>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 20.05.2012 (niedziela)

Status
Zamknięty.
krzosz1987 1,2K

krzosz1987

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Coppa Italia
Spotkanie: Juventus FC vs SSC Napoli
Typ: Powyżej 2.5 goli
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betsafe
Analiza:

Na Stadio Olimpico w Rzymie dojdzie do ostatniego rozstrzygnięcia we Włoszech. Czy po tym jak Juventus wygrał ligę wygrał również krajowy puchar, czy może jednak to Napoli zdobędzie swój pierwszy tytuł od 1991 roku.
Zapowiada się więc naprawdę znakomite widowisko, ja mimo, że jest to finał postanowiłem zagrać powyżej 2.5 goli w tym spotkaniu. Wszyscy wiemy jaki potencjał w ofensywie mają jedni i drudzy. Napoli to Hamsik, Cavani, Lavezzi czy Pandev. Juventus natomiast to znakomita druga linia z Lichtsteinerem, Vidalem, Pirlo czy Marchisio i żegnającym się z Juventusem Del Piero w ataku.
W ostatnich meczach ligowych tych zespół, padało sporo bramek. W tym sezonie Juventus w Napoli zremisował 3-3, natomiast u siebie wygrał 3-0. Zresztą siedem ostatnich meczów między tymi ekipami kończyło się zdobytymi przynajmniej trzema bramkami w meczu. Dziś więc liczę na potrzymanie tej dobrej formy obu ekip i kolejny over bramkowy w ich bezpośrednim starciu.
Obaj trenerzy Walter Mazzarri i Antonio Conte podali już swoje kadry na to spotkanie. W Juventusie nie zobaczymy Giorgio Chielliniego, Paolo De Ceglie, Fabio Grosso, Eljero Elia i Milosa Krasica, szczególnie brak pierwszej dwójki będzie dość znaczący. W Napoli nie zagra natomiast Walter Gargano, Marco Donadel i Cristiano Lucarelli i oczywiście brak tego pierwszego to największe osłabienie drużyny.
Warto więc zwrócić uwagę, że obie ekipy największe osłabienia mają jeśli chodzi o graczy defensywnych. Chiellini i De Ceglie to przecież nominalni obrońcy a i Gargano też jest raczej defensywnym pomocnikiem, niż zawodnikiem reżyserującym grę z przodu. Myślę, że może to mieć znaczenie stąd też mój typ na powyżej 2.5 goli w meczu finałowym.

⛔100
 
andawe 1,5K

andawe

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna 1 liga Polska
Spotkanie - Polonia Bytom : Arka Gdynia
Typ - handicap azjatycki ! Polonia Bytom -2
Kurs - 5.750
Buk - Bet365
Analiza :

Na dzisiaj typuję spotkanie w naszej 1 lidze pomiędzy Bytomską Polonia a Arka Gdynia . Zacznę może od tego że jedynym zespołem który tu o coś , no o wiele gra to gospodarze , wiem też że na dwie kolejki przed końcem sezonu gospodarze muszą wygrać oba i liczyć na &quot;cud&quot; w postaci nie zdobycia ani jednego punktu przez GKS Katowice wtedy oni pozostają w lidze . Wspomniałem o &quot;cudzie &quot; i wierzę że cuda się zdarzają ! Gospodarze jak już tu ktoś wspomniał wcale żle się nie prezentują bo na ostatnie 10 kolejek zanotowali zaledwie 2 porażki a w ostatnim czasie warto wspomnieć o zwycięstwie na terenie Kolejorza który ciągle walczy o awans do T-Mobile Ekstraklasy , no i w ostatnim swoim występie również na wyjezdzie pokonali Wisłę Płock 2:0 .
Arka natomiast gra jedynie aby skończyć ten sezon i myśleć o następnym ostatnie ich 10 spotkań to zaledwie 3 zwycięstwa 4 remisy i aż 3 porażki na dzisiejszy pojedynek w Bytomiu trener Petr Nemec nie wzioł ze sobą Piotra Tomasika który musi pauzować za kartki a z powodu kontuzji nie pojechali także Janusz Surdykowski, Damian Krajanowski i Peres Benevente . Teraz może H2H w ostatnich 7 pojedynkach między nimi wygląda nastepująco 4 zwycięstwo Polonii 2 zwycięstwa Arki i 1 remis i tu daję + Bytomianom . Wiem że w pierwszym spotkaniu Polonia doznała pogromu bo aż 4:0 ( i tu widzę chęć rewanżu ) jednak mecz meczowi nie równy ! Teraz o szansie pozostania : GKS Katowice potrzebuje 1 pkt aby pozostać w 1 lidze , dzisiaj grają z Piastem na terenie Gliwic i raczej nie wróżę im dobrego wyniku a ostatni mecz też na wyjeżdzie z Sandecją N.S i może być różnie a Polonia wyjeżdza do Polkowic które już spadły z ligi . Dlatego widzę chęć rewanżu i typowałbym 3:0 dla Bytomia ! Jak to będzie zobaczymy , to są tylko analizy ! Pozdrawiam !

⛔100
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej na lodzie, NHL
Spotkanie: Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes
Typ: Los Angeles Kings (-1.5)
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Kolejny raz stawiam na Króli i myślę, że nic nowego napisac się nie da. Dalej świetnie gra Quick. Obrona wygląda imponująco, w ataku ostatnio brakło trochę skuteczności dlatego trochę nerwówki było. Wszystko zależy od psychiki i nastawienia gospodarzy. Jeżeli nie rozluźnią się i dopiszą sobie kolejnego zwycięstwa przed meczem to powinni spokojnie poradzic sobie z Kojotami. Moim zdaniem tak nie będzie. Oni dostali szansę gry w PO i prezentują się niemal cudownie. Tylko jedna porażka z Vancuver na 12 meczy w PO. Wtedy przegrali w meczu nr 4. Dzisiaj myślę , że wyciagną wnioski i zagrają maksymalnie skoncentrowani. Nie bedą odkładali tego na mecz nr 5. Z całym szacunkiem dla gości, ale pokazali, że nie mają szans i nie mają argumentów, żeby zagrozic Królom. Ani w obronie nie dają sobie rady, ani w ataku nie mają pomysłu. 3 bramki strzelone w 3 meczach i 10 straconych mówią szybko. W moim odczuciu oni już się poddali, ale i tak nikt nie będzie miał do nich o to pretensji gdyz i tak zaszli daleko, a w dodatku przegrac nawet 4-0 z Królami w tych PO to nie jest nic aż tak tragicznego.

⛔100
 
P 0

pioters

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka nożna, 1.liga polska
Spotkanie : Olimpia Elbląg - Dolcan Ząbki
Typ: 2; Dolcan Ząbki
Kurs: 1:65
Bukmacher: Bet365
Analiza: Gracze z Elbląga już od kilku kolejek znajdują się na samym dnie tabeli piłkarskiej I ligi, od kilku kolejek nie grają o nic więcej jak prestiż. Dolcan będący ostatnio w dobrej formie(ostatnie mecze wygrana z czołówką I ligi) na dwie kolejki przed końcem nie ma jeszcze zagwarantowanego utrzymania, i wszystko wskazuję że dziś je osiągnie, bowiem potrzebuje tylko jednego punktu. Czy Maciej Tataj i spółka wywiozą dziś trzy punkty z zdegradowanego Elbląga? Mecz już dziś punkt 17.
Kurs nie największy ale przy odpowiednim stawkowaniu może przynieść zyski.

⛔100
 
S 202

szymontom

Użytkownik
Spotkanie.Przemyslaw Pawlicki-Piotr Pawlicki (Unia Leszno - Lotos Gdansk Polska Ekstraliga Żużel)
Typ.1
Kurs.1.70
Bukmacher.Betsafe
Data.20.05.2012 g.18.00

Analiza.


W dniu dzisiejszym bedzie rozgrywana kolejna runda o Druzynowe Mistrzostwo Polski na Zuzlu i ze wszystkich propozycji ktore wystawili bukmacherzy ten typ wpadl mi najbardziej w oko.A mianowicie bratobojczy pojedynek w meczu pomiedzy zepolami Unia Leszno - Lotos Gdansk .Wiadomo,faworyt jest tu jeden i tylko zagadka jest w jakich rozmiarach dzisiaj Unia zwyciezy.Natomiast w pojedynku kto zrobi wieksza ilosc oczek faworytem jak dla mnie jest starszy z braci Pawlickich ,a co za tym idzie z wiekszym dowiadczeniem.Dotychczas Piotr jezdzil na juniorce,a w tym meczu pojedzie z Jarkiem Hampelem i pewnie dlatego taki kurs wyrownany.Bukmacherzy wychodza z zalozenia,ze Jarek w kadym biegu bedzie ciagnal mlodego do mety,badz go asekurowal.Natomiast starszy z braci pojedzie w parze z Jurica Pavlicem i ta para jest bardzo wyrownana i trudno wskazac kto tu bedzie wygrywal...Jednak takie rozstawienie par wcale nie oznacza,ze Piotr bedzie bardzo dobrze punktowal w tym meczu,bo jesli zostatnie na starcie to Jarek nic nie pomoze,natomiast para Pavlic-Prz.Pwlicki jest tak wyrownana,ze moga wszystko wygrywac po 5-1...Natomiast wczoraj Przemysław Pawlicki zwyciężył w holenderskim Blijham Rundzie Kwalifikacyjnej Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów a trzeci był Piotr Pawlicki.A oto jak dotad w meczach Unii punktowali bracia Pawliccy...

Z Unia Tarnow wyjazd- Przemek-6 pkt,Piotr-0 pkt
Z Sparta Wroclaw dom-Przemek-10 pkt,Piotr-5pkt
Z Rzeszowem wyjazd-Przemek-6pkt,Piotr 4pkt
Z Czestochowa dom-Przemek-10pkt,Piotr-11pkt

Tak wiec jak widac,na 4 pojedynki,tylko raz mlodszy z braci byl lepszy od bardziej doswiadczonego brata,a w dodatku byl to pierwszy mecz sezonie.Mysle,ze dzisiaj bedzie podobnie i to Przemek wyjdzie zwyciesko z tej konfrontacji.

✅70
 
L 31

la-frambuesa

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ziemny 20.05.2012r. 16.30
Spotkanie: Rafael Nadal - Novak Djokovic
Typ: Nadal wygra pierwszego seta i cały mecz
Kurs: 2.10
Bukmacher: Gamebookers
Analiza:
Dzisiaj konsekwentnie ponownie stawiam przeciwko Djokovicovi. Liczyłem na jego porażkę z Federerem. Jednak Szwajcar zawiódł i zagrał bardzo słaby mecz. W ogóle nie zagroził Novakovi. Zagrał tylko kilka dobrych piłek. Bardzo słabo z backhandu, który Djoko obijał jak się tylko dało. Mimo wszystko w drugim secie - kiedy to Djoko miał już w zasadzie wygrany mecz - Roger zdołał go przełamać w ostatnim momencie i pomęczyć jeszcze trochę. Novak wczoraj zagrał dużo odważniej. Dawno nie widziałem go na mączce tak grającego. Gdyby w Monte Carlo tak zagrał z Berdychem, to uniknąłby niepotrzebnych kłopotów. Mimo wszystko nie widzę go dzisiaj w starciu z Nadalem. Rafa to klasa sama w sobie. Jeśli dzisiaj zwycięży, to powróci na miejsce nr 2 w rankingu, co jest ważne przed zbliżającym się Roland Garros. Ponadto zbliży się do rekordów w mastersach należących do Federera. Rafie nigdy nie gra się łatwo z Djoko. Mam jednak nadzieje, że dzisiaj się nie przestraszy Serba i nie straci jakoś w głupi sposób seta. Dobrze, że oni grają po południu, a nie wieczorem. Mam nadzieje, że temperatura będzie wysoka, to wtedy szanse Nadala będą rosły z minuty na minutę. Serb dobrze serwuje - zwłaszcza mam na myśli wczorajszy mecz, bo w innych różnie z tym bywało. Skoro jednak Szwajcar z okropną dyspozycją, zdołał go wczoraj przełamać w najważniejszym momencie - kiedy Djoko miał skończyć ten mecz, to sądzę, że i Rafa sobie dzisiaj poradzi. Tym bardziej, że Hiszpan rozgrywa tutaj znakomite zawody. Vamos Rafa!!

Zła data
 
sylaaa 5

sylaaa

Użytkownik
Dyscyplina: Primiera Division
Spotkanie: Xerez - Deportivo La Coruna
Typ: 2
Kurs: 1.78
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Cztery spotkania przed końcem sezonu Xerez zajmuje bezpieczne 14 miejsce, z dorobkiem 46 punktów, jego dzisiejsi rywale to lider tabeli, posiadacze dwukrotnie więcej punktów.

Xerez forma: 2-2-2 (8-6)
Deportivo forma: 4-1-1 (14-9)

Xerez dom: 7-5-7 (26-26)
Deportivo na wyjeździe: 9-2-7 (24-21)

Deportivo ma silną ofensywę i dobra obronę w porównaniu z Xerez, które dotychczas straciło 52 bramki. Dodam, że goście są zmotywowany i zagrają w pełnym składzie, bo nie chcą ryzykować ich &quot;bezpośredniej promocji&quot; w ostatnich meczach.
Do gości wraca z kontuzji bramkarz Aranzubia (GK 35/0).
Ciekawie zapowiada się również duet Juan Carlos Valerón i Bruno Gama, tych dwóch zawodników strzeliło bramki, albo asystowało w 20 z 35 bramek strzelonych przez zespół Depor w ostatnim sezonie.

Przeszło miesiąc temu Valladolid na wyjeździe rozgromił Xerez 4:0, ostatnie spotkanie pomiędzy Deportivo a Xerez skończyło się wygraną Coruny 2:1, nie widzę przeszkód, aby dzisiaj było inaczej, aniżeli wygrana gości.

⛔100
 
calibra7 9

calibra7

Użytkownik
Hokej, NHL Play Offs
Los Angeles Kings - Phoenix Coyotes
Typ 1
Kurs 1,75
Myślę, że Królowie wykorzystają w dniu dzisiejszym swoje lodowisko na maksa.
Kiepska Analiza:
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Tippeligaen Norwegia
Spotkanie: Lillestrom - Sogndal
Typ: X2
Kurs: 1.95
Bukmacher: Betclic
Analiza: Goście są po serii trzech porażek z rzędu. najpierw przegrali na wyjeździe z liderem rozgrywek. Potem u siebie po zaciętym meczu 1-2 z przeciętnym Viking. Po 3 dniach, myślę nieco zmęczeni, polegli na wyjeździe aż 5-0! Dlatego dzisiaj będą chcieli zmazać za wszelką cenę tę plamę.
Rywal taki sobie, który dopiero w minionej kolejce odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Lillestrom jest jednak uważane za faworyta, moim zdaniem niesłusznie. Dlaczego aż tak niskie kursy na gospodarzy? Być może kierowane jest to ostatnimi wynikami Sogndal, ale jak już napisałem - moim zdaniem, te wyniki powinny dzisiaj paradoksalnie grać na korzyść gości.
Przed sezonem oba zespoły zagrały sparingowo, remisując bezbramkowo. W ubiegłym sezonie Sogndal wygrało dwa razy, nie tracąc żadnej bramki, a strzelając aż 5. Dzisiaj podrażnieni nie powinni tego meczu przegrać.

⛔100
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Campeonato Brasileiro Serie A
Spotkanie: Botafogo - Sao Paulo
Typ: Sao Paulo wygra, a w meczu padnie więcej niż 2,5 gola
Kurs: 4,50
Buk: Bwin
Analiza:

Tak jak Robson pisał hitem miało być starcie Corinthians-Fluminense ale wyszło, tak że hitem tej kolejki będzie inne starcie przedstawicieli Rio i SP. Na Engenhao zmierzą się Botafogo i Sao Paulo. Dziwią mnie kursy w tym spotkaniu, gdyż buki faworyzują gospodarzy, chociaż to goście wyglądaj tutaj o wiele lepiej. Jedynym atutem Botafogo jest własny stadion ale słowo &quot;własny&quot; traci tutaj na znaczeniu, gdyż w tym roku Engenhao to będzie najbardziej oblężony stadion w Brazylii. Oprócz Fogao jeszcze Flamengo i Fluminense grają na tym stadionie, także liczba spotkań tutaj może sięgnąć na koniec 2012 około 100!!! Wracając do meczu to trener Botafogo czyli Oswaldo de Oliveira ma kilka kłopotów. W obronie zabraknie za kartki Lucasa, który ostatnio zbiera czerwa konsekwentnie, na środku zabraknie Antonio Carlosa. Ich miejsce zajmą odpowiednio Gabriel i Brinner. Na środku pomocy zabraknie Marcelo Mattosa, a z kolei ze względu na słabą formę na ławce zasiądzie Elkeson. Widziałem ostatnie zmagania Botafogo i nie napawa to optymizmem. Z Fluminense dostali baty w finale Carioca, a do tego Vitoria ich ograła w Copa do Brasil i końcówka pierwszej połowy tego sezonu wypadła co najmniej słabo, by nie powiedzieć fatalnie. Nastroje w Sao Paulo nieco lepsze. Fakt, że w Paulistao zakończyli na półfinale z Santosem ale jednak w Copa do Brasil wszystko idzie jak po maśle. Wygrana u siebie z Goias 2:0 i praktycznie półfinał przed nimi otworem, a tam Vitoria lub Coritiba czyli praktycznie otwarta droga do finału. Na dobrą sprawę to SPFC od początku byli tam faworytem więc ich ewentualna wygrana nie powinna dziwić. Trener Emerson Leao nie przewidział żadnych zmian w składzie, gdyż powiedział, że liga jest dla niego najważniejsza i nawet decydujące starcia w CdB tutaj niczego nie zmienią. Podoba mi się takie podejście, gdyż SPFC mają wielu dobrych graczy, więc nawet ewentualne rotowanie składem źle nie powinno na nich wpłynąć, a poza tym obecnie zawodnicy nie są na tyle zmęczeni by musieli tak bardzo odpoczywać. Co prawda w piątek nie trenował Luis Fabiano ze względu na ból głowy ale na niedziele ma być wszystko ok i Fabuloso ma straszyć obronę Fogao. Jako ciekawostkę mogę podać, że ten mecz będzie szczególny właśnie dla Luisa Fabiano i Renato, gdyż obaj zawodnicy wiele lat grali razem w Sevilli, a teraz staną po dwóch stronach barykady.

Jeśli o mnie chodzi to uważam, że goście są tutaj lekkim faworytem ze względu na to, że grają na wyjeździe. Jeśli mecz byłby w SP to bym się nawet nie zastanawiał. Jeśli ktokolwiek miałby w tym meczu zgarnąć 3pkt to będzie to właśnie Sao Paulo i przy okazji wpadnie kilka goli.

Botafogo: Jefferson; Gabriel, Brinner, Fábio Ferreira e Márcio Azevedo; Jadson, Renato, Fellype Gabriel, Vitor Júnior e Maicosuel; Loco Abreu

Sao Paulo: Denis; Douglas, Paulo Miranda, Rhodolfo e Cortez; Denilson, Casemiro, Cícero e Jadson; Lucas e Luis Fabiano

⛔100
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, NHL - start: 21:00
Spotkanie: Phoenix Coyotes @ Los Angeles Kings
Typ: Los Angeles Kings (-0,5)[regulaminowy czas]
Kurs: 1,85
Bukmacher: Pinnacle
Analiza:

Tutaj chyba wiele pisać nie trzeba. Konsekwentnie na Kings, którzy powinni w mojej opinii zakończyć dziś tą potyczkę i nie przedłużać sobie niepotrzebnie serii i ewentualnego wylotu do Phoenix. Ogólnie Kojoty zagrali dość dobry mecz przedwczoraj - jak nie najlepszy do tej pory w tej rywalizacji, ale myślę ,że to i tak za mało. Z resztą, jakkolwiek by na to nie patrzeć, już jest raczej za późno na jakiekolwiek ekscesy. Stawiam na Królów i zakończenie przez nich serii w czasie regulaminowym.

⛔100
 
grzesio 43,6K

grzesio

Forum VIP
Baseball , MLB
Reds @ Yankees
[19:05]
Yankees -1.5 @ 2.22
Pinnacle


Kursy porządnie zleciały od rana , wcześniej złapałem po 2.33 handicap.
Starter Yankees : CC Sabathia [5-1 . 3.77]
Starter Reds : Johnny Cueto [4-1 , 1.89]

Argumenty za Yankees :
- dom
- głupio przegrać serie Interligii ze słabszą ekipą i ze słabszej ligi.
- ofensywa

Za Reds :

- lepszy starter w tym sezonie

Sabathia w tym sezonie w domu bilans 3-0 , ERA 1.93 , WHIP 0.81. Rywale : Tampa , Detroit , Minnesota. Poza wpadką w Baltimore , które gra rewelacyjnie dobrze jak narazie miał 6 kolejnych zwycięstw licząc dom i wyjazdy. Z Reds grał sporo spotkań z racji tego , że grał w Indians , a to lokalny rywal [z tego samego stanu]. Dochodzą jeszcze spotkania z Milwaukee z 2008 roku , gdzie przez 3 miesiące był postrachem ligi National. W domu ma 5 kolejnych zwycięstw z Reds. Ostatnia porażka w 2003 roku i to dość taka naciągana - 6 IP , 2 ER.
Ofensywa - za cały sezon ma o .030 AVG większe , o .04 OBP większe , średnio punkt więcej na mecz zdobywają przynajmniej 1.5 HR na mecz dobywa ekipa z Bronxu.
Cueto bilans zawdzięcza słabym rywalom i słabej dywizji - Milwaukee , Piartes , Cubs , Astros czy Miami na początku sezonu to nie ą ekipy z porządną ofensywą. Wyjazdy w tym sezonie to 2-1 , ERA 2.16 i WHIP 1.17 oraz OBP .300 , które zawdzięcza dużej ilości walks.
W piątek wygrało Yankees , wczoraj Reds. Yankees gonili w końcówce wynik , ale im się nie udało.
Dzisiaj moim zdaniem Yankees wygrają.
W ostatnich 3 latach przegrali tylko 2 serie - obie z rewelacyjnymi ówcześnie Phillies.

⛔100
 
dani3ls0n 5

dani3ls0n

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna (FRANCJA) ⚽
Spotkanie: St. Etienne - Bordeaux
Typ: 2
Kurs: 2.80
Bukmacher: bet365

Analiza:

Witam, dzisiaj o godz. 21:00 rozpocznie się spotkanie pomiędzy 6 w tabeli St. Etienne a 5 w tabeli Bordeaux. Jak widać pozycje są zbliżone do siebie, ale wystarczy popatrzeć na formę obu drużyn z ostatnich 5 meczy.

Bordeaux: Z-Z-Z-Z-Z (15/15pkt)
St. Etienne: P-R-P-Z-Z (7/15pkt)

Bordeaux 2 ostatnie mecze grało na wyjeździe wygrywając 4:2 i 3:0.
Grają naprawdę dobrze,a poza tym jest to bezpośrednia walka o miejsce w LE.
Drużyna która wygra to spotkanie zajmie 5 miejsce (czyli ostatnie dające kwalifikacje do LE). Będzie to bardzo zacięty mecz. Bordeaux ma tylko 1 pkt przewagi nad St. Etienne więc nie może zaprzepaścić tego meczu.

✅180
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 133

safa02

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna - Wlochy, Coppa Italia
Spotkanie: Juventus - Napoli
Typ: Powyzej 2.5 goli i powyzej 6 kartek
Kurs: 6.00
Bukmacher: Williamhill
Analiza: W wielkim finale Coppa Italia na stadio Olimpico w Rzymie spotykaja sie Juventus i Napoli. Pilkarze starej damy 2 tygodnie temu zdobyli tytul mistrza kraju po swietnym zakonczonym sezono bez porazki w 38 spotkaniach. Pilkarze Napoli przegrali walke o lidze mistrzow po tym jak dlugo byli na pozycja ktora umozliwia za rok zagranie w najwazniejsza impreza klubowa na swiecie. Napewno dzis pilkarze Bionconerri zrobia wszystko zeby swietnie zakonczyc ten sezon zeby po raz 3 w historii zdobyc dubletu. Napewno rywale z Napoli zrobia dzis wszystko zeby uratowac ten sezon i zdobyc po raz 4 w historii ten trofeum. Widac wiec jak bedzie dzis w Rzymie nie zabrakna emocje, zacietej walki i determinacji zeby wygrac to spotkanie. W 7 ostanich spotkanie pomiedzy oba zespolami padlo wynik powyzej 2,5 gola. Licze ze stawka tego spotkanie zmobilizuje pilkarze obie druzyn zeby zagrac ponownie tak samo skutecznie. W 3 ostanich spotkanie pomiedzy oba zespolami sedzia pokazal conajmniej 6 kartek. Dzis znajac ostra rywalizacja pomiedzy pilkarzami obie druzyn oraz stawka tego spotkanie, moim zdaniem sedzia tego spotkanie bedzie musial nie raz siegnac po kartek zeby uspokoic ostrych temperamentow oraz zeby kontrolowac tego trudnego spotkanie. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie pomiedzy Juventusem i Napoli padnie powyzej 2,5 gola i sedzia pokaze powyzej 6 kartek.

⛔100
 
wojciechj 30

wojciechj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Francja
Sptkanie: Auxerre- Montpellier
typ: Montpellier HE -1
kurs: 2,75
bukmacher: bet365
Dzisiaj o godzinie 21:00 na Stade l&#39;Abbe-Deschamps odbędzie się decydujące spotkanie o mistrzostwo Francji pomiędzy Auxerre a Montpellier. Zespół gospodarzy nie walczy już kompletnie o nic, zajmuje aktualnie 20, ostatnią pozycję i nie zależnie od wyniku tego spotkania żegna się w tym sezonie z Ligue 1. Zespół gości to niespodzianka sezonu, pare miesięcy temu nikt nie spodziewałby się, że to właśnie Montpellier będzie tak blisko zdobycia mistrzostwa Francji. Przed ostatnią kolejką zajmują 1 miejsce z przewagą dokładnie 3 punktów nad psg. Teretycznie więc wystarczy remis, jednak grając z tak słabym przeciwnikiem na pewno nie będą ryzykować i od razu ruszą do ataku aby zapewnić sobie pewną przewagę. Jestem pewien, że zespół spadający do 2 ligi nie jest wstanie pokonać dzisiaj drużyny, która jedzie dzisiaj po mistrzostwo. Stawiam na pewne i spokojnie dopełnienie formalności i zwycięstwo minimum 2 bramkami.

⛔100
 
sepson 14

sepson

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja
Spotkanie: Auxerre-Montpellier
Typ: - Montpellier
Kurs: 1.63
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dlaczego tak odważny typ ???? )Bo Auxerre już dawno pogodzili się z tym, że spadli do niższej ligi ?? cała siła Montpellier tkwi we własnym boisku(wow, aż 50 punktów na 79 zdobytych), ale tu będą grać na wyjeździe z najgorszym zespołem ligi, który już gra o pietruszkę(no może jeśli tylko chcą zdenerwować rywala, i uszczęśliwić PSG). Ostatnie mecze między nimi nie napawają optymizmem bo na 5 spotkań, 2-2-1 dla gospodarzy. Ostatni mecz 3-1 dla Montpellier, to już napawa optymizmem+muszą wygrać bo rywal za plecami, aby czeka(jest dobrze)+mistrzostwo kraju. Spora motywacja po jednej stronie i raczej jej brak po drugiej. Typ raczej pewny, choć polecam grać 0-1 do przerwy ????

✅63
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna Lique 1
Spotkanie: Lorient - PSG
Typ: Nene strzeli
Kurs: 2.40
Bukmacher: Bwin


Po meczu z Rennes, gdzie Nene strzelił aż trzy gole, pojawiło się światełko w tunelu, żeby PSG miało chociaż króla strzelców w Lique1. Plan minimun został ponoć wykonany, awans do LM jest. Szansę na mistrza minimalne, bo wątpię, żeby Montpellier dzisiaj przegrało. No ale w dalszym ciągu pozostaje walka pomiędzy Nene a Giroudem o koronę króla strzelców. Nene wiadomo strzela karne i tutaj w stałych fragmentach gry także należy upatrywać szansę na zdobycie gola. Sprawa mistrzostwa jest niemal rozstrzygnięta i wydaję się, że ciekawie będzie wyglądał walka o Króla Strzelców. W obu klubach zapewne gracze będą próbować grać zarówno na Nene i na Girouda. Jest spora szansa, że obaj dzisiaj zdobędą po min jednej bramce i wtedy królem zostanie ten, który tych bramek zdobędzie dzisiaj więcej. Osobiście na króla typowałbym Girouda. Ale na strzelenie bramki w dzisiejszej ostatniej kolejce ładny kurs na Nene.

⛔100
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA
Spotkanie: Indiana Pacers - Miami Heat
Typ: Miami
Kurs: 1.82
Bukmacher: Unibet
Analiza: Nie powiem, bo mecz zapowiada się bardzo ciekawie i dość trudno wytypować zdecydowanego faworyta. Miami jest obecnie 1-2 w plecy i dzisiejsza porażka może jeszcze bardziej skomplikować sytuacje zespołu z Florydy. Oczywiście Heat nie grają jeszcze o być albo nie być w playoffach, jednak nie wypada takiej drużynie kolejny raz przegrać i tym samym zaliczyć trzecią porażkę z rzędu. W końcu to ekipa walcząca o mistrzostwo i pomimo dzisiejszej presji, stawiam na gości. Wade zagrał chyba najgorszy mecz w karierze, zdobywając zaledwie 5 punktów i do tego doszły jeszcze pretensje do Spoelstry. Gwiazdorstwo za gwiazdorstwem, ale nie raz pokazał, że potrafi grać świetnie w kosza i dzisiaj spodziewam się znacznie lepszego spotkania. Podobnie wygląda sytuacja z Lebronem, który dziś zagra świetny mecz. Oby. Z kolei Indiana wykorzystała wszystkie możliwości i znajduje się w bardzo komfortowej sytuacji. W przypadku wygranej, są coraz bliżej finału, ale czy Miami odpuści? Nie wierzę, by James tak łatwo dał za wygraną i Heat przegrali serię. Własny parkiet to nie wszystko, nie neguje Pacers, bo mają naprawdę fajną ekipę, która ma patent na przyjezdnych, lecz Miami wreszcie musi zagrać &quot;z głową&quot; i udowodnić, że są w stanie sięgnąć po wygraną. Na dodatek następny pojedynek pomiędzy tymi drużynami zostanie rozegrany za trzy dni w hali Miami, więc Heat będą mieli wystarczająco czasu, by przygotować się na kolejne starcie z Indianą. Dlatego też, nadszedł okres, w którym nie może być żadnych nieporozumień jak to było w przypadku Spoelstry i Wade&#39;a. Nawet przy braku Bosha Heat mają szansę na zwycięstwo, ale muszą się skupić i zagrać świetny mecz, bo inaczej wrócą do domu z trzema porażkami z rzędu.

✅82
 
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka, LŚ 2012
Spotkanie : Brazylia - Finlandia
Typ : Brazylia -2,5 seta
Kurs : 2,38
Bukmacher : Pinnaclesports
Analiza :

Pierwszy etap tegorocznej ligi światowej powoli dobiega końca. W grupie B do rozegrania pozostały 2 spotkania, a ja wybrałem to, w którym ekipa &quot;kanarków&quot; zmierzy się z drużyną Finlandii.

Faworyt biorąc pod uwagę 2 poprzednie porażki może być tylko jeden, a jest nim aktualny mistrz globu - Brazylia.
Przez wiele lat drużyna z Ameryki Południowej dzieliła i rządziła prawie nieustannie z małymi przerwami na porażki z USA albo Rosją. Chyba nigdy nie było sytuacji, żeby Canharinhos przegrali w lidze światowej 2 mecze z rzędu, no ale jak to mówią kiedyś musi być ten pierwszy raz.

Wytłumaczeniem może być niekompletny skład zabrany do Toronto, brakuje w nim paru podstawowych graczy - Giba, Murilo, Vissotto.
Nie zapominajmy jednak, że ciągle drużyna ta nazywa się Brazylia.
Gra obecnego składu opiera się głównie na nowej postaci, mowa o chłopaku, który nazywa się Wallace, dobre warunki fizyczne, 204 cm wzrostu, skoczny. Do tego dochodzi para środkowych, stałych bywalców w kadrze Rezende, a są to Siado i Lucas. Do kadry wrócił też Sergio, którego upolować zagrywką chciałby chociaż raz każdy siatkarz, nie zapominajmy o jednym z lepszych graczy na świecie - przyjmującym Dante, który po latach gry w Rosji wrócił do ojczyzny, by tam spokojnie dograć swoje. Na koniec jak to ktoś określił - &quot;powrót syna marnotrawnego&quot;, a jest to nie kto inny jak Ricardo, kiedyś najlepszy rozgrywający globu i sporo umiejętności mu na pewno pozostało.

Osłabiona kadra Finlandii radzi sobie lepiej niż przypuszczano, a raczej poradziła sobie, wygrywając mecz z Polską. Głównym motorem napędowym wczorajszej nocy był Olli-Pekka Ojansivu - 25 latek, który notował już występy w kadrze i to dużo wcześniej.
Brak pierwszego sypacza Mikko Esko na pewno odbił się na grze zespołu, ale Siltala i bracia Oivannen radzą sobie nieźle.

Wracając na koniec do samych szans obu ekip.
Brazylia to drużyna grająca obecnie najszybszą siatkówkę na świecie, jest to zespół najwyższej próby, który potrafi walczyć do samego końca.
Powtarzalność to mocna strona Brazylijczyków, do tego dochodzi bajeczna technika i nutka finezji. Finowie mogą szukać swoich szans w zagrywce, ale to też będzie trudne z uwagi na przyjęcie, za które odpowiada Dante, Sergio i Thiago.
Osłabiony zespół Finów nie powinien przysporzyć kłopotów poirytowanemu zespołowi Brazylii, która wyjdzie najmocniejszym składem, żeby wyjść z twarzą w ostatnim dniu zmagań.

⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom