>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 20.04.2014 (niedziela)

Status
Zamknięty.
trzeci3 54

trzeci3

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna/Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Sttutgart - Schalke
Typ: 2
Kurs: 2,65
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:
W niedzielne popołudnie, zajmujący obecnie 15 miejsce Stuttgart podejmie 3 siłe Bundesligi - Schalke. Gospodarze po zwolnieniu Thomasa Schneidera zdecydowanie odżyli zdobywając 8 punktów. Byłoby więcej gdyby nie porażka z Borussią (2:3) przy własnym prowadzeniu 2:0 i zgubieniu punktów w ostatniej kolejce z Moenchengladbach gdy bramkę w końcówce strzelił Juan Arango i zabrał VFB 2 punkty (1:1) Punkt przewagi nad miejscem barażowym i dwa nad strefą spadkową w żadnym razie nie gwarantuje utrzymania dlatego w kolejnych meczach drużyna Stevensa musi walczyć o punkty. Następnym rywalem będzie zespół, który Holender dobrze zna, bo prowadził go kilka sezonów temu. Do końca sezonu drużynie pozostają trudne spotkania z Wolfsburgiem, Hannoverem i Bayernem Monachium. O punkty będzie wyjątkowo trudno i VFB musi liczyć na potknięcia innych rywali by utrzymać się w lidze.
Schalke natomiast w ostatnich 7 meczach zdobyło aż 17 punktów. Podczas tych 7 meczy 5 razy wygrali a 2 zremisowali. Dobra forma na wiosnę dała im 3 miejsce i prawie pewne juz miejsce w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów. Nie zmienia to faktu że nadal mają szanse powalczyć o wicemistrzostwo i wyprzedzenie lokalnego rywala z Dortmundu. Problemem są liczne kontuzje. Doliczyłem się braku aż 10 graczy. Najbardziej zespołowi będzie brakowała Farfana i Draxlera ale skład jest na tyle szeroki, siła ognia na tyle spora że sądzę iż Schalke strzeli więcej bramek niż rywal i wygra ten mecz.
⛔100
 
M 0

marwis

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, English Premier League
Godzina: 13:00
Spotkanie: Norwich - Liverpool
Typ: HT/FT X/2
Kurs: 4
Bukmacher: bet365
Mecz dwóch drużyn o całkowicie odmiennych celach. Gospodarz walczący o utrzymanie tylko 2 punkty nad strefą spadkową Goście walczący o mistrzostwo Po wpadkach Chelsea i City przed szansą powiększenia przewagi. Myślę że w tym meczu możemy spodziewać się zdecydowanej dominacji Liverpoolu i zwycięstwa. Gospodarze jednak o wiele lepiej prezentują się u siebie W tym sezonie na 17 meczy ligowych tylko w 4 przegrywali po pierwszej połowie.
⛔100
 
tie-break 7,2K

tie-break

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis
Godzina: 15:00
Spotkanie: Wawrinka Stanislas-Federer Roger
Typ: 2 Asian Handicap -1.0 gemów
Kurs: 1.74
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:
Mimo,że między półfinałem a finałem dzieli nas zaledwie jeden dzień bardzo dłuży mi się to czekanie... każda sekunda upływa niczym minuta, a minuta jak godzina ...potrzeba analizy tego meczu wzięła nade mną górę...siedzę kilka godzin zapatrzony w statystyki aby napisać więcej niż dwa zdania... Trzeba przyznać, że 99% ludzi korzystających z tego portalu jest uzależniona od hazardu w mniejszym czy też większym stopniu. Granica między wielkim zyskiem,a totalnym dnem jest bardzo cienka.Typując ten mecz muszę wybierać między moimi dwoma ulubionymi zawodnikami po tym jak swoją karierę zakończył Andy Roddick. To jest taki wybór jak między wyborem PO,a PiS ( żarcik ???? ) bo tak naprawdę to jest sytuacja taka, masz w łóżku Angelina Jolie oraz Jessice Albe i jedną musisz nogą zapchać na ziemię. Albo taki bardziej realistyczny przykład, masz nad przepaścią przyszłą/obecną teściową oraz Justin Biebera i kogoś musisz zapchać... Ale dobrze, bo mogę takie śmieci bredzić godzinami także przechodzę do typu. W Monte Carlo stawiałem już dwa razy przeciwko Federerowi i dwa razy poległem, najpierw z Tsongą u boku, kolejno z Novakiem kontuzjowanym. Jeszce wcześniej na Indian Wells w finale typowałem porażkę arcymistrza i też się przejechałem. Niech mnie kule biją ale kolejny raz tego nie zrobię,no bo w mordę strzelił ale Roger przeżywa swoją następną młodość, pokonuje najlepszych zawodników niezależnie o wieku. Roger nigdy nie wygrał tego turnieju,grał łącznie z tym sezonem 11 razy i osiągnął 3 finały. Przepraszam bardzo ale kiedy ma nie wygrać jak nie dzisiaj?! Zbywca 17 wielkich szlemów w singlu jest tutaj bardzo zmotywowany, chociaż kiedy ten zawodnik nie jest trzeba sobie zadać pytanie. Mówi się wiele,że starszy ze Szwajcarów nie weźmie udziału w French Open ponieważ będzie przy narodzinach syna,czy tak będzie? Nawet sam król tenisa się waha. Także tytuł w Monte Carlo jest dla niego niewyobrażalnie ważny. Stanislaw Wawrinka,wielki przyjaciel Rogera z życia będzie go podejmował na pomarańczowej mączce. Media, kibice, fani oraz wszelaka społeczność mega pompuje popularny balonik jeśli chodzi o karierę Stana. Ja się w cale nie dziwię,ponieważ jego gra jest horrendalnie fantastyczna. Tak jak pisałem wcześniej załatwił Cilica kolejno Roanica i wczoraj walczaka Ferrera. Z Davidem H2H miał 5:8,z Kanadyjczykiem 2:0, z Cilicem 5:2, czyli można całkowicie obiektywnie stwierdzić,że miał jakieś patenty lepsze czy też gorsze na tych tenisistów. A czy będzie miał patent na Federera? 1:15 ? Nikt chyba nie ma takiego korzystnego wyniku w Historii spotkań ostatnio jak Fedex przeciwko Stasiowi (piszę chyba ponieważ nie jestem pewny,w każdym bądź razie ogromna różnica). OK, wiele meczy było bardzo dawno temu gdzie Wawrinka był słabszym graczem niż jest teraz. W mojej głowie był dzisiaj chaos na kogo postawić,obudziła się we mnie nuta Nostradamusa która przekazała mi,że Federer wygra i tak też stawiam.
⛔100
 
bezstronny 2K

bezstronny

Użytkownik
Dyscyplina: La Liga ⚽
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Bilbao
Typ: Barcelona over 3,5
Kurs: 3,25
Bukmacher: Bet365
Nie wiem jak naprawdę jest z atmosferą w Barcelonie, dużo mówi się konfliktach zawodników z trenerem, jednak jedno jest pewne Barcelona jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa w walce o ligę. Jest to ostatnie trofeum jakie im zostało do zdobycia po tym jak przegrali w środę finał Pucharu Króla z Realem Madryt, zajmują oni teraz trzecie miejsce i teoretycznie są w najgorszej pozycji jednak wystarczy jedno potknięcie Atletico i jedno potknięcie Realu aby Katalończycy mieli swój los we własnych rękach w ostatnim meczu na Camp Nou z Los Colchoneros. Barcelona przystępuje do tego spotkania po trzech kolejnych porażkach z rzędu, jednak wydaje mi się że w meczu z Realem zagrała dobrze, mogła nawet ten mecz wygrać tak więc o jakimś bardzo poważnym kryzysie formy nie może być mowy. Co do Messiego i opiniach popartych statystyką przebiegniętych kilometrów że niby zagrał na złość trenerowi w meczu Champions League z Atletico - moim zdaniem są to kompletne bzdury. Messi po prostu w tym meczu nie mógł nic zrobić, za każdym razem gdy dostawał piłkę był podwajany i potrajany, nie mógł się nawet obrócić, nie jest to typ zawodnika który biegałby dużo bez piłki tak więc ta statystyka jak dla mnie o niczym nie świadczy i wydaje mi się że Argentyńczyk nie robiłby takich cyrków gdy jego klub, klub w którym gra od dziecka ma spore szanse awansu do półfinału. Wydaje mi się że kolejny słaby mecz Messiemu się nie przytrafi, sądzę że drużyna się zjednoczy i odniesie wysokie zwycięstwo rewanżując się Athletikowi za porażkę w pierwszym ligowym meczu na San Mames. Baskowie poprawili w tym sezonie grę na wyjeździe która zawsze była bolączką tego zespołu, spisywali się oni pod tym względem średnio a teraz zajmują pod tym względem piąte miejsce w lidze, jednak czy to wystarczy na zranioną Barcelonę żądną rewanżu ? Moim zdaniem nie, Katalończycy nie mają po co się oszczędzać w tygodniu tak jak już pisałem nie zagrają w Champions League i jeśli chcą wywalczyć to jedyne trofeum pozostałe do zgarnięcia w tym sezonie na potknięcie się nie ma już miejsca. Jeśli Barcelona szybko strzeli bramkę to o pozostałe nie będzie ciężko bo myślę że Barcelona tego właśnie potrzebuje, wyładowania się, rozjechania przeciwnika, pokazania światu że wciąż potrafią grać w piłkę, kurs moim zdaniem adekwatny do ryzyka - polecam.
⛔100
 
maxti 234

maxti

Użytkownik
Liga Mistrzów Mężczyźni - Play Offy
Godzina: 19:15
Rhein-Neckar - Barcelona
Typ: Rhein-Neckar
Kurs: 3.55
Bukmacher: Unibet

Czas na wielki hit tej kolejki, w ćwierćfinale dojdzie do rywalizacji Rhein-Neckar Löwen z FC Barceloną. Pogromcy Vive Targów Kielce kontynuują znakomitą serię na ligowych parkietach, w minioną środę bez większych kłopotów pokonując THW Kiel. Zwycięstwem nad aktualnym mistrzem Niemiec Lwy z Mannheim nie tylko awansowały na fotel lidera Bundesligi, ale również zyskały sporą dawkę pozytywnej energii przed arcytrudnym dwumeczem z Blaugraną.
Mój osobisty rekord z Barceloną nie jest zły, a moi zawodnicy nie muszą się wstydzić przed zawodnikami z Katalonii. W mojej ocenie to Barcelona jest jednak nadal głównym faworytem do zwycięstwa w Lidze Mistrzów
- uważa Gudmundur Gudmundsson (trener Lwów).
Wielka Barca ma też swoje chwile słabości, można to było zauważyć w meczu z Metalurg Skopje (31:29) czy też niewysoką wygraną z Aalborg, gdzie dopiero w drugiej połowie wypracowali sobie bezpieczną przewagę.
Chyba nikt nie ma wątpliwości że zmierzą się wielkie drużyny i obie zasługują na awans do Final Four, jednak z tego pojedynku z uniesioną głową wyjdzie tylko jeden zespół, jaki? okaże się dopiero w Barcelonie, a już dziś na pewno chcą zrobić ten pierwszy krok, ja stawiam na gospodarzy, myślę że kurs 3.55 zachęca bo szanse oceniam 50/50, warto też zagrać ten mecz z handicapem, Bet365 wystawia linię +2.5 po kursie 1.90---&gt;1.76.
✅255
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
M 46

michalmalecki7

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Primera Division
Spotkanie: FC Barcelona - Athletic Bilbao
Typ: Suma goli/Obydwie drużyny strzelą gola - Powyżej 2.5/Tak
Kurs: 1.80
Data: 20.04.2013
Godz: 21.00
Bukmacher: Bet365
Analiza: W niedzielę o godzinie 21:00 na Camp Nou FC Barcelona podejmie Athletic Bilbao. Ostatni tydzień był jednym z najczarniejszych w historii katalońskiego klubu. Najpierw porażka z Atletico Madryt i odpadnięcie z Champions League, kilka dni później porażka z broniącą się przed spadkiem Granadą, co sprawiło, że szansa Barcy na obronę mistrzowskiego tytułu jest już praktycznie tylko iluzoryczna. Jedynie zwycięstwo w finale Copa del Rey było okazją na uratowanie przegranego dla tego klubu sezonu. Jednak to Real Madryt okazał się lepszy zwyciężając 2:1, co sprawiło, że Barca pierwszy raz od sezonu 2003/04 przegrała trzy kolejne spotkania. Teraz na Camp Nou o przełamanie tej fatalnej serii może być trudno gdyż rywalem będzie Athletic Bilbao. Zespół Basków świetnie spisuje się w tym sezonie, zajmuje 4 miejsce i ma realne szanse na występ w kwalifikacjach przyszłorocznej Ligi Mistrzów (6pkt przewagi nad piątą Sevillą). W pierwszym spotkaniu Athletic pokonał Barcę na San Mames 1:0 po bramce Muniaina. Baskowie znają obecną sytuację swojego niedzielnego rywala i myślę, że nie przestraszą się Barcy, lecz zagrają jak większość zespołów solidnie w defensywie w oczekiwaniu na szybkie kontry. Od jakiegoś czasu obrona Barcelony nie stanowi monolitu. Tata Martino co chwilę zmuszany jest zmieniać ustawienie formacji defensywnej, a w takiej sytuacji ciężko sprawić, aby funkcjonowała ona jak należy. W pucharowym meczu z Realem kontuzji nabawili się moim zdaniem dwaj najlepsi zawodnicy Barcy w tamtym spotkaniu czyli Jordi Alba i Neymar, którzy będą pauzować przez najbliższy miesiąc, a także Bartra. Młody defensor w ostatniej chwili dostał pozwolenie na grę, jednak pod koniec meczu podczas pogoni za Bale&#39;m uraz odnowił się i jego jutrzejszy występ stoi pod znakiem zapytania. Od dłuższego czasu kontuzjowany jest Valdes, a jaki poziom prezentuje Pinto można było zauważyć w finale CdR. Pique znów obejrzy mecz z wysokości trybun, a na jednym z treningów znów urazu nabawił się Carles Puyol. Jest to niewątpliwie szansa dla Athletic, aby przynajmniej raz trafić do siatki. Z drugiej strony Barca, której pozostała już jedynie walka o obronę mistrzostwa zrobi wszystko, aby w końcu uradować kibiców. Jakakolwiek strata punktów w starciu z Baskami oznacza definitywny koniec marzeń o tytule. Podsumowując mimo, iż Barca ma za sobą jeden z najgorszych tygodni w historii jutro zrobi wszystko, aby pokazać, że nie należy tej drużyny jeszcze skreślać. Spodziewam się wielkiego widowiska, ze sporą liczbą bramek. Obie drużyny mają o co grać, a problemy Barcy w defensywie sprawiają, że teoretycznie łatwiej powinno być gościom o bramkę. Osobiście typuję wynik 3:1, a jak będzie naprawdę dowiemy się koło 23:00. Pozdrawiam! Powodzenia!
✅80
 
stanley-63 900,7K

stanley-63

Typer
Dyscyplina - Piłka nożna Niemcy Bundesliga
Godz. 17:30
Spotkanie - VfB Stuttgart : Schalke
Typ - rzut karny w meczu ? Tak
Kurs - 3.70
Bukmacher - Betsson
Analiza :

Dziś zaglądam na Mercedes - Benz Arena gdzie zapowiada się bardzo ciekawy pojedynek , gospodarze VfB Stuttgart podejmują Schalke i dla obu drużyn to spotkanie jest ważne , dla gospodarzy aby oddalić się od miejsc zagrożonych natomiast goście wciąż walczą z Dortmundem o tytuł wicemistrza Niemiec a po wczorajszym zwycięstwie BVB odskoczyło im na 6 pkt tak więc czego możemy się dziś spodziewać jak nie walki . Sędzią w tym pojedynku jest pan Günter Perl i na początku mojego przyglądania się tej parzy myślałem zresztą jak to u mnie zwyczajem o czerwonej kartce jednak po dłuższym zastanowieniu daję typ na rzut karny . Pan Gunter sędziował w Bundeslidze w tym sezonie 12 meczy a jego bilans to 42 żółtka 1 czerwona i 2 rzuty karne czyli jak widzimy nie jest to jakiś porywający bilans ale patrząc na ogólne sędziowanie to już wygląda zdecydowanie lepiej bo łącznie w Bundeslidze sędziował 128 spotkań i pokazał 444 żółte 13 czerwieni i uwaga podyktował 30 rzutów karnych i to już bardziej do mnie przemawia , Günter Perl miał też okazje sędziować mecze z udziałem tych dwóch drużyn a statystyka wygląda następująco :dla VfB pokazał 29 żółtych i podyktował na ich korzyść 3 rzuty karne a dla przeciwników VfB 26 żółtych 2 czerwone i 2 karne , teraz mecze z udziałem Schalke 24 żółte i 2 rzuty karne a dla przeciwników 27 żółtek 1 czerwona i 2 karne i jak widzimy trochę tych karnych się nazbierało i ostatnie moje spostrzeżenie to jak to wygląda jeżeli chodzi o karny w ich bezpośrednich spotkaniach i tu o dziwo nie trzeba daleko szukać bo ich pierwszy pojedynek z tego sezonu na Veltins - Arena rzut karny dla Schalke w 47 min wykorzystał Jefferson Farfan a w poprzednim sezonie mecz tu na Mercedes-Benz Arena wynik 3:1 i karny tym razem dla VfB i Veded Ibisevic w 38 min wykorzystuje &quot;11&quot; dodam może że w tym spotkaniu były dwie czerwone kartki ale ja dziś liczę na karnego !
⛔100
 
angelka 952

angelka

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Premiera Division
Spotkanie: Vallecano - Betis
Typ: Vallecano wygra
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet365
Analiza: Dzisiaj króciutko i na temat będzie bo nie ma czasu na rozpisywanie się.. Wybrałam spotkanie pomiędzy Vallecano a Betis. Moim zdaniem faworytem w tym meczu jest zdecydowanie gospodarz który jest obecnie w bardzo dobrej formie i na 5 ostatnich spotkań zanotował 4 zwycięstwa z takimi druzynami jak Valencia, Celta, Osasuna. Jak spojrzymy na h2h to od 2011 roku do 2014 roku te zespoły grały ze soba 3 razy na murawie gospodarzy i ani razu Betis nie wygrał ani nawet nie zremisował, 2 razy wynik konczyl sie 3-0 i raz 1-0. Teoretycznie Betis walczy o utrzymanie ale zostało 5 spotkań a najpierw trzeba odrobić 10 pkt a to mi sie wydaje ze graniczy z cudem , gdyż teraz by musieli wygrać wszystkie spotkania do końca czyli tyle ile zdołali wygrać dotychczas przez cały sezon ( raptem aż 5 ) . Betis na 5 ostatnich spotkań notuje 4 porazki i jedna wygrana z Levante które jest kompletnie bez formy. Ja tu obstawiam czystą jedynkę po kursie 1,91. Teraz już uciekam i życzę wszystkim Wesołych Świąt .
✅91
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 48

kamiloski

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna Niemcy Jupiler League - Grupa mistrzowska
Godz. 20:00
Spotkanie - Lokeren - Waregem
Typ - 2
Kurs - 3.15
Bukmacher - ComeOn
Analiza :

Na dzisiaj spotkanie ligi belgijskiej - grupy mistrzowskiej.Zdecydowałem się postawić na Waregem, ponieważ kurs na nich jest jak dla mnie zaskakująco wysoki.Świetnie sobie radzą w grupie mistrzowskiej. Na dotychczasowe 4 rozegrane spotkania wygrali aż 3 i zremisowali jedno.Warto dodać że wygrywali z Club Brugge 2:1, czy St.Liege 2:0.Nie twierdzę ,że jest to murowany faworyt do wygrania tego meczu, ale po takim kursie na nich myślę,że warto zaryzykować.Przede wszystkim typ jest podyktowany dobrą formą Waregem w ostatnim czasie i słabszą Lokeren
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
G 693

generalkaman

Użytkownik
Dyscyplina - Piłka nożna, Hiszpania Primera Division
Godz. 12.00
Spotkanie: Almeria - Celta Vigo
Typ: Almeria DNB
Kurs - 1.83
Bukmacher: bet365
Analiza :
Pierwsze dzisiejsze spotkanie w hiszpańskiej Primera Division. Dziewiętnasta w tabeli Almeria podejmie na własnym stadionie czternastą w tabeli Celte Vigo. Moim typem na to spotkanie jest wygrana gospodarzy ( zwrot w przypadku remisu ). Zawodnicy z Estadio de los Juegos Mediterráneos, muszą wygrać to spotkanie jeśli chcą walczyć o pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii, mają obecnie 2pkt straty do 17 i 16 pozycji jeśli uda im się wygrać to napewno przeskoczą w tabeli Getafe i będą mieli szanse zrobić to samo z Villarealem. Ostatnie trzy spotkania Almerii na własnym stadionie to po 1 wygranej, remisie i porażce - Celta Vigo natomiast przegrała dwa ostatnie spotkania wyjazdowe. Pięć ostatnich bezpośrednich rywalizacji między tymi dwoma zespołami kończyło się zawsze wygraną gospodarzy, dziś liczę na taki sam wynik lecz dla bezpieczeństwa podpieram się zwrotem w przypadku ew. remisu.
⛔100
 
L 88

lenny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Bundesliga Niemcy
Mecz: VFB Stuttgart - Schalke 04 Gelsenkirchen
Typ: 1
Kurs: 2.50
Bukmacher: bet365
To, że święta nie znaczy, że nie gramy. Po wczorajszym udanym typie z Bundesligi, dziś również atakuje tą ligę. Jak to wygląda? Otóż dziś podobnie jak wczoraj mierzą się ze sobą dwa zespoły z całkowicie odwrotnego bieguna. Stuttgart gra w tym sezonie bardzo słabo i efektem tego jest niskie miejsce w tabeli a jest to miejsce 15, czyli bezpieczne i dające utrzymanie ale dzieli ich tylko punkt od miejsca barażowego. Z kolei Schalke to zupełnie inna bajka, gdyż oni walczą o miejsce dające grę w Lidze Mistrzów. Na ten moment Schalke zajmuje pozycję 3, czyli automatyczną grę w tych prestiżowych rozgrywkach. Typuje tutaj gospodarzy, bo o ile Schalke jest w miarę bezpieczne i nie grozi im spadek po tym meczu na niższą pozycję w tabeli to Stuttgart musi koniecznie zapunktować a najlepiej jakby zgarnęli komplet 3 pkt. Dlatego łatwo można wywnioskować, że dziś bardziej zależy gospodarzom. A kurs bardzo korci. Oczywiście zaraz pojawią się głosy, że Schalke walczy o wicemistrza ale ja myślę, że ważniejszy jest awans do LM. Składowo ma się dzisiejszy mecz tak: z bardzien znanych nazwisk w Schalke nir zobaczymy: Draxlera, Kyrgiakosa, Farfana, Hoewedesa, Kirchoffa, Aogo, Hoegera, Clemensa i Fuchsa. W Stuttgarcie nie zobaczymy Raniego Khediry i Timo Wernera. Dla mnie wygra tu Stuttgart, bo oni po prostu muszą a dziś jest dobra okazja w meczu z silnie osłabionym Schalke. Także polecam i powodzenia ????
✅150
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
rogerfede93 30,1K

rogerfede93

Użytkownik
Dyscyplina: Snooker - Mistrzostwa Świata 2014
Godzina: 20:00
Spotkanie: Shaun Murphy v Jamie Cope (stan meczu 4-5)
Typ: Shaun Murphy
Kurs: 1.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Shaun wczoraj zagrał przeciętną sesję. O ile do stanu 4-2 jeszcze to jakoś wyglądało,bo padła setka,a do tego dwa wygrywające brejki (2x70 i 87) tak potem się coś zacięło.
Bardzo pechowy 8 frejm,gdy Murphy zgubił się białą w kieszeni i przegrana ostatnia partia zdecydowały o tym,że Magik musi gonić wynik.
Dalej to on pozostaje faworytem. Dzisiaj na pewno zagra dużo lepiej. Jeżeli powtórzy dyspozycję z początku spotkania to bez problemu awansuje. Cope jest daleki od swojej najlepszej dyspozycji. Nic wielkiego wczoraj nie pokazał,oprócz brejka 75pkt.
Więcej argumentów po swojej stronie ma Murphy. Dużo lepiej prowadzi białą,lepsze techniki,spora przewaga w grze taktycznej. Wystarczy,aby podniósł nieco poziom swojej gry,a wtedy o wynik można być spokojnym.
✅50
 
mats 9

mats

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Hiszpania, Segunda Division
Godzina: 12:00
Spotkanie: Mallorca - La Coruna
Typ: La Coruna DNB (remis - zwrot)
Kurs: 2.05
Bukmacher: Expekt
Analiza:
Zapraszam na spotkanie zaplecza hiszpańskiej ekstraklasy, w którym walcząca o utrzymanie w lidze, obecnie na 15 miejscu Mallorca podejmie u siebie lidera Segunda Division, zespół La Coruna.
Goście w tym sezonie pomimo rozegrania najmniej meczy w delegacjach zdobyli w nich najwięcej punktów przy bilansie 10-1-5. Warto zwrócić też uwagę na bilans bramek Obecnie mają 2 punkty przewagi nad drugim i 6 punktów przewagi nad trzecim miejscem. Do końca sezonu zostało 8 kolejek, także aktualny lider tabeli nie może być niczego pewny i wciąż musi punktować. Ostatnie 5 meczy daje bilans 3-2-0.
Mallorca natomiast znajduje się na 15. miejscu i ma 4 punkty przewagi nad strefą spadkową. Ostatnie 5 meczy daje bilans 2-1-2 gdzie jedno ze zwycięstw odniesione zostało nad 18. w tabeli Realem Madryt B, który już od 15. minuty grał w dziesiątkę. Mało tego, zdołali nawet wyjść na prowadzenie! Mallorca obudziła się dopiero pod koniec i zdobyli dwie bramki (84&#39; i 88&#39;), które uratowały im mecz. Zakończyłby się on remisem, gdyby Real wykorzystał rzut karny w 90+2&#39;. Na dodatek statystyki pokazują, że pomimo czerwonej kartki był to wyrównany mecz, a nawet ze wskazaniem na Real. Ostatnie 2 mecze to dwie porażki z 16. w tabeli zespołem Ponferradina i drużyną Lugo, która znajduje się na miejscu 10.
Według mnie Mallorca nie ma czego szukać w meczu z Deportivo, które zmierza po kolejny awans z pierwszego miejsca (jak w sezonie 11/12) i żeby to osiągnąć powinni zdobywać komplet punktów z zespołami tak przeciętnymi jak Mallorca. Gram DNB, bo Mallorcę w meczu z liderem tabeli może zadowolić remis, dla odważniejszych czysta dwójka po 3.20.
✅105
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
betovsky 139

betovsky

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej -&gt; Czechy -&gt;Extraliga Spadek
Godzina: 18:10
Spotkanie: Mlada Boleslav - Chomutov
Typ: 1
Kurs: 2,00
Bukmacher: William Hill
Analiza:

Więc tak ostatnia kolejka w Czeskim hokeju w grupie spadkowej i sprawa jest już jasna, że do ligi awansuje Mlada Boleslav oraz Olomuc. Mecz o tzw pietruszkę, jednak wydaje mi się że Mlada będzie chciała tutaj zakończyć udany sezon zwycięstwem przed własną publicznością. Chomutov wyjdzie na tafle tylko dlatego, że muszą.
Mlada u siebie to drużyna którą bardzo ciężko pokonać na własnej tafli, w grupie spadkowej dała się tylko pokonać raz i to Olomucowi, czyli drugiej najsilniejszej drużynie w tej grupie. Mlada na 26 spotkań na własnej tafli w sezonie regularnym przegrała tylko 3 spotkania, więc mamy tutaj 23 wygrane przed własną publicznością.
Chomutov - Co dużo tutaj mówić o drużynie która w sezonie regularnym przegrała aż 46 spotkań? No chyba nie wiele, 3 zwycięstwa na wyjeździe więc 23 przegrane na wyjeździe.
H2H:
13.04.14 EXT Chomutov Mlada Boleslav 3 : 1
06.04.14 EXT Mlada Boleslav Chomutov 2 : 1
30.03.14 EXT Chomutov Mlada Boleslav 3 : 2
Myślę że Mlada dzisiaj będzie chciała tutaj pokazać gościom że są drużyną lepszą i gładko pokonają Chomutov. A samym zwycięstwem będą świętować awans do Extraligi ????
⛔100
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Everton - Manchester United
Typ: 2
Kurs: 2,85
Bukmacher: Betsafe
Analiza:
Krótko i na temat dwie drużyny dla których ten mecz jest bardzo istotny (mecz z rodzai za 6 pkt). United miało dość długa przerwę tak więc liczę na to, że zawodnicy są spragnieni gry i zrewanżowania się kibicom za odpadnięcie z LM. Z kolei Everton nie próżnował Przed ostatni mecz wygrał (bądź wymęczył zwycięstwo 0:1 z Sunderlandem ) i o dziwo przegrali mecz u siebie z Crystal Palace (2:3). Coś mi mówi, że ten mecz zakończy się remisem ... jednak jak na kibica United wierzę w to, że wygramy ten mecz i awansujemy do edycji LE.
powtórzony typ // ⛔100
 
ogro14 40

ogro14

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis Monte Carlo
Godzina: 15:00
Spotkanie: Wawrinka Stanislas - Federer Roger
Typ: 1
Kurs: 2,15
Bukmacher: BetAtHome
Analiza:
Witam, konsekwentnie stawiam na Stanislasa Wawrinkę. Wczoraj również mnie nie zawiódł w pojedynku z Hiszpanem Ferrerem ale nie spodziewałem się, że wygra tak gładko. A przecież grał nie z byle kim bo z samym pogromcą Davida Ferrera. Oczywiście Federrer też pokonał samego Nole Djokovica aczkolwiek serb narzekał na drobny uraz co go może w pewnym stopniu tłumaczyć. W ćwierćfinale kiedy Wawrinka przeszedł jak burza przez mecz z Raonicem, Roger zagrał trzysetówkę z Tsongą gdzie był bliski porażki w drugim secie. Jego returny były bardzo słabe. Jeśli dziś zagra w takim stylu jak z Tsonga w ćwierćfinale będzie musiał uznać wyższość swojego rodaka. Wawrinka ma nie korzystny bilans z Rogerem (15:1) ale uważam, że w takiej formie jak jest Stanislas zasłużył na wygraną w prestiżowym turnieju w Monte Carlo i dziś przełamie niemoc w pojedynkach z wielkim Rogerem, który miewa różne mecze (porażka z Nishikorim w Miami).
✅115
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ziroxxx 824,5K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka nożna - Premier League
Spotkanie: Norwich- Liverpool
Typ: 1x2 do przerwy/koniec meczu &amp; O/U 2.5 - 2/2 &amp; Over 2.5
Kurs: 2.35
Data: 20.04.2013
Godz: 13.00
Bukmacher: ComeOn
Analiza: Dołączam się do poprzednich analiz z tym meczem, Liverpool jest w znakomitej sytuacji aby przybliżyc sie do tytułu. Chelsea wczoraj przegrała. Liverpool mierzy się dzis z Norwich, które sie broni przed spadkiem i tez potrzebuje punktów. Sadzę, że kanarki są w stanie strzelić bramke dlatego over 2,5 w moim typie. Goście powinni już strzelić bramke i ustawic mecz przed przerwą dlatego 2/2. Ostatnie 6 meczy na wyjezdzie Livepoolu pokrywało linie 2,5, natomiast na 34 mecze Liverpool jest liderem wsrod lini pokrywającej 2,5 bramki bo aż 27 meczy. 20 na 34 mecze Goscie wygrywali 1 i 2 połowe w meczu dlatego, sądze ze wygrają obie połowy i w tym meczu. Kurs 2.35 chyba warty gry, a szczegolnie na tak zmotywowany zespół na czele z Gerrardem ????
✅135
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
henek9 933

henek9

Użytkownik
Pilka nozna / Szwecja
Halmstad vs Helsingborg
Typ - Helsingborg over 1.5 gola
Kurs - 1.90
B e t 3 6 5
15:00
Za nami juz 4 rozegrane kolejki w szwedzkiej Allsvenskan.
Faworytem meczu przynajmniej w teorii jest druzyna gosci.
Halmstad :
Bardzo nie udanie rozgrywki zaczela druzyna Halmstad,juz teraz zajmuja ostatnie miejsce w tabeli,dali rade zremisowac jedynie bezbramkowo u siebie z Norrkoping poza tym przegrali 3 mecze.
Na inauguracje podejmowali u siebie beniaminka Orebro i gdy po golu Steindorssona z 45 minuty wydawalo sie,ze gospdoarze beda prowadzic do przerwy,gola na 1:1 zdobyl Hasani.
W drugiej polowie na 1:2 gola strzelil Saied w 81 minucie i tym samym beniaminek wygral swoj pierwszy mecz w tym sezonie a Halmstad musial pogodzic sie z porazka.
Pozniej przyszedl wyjazd z Djurgarden i tam goscie byli bez szans przegrywajac gladko 0:3,nastepnie padl wspomniany przeze mnie remis z Norrkoping a w ostatnim meczu kolejna gladka porazka rowniez 0:3 tym razem z Hacken.
W poprzednim sezonie Halmstad uplasowal sie na slabym 14 miejscu,grajac u siebie zanotowali bilans 3 zwyciestw,6 remisow i 6 porazek,w bramkach 13:20.
Helsingborg :
Na wyjazdach w zakonczonym sezonie,w ktorym uplasowal sie na 5 miejscu mial 6 zwyciestw,4 remisy i 5 porazek,w bramkach 25:22.
W tym sezonie zaczeli od remisu u siebie z Djurgarden 1:1,nastepnie przegrali na wyjezdzie z Norrkoping 0:2,pozniej pokonali u siebie Hacken 4:2 ale trzeba podkreslic,ze Hacken prowadzac 2:1 gral od 25 minuty w &quot;10&quot;,no i w ostatniej kolejce przyszla wyjazdowa porazka z Elfsborg 0:1,trzeba jasno zaznaczyc,ze Helsingborg na razie nie prezentuje nic wielkiego na boisku a w meczu z Elfsborgiem druzyna byla zdecydowanie slabsza i zasluzenie przegrala,szczesliwie dla nich tylko 0:1.
Obie ekipy nie najlepiej zaczely rozgrywki ligowe,forma jest wiec podobna u jednych jak i u drugich,mimo to faworytem meczu sa goscie,ktorzy jednak dysponuja silniejszym skladem.
Helsingborg przegral dwa wyjazdowe mecze nie strzelajac nawet gola,dzis gol pasc po prostu musi,a patrzac na gre defensywna Halmstadu to przy celnych i dobrych strzalach na bramke goscie powinni strzelic minimum 1-2 bramki w tym meczu.
Historia spotkan rowniez przemawia za tym typem :
Halmstad 0:1 Helsingborg
Halmstad 1:2 Helsingborg
Halmstad 2:4 Helsingborg
Halmstad 2:1 Helsingborg
to ich ostatnie mecze a jeszcze wczesniej padaly wyniki :
3:1
2:1
W ostatnich 6 wizytach Helsingborg strzelal chociaz jedna bramke.
⛔100
 
C 511

chemiczny

Użytkownik
Zawody: Tenis - WTA Stuttgart Qual 20.04.2014 godz. 15:30
Wydarzenie: Tsvetana Pironkova - Gioia Barbieri
typ: Tsvetana Pironkova
Kurs: 1.47
Bukmacher: Marathonbet
Na dzisiaj moja propozycja z drugiej rundy kwalifikacji do turnieju WTA w Stutgarcie pomiędzy Bułgarką Tsvetaną Pironkovą (40.WTA) i Włoszką Gioia Barbieri (221.WTA). W pierwszej rundzie obydwie zawodniczki dość łatwo poradziły sobie z rywalkami, Pironkova wygrała 7:6,6:1 z Niemką Mordeger, natomiast Barbieri wygrała 6:0,6:1 z Niemką Siegemund. W dzisiejszym spotkaniu moim zdaniem zdecydowaną faworytką jest Pironkova, bez której nie wyobrażam sobie turnieju głównego. W tym sezonie Bułgarka już lepiej radzi sobie niż choćby w ostatnim, porównując choćby jej bilans z poprzedniego sezonu gdzie wygrała 14 spotkań, a przegrała 27 to już w tym sezonie ma na koncie 18 wygranych i 7 porażek. Widać zdecydowany postęp w tym bilansie, może jej gra jeszcze nie powala, ale choćby wygrana turnieju w Sydney na początku roku pokazuje, że jej gra znacznie się poprawiła. Trudno porównywać te dwie zawodniczki, bo Włoszka Barbieri to zawodniczka z całkiem innej bajki, można powiedzieć, że z grą o półkę niższą. Co prawda wygrywa sporo spotkań, ale wygrane z zawodniczkami startującymi w tenisowych turniejach cyklu ITF nie mogą przełożyć się na bardzo dobrą grę z takimi tenisistkami światowej czołówki jaką Pironkova. Pironkova po wspomnianym turnieju w Sydney nie osiągnęła już jakiegoś spektakularnego sukcesu, ale porażki z zawodniczkami pierwszej pięćdziesiątki czy dziesiątki rankingowej ujmy nie przynoszą szczególnie jeśli forma jeszcze pozostawia sporo do życzenia. Reasumując, ten mecz mimo , że Włoszka dobrze radzi sobie na nawierzchni ziemnej to jednak Bułgarka to nie ta liga i myślę, że na turniej tak wysokiej rangi jak ten w Stuttgarcie potrafi zmobilizować się odpowiednio, żeby wygrać z przeciętnym przeciwnikiem, bo tak jak pisałem wcześniej patrząc na wszystkie kwalifikantki nie wyobrażam sobie turnieju głównego bez Pironkovej, zresztą rozstawienie z numerem jeden w kwalifikacjach zobowiązuje. Zachęcam do swojego typu.
nieregulaminowy bukmacher
⛔100
 
kid7 485

kid7

Użytkownik
Dyscyplina: Hokej, Rosja KHL
Spotkanie: Magnitogorsk - HC Lev Praga
Typ : HC Lev Praga
Kurs: 3,55
Data
: 20.04.2013
Godz: 13:00
Bukmacher: Expekt
Analiza: Krótko i na temat, bo za chwilę grają...Finał rosyjskiej (ok, nie do końca) ligi hokeja. Mający problemy ze strzelaniem goli gospodarze, po pierwszej druzgocącej porażce (0:3) na własnym lodowisku, będą się starali odkupić winy przed własnymi kibicami. Moim zdaniem będzie trudno, gdyż prażanie są w gazie, co pokazują od początku play-off&#39;ów. Strzelają w każdym meczu minimum 2-3 bramki, podczas gdy rosyjska drużyna ma ogromne problemy z ustrzeleniem czegokolwiek. Obroną niby wygrywa się mistrzostwa, ale gdy się samemu nie trafia do bramki, nie da rady wygrać. Niespodziewanie drużyna z Czech podąża po mistrzostwo i &quot;Magni&quot; im w tym nie przeszkodzi, bo kryzys strzelecki zapoczątkowany w półfinale przeciwko Ufie, trwa nadal i nic nie wskazuje na poprawę. Go Lev Praga!!
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom