>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Typy Dnia - 20.04.2013 (sobota)

Status
Zamknięty.
sliwa191 107

sliwa191

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - WŁOCHY: Serie B
Spotkanie: Novara - Modena
Typ: x2
Kurs: 2.73
Buk: Betfair
Analiza:
Novara w ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrali siedem razy i trzy razy zremisowali.
Modena w ostatnich dziesięciu spotkaniach wygrali trzy razy, dwa razy zremisowali i pięć razy przegrali.
Bez wątpienia zdecydowanym faworytem w tym meczu są goście ;) Mimo o wiele słabszego bilansu ostatnich meczy jest duża szansa na wygraną Modeny. W ostatnich czterech spotkaniach pomiędzy tymi drużynami Novara nie wygrała ani razu! Co najciekawsze ostatnie trzy mecze wygrała modena - 1:0, 2:3, 2:1, a 09.08.2009 mecz zakończył się remisem 1:1. Uważam że ten mecz jest warty uwagi i z ogromną chęcią dałbym na Modenę ale dla pewności dodałem podpórkę w tym spotkaniu i zagrałem x2.
Jeśli przydał Ci się mój typ kliknij &quot; + dzięki&quot;
✅ 173
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
N 3

nevada-smith

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Spotkanie: West Ham United - Wigan Athletic
Typ: Wigan
Kurs: 3,25
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dziś West Ham będzie podjemował na własnym boisku Wigan Athletic. Na chwilę obecną gospodarze zajmują w miarę bezpieczne 11 miejsce w tabeli, natomiast goście jak praktycznie co sezon bronią się przed spadkiem (18 miejsce, 31 punktów). Wigan zazwyczaj miało fantastyczne końcówki sezonu - dzięki kilku wygranym w ostatnich kolejkach udawało im się pozostać w najwyższej klasie rozgrywek w Anglii. Myślę, ze dziś &quot;The Latics&quot; mają całkiem spore szanse na zainkasowanie trzech punktów na wyjeździe. W drugiej połowie sezonu obie drużyny prezentują bardzo podobną formę. Biorąc pod uwagę trzy ostatnie bezpośrednie konfrontacje obu zespołów za każdym razem górą było Wigan - wygrywali u siebie 2-1 i 3-2 oraz wysoko 1-4 na stadionie Młotów. Myślę, że warto zaryzykować stawiając na Wigan, jest ładny kurs powyżej 3.
⛔ 100
 
icetea00 36

icetea00

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna ANGLIA: Premier League
Mecz: Swansea - Southampton
Typ: 2 Dnb Southampton
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Swansea zajmuje 9 miejsce w tabeli posiadają 41 punktów na swoim koncie bilans bramek 43:42 u siebie 28:23.Forma na ostatnie pięć spotkań jedna wygrana,jeden remis,trzy porażki.Remis z Norwich 2-2,przegrana z Tottenham 2-1,przegrana z Arsenal 2-0,przegrana z West Brom 2-1,wygrana z Newcastle 1-0.Bilans bramek formy na pięć spotkań 5:8.Z ligi już nie spadną.
Southampton zajmuje 12 miejsce w tabeli posiadają 38 punków na swoim koncie bilans bramek 47:54 na wyjeździe 22:34.Forma na ostatnie pięć spotkań trzy wygrane,dwa remisy.Remis z West Ham 1-1,wygrana z Reading 2-0,wygrana z Chelsea 2-1,wygrana z Liverpool 3-1,remis z Norwich 0-0.Bilans bramek formy na pięć spotkań 8:3.Tak samo jak swansea z ligi raczej nie spadną.Jeżeli dziś wygrają zajmą 9 miejsce.
Między sobą obie drużyny zagrały trzy razy,raz wygrali gospodarze,dwa razy padł remis.Ostatni wynik 1:1.Jak dla mnie faworytem tego meczu jest southampton bardzo dobrze gra w obronie i w ataku o stracone bramki się nie boję bo będzie stał w bramce boruc który ostatnio przedłużył kontrakt na dwa lata.Moim zdaniem southampton dziś wygra a jeśli padnie remis zwrot stawki.
remis zwrot
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Spotkanie: FC Barcelona – Levante AHC (0:2) (zwycięstwo 2 bramkami=zwrot)
Typ: 1
Kurs: 1,78
Buk: Pinnacle

W sobotę o godz. 20:00 w hiszpańskiej Primera Divison w meczu 32.kolejki zmierzą się FC Barcelona i Levante. Mecz odbędzie się na Camp Nou. Barcelona ma dwa razy więcej punktów niż Levente – 81 przy 40 oczkach gości.

Gospodarze to lider Primera Division z trzynastopunktową przewagą nad Realem i szesnastopunktową nad Atletico. Ostatni mecz FCB wygrała na wyjeździe z Zaragozą 0:3 dzięki bramce Thiago oraz 2 trafieniom Tello. Tito Vilanova wystawił po raz kolejny rezerwowy skład w meczu ligowym – obok Xaviego, Alvesa i Fabregasa ogrywali się zawodnicy z ławki. Wcześniej Barcelona zremisowała w Lidze Mistrzów z PSG 1:1 i mimo, iż nie wygrała meczu z Paryżanami, ani nie strzeliła większej liczby bramek od nich, awansowała do półfinału Ligi Mistrzów. Barcelonę miałem również przyjemność oglądać w konfrontacji z Majorką. W tym spotkaniu rezerwowa Barcelona (z podstawowego składu ujrzeliśmy jedynie Iniestę, Cesca Fabregasa i Daniego Alvesa) rozgromiła gości aż 5:0. Współczynnik domowy Barcy to 14W-1R-0P.

Levante zajmuje 10. miejsce w Primera Divison. Ostatni mecz piłkarze z Walencji przegrali u siebie z Deportivo La Coruna aż 0:4. Wcześniej ta drużyna uległa Realowi Madryt 5:1 – oglądałem drugą połowę tego meczu, w której padły aż 3 bramki w ciągu 6 minut. Real przez większość drugiej odsłony meczu próbował widowiskowych zagrań i strzałów z dystansu, które nie znalazły drogi do bramki Munuy. Dopiero w końcówce meczu akcje z klepki Ronaldo oraz Ozila zostały wykończone bezlitośnie i z zimną krwią. Po bramce na 3:1 Levante stanęło bezradnie, uświadamiając sobie iż szanse na punkty legły w gruzach. Podłamanych rywali dobył dwukrotnie Ozil. Levante może pochwalić się bilansem wyjazdowym 3W-5R-8P. W 16 meczach wyjazdowych Levante strzeliło ledwie 13 bramek tracąc przy tym 29. Najlepszym strzelcem goście jest Obafemi Martins z 7 bramkami na koncie. W ekipie z Walencji zabranie Juanlu, za kartki będzie pauzować Iborra.
Prawdopodobne składy:
Barcelona: Valdes - Montoya, Pique, Bartra, Alves, Thiago, Song, Iniesta, Tello, Cesc, Alexis
Levante: Munua - Lell, Ballesteros, Navarro, Juanfran, Barkerko, Diop, Rios, Michel, El Zhar, Acquafresca

Ostatni mecz między tymi ekipami zakończył się wynikiem 0:4 dla Dumy Katalonii.

Zwycięstwo Barcelony w tym meczu to oczywista oczywistość. Przepaść między drużynami wyraża przewaga w tabeli lidera Primera Division nad dziesiątą drużyną hiszpańskiej ekstraklasy. Obstawiam wysokie zwycięstwo piłkarzy Vilanovy.



⛔ 100
 
bezsennosc 23

bezsennosc

Użytkownik
ATP - SINGIEL: Monte Carlo (Monako), ziemna
Dyscyplina: Tenis
Spotkanie: Djokovic N. (Srb) - Fognini F. (Ita)
Typ: Powyżej 2.5 seta
Kurs: 3.75
Bukmacher: bet365
&quot;Podobno&quot; już mamy wszyscy wiedzą, że w finale juź setny raz zmierzą się Djoković i Nadal, ale pomimo wszystko uważam, że Djokovicowi nie pójdzie za łatwo. Fakt, jest o niebo lepszy od Fogniniego, ale sądze, że włoch może urwać jednego seta Djoko. Djoković to doświadczony gracz, ale ma czasem swoje &quot;humorki&quot; przez które traci głowe zazwyczaj w drugim secie. Dwa ostatnie spotkania tych panów zakończyły się 3 setówką - oczywiście z wygraną serba. Myśle, że i dziś tak będzie. Powodzenia wszystkim! Spotkanie o 15:00!
JEŚLI PODOBA CI SIĘ MOJA ANALIZA KLIKNIJ &quot;+DZIĘKI&quot; ;)
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pele1921 912

pele1921

Użytkownik
Dyscyplina : Tenis
Spotkanie : Nadal - Tsonga
Typ : Nadal -5,5 gema
Kurs : 2,10
Bukmacher : Bet365
Analiza :
Król mączki jest jeden. Rafael Nadal wraca na tenisowe salony i jest na najlepszej drodze do wygrania turnieju z Monte Carlo po raz 9-ty z rzędu.
Rotacja, szybkość, chłodna głowa to przewaga Nadala nad Tsongą, który z psychiką sportową ma problemy. Sama siła Francuza nie wystarczy, bo Nadal jest na korcie wszędzie i bardzo ciężko jest komukolwiek wygrać z nim wymianę. Bilans 7-3 na korzyść Rafy z czego na mączce Francuz nie wygrał ani razu.
Rafa wraca na tron.
⛔ 100
 
E 19

erfelur

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Bełchatów
Typ: Handicap ( 0 - 1. ) 1
Kurs: 3.25
Bukmacher: betsafe
Analiza:
Pierwsze spotkanie sobotniej kolejki polskiej Ekstraklasy pomiędzy Podbeskidziem a GKS Bełchatów zapowiada się emocjonująco. Gospodarze jak i goście walczą o utrzymanie się w lidze, zatem obie strony za wszelką cenę będą chciały wyrwać 3 punkty. Ja uważam, że zdecydowanie punkty te zdobędzie klub z Bielska- Białej. Ostatnie mecze w lidze bardzo udane, zwycięstwa z Górnikiem i ruchem na wyjeździe, tak więc sądzę, że podtrzymają dobrą passę. Goście natomiast zupełnie bez formy, choć na wyjazdach potrafili zremisować w tej rundzie wiosennej z Lechem i Legią. Jednak w tym meczu nie zabraknie motywacji ekipie Podbeskidzia, a wygrana różnicą 2 bramek jest całkiem realna.
Historia meczy pokazuje, że Podbeskidzie u siebie w meczu z Bełchatowem jest niezawodne. W 4 meczach wygrywali kolejno 1:0, 2:0, 3:0, 1:0.
Dziś czas na wygraną różnicą 2 bramek. Osobiście stawiam ten typ i polecam.
⛔ 100
 
wojciechj 30

wojciechj

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka Nozna, 1 Liga
Spotkanie: Flota- Arka Gdynia
typ: Flota wygra
Kurs: 2.10
Bukmacher: Unibet
Data: 20.04 g 16:00
Na dzisiaj wybralem spotkanie pierwszej Ligi pomiedzy Flota Swinoujscie a Arka Gdynia. Na koniec rundy Jesiennej wydawaloby sie, ze awans floty jest juz pewny. Jednak od poczatku rundy wiosennej Flota przegrala 5 spotkan pod rzad a nastepne dwa remisujac i spadla w tabeli na 3 miejsce. Jesli chodzi o Arke Gdynia, plany powrotu do ekstraklasy po raz kolejny musza odlozyc na nastepny sezon, typowy sredniak ligi aktualnie zajmuje bezpieczna 10 pozycje. Pewne jest, ze zla passa bez wygranego meczu Floty w koncu musi sie skonczyc a prestizowy mecz pomiedzy flota a arka, na wlasnym obiekcie jest najlepsza okazja aby w koncu sie przelamac i zdobyc 3 pkt. Stawiam na pewne zwyciestwo &quot;rewelacji jesieni&quot; i powrot do walki o awans.
✅ 110
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ziarnoo 2,8K

ziarnoo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska
Mecz: Cracovia - Warta
Typ: over 3.5
Kurs: 4
Bukmacher: WilliamHill
Na zapleczu ekstraklasy trwa zacięta walka o miejsca premiowane awansem do najwyższej klasy rozgrywkowej. Jednym z głównych faworytów jest ekipa z Krakowa, która obecnie zajmuje drugie miejsce w tabeli. Po dwóch kiepskich i przegranych ostatnich spotkaniach, zespół pauzował tydzień temu, co mam nadzieję, sztab szkoleniowy wykorzystał, aby odbudować formę zawodników. Dziś mają doskonałą okazję, aby nastrzelać kilka bramek, zwyciężyć i zgarnąć 3-punktową pulę, która pozwoli im przesunąć się na fotel lidera, gdyż zmierzą się z drużyną, która na wiosnę nie radzi sobie najlepiej. Warta przegrała 4 z 4 ostatnich pojedynków, nie strzelając nawet gola. Sądzę jednak, że poznański klub stać na przełamanie tej serii i po raz pierwszy trafią do bramki rywala.
Uważam, że będziemy świadkami ładnego widowiska, a mój typ na wynik to 3-1.
⛔ 100
 
roan79 456

roan79

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna,TURCJA: Superliga
Spotkanie:Orduspor-Kasimpasa
Typ:1
Kurs:2.45
Godz:16:00
Buk:Expekt
W ostatnim meczu Orduspor odniósł porażke na wyjeździe z Trabzonspor 1-0 w , teraz mają nadzieję wygrać i rozpocząć marsz w górę w tabeli. Zauważyłem,że trener Hector Cupe nie był bardzo przejęty i nawet nie zrobił żadnej zmiany gdy jego drużyna przegrywała. Następnie po meczu w środku tygodnia opuścił klub i zrozumiałem, że on naprawdę nie interesował go wynik meczu.Była to ich piąta kolejna porażka,a na wyjeździe nie wygrali od 20 meczów. Nowym trenerem Orduspor został Cevat Guler i będzie to jego pierwszy mecz. Każdy wie, że nowy trener należy w piłce nożnej w pierwszym meczu daje dużo motywacji drużynie. Dla tych, którzy nie wiedzą, Guler Cevat jest bardzo doświadczonym trenerem w Turcji.Pięć lat temu, kiedy trener (Kalli Felkamp) Galatasaray musiał zrezygnować z powodu swoich problemów zdrowotnych, Cevat Guler objął zespół w na ostatnie 6 tygodni i zdobył mistrzostwo Turcji. Nie mam wątpliwości, że będzie zmotywuje zespół.W kadzre na ten mecz u gospodarzy zabraknie:Obrońca Ferhat,Muslum,Yigit Gökoglan i Ibrahim Kas.Kasimpasa nostatnio notuje słabe wyniki w ostatni weekend przegrali u siebie z Akhisar Belediye 0-1,którzy w tabeli są jedno miejsce wyżej niż Orduspor i była to ich druga porażka z rzędu.Zagrają dzisiaj bez:pomocnik Sarmov,Yalcin,Elyasa dwóch z nich to podstawowi obrońcy zespołu.Kasimpasa będzie osłabiona w defensywie ,u gospodarzy jest nowy trener więc są dobrze zmotywowani zmotywowani,muszą wygrać dzisiaj aby ich zespół utrzymał się w Super League.W piłce nożnej trzeba zrozumieć, że zespół, który potrzebuje zwycięstwa ma zawsze większą szansę.Kursy mówią mi stawiaj na Orduspor dzisiaj.
plagiat, wykluczenie z konkursu i ban na miesiąc
 
dibetto 152

dibetto

Użytkownik
Dysycplina: Piłka nożna, Ukraina,
Spotkanie:Naftovik v Połtawa
Typ: drużyna 2. ponad 1,5 gola
Kurs: 3,6
Bukmacher: Sportingbet
Analiza: Naftovik ostatnio traci sporo bramek. W dwóch minionych meczach stracił aż 5 goli! To sporo. Ich gra defensywna zawodzi, nie są tam ostatnio w formie obrońcy. Tymb ardziej ejst to ciekawe, ze do tej pory tracili bardzo mało goli, śrendio nie przypada nawet jedna stracona bramka na mecz. Wiec coś na rzeczy musi być z tą defensywą. Przyjeżdza zespół, który bronić ptorafi bardzo dobrze, a wostatnich 4 meczach stracił tylko dwa gole. Niewiele też strzelają, ale sądzę, że akurat dzisiaj trafili na dobrą sytuację by wreszcie się rozstrzelać. Rywal w zasięgu. Ostantio Połtawa co prawda notowała słabe wyniki z drużynami z dołu tabeli, ale dzisiaj mają super okazje by się zrehabilitować. 19 goli w 12 meczach wyjazdowych to świetny dorobek. Sądze, że ten zespól ma więc potencjał by się rozstrzelać dzisiaj na wyjeździe. Tym bardziej, że gra z zespołem, którego defensywa ostatnio zawodzi.
⛔ 100
 
_ray_ 13

_ray_

Użytkownik
Dyscyplina:1 liga - Niemcy
Spotkanie: Hannover - Bayern
Typ:1
Kurs: 8.00
Buk: bet365
Analiza:
Cóż, faworytem tego spotkania bez wątpienia są goście, lecz wg. mnie mogą dzisiaj nie docenić swojego przeciwnika (który zresztą nie jest taki najgorszy). Po prostu zlekceważą ich i uznają, że wygraną mają w kieszeni, kiedy Hannover przepuści mocny atak. Szanse są nie wielkie na wygraną gospodarzy, lecz możliwość typu 1 nie jest wykluczona - poza tym kurs jest całkiem niezły jak na taki mecz. Nikomu nie polecam tego typu, ale jak już napisałem, jakaś tam szansa jest.
⛔ 100
 
bartek122 159

bartek122

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska Ekstraklasa
Spotkanie: Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków
Typ: 2(-1 hendi azjatycki)
Kurs: 7,2
Bukmacher: bet365
Analiza:
Po pucharach gdzie Wisłą wygrała obydwa spotkania myślę że i w lidze poradzą sobie z tym zespołem. Od 2011 roku Wisła wygrywała z tym zespołem 4 krotnie, raz zremisowała i raz poległa przygrywając na wyjeździe 1:0. Ostatnie poczynania białej gwiazdy są bardzo pozytywne. Pokazał to mecz z Legia gdzie grali oni dosyć dobrze. Wiśle chyba lepiej gra się w tym roku niż na własnym stadionie, powinni wygrać te spotkanie. Po
środowym spotkaniu ze Śląskiem jestem teraz prawie że przekonany że Wisła da radę pokonać Białystok. Gra w tym meczu wyglądała całkiem dobrze i dawali rade, co bramkę straconą remisowali spotkanie i dawali szanse na dalsze przejście w pucharze no ale niestety się nie udało i myślę że teraz skupią się na lidze i na tym żeby nareszcie zacząć wygrywać swoje spotkania i utrzymać się a nawet postarać się o ładne miejsce w tabeli. Po dwóch przegranych na własnym stadionie Wiślacy muszą wygrać spotkanie na trudnym terenie na wyjeździe. Powodzenia!
⛔ 100
 
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka Francja
Spotkanie: Boulazac vs. Nanterre
Typ: Boulazac
Kurs: 2,61
Bukmacher:pinnacle

Poluje dzisiaj na niespodziankę w lidze francuskiej. Przedostatnia drużyna, która ma jeszcze jakieś szanse na utrzymanie, prezentuje się dość solidnie u Siebie, motywacja na pewno będzie po ich stronie. Pokonywali znacznie wyżej notowanych rywali, sytuacja że mają szansę na utrzymanie myślę ze ich zmobilizuje na tyle ,że będą wstanie dzisiaj powalczyć o zwycięstwo. Dla mnie liga francuska jest niezwykle wyrównana, wystarczy spojrzeć na to ile ekip jeszcze walczy o PO , jakie padają wyniki. Dodatkowo warto zaznaczyć ,że w tej lidze często padają niespodzianki ( gdy mamy no do czynienia z kursami 1,3-3,50) śledząc to ligę na bieżąco można znaleźć takie wysokie kursy.
Kilka słów o Nanterre, tylko wielka katastrofa pozbawia tą ekipę PO, owszem mają szansę na walkę o wyższe miejsce w PO, ale gospodarz dzisiejszego spotkania na pewno postawi trudne warunki, jak pisałem to jest szukanie niespodzianki w dzisiejszym dniu, tak więc typ jest do zagrania za drobne, i w moim przypadku jest to 1/10 ale biorąc pod uwagę, że we Francji między drużynami z dołu tabeli a z górnej części ( no może poza pierwszą 3) poziom jest dość wyrównany , myślę że taki kurs można zaatakować.
✅ 161
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Tenis, WTA Kwalifikacje Stuttgart 20:00, 20.04
Meusburger - Arn
typ; 2-0
2,5
bet365
Analiza
Dzis rozpoczynaja sie kwalifikacje do turnieju WTA w Stuttgarcie, w pierwszych ich rundzie Yvonne Meusburger spotka sie z Greta Arn. Zdecydowana faworytka spotkania w moim odczuciu jest reprezentantka Austrii. Yvonne swietnie czuje sie na kortach ziemnych, oczywiscie jak na swoje mozliwosci. Przewaznie wygrywa turnieje ITFowskie oraz damskie challengery. Probuje raz po raz swoich sil rowniez w turniejach WTA, gdzie nie z rzadka udaje jej sie przejsc kwalifikacje. Tutaj przyjdzie jej sie spotkan z wiekowa juz Wegierka, Greta Arn, ktora od stycznia nie wystepowala w zadnych turniejach. Leczyla kontuzje? Z tego co mi wiadomo, to nie, Grecie po prostu juz ciezko grac. Obie panie spotkaly sie tutaj rok temu, triumfowala o dziwo Wegierka. Wtedy jednak regulanie wystepowala w zawodach. Tutaj mamy rozbrat z tenisem ponad 3 miesiace i Austriaczke w dobrej formie, po wygraniu turnieju w Turcji.
✅ 150
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Dyscyplina: koszykówka , czechy
spotkanie: Prostejov - Levice
Typ: Prostejov -6.5 pkt
kurs: 1.85
buk: bwin
Analiza:
Levice to drużyna z grona &quot; spadkowiczów&quot; , okazali sie tam najlepsi pomiędzy burkami z czech, na wyjazdach ograli m.in tak świetne zespoly jak Chomutov , Usti Nad Labem czy USK Prahe 5 pktami. Oczywiście te drużyny grają na poziomie 2-3 ligi w polsce i granie tych spotkań wiąże się z wielkim ryzykiem ponieważ wynik może się skończyć dziwny w jedną i drugą strone. Dzis jednak gospodarzami Prostejov , 2 miejsce po meczach 2 rundy i grają z 7 zespołem czyli Levicami. Na własnym parkiecie ostatnie spotkan 4 zwycięstwa i 1 porażka z najlepszym jak narazie w lidze czeskiej Nymburkiem. Reszta spotkań to wyraźne zwycięstwa z zespołami jak dla mnie dużo lepsze od Levic. Dziś kurs o dużo za wysoki i handi -6,5 jest spokojnie do pokrycia tak samo jak wczoraj w przypadku Decina. Prostejov -6,5 pkt
✅ 85
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
grzesio 47,9K

grzesio

Forum VIP
Baseball , MLB [19:05]
NY Yankees @ Toronto Blue Jays
NY Yankees
1.943 @ Pinnacle
Hiroki Kuroda vs Mark Buerhle

Dzisiaj bardziej analiza w stylu sabermetryków.
Kuroda w 3 meczach zagrał przyzwoicie.
W grze z Bostonem zszedł szybko , ale cała ekipa Yankees prezentowała się wtedy tragicznie.
Z Baltimore kilka dni temu narzucił complete game shutout
Przeciwko batterom Blue Jays linia .227/.269/.474 w nieco ponad 100 PA
Jest to jego 6-ty sezon w USA i jak do tej pory prezentuje sie przyzwoicie.
W ostatnich 10 grach Yankees mają średnią 6.27 runa na mecz , głównie dzięki serii w Indians. Starterzy oraz bullpen z ERĄ poniżej 3.00. WHIP na przyzwoitym poziomie 1.12
Kliknąłem dzisiaj na pojedynek Buerhle vs zawodnicy Yankees i oniemiałem.
.324/.375/.482 w 247 AB/275 PA. Najlepszą robotę robią Suzuki i Wells.
Cano pomimo 14 AB też ma ładne staty -&gt; .429/.467/1.000 . W 6 H przeciwko Markowi uderzył 2 2B i 2 HR
Na dodatek ekipa M.Buerhlego ostatni raz wygrała z Yankees gdy on miotał ... w 2004 roku - od tamtej pory 8 spotkań i 8 porażek ekipy White Sox , gdzie wtedy grał.
Jedynym problemem może być to , że Buerhle to lefty.
Kuroda po takim kursie + przereklamowany start Blue Jays powoduje to , że warto wziąć ich pod uwagę dzisiaj.
Jak dzisiaj przegrają to jutro kurs na Josha będzie przyzwoity i będzie można skończyć serię uratowanym zwycięstwem w domu.
✅ 94,3
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Żużel GP Europy
Emil Saifutdinov top 8
1.50
Bwin
Zawody odbywają się w Bydgoszczy, której Emil był zawodnikiem przez wiele sezonów. Zna ten tor jak własną kieszeń i to on przejął po Tomaszu Gollobie miano króla tego obiektu po tym jak został on nieco zmodernizowany. Rosjanin prezentuje na początku sezonu naprawdę genialną formę. Pokazał to w niedzielnym meczu częstochowskiego Dospelu, zdobywając 17 na 18 możliwych punktów. Awans do finału to minimum jakie stawia sobie tutaj Emil. Z półfinałem nie będzie problemu.
⛔ 100
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dwill 620

dwill

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, NBA, 21:00
Spotkanie: New York Knicks - Boston Celtics
2(+8)
1.81
Pinnacle

Kursy jasno wskazują faworyta, ale czy będzie miało to odzwierciedlenie w rzeczywistości?
Zespół z Bostonu, to weterani, a jak wiadomo, play-off, rządzą się swoimi prawami, gdzie sporo zależy od gry weteranów.
Celtowie, w ostatnich sezonach PO, mają to do siebie, że &quot;odżywają&quot;, w najważniejszej fazie PO. Czy to możliwe bez Rondo? Sporo było meczy, gdy jego brak był niemalże niewidoczny.
Piłka bardziej krąży między zawodnikami i gra jest bardziej zespołowa, jeśli dopisze skuteczność, w ataku, seria będzie zacięta.
Liderów w Nowym Jorku, można jasno określić: Melo, Melo i JR Smith.
W ekipie gości, nie jest tak prosto wskazać. Sezon wcześniej, było o wiele prościej. Garnett oraz Pierce. Obecny sezon - b. ciężki sezon dla Celtów - stoi pod znakiem kontuzji. Brak Rondo, to przede wszystkim problem dla Knicks.
Z tego względu, że gra będzie szła przez cały zespół.
Melo i JR będą nie do zatrzymania, ale gracze zadaniowy Knicks, jak najbardziej.
Ta para może być bardziej zacięta, niż większości się wydaje. To będzie tak naprawdę odpowiedź, czy Celtowie jeszcze, w tym zestawieniu będą się liczyć. Jeśli nawiążą walkę w pierwszym meczu, to będziemy świadkiem, wg.mnie 6-7 meczy.
Czy parcie w Medison Square Garden na sukces z grającym rewelacyjny sezon Carmelo - pomoże, czy bardziej zaszkodzi ekipie Mike&#39;a Woodsona. Częściową odpowiedź, poznamy już dzisiejszego, późnego wieczora.
Lekko zaciągnięte ze ściągawki odnośnie &quot;Zigzag Theory&quot;, że w parze 2-7, mecze underowe to bilans 54-46-4. Ciężko mi sobie wyobrazić, że w pierwszym meczu, gdzie występuje ekipa, która potrafi solidnie bronić, padnie ok 200 punktów. Jeśli mecz będzie w granicach 180-190 punktów, goście w grze mogą być do ostatniego gwizdka.

Po resztę moich typów z NBA, zapraszam do tego tematu. Resztę propozycji podam po godzinie 21:00.
Powodzenia!
✅ 81
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Serie A
20.04.2013 20:45
Udinese - Lazio
Typ: ponad 3,5 gola
Kurs: 4.40
betfair
33 kolejka Serie A, spotkanie dwóch klubów walczących o miejsce gwarantujące ligę europejską w przyszłym sezonie. Ewentualne zwycięstwo Udinese pozwoli im zrównać się punktowo w tabeli z Lazio. Faworytem są gospodarze, którzy u siebie są bardzo mocni, nie przegrali u siebie od 15 spotkań, ich bilans to 8 zwycięstw 7 remisów i tylko jedna porażka, bramki: 25:14. W kwietniu dobra dyspozycja, wygrali u siebie 3:1 z Chievo i na wyjeździe 3:0 z Parmą. Goście natomiast przegrali aż 7 z ostatnich 11 spotkań, na wyjazdach spisują się przeciętnie, ich bilans to 4 zwycięstwa, 4 remisy i 7 porażek, bilans bramkowy 13:23. W lidze w kwietniu rozegrali również dwa spotkania, mieli bardzo mocnych rywali, byli bliscy ogrania Romy w derbach jednak nie wykorzystali karnego na 2:0 i ostatecznie zremisowali 1:1 oraz przegrali u siebie z Juventusem 2:0. W zespole gospodarzy nie zagrają dziś pauzujący za kartki Muriel oraz Farraoni. Goście bez Konko, Lulica, Pereirinhy, Brocchiego i Cana. Na pewno faworytem są gospodarze ale nie skreślam Lazio, mają w ofensywie groźnych piłkarzy, wydaje mi się że to powinien być dobry mecz ze sporą ilością sytuacji i bramek. Żadna z drużyn nie może sobie pozwolić na porażkę, więc pierwsza bramka w którąkolwiek ze stron spowoduje że mecz powinien stać się otwarty. Spotkania w Udine pomiędzy tymi drużynami to od zawsze były ciekawe spotkania z dużą ilością bramek, od 1994 roku w kolejnych 18 spotkaniach padały przynajmniej dwie bramki a średnia bramek to 3.67, stąd też taki mój typ na to spotkanie.
⛔ 100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom