>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 20.04.2022 (środa)

Status
Zamknięty.
stanley-63 894,9K

stanley-63

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / Czechy
Godzina 18:00
Spotkanie : Sigma Ołomuniec : Sparta Praga
Typ : Sparta over 2.5 gola
Kurs : 3.40
Bukmacher : ETOTO

Ostatnia kolejka rundy zasadniczej , Sigma zapewniła sobie miejsce w grupie 7-10 natomiast Sparta w grupie mistrzowskiej , Sparta na tą chwilę to najlepsza ekipa , mam tu na uwadze ostatnie 5 kolejek , ich dorobek w tych meczach to komplet 15 punktów no i bramki 14:3 doprawdy robi wrażenie , w pierwszym spotkaniu w Pradze Sparta wygrywa 3:2 , dwa mecze z poprzedniego sezonu to u siebie 3:0 i tutaj w Ołomuńcu wygrana 3:2 jak widać za każdym razem 3 bramki , liczę że dziś nie zwolnią tempa i pewnie wygrają , Sparta pomimo iż zajmuje 3 miejsce to dalej liczy się w walce o koronę mistrzowską bo tracą oni zaledwie 4 oczka do lidera i lokalnego rywala Slavii tak więc końcówka sezonu w Czechach zapowiada się bardzo ciekawie .

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Hiszpania, LaLiga
Godzina: 21:30
Spotkanie: Osasuna - Real Madryt
Typ: Osasuna (+1,5 handicap)
Kurs: 1.45
Bukmacher: FORTUNA
Analiza:

Real nawet gdyby stracił dziś punkty to nic się nie stanie. Posiadają 15 pkt przewagi nad drugą Barceloną, która ma co prawda jeden mecz zaległy ale i tak to jest ogromna przewaga. A za 6 dni czeka Real ciężki półfinałowy pojedynek Ligi Mistrzów na wyjeździe z City. Sądzę, że Ancelotti może dać odpocząć kilku zawodnikom przed tak ważnym pojedynkiem. Ważne też będzie aby nikt nowy nie nabawił się kontuzji. Dziś wykluczeni z różnych powodów są: Gale, Casemiro, Hazard, Jovic, Marcelo, Mendy, Modric oraz Vallejo. Lista jest dość długa a za pasem można powiedzieć, że najważniejszy mecz w sezonie. Kluczowe w rywalizacji z City będzie przywiezienie jak najkorzystniejszego rezultatu z Manchesteru. Jeśli nawet Real by dziś przegrał to i tak się nic nie stanie, bowiem jego nad resztą stawki jest ogromna. Osasuna z kolei w poprzednich meczach zanotowała 2 zwycięstwa. Pierw u siebie z Alaves 1:0 a ostatnio na wyjeździe z Valencia 1:2. Gospodarze niesieni dopingiem oraz dobrą serią powinni przeciwstawić się Realowi, który moim zdaniem nie będzie grał dziś na 100%. Nie przewiduję aby Osasuna w takim układzie przegrała więcej niż jedną bramką.

100
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
bananos999 140,3K

bananos999

Znawca - Piłka ręczna
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
Typ: over 2.0
Kurs: 1,72
Bukmacher: LVBET
Analiza:
Jedno z najważniejszych starć w końcówce sezonu naszej ligi. Lech swoje spotkanie już wygrał i odskakuje na 3 pkt w tabeli, zespół który dzisiaj przegrałby będzie miał bardzo trudną sytuacje przed sobą, bo końcówka sezonu tuż tuż.

Nie mogłem się zdecydować dzisiaj na ręczna, to wybrałem miejscowy mecz.
Wydaje się być mecz bardzo wyrównany, ale moje przeczucie jest takie, że padnie bramka dość szybko, a co za tym pójdzie ryzyko przez jedna z ekip musi zostać podjęte. Jakaś kontra, albo w końcu bramka na remis. Dwie bramki dla mnie to pewniak, a spodziewam się dużego wyniku, bo stres i ciśnienie w obu ekipach spore. Doświadczenie w takich meczach klubów mizerne, wiec i noga może się powinąć.

72
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +935
koma97 25,8K

koma97

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Polska, Ekstraklasa
Godzinna: 20:30
Spotkanie: Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
Typ: over 2.5
Kurs: 2,28
Bukmacher: efortuna
Analiza: Mamy dwa dzisiaj wielkie szlagiery w dwóch pięknych ligach derby Londynu i mecz na szycie w najlepszej lidze świata, Pogoń podejmie u siebie Raków. Ja biorę na tapetę ten drugi mecz, szukając dzisiaj spotkań do kuponu spodziewałem się, że kurs na over w tym spotkaniu będzie gdzieś w okolicy 1.8. Patrząc, że mamy tutaj grubo ponad 2 to nie mogę przejść obok tego obojętnie. Zacznę od tego, że ten mecz może pójść w dwie strony, od 0:0 do naprawdę wysokich wyników. Spotykają się dzisiaj ze sobą zespoły odpowiednio z 2 i 3 miejsca, które mają tyle samo punktów, oba z nich liczą się w walce o mistrza. Ich zdobycze bramkowe są największe w lidze, ustępują tylko ekipie Lecha. Forma w ostatnich 5 spotkaniach jest zbliżona, Pogoń u siebie ostatni mecz miała z Wisłą Płock gdzie niespodziewanie poległa, natomiast Raków odprawił na wyjeździe 3:0 Nieciecze. Jak widać oba zespoły potrafią strzelać, oba zespoły też znają stawkę tego spotkania i patrząc na to że Pogoń potrafi grać u siebie i rzadko przegrywa to po drugiej stronie jest Raków, który ma najlepszy bilans na wyjazdach ze wszystkich z ligi. Suche statystki podpowiadają, że tutaj może wydarzyć się wszystko a ten kurs tylko zachęca do gry w tą stronę.

128
 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +926
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom