na cegle i ogral Gulbisa i Delbonisa. Bedzie swiezszy , powinien byc glod gry. Jesli Ferrera lamia Istominy i Garcie to tym bardziej Cilic , ale w druga strone juz moze byc dla Hiszpana gorzej. Chorwat potrafi trzymac serwis , uderzyc serwisem , skonczyc z drugiej czy krotszej pilki. Na dzisiaj ma lepsza reke od Hiszpana. Jesli nie wydarzy sie nic nieoczekiwanego u Chorwata , jesli nie zadzwoni dziewczyna z pretensjami , jesli nie dowie sie o smierci swego ukochanego psa , jesli nie pokluci sie z kelnerem z hotelowej restauracji , to powinien spokojnie to ogarnac. Win Cilic.
133
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA Playoffs
Godzina: 02:35
Spotkanie: Toronto Raptors vs Cleveland Cavaliers
Typ: Raptors +4,5
Kurs: 3,55
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dziś drugie spotkanie finału konferencji na Wschodzie NBA. Toronto Raptors po otrzymaniu bolesnego blowoutu będą próbowali zrewanżować się Cavaliersom. Po nieprawdopodobnych popisach strzeleckich zza łuku w serii z Hawks, trener Casey postanowił na pierwsze spotkanie przyjąć taktykę zmasowanej obrony okolic linii trzypunktowej, co przyniosło główny spodziewany efekt, gdyż Cavs znacznie osłabili swój poziom rzutów za 3 punkty, trafiając ledwie 7 z 20 &quot;trójek&quot;. Pomimo tego, taktyka ta okazała się totalnym niewypałem, stwarzając Cavs mnóstwo miejsca do gry 1 na 1 i wjeżdżania w pomalowane, by tam finiszować akcje bez obrony. Spodziewam się dziś więc powrotu Raptors do bardziej klasycznej defensywy, która powinna przynieść zespołowi wymierne korzyści. Jedynym rozwiązaniem na dziś pozostaje zostawić Cavs, więcej miejsca za łukiem, skupić się na obronie wewnętrznej i liczyć, że zespół z Cleveland nie dokona po raz kolejny &quot;niemożliwego&quot;, które w poprzedniej serii okazało się możliwe. Zwróćmy uwagę, iż nie pozostawieni 1 na 1 Lowry czy Carroll mogą okazać się bardzo skuteczni w bronieniu Irvinga i LBJ (są naprawdę dobrymi obrońcami), jednak potrzebują dostać trochę pomocy od kolegów. Nie wierzę w totalne wyeksploatowanie Raptors poprzednią serią, gdyż mają w swoim teamie kilku wybitnie fizycznych graczy, jak Lowry czy Biyombo, Carroll zaś po rozegraniu tylko 20 minut w G1 powinien dziś odetchnąć i być niezłym stopperem LeBrona. Oczywiście, znów może się zdarzyć, że Frye czy JR będą trafiać trójki jak szaleni, a w ich ślady pójdą inni zawodnicy, jak Love, Dellavedova czy RJefferson. Liczę jednak na zbytnią pewność siebie i rozluźnioną grę Cavs, którzy wygrali wszystkie 9 spotkań w tegorocznych playoffs, i na podobną reakcję gości z Kanady, jaką zaprezentowała ekipa OKC po jeszcze bardziej bolesnym blowoucie w G1 w San Antonio. Żeby uzyskać dużo lepszy wynik, potrzebna jest wybitna postawa DeRozana i Lowry&#39;ego, taka sama gra jak Kyle&#39;a w G6 i G7 z Heat. Dodatkowo, trzeba liczyć na rozluźnienie Cavaliers i strzelanie przez nich trójek na normalnym, a nie nieziemskim poziomie. Raptors na pewno nie są słabym teamem, który powinien dostać tutaj drugi blowout, a ja stawiam, że zagrają dziś w niezłym stylu i powalczą o wygraną.
100
 
valverde 9,7K

valverde

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny, ATP Nicea
Godz: 14:30
Spotkanie: Alexander Zverev - Joao Sousa
Typ: Joao Sousa-1.5 seta AH
K urs: 4.46 Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Bukmacherom, dziennikarzom i kibicom zapewne marzy się finał młodych wilków Thiem - Zverev, jednak w mojej ocenie do takowego nie dojdzie. Przyczyna jest prosta, Zverev już w kilku poprzednich spotkaniach w Nicei ratował się ze sporych opresji i kwestią czasu jest jego porażka. Tak na dobrą sprawę wyeliminować go mógł już Kyle Edmund jednak na drodze stanęła kontuzja. W kolejnych rundach Niemiec choć był zwycięski to rozegrał ciężkie trzysetowe boje z Granollersem i Simonem, przy czym w starciu z reprezentantem gospodarzy potrzebował do tego aż dwóch tiebreaków. Taka dawka tenis tuż przed Roland Garrosem to nic dobrego, tym bardziej że 19-letni zawodnik rozegrał już 33 spotkania singlowe w tym sezonie. Jego rywal to bardzo solidny &quot;ziemniak&quot;. Portugalczyk broni punktów za finał 250-tki w Genevie z ubiegłego roku także o jego motywację możemy być spokojni. O tym, że jest w dobrej formie niech świadczy to, że w Madrycie urwał seta samemu Nadalowi.
100
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna, portugalia, puchar ligi
Data, godzina: 20.05.2016 20:45
Spotkanie: Maritimo-Benfica
typ: Benfica over 3,5 gola
kurs: 4.45
buk: betano
Benfice po zdobyciu mistrzostwa został finał pucharu Ligi w którym zmierzą się z Maritimo na stadionie Estadio Cidade de Coimbra.
Teoretycznie powinien być to spacerek dla graczy z Lizbony, Maritmo zajęło 13 miejsce w lidze portugalskiej, w meczach na obcym terenie byli jedną z gorszych ekip notując 3zw 3rm aż 11 porażek, Benfica z goła odmiennie na wyjeździe wygrali 14x 2rm i tylko raz przegrali (Z Porto jak dobrze pamiętam)
Nie ma co się specjalnie rozpisywać nad tym pojedynkiem, między obiema ekipami jest ogromna różnica, jakieś szanse dla gości należy wyłącznie rozpatrywać w kwestii niedostatecznej postawy Benfici i dobrego dnia Maritimo, bo to że Maritimo w tym meczu będzie chciało dać od siebie wszystko nie podlega wątpliwości.Myślę jednak że Benfica chcę zdobyć podwójną koronę i pewnie rozprawi się z o wiele słabszym rywalem.W ligowych porachunkach Benfica rozgromiła u siebie Maritimo 6-0, na wyjeździe zwyciężyli 2-0.
345
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
juventino8 21

juventino8

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Allsvenskan
Godzina: 19:00
Spotkanie: Falkenbergs - AIK Sztokholm
Typ: AIK i over 2,5 gola
Kurs: 2,4
Bukmacher: Bet365
Analiza:
10 kolejka Ligi Szwedzkiej i tu &quot;na chłopski rozum&quot; wszystko jasne.
Najpierw dlaczego AIK wygra ten mecz.
Mecz pomiędzy 6. a 16. drużyną w lidze. AIK z problemami na początku sezonu, ale teraz już wszystko zaczyna się układać coraz lepiej. Złapali rytm, wygrali w tym sezonie 4 spotkania, zremisowali 3, a przegrali 2. Falkenbergs może się w tym sezonie poszczycić 1 zwycięstwem, 1 remisem i aż 7 porażkami. Dziś dumnie będą kroczyć po kolejną porażkę. W bezpośrednich pojedynkach pomiędzy drużynami też mocno zaznacza się przewaga gości. Ich 4 zwycięstwa i jedna porażka pokazują, że AIK ma patent na gospodarza (Falkenbergs wygrał z AIK tylko RAZ! w przeciągu ostatnich 12 lat).
Dlaczego over 2,5?
Historia pokazuje, że w każdym z 5 ostatnich pojedynków tych drużyn padało przynajmniej 3 gole, a średnia goli na mecz w ich potyczkach to aż 4,8!
Statystycznie Falkenbergs w tym sezonie traci 2,44 gola na mecz, więc jestem tu dobrej myśli.
POWODZENIA !
140
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
jack13 417,8K

jack13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaPortugalia, Puchar Ligi, finał
Godzinna: 20:45
Spotkanie: Maritimo – Benfica
Typ: over 3 azjan
Kurs: 2.15
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:
Powtórka z rozrywki, rok temu w finale Pucharu Ligi na tym samym stadionie spotkały się te same ekipy co dzisiejszego wieczoru – Maritimo będzie podejmować Benfica.
Gospodarze bardzo ofensywnie usposobiona ekipa szczególnie z nowym trenerem który przejął zespół w styczniu. Rozgrywki ligowe skończyli na 13 miejscu czyli nisko ale totalnie odpuścili końcówkę sezonu przegrywając cztery mecze, myślami byli przy tym spotkaniu. Wracjający do gry ekipy to w składzie wielokulturowość z przewagą oczywiście Brazylijczyków co sprawia że ekipa dysponuje dużą szybkością, techniką i kreatywnością i bilans 45 bramek strzelonych to świetny wynik tylko potęgi strzeliły więcej. Nie od dziś wiadomo że Brazylijczycy mistrzami w grze defensywnej nie są a tutaj w defensywie gra ich pięciu no i sezon zakończyli z największą ilością bramek straconych dokładnie 63 co w sumie dało najwyższą średnią w sezonie.
Benfica świętowała tytuł w miniony weekend trzeba przyznać że rywalizacja w tym roku była niesamowita. Jak zwykle umiejętności ofensywnie mistrza były ogromne aż 88 bramek zdobytych. To jest zespół który dziś będzie atakował i dominował. Mobilizacji na pewno nie zabraknie, dodatkowo ważne aspekt jest też taki że dla kilku piłkarzy może to być pożegnalny mecz mam tu na myśli min. króla strzelców Jonasa który najprawdopodobniej przeniesie się do Chin, a przyszłość innych gwiazd też jeszcze do końca nie wiadomo.
Stawiam tutaj na warianty bramkowe, Benfica tak naprawdę swoje zrobiła celem było mistrzostwo zobaczymy jak to na nich podziała na pewno trochę świętowali a fakt że musieli do ostatniej kolejki bić się o tytuł też będzie miał znaczenie. Maritimo przygotowywało się do tego starcia od dłuższego czasu i nie ma opcji by nagle zagrali solidne zawody w defensywie a więc będą potrzebować swoich bramek, myślę że podejmą ryzyko i jak najbardziej stać ich na trafienie tak jak przed rokiem, z drugiej jednak strony jeśli szybko stracą to może być kolejna demolka jaka już w meczu ligowym w tym sezonie miała miejsce kiedy mistrz wygrał 0:6.
115
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom